Biznes & Punësime në shitje në Prishtinë

 • 7 foto
  Lokal me qira në Arbëri 156m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qira në Arbëri 156m2

  Lokal me qira në Arbëri 156m2 Leshohet ...

  Prishtinë 14 shtator 13:46
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ofrohet per Shitje Objekti Afarist 750m2 ne Lagjen Kalabria
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet per Shitje Objekti Afarist 750m2 ne Lagjen Kalabria

  DELTA Patundshmeri...

  Prishtinë 14 shtator 13:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali 230m2 ne Dardani ne Nartel!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 230m2 ne Dardani ne Nartel!DELTA

  Ofrohen per shitje lokalet afariste ne q...

  Prishtinë 14 shtator 13:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zyre afariste 400m2 me qira ne Arberi!Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre afariste 400m2 me qira ne Arberi!Delta

  DELTA Patundshmeri...

  Prishtinë 14 shtator 13:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Objekt me qira në Qendër  750m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt me qira në Qendër 750m2

  Objekt me qira në Qendër 750m2 Ofrohet ...

  Prishtinë 14 shtator 13:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  HAPUM KANALIZIME KUZHIN,BANJO 24H
  Sherbime

  HAPUM KANALIZIME KUZHIN,BANJO 24H

  Bejm hapjen dhe pastrimin e kanalizimeve...

  Prishtinë 14 shtator 13:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  frohet lokali 30m2 per Shitje/qira Te Qafa
  Lokale / Punetori / Magazina

  frohet lokali 30m2 per Shitje/qira Te Qafa

  DELTA Patundshmeri...

  Prishtinë 14 shtator 13:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lokal me qira në Ulpianë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qira në Ulpianë

  Lokal me qira në Ulpianë Ofrohet me #QI...

  Prishtinë 14 shtator 13:42
  650 €
 • 7 foto
  Ofrohet zyre me qera ne Qender !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet zyre me qera ne Qender !DELTA

  Leshohet zyrja me qira ne QENDER te Pris...

  Prishtinë 14 shtator 13:42
  450 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 84m2 ne qendren Tregtare ne Dardani
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 84m2 ne qendren Tregtare ne Dardani

  Ofrohen per shitje lokalet afariste ne q...

  Prishtinë 14 shtator 13:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  RENOVIME TE OBJEKTEVE SHTEPI,BANESA ETJ
  Sherbime

  RENOVIME TE OBJEKTEVE SHTEPI,BANESA ETJ

  Numri :046 194 980 Viber : +38346194980 ...

  Prishtinë 14 shtator 13:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕️Shitet lokali në lagjën Bregu i Diellit
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shitet lokali në lagjën Bregu i Diellit

  ⭕️Shitet lokali në lagjën Bregu i Dielli...

  Prishtinë 14 shtator 13:40
  2.000 €
 • 8 foto
  Austria Renovim \'\'Bejme Renovim prej A-ZH
  Sherbime

  Austria Renovim \'\'Bejme Renovim prej A-ZH

  Austria Renovim eshte firm e specjalizua...

  Prishtinë 14 shtator 13:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lokal me qira 45m2 prane Sheshit !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qira 45m2 prane Sheshit !DELTA

  DELTA Patundshmeri...

  Prishtinë 14 shtator 13:39
  1.300 €
 • 5 foto
  Ofrohet per shitje lokali 60m2 ne Dardani !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet per shitje lokali 60m2 ne Dardani !DELTA

  Ofrohet per shitje lokali 60m2 ne Dardan...

  Prishtinë 14 shtator 13:38
  130.000 €
 • 6 foto
  #Lokal ne #SHITJE ne #RrugaA-mbrapaSpitalitAmerikan #Connect
  Lokale / Punetori / Magazina

  #Lokal ne #SHITJE ne #RrugaA-mbrapaSpitalitAmerikan #Connect

  Lokal në #SHITJE në Rrugën A-mbrapa Spit...

  Prishtinë 14 shtator 13:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕️Lëshojmë Lokalin me qira në lagjën Emshir (Kalabri)
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Lëshojmë Lokalin me qira në lagjën Emshir (Kalabri)

  ⭕️Lëshojmë Lokalin me qira në lagjën Ems...

  Prishtinë 14 shtator 13:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ofrohet për #SHITJE Lokal 108m² në rrugën B.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet për #SHITJE Lokal 108m² në rrugën B.

  Ofrohet për #SHITJE Lokal 108m² në rrugë...

  Prishtinë 14 shtator 13:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Lokali 84m² ne Qender afer kinemase ABC
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali 84m² ne Qender afer kinemase ABC

  ...

  Prishtinë 14 shtator 13:35
  670.000 €
 • 7 foto
  Kompani e Specializuar per hapjen dhe pastrimin e gypave
  Sherbime

  Kompani e Specializuar per hapjen dhe pastrimin e gypave

  Sherbimi 24/7 Lokacioni:Prishtine dhe Ra...

  Prishtinë 14 shtator 13:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ⭕Shitet lokali në lagjën Bregu i Diellit |Prishtinë|
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕Shitet lokali në lagjën Bregu i Diellit |Prishtinë|

  ⭕Shitet lokali në lagjën Bregu i Diellit...

  Prishtinë 14 shtator 13:34
  2.200 €
 • 5 foto
  KANALIZIME - BEJM HAPJEN E KANALIZIMEV :banjo,kuzh
  Sherbime

  KANALIZIME - BEJM HAPJEN E KANALIZIMEV :banjo,kuzh

  Bejm hapjen e te gjithave kanalizimeve n...

  Prishtinë 14 shtator 13:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BEJME ZHBLLOKIMIN E GYPAVE TE KANALIZIMIT
  Sherbime

  BEJME ZHBLLOKIMIN E GYPAVE TE KANALIZIMIT

  Bejme hapjen dhe zhbllokimin dhe pastrim...

  Prishtinë 14 shtator 13:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ⭕️Shitet lokali në lagjën Bregu i Diellit
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shitet lokali në lagjën Bregu i Diellit

  ⭕️Shitet lokali në lagjën Bregu i Dielli...

  Prishtinë 14 shtator 13:33
  2.000 €
 • 1 foto
  Jepet lokali me qera - Kalabri!
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet lokali me qera - Kalabri!

  Kolai eshte i pershtatshem per biznes, z...

  Prishtinë 14 shtator 13:32
  250 €
 • 5 foto
  ⭕️Shitet lokali në lagjën Bregu i Diellit
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shitet lokali në lagjën Bregu i Diellit

  ⭕️Shitet lokali në lagjën Bregu i Dielli...

  Prishtinë 14 shtator 13:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kompania e Specializuar per Renovime ,Ngjyrosje etj
  Sherbime

  Kompania e Specializuar per Renovime ,Ngjyrosje etj

  046 194 980 +38346194980 Punojm edhe ne ...

  Prishtinë 14 shtator 13:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ⭕️Lëshojmë Lokalin me qira në lagjën Arbëri
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Lëshojmë Lokalin me qira në lagjën Arbëri

  ⭕️Lëshojmë Lokalin me qira në lagjën Arb...

  Prishtinë 14 shtator 13:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  HAPUM KANALIZIME KUZHIN,BANJO 24H
  Sherbime

  HAPUM KANALIZIME KUZHIN,BANJO 24H

  Bejm hapjen dhe pastrimin e kanalizimeve...

  Prishtinë 14 shtator 13:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Prone e destinuar per afarizem ne lagjen Ulpiana #Connect
  Lokale / Punetori / Magazina

  Prone e destinuar per afarizem ne lagjen Ulpiana #Connect

  Shitet prona me hapësirë prej 60m2 me Fl...

  Prishtinë 14 shtator 13:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ofrohet objekti me #Qira në Prishtinë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet objekti me #Qira në Prishtinë

  Ofrohet objekti me #Qira në Prishtinë O...

  Prishtinë 14 shtator 13:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lokal me qira ne Qender 48m2 !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qira ne Qender 48m2 !DELTA

  DELTA Patundshmeri...

  Prishtinë 14 shtator 13:24
  1.000 €
 • 7 foto
  Lokal 117m² në #SHITJE në Mati 1
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 117m² në #SHITJE në Mati 1

  Lokali me sipërfaqe 117m² ndodhet te Mat...

  Prishtinë 14 shtator 13:23
  2.500 €
 • 3 foto
  ⭕️Shitet lokali në qendër të Prishtinës te Qafa
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shitet lokali në qendër të Prishtinës te Qafa

  ⭕️Shitet lokali në qendër të Prishtinës ...

  Prishtinë 14 shtator 13:23
  3.000 €
 • 7 foto
  RENOVIME TE OBJEKTEVE SHTEPI,BANESA ETJ
  Sherbime

  RENOVIME TE OBJEKTEVE SHTEPI,BANESA ETJ

  Numri :046 194 980 Viber : +38346194980 ...

  Prishtinë 14 shtator 13:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ⭕️Shitet lokali në Lagjën Matiqan
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shitet lokali në Lagjën Matiqan

  ⭕️Shitet lokali në Lagjën Matiqan ⭕️Sipë...

  Prishtinë 14 shtator 13:19
  1.900 €
 • 1 foto
  Malli imir josi itugjarve te kputa kputa kafsh ne ferm
  Kafshe ferme

  Malli imir josi itugjarve te kputa kputa kafsh ne ferm

  Shum temira . Jo site tugjarve te kputa ...

  Prishtinë 14 shtator 13:19
  10 €
 • 7 foto
  Lokal 145.09m² në #SHITJE në objektin e Nartel Exin, MATI 1
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 145.09m² në #SHITJE në objektin e Nartel Exin, MATI 1

  Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel E...

  Prishtinë 14 shtator 13:19
  2.000 €
 • 8 foto
  Austria Renovim \'\'Bejme Renovim prej A-ZH
  Sherbime

  Austria Renovim \'\'Bejme Renovim prej A-ZH

  Austria Renovim eshte firm e specjalizua...

  Prishtinë 14 shtator 13:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lokal 64m² në #SHITJE në Emshir – Veternik
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 64m² në #SHITJE në Emshir – Veternik

  Lokali me sipërfaqe 64m² ndodhet në Vete...

  Prishtinë 14 shtator 13:18
  105.000 €
 • 7 foto
  Lokal 174.65m² në #SHITJE në objektin e Nartel Exin, MATI
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 174.65m² në #SHITJE në objektin e Nartel Exin, MATI

  Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel E...

  Prishtinë 14 shtator 13:18
  2.000 €
 • 1 foto
  Shiten apo leshohen lokalet me qira ne Matiçan
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten apo leshohen lokalet me qira ne Matiçan

  Shiten dhe leshohen me qira lokalet ne l...

  Prishtinë 14 shtator 13:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Zyre 60m2 me qira te Santea ne Dardani!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre 60m2 me qira te Santea ne Dardani!DELTA

  DELTA Patundshmeri...

  Prishtinë 14 shtator 13:17
  300 €
 • 7 foto
  Lokal 117.92m² në #SHITJE në objektin e Nartel Exin, MATI 1
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 117.92m² në #SHITJE në objektin e Nartel Exin, MATI 1

  Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel E...

  Prishtinë 14 shtator 13:17
  2.000 €
 • 4 foto
  Ofrohen 3 banesa me qira per zyre ne Lagjen \"Aktash\"
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohen 3 banesa me qira per zyre ne Lagjen \"Aktash\"

  Ofrohen 3 banesa me qira per zyre ne Lag...

  Prishtinë 14 shtator 13:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lokal me qira te Qafa 32m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qira te Qafa 32m2

  Lokal me qira te Qafa 32m2 Jap me qira ...

  Prishtinë 14 shtator 13:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet lokali Rr.Muharrem Fejza |Prishtinë|
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali Rr.Muharrem Fejza |Prishtinë|

  ⭕️Shitet lokali Rr.Muharrem Fejza |Prish...

  Prishtinë 14 shtator 13:15
  2.650 €
 • 7 foto
  Shitet lokali 400m² rruga Ahmet Krasniqi Arbëri
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 400m² rruga Ahmet Krasniqi Arbëri

  Shitet lokali 400m², 280m² lokal dhe 120...

  Prishtinë 14 shtator 13:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BEJME ZHBLLOKIMIN E GYPAVE TE KANALIZIMIT
  Sherbime

  BEJME ZHBLLOKIMIN E GYPAVE TE KANALIZIMIT

  Bejme hapjen dhe zhbllokimin dhe pastrim...

  Prishtinë 14 shtator 13:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lokal 262.6m² në #SHITJE në kompleksin e Nartel Exin, MATI 1
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 262.6m² në #SHITJE në kompleksin e Nartel Exin, MATI 1

  Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel E...

  Prishtinë 14 shtator 13:13
  1.300 €