• 8 foto
  Leshohet lokali me qira 230m2 te 4 llullat
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet lokali me qira 230m2 te 4 llullat

  Lokali gjendet ne Prishtine, ne rrugen Bajram Kelmendi afer medreses se re (perball Seri Printit). E

  Prishtinë Sot, 12:41
  700 €
 • 10 foto
  ZYRE ME QIRA TE SLLOVENIA SPORTI
  Lokale / Punetori / Magazina

  ZYRE ME QIRA TE SLLOVENIA SPORTI

  ZYRE ME QIRA 300M2 KATI 1 3 DHOMA 1 SALLON 1 KUZHIN 1 BANJO KATI 2 3 DHOMA 1 SALLON 1 BANJO park

  Prishtinë Sot, 10:38
  700 €
 • 0 foto
  Shiten 3 lokale ne lagjen spitalit 800 euro metra
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten 3 lokale ne lagjen spitalit 800 euro metra

  Shes tre lokale ne lagjen e spitalit 2 ka 28 metra dhe nje 25 metra lokalet jan ngjitur me njeri tj

  Prishtinë Sot, 09:42
  800 €
 • 0 foto
   Shiten 3 lokale ne L. spitalit 800 euro metra
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten 3 lokale ne L. spitalit 800 euro metra

  She's 3 lokale 2 nga 28 metra dhe nje 25 metra ne lagjen e spitLit afer super vives te tre lokalet J

  Prishtinë Sot, 09:42
  800 €
 • 0 foto
  3 lokale ne L.spitalit 800 E m/2
  Lokale / Punetori / Magazina

  3 lokale ne L.spitalit 800 E m/2

  Shes 3 lokale ne lagjen e spitalit 2 lokale me nga 28 metra dhe nje me 25 metra te tre jan ne nje ve

  Prishtinë Dje, 23:39
  800 €
 • 11 foto
  LESHOJ LOKALIN ME QERA ne EXDC 2-TE DOGANA
  Lokale / Punetori / Magazina

  LESHOJ LOKALIN ME QERA ne EXDC 2-TE DOGANA

  Leshoj lokalin me qera, ne lagjen Kalabria ne kompleksin EXDC 2. Eshte e gatshme per gjdo veprimtari

  Prishtinë Dje, 06:28
  450 €
 • 3 foto
  Shitet lokali i gatshem tek apollonia
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali i gatshem tek apollonia

  Shitet Lokali i gatshem 50m2 ne rruge kryesore te Apollonia Qmimi arsyeshem info 046 114 724

  Prishtinë Dje, 00:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zyre me Qira ne Rrugen B te Maxi 24 H
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre me Qira ne Rrugen B te Maxi 24 H

  Zyre me Qira ne Rrugen B - Kodi 1225 Lokacioni: Te Maxi 24 H Siperfaqe: 54 M2 Kati 1 Re

  Prishtinë 19 tetor 14:51
  180 €
 • 5 foto
  Ipet Toka me qera Magj. Prishtine-Ferizaj km5
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ipet Toka me qera Magj. Prishtine-Ferizaj km5

  Ipet toka me qera, eshte 40 ari me dalje ne rruge kryesore.Ka munci shfrytzimi te hapsires edhe me

  Prishtinë 18 tetor 19:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lëshohet me qira lokali afarist 100m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohet me qira lokali afarist 100m2

  Kodi 0295 Lëshohet me qira lokali afarist 100m2 në Prishtinë, afër Globus, prapa ndërtesës së Qever

  Prishtinë 18 tetor 17:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta e kredisë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Oferta e kredisë

  A po kërkoni një kredi biznesi? kredi personale, hua për shtëpi, kredi për makinë, kredi studentore,

  Prishtinë 18 tetor 03:05
  10.000 €
 • 1 foto
  Lokal 160 m2 me Qira ne Aktash te Kolegji Iliria - Kodi 1229
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 160 m2 me Qira ne Aktash te Kolegji Iliria - Kodi 1229

  Lokal me Qira ne Aktash - Kodi 1229 Lokacioni: Afer Kolegjit Iliria Siperfaqe: 160 M2 Kati

  Prishtinë 17 tetor 14:10
  1.000 €
 • 5 foto
  Rr. Ulpiana B
  Lokale / Punetori / Magazina

  Rr. Ulpiana B

  Lokali ipet me qera, gjendet ne Rrugen Ulpiana B mbrapa selis se Aleances, afer Ordinances gjinekolo

  Prishtinë 17 tetor 10:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ipet lokali me qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ipet lokali me qira

  Leshoj lokalin me qira i posa ndertuar ndertim i ri gjendet ne Sheshin "Adem Jashari " Lipjan sakts

  Prishtinë 17 tetor 09:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lokal afarist 126m2 në shitje në lagjen Arbëria
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal afarist 126m2 në shitje në lagjen Arbëria

  Lokal afarist 126m2 në shitje në lagjen Arbëria Lokali gjendet në lagjen Arbëria (Dragodan), në obje

  Prishtinë 16 tetor 15:29
  239.400 €
 • 0 foto
  Jepet lokal me qira-zyre
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet lokal me qira-zyre

  Jepet lokal me qira për zyre- te Qafa, lirohet prej 1-nëntor.

  Prishtinë 16 tetor 09:30
  300 €
 • 0 foto
  Ipet lokali me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ipet lokali me qera

  Ipet lokali me qera tek Xhamia e Llapit në katin e II-të. Lokali ka 300m2 dhe është i përshtatshëm

  Prishtinë 15 tetor 23:38
  1.200 €
 • 5 foto
  Lokal me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qera

  Leshoj lokalin me qera ne lagjen e spitalit 50m2 te Meridiani afer Royal caffes cmimi 200 € per ko

  Prishtinë 15 tetor 23:28
  200 €
 • 4 foto
  Shitet objekti 1400m2 me 14 ari truall
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet objekti 1400m2 me 14 ari truall

  Shitet Objekti Max Factor me 1400m2 ne 14 ari truall. Objekti gjendet mbrapa Kosova Motors "Ford" Rr

  Prishtinë 15 tetor 17:28
  700.000 €
 • 5 foto
  Jep me qira ose shes lokalin 110m2, ka 4 zyre, dhe
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jep me qira ose shes lokalin 110m2, ka 4 zyre, dhe

  Jep me qira ose shes lokalin 110m2, ka 4 zyre, dhe kuzhin, është me inventar, i plotson gjitha kusht

  Prishtinë 14 tetor 15:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Leshohet lokali me qera në qender
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet lokali me qera në qender

  Leshohet banesa me qera në qender Perball komunes se vjeter, lokali është 90m2 dhe gjendet ne katin

  Prishtinë 13 tetor 13:40
  850 €
 • 0 foto
  Shes dhe lëshoj me qira lokalin
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes dhe lëshoj me qira lokalin

  Lokal me qira dhe në shitje te Ambullanta në Breg të Diellit. Lokali gjendet në katin përdhes me një

  Prishtinë 12 tetor 16:40
  250 €
 • 0 foto
  Lokali 48m2 me qira dhe në shitje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali 48m2 me qira dhe në shitje

  Lokal me qira dhe në shitje te Ambullanta në Breg të Diellit. Lokali gjendet në katin përdhes me një

  Prishtinë 12 tetor 16:40
  65.000 €
 • 0 foto
  Lokal me qira dhe në shitje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qira dhe në shitje

  Lokal me qira dhe në shitje te Ambullanta në Breg të Diellit. Lokali gjendet në katin përdhes me një

  Prishtinë 12 tetor 16:40
  65.000 €
 • 9 foto
  SHITET LOKALI NE BREG DIELLIT
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE BREG DIELLIT

  Shitet Lokali ne Lagjen Bregu i Diellit ,perballe banesave te Standardit lokali posedon 59 m2 poasht

  Prishtinë 12 tetor 14:38
  1.300 €
 • 0 foto
  Ofrohet Objekt Afarist 3000m2 ne shitje ne Qender
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet Objekt Afarist 3000m2 ne shitje ne Qender

  Ofrohet Objekt Afarist 3000m2 ne shitje ne "Qender" ne nje zone te frekuentuar dhe te dendur Objekti

  Prishtinë 11 tetor 17:31
  5.000.000 €
 • 0 foto
  Ofrohet Lokal 60m2 ne shitje te Santea !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet Lokal 60m2 ne shitje te Santea !DELTA

  Ofrohet lokal 60m2 ne shitje te "Santea" ne nje zone te qarkullueshme Lokali eshte i leshuar me qira

  Prishtinë 10 tetor 23:28
  120.000 €
 • 0 foto
  Kiosk
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kiosk

  e pa perdorur siq shihet ne foto e gatshme per te punuar

  Prishtinë 10 tetor 16:28
  1.300 €
 • 9 foto
  Lëshohet me qira lokali rreth 80m2 në Ulpianë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohet me qira lokali rreth 80m2 në Ulpianë

  Kodi 0275 Lëshohet me qira lokali rreth 80m2 në Ulpianë afër shkollës Hasan Prishtina dhe Kishës.

  Prishtinë 10 tetor 13:38
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Lëshohet me qira lokali rreth 80m2 në Ulpianë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohet me qira lokali rreth 80m2 në Ulpianë

  Kodi 0275 Lëshohet me qira lokali rreth 80m2 në Ulpianë afër shkollës Hasan Prishtina dhe Kishës. L

  Prishtinë 10 tetor 13:38
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Lëshohet me qira lokali rreth 80m2 në Ulpianë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohet me qira lokali rreth 80m2 në Ulpianë

  Kodi 0275 Lëshohet me qira lokali rreth 80m2 në Ulpianë afër shkollës Hasan Prishtina dhe Kishës. L

  Prishtinë 10 tetor 13:38
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Lokal me qira te nen kalimi
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qira te nen kalimi

  Ne qender te qytetit te perball nen kalimit ipet me qira lokali 80m2 +terasa 22 m2 me inventar i ga

  Prishtinë 10 tetor 10:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes inventarin komplet mer Kafeterij/Bar "Ferizaj
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes inventarin komplet mer Kafeterij/Bar "Ferizaj

  Shes inventarin komplet " Karrika, futele tavolina, shang etjera per Kafeterij/Bar...Te gjitha jan t

  Prishtinë 10 tetor 07:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet lokali te nen kalimi ne Prishtine
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali te nen kalimi ne Prishtine

  Shes lokalin te nen kalimi ne Prishtine perball Kekut lokali ka 60m2 eshte komplet me invertar i gat

  Prishtinë 9 tetor 17:29
  120.000 €
 • 2 foto
  Shitet lokali perballe fakultetit filozofik
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali perballe fakultetit filozofik

  lokali gjendet ne kompleksin e lesnes dhe posedon dokumentacion te rregullt, e gatshme per shfrytez

  Prishtinë 6 tetor 19:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Lokali ne Dardani - Kodi 1031
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali ne Dardani - Kodi 1031

  Shitet Lokali ne Dardani - Kodi 1031 Lokacioni: Rr. Bill Klinton Siperfaqe: 65 m2 Kati: 1

  Prishtinë 6 tetor 15:12
  2.200 €
 • 4 foto
  Lokal me Qira ne Ulpian 100 M2 - E Renovuar - Kodi 1079
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me Qira ne Ulpian 100 M2 - E Renovuar - Kodi 1079

  Lokal me Qira ne Ulpian - Kodi 1079 Lokacioni: Afer Ambulances te PTK-ja Siperfaqe: 100 M2

  Prishtinë 6 tetor 15:02
  600 €
 • 11 foto
  Shitet Lokali ne Emshir te Prishtina Star - 0678
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali ne Emshir te Prishtina Star - 0678

  Shitet Lokali ne Emshir - Kodi 0678 Lokacioni: Kompleksi Prishtina Star Siperfaqe: 66 m2 Kati: Pe

  Prishtinë 6 tetor 13:39
  130.000 €
 • 0 foto
  Kerkoj Lokale-Zyre-Depo me Qira ne Prishtin
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kerkoj Lokale-Zyre-Depo me Qira ne Prishtin

  Kerkoj Lokale-Depo-Zyre me Qira ne Prishtine Lokacionet: - Dardani - Qender - Sallovenia Sportit

  Prishtinë 6 tetor 13:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Lokali ne Dardani - Kodi 1031
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali ne Dardani - Kodi 1031

  Shitet Lokali ne Dardani - Kodi 1031 Lokacioni: Rr. Bill Klinton Siperfaqe: 65 m2 Kati: 1 - Loka

  Prishtinë 6 tetor 13:38
  2.200 €
 • 8 foto
  Zyre me Qira ne Qender 85 M2 dhe 170 M2 -Kodi 0849
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre me Qira ne Qender 85 M2 dhe 170 M2 -Kodi 0849

  Zyre me Qira ne Qender - Kodi 0849 Lokacioni: Rr. Agim Ramadani afer Lokalit Antika Siperfaqe: 85

  Prishtinë 6 tetor 13:38
  1.000 €
 • 3 foto
  Objekt me Qira ne Breg Diellit 860 m2 - Kodi 075
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt me Qira ne Breg Diellit 860 m2 - Kodi 075

  Objekt me Qira ne Bregun e Diellit - Kodi 075 Lokacioni: afer Fures Qerimi 1 Siperfaqe 860 m2 - P

  Prishtinë 6 tetor 13:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj Lokale per Blerje ne Prishtine
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kerkoj Lokale per Blerje ne Prishtine

  Kerkoj Lokale per Blerje ne te Gjitha Lagjet e Prishtines Ofrojm Klienta Serioz per Blerje te Loka

  Prishtinë 6 tetor 13:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Lokali ne Qender te Prishtines - Kodi 0385
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali ne Qender te Prishtines - Kodi 0385

  Shitet Lokali ne Qender - Kodi 0385 Lokacioni: Qender mbrapa Lokalit Zanzi Bar Siperfaqe: 78 m2 K

  Prishtinë 6 tetor 13:38
  150.000 €
 • 5 foto
  Lokal me qera ne qender te komuna
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qera ne qender te komuna

  Leshohet me qera lokali ne qender te komuna e vjeter i pershtatshem per cdo lloj veprimtarie, lokali

  Prishtinë 6 tetor 10:28
  850 €
 • 3 foto
  Lokal 80m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 80m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Lokali gjendet në Dragodan, ndodhet në katin përdhesë dhe ka gjithesj 2 Hapsira Pune dhe 1 WC. Lokal

  Prishtinë 5 tetor 08:39
  136.000 €
 • 0 foto
  SHITET OSE LESHOHET ME QIRA DYQANI PREJ 349M2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET OSE LESHOHET ME QIRA DYQANI PREJ 349M2

  DYQANI KA SIPERFAQE PREJ 349M2, DHE ESHTE NEN OBJEKTIN BANESOR-AFARIST. DYQANI NDODHET 30 METRA AFER

  Prishtinë 3 tetor 20:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LOKALI AFARIST 74M2 NE SHITJE NE EMSHIR AFER STA..
  Lokale / Punetori / Magazina

  LOKALI AFARIST 74M2 NE SHITJE NE EMSHIR AFER STA..

  SHITET LOKALI AFARIST 74M2, NE EMSHIR AFER STACIONIT TE AUTOBUSEVE NE PRISHTINE, I PARAPARE PER QEND

  Prishtinë 3 tetor 20:29
  1.450 €
 • 5 foto
  Lokali ne shitje Prishtine - lgj. Dardania. 66m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali ne shitje Prishtine - lgj. Dardania. 66m2

  Lokali ne shitje Prishtine - lgj. Dardania Lokacioni -afer postes - siperfaqja-66m2 Me dy kate nga

  Prishtinë 3 tetor 18:38
  128.000 €
 • 3 foto
  LOKALI 70M2 MATI 1 AFER VIVA FRESH
  Lokale / Punetori / Magazina

  LOKALI 70M2 MATI 1 AFER VIVA FRESH

  SHITET LOKALI 70M2-MATI 1-AFER VIVA FRESH ÇMIMI I DISKUTUESHEM Telefon: +37745534717 E-mail: pr

  Prishtinë 3 tetor 18:38
  1.700 €