• Punojm me bager

  Punojm me bager

  Bejm prishjen e shtepijav hapjen e kanallav rrafshimin e oborrev bejm bartjen e dheut me kamijona te mdhej edhe me te vogl e te tgjithat materjalet e ndertimit me marrveshj

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 23:31
 • Tripod profesional 100euro

  Tripod profesional 100euro

  Shitet tripodi profesional 100euro nga alumini Gjatesia 1.65 Te interesuarit te kontaktojne ne : 044936404 (viber) 049169898

  100 €
  Prishtinë
  Dje, 20:31
 • Jap lokal me qira ne Prishtine

  Jap lokal me qira ne Prishtine

  Jap lokal me qira ne prishtin, lokali gjindet te santea Pauza qmimi sipas marveshjes .

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 18:38
 • Pula klluq

  Pula klluq

  Shitet pula klluq pa vez 10Euro Me vez te Brahmave Gold 20 Euro Per me shum info Nr. +377 45 582 925

  10 €
  Prishtinë
  Dje, 18:29
 • Shitet bisnesi i perpunuar

  Shitet bisnesi i perpunuar

  Shitet bisnesi i perpunuar. Objekti ka 21 banesa dhe eshte i leshuar me qera ,Mir po per pa mundsin e menaxhimit me duhet ta shes bisnesin. Te interesuarit mund te ken edhe informata shtes se si esht

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 18:29
 • Ipet lokali Afarist me qera A po eshe shitet

  Ipet lokali Afarist me qera A po eshe shitet

  E leshoje lokalin me qera apo edhe shitet te Kolegji fama ball per ball.Lokali ka nji sip bukur te madhe dhe gje ndet ne nji posite shum te mir per te ber bisnes.Lokali mund te leshohet per cfardo vep

  1.500 €
  Prishtinë
  Dje, 18:29
 • Rregllazhe Hunter , balansues rrotash dhe demontue

  Rregllazhe Hunter , balansues rrotash dhe demontue

  Rreglazhe ( Hunter made in Usa),ballanserke ( Hunter made in Usa)te fellneve dhe demonterke (made in Germany)te gomave . Viber : 00377 44 555 650

  22.000 €
  Prishtinë
  Dje, 18:28
 • blej faqe ne instagram

  blej faqe ne instagram

  Blej faqe ne instagram me fansa shqiptar nga Kosova , qe mund ti ndryshohet emri, rreth 10k ose edhe me teper, edhe me pak sprish pune. Nese keni vetem shkruani viber +381631619204

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 14:29
 • Pastruese

  Pastruese

  Kerkoj pune si pastruese , pastroj banesa shtepi etj. Per me shum ne tel 049648280 ose ne viber.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 13:38
 • Kredi me normë interesi 3%, aplikoni tani për mira

  Kredi me normë interesi 3%, aplikoni tani për mira

  Kredi për investime në biznes dhe hua personale, miratim i shpejtë, Na kontaktoni vetëm përmes postës elektronike: usmanihass@gmail.com, Ne ofrojmë hua për investime në biznes dhe hua personale me nor

  40 €
  Prishtinë
  Dje, 02:28
 • Sekretet e fitimit te parave

  Sekretet e fitimit te parave

  Pershendetje Shumë njerëz vijnë tek unë dhe pyesin, "Si mund të nxejr njerëzit nga gjendja e transit?" Kjo është pyetja misterioze të gjitha kohërave, dhe përgjigja është kjo; ju nuk mund të detyron

  49 €
  Prishtinë
  24 qershor 17:30
 • Shes kamin prety

  Shes kamin prety

  Shitet me cmim te volitshem kamini prety i perdorur ni vit, cmimi sipas marrveshjes

  400 €
  Prishtinë
  24 qershor 17:29
 • Lokal ne Prishtine

  Lokal ne Prishtine

  Shitet lokali me 240 m2 me 2.5 ari vendparking i cili është duke punuar dhe gjëndet në kilometrin e 2-të Prishtinë-Fushë Kosovë për më shumë informacione na kontaktoni TEL:044 10 11 85

  120.000 €
  Prishtinë
  24 qershor 17:28
 • Rregullimi i kopshteve dhe kubezave te betonit.

  Rregullimi i kopshteve dhe kubezave te betonit.

  Bejme livrimin frezimin e oborreve me kultivator 509,mbjelljen e barit rrafshimin e dheut,krositjen e barit Mirmbajtjen e oborreve,montimin e kubezave te betonit,Pushimore prej kubezave te betonit sip

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  24 qershor 15:38
 • Lopen shterrp ose ndrroj

  Lopen shterrp ose ndrroj

  shes ose ndrroj +37745673647

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  24 qershor 14:38
 • Servis për Dyr Dritare Roleta n'krejt Kosovën

  Servis për Dyr Dritare Roleta n'krejt Kosovën

  Bejm servisimin dhe mirmbajtjen e dyerve ,dritareve, roletave etj nga plastika dhe alumini. Rezultati eshte kursimin te energjia , temperatura, dhe te jene sa me stabile dhe Ekologjike. Po ashtu bejm

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  24 qershor 03:28
 • Lepra

  Lepra

  SHes lepra te bute 5 euro te vegjelit 10 euro te mdhenjet kemi te gjitha ngjyrat e leprave

  5 €
  Prishtinë
  24 qershor 01:30
 • Leshoj me qera

  Leshoj me qera

  Leshoj me qera dhe eshte e pershtatshme per puntori dhe magazine sepse ka siperfaqe rreth 100m2 dhe lartesi 3.4m, ka rruga te mire te qasjes dhe eshte ne vend te mire. Adresa Arberi-ish Dragodan rr.'

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  24 qershor 00:21
 • Gusa

  Gusa

  She's gusan e Gus edhe 3shota te sivjetiti

  50 €
  Prishtinë
  23 qershor 22:38
 • Lokali me qera Mbi fast food Mili Sante

  Lokali me qera Mbi fast food Mili Sante

  Leshohet lokali me qera 2 kate.. Veprimtaria e me hershme ka qene kafe bar dhe sony playstation

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 qershor 22:38
 • Sun Production

  Sun Production

  Sun Production ofron sherbime per ahengjet tuaja familjare si dasma,fejesa,syneti,kanagjegje etj. Per kualitetin e punes binduni vet.Ofrojme xhirime me 1,2,3 kamera,xhirime me kran,foto profesionale,f

  150 €
  Prishtinë
  23 qershor 21:40
 • Shitet Maqina

  Shitet Maqina

  Shitet Maqina per Mbushje te shisheve prej 0.5 l deri ne 2 l dhe bene paketimin me folje. Cmimi me marreveshje. Vaiber: +38649399888

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 qershor 21:39
 • maqin per akull

  maqin per akull

  shitet biznesi i akullit maqina e akullit me kapacitet te lart Scotman mc 46 frizat per ruajtjen e akullit

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 qershor 20:32
 • Punime me kultivator,Mbjelljen e barit.

  Punime me kultivator,Mbjelljen e barit.

  Bejme livrimin,frezimin e oborreve me kultivator 509,Mbjelljen e barit, rrafshimin e dheut,Pushimore prej kubezave te betonit sipas deshires tuaj,Rrethrrotullime per mbjelljen e luleve,Ngjeshjen e tem

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 qershor 19:41
 • Shes viqin femen Simentallk

  Shes viqin femen Simentallk

  viqi ika dy jav osht i mir me majt me shti far

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 qershor 19:41
 • Shes karrika Stomatologjike

  Shes karrika Stomatologjike

  Shitet karrika stomatologjike me kompresor dhe pasije percjellse. Çmimi i volitshem me marreveshje. Kontakto ne tel. 044 456 957

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 qershor 18:36
 • Sheh Ultrazerin SIEMENS G 60 S

  Sheh Ultrazerin SIEMENS G 60 S

  Shes Ultrazerin SIEMENS G60 S, me sondte abdominale dhe lineare. Cmimi i volitshem sipas marreveshjes. Kontakto ne tel. 044 456 957

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 qershor 18:36
 • SHITET LOKALI 26m2 NE KURRIZ DARDANI PRISHTINE

  SHITET LOKALI 26m2 NE KURRIZ DARDANI PRISHTINE

  Lokali punon si sallon ondulili per kohe te gjate I ka 20M2 ne dokumente ndersa ine realitet i ka me shume se 26m2. Zona ku gjendet lokali eshte me frekuence dhe me dendesi te madhe te popullsise Ç

  65.000 €
  Prishtinë
  23 qershor 17:33
 • Shiten

  Shiten

  Shiten 2dhi me 2edha Qmimi per 1dhi me ni edh 150€ 2dhi me 2edha 250€

  150 €
  Prishtinë
  23 qershor 15:40
 • Instrument Testues Digjital Per 3 Fazat E Rrymes

  Instrument Testues Digjital Per 3 Fazat E Rrymes

  Ky instrument me LCD display tregon se a jan prezente te 3 fazat apo mungon ndonjera si dhe drejtimin e sjelljes. Kablli robust me kapse krokodill qe pa telashe me ngjite ne kontakt per matje. Perdore

  58 €
  Prishtinë
  23 qershor 15:31
 • PUNOJM ME KRAN vinq 24h TRANSPORT 044/049-169-673

  PUNOJM ME KRAN vinq 24h TRANSPORT 044/049-169-673

  Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES... .BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERVE,REKLAMAVE,GJENERATORVE,TRAFOVE ELEKTRIKE,SHTYLLAVE ELEKTRIKE,PALETAVE,CISTERNA-REZERVAR TE NDRYSHE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 qershor 14:35
 • IPET ME QERA LOKALI I ONDULIMIT TE XHAMIA E LLAPIT

  IPET ME QERA LOKALI I ONDULIMIT TE XHAMIA E LLAPIT

  Lokali gjendet ne lokacion me qarkullim te madh te qytetareve Lokali aktualisht punon si sallon ondulimi dhe sallon per qethje Siperfaqja 100m2 Lokacioni eshte i perpunuar mire sepse me kete vepr

  500 €
  Prishtinë
  23 qershor 13:41
 • Mirmbajtja e kopshteve,Mbjelljen e barit.

  Mirmbajtja e kopshteve,Mbjelljen e barit.

  Bejme livrimin,frezimin e oborreve me kultivator 509,mbjelljen e barit rrafshimin e dheut,krositjen e barit,Mirmbajtjen e oborreve,Pushimore prej kubezave te betonit sipas deshires tuaj,Rrethrrotullim

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 qershor 10:32
 • Shitet lokali te Qafa

  Shitet lokali te Qafa

  Shitet lokali qe gjendet tek qafa (perballe postes) , lokali posedon 61.5 m2 . Zyra per Sherbime Juridike & Patundshmeri "Urban" Tel: 045/ 912 - 721 VIBER : +377 45 912 721 email: urban.pris

  125.000 €
  Prishtinë
  23 qershor 10:30
 • Ofrecemos financiación

  Ofrecemos financiación

  Ofrecemos préstamos personales y comerciales, incluyendo financiamiento de proyectos, con tasa de interés del 3% al año, dentro de un período de un año a quince años de reembolso a cualquier parte del

  5.000 €
  Prishtinë
  23 qershor 04:28
 • Bej pastrimin e Shtepijave si dhe lokalev (Dritare

  Bej pastrimin e Shtepijave si dhe lokalev (Dritare

  Bejm pastrimin e shtepijave si dhe lokalev ne menyr profesionale ne veqanti dritaret Puna jon tregon provoja 16 vjeqare ne Gjermani Ne kryejm keto sherbime . Dritaret menyr profesionale Laminotit K

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 qershor 03:28
 • Shiten lokalet eksluzive”Pallati i Avokateve”

  Shiten lokalet eksluzive”Pallati i Avokateve”

  Nö 0015 Shiten lokalet pran pallatit te drejtesise i emruar si ”Pallati i Avokateve” Prishtine. Prishtina e re “Zona Qender” Etazhiteti B+S+P+7 Siperfaqja m2 Leja e Ndertimit nr: 05 Nr 351

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 qershor 02:32
 • Tetelina dora e dyt urgjent

  Tetelina dora e dyt urgjent

  Shitet tetelin jongje dora e dyt 3 hektar qmim i volitshem kemi edhe.balla te dores se par gjindemi ne fshatin Leban

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  22 qershor 23:39
 • shitje zoj per 0,40 cent

  shitje zoj per 0,40 cent

  Shes zoj nga qershor 2017, ju mund të blej zogj (1000 copë, 1500 copë etj) blerë në me shumicë dhe pakicë nje cmimi 0,40 cent.në komuna Gjilan. Për më shumë informacion, telefononi numrin 04475327

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  22 qershor 23:33
 • Montimin e kubezave te betonit,Mbjelljen e barit.

  Montimin e kubezave te betonit,Mbjelljen e barit.

  Bejme montimin e kubezave te betonit sipas deshires tuaj, Pushimore prej kubezave te betonit, Rrethrrotullime per mbjelljen e luleve, Mbjelljen e barit, rrafshimin e dheut,Livrimin dhe Frezimin me kul

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  22 qershor 22:31
 • MAQINA KOMPLET PER DYER E DRITAREVE NGA PVC

  MAQINA KOMPLET PER DYER E DRITAREVE NGA PVC

  SHESIM MAKINA TE REJA PER PRODHIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE P.V.C PLASTIKES ME QMIME SHUME TE ARSYESHEM 1. MAQINA PER PREREJEN E PROFILAVE SHARRRA ................................... 2.MAQINA N

  8.800 €
  Prishtinë
  22 qershor 20:29
 • Brahma gold blue shitet ndrohet

  Brahma gold blue shitet ndrohet

  Shes dhe bej ndrim brahma gold blue esht i ri...bej ndrim me pula ,knojsi,shota,qurra... viber +38649546744

  60 €
  Prishtinë
  22 qershor 17:41
 • Qura me zoj

  Qura me zoj

  Shes quren me 17 zoj 1 muj e gjys inkan zojt qura osht shum e madhe zojj jon rac e mir pres bler serjoz ose ndrroj me gusa

  110 €
  Prishtinë
  22 qershor 14:38
 • Pula selbrit

  Pula selbrit

  shesim vez 2 € copa shiten 4 pula e 1 gjel

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  22 qershor 13:34
 • KURS SUPER-INTENSIV I GJUHES GJERMANE

  KURS SUPER-INTENSIV I GJUHES GJERMANE

  KURS SUPER-INTENSIV I GJUHES GJERMANE Niveli A1 i gjuhes gjermane per 4 jave. Sukses i garantuar. Prishtine te Qafa, rr UCK hyrja 168 nr. 1, ngjitur me embeltoren MISSINI

  100 €
  Prishtinë
  22 qershor 09:41
 • Shes lopt Qumshtore

  Shes lopt Qumshtore

  Shes 9 copa lop qumshtore te gjitha jan barsa Per me shum na kontaktoni ose Mundeni me ardh e me i pa Lopt i shes te gjitha nuk i ndaj Nr kontakti 044130140 Viber: +37744208822

  12.000 €
  Prishtinë
  22 qershor 09:30
 • Hapsire afariste 730m2 me qira ne Pejton!Delta

  Hapsire afariste 730m2 me qira ne Pejton!Delta

  Ne qytetezen "Pejton"perkatesisht ne rrugen"Perandrori Justinian"ofrohet me qira objekti fantastik afarist 3-katesh i madhesise 728m2. Objekti eshte i organizuar ne:12 njesi,6 banjo,6 terasa,bodrum,ob

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  22 qershor 05:28
 • weller Stacion saldues

  weller Stacion saldues

  Weller soldering station 50VA 50W soldering iron for Magnastat TCP (24V) Ka edhe maje rezerv.

  60 €
  Prishtinë
  22 qershor 03:28
 • Flijaa Dhe Bakllava Mee Porosii

  Flijaa Dhe Bakllava Mee Porosii

  Bejm Flija Me Saq Me Porosi Dhe Bakllava Ne Te Gjith Prishtinen Transporti Gratis Flija Duhet Te Porositet Se Paku 3 Or Me Heret Flija Ka Madhesi Te Ndryshme Kurse Bakllavat Mun Ti Porosisni 24h Me He

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  22 qershor 01:28
 • Makineri per punime llamarine

  Makineri per punime llamarine

  shitet makineri per mbuloj me dy procese , kthen nga 0.2 mm deri ne 0.8mm trashesi me shpetesi 25 per minut me punim automatik hidraolik.permasat 6.5m &1.6&1.4. super gjendje. makineria ndodh

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 qershor 23:33