Automjete
Prishtinë

Automjete në shitje në Prishtinë

 • 3 foto
  Fellne Disqe per BMW goma tmira 195/65 R15
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Disqe per BMW goma tmira 195/65 R15

  shes fellne per bmw goma po thuajse te reja nuk dridhin nuk gjujn per me shum info: 049444471 edhe

  Prishtinë Dje, 20:55
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Range Rover Sport 3.0 -2015 Me dogane
  Vetura

  Range Rover Sport 3.0 -2015 Me dogane

  Tel viber +38345861702 ipko 049493901 Shitet Range Rover Sport 3.0 ne gjendje perfekte dhe eshte ful

  Prishtinë Dje, 20:55
  49.000 €
 • 11 foto
  Grand scenic 1.9 DCI-2006 7 ULESE RKS 08.03.2020
  Vetura

  Grand scenic 1.9 DCI-2006 7 ULESE RKS 08.03.2020

  Tel viber +38345861702 ipko 049493901 Shitet grand scenic 1.9 DCI me 7 ulese ne gjendje shume te mir

  Prishtinë Dje, 20:55
  3.700 €
 • 7 foto
  xhip hondai terracak hyunday terracan dizell
  Vetura

  xhip hondai terracak hyunday terracan dizell

  terracan automatik me clim 4x4 dizell gjendje extrem tmir per me shum info:+38349444471 049 44447

  Prishtinë Dje, 20:55
  4.300 €
 • 1 foto
  Punojmë me bager
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojmë me bager

  Bëjme hapjen e kanalave Rrenimin e shtepive Dhe Transport

  Prishtinë Dje, 20:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 4 1.4 benzine-2000 RKS 28.12.2019
  Vetura

  Golf 4 1.4 benzine-2000 RKS 28.12.2019

  Tel viber +38345861702 ipko 049493901 Shitet golf 4 1.4 benzine ne gjendje shume te mire teknike dhe

  Prishtinë Dje, 20:55
  2.400 €
 • 8 foto
  Kombi T5 1.9Tdi Me Klim Posa Ardhur pa dogan 2006
  Vetura

  Kombi T5 1.9Tdi Me Klim Posa Ardhur pa dogan 2006

  Kombi eshte ne gjendje te mire teknike Posedon: Aribag Abs Esp Mbyllje Qendrore Xhamat Elektronik Fe

  Prishtinë Dje, 20:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  FELLNE 16 COLL PER MERCEDES
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE 16 COLL PER MERCEDES

  Shiten fellnet per Mercedes 16 coll, origninale te Mercedesit.

  Prishtinë Dje, 20:54
  130 €
 • 6 foto
  Yamah makster i ardhur pej zvicrre
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamah makster i ardhur pej zvicrre

  Shitet motorri yamaha i ardhur pej zvicre me 27 kalume motori osh ne gjedje te shkelqyshme servisin

  Prishtinë Dje, 20:54
  1.100 €
 • 8 foto
  Golf 7 Automatik i po sa doganuar
  Vetura

  Golf 7 Automatik i po sa doganuar

  Shitet Golf 7 1.6 TDI automatik i po sa doganuar rks Automatik Nxemje ulse Autohold Blumotion Board

  Prishtinë Dje, 20:54
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi A6 3.0 dizell automatik mundsi ndrrimi
  Vetura

  Audi A6 3.0 dizell automatik mundsi ndrrimi

  Audi A6 Quattro 3.0 dizell RKS gjendje tepee tmir siq po shihet edhe ne foto. Per me shum info:

  Prishtinë Dje, 20:54
  6.300 €
 • 2 foto
  SHITEN 4 GOMA TE VERES \" FULDA\" 225/60/R16
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN 4 GOMA TE VERES \" FULDA\" 225/60/R16

  Shiten gomat e veres te firmes FULDA (made in Germany) 225/60/16 me çmim shume te volitshem 4 copa 5

  Prishtinë Dje, 20:54
  50 €
 • 0 foto
  Rover 200 1.4 i me klim RKS i skaduar
  Vetura

  Rover 200 1.4 i me klim RKS i skaduar

  Shes Roverin e vitit 1998, posedon klime, ABS, eshte edhe me plin, Ne gjendje te rregullt eshte 1.4

  Prishtinë Dje, 20:54
  970 €
 • 9 foto
  Passat 3C 2005 dizell sport line ni vit rks
  Vetura

  Passat 3C 2005 dizell sport line ni vit rks

  passat 3C dizell 2005 full opcion automatik sport line opcion 1 vit rks per me shum info +3834944

  Prishtinë Dje, 20:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  skuter peugeot i po sa ardhur
  Motore (mbi 50 cc)

  skuter peugeot i po sa ardhur

  skuter peugeot i po sa ardhur shum gjendje tmir per me shum viberi:+38349444471 049 444471

  Prishtinë Dje, 20:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma te veres Continental 255 55 19 nga Gjermania
  Autopjese dhe paisje

  Goma te veres Continental 255 55 19 nga Gjermania

  Shiten 4 goma te veres 19 inch te ardhura nga Gjermania. Gomat jane te njejta me nr. 255 55 19 te fi

  Prishtinë Dje, 20:53
  195 €
 • 0 foto
  Kazan 4 aksi T5 emilcamion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kazan 4 aksi T5 emilcamion

  Shes kazan per 4 aks Viti 2011 Shasi actrosi Vjen me porosi Tel ne 00355683235819

  Prishtinë Dje, 20:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes Golf 4.1.9.TDI.Viti 2002.
  Vetura

  Shes Golf 4.1.9.TDI.Viti 2002.

  Shes Golf 4.1.9.Tdi.Viti 2002 me i te kuqe.Vetura posedon klim funksionale.4 goma te reja.espe.xhama

  Prishtinë Dje, 20:51
  3.700 €
 • 8 foto
  Aprilla Leonardo 125 kubik me dogan
  Motore (mbi 50 cc)

  Aprilla Leonardo 125 kubik me dogan

  Shes skuterin 125 kubik i sapo ardhur nga zvicra Me dogan te paguar ka 29.000 kalume servisat me rre

  Prishtinë Dje, 20:51
  780 €
 • 2 foto
  Punojmë me Mini Bagera Dhe Transport
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojmë me Mini Bagera Dhe Transport

  Punojmë me Bager

  Prishtinë Dje, 20:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bagera
  Kamionë

  Punojm me bagera

  Punojm me bager bejm hapjen e kanalev rrafshime te orrev prshjen e shtepijav

  Prishtinë Dje, 20:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 2 benzin 1.8 boj ndrim Rks i skaduar
  Vetura

  Golf 2 benzin 1.8 boj ndrim Rks i skaduar

  Punon shum mir as ni gram ule se hargjon motor shum te mir Rks i skaduar vozitje shum te.mir ndrune

  Prishtinë Dje, 20:50
  700 €
 • 5 foto
  Vw Golf 7 1.6 tdi automatik
  Vetura

  Vw Golf 7 1.6 tdi automatik

  Shes Golf 7 1.6 Tdi, 10/2013 ne gjendje perfekte 152.000km i posa servisuar me rryp dhembezor me tt

  Prishtinë Dje, 20:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Automatik plin benzin rks 7 muj boj ndrri
  Vetura

  Mercedes Automatik plin benzin rks 7 muj boj ndrri

  Hargjimet shum te vogla punon dyjat si plin si benzin i shtrengum trapa i rujtun i ndron shum mir sh

  Prishtinë Dje, 20:50
  1.000 €
 • 11 foto
  Shitet Fiat Stilo benzine 1.6 16v viti-2002
  Vetura

  Shitet Fiat Stilo benzine 1.6 16v viti-2002

  Shitet vetura Fiat stilo benzin 1.6 16v Regjistrim ka ma shum se 11 muj Posedon: klim goma tmira abs

  Prishtinë Dje, 20:50
  1.900 €
 • 10 foto
  CITROEN C1 - RKS - VITI 2009 -
  Vetura

  CITROEN C1 - RKS - VITI 2009 -

  Citroen C1..1.0 benzin .... Viti i prodhimit 23-12-2008 .... Tabela - RKS - .... Regjistrim deri me

  Prishtinë Dje, 20:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes t4 2.5TDI me klim
  Vetura

  Shes t4 2.5TDI me klim

  Shes t4 2.5 TDI me klim 11muj rigjstrim posedon abs centrall klim nrrim nuk boj

  Prishtinë Dje, 20:49
  3.800 €
 • 11 foto
  Shes Golf 4 2.3 V5 benzin.
  Vetura

  Shes Golf 4 2.3 V5 benzin.

  Shes Golf 4 2.3 Benzin Full ekstra me navigacion klimatronik kxenon etj etj.Vetura eshte ne gjendje

  Prishtinë Dje, 20:49
  4.500 €
 • 7 foto
  Shes BMW X3. 3.0 dizell automatik.
  Vetura

  Shes BMW X3. 3.0 dizell automatik.

  Shes BMW X3 .3.0. Dizell. Vetura posedon ndrrusi Automatik tiptronik Panoram klim etj vetura eshte n

  Prishtinë Dje, 20:48
  6.300 €
 • 7 foto
  WV TIGUAN 2.0 TDI -4X4 - RKS - VITI 2010 -
  Vetura

  WV TIGUAN 2.0 TDI -4X4 - RKS - VITI 2010 -

  Wv Tiguan 2.0 Tdi .. 4x4. ..... Viti i prodhimit 23-12-2009... Regjistrim edhe 10 muaj ... Full...Fu

  Prishtinë Dje, 20:48
  9.950 €
 • 7 foto
  Shes Hundaj Trajeto 2.0 dizell 7 ulse.
  Vetura

  Shes Hundaj Trajeto 2.0 dizell 7 ulse.

  Shes Hundaj Trajeto 2.0 dizell viti 2001.7 ulse klimatronik abes centrall etj.Vetura eshte ne gjendj

  Prishtinë Dje, 20:48
  2.950 €
 • 10 foto
  MERCEDES GLA 200 - RKS - VITI 2015 -
  Vetura

  MERCEDES GLA 200 - RKS - VITI 2015 -

  Mercedes GLA 200 .... Viti i prodhimit .. 23-12-2014... Nje Pronar... RKS - .... Ne gjendje teknike

  Prishtinë Dje, 20:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  CHEVROLET CAPTIVA 2.0 DIZELL - RKS - VITI 2008 -
  Vetura

  CHEVROLET CAPTIVA 2.0 DIZELL - RKS - VITI 2008 -

  Chevrolet captiva 2.0 dizell... tabela - RKS - Viti i prodhimit - 27-12-2008... Regjisrim 1 vite....

  Prishtinë Dje, 20:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes c200
  Vetura

  Mercedes c200

  Ne gjendje perfekte Viti 2009 dizel Manual 6 shpejtsi I sapo doganuar RKS 1 vit I rujtun brenda jas

  Prishtinë Dje, 20:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Goma - te dimrit - 205/55 R 16
  Autopjese dhe paisje

  Goma - te dimrit - 205/55 R 16

  Goma per dimer.. Qqq.. qmimi.. 044124696.. Qmimi ... 120 euro.. OPel. AStra.

  Prishtinë Dje, 20:47
  120 €
 • 7 foto
  Shes kombi t 4 1.9 dizell
  Vetura

  Shes kombi t 4 1.9 dizell

  Shes kombi T 4 1.9 dizell. Kombi eshte ne gjendje shum te mir teknik si jasht ashtu edhe mbrenda. R

  Prishtinë Dje, 20:47
  2.600 €
 • 2 foto
  Lancia Delta 1.9 JTD TWINTURBO 190 HP
  Vetura

  Lancia Delta 1.9 JTD TWINTURBO 190 HP

  Full Extra

  Prishtinë Dje, 20:46
  8.900 €
 • 8 foto
  Toyota Auris 2012 Dizell Manual
  Vetura

  Toyota Auris 2012 Dizell Manual

  Shitet vetura e importuar nga Zvucrra Toyota Auris 2012 Dizell Manual me dogane dhe homologim.

  Prishtinë Dje, 20:46
  7.900 €
 • 0 foto
  BMW X1 X-Drive 2014
  Vetura

  BMW X1 X-Drive 2014

  Shitet BMW X1 2014 e importuar nga Zvicrra me dogane dhe homologim

  Prishtinë Dje, 20:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi Q5 S-Line 2013
  Vetura

  Audi Q5 S-Line 2013

  Viti 2013 S-Line - Automatik / tiptronik - Navigacion - Radio-CD-DVD - Komanda n\'timon - Ulse me nx

  Prishtinë Dje, 20:46
  18.600 €
 • 11 foto
  GOLF 6. 1.2 TSI. BENZIN. AUTOMATIK
  Vetura

  GOLF 6. 1.2 TSI. BENZIN. AUTOMATIK

  GOLF. 6. 1.2 BENZIN 77KW ME DOGAN VITI 2011 KLIMATRONIK NEVIGACION TEMPOMAT BORDKOMPJUT XHAMAT ELE

  Prishtinë Dje, 20:46
  8.800 €
 • 10 foto
  GOLF 5 2.0 TDI GT AUTOMATIK
  Vetura

  GOLF 5 2.0 TDI GT AUTOMATIK

  GOLF 5 2.0 TDI GT_ AUTOMATIK_ VITI 2008_ REGJISTRIM 9MUAJ_ KLIMATRONIK_ KARRIKAT ME NXEMJE_ BORD KOM

  Prishtinë Dje, 20:46
  6.500 €
 • 11 foto
  AUDI A6 AUTOMATIK RKS 1 VIT
  Vetura

  AUDI A6 AUTOMATIK RKS 1 VIT

  AUDI A6 2.0 TDI 170 PS AUTOMATIK 29.12.2012 I REGJISTRUAR RKS 1 VIT FULL OPCION TEL 045525571

  Prishtinë Dje, 20:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet-ndrrohet pikapi
  Vetura

  Shitet-ndrrohet pikapi

  Shes ose ndrroj citroen nemo pikap 2008 1.4 hdi ngjendje shum tmir shpenzimet tvogla +38345666330

  Prishtinë Dje, 20:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW RNS510 RNS 510 SERVICE - SERVISIM
  Autopjese dhe paisje

  VW RNS510 RNS 510 SERVICE - SERVISIM

  VW RNS510 SERVICE - SERVISIM Nese keni navigacionin nga volkswagen RNS 510 dhe keni probleme me to

  Prishtinë Dje, 20:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Passat 3C Viti 2010 2.0
  Vetura

  Shes Passat 3C Viti 2010 2.0

  Shes Passat 3C 2.0 viti 2010 1 vit t plot regjistrim full optsion esp abs klimatronik karrima me nxe

  Prishtinë Dje, 20:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes Passat 3c 2010 2.0 4 motion
  Vetura

  Shes Passat 3c 2010 2.0 4 motion

  Shes Passat 3C viti 2010 2.0 4 motion 1 vit t plot regjistrim i sapo doganuar full optsion esp abs k

  Prishtinë Dje, 20:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Opel omega dizell 2.2 Dti
  Vetura

  Opel omega dizell 2.2 Dti

  Shes omegen dizell 2.2 dti klimatronik ne gjendje teper te mir me goma te mira regjistrim 11 muaj de

  Prishtinë Dje, 20:45
  2.850 €
 • 6 foto
  Shes Passat 3c 2.0 2010
  Vetura

  Shes Passat 3c 2.0 2010

  Shes Passat 3C viti 2010 2.0 4 motion 1 vit t plot regjistrim i sapo doganuar full optsion esp abs k

  Prishtinë Dje, 20:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Touran 1.9 DSG
  Vetura

  Touran 1.9 DSG

  Shitet dhe nderrohet touran 1.9 dsg gjendje shum Te mir me gjitha serviset e kryera me rregull i ard

  Prishtinë Dje, 20:45
  7.650 €