Lokal 67m2 + Bodrum 53m2 në shtije në Ulpianë.

Çmimi: 130.000 €
Lokal 67m2 + Bodrum 53m2 në shtije në Ulpianë.

Detajet

Postuar
3 prill 01:09
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Lokal 67m2 + Bodrum 53m2 në shtije në Ulpianë.

Lokali gjendet në Ulpianë në rrugën Mujë Krasniqi, ka 67m2 dhe ndodhet në katin përdhesë. Lokali gjithashtu posedon edhe bodrumin 53m2 me hyrje të vecantë.
Lokali dhe bodrumi kanë ngrohje qëndrore me Termokos, ku momentalisht shfrytëzohen për banim dhe kanë këtë renditje:
-Lokali:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

-Bodrumi:
| 2 Hapsira
| 1 Mini Kuzhinë
| 1 Banjo

Cmimi i lokalit për m2 është 1400€, ndërsa cmimi i bodrumit për m2 është 700€.

ID e shpalljes: 40099

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme