Kamionë

Kamionë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  KAZAN 3.10 +VINC ME 3 DALJE OKAZION 2200 EURO
  Kamionë

  KAZAN 3.10 +VINC ME 3 DALJE OKAZION 2200 EURO

  Kazan vetshkarkues 3.10 me 2 . Vinc me 3 dalje 2 hidraulike 1 mekanike Cmim okazion 2200 euro . Cel

  Tiranë 15 tetor 20:16
  2.200 €
 • 0 foto
  Vinc ferrari me 1 dalje hidraulike
  Kamionë

  Vinc ferrari me 1 dalje hidraulike

  Vinc ferrari me 1 dalje hidraulike

  Tiranë 15 tetor 20:14
  1.200 €
 • 1 foto
  Sanaki shitet
  Kamionë

  Sanaki shitet

  Gjatsia 6.20 Gjersia 2.50 Naltsia 2.60 O kan mercedes i montum Cerada ne gjendje te mir edhe podin

  Ferizaj 15 tetor 19:46
  850 €
 • 2 foto
  Kamion Iveco + rimorkiator
  Kamionë

  Kamion Iveco + rimorkiator

  Shitet Kamion IVECO vetshkarkuese 3 Akse motorr 4.2 Diesel . Viti prodhimit 2002 bashke me rimorkiat

  Tiranë 15 tetor 19:24
  35.000 €
 • 3 foto
  Rimorkiator 3 akse
  Kamionë

  Rimorkiator 3 akse

  Shitet Rimorkiatori me gjitha dokumentacionet ne rregull

  Durrës 15 tetor 19:23
  13.000 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz 15-17 Kiper Kran
  Kamionë

  Mercedes-Benz 15-17 Kiper Kran

  Mercedes Benz 15-17 turbo , Müller kipper kran ,Fabrikisht Viti i prodhimit:1993, Kran tirre 101-3 D

  Vushtrri 15 tetor 19:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes 413 cdi
  Kamionë

  Mercedes 413 cdi

  sprinter dopjo gome,413 cdi,pa teograf,ATP,ne gjendje perfekte,me dokumenta te paguara per nje vite

  Tiranë 15 tetor 17:48
  6.300 €
 • 5 foto
  OKAZION 4X4!!!
  Kamionë

  OKAZION 4X4!!!

  SHITEN BASHKE OSE EDHE TE NDARA, KOKE TERHEQES MAN 19-414 F2000, viti i prodhimit 2000, dhe TRAILER

  Tiranë 15 tetor 17:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  mercedes
  Kamionë

  mercedes

  shitet kamjoni me kran aktros 25-43 viti 99 kl 700.000 i ardhur nga ch pa dogan info 044220329

  Pejë 15 tetor 11:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kompresor
  Kamionë

  kompresor

  shitet kompresori dy klipsh + agregat 044220329

  Pejë 15 tetor 11:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet iveko
  Kamionë

  shitet iveko

  shitet kamjoni me karan vinq korp 044220329

  Pejë 15 tetor 11:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  lug
  Kamionë

  lug

  shitet luga ngarkuse shaef ne gjendje shum tmir 044220329

  Pejë 15 tetor 11:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  damper
  Kamionë

  damper

  shitet damperi

  Pejë 15 tetor 11:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET MERCEDES-BENZ
  Kamionë

  SHITET MERCEDES-BENZ

  Shitet kamioni Mercedes- Benz 1117 vete shkarkues me vinc PM 6522 viti 2002 me 2 dalje hidraulike

  Tiranë 15 tetor 10:56
  17.000 €
 • 6 foto
  Mercedes 1729
  Kamionë

  Mercedes 1729

  Shitet kamioni i sapo ardhur nga Zvicra ne gjendje shum tmir fizike dhe optike. Ekstra: Kranin Reta

  Pejë 15 tetor 10:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet kamioni MERCEDES 17-29
  Kamionë

  Shitet kamioni MERCEDES 17-29

  Shitet kamioni i sapo ardhur nga Zvicra ne gjendje superte mire. Me Kran dhe retarder Siq shihet edh

  Pejë 15 tetor 10:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes kuken per kamiona
  Kamionë

  Shes kuken per kamiona

  Shes kuken ne gjendje shume te mire eshte me shin te kamionit qmimi 100

  Prishtinë 15 tetor 10:03
  100 €
 • 0 foto
  PJES KEMBIMI PER IVEKO STRALIS
  Kamionë

  PJES KEMBIMI PER IVEKO STRALIS

  Kemi pjes per iveko stralis. Kamioni osht ne gjendje shum te mir. I sapo ardhur

  Kavajë 15 tetor 07:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PJES PER MAN 26-320
  Kamionë

  PJES PER MAN 26-320

  Kemi pjes per man 26-320 ne gjendje shum te mir.gjendemi ne qerret te kavajes

  Kavajë 15 tetor 07:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PJES PER IVEKO 145 - 17
  Kamionë

  PJES PER IVEKO 145 - 17

  Kemi pjes per iveko 145 - 17

  Kavajë 15 tetor 07:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUTO-BARTJE-SHLEP 24H ?045 482 222 ?045 444 438
  Kamionë

  AUTO-BARTJE-SHLEP 24H ?045 482 222 ?045 444 438

  AUTO BARTJE SHLEP 24H 📞045 482 222 📞045 444 438

  Prishtinë 15 tetor 02:03
  1 €
 • 0 foto
  AUTO BARTJE SHLEP 24H 045 482 222 045 444 438
  Kamionë

  AUTO BARTJE SHLEP 24H 045 482 222 045 444 438

  AUTO BARTJE 24H 045 482 222 045 444 438 BËJM BARTJEN E VETURAV 24H AUTO SERVIS

  Prishtinë 15 tetor 02:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUTO-BARTJE SHLEP 24H ?045 482 222 ?045 444 438
  Kamionë

  AUTO-BARTJE SHLEP 24H ?045 482 222 ?045 444 438

  AUTO BARTJE SHLEP 24H 📞045-482-222 📞045-444-438

  Prishtinë 15 tetor 02:00
  1 €
 • 3 foto
  Autobus
  Kamionë

  Autobus

  Shes 2 autobuza iveco otoyol viti 2003 vende 50 20 ulur 30ne kembe ne leje qarkullimi makina eshte n

  Gjirokastër 14 tetor 23:28
  1.500 €
 • 2 foto
  Sprinter
  Kamionë

  Sprinter

  Shitet ndrohet sprinter 208 mekua eshte e mbajtur nga nje person viti 1997

  Gjirokastër 14 tetor 23:28
  3.000 €
 • 7 foto
  Kamjon
  Kamionë

  Kamjon

  Shitet kamjon me Vinç kamjoni eshte iveco 8x4 eurotrakker E34 380 Viti prodhimit 1997 Vinçi esht 2

  Tiranë 14 tetor 21:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Hebebin per pjes 24v
  Kamionë

  Hebebin per pjes 24v

  Shes pjeset e Hibebines qe eshte ne foto.Hebebina eshte per kamionat e tipit te ri me nga nje cilin

  Prishtinë 14 tetor 19:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MAN 26 403 ME KRAN HIAB 140
  Kamionë

  MAN 26 403 ME KRAN HIAB 140

  Shitet ose ndrrohet Man 26 403 me krqn hiab 140 Krani ka 2 dalje hidrolike dhe qon pesh 6 ton ne fil

  Klinë 14 tetor 18:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet kamioni
  Kamionë

  Shitet kamioni

  Shes kamionin mercedes 1831 me dogan te pagume

  Deqan 14 tetor 13:41
  10.800 €
 • 2 foto
  Man Tga 18.460
  Kamionë

  Man Tga 18.460

  Ne gjendje te mire Te gjitha gomat e reja 1 vjet rexhistrim

  Ferizaj 14 tetor 12:26
  18.000 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz 1843
  Kamionë

  Mercedes Benz 1843

  MB actros 2001 Rimorkio 1999 Te gjitha gomat e reja

  Ferizaj 14 tetor 12:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rimorkio carnehl kiper
  Kamionë

  Rimorkio carnehl kiper

  Viti i prodhimit 1999 Komplet alumin

  Ferizaj 14 tetor 12:25
  9.900 €
 • 1 foto
  Mercedes Sprinter 210
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 210

  Ne gjendje te mire pune 135 000 km

  Prishtinë 14 tetor 12:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rimorkio Kogel Kiper
  Kamionë

  Rimorkio Kogel Kiper

  Viti i prodhimit 2000 E po sa ardhur nga jashtme dogan te paguar

  Ferizaj 14 tetor 12:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rimorkio Schmitz 29 kubik
  Kamionë

  Rimorkio Schmitz 29 kubik

  Rimorkio kiper 29 kubik Viti i prodhimit 2000 E po sa ardhur nga jasht me dogan

  Fushë Kosovë 14 tetor 12:25
  14.000 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz Actros 4143
  Kamionë

  Mercedes Benz Actros 4143

  Mercedes 4143 viti 2000 manual qmimi 38.500 me dogan goma te reja regj nje vit ndrrim deri 20% e vle

  Prishtinë 14 tetor 12:24
  38.500 €
 • 2 foto
  Rimorkio kiper Meiller
  Kamionë

  Rimorkio kiper Meiller

  Viti i Prodhimit 2005 E posa ardhur nga jasht

  Ferizaj 14 tetor 12:24
  10.700 €
 • 1 foto
  Rimorkio Reisch 26 kubik
  Kamionë

  Rimorkio Reisch 26 kubik

  Ne gjendje te rregullt kiper

  Ferizaj 14 tetor 12:24
  7.700 €
 • 1 foto
  Scania 400 kiper
  Kamionë

  Scania 400 kiper

  Viti i Prodhimit 2001 Ne gjendje te mir pune

  Ferizaj 14 tetor 12:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Man 41 464
  Kamionë

  Man 41 464

  Viti i Prodhimit 1999 Ne gjendje te mire pune

  Ferizaj 14 tetor 12:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes Benz Actros 1846
  Kamionë

  Mercedes Benz Actros 1846

  Vitii i prodhimit 2003 Kiper Retarder Klime Te gjitha gomat e reja I gatshem per pune

  Prishtinë 14 tetor 12:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Bageri 3.5 Ton
  Kamionë

  Shitet Bageri 3.5 Ton

  Shes bagerin Pel-Job viti prodhimit 1992 3.5 tona ne gjendje shum te mir POSEDON 3 lug 40cm 60cm dh

  Ferizaj 14 tetor 11:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karrotrec 2002 me Platform 4.90 Ndrrim +diferencen
  Kamionë

  Karrotrec 2002 me Platform 4.90 Ndrrim +diferencen

  Karrotrec Renault mascout 2002 me pjes te ivekos motorr 2.8 turbo interkuler me pomp reduktor ne kam

  Tiranë 14 tetor 09:05
  12.000 €
 • 6 foto
  Punojme me Bagera
  Kamionë

  Punojme me Bagera

  Punojmë me Bagera: Bëjmë : Hapjen e themelve, kanalve, bodrumeve, mihjen e dheut, rregullimin e obor

  Ferizaj 14 tetor 08:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Cilinder /Valak CAT 12T
  Kamionë

  Cilinder /Valak CAT 12T

  Cilinder / Valak CAT 12Ton Gjendje shume te mire pune Motor Deutz , Vibrim shume te fuqishem ,Gjith

  Ferizaj 14 tetor 00:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Piruner CLARK CDP30 Triplex
  Kamionë

  Piruner CLARK CDP30 Triplex

  Piruner CLARK CDP30 Kapaciteti: 3Ton ,Viti: 1998 ,Lartesia 4.5m Triplex , Pilot Komand , Motor Die

  Ferizaj 14 tetor 00:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Atego 18-28 kran
  Kamionë

  Atego 18-28 kran

  Shitet Atego 18-28 me kran fabrikisht Hiab 105k viti i prodhimit 2000 kamioni posedon:liber servisi,

  Malisheve 13 tetor 22:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  JCB TELESCOPIC 530-110
  Kamionë

  JCB TELESCOPIC 530-110

  JCB TELESCOPIC 530-110 VITI 1996 11 METRA TELESCOPI 3000 KG KAPACITETI 2234 ORE PUNE MOTORR PE

  Durrës 13 tetor 22:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KAMION PRES PUTMAIZER 38-4 VITI 2009
  Kamionë

  KAMION PRES PUTMAIZER 38-4 VITI 2009

  KAMION BENZ AXOR 3340 POMPA PUTMAIZER 38-4 VITI 2007 KM 120000 ORE 660 Adresa; Autostrada T

  Durrës 13 tetor 22:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MATRAPIK GK1600 S ITALDEM
  Kamionë

  MATRAPIK GK1600 S ITALDEM

  MATRAPIK GK1600 S ITALDEM 1600 KG GODITJE 700 / 1/MIN ESKAVATOR 25 - 30 TON VITI 2002 Adresa;

  Durrës 13 tetor 21:56
  Me Marrveshje