Automjete
Prishtinë
Posto shpallje
 • Shes Golf 2 Benzin-Plin 1.6 Me Regjistrim 7 muj

  Shes Golf 2 Benzin-Plin 1.6 Me Regjistrim 7 muj

  Shes Golf 2 Benzin-Plin 1.6 punon dy sistemet shum mir, Hec mir, Dhez mir, Posedon: Goma te mira, 5 Shpejtsi, Muzik, trapa vozitje tip top nuk ka as nje gjom te thyer ni pronar perkthimi i menjehershe

  580 €
  Prishtinë
  Sot, 19:24
 • Audi a3 TDi 3200

  Audi a3 TDi 3200

  Audi a3 tdi Klimatronik Nxemje ne karrike Shpenzime minimale Motori tip top

  3.200 €
  Prishtinë
  Sot, 19:17
 • Mercedes e220

  Mercedes e220

  Mercedes e220 i thjesht dizell ne gjendje te rregullt me klim v.p 1997 regjisrtim deri mars 2018 Cmimi 2400 me pare jo me ndrrim 044 117 461

  2.400 €
  Prishtinë
  Sot, 19:07
 • Shitet fordi

  Shitet fordi

  Shitet fordi 1.8 dizell eshte me targa te austriës eshte ne gjendje te rregull mud te kontaktoni ne tel

  750 €
  Prishtinë
  Sot, 19:05
 • passat

  passat

  shitet passati dizell eshte shume i mire regjistrim rks .. . golf 1234567 mercedes troje shtepi ttiki kombi

  4.800 €
  Prishtinë
  Sot, 19:05
 • Passat 1.9TurboDizel Rks 2 Muj Vp1993

  Passat 1.9TurboDizel Rks 2 Muj Vp1993

  pasat 1.9 Turbo Dizel Rks 2 Mun V.p 1993 vetura esht gjendje te mir dhe ekonomik Motorrin e ka shum te mir dhe punon shum mir Goma 4 Copa Dimrit Qmimi 1500 euro per inf 044 396 331 ismeti.Gjindemi ne

  1.500 €
  Prishtinë
  Sot, 18:14
 • Passat 3C 2.0 tdi DSG pa dogan

  Passat 3C 2.0 tdi DSG pa dogan

  Shitet Passat 3C 2.0 tdi viti 30.09.2005 DSG pa dogan vetura esht ne gjendje shum te mir 2 qelsa, 4 goma te reja , rrypin dhomzor te ndruar per me shum na kontaktoni ne 044998994 ose viber +377998994

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:04
 • Goma per xhip

  Goma per xhip

  Goma 265 70 R15 M+S te perdorura

  150 €
  Prishtinë
  Sot, 17:39
 • Renault megane

  Renault megane

  Shes renault megane 1.9 DCI ne gjendje perfeke ,model 2004 Ka regjistrim 1 vit te plote Fellne Tempomat- Drita te mjegulles- Gjamat elktornik- Pasqyre elektoronike- Klima funksjonale- Dhez me pull St

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 17:15
 • VW TOURAN 1,9 TDI 77KW 6SHPEJTSI VITI 2007 ULSE 7

  VW TOURAN 1,9 TDI 77KW 6SHPEJTSI VITI 2007 ULSE 7

  Shes touran 1,9 tdi 77kw i sapo ardhur nga gjermania viti 2007 ulse 7 posedon klimatronik abs esp drita ksenon goma te reja te ngjitura ne gjendje shumm te mir.. opel astra opel corsa polo bmw t

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 16:24
 • Opel Astra benzin+gaz

  Opel Astra benzin+gaz

  shes opel aster ne gjendje shum te mir astra posedon regjistrim edhe 1 vit 4 goma te dimrit te reja air bag abs dhe servisin e kryer punon edhe ne plin edhe ne benzin plinin ne dizne 1.4 motorri sh

  1.300 €
  Prishtinë
  Sot, 15:24
 • Renault Clio 1.2 benzin 2003 Me Klim

  Renault Clio 1.2 benzin 2003 Me Klim

  Renault Clio 1.2 benzin ne gjendje shum tmir Regjistrimi i par Kosovë me 180mi km tveta shpezimet 4.5 100km goma tmira dy qelsa xhamat me rrym klim fuksjonale per me shum info tel 049 888836

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 15:24
 • RENULT SCENIC 1.9DCI🇨🇭 7 ULËSE

  RENULT SCENIC 1.9DCI🇨🇭 7 ULËSE

  Shitet Renault Scenic 1.9DCI i doganuar 7 ULËSE xhamat color fabrikisht shume opsione me liber servisi 2 ÇELËSA KILOMETRA TË GARANTUARA VIBER 0037745547700

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 15:04
 • Opel astra h fellne alumini 16”

  Opel astra h fellne alumini 16”

  Opel astra h fellne alumini 16” ne gjendje te mir te drejta pa gervishje , gjendja perfekt x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedes merzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran karr

  222 €
  Prishtinë
  Sot, 14:26
 • ALFA ROMEO GT 1.9 JTD 2009 129.000KM

  ALFA ROMEO GT 1.9 JTD 2009 129.000KM

  ALFA ROMEO GT 1.9 JTD 2009 129.000KM Ne gjendje shum te mire teknike i posa ardhur nga zvicrra Posedon:klimatronik,karrikat lekur,karrikat me nxemje,komanda n timon,tempomat,muzika bose,abs,esp,senz

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 14:25
 • VW Golf 5- 1.9 TDI-GOAL- viti 2006---qmimi 7200.€

  VW Golf 5- 1.9 TDI-GOAL- viti 2006---qmimi 7200.€

  vw golf 5 - 1.9 TDI 77 kw-----modeli -GOAL-----------vetura ka 174.000 km me liber servisit dhe 2 qelsa-----viti 2006-------------------------- vetura esht e doganuar -------- qmimi 7200.€ me dogan---

  7.200 €
  Prishtinë
  Sot, 14:24
 • Shitet Golf 6

  Shitet Golf 6

  Shitet vetura Golf 6 2.0 TDI 81 kw 110 PES e sa po ardhur nga gjermonia....Klimatronic tempomat ulse me nxemje Navigacion të madhë cenzora para dhe mbrapa parkohet vet etj...pa dogan për ma shum Info

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 13:15
 • Shes Golf 4 1.6 benzin automatik

  Shes Golf 4 1.6 benzin automatik

  Golf 4 1.6 benzin Viti 1998 Automatik Xhamat me rrym Me klim Centrall Bajm edhe ndrrim 044/49 213 300 viber (049)

  3.000 €
  Prishtinë
  Sot, 13:15
 • Biciklete Paluese

  Biciklete Paluese

  Shitet bicikleta paluese, shume e lehte per tu paluar dhe bajtur ne vende te ndryshme.

  160 €
  Prishtinë
  Sot, 13:14
 • SHITET KORPA 17 M LARTESI

  SHITET KORPA 17 M LARTESI

  SHITET KORPA 17 M LARTESI TIPI IVECO VITI 1997 E SAPO ARDHUR ME RIGJISTRIM NE GJENDJE SHUM TE MIRE

  14.500 €
  Prishtinë
  Sot, 13:04
 • Shitet tourani

  Shitet tourani

  Tourani eshte ne gjendje te rregullt, 2.0 ka klim elektronik gjama te erresuar ne librez, dvd, navigacion, dvd te vendosur ne phesen lart per femije i regjiatruar qe dy jave

  6.200 €
  Prishtinë
  Sot, 13:04
 • Traktor rrugor Renault Magnum 480.18 T

  Traktor rrugor Renault Magnum 480.18 T

  Viti 04/11 / 2006.2 Akse, I gomuar 90%, Marshi mekanik ZF, motor Volvo, frenat disk, Km. 869 484, 2 serbatioi naftë, kabina me dy shtretër, ajër të kondicionuar, anti-vjedhje dhe telekomandë mbyllje q

  8.500 €
  Prishtinë
  Sot, 12:26
 • Kamion Vetëshkarkues Kiper Astra HD7/C 84.36

  Kamion Vetëshkarkues Kiper Astra HD7/C 84.36

  Viti 2002 3 Akse Km 86000 Veteshkarkues e pasme marka Cantoni E Gomuar 80-90% Në Gjendje Të Mire Në Dispozicion Menjehere Ndoshet Ne Itali

  17.000 €
  Prishtinë
  Sot, 12:26
 • Shitet/Ndrrohet Touran RLine automatik DSG 2007

  Shitet/Ndrrohet Touran RLine automatik DSG 2007

  I ardhun nga Finlanda Klimatronik komanda ne vollan Abs Asr Drita ksenon biksenon Drita levizëse kah kthehesh Fellga origjinal te ww me gona te mira Shum ne gjendje te mir Tel 044 545 035 Viber +386

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 12:26
 • Kombi

  Kombi

  Shitet iveco viti 2004 dizell,2.8kobik.Eshte ne gjendje shum te mir,eshte i regjistruar me targa RKS.

  2.600 €
  Prishtinë
  Sot, 12:25
 • Motor 1,6

  Motor 1,6

  Shess motorr 1.6 ne gjendje te rregurrt

  170 €
  Prishtinë
  Sot, 12:25
 • passat 2.0

  passat 2.0

  passat 2.0 airbag klim senzora parkingu navi karrikat me nxemje

  5.999 €
  Prishtinë
  Sot, 12:25
 • Opel vectra benzin 1,6 rks ka 8 muj viti 1995

  Opel vectra benzin 1,6 rks ka 8 muj viti 1995

  Shes opel vectra benzin 1,6 rks 8 muj esht shum shum erujtne siq po shifet nefoto ka abes central hidrolik arbega gomat edimrit ika numri vajber +37744673517 kerri xhindet ne komunen epodujeves

  1.100 €
  Prishtinë
  Sot, 12:24
 • Automikser betonjerk Iveco Magirus 410E42H-4 Cifa

  Automikser betonjerk Iveco Magirus 410E42H-4 Cifa

  Mikser betonjerk impiant Iveco Magirus 410E42H-4 me Cifa viti 28.12.1995 4 akse Paisje Cifa nga 1300 E gomuar 70% KM 117579 Ne gjendje te shkelqyer Ndodhet ne Itali.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 12:24
 • Mercedes

  Mercedes

  Edhe Ndrrim me Vetur tjeter Automatik

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 12:24
 • Automikser betonjerk Scania 124C-470 me Cifa 1300

  Automikser betonjerk Scania 124C-470 me Cifa 1300

  Mikser betonjerk impiant Scania 124C-470 me Cifa 1300 viti 2004 4 Akse Motor te dyte Pajisje CIFA 1300 Gomuar 80% km 134746 Oret 2584 Euro 3 Gjendje të mirë, në dispozicion menjëherë.

  26.500 €
  Prishtinë
  Sot, 12:24
 • Automikser betonjerk Scania 124C-470 me Cifa 1300

  Automikser betonjerk Scania 124C-470 me Cifa 1300

  Mikser betonjerk impiant Scania 124C-470 me Cifa 1300 viti 2004 4 Akse Motor te dyte Pajisje CIFA 1300 Gomuar 90% km 150367 Euro 3 Gjendje të mirë, në dispozicion menjëherë.

  26.500 €
  Prishtinë
  Sot, 12:24
 • GOLF 6 2.0 TDI 6.SHPESJI VITI 2011

  GOLF 6 2.0 TDI 6.SHPESJI VITI 2011

  GOLF 6 2.0 TDI 103 KW 140 ps 6 SHPESJI VITI 20.12.2010 KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT KOMANDA TIMON SENZOR PARKINGU ULSET ANTILLOP HOLLOGENKA GOMA TREJA DIMRIT I SERVISUM KOMEPLET I SAPO ARDHUN ME.DO

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 12:14
 • VW SHARAN 1.9 TDI 7 ULSE VITI 2001

  VW SHARAN 1.9 TDI 7 ULSE VITI 2001

  VW SHARAN 1.9 TDI 6 SHPEJSI 7 ULSE KLIMATRONIK ABS ESP TEMPOMAT DRITARET ELEKTRIKE SENZOR PARKINGU PARA MRAPA I SERVISUM KOMPLET I DOGANUAR NE RKS 1 VIT PLOT PER MA SHUM NA TEL ☎ 044 106 941☎044

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 12:14
 • golf 6 dizel 2012

  golf 6 dizel 2012

  shes golf 6 1.6 dizel 2012 vetura posedon klimatronik ulse me nxemje pulla ne timon senzor parkingu para dhe mbrapa shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme pe

  7.500 €
  Prishtinë
  Sot, 12:04
 • GOLF 5 1.9 TDI 2007 DSG AUTOMATIK RKS

  GOLF 5 1.9 TDI 2007 DSG AUTOMATIK RKS

  GOLF 5 1.9 TDI 2007 DSG AUTOMATIK RKS Ne gjendje shum te mire teknike regjistrim deri muajin Shkurt Posedon:klimatronik,automatik tiptronik,gjamat elektrik,abs,esp,senzor parkingu etj Per ti shikuar

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 11:16
 • Shiten qantat dhe shlemi firma pilot

  Shiten qantat dhe shlemi firma pilot

  Shiten qantat edhe shlemi per chooper apo harley te firmes pilot qmimi 100€ qanta dhe shlemi me shum info 049 486 544

  100 €
  Prishtinë
  Sot, 11:06
 • Shes Opel Corsa 1.4 Benxin

  Shes Opel Corsa 1.4 Benxin

  Shes Opel Cors 1.4 Benzin ne gjendje shum te mir posedon: Goma te mira, 5 Shpejtsi, Muzik, trapa vozitje tip top e rujtne shum brenda jasht hargjime te vogla rexhistrim i skadum per me shum na kontakt

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 11:06
 • Opel Zafira

  Opel Zafira

  Shitet Opell Zafira 2003 2.2 klim tempomat karrika me nxemje 4 goma te reja per dimer servisin e krym ne gjendje shum te mir 7 ules Ndrrim i mundshum me vetur mat vogel

  3.450 €
  Prishtinë
  Sot, 11:06
 • MERCEDES CLS 320 CDI 7G TRONIC PANARAM RKS

  MERCEDES CLS 320 CDI 7G TRONIC PANARAM RKS

  ♡ MERCEDES CLS 320 CDI 7G TRONIC ♡ AUTOMATIK - TIPTRONIC 7 SHPEJSI ♡ MODELI AMG /// EKSTRA ♡ I REGJISTRUAR NE RKS ♡ SERVISIN KOMPLET TE KRYER ♡ KILOMETRA TE GARANTUERA ME LIBRA â

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 11:05
 • Land Rover Defender

  Land Rover Defender

  Land Rover Defender, Viti : 2002 Ngjyre: i Bardhe, 2.5 TDI diesel Ne RKS i clajmruare ne gjendje perfekte, Posedon: Klime, central, parking senzora mbrapa, eshte me 9 ulse mirpo ulse mrapa i ka te hje

  6.500 €
  Prishtinë
  Sot, 11:05
 • RENAULT LAGUNA 2.2 DCI AUTOMATIK

  RENAULT LAGUNA 2.2 DCI AUTOMATIK

  RENAULT LAGUNA 2.2 DCI AUTOMATIK Ne gjendje shum te mir teknike i posa ardh nga zvicrra Posedon:gjamat elektrik,klim,dritat xenon,esp,abs,etj Te cufa Pa dogan!

  900 €
  Prishtinë
  Sot, 11:04
 • Goma Per Bagera Te Reja

  Goma Per Bagera Te Reja

  Shiten Gomat Per Bagera Viti prodhimit 2016 Garancion 2 vite.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 10:24
 • Vw golf 5 -1.9TDI rks

  Vw golf 5 -1.9TDI rks

  Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike I mirembajtur dhe i servisuar me rregull Nuk ka vrejtje as teknike as vizuele I posedon te gjitha ne funksion dhe goma te reja te dimrit Eshte i regjistru

  5.800 €
  Prishtinë
  Sot, 10:24
 • Shitet rks 4 muj benzin 1.4

  Shitet rks 4 muj benzin 1.4

  Shitet pezho 206 1.4 benzin shum gjendje te mir teknike rks 4 muj perkthimi behet meniher te gjitha serviset e kryera per me shum na kontaktoni ne mr 045531327

  1.550 €
  Prishtinë
  Sot, 10:14
 • Seat Altea 1.9 TDI-05

  Seat Altea 1.9 TDI-05

  Shes Veturen Seat Altea 1.9 TDI Viti i prodhimit 2005 me dogane dhe akciz te paguar ne gjendje te mire teknike po ashtu edhe ne pamje per me shume info...adnani tel +38649124782 Viber /+37744313050 be

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 10:04
 • VW LUPO 1.2 TDI AUTOMATIK ME KLIM ME HIDRAULIK

  VW LUPO 1.2 TDI AUTOMATIK ME KLIM ME HIDRAULIK

  Klim Hidraulik Abs Esp 4 goma te dimrit Ne gjendje te mir Nuk osht hipotek Genci +37744114480 049271110

  3.350 €
  Prishtinë
  Sot, 09:14
 • Golf 3 1.9 TDI (I) KUQE KLIM full extra

  Golf 3 1.9 TDI (I) KUQE KLIM full extra

  Golf 3 1.9 TDI I KUQE KLIM Centrall Shiber Radio Cd Alarum Fellne 16 Goma Treja Ngjendje Shum Tmir vozitje trapa tip top per ma shum tel 044482157 vb +37744482157 ....... .... -----------------------

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 08:24
 • VW GOLF 6 2.0 TDI NE GJENDJE PREFEKTE

  VW GOLF 6 2.0 TDI NE GJENDJE PREFEKTE

  SHES VW GOLF 6 2.0 TDI NAVIGACION TE MADHE ME TASKRIM KLIMATRONIK BORD KOPJUTER TEPOMA SENZORA PARKINGU PARA MRAPA SENZORA PARKINGU ANASH PARK SISTEM ULSET ME NXEMJE SHANZHER ME 6 CD DRITARET ELEKTRO

  9.600 €
  Prishtinë
  Sot, 08:05
 • Mercedes C200 EVO MOTORR

  Mercedes C200 EVO MOTORR

  Mercedes c200 cdi evo motorr SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE VITI I PRODHIMIT 2005EXTRA POSEDON: **AUTOMATIK-MULTITRONIK **KLIMA TRONIK PARA EDHE MBRAPA **KM TE GARANTUAR M

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 07:15