Automjete
Prishtinë

Automjete në shitje në Prishtinë

 • 2 foto
  Fellne 16 col per golf 5 6 7 pasat cedy tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col per golf 5 6 7 pasat cedy tauran

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Prishtinë Sot, 20:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Opel Astra 1.7 cdti 2009
  Vetura

  Opel Astra 1.7 cdti 2009

  Shitet opel astra 2009 1.7 cdti 218.000 kilometra me libra servisi e Doganuar dhe regjistruar per h

  Prishtinë Sot, 20:23
  6.200 €
 • 1 foto
  Fellne 19 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 20:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 19 coll per bmw 3 bmw 5 bmw 7 bmw gt bmw x4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 coll per bmw 3 bmw 5 bmw 7 bmw gt bmw x4

  Fellne jane te reja

  Prishtinë Sot, 20:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6

  Fellne jane te rej

  Prishtinë Sot, 20:23
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Fiat Brava 1.6 b Viti 2001 me Klim
  Vetura

  Fiat Brava 1.6 b Viti 2001 me Klim

  Shes Fiat Brava 1.6 B, Viti-2001, Regjistrim 10-2020, Klim funksionale, SERVISAT e kryer , Fellne me

  Prishtinë Sot, 20:22
  1.500 €
 • 2 foto
  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x1 x3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x1 x3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 20:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17 col per golf 5 6 7 pasat tauran cedy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per golf 5 6 7 pasat tauran cedy

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Prishtinë Sot, 20:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 20:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OFFROAD - HELLA RALLY 3003
  Vetura

  OFFROAD - HELLA RALLY 3003

  SHITEN HELLA RALLY 3003 JAN 3 COPA ME JAN FUNKSIONALE JAN ME CEV KOMPLET JAN BLER TE REJA NE GJERMAN

  Prishtinë Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes Mercedes B 180 Cdi dizell.
  Vetura

  Shes Mercedes B 180 Cdi dizell.

  Shes Mercedes B180 cdi dizell .Viti 2005 .6 shpejtsi pulla ne vollan klimatronik 4 gomat e reja te d

  Prishtinë Sot, 20:21
  4.700 €
 • 4 foto
  Shes Golf 4.1.9 Tdi viti 2003
  Vetura

  Shes Golf 4.1.9 Tdi viti 2003

  Shes Golf 4. 1.9 Tdi .Viti 2003.Vetura posedon klima tronik .4 goma rej te dimrit .Rigjistrim deri

  Prishtinë Sot, 20:21
  4.500 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  Rent a Car Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania viber Leshoj vetura me qira te llo

  Prishtinë Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 duke filluar 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 duke filluar 19.99

  Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni n

  Prishtinë Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro

  RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport t

  Prishtinë Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99€
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99€

  Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni n

  Prishtinë Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000
  Vetura

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te

  Prishtinë Sot, 20:20
  20 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shes Mercedes Benz EClass 220
  Vetura

  Shes Mercedes Benz EClass 220

  Shes Mercedes e220 dizell i thjesht viti i prodhimit 97 vetura posedon Klime automatike ESP,ABS,ce

  Prishtinë Sot, 20:19
  2.300 €
 • 6 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99

  Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni

  Prishtinë Sot, 20:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi nga 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi nga 19.99

  Rent a Car Dardania Leshojm vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni

  Prishtinë Sot, 20:19
  20 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 29.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 29.99

  Rent A Car Dardania Renge Rover sport viti 2010 dizel 2.7 TDI Automatik Leshoj vetura me qira te ll

  Prishtinë Sot, 20:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000
  Vetura

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje

  Prishtinë Sot, 20:19
  20 €
 • 8 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyr

  Prishtinë Sot, 20:19
  20 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:18
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  Rent a Car Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania viber Leshoj vetura me qira te lloj

  Prishtinë Sot, 20:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet merced3si Automatik 220 cdi
  Vetura

  Shitet merced3si Automatik 220 cdi

  Shitet e 220 Automatik 2003 full opsion teper i rujtun pa as ni vrejtje me servise te kryera klim fu

  Prishtinë Sot, 20:17
  3.500 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 2 VW Wolkswagen 2
  Vetura

  Golf 2 VW Wolkswagen 2

  Golf 2 Viti i prodhimit 1989 Kapaciteti ne cm3 - 1263 Benzine Ngjyra e kuqe 3 Dyer Cmimi i diskutu

  Prishtinë Sot, 20:17
  1.500 €
 • 4 foto
  Shitet Audi A6 Automatik 4×4 2002
  Vetura

  Shitet Audi A6 Automatik 4×4 2002

  Shitet Audija allrad 4×4full opsion gjendje prefekte pa as nji vrejtje vetura osht krejt extra me

  Prishtinë Sot, 20:16
  2.400 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 20:16
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  •Bmw GT 530 diesel-Panorame-Full Opcione
  Vetura

  •Bmw GT 530 diesel-Panorame-Full Opcione

  Bmw GT 530 diesel 245 PS-Automatik - Tiptronik Me dogane dhe regjistrim te vlefshem 1 vit Viti i pro

  Prishtinë Sot, 20:16
  13.500 €
 • 10 foto
  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99

  Rent a Car Dardania +37744269000 Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te n

  Prishtinë Sot, 20:16
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Rent a car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 E

  Rent a Car Dardania +37744269000 Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjinde

  Prishtinë Sot, 20:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  \'Audi A6 3.0 TDI Quattro-Automatik-Full Opcione
  Vetura

  \'Audi A6 3.0 TDI Quattro-Automatik-Full Opcione

  Audi A6 3.0 TDI Automatik Quattro 245 PS Me dogane dhe regjistrim te vlefshem RKS-regjistrimi i pare

  Prishtinë Sot, 20:15
  15.300 €