• Kryejm montimin e keramikes shkalleve mermerit granitit izolimit ne ter kosoven

  Kryejm montimin e keramikes shkalleve mermerit granitit izolimit ne ter kosoven

  Bejm montimin e keranikes shkalleve mermerit granitit izolimeve me cilsi shum te mir ne ter kosoven

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 shkurt 15:18
 • MOLER 0.50 m² Mob:044 296 933

  MOLER 0.50 m² Mob:044 296 933

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, kemi n

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 17:38
 • Ofroj tenda karriga dhe tavolina 044545701

  Ofroj tenda karriga dhe tavolina 044545701

  Ofroj tenda tavolina dhe karrika me qira per nevoja te ndryshme familjare (shatora)

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 17:34
 • Kafaz fllanza

  Kafaz fllanza

  kafaz 12 copa fallanza ---- 13e Kaafaz 24 copa fallanza ---- 24e

  13 €
  Prishtinë
  21 shkurt 16:41
 • MOLER PROFESIONAL.. NGJYROSJE, RINOVIME etj.. Mo..

  MOLER PROFESIONAL.. NGJYROSJE, RINOVIME etj.. Mo..

  MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis, punojm te gjitha punet e moleraj kemi ngjyra te

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 16:32
 • Shitet lokali 70m2 ne lagjen Bregu i Diellit

  Shitet lokali 70m2 ne lagjen Bregu i Diellit

  Shitet lokali 70m2 netto hapesira dhe bodrum 70m2 mbrapa Qendres Tregtare afer shkolles Ismail Qemali ne Bregun e Diellit. Lokali eshte i renovuar teresisht, ka hapesire te ndriquar mire, parking te

  105.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 15:41
 • Foto Gjirime HD me Kran per Dasma Ahenge Familjare

  Foto Gjirime HD me Kran per Dasma Ahenge Familjare

  Bejm foto dhe gjirime Profesionale me staf te kualifikuar per Gjirime Fotografi Montazh Audio Video photo shutter Bejm gjirime dhe Foto Full HD me kualitet te lart ne ter Kosoven sipas kerkeses

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 15:39
 • Jepet lokali me qira100m2 ne Rrugen Muharrem Fejza

  Jepet lokali me qira100m2 ne Rrugen Muharrem Fejza

  Jepet me qira lokali 100 m2, dikun 300 m prej rruges B ne rrugen Muharrem Fejza ne Matin 1. Lokali eshte i pershtatshem per ordinance, butik, zyre, market, pastrim kimik, barnatore e veprimtari tjera

  250 €
  Prishtinë
  21 shkurt 15:30
 • Shitet lokali 80m2 ne lagjen Ulpiana

  Shitet lokali 80m2 ne lagjen Ulpiana

  Shitet lokali 80m2, ne lagjen Ulpiana afer tregut, te Beni Dona. Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme afariste. Qmimi eshte 160.000 euro. Agjensioni Dion 038 520 063 : 044 147 956

  160.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 15:29
 • MOLER   0.50m²

  MOLER 0.50m²

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depove etj.. Si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë. Jemi ekip shumë i mirë. Në ngjy

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 13:38
 • Shiten 15 copa veze te pulave Brahama

  Shiten 15 copa veze te pulave Brahama

  Shiten 15 copa veze te pulave Brahama gold Brahma gold blu Brahama lemon dhe Bso pulat gjeli lemon sples

  2 €
  Prishtinë
  21 shkurt 12:39
 • SERVIS PER QELSA

  SERVIS PER QELSA

  Shumezimin e te gjitha llojeve te celesave klasic dhe me kode hapjen zhbllokimin e dyerve te blinduar hapjen e veturave pa demtime sherbime edhe ne teren TAGS: Dyrt, Dyrt , Qelsat , Qils

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 11:39
 • Servis i qelsave

  Servis i qelsave

  shumezimin e qelsave te thjesht dhe me kode hapjen e veturave pa demtim kur ngelen mbyllur zhbllokimin e dyerve te blinduara perforcimin e dyerve me brava extra plus riparimin e te gjitha llojeve t

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 11:39
 • Lodra argetuese per femij dhe te rritur

  Lodra argetuese per femij dhe te rritur

  Pist me vetura qe perplasen komplet me 23 vetura prodhim francez Tren per femij 15 vende prodhim italian i ri 1 vit i perdorur Mates force (Boks) cop 3, 6 muaj te perdorur Lodra te tjera per te fitua

  10 €
  Prishtinë
  21 shkurt 11:38
 • Servis i qelsave

  Servis i qelsave

  shumezimin e te gjitha llojeve te qelesa elektronik dhe klasik riparimin-servisimin e te gjith moduleve pilotave hapjen e dyrve -zhbllokimin hapjen e veturave kur mbesin mbyll pa demtime Dyrt,

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 11:37
 • Depo me qera 6km jasht Prishtines

  Depo me qera 6km jasht Prishtines

  jap me qira depoja nakambetur edhe vetem ni depo ka 1250m2 pa asni stub ne midis dhe ka parking te mjaftushum ,sistemin e te zjarit, ,trafon e vete, etj. ipershtatshum per qdo veprimtari depoja gji

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 11:34
 • Kërkoj Lokal në Blerje në Qendër të Prishtinës

  Kërkoj Lokal në Blerje në Qendër të Prishtinës

  Kërkoj Lokal në Blerje në Qendër të Prishtinës Agjensioni REALCON ne Prishtinë Tel: Viber Kontakt 0037745/882-888 049-405-591 e mail: [email protected] Gjindemi në rrugën "Luan Haradinaj nr.17

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 11:33
 • dhit

  dhit

  Shes 2dhi dhe 1 cap

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 11:32
 • Moler color's Profesionalist Mob: 044 296 933

  Moler color's Profesionalist Mob: 044 296 933

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, of

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 11:29
 • Shitet lokali 41m2 ne rrugen kryesore ne Arberi

  Shitet lokali 41m2 ne rrugen kryesore ne Arberi

  Shitet lokali 41 m2 ne rrugen kryesore perball Hotel Adria ne lagjen Arberia. Lokali eshte i gatshem per pune dhe ploteson te gjitha kushtet, ka ngrohje qendrore si dhe banjon. Lokali eshte i pershtat

  55.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 10:39
 • Objekt ne shitje ne hyrje te Graqanices

  Objekt ne shitje ne hyrje te Graqanices

  Objektë ne shitje ne hyrje te Graqanices,posedon 5000m2, vetem ndertimi i vrazhd, 4-katshe me podrum, me 37 ari tok me gjithë objekt. 74 metra ballin ne rrugë kryesore. cmimi 790.000 euro N.SH "Or

  790.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:37
 • Porosit Faqe ne rrjetin social Facebook

  Porosit Faqe ne rrjetin social Facebook

  Pse po pret ? Behu edhe ti me faqe ne facebook me Pelqime te gatshme pa ja nisur prej 0 , Investo pak per faqe ne facebook dhe fito shum , Ti qe ke resturant, Firm, biznis etj na kontakto dhe porosit

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 08:30
 • Roleta dhe Perde

  Roleta dhe Perde

  Produktet që i punojme dhe i ofrojm klienteve: - Perde Shiritore - Perde Zebra - Perde Rolle - Roleta Veneciane - Roleta Klasike të jashtme AL & PVC - Dyer Harmonikë etj. Për të gjitha punet

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 01:38
 • THarse Frutash Linja te Ndryshme Prodhimi dhe Pake

  THarse Frutash Linja te Ndryshme Prodhimi dhe Pake

  SHes Ekstruderin per prodhime Pastave Makaronave Fideve Jufkave supave te ndryshme e shume produkteve tjera kapaciteti prodhuse eshte gjere 80 kg/h maqina posedon edhe mikserin te inkorpuruar ne te ko

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 23:39
 • Pajisje Linja Prodhimi dhe Paketimi

  Pajisje Linja Prodhimi dhe Paketimi

  SHes Ekstruderin per prodhime Pastave Makaronave Fideve Jufkave supave te ndryshme e shume produkteve tjera kapaciteti prodhuse eshte gjere 80 kg/h maqina posedon edhe mikserin te inkorpuruar ne te ko

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 23:39
 • Shitet Ndrohet Lokali Atraktiv ne Prishtine

  Shitet Ndrohet Lokali Atraktiv ne Prishtine

  Shitet lokali afarist tek qendra tregtare e Dardanis afër postës kryesore me siperfaqe 87m2 dhe 150m2 teras. Lokali është tërësisht funksional në gjendje pune me të gjitha mjetet e nevojshme Kontakt

  136.000 €
  Prishtinë
  20 shkurt 23:39
 • Lokali Atraktiv ne Prishtine

  Lokali Atraktiv ne Prishtine

  Shitet lokali afarist tek qendra tregtare e Dardanis afër postës kryesore me siperfaqe 87m2 dhe 150m2 teras. Lokali është tërësisht funksional në gjendje pune me të gjitha mjetet e nevojshme Kontakt

  136.000 €
  Prishtinë
  20 shkurt 23:39
 • shitet biznisi (LOKAL KAFIQ)

  shitet biznisi (LOKAL KAFIQ)

  SHITET biznisi kafiq te lokalet e llesnes .lokali esht i gatshum per pun te interesuar te lajmrohen ne nr+37745602308 qmimi me marrveshje

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 22:30
 • Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë,

  Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë,

  Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë, çmimi 1 rimorkio e traktorrit 15€ Numri i tel. Nr. Tel. +37744 161.882. ose 045-848.544. email. [email protected]

  15 €
  Prishtinë
  20 shkurt 21:43
 • Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë,

  Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë,

  Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë, çmimi 1 rimorkio e traktorrit 15€ Numri i tel. Nr. Tel. +37744 161.882. ose 045-848.544. email. [email protected]

  15 €
  Prishtinë
  20 shkurt 21:43
 • Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë,

  Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë,

  Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë, çmimi 1 rimorkio e traktorrit 15€ Numri i tel. Nr. Tel. +37744 161.882. ose 045-848.544. email. [email protected]

  15 €
  Prishtinë
  20 shkurt 21:43
 • Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë,

  Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë,

  Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë, çmimi 1 rimorkio e traktorrit 15€ Numri i tel. Nr. Tel. +37744 161.882. ose 045-848.544. email. [email protected]

  15 €
  Prishtinë
  20 shkurt 21:43
 • Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë,

  Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë,

  Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë, çmimi 1 rimorkio e traktorrit 15€ Numri i tel. Nr. Tel. +37744 161.882. ose 045-848.544. email. [email protected]

  15 €
  Prishtinë
  20 shkurt 21:43
 • Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë,

  Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë,

  Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë, çmimi 1 rimorkio e traktorrit 15€ Numri i tel. Nr. Tel. +37744 161.882. ose 045-848.544. email. [email protected]

  15 €
  Prishtinë
  20 shkurt 21:43
 • Shes paisje per butik

  Shes paisje per butik

  Shes paisje per butik Panellat,kuklla,rafta,varëse per rroba Qmimi me marrveshje Nr. I telefonit 044 22 22 38

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 21:43
 • Shes paisje per butik

  Shes paisje per butik

  Shes paisje per butik Panellat,kuklla,rafta,varëse per rroba Qmimi me marrveshje Nr. I telefonit 044 22 22 38

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 21:43
 • Shitet aparati akullores

  Shitet aparati akullores

  Shitet carpigani italian esht ne gjendje shum te mir.

  1.500 €
  Prishtinë
  20 shkurt 21:43
 • Shitet furra e picave  pizza

  Shitet furra e picave pizza

  Shitet furra per pica gjendje shum te mir esht 2 katshe njera esht me rryme njera me plin.

  750 €
  Prishtinë
  20 shkurt 21:37
 • ofroj tenda karrika dhe tavolina me qira 044545701

  ofroj tenda karrika dhe tavolina me qira 044545701

  Tenda per dasma dhe nevoja tjera ne sherbim

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 21:34
 • Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë,

  Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë,

  Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë, çmimi 1 rimorkio e traktorrit 15€ Numri i tel. Nr. Tel. +37744 161.882. ose 045-848.544. email. [email protected]

  15 €
  Prishtinë
  20 shkurt 20:38
 • Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë,

  Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë,

  Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë, çmimi 1 rimorkio e traktorrit 15€ Numri i tel. Nr. Tel. +37744 161.882. ose 045-848.544. email. [email protected]

  15 €
  Prishtinë
  20 shkurt 20:38
 • Brahma

  Brahma

  Shiten Rotajland Braham (Light /Gold /Gold Blu /Silver /Buff) Per Mashum N'Tel 044-292-685 Viber +377-44-292-685

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 19:38
 • Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

  Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

  Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë, çmimi 1 rimorkio e traktorrit 15€ Numri i tel. Nr. Tel. +37744 161.882. ose 045-848.544. email. [email protected]

  25 €
  Prishtinë
  20 shkurt 19:31
 • Leshohet lokali me qira

  Leshohet lokali me qira

  LESHOHET LOKALI ME QIRA LOKALI ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE KA SIPERFAQE 45 m2 POSEDON 2 HYRJE DHE 1 WC tel. 045 200 110 viber: +37745200110 . . TAG: . . . . . . banes m2 lo

  280 €
  Prishtinë
  20 shkurt 18:32
 • PAISJE PROFESSIONALE PER RESTORANTE

  PAISJE PROFESSIONALE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE REJA PER RESTORANTE DHE FAST FOOD ,TE GJITHE ARTIKUJT JANE TE FABRIKAVE TE MIRENJOHURA TE IMPORTUARA NGA JASHT . ME GARANCION 100% , DHE JO VETEM FJALE . JU MIREPRESIM EJANI N

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 17:39
 • Ofrohet për SHITJE/QIRA Hotel në Prishtinë

  Ofrohet për SHITJE/QIRA Hotel në Prishtinë

  Ofrohet për SHITJE/QIRA Hotel LUKSOZ në Prishtinë afër Gërmisë 1'300m² | 9 Dhoma | 14 Banjo | Penthouse ▁▁▁ •Sipërfaqe ndërtimi 1'300m² •9 Dhoma gjumi të mobiluara me banjo private si dhe j

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 17:39
 • Moler color's Mob: 044 296 933

  Moler color's Mob: 044 296 933

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, of

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 16:39
 • Moler ngjyrosje rinovime etj

  Moler ngjyrosje rinovime etj

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depove etj.. Si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë. Jemi ekip shumë i mirë. Në ngjy

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 16:39
 • Moler Profesionalist Mob: 044 296 933

  Moler Profesionalist Mob: 044 296 933

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, kemi n

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 16:39
 • Autotransport Gjermani Kosove

  Autotransport Gjermani Kosove

  Bejm transportin e veturave prej Gjermanije per ne Kosov. Me Qmimet shume te volitshme per me shum informata mund te na kontaktoni ne Telefon. Nr Kontaktues: 049 476 779

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 16:39