Kamionë
Prishtinë

Kamionë në shitje në Prishtinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  MAN 33 460 6X4 ME RIMORKIO VASKE
  Kamionë

  MAN 33 460 6X4 ME RIMORKIO VASKE

  MAN 33 460 6X4 VITI 2004 , KM 520.000 . MARRSHET MANUALE , RIMORKIO MINERVA VASKE VITI 2005

  Prishtinë 12 prill 11:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rimorkio Kiper
  Kamionë

  Rimorkio Kiper

  Rimorkio kiper 10 m3 ne gjendje te mire dhe goma te reja

  Prishtinë 11 prill 23:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes mercedes 8 14 urgjent
  Kamionë

  Shes mercedes 8 14 urgjent

  Shes mercedes 8 14 motorrin shum tmir shitet urgjent 1900

  Prishtinë 11 prill 16:00
  1.850 €
 • 1 foto
  Shitet Lug Ngarkuese Liebherr
  Kamionë

  Shitet Lug Ngarkuese Liebherr

  Shitet Lug Ngarkuese Liebherr,ne gjendje te shkelqyer funksionale.

  Prishtinë 11 prill 05:29
  1 €
 • 3 foto
  Shes peshoren 1000kg
  Kamionë

  Shes peshoren 1000kg

  Shes peshore qe terheq 1000kg eshte ne gjendje te rregullt

  Prishtinë 10 prill 06:21
  1.000 €
 • 5 foto
  Mercedes Sprinter 316 CDI
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 316 CDI

  Mercedes Sprinter 316 CDI 163 PS Automatik 2011 ngjendje trregullt i ardhur prej suedie viber +46769

  Prishtinë 9 prill 23:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Daf XF105  EUR5
  Kamionë

  Daf XF105 EUR5

  Daf xf 105 eur5 Retarder Klima Frigorifer Manuel Ne gjendje te regullt,,kont.ve .wiber;wacup

  Prishtinë 9 prill 20:07
  1 €
 • 3 foto
  Kipper
  Kamionë

  Kipper

  volvo kiper me vinc ne gjendje te rregullt

  Prishtinë 9 prill 18:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Peugeot Boxer
  Kamionë

  Peugeot Boxer

  Peugeot boxer viti 2011 i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir per me shum info kontakto

  Prishtinë 9 prill 18:01
  4.800 €
 • 4 foto
  Sprinter - 312 D
  Kamionë

  Sprinter - 312 D

  - Sprinter 312-D 3.0 Turbo-Disel , Viti i Prodhimit 1999 , ABS , ESP , SRS , AIRBAG , Kategoria ( B

  Prishtinë 9 prill 16:18
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten Tre Kamionat
  Kamionë

  Shiten Tre Kamionat

  Shiten tre kamionat: MAN me kran,IVECO me preteq ,Man Kipeer dhe Traktori me pllugj të ardhur nga Gj

  Prishtinë 9 prill 16:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes kamion
  Kamionë

  Shes kamion

  Shitet kamioni qmimi sipas marrveshjes kontakto ne numrin 049120985

  Prishtinë 9 prill 01:08
  1 €
 • 3 foto
  Spojleri
  Kamionë

  Spojleri

  Shiten krrillat dhe spojleri..

  Prishtinë 8 prill 22:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  BETONPOMPA IVECO 410 E 42 ( 28 METRA)
  Kamionë

  BETONPOMPA IVECO 410 E 42 ( 28 METRA)

  BETONPOMPA CIFA 28 METRA , ME RADIOCOMAND Ore pune 3.084 , VITI 2000 , KAMIONI IVECO MAGIRUS 410 E

  Prishtinë 8 prill 21:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kombi Volkswagen
  Kamionë

  Kombi Volkswagen

  Kombi Volkswagen Viti 2004

  Prishtinë 8 prill 21:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kombi Renault
  Kamionë

  Kombi Renault

  Shitet kombi viti 2000 2.5 ne gjendje prefekte

  Prishtinë 8 prill 21:39
  2.000 €
 • 7 foto
  Shitet Man me kran 7 ton
  Kamionë

  Shitet Man me kran 7 ton

  Shitet man 18 280 viti i prodhimit 2005 me kran pm320 me 5dalje hidraulike dhe 1mekanike pesha maksi

  Prishtinë 8 prill 21:19
  35 €
 • 0 foto
  Kerkoj mjeshter per bager
  Kamionë

  Kerkoj mjeshter per bager

  Eshte i firmes massey ferguson Mf 50hx viti 97 kom problem me shpejci. Kush o mieshter per ket bage

  Prishtinë 8 prill 07:35
  123 €
 • 2 foto
  iveko
  Kamionë

  iveko

  Shes kamion iveko i doganuar i sapo ardhur nga jasht kamioni osht shum i pershtatshem per bartjen

  Prishtinë 8 prill 00:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes 3aks kiper
  Kamionë

  Mercedes 3aks kiper

  Shitet kamionin 26-28 viti i prodhimit 1986 kiper 3 aks posedon edhe kranin terek edhe me trap te pa

  Prishtinë 7 prill 17:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Spojleri
  Kamionë

  Spojleri

  Shiten krilla dhe spojleri...

  Prishtinë 7 prill 15:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes motorrin 130 kuaj fuqi 6 klipa pa uj
  Kamionë

  Shes motorrin 130 kuaj fuqi 6 klipa pa uj

  Shes motorrin e kamionit 80 13 motorri ne gjendje teper te mir 6 klipa mund te testohet eshte i mont

  Prishtinë 7 prill 12:07
  1.200 €
 • 4 foto
  Sanak miller kiper fabrikisht
  Kamionë

  Sanak miller kiper fabrikisht

  Shes sanakun miller kiper fabirikisht perpos kanatat e ndrrume dimenzionet e sanakut 3.55 me 2.30 qm

  Prishtinë 7 prill 12:07
  1.450 €
 • 0 foto
  Shitet kombi urgjent
  Kamionë

  Shitet kombi urgjent

  Shitet peugeot boxer viti 2011 i po sa ardhur nga gjermonia i pa doganuar në gjendje shum të mir per

  Prishtinë 6 prill 22:03
  4.800 €
 • 1 foto
  SPRINTER 312-D
  Kamionë

  SPRINTER 312-D

  - SPRINTER 312-D 3.0 Turbo-Disel , Viti i Prodhimit 1999 , ABS , ESP , SRS , AIRBAG , Pasqyret me rr

  Prishtinë 6 prill 22:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Iveko kiper fabrikisht me bllokad rks 4 muaj
  Kamionë

  Iveko kiper fabrikisht me bllokad rks 4 muaj

  Shes iveko 80 13 motorri 6 klipa ne gjendje shum te mir miller kiper fabrikisht perpos kanatat i ka

  Prishtinë 6 prill 15:44
  2.700 €
 • 3 foto
  Mercedes
  Kamionë

  Mercedes

  Shes kamionin mercedes 307 9 muj regjistrim viti prodhimit 1986 gjendje t rregullt punon shum mir

  Prishtinë 5 prill 13:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes dy MAN TGA 35.390 viti 2006
  Kamionë

  Shes dy MAN TGA 35.390 viti 2006

  shes dy man tga 35.390 viti 2006 530 mij km 4 aks miller- kiper prokolicen cmimi per njerin pa dogan

  Prishtinë 5 prill 12:58
  42.000 €
 • 11 foto
  Iveco Stralis 2010
  Kamionë

  Iveco Stralis 2010

  Shitet kamioni IVECO STRALIS per bartje deri te 10 veturav eshte ne gjendje te rregullt teknike i r

  Prishtinë 5 prill 12:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamionet
  Kamionë

  Kamionet

  Kamionet Mercedes benz 307, dizel, viti 1990, 6 ulese, dy dyer, 3.5 tone, 2.4 kubike, nga data 16.03

  Prishtinë 5 prill 12:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  *Bus Transport me Frigorifer*
  Kamionë

  *Bus Transport me Frigorifer*

  Sapo i ardhun nga Gjermania Bus Transport Me Frigorifer. Prodhusi eshte Ford 144 000 te Kalume dhe e

  Prishtinë 5 prill 00:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamion per pastrimin e kanalizimav tip 25-24 viti
  Kamionë

  Kamion per pastrimin e kanalizimav tip 25-24 viti

  Kamion per pastrimin e kanalizimav Tipi 25-24 viti 1997 iportuar nga xhermania doganuar Ka vetem 7

  Prishtinë 5 prill 00:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes kombi T4
  Kamionë

  Shes kombi T4

  Shes kombi T4 viti i prodhimit 2002 motorin 2.5tdi vitin e kalum u ardh prej zvicrre

  Prishtinë 4 prill 18:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Me marrveshje
  Kamionë

  Me marrveshje

  Mercedes 16-22

  Prishtinë 4 prill 18:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Cerkullar
  Kamionë

  Cerkullar

  Ne\'gjendje te rregull

  Prishtinë 4 prill 18:14
  300 €
 • 2 foto
  Shitet Prokolica KOGEL
  Kamionë

  Shitet Prokolica KOGEL

  Shitet prikolica kogel ne gjendje te rregullt e gatshme per pune kipat ne te tri anet gumat ne gjen

  Prishtinë 4 prill 18:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Man 19.464
  Kamionë

  Man 19.464

  Shitet Shliperi Man 19.464 viti 2000 me rimorkio. Regjistrim te kryer . ne gjendje te rregullt pe

  Prishtinë 4 prill 17:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes sprinter kombi -112 1997 2.9
  Kamionë

  Mercedes sprinter kombi -112 1997 2.9

  Mercedes sprinter komi -112 viti:1997 2.9 Esht ne gjendje te rregullt teknike

  Prishtinë 4 prill 17:27
  2.300 €
 • 3 foto
  Shite kamjoni për shpime Bunarve dhe Gjemenakinke
  Kamionë

  Shite kamjoni për shpime Bunarve dhe Gjemenakinke

  Shite kamjon per shpime te bunarve dhe per hulmtime gjeomekanike

  Prishtinë 4 prill 17:22
  8.000 €
 • 3 foto
  Shes kamionin iveco i ardhur nga gjermania
  Kamionë

  Shes kamionin iveco i ardhur nga gjermania

  Shes kamionin iveco ne gjendje te rregullt i ardhur nga gjermania qmimi me marrveshje

  Prishtinë 4 prill 17:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Sanak
  Kamionë

  Sanak

  Sanak per kamijon me bazament te kranit fabrikisht 2.50 gjersia 5.30 i gjat 90 cm i thell

  Prishtinë 4 prill 16:40
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes-Benz Kombi 315CDI
  Kamionë

  Mercedes-Benz Kombi 315CDI

  Kombi ne gjendje shume te mire teknike. Kamionet frigo qe punon . Para 2 javesh ka ardhur nga Zvicrr

  Prishtinë 4 prill 16:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Meceses Benz
  Kamionë

  Meceses Benz

  Kombi ne gjendje shume te mire teknike. Kamionet frigo qe punon . Para 2 javesh ka ardhur nga Zvicrr

  Prishtinë 4 prill 16:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamionet t5 1.9 TDI viti i prodhimit 2004
  Kamionë

  Kamionet t5 1.9 TDI viti i prodhimit 2004

  kamionet t5 e sa po ardhur 1.9 TDI

  Prishtinë 4 prill 15:48
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Iveco 8 muj rigjistrim ndrrim me pikap
  Kamionë

  Iveco 8 muj rigjistrim ndrrim me pikap

  Iceco qe 4 muj i ardhun prej gjermosmos me hidrualik shum i let mu vozit 220 mi te kalume 6.3 i gjat

  Prishtinë 4 prill 11:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Iveco qe 4 muj ka ardh prej Gjermonis
  Kamionë

  Iveco qe 4 muj ka ardh prej Gjermonis

  Ivevo shum i mir i rujtun i let per vozitje me ramp ka rigjistrim edhe 7 muj 220 mi te kalume

  Prishtinë 4 prill 11:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Iveco edhe 8 muj rigjistrim
  Kamionë

  Iveco edhe 8 muj rigjistrim

  Iveco qe 4 muj ka ardh prej gjermonis shum ne gjendje te mir 220 mi te kalume me Hidrualik 6.3 i gja

  Prishtinë 4 prill 11:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejm transportin me kran
  Kamionë

  Bejm transportin me kran

  Bejm transportin me kamion qe posedon edhe kranin

  Prishtinë 4 prill 11:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Iveco me hidrualik
  Kamionë

  Iveco me hidrualik

  Iveco me hidrualik 2002 6.3 i gjat 2.6 i lart 220 mi km te kaluara shum i let per vozijte

  Prishtinë 4 prill 11:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  mercedes kiper 12-17 turbo
  Kamionë

  mercedes kiper 12-17 turbo

  kiper Viber +377508111

  Prishtinë 4 prill 10:54
  4.500 €