Biznes & Punësime në shitje në Prishtinë

 • 0 foto
  Paisje te reja per Restorante ,
  Makineri dhe inventare

  Paisje te reja per Restorante ,

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE ,SHIF FOTOT JANE ORIGJINALE TE PAISJ

  Prishtinë Dje, 19:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet lokali 180m2 ne lagjen e Muhaxhereve!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 180m2 ne lagjen e Muhaxhereve!DELTA

  Ofrohet per shitje lokali me kuadrature prej 180m2 ne lagjjen e \"Muhaxhereve\".Lokali gjendet ne pe

  Prishtinë Dje, 19:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Autolarje e ardhur nga Gjermania
  Makineri dhe inventare

  Autolarje e ardhur nga Gjermania

  Shitet autolarja e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) te mir, punon mire dhe eshte

  Prishtinë Dje, 19:27
  155 €
 • 0 foto
  Shitet lokali ne qender afer sheshit!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali ne qender afer sheshit!DELTA

  Shitet lokali ne qender te qytetit perballe hotelit\"Grand\",me siperfaqe prej 82m2.Lokali eshte per

  Prishtinë Dje, 19:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM DEZINSEKTIM DERATIZIM 6 MUJ GARANCIJON
  Sherbime

  DEZINFEKTIM DEZINSEKTIM DERATIZIM 6 MUJ GARANCIJON

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prishtinë Dje, 19:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM
  Sherbime

  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prishtinë Dje, 19:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten pajisjet stomatologjike - Freza
  Makineri dhe inventare

  Shiten pajisjet stomatologjike - Freza

  Shiten freza per kunderkand dhe instrumente tjera stomatologjike , te gjitha keto instrumente munde

  Prishtinë Dje, 19:16
  400 €
 • 1 foto
  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE
  Sherbime

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE

  N.SH EKO-TIME Kryen Aplikimin e D.D.D-së Në Shtëpit, Banesat, Dhe Lokalet Afariste Duke Përdor Prep

  Prishtinë Dje, 19:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Krema Natyrae
  Sherbime

  Krema Natyrae

  OFERTAT E GUSHTIT, 😍 SETI ME PRODUKTE NGA BIMA ALOEVERA😍. Per të dy gjinitë. Pas kërkesës së madhe q

  Prishtinë Dje, 19:15
  10 €
 • 8 foto
  BUBASHFABA 6 MUJ GARANCION 044 700 801
  Sherbime

  BUBASHFABA 6 MUJ GARANCION 044 700 801

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prishtinë Dje, 19:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Invertar per sallon
  Makineri dhe inventare

  Invertar per sallon

  Shitet invertari per sallon ondulimi ne gjendje super te mir pune made in Turkie Llavatesti 3cop kar

  Prishtinë Dje, 19:08
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Lokal 116m2 - në #SHITJE - Dardani
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 116m2 - në #SHITJE - Dardani

  Lokali në shitje Cmimi: 160,000€ Shitet lokali me sipërfaqe prej 116m² ( ndërsa në dokumentac

  Prishtinë Dje, 19:03
  160.000 €
 • 1 foto
  Shitet lokali 45m2 ne qender te 4 llullat!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 45m2 ne qender te 4 llullat!DELTA

  Lokali gjendet ne rrugen Bajram Kelmedi ne mes te 4 llullave dhe shkolles fillore Elena Gjika.gjende

  Prishtinë Dje, 18:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ofrohet me qira lokali 75m2 tek 4 Llullat !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet me qira lokali 75m2 tek 4 Llullat !DELTA

  Ofrohet me qira lokali 75m2 tek lagjja 4 Llullat, saktesisht prapa Xhamise se 4 Llullave. lokali esh

  Prishtinë Dje, 18:44
  490 €
 • 0 foto
  Ofrohet per Shitje Lokali 40 m2 ne Ulpiane! DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet per Shitje Lokali 40 m2 ne Ulpiane! DELTA

  DELTA Patundshmeri

  Prishtinë Dje, 18:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Problem me lagshtsin dhe mykun ujn te gjitha test.
  Sherbime

  Problem me lagshtsin dhe mykun ujn te gjitha test.

  Ofrojme : - kontrollimi i efikasitetit te sistemit - detektimi i humbjeve eventuale - detektimi i rr

  Prishtinë Dje, 18:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pastrim Mirembajtje te objekteve Access Control
  Sherbime

  Pastrim Mirembajtje te objekteve Access Control

  Në kuadër të pastrimit dhe mirëmbajtjes profesionale të banesave kolektive, Bardhi - D sh.p.k kujdes

  Prishtinë Dje, 18:40
  1 €
 • 7 foto
  .Shitet Lokali 35m2 ne kompleksin Qafa - Prishtine
  Lokale / Punetori / Magazina

  .Shitet Lokali 35m2 ne kompleksin Qafa - Prishtine

  Shitet lokali 35m2 ne kompleksin Qafa, perballe ADRIA 7 me infrastruktur te plote dhe qertifikat

  Prishtinë Dje, 18:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet objekti afarist 800m2 ne Qender!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet objekti afarist 800m2 ne Qender!DELTA

  Ndodhet buze rruges kryesore,i githe objekti i leshuar me qira.Kontakti 044 556 777 ose 049 157 113

  Prishtinë Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Makina per mishtore dhe industri te mishit
  Makineri dhe inventare

  Makina per mishtore dhe industri te mishit

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049-129 127dhe vib

  Prishtinë Dje, 18:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet super lokali ne qender afer sheshit!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet super lokali ne qender afer sheshit!DELTA

  Shitet lokali 99m2 afer sheshit,ndodhet ne pozite strategjike,arketon qira mujore.Ndodhet ne katin e

  Prishtinë Dje, 18:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rent a Car Mercedes A class
  Sherbime

  Rent a Car Mercedes A class

  Japim vetura me qira duke filluar nga 30e 24H Te gjitha jan Dizel dhe ne gjendje te rregullt Gjindem

  Prishtinë Dje, 18:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE NGA INOXI
  Makineri dhe inventare

  PAISJE NGA INOXI

  SHESIM PAISJE NGA ROFAJI ,INOXI 044 205 539 tag pikap pickup caddy ceddy cady kombo berlin

  Prishtinë Dje, 17:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Prishtinë Dje, 17:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  FURRE SPECIALE PER SENDVIQA .EKONOMIKE
  Makineri dhe inventare

  FURRE SPECIALE PER SENDVIQA .EKONOMIKE

  Mini furre profesionale per pizza dhe sandwichs , 1.6 kw shume ekonomike dhe efikase.prodhim Italia

  Prishtinë Dje, 17:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FURRE E PIZZAVE MADHE DY ETAZH 123X84 CM
  Makineri dhe inventare

  FURRE E PIZZAVE MADHE DY ETAZH 123X84 CM

  PIZZA FURRE ITALIANE PREJ MODELEVE TE MDHAJA DIMENSIONI I BRENDSHEM I FURRES 123 X 84 CM 044 20

  Prishtinë Dje, 17:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje kuzhinash Restorantesh nga inoxi
  Makineri dhe inventare

  Paisje kuzhinash Restorantesh nga inoxi

  shesim paisje nga inoxi per Hotelieri dhe restorante me garancion gjindemi perballe ETC ferizaj

  Prishtinë Dje, 17:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shiten gusat mjellmat
  Kafshe ferme

  shiten gusat mjellmat

  beje edhe ndrrim me shpez tjera edhe tjeter sen

  Prishtinë Dje, 17:50
  20 €
 • 0 foto
  Depo 120m2 n Qagllavic  250 €
  Lokale / Punetori / Magazina

  Depo 120m2 n Qagllavic 250 €

  Jap depo me qira Qagllavic afer auto sallon Alberit 120m2 Qmimi 250 € 045450727

  Prishtinë Dje, 17:49
  250 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 45m2 ne Dardani,Nartel center!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 45m2 ne Dardani,Nartel center!DELTA

  Ofrohen per shitje lokalet afariste ne qendren tregtare Nartel Center ne lagjjen Dardania. Lokalet k

  Prishtinë Dje, 17:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali 70m2 ne qendren tregtare Nartel!DELT
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 70m2 ne qendren tregtare Nartel!DELT

  Ofrohen per shitje lokalet afariste ne qendren tregtare Nartel Center ne lagjjen Dardania. Lokalet k

  Prishtinë Dje, 17:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  paisje kuzhinash dhe fast food
  Makineri dhe inventare

  paisje kuzhinash dhe fast food

  shesim paisje te restoranteve dhe fast food 044 205 539 ju mirepresim tag pikap pickup caddy cedd

  Prishtinë Dje, 17:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes lokal 184m2 qendren tregtare Nartel Center!
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes lokal 184m2 qendren tregtare Nartel Center!

  Ofrohen per shitje lokalet afariste ne qendren tregtare Nartel Center ne lagjjen Dardania. Lokalet k

  Prishtinë Dje, 17:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  shesim paisje profesionale hoteliere te prodhimit Holandez ,turk dhe italian, na vizitoni ju mirep

  Prishtinë Dje, 17:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE KUZHINA
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE KUZHINA

  shesim paisje per Restorante dhe fast food ,shitorja jone gjindet perballe ETC ,ne Ferizaj 044 205

  Prishtinë Dje, 17:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten Zyret 157m² netto, Lagjja Dardania
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten Zyret 157m² netto, Lagjja Dardania

  Shiten 3 kate zyre 157m² netto, perballe Bankes Procredit, afer Viva Freshit ne lagjen Dardania, nde

  Prishtinë Dje, 17:24
  1.000 €
 • 3 foto
  Zyre me qira 300m2 ne qender afer qeverise!Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre me qira 300m2 ne qender afer qeverise!Delta

  Ofrohet me qira objekti afarist 300m² afer qeverise.Objekti eshte i veshur me fasade xhami i projekt

  Prishtinë Dje, 17:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zgjidhje në automatiz dhe monitorimine procesit ..
  Sherbime

  Zgjidhje në automatiz dhe monitorimine procesit ..

  Zgjidhje ne automatizimin dhe monitorimin e procesit të prodhimit për më tepër informata vizito ww

  Prishtinë Dje, 17:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Smarttronik Budget Plasma CNC
  Makineri dhe inventare

  Smarttronik Budget Plasma CNC

  Specifikat - Fusha e punes 1250 x 2000mm - Shpejtësia e levizjes 8000mm / min në aksin X dhe Y -M

  Prishtinë Dje, 17:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  KUZHINA PROFESIONALE
  Makineri dhe inventare

  KUZHINA PROFESIONALE

  SHESIM PAISJE INDUSRIALE PER KUZHINA DHE RESTORANTE ,,, 044 205 539

  Prishtinë Dje, 17:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes duj sane
  Kafshe ferme

  Shes duj sane

  Duj sane

  Prishtinë Dje, 17:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Belg malinois
  Kafshe ferme

  Belg malinois

  Shes klyshin belg malinois rac e pastert 100% mashkull osht osht i pastrum prej parazitve met 15tin

  Prishtinë Dje, 17:00
  180 €
 • 8 foto
  Ofrohet me qira lokali 102 m2 ne Qender !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet me qira lokali 102 m2 ne Qender !DELTA

  Ofrohet me qira lokali 102 m2 ne Qender tek Lesna . Lokali gjendet ne podrum dhe eshte i renovuar te

  Prishtinë Dje, 16:59
  1.300 €
 • 12 foto
  Shitet inventari per Kafe / Piceri
  Makineri dhe inventare

  Shitet inventari per Kafe / Piceri

  Shitet inventari per kafe/ piceri, te gjitha kto ne foto qka i she shiten, per ma shum info shkruj n

  Prishtinë Dje, 16:52
  1 €
 • 1 foto
  Shitet ose leshohet lokali me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet ose leshohet lokali me qera

  Shitet ose leshohet me qera lokali ne dardani afer postes i pershtatshem per te gjitha veprimtarit.

  Prishtinë Dje, 16:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  CAJA COMPANY BEJME HAPJEN E BUNARAVE EDHE NGURI
  Sherbime

  CAJA COMPANY BEJME HAPJEN E BUNARAVE EDHE NGURI

  BEJME HAPJEN E BUNAREVE 

 -Hapjen e puseve (Bunarëve) për ujë të pijes deri në 500 metra thel

  Prishtinë Dje, 16:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zyre afariste 400m2 me qira ne Arberi!Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre afariste 400m2 me qira ne Arberi!Delta

  DELTA Patundshmeri

  Prishtinë Dje, 16:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Oksigjen (O2) me qera
  Sherbime

  Oksigjen (O2) me qera

  Oksigjen (O2) ( Aparat oksigjeni me rrym ), (Boca oksigjeni ) me qera kohëzgjatja varësisht nga nev

  Prishtinë Dje, 16:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LIGJI I SUKSESIT NE 16 MËSIME 29.9 €
  Sherbime

  LIGJI I SUKSESIT NE 16 MËSIME 29.9 €

  LIGJI I SUKSESIT NE 16 MËSIME Porosisni ne viber dhe perfitoni nga kjo zbritje 38976256899, POSTA FA

  Prishtinë Dje, 16:35
  27 €
 • 1 foto
  Shitet lokali 164m² ne lagjjen e Muhaxhereve!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 164m² ne lagjjen e Muhaxhereve!DELTA

  DELTA Patundshmeri

  Prishtinë Dje, 16:28
  1.900 €