Kamionë

Kamionë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 3 foto
  Mercedes benz 814 kiper
  Kamionë

  Mercedes benz 814 kiper

  Shes kamjonin 814 kiper n gjendje shum t mir i ngadalshum ka fuqi t mjaftushme punon shum mir sanak

  Mitrovicë Sot, 07:17
  6.500 €
 • 5 foto
  Man kran pafinger 8 163
  Kamionë

  Man kran pafinger 8 163

  Shes manin 8 163 i sapo ardhur nga gjermanija n gjendje shum t mir me kran pafinger me bllokada i g

  Mitrovicë Sot, 07:17
  7.500 €
 • 5 foto
  Mercedes benz 6x6
  Kamionë

  Mercedes benz 6x6

  Shes kamjonin mercedes benz tipi 2626 ngre me krejt rrot 6x6 o n gjendje t mir menjaqi 4+4 me c i

  Mitrovicë Sot, 07:16
  10.500 €
 • 3 foto
  Lug rrafshuse pllanirk mini bager
  Kamionë

  Lug rrafshuse pllanirk mini bager

  Shes lugen pllanirk e sapo ardhur nga gjermanija me klip e rujtne luga osht e gjan 1.17.

  Mitrovicë Sot, 07:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punom me bagera dhe mini bager
  Kamionë

  Punom me bagera dhe mini bager

  Punojm me bagera dhe mini bager edhe me skip kryjm te gjitha punet qe kryhen me makineri

  Prishtinë Sot, 07:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet DAF Cestel me kosh viti 2003 lartësia 32 me
  Kamionë

  Shitet DAF Cestel me kosh viti 2003 lartësia 32 me

  Shitet një makin tip DAF viti 2003 me 3 aks lloj Cestel me koshi hapet me piston lartësi e bige

  Durrës Sot, 07:16
  29.000 €
 • 5 foto
  Bager takauqi 175
  Kamionë

  Bager takauqi 175

  Shes bagerin takauqi 7.5 ton n gjendje shum t mir i sapo ardhur nga gjermanija me tri lug me sistem

  Mitrovicë Sot, 07:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bager hitaqi
  Kamionë

  Bager hitaqi

  Shes bagerin hitaqi i sapo ardhur me dogan t paguar me fatur tvsh me tri lug n gjendje shum t mir m

  Mitrovicë Sot, 07:15
  13.000 €
 • 5 foto
  Bager kubota
  Kamionë

  Bager kubota

  Shes bagerin kubota i sapo ardhur nga gjermanija n gjendje shum t mir 2400 or pun viti 2008 pesha 32

  Mitrovicë Sot, 07:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bager liebherr 904
  Kamionë

  Bager liebherr 904

  Shes bagerin liebherr 904 n gjendje shum t mir i sapo ardhur nga zvicrra me 4 lug gjdo lug e kthen a

  Mitrovicë Sot, 07:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Prokolic per transport t bagerav rimorkjo 3 akse.
  Kamionë

  Prokolic per transport t bagerav rimorkjo 3 akse.

  Shes rimorkjon 3 akse per transporte t bagerav e posa ardhur nga gjermanija shum e rujtne me dogan t

  Mitrovicë Sot, 07:13
  10.500 €
 • 3 foto
  Shlep per bartjen e veturav 044 295 204
  Kamionë

  Shlep per bartjen e veturav 044 295 204

  Auto shlep edhe pun me kran deri ne 4 ton

  Prishtinë Sot, 07:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shlep 044 295 204
  Kamionë

  Shlep 044 295 204

  Shlep per bartjen e veturave gjith teritorin e kosoves edhe pun me kran

  Prishtinë Sot, 07:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kazan per 4 AKS MINERVA
  Kamionë

  Kazan per 4 AKS MINERVA

  SHesim. Kazan per 4-akse Minerva me hapje hidroulike me piston ne koke me shasi . man. daf. aktos

  Tiranë Sot, 06:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   Minieskavator TAKEUCHI super ofert ⚠️
  Kamionë

  Minieskavator TAKEUCHI super ofert ⚠️

  Minieskavator takeuchi -viti 2008, 2140 ore pune,pesha 3.6 ton, me zingjir te ri, shum i mirmbajtur,

  Tiranë Sot, 06:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Makineri Pune-Gjenerator,Bobcat,Miniskavator,Cekic
  Kamionë

  Makineri Pune-Gjenerator,Bobcat,Miniskavator,Cekic

  Makineri pune , PIRUN , GJENERATOR , CEKIC ESKAVATORI, BOBCAT, MINIESKAVATOR, VINGJ KAPANONI . Ne gj

  Tiranë Sot, 06:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Gjenerator CAT super OFERT
  Kamionë

  Gjenerator CAT super OFERT

  Super Ofert Gjenerator CAt. 365. .kvh- Ne dalje 292 .kv shum pak i perdorur

  Tiranë Sot, 06:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes 8 17
  Kamionë

  Mercedes 8 17

  Esht i shkurt hazer per kiper viti 91 i qlajmrum me 5 shpejsi i ka edhe bllokazhat ne gjendje te mir

  Ferizaj Sot, 06:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Sprinter 313 Cdi Viti 2010
  Kamionë

  Shitet Sprinter 313 Cdi Viti 2010

  Shes sprinter 313 Cdi Viti 2010 Km 191000 Doganen e kryne Fatur te rregullt me Tvsh 7 ulse Gjamat

  Klinë Sot, 06:41
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet MAN 8-174 Kiper Viti 2000
  Kamionë

  Shitet MAN 8-174 Kiper Viti 2000

  Shes man 8-174 kiper fabrikisht me dogan te kryer kamioni asht ne gjendje te rregult gomat i ka 70%

  Klinë Sot, 06:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Transport 044339532
  Kamionë

  Transport 044339532

  Bejm transport

  Prishtinë Sot, 05:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Taxi
  Kamionë

  Taxi

  Transport 24 h 044339532

  Prishtinë Sot, 05:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  IVECO
  Kamionë

  IVECO

  Shes kamionin IVECO. Viti 2000 .Te kalume 140000 km. Ne gjendje shum te mir. Per me shum info na kon

  Klinë Sot, 03:54
  7.200 €
 • 11 foto
  Iveco Daily 2.3 HPI
  Kamionë

  Iveco Daily 2.3 HPI

  Shitet dhe Nderrohet Iveco Daily 2.3 Dizell Regjistrim deri ne Muajin Gusht Regjistrimi I Pare ne K

  Vushtrri Sot, 01:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Iveco 75E15 me Hebebin
  Kamionë

  Iveco 75E15 me Hebebin

  Shitet Iveco 75E15 me Hebebin...gjendje perfekte me 153.000 km te kaluara te garantuara...per me shu

  Ferizaj Sot, 01:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Man 18-285 LX me hebebine
  Kamionë

  Man 18-285 LX me hebebine

  Shitet:Man 18-285 LX i doganuar Viti prodhimit 11/2003 goma te mira,hebebinen per ngarkim shkarkim m

  Ferizaj Sot, 01:24
  9.800 €
 • 0 foto
  Lugë për kocka
  Kamionë

  Lugë për kocka

  Shitet luge per kocka me hidraolik dhe rotor komplet tag kamion me kran, kamion mercedes, man me kr

  Ferizaj Sot, 01:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Man
  Kamionë

  Man

  Shitet Man 15-224 silent

  Ferizaj Sot, 01:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Daf 45.170 I doganuar
  Kamionë

  Shitet Daf 45.170 I doganuar

  Shitet:Daf 45.170 Viti prodhimit:2005 I doganuar Km:361015 Rimorkio e gjate: 6.2m Qmimi: 7400 tel:

  Ferizaj Sot, 01:24
  7.400 €
 • 6 foto
  SCANIA - R420 - JUMBO
  Kamionë

  SCANIA - R420 - JUMBO

  - SCANIA R420 - JUMBO - VITI PRODHIMIT 2009 - NE GJENDJE TE RREGULLT - SHITET DHE VEQ RIMORKIO - I

  Prishtinë Sot, 00:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Transport Me Shliper, KRAN t\'Fort EUROSHPED1
  Kamionë

  Transport Me Shliper, KRAN t\'Fort EUROSHPED1

  Transport me shliper deri 25t me rimorkio speciale Ngarkim Shkarkim e sendev me pesh të madhe ME KRA

  Prishtinë Dje, 23:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Iveco Magirus me Kran 5t
  Kamionë

  Iveco Magirus me Kran 5t

  Shitet kamioni Iveco Magirus 110/17 ngjedje shum te mir, me kran ATLAS 1001 5 ton,

  Prishtinë Dje, 23:48
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Transport Me Shiper dhe me KRAN t\'Fort \'EUROSHPED1
  Kamionë

  Transport Me Shiper dhe me KRAN t\'Fort \'EUROSHPED1

  Transport me shliper deri 25t me rimorkio speciale Ngarkim Shkarkim e sendev me pesh të madhe ME KR

  Prishtinë Dje, 23:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Filtera
  Kamionë

  Filtera

  Shiten filtera te ajrit ,te uljes dhe te naftit te ndryshem original Firma MANN Gjerman. Ne laverdi

  Klinë Dje, 23:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kiper
  Kamionë

  Kiper

  Ventil Meiller Kipper Original prej Gjermanis.

  Klinë Dje, 23:42
  160 €
 • 6 foto
  Motor dhe pump për Liebherr912
  Kamionë

  Motor dhe pump për Liebherr912

  Shitet motor dhe pump për Liebher 912 ne gjendje shum te mir pune(perfekte),Janë te montuar ne bager

  Rahovec Dje, 23:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Menjaq per kamjon
  Kamionë

  Menjaq per kamjon

  Menjaqa per kamjon ZEF

  Rahovec Dje, 23:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Man 4 aks 35-414
  Kamionë

  Man 4 aks 35-414

  Shitet man i vitit 2001 Është në gjendje shum të mir qmimi sipas marrveshjes . Tel:044789551 viber

  Rahovec Dje, 23:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Unimog 1200
  Kamionë

  Unimog 1200

  Unimog është një seri kamioni i cili mund të përdoret në të gjithë sezonet apo terrenet, për të bër

  Tiranë Dje, 23:15
  25.000 €
 • 4 foto
  KAZAN
  Kamionë

  KAZAN

  Shitet kazan guri katerakse 20m me mushama porta mbrapa me pistona vaj mbyllje idrualike

  Fier Dje, 23:12
  5.000 €
 • 2 foto
  JCB 3CX
  Kamionë

  JCB 3CX

  Shitet fadrome JCB 3CX e vitit 1990 per arsye mosperdorimi.Mjeti eshte ne gjendje pune dhe me goma t

  Tiranë Dje, 23:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Scania 144 460   6x2  me pompe per kazan
  Kamionë

  Scania 144 460 6x2 me pompe per kazan

  Shitet Scania 144 460 viti 1999 6x2 ne gjendje shume te mire teknike me pompe kazani . ritarde

  Durrës Dje, 23:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shlep 044 295 204 049 633 771
  Kamionë

  Shlep 044 295 204 049 633 771

  Shlep per bartje e veturave ne gjith kosoven si edhe pun me kran deri ne 4 ton

  Prishtinë Dje, 22:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Iveco
  Kamionë

  Iveco

  Shes kamionin IVECO. Viti 2000. Te kalume 140000 km.Ne gjendje shum te mir. Per me shum info na kont

  Klinë Dje, 22:50
  7.200 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz 2644
  Kamionë

  Mercedes Benz 2644

  Mercedes Benz 2644 ne Gjendje teknike perfekte Posedon Klim Retarder Kanat me dy Klipa hapje Nga Br

  Prishtinë Dje, 22:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MercedezBenz 1843
  Kamionë

  MercedezBenz 1843

  MercedezBenz Aktros 1843 Viti 2000 Posedon Klim Rojtajder Vebast Ne Gjendje Perfekte me Rimorkio K

  Prishtinë Dje, 22:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 5 2.0 disell 6+1 shpejci klim
  Kamionë

  Golf 5 2.0 disell 6+1 shpejci klim

  Shes golf 5 disell 2.0 4 dyer goma te mira me klim i regjistruar 6 muaj beje ndrrim me kamiona qmimi

  Prishtinë Dje, 22:39
  4.500 €
 • 8 foto
  shtepi ne prishtine 170m2 me 3.5 ari oborr
  Kamionë

  shtepi ne prishtine 170m2 me 3.5 ari oborr

  Shes shtepine ne rrugen 27 nentori afer hotel princi arbrit Prishtine shtepia ka 3 ari e gjys oborr

  Prishtinë Dje, 22:37
  75.000 €
 • 5 foto
  Transport per koka kamjoni skavatore
  Kamionë

  Transport per koka kamjoni skavatore

  Në bejme transport të mjeteve të rënda brenda dhe jash vendi duke filluar koka kamjonash autobus ska

  Durrës Dje, 22:22
  1 €
 • 5 foto
  Volvo 480 vit 2008 euro 5
  Kamionë

  Volvo 480 vit 2008 euro 5

  Volvo 480 euro me dek per nje vit te paguara gati per europe me leje transporti dhe të gjitha.. ne g

  Durrës Dje, 22:22
  Me Marrveshje