Kamionë

Kamionë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 7 foto
  Mercedes-Benz 11-14
  Kamionë

  Mercedes-Benz 11-14

  Mercedes-Benz 11-14 Me kazan dhe bazament Vinçi Gjendje shume te mire, i sapotarguar Per me shume

  Lushnjë 23 maj 15:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes-Benz Atego 12-18
  Kamionë

  Mercedes-Benz Atego 12-18

  Mercedes-Benz Atego 12-18 e vitit 2002 e zhdoganuar , dopiogabine , me liber sherbimesh dhe kilometr

  Lushnjë 23 maj 15:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  DAF 105 410 -08
  Kamionë

  DAF 105 410 -08

  Shes DAF 105 410 ne gjendje te shkelqyer me 560.000 km . EURO 5 .Me sarbatorin AD BLUE me kondisioni

  Lushnjë 23 maj 15:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz Atego 15-28
  Kamionë

  Mercedes Benz Atego 15-28

  Shes Mercedes Benz 15-28 Atego E vitit 2006 15 ton brutto Pesha mbajtese 8500kg Me motor 6370cm3 E

  Lushnjë 23 maj 15:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes-Benz Atego 1523
  Kamionë

  Mercedes-Benz Atego 1523

  Mercedes-Benz Atego 1523 me kazan dhe bazament vinçi E vitit 2007 E zhdoganuar Ne gjendje te shke

  Lushnjë 23 maj 15:31
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes-Benz Atego 1223
  Kamionë

  Mercedes-Benz Atego 1223

  Mercedes-Benz Atego 1223 e vitit 2007 me Vinç Palfinger me 3 dalje hidraulike dhe Kazan Ne gjendje

  Lushnjë 23 maj 15:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Man 10.153
  Kamionë

  Man 10.153

  Man 10.153 i vitit 2001 Ne gjendje shume te mire Me porte hidraulike I zhdoganuar

  Lushnjë 23 maj 15:31
  5.900 €
 • 0 foto
  Karroceri iveko shum e paster 300 euro
  Kamionë

  Karroceri iveko shum e paster 300 euro

  Karroceri iveko shum e paster 300 euro

  Tiranë 23 maj 14:02
  300 €
 • 5 foto
  kamionete 35 10 tri dyer
  Kamionë

  kamionete 35 10 tri dyer

  kamjoneta e regjistruar deri ne fund te marsit dizell e pershtatshme per mobileri sanakin furgon me

  Prishtinë 22 maj 21:57
  2.550 €
 • 4 foto
  JCB TELESCOPIC 530-110
  Kamionë

  JCB TELESCOPIC 530-110

  JCB TELESCOPIC 530-110 VITI 1996 11 METRA TELESCOPI 3000 KG KAPACITETI 2234 ORE PUNE MOTORR PE

  Durrës 22 maj 21:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ***OKAZION IVECO STRALIS JUMBO 120m3***
  Kamionë

  ***OKAZION IVECO STRALIS JUMBO 120m3***

  Shitet kamion Iveco Strails 450 120 metra kub EUR5 License ADR Viti 2007 Manual Peshembatja: 24T kam

  Tiranë 22 maj 14:52
  18.000 €
 • 2 foto
  Sprinter 208 cdi viti 2004
  Kamionë

  Sprinter 208 cdi viti 2004

  Shitet mercedes sprinter 208 cdi viti 2004 ne gjendje te mir teknike Regjistrimi I pare RKS 08-11-20

  Gjakovë 22 maj 13:18
  3.870 €
 • 4 foto
  LIEBHERR 934 C , 2008
  Kamionë

  LIEBHERR 934 C , 2008

  Shitet Liebherr 934 C Viti 2008 Ne gjendje shum te mir teknike Me dogan te paguat Gjindet ne peje P

  Pejë 22 maj 10:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Punojm me Bagera dhe Kamiona.
  Kamionë

  Punojm me Bagera dhe Kamiona.

  Punojme me Bager dhe Kamiona . Bejme te gjitha llojet e transportit me kamion deri 5 Tone si dhe rre

  Prishtinë 22 maj 00:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Iveko magirua
  Kamionë

  Iveko magirua

  Shesim iveko magirus per pjes

  Kamenicë 21 maj 23:14
  1.200 €
 • 8 foto
  kamionet vw t4 transporter
  Kamionë

  kamionet vw t4 transporter

  shes kamionet t 4 dopell kabin 1.9 dizell viti 1996 pa dogan 2600 eu

  Gjilan 21 maj 21:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  CAT 928 f
  Kamionë

  CAT 928 f

  Luge ngarkuese CATEPILAR 928f, Viti i prodhimit: 1995

  Lipjan 21 maj 18:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kamion iveco
  Kamionë

  Kamion iveco

  Iveco 75/E15 viti 2001 doganen e paguar goma te reja gjendje e mir 244000 origjinale info:044 13 08

  Podujevë 21 maj 13:40
  1 €
 • 8 foto
  Marimag shlep kran
  Kamionë

  Marimag shlep kran

  Sherbime 24h ne gjdo koh aty ku ka nevoj

  Prishtinë 21 maj 07:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Damper TEREX 3066
  Kamionë

  Damper TEREX 3066

  Damper terex 3066 Me dogan te paguar Ne gjendje shum te mir Gomat 80% tmira

  Istog 20 maj 22:02
  36.000 €
 • 2 foto
  Punojm me bagera dhe kamiona
  Kamionë

  Punojm me bagera dhe kamiona

  Punojm te gjitha punet me bager dhe kamiona ju mirpresim +37744779723 044779723

  Prishtinë 20 maj 20:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vinc FASSI GRU ALBANIA
  Kamionë

  Vinc FASSI GRU ALBANIA

  Vinc sipas kerkeses ...FASSI GRU ALBANIA ju mirpresim per wireless tuaja ne I bejme realitet ..per

  Lushnjë 20 maj 18:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet vinc Palfinger pk 17000 4S
  Kamionë

  Shitet vinc Palfinger pk 17000 4S

  Shitet vinc Palfinger pk 17000 me 4 apje ihraulike kembe apje-mbydhje ihraulike pesha maxi

  Kavajë 20 maj 18:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Gjenerator Perkins 110 KW Automatik
  Kamionë

  Gjenerator Perkins 110 KW Automatik

  Gjenerator Perkins 110 KW Automatik Gjendje perfekte te punes , Gjitha Serviset E kryera Motor Die

  Ferizaj 20 maj 10:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kamion VOLVO F12 Me Kran
  Kamionë

  Kamion VOLVO F12 Me Kran

  Kamion Volvo F12 Viti Me kran FASSI 10ton Lartesia 13m Gjendje te rregullt pune e mirëmbajtur dhe se

  Ferizaj 20 maj 10:45
  28.500 €
 • 7 foto
  Piruner CLARK CDP30 Triplex
  Kamionë

  Piruner CLARK CDP30 Triplex

  Piruner CLARK CDP30 Kapaciteti: 3Ton ,Viti: 1998 ,Lartesia 4.5m Triplex , Pilot Komand , Motor Die

  Ferizaj 20 maj 10:44
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  EUROTRUCKS
  Kamionë

  EUROTRUCKS

  EUROTRUCKS DISPONOJM SHUMESHLLOSHMERI MJETESH ESKAVATORA KAMION BETONIERE GURTHYSE ETJ Adre

  Durrës 20 maj 10:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg
  Kamionë

  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg

  Shitet MAN 18.220 viti 2001 sapo ardhur nga gjermania 347000km me libra servisi me jastak edhe trapi

  Ferizaj 19 maj 23:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Astra 6x4 motorr V8
  Kamionë

  Astra 6x4 motorr V8

  Astra 6x4 motorr v8 kazan italian 16 m3 goma 13R22.5 me gjendje shum te mir pune . Aktualisht esht

  Elbasan 19 maj 19:20
  9.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet Iveco 35.13 viti 2001 , 2.8 dizell
  Kamionë

  Shitet Iveco 35.13 viti 2001 , 2.8 dizell

  Shitet Iveco 35.13 viti 2001 2.8 dizel Gjatsia 4,3 m Gjersia 2 m Dupell guma mrapa Pa dogan Tel-vib

  Mitrovicë 19 maj 14:07
  4.750 €
 • 5 foto
  Vito 212 cdi viti 99 i ardhur nga Zvicrra
  Kamionë

  Vito 212 cdi viti 99 i ardhur nga Zvicrra

  Shitet Mercedes Vito 212 cdi viti i prodhim 1999 I ardhur nga zvicrra vetura eshte pa dogan Tel.+383

  Mitrovicë 19 maj 14:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet rimorkio 2 aksme kiper e ardhur nga zvicrra
  Kamionë

  Shitet rimorkio 2 aksme kiper e ardhur nga zvicrra

  Shitet rimorkio me kiper elektrik dhe mekanik 2 akse e ardhur nga Zvicrra Dimenzioni. 3.0 x 1.7 m Pe

  Mitrovicë 19 maj 14:06
  2.500 €
 • 2 foto
  Sajlle per kamiona 4 metra 16 mil trashsi prej zvicerres
  Kamionë

  Sajlle per kamiona 4 metra 16 mil trashsi prej zvicerres

  Sajlle orgjinale per kamiona

  Klinë 19 maj 11:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet rimorkio
  Kamionë

  shitet rimorkio

  shitet rimorkio per arsye mosperdorimi, rimorkio esht me balestra e pershtateshme edhe per transport

  Durrës 19 maj 10:44
  550 €
 • 8 foto
  Atego 1828 viti 2003 euro 3 me letra shqipetare
  Kamionë

  Atego 1828 viti 2003 euro 3 me letra shqipetare

  Me taksa te paguara gati per ca do dhoj prove

  Lushnjë 18 maj 11:57
  9.700 €
 • 11 foto
  Sprinter 315 viti 2009 vende 13 me dogan te paguar
  Kamionë

  Sprinter 315 viti 2009 vende 13 me dogan te paguar

  I sa po ardhur nga danimarka

  Lushnjë 18 maj 11:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUTO-BARTJE SHLEP 24H ?045 482 222 ?045 444 438
  Kamionë

  AUTO-BARTJE SHLEP 24H ?045 482 222 ?045 444 438

  AUTO BARTJE SHLEP 24H 📞045-482-222 📞045-444-438

  Prishtinë 18 maj 04:03
  1 €
 • 0 foto
  AUTO BARTJE SHLEP 24H 045 482 222 045 444 438
  Kamionë

  AUTO BARTJE SHLEP 24H 045 482 222 045 444 438

  AUTO BARTJE 24H 045 482 222 045 444 438 BËJM BARTJEN E VETURAV 24H AUTO SERVIS

  Prishtinë 18 maj 04:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUTO-BARTJE-SHLEP 24H ?045 482 222 ?045 444 438
  Kamionë

  AUTO-BARTJE-SHLEP 24H ?045 482 222 ?045 444 438

  AUTO BARTJE SHLEP 24H 📞045 482 222 📞045 444 438

  Prishtinë 18 maj 03:53
  1 €
 • 11 foto
  Sprinter 313 CDI - I Posa Ardhur Nga CH 🇨🇭
  Kamionë

  Sprinter 313 CDI - I Posa Ardhur Nga CH 🇨🇭

  🔘 Sprinter 313 CDI 🔘 2.2 Turbo-Disel 130 PES 🔘 Viti I Prodhimit - 2004 🔘 Farat ( KRISTAL ) 🔘 K

  Prishtinë 17 maj 19:04
  1 €
 • 3 foto
  Kamjona të ndryshëm
  Kamionë

  Kamjona të ndryshëm

  Shiten Kamjonat ne gjendje te regullt : Tipat e tyre jan 709, 408 , 410 , Vitet: prej vitev 90-ta

  Malisheve 17 maj 12:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Komatsu
  Kamionë

  Komatsu

  Komatsu 45 per pjese kembimi .

  Tiranë 17 maj 11:52
  1 €
 • 0 foto
  Transport
  Kamionë

  Transport

  NTP VALI-FRUITS EXPORT-IMPORT Shqiperi - Mal te zi - Maqedoni - Serbi-Bullgari 044 45 47 48

  Prishtinë 16 maj 23:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Crafete
  Kamionë

  Crafete

  Crafter maxi 2.5 tdi vito 2009 ne gjendje shum te mire me dogan fatur me tvsh per ma shum info konta

  Gjakovë 16 maj 15:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  rezervar ule per krana-kiper
  Kamionë

  rezervar ule per krana-kiper

  Rezervar te ndryshem per kran-kiper

  Ferizaj 16 maj 15:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet piruni linde
  Kamionë

  Shitet piruni linde

  Shitet piruni linde 2 ton vitit 2003

  Ferizaj 16 maj 15:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shitet kamioni Man cistern direvate
  Kamionë

  shitet kamioni Man cistern direvate

  Shitet kamioni Man 10-150 me voĺlmeter 7040 litra me dogan

  Ferizaj 16 maj 15:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet rezervari per ule (kiper) dhe naft
  Kamionë

  shitet rezervari per ule (kiper) dhe naft

  Rezervar per ule dhe naft

  Ferizaj 16 maj 15:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamioni man 26 343 me kran
  Kamionë

  Kamioni man 26 343 me kran

  shitet kamioni man 26 343 me kran atllas 350 me telekomand 5 dalje hidrolik

  Ferizaj 16 maj 15:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet piruni linde 4 ton
  Kamionë

  Shitet piruni linde 4 ton

  shitet piruni linde 4 ton evpershtatshme per shkarkimin e paletav prej kontinjerit

  Ferizaj 16 maj 15:13
  Me Marrveshje