Automjete
Prishtinë

Automjete në shitje në Prishtinë

 • 0 foto
  Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV
  Vetura

  Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

  • Audi
  • A8
  • Dizel / Naftë
  • 2015
  • 180 000 - 189 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 05:52
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Fellne te ndryshme 16,17,18,19 SHIQO FOTOT
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te ndryshme 16,17,18,19 SHIQO FOTOT

  Shes disa lloj te fellnev qmimi me marve

  Prishtinë Sot, 05:51
  1 €
 • 0 foto
  Mercedes B180 CDI Automatik
  Vetura

  Mercedes B180 CDI Automatik

  • Mercedes-Benz
  • B 180
  • Dizel / Naftë
  • 2013
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 05:42
  1 €
 • 12 foto
  Shitet BMW 320d M packet
  Vetura

  Shitet BMW 320d M packet

  • BMW
  • 320
  • Dizel / Naftë
  • 2014
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 05:41
  21.500 €
 • 0 foto
  BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN
  Vetura

  BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

  • BMW
  • 135
  • Dizel / Naftë
  • 2008
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 05:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Goma te Reja të Sapo Ardhura nga Gjermania ✅
  Autopjese dhe paisje

  Goma te Reja të Sapo Ardhura nga Gjermania ✅

  BLEJM VETURA

  Prishtinë Sot, 05:38
  50 €
 • 3 foto
  Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV
  Vetura

  Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

  • BMW
  • X6
  • Dizel / Naftë
  • 2013
  • 170 000 - 179 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Prishtinë Sot, 05:38
  17.900 €
 • 1 foto
  Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie
  Vetura

  Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

  • Audi
  • A8
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 140 000 - 149 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Prishtinë Sot, 05:34
  8.500 €
 • 4 foto
  4 goma Bridgestone (te perdorura)
  Autopjese dhe paisje

  4 goma Bridgestone (te perdorura)

  Shiten 4 goma \"Bridgestone\" te dimrit.

  Prishtinë Sot, 04:38
  20 €
 • 3 foto
  SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM
  Autopjese dhe paisje

  SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

  INFORMACIONI I TOKES NE FOTO... TEL :

  Prishtinë Sot, 02:05
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Skutera prej Zvicre me dogan dhe faktur 50ccm³ - 250ccm³
  Motore (mbi 50 cc)

  Skutera prej Zvicre me dogan dhe faktur 50ccm³ - 250ccm³

  • Top
  • 2021
  Prishtinë Sot, 01:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Toyota Rav4(origjinal) CD player Mp3 (6 Cd-ja)
  Autopjese dhe paisje

  Toyota Rav4(origjinal) CD player Mp3 (6 Cd-ja)

  Shitet cd player mp3 me shanzher deri 6

  Prishtinë Sot, 01:33
  100 €
 • 9 foto
  Sprinter 316 cdi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 316 cdi

  • 316
  Prishtinë Sot, 01:33
  17.600 €
 • 3 foto
  Vw Polo(Origjinal) Cd player mp3
  Autopjese dhe paisje

  Vw Polo(Origjinal) Cd player mp3

  Shes Cd player mp3 origjinal nga fabrika

  Prishtinë Sot, 01:32
  80 €
 • 3 foto
  SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM
  Vetura

  SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES dhe VENDBANIM

  • Audi
  • A4
  • Dizel / Naftë
  • 2003
  • 130 000 - 139 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 01:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fara per passat 3c
  Autopjese dhe paisje

  Fara per passat 3c

  Shiten farat per passat 3c 2006 (mundsi

  Prishtinë Sot, 01:13
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Golf 4, 1.4 Benzin,RKS,ne gjendje shume te mire.Vetem:2490 E
  Vetura

  Golf 4, 1.4 Benzin,RKS,ne gjendje shume te mire.Vetem:2490 E

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Benzin
  • 1999
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 01:13
  2.490 €
 • 7 foto
  reno megana
  Vetura

  reno megana

  • Renault
  • Megane
  • Benzin
  • 2004
  • 160 000 - 169 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 01:12
  2.100 €
 • 10 foto
  Shitet: Citroen C3, 1.4 HDI, RKS, Klimatronic, cenzora etj
  Vetura

  Shitet: Citroen C3, 1.4 HDI, RKS, Klimatronic, cenzora etj

  • Citroën
  • C3
  • Dizel / Naftë
  • 2003
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 01:10
  3.550 €
 • 4 foto
  Atv Zc900
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv Zc900

  • ATV
  • 2019
  Prishtinë Sot, 01:05
  1.300 €
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • Audi
  • A4
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 120 000 - 129 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 01:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • Audi
  • A3
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 110 000 - 119 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 01:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  diagnoz
  Autopjese dhe paisje

  diagnoz

  Shitet Diagnoza Delphi ne gjendje te rre

  Prishtinë Sot, 01:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 140 000 - 149 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 01:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  EDI Rent a Car +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 140 000 - 149 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 01:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • Audi
  • A4
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 120 000 - 129 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • Audi
  • A3
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 110 000 - 119 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2015
  • 100 000 - 109 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • Audi
  • A4
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 150 000 - 159 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • Audi
  • A4
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 120 000 - 129 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • Audi
  • A4
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 160 000 - 169 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 140 000 - 149 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • Audi
  • A6
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 150 000 - 159 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 140 000 - 149 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2015
  • 100 000 - 109 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • Audi
  • A4
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 120 000 - 129 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 140 000 - 149 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 140 000 - 149 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • Audi
  • A4
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 150 000 - 159 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • Audi
  • A4
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 120 000 - 129 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 140 000 - 149 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • Audi
  • A6
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 150 000 - 159 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • Audi
  • A3
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 110 000 - 119 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
  Vetura

  EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2015
  • 100 000 - 109 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:43
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Golf 7 tdi 1.6 viti 2014
  Vetura

  Golf 7 tdi 1.6 viti 2014

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2014
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:36
  10.600 €
 • 12 foto
  Mercedes C220 dizell
  Vetura

  Mercedes C220 dizell

  • Mercedes-Benz
  • C 220
  • Dizel / Naftë
  • 1994
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:36
  2.680 €
 • 12 foto
  BMW 525 AUTOMATIK 2008 Xdrive
  Vetura

  BMW 525 AUTOMATIK 2008 Xdrive

  • BMW
  • 525
  • Dizel / Naftë
  • 2008
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:36
  1 €
 • 12 foto
  Shitet Opel Astra 1.7 dizell 2008
  Vetura

  Shitet Opel Astra 1.7 dizell 2008

  • Opel
  • Astra
  • Dizel / Naftë
  • 2008
  • 160 000 - 169 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:35
  4.900 €
 • 12 foto
  Peugeot 407 automatik 2.0 viti 2010
  Vetura

  Peugeot 407 automatik 2.0 viti 2010

  • Peugeot
  • 407
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:35
  6.800 €
 • 8 foto
  Audi A3 S line
  Vetura

  Audi A3 S line

  • Audi
  • A3
  • Dizel / Naftë
  • 2014
  • 170 000 - 179 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Prishtinë Sot, 00:25
  17.300 €