Automjete
Prishtinë

Automjete në shitje në Prishtinë

 • 4 foto
  FELLNE ME GUMA DIMNIT PASSA GOLF AUDI TOURAN CADDY
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE ME GUMA DIMNIT PASSA GOLF AUDI TOURAN CADDY

  SHITEN FELLNE ME GUMA DIMNIT 195 65 15 PER GOLF AUDI CADDY SKODA TOURAN PASSAT INFO NE 045613666-

  Prishtinë Sot, 14:30
  230 €
 • 2 foto
  TIMONA PER GOLF AUDI PASSAT CADDY
  Autopjese dhe paisje

  TIMONA PER GOLF AUDI PASSAT CADDY

  TIMONA TIMONI PER VW PASSAT CEDDY TOURAN PER AUDI AUDI A4 A3 A4 A5 A6 PASSAT CADDY TURAN INFO N

  Prishtinë Sot, 14:30
  55 €
 • 4 foto
  GOMA ME BANDASHA 195 70 14
  Autopjese dhe paisje

  GOMA ME BANDASHA 195 70 14

  SHITEN 4 BANDASHA ME GUMA VERSE PO THUAJSE SE TE REJAAA 90% TREJAA 195 70 14 PER KOMBI T2 PER MER

  Prishtinë Sot, 14:30
  175 €
 • 3 foto
  T.4.1.9.Dizel.Ne Aksion.
  Vetura

  T.4.1.9.Dizel.Ne Aksion.

  T.4.Kombi.1.9.Dizel.Viti.93.Ka Servo Muzik te mire.Ne Llapushnik 25 km per prishtine ne rrug per pej

  Prishtinë Sot, 14:29
  1 €
 • 11 foto
  AUDI A6 3.0 QUATTRO 2012 SAPO ARDHUR FULL EXTRA
  Vetura

  AUDI A6 3.0 QUATTRO 2012 SAPO ARDHUR FULL EXTRA

  - AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO - SAPO ARDHUR TASH NE KOSOVE - VITI I PRODHIMI 15/12.2011 - AUTOMATI

  Prishtinë Sot, 14:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi a3 1.9 tdi s/line 2009 Shum e rujtne
  Vetura

  Audi a3 1.9 tdi s/line 2009 Shum e rujtne

  AUDI A3 1.9 TDI S/LINE VITI I PRODHIMI 2009 E ARDHUR TASH NGA GJERMONIJA 1 PRONAR KLIMTRONIC , S

  Prishtinë Sot, 14:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BRANIK (MBROJTS) PER AUDI A3
  Autopjese dhe paisje

  BRANIK (MBROJTS) PER AUDI A3

  SHITET MBROJTSI BRANIKU PER AUDI A3 MODEL 2003 DEJ 2006 INFO NE 045613666--------049858656 viber+37

  Prishtinë Sot, 14:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes.220.Dizel.Automatik.Me Klim.Ne Aksion.
  Vetura

  Mercedes.220.Dizel.Automatik.Me Klim.Ne Aksion.

  Mercedes.220.Dize.Automatik.Viti.2012.Ka Regj.Ka Klim Abs Servo Muzik 4.Goma te mire.Ne Llapushnik 2

  Prishtinë Sot, 14:28
  1 €
 • 3 foto
  kuke per rimorkio per golf 5
  Autopjese dhe paisje

  kuke per rimorkio per golf 5

  kuk per rimorkio per golf 5 me instalim kuka kuk per rimorkio prikolic INFO NE 045613666-----

  Prishtinë Sot, 14:28
  70 €
 • 4 foto
  FELLNE REZERV PER AUDI
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE REZERV PER AUDI

  SHITET NJE FELLNE PER AUDI E RE E PA PERDORNE ME GUME 120 E PA GUM 80 VEQ GUMA 60 17 COLL... INFO

  Prishtinë Sot, 14:28
  70 €
 • 2 foto
  ulset 2 te parat 30 euro
  Autopjese dhe paisje

  ulset 2 te parat 30 euro

  shiten 2 ulse per opel astra edhe mund ti montoni ndonje vetur tjeter INFO NE 045613666--------049

  Prishtinë Sot, 14:28
  30 €
 • 6 foto
  TIMONA PER VW PASSAT GOLF TOURAN CADDY
  Autopjese dhe paisje

  TIMONA PER VW PASSAT GOLF TOURAN CADDY

  SHITEN TIMONI I ZI LKUR 65 TIMONI I THJESHT 55 PER VW GOLF 5 TOURAN PASSAT CADDY SHKOD POLO INF

  Prishtinë Sot, 14:28
  55 €
 • 0 foto
  Blej vetura te llojeve te ndryshme me pare kesh
  Vetura

  Blej vetura te llojeve te ndryshme me pare kesh

  Renault 1.6.Benzine.Regj.14.12.2016.Shum i mire asht 4 goma te mire Muzik cd Ne Llapushnik 25 km per

  Prishtinë Sot, 14:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET NJE FELLNE PER AUDI
  Autopjese dhe paisje

  SHITET NJE FELLNE PER AUDI

  SHITET NJE FELLNE PER AUDI E RE E PA PERDORNE pa gum 16 COLL... INFO NE 045613666--------04985865

  Prishtinë Sot, 14:28
  55 €
 • 2 foto
  GUMA PER XHIPA 235 60 18
  Autopjese dhe paisje

  GUMA PER XHIPA 235 60 18

  SHITEN 2 COPA GUMA 235 60 18 BRISTON JAN 3 COPA PO I NDAJ 1 apo 2 NESE JU DUHEN PER XHIPA JAN SHUM

  Prishtinë Sot, 14:28
  25 €
 • 5 foto
  Tauran 2.0 tdi 7 ulse i posa ardhur nga gjermania
  Vetura

  Tauran 2.0 tdi 7 ulse i posa ardhur nga gjermania

  shitet vetura tauran 2.0 tdi i posa ardhur nga gjermania 7 ulse 6 shoejci km garantuara full extra

  Prishtinë Sot, 14:27
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Bmw X1 - Automatik - X drive - 2012
  Vetura

  Shitet Bmw X1 - Automatik - X drive - 2012

  Shitet Bmw X1 2.0 disel Viti i prodhimit - 2012 Motori 2.0 diesel Modeli 18/d - Xdrive (4x4) Nder

  Prishtinë Sot, 14:27
  12.500 €
 • 2 foto
  SUZUKI VITARA - 1.4 BENZIN TURBO - VITI 2016 - 4X4
  Vetura

  SUZUKI VITARA - 1.4 BENZIN TURBO - VITI 2016 - 4X4

  SUZUKI VITARA 46850 Kmm 1.4 Turbo 140 Ps 4x4 All Grip Automatik ndrrimi shpejcive 6 shpejci Mullti

  Prishtinë Sot, 14:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Tata.1.4.Dizel.Regj.02.02.2020.Ka Klim.Ne Aksion.
  Vetura

  Tata.1.4.Dizel.Regj.02.02.2020.Ka Klim.Ne Aksion.

  Tata.1.4.Dizel.Regj.02.02.2020.viti.2002.Ka Klim Abs Servo Muzik 4.Goma te mire.M+S.Ne Llapushnik 25

  Prishtinë Sot, 14:27
  2.500 €
 • 7 foto
  Shtepi me qera ne Llapushnik 25km prej Pr.
  Vetura

  Shtepi me qera ne Llapushnik 25km prej Pr.

  Shtepi me qera ne Llapushnik 25km prej Pr. Audi.1.8.Benzine.Viti.1990.Regj.17.04.2016.i Ka s

  Prishtinë Sot, 14:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  HILLT BOSCH GJERMAN.....
  Autopjese dhe paisje

  HILLT BOSCH GJERMAN.....

  I ARDGUR NGA GJERMANIA ESHT I RI NE KUTI KA BUEGIAT DALTEN DHE KOKEN REZERV I KA TRI OPCIONE QEKIQ ,

  Prishtinë Sot, 14:26
  75 €
 • 2 foto
  ipen me qera ne llapushnik 25 km per pr.
  Vetura

  ipen me qera ne llapushnik 25 km per pr.

  Golf 2 1.6.dizel.regj.05.01.2016.ne aksion viti.14.03.1989.shum I mire asht qmimi 900.euro.i fundi m

  Prishtinë Sot, 14:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ne Shiti.....Nga 50.E.Deri.120.E.
  Vetura

  Ne Shiti.....Nga 50.E.Deri.120.E.

  Golf.1.6.Dizel.viti.92.Regj.23.01.2019.Ka Servo Muzik 4.Goma te mire.M+S.Ne Llapushnik 25 km per pri

  Prishtinë Sot, 14:26
  49 €
 • 12 foto
  TOURAN AUTOMATIC 1.9 TDI 77 KW MODEL 2006
  Vetura

  TOURAN AUTOMATIC 1.9 TDI 77 KW MODEL 2006

  🚗 AUTO BENI 🚗 ☎️Viber + 377 45 613 666 ☎️ 049 858 656 TOURAN AUTOMATIC 1.9 TDI 77 KW MODEL

  Prishtinë Sot, 14:25
  5.999 €
 • 11 foto
  CADDY 1.9 TDI MODEL 2008 I DOGANUM ME KLIM 5
  Vetura

  CADDY 1.9 TDI MODEL 2008 I DOGANUM ME KLIM 5

  🚗 AUTO BENI 🚗 ☎️Viber + 377 45 613 666 ☎️ 049 858 656 CADDY 1.9 TDI 77 KW MODEL 2008 I DOGAN

  Prishtinë Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  CADDY (TOURAN) 1.9 TDI 77 KW VITI 2010
  Vetura

  CADDY (TOURAN) 1.9 TDI 77 KW VITI 2010

  🚗 AUTO BENI 🚗 ☎️Viber + 377 45 613 666 ☎️ 049 858 656 CADDY (TOURAN) 1.9 TDI 77 KW VITI 2010

  Prishtinë Sot, 14:25
  3.999 €
 • 11 foto
  MERCEDES E 220 DIZEL MODEL 1998
  Vetura

  MERCEDES E 220 DIZEL MODEL 1998

  🚗 AUTO BENI 🚗 ☎️Viber + 377 45 613 666 ☎️ 049 858 656 MERCEDES E 220 DIZEL MODEL 1998 I REGJ

  Prishtinë Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RENO LAGUNA 1.9 DCI MODEL 2003
  Vetura

  RENO LAGUNA 1.9 DCI MODEL 2003

  RENO LAGUNA 1.9 DCI MODEL 2003 KLIMATRONIC ULSET LEKUR XHAMAT ELEKTRONIC FELLNE RADIO CD PULLA T

  Prishtinë Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES B CLASS 200 CDI MODEL 2007 RKS 1 VIT
  Vetura

  MERCEDES B CLASS 200 CDI MODEL 2007 RKS 1 VIT

  ☎️ Viber + 377 45 613 666 ☎️ 049 858 656 🚗 AUTO BENI 🚗 MERCEDES B CLASS 200 CDI MODEL 2007 R

  Prishtinë Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Jetta.1.6.Dizel.Viti.91.Regj.18.03.2019.Aksion.
  Vetura

  Jetta.1.6.Dizel.Viti.91.Regj.18.03.2019.Aksion.

  Jett.1.6.Dizel.Viti.91.Regj.18.03.2019.Ka Servo Muzik te mire M+S.Ne Llapushnik 25 km per prishtine

  Prishtinë Sot, 14:25
  799 €
 • 2 foto
  Jv.Muzika.40.Euro.
  Vetura

  Jv.Muzika.40.Euro.

  Ford 2.2.Turbo Benzine..Regj.30.06.2016. Viti.10.11.1990.Qmimi i Fundi.1500.Euro.Me Ndrrime.1800.Eur

  Prishtinë Sot, 14:25
  29 €
 • 3 foto
  Per Golf.4.1.15.E.
  Vetura

  Per Golf.4.1.15.E.

  Opel Vctra.2.2.Dizel.viti.2001.Regj.02.02.2019.Ka Klim Abs Servo Muzik Goma te mire M+S.Ne Llapushni

  Prishtinë Sot, 14:25
  15 €
 • 11 foto
  BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport pre 15€/dite!
  Vetura

  BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport pre 15€/dite!

  BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Tel/ viber/ whats: +38345450454 Tel: 049303591 Viber/ whats:

  Prishtinë Sot, 14:24
  15 €
 • 7 foto
  Vektra B 1.7 dizel
  Vetura

  Vektra B 1.7 dizel

  Shitet opel vektra b viti 2000, dizell 1.7 dti motrr japan ne gjendje shum te mir me Klim . Servisin

  Prishtinë Sot, 14:24
  2.300 €
 • 6 foto
  2.8.Dizel.Me Klim.Regj.20.06.2020.18.Uls.Aksion.
  Vetura

  2.8.Dizel.Me Klim.Regj.20.06.2020.18.Uls.Aksion.

  2.8.Dizel.Viti.2005.Me.18.Uls.Regj.20.06.2020.Ka Klim Servo Abs Centrall Muzik TV.Goma Te Mire.Ne Ll

  Prishtinë Sot, 14:24
  11.000 €
 • 0 foto
  BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE 100-900€
  Autopjese dhe paisje

  BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE 100-900€

  Pershendetje per te gjith ju qi e shikoni ket shpallje Neqoftse keni ndonje vetur qe nuk e perdoren

  Prishtinë Sot, 14:24
  500 €
 • 1 foto
  Golf 3.30.Euro.2.
  Vetura

  Golf 3.30.Euro.2.

  Golf 3 1.9.Dizel.Viti.22.05.1992.Servo Centrall Regj.29.03.2017.Muzika Goma ne aksion qmimi.1900.eur

  Prishtinë Sot, 14:24
  29 €
 • 1 foto
  VW Golf 2 1.6 Dizel.
  Vetura

  VW Golf 2 1.6 Dizel.

  Shitet Golf 1.6. Dizel.Regj.06.01.2015.Ne Gjendje shum te mir teknike Ka Muzik Goma Te Mire Me Pare.

  Prishtinë Sot, 14:24
  29 €
 • 11 foto
  Renault Laguna 1.9dci
  Vetura

  Renault Laguna 1.9dci

  Shitet Renault Laguna ne fund 2006 1.9dci facelift full extra 6 shpejtesi karrikat me nxemje dhe me

  Prishtinë Sot, 14:23
  4.500 €
 • 11 foto
  JAGUAR X Type 2.5B MODEL 2003
  Vetura

  JAGUAR X Type 2.5B MODEL 2003

  JAGUAR X Type 2.5B MODEL 2003 4 500 E ☎️ Viber + 377 45 613 666 ☎️ 049 858 656 🚗 AUTO BENI 🚗

  Prishtinë Sot, 14:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ALFA ROME 1.6 .T SPARK
  Vetura

  ALFA ROME 1.6 .T SPARK

  ALFA ROME 1.6 .T SPARK MODEL 2004 RKS KLIMATRONIC RADIO CD TEMPOMAT XHAMAT ELEKTRONIC... INFO NE

  Prishtinë Sot, 14:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  CITROEN C3 1.4 HDI PANORAM MODEL 2011
  Vetura

  CITROEN C3 1.4 HDI PANORAM MODEL 2011

  CITROEN C3 1.4 HDI MODEL 2011 ME DOGAN KLIMA PANORAM COMPYTER BORD XHAMA ELEKTRONIC RADIO CD PULLA T

  Prishtinë Sot, 14:23
  6.900 €
 • 11 foto
  MV AGUSTA F4 sport
  Motore (mbi 50 cc)

  MV AGUSTA F4 sport

  Mv Agusta f4 sport i kuq viti prodhimit 31 may 2000 749cc ne gjendje shum sportive micro chipd ne

  Prishtinë Sot, 14:20
  5.000 €
 • 10 foto
  CITROEN C1 - RKS - VITI 2009 -
  Vetura

  CITROEN C1 - RKS - VITI 2009 -

  Citroen C1..1.0 benzin .... Viti i prodhimit 23-12-2008 .... Tabela - RKS - .... Regjistrim deri me

  Prishtinë Sot, 14:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 2 gti
  Autopjese dhe paisje

  Golf 2 gti

  Shes qip per abf ky qip osht per ato kerre qe jon prej vitit 92 deri ne 95 viti i prodhimit pa kon t

  Prishtinë Sot, 14:19
  120 €
 • 3 foto
  Tapacira
  Autopjese dhe paisje

  Tapacira

  Tapacira per golf 2 me 2 dyer ne gjendje te rregullt per qdo informacion ne numer tag gti tdi abf vr

  Prishtinë Sot, 14:19
  50 €
 • 2 foto
  Sahat
  Autopjese dhe paisje

  Sahat

  Shes sahatin per golf 2 dizell model i ri vetem meni gjek defekt vetem kilometrat nuk i kallxon shpe

  Prishtinë Sot, 14:19
  40 €
 • 2 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shes fellne nr16 me goma me shtrafa fellnet jon per golf 2 dhe golf 3 qmimi i pa diskutushum tag gti

  Prishtinë Sot, 14:19
  360 €
 • 9 foto
  Audi A4 2x Sline 2.0 TDI 2007
  Vetura

  Audi A4 2x Sline 2.0 TDI 2007

  Shitet Audi A4 2.0 TDI 1 bregasno 2007 gjendje perfekte e ruajtur ne maksimum Ka 6 muj regjistrim N

  Prishtinë Sot, 14:18
  6.800 €
 • 4 foto
  Touran 2.0 TDI 7 ulse automatik DSG 1 vit RKS
  Vetura

  Touran 2.0 TDI 7 ulse automatik DSG 1 vit RKS

  Shitet Tourani 2.0 TDI 7 ulse viti 12/2011 me 204.000km ka 1 vit RKS automatik dritat i ka lled sens

  Prishtinë Sot, 14:18
  10.900 €