Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Prishtinë

 • 3 foto
  Shitet zhytësi (pompa) për zbrazjen e ujit
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet zhytësi (pompa) për zbrazjen e ujit

  Shitet pompa për largimin e ujit në gjendje të rregulltë, prodhim italian dhe shumë e mirë.

  Prishtinë Sot, 22:28
  310 €
 • 1 foto
  Punojmë me bager
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojmë me bager

  Bëjme hapjen e kanalave Rrenimin e shtepive Dhe Transport

  Prishtinë Sot, 21:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Punojmë me Mini Bagera Dhe Transport
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojmë me Mini Bagera Dhe Transport

  Punojmë me Bager

  Prishtinë Sot, 21:56
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  punojme me Bager e minibager
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  punojme me Bager e minibager

  kanalizimet podruma rrënimet e shtepive temela rrafshimet kanalet te ndryshme viber 00383441855

  Prishtinë Sot, 20:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lt 35 TDI Me Klim
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Lt 35 TDI Me Klim

  Lt 35 2.5 motorri i posa ardhun nga CH Me klim viti 2002 me pak kilometra ne gjendje shum te mir me

  Prishtinë Sot, 20:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Transport me kran n ter kosoven 044 465 744
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Transport me kran n ter kosoven 044 465 744

  Transport n ter kosoven

  Prishtinë Sot, 19:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes kamioneten Ford transit
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes kamioneten Ford transit

  Shes kamioneten Ford transit , viti i prodhimit 1991 . 2.5 dizel kamioneta eshte ne gjendje shum te

  Prishtinë Sot, 19:03
  2.200 €
 • 5 foto
  Punojm me bagra 044612686
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojm me bagra 044612686

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 18:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Punojm me bagera 044 612 686
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojm me bagera 044 612 686

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 18:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Punojm me bagera 044612686
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojm me bagera 044612686

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport ne gjith kosoven

  Prishtinë Sot, 18:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bagera 044612686
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojm me bagera 044612686

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 18:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Punijm me bagera 044612686
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punijm me bagera 044612686

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 18:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KORPA ME QIRA 043-555-706
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KORPA ME QIRA 043-555-706

  SHITET KORPA NE GJENDJE SHUM TE MIR ME LARTESI 17M VITI I PRODHIMIT 1997 NE GJENDJE SHUM TE MIRE ..K

  Prishtinë Sot, 18:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rimorkio Kiper 34m3
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio Kiper 34m3

  Rimorkio Kipper 34 kubik 6200KG Viti 2000 RKS

  Prishtinë Sot, 16:57
  16.500 €
 • 4 foto
  Shitet Rimorkio Regjistrim 1 vite
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Rimorkio Regjistrim 1 vite

  Shitet Prikolica Viti 1993 Pesha 7000kg Ne gjendje te mire teknike Gomat te gjitha te reja E servis

  Prishtinë Sot, 16:57
  2.800 €
 • 2 foto
  Rimorkio Scmitz 34 m3 2005 Regjistrim 1 vite
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio Scmitz 34 m3 2005 Regjistrim 1 vite

  Shitet Rimorkio Schmitz Viti 2005 Regjistrimi i pare ne Kosove ne vitin 2017 Pesha e Prikolices 6200

  Prishtinë Sot, 16:56
  15.000 €
 • 7 foto
  DAF KIPER 24m3 8x8 SHITET MUNDESI NDRRIMI RKS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  DAF KIPER 24m3 8x8 SHITET MUNDESI NDRRIMI RKS

  Shitet ose ndrrohet DAF (GINAF) Kipper 24m3 8x8 Viti 1999 Ne gjendje te rregullte teknike Regjistrim

  Prishtinë Sot, 16:56
  28.000 €
 • 5 foto
  Shitet LT 50 Kiper Double Kabina
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet LT 50 Kiper Double Kabina

  LT kiper 50 ne gjendje te mire.

  Prishtinë Sot, 16:56
  3.300 €
 • 5 foto
  Rimorkio Kotschenreuther Regjistrim 1 vitë.
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio Kotschenreuther Regjistrim 1 vitë.

  Shitet Rimorkio në gjendje të gatshme per pune. Viti:2002 E regjistruar Pesha 7000kg Munde te shitet

  Prishtinë Sot, 16:56
  5.100 €
 • 9 foto
  MAN TGA 18-439 ME RIMORKIO (TE SAPO DOGANUAR)
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGA 18-439 ME RIMORKIO (TE SAPO DOGANUAR)

  MAN TGA 14-430 i sapo doganuar Viti:2005 KLIMA/RETARDER/WEBASTO/AUTOMATIK/TEMPOMAT/ABS te gjitha ne

  Prishtinë Sot, 16:55
  8.000 €
 • 5 foto
  Scania V8 480 RKS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Scania V8 480 RKS

  Shites Scania V8 480 Viti 2001 Retarder/Klima/Frigo/Webasto. Regjistrim 1 vite

  Prishtinë Sot, 16:55
  7.200 €
 • 5 foto
  Krani Palfinger 7000 kg NDRRIM I MUNDSHEM
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Krani Palfinger 7000 kg NDRRIM I MUNDSHEM

  Shes Kranin Palfinger 7000 Kg. Viti i Prodhimit 1990. Krani zgjatet rreth 13metra . Për më shumë më

  Prishtinë Sot, 16:55
  5.000 €
 • 7 foto
  Pompa Hidrauliku te gjitha llojet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pompa Hidrauliku te gjitha llojet

  Shes pompa Hidrauliku te gjitha llojet prodhim Italian Per me shum info ne nr tel.

  Prishtinë Sot, 16:34
  1 €
 • 2 foto
  Pompa hidrauliku per te gjitha llojet Bager etj
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pompa hidrauliku per te gjitha llojet Bager etj

  Shesim Pompa hidrauliku per te gjitha mjetev

  Prishtinë Sot, 16:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Renault 2.5 dci Automatik 97000km ME KLIM ME DOGAN
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Renault 2.5 dci Automatik 97000km ME KLIM ME DOGAN

  RENAULT MASTER 2.5 DCI AUTOMATIK 97.000KM ME KLIM NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE I POSA ARDHUR NGA

  Prishtinë Sot, 16:10
  10.500 €
 • 1 foto
  STAKER ELEKTRIK ME NGRITJE 3 M 1000 KG
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  STAKER ELEKTRIK ME NGRITJE 3 M 1000 KG

  Elektrik staker Kapaciteti i ngritjes 1000 kg Lartesia e ngritjes 3m, Hidraulika Schimadtzu Elektron

  Prishtinë Sot, 15:51
  3.200 €
 • 10 foto
  PALETAR ME NGRITJE TE LARTE 1000kg
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PALETAR ME NGRITJE TE LARTE 1000kg

  OFERTE PALETAR ME KAPACITET NGRITJEJE 1000KG 1.6M -650 euro, 2M -750 euro, 3M -850 euro

  Prishtinë Sot, 14:51
  650 €
 • 3 foto
  SHITET OSE NDRROHET KAMIONETA viti 2005
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET OSE NDRROHET KAMIONETA viti 2005

  Shitet ose Ndërrohet kamioneta Reno Mascott 3.0. Esht në gjendje të rregullt teknike , posedon 3 uls

  Prishtinë Sot, 14:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Korp shitet nissan
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Korp shitet nissan

  Shitet korpa Nissan esht ne gjendje te mir esht e ruajtur si brenda dhe jasht ka goma te reja te kal

  Prishtinë Sot, 14:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kombi reno trafik 2009 2.0 dizell pa dogan
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kombi reno trafik 2009 2.0 dizell pa dogan

  Kombi tash ka ardh nga zvicra 2009 viti 2.0 dizell Info 044305221

  Prishtinë Sot, 11:43
  3.300 €
 • 1 foto
  Bejme pune me bager
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bejme pune me bager

  Bejme pune te ndryshme me bager si dhe bartje te ndryshme me kamion

  Prishtinë Sot, 11:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bejme pune me bager
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bejme pune me bager

  Bejme pune te ndryshme me bager si dhe bartje te ndryshme numrat per kontakt 044792045 044115638

  Prishtinë Sot, 11:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bejme hapjen e kanaleve te ndryshme
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bejme hapjen e kanaleve te ndryshme

  Bejme hapjen e kanaleve si dhe pun te ndryshme me bager numrat per kontakt 044792045 ose ne viber.

  Prishtinë Sot, 11:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bejme pun me bager
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bejme pun me bager

  Bejme pune te ndryshme me bager hapjen e kanaleve prishjen e shtepive rregullimin e oborreve si dhe

  Prishtinë Sot, 11:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PALETAR DORE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PALETAR DORE

  Paletar dore me goma poliuretan , garancion 1 vjeqar me fature me tvsh . 2500 kg 220 euro 2000 kg

  Prishtinë Sot, 11:09
  190 €
 • 0 foto
  Transport 24h Bartje Rilokim 044 717925/044 557747
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Transport 24h Bartje Rilokim 044 717925/044 557747

  Transporti i mallrave te ndryshme Rilokim Bartje Transporti i mobileve Montim Demontim Bartje te M

  Prishtinë Sot, 10:14
  15 €
 • 1 foto
  Transport 24h +38344717925 / 044 55 77 47
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Transport 24h +38344717925 / 044 55 77 47

  Transport i mallrave te ndryshme , Rilokim , Bartje,dhoma, kuzhina , orendi shtepiake,tavolina,karri

  Prishtinë Sot, 10:04
  15 €
 • 5 foto
  DERRASE BORE ,PALETAR DORE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  DERRASE BORE ,PALETAR DORE

  SHITET DERRASE BORE E PERSHTATSHME PER PIRUNJER. PALETAR DORE KUALITET I LARTE ME GARANCION

  Prishtinë Sot, 10:00
  650 €
 • 5 foto
  Shitet kombi T2 T3 T4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kombi T2 T3 T4

  Shitet kombi T4 2.4 dizell ngjendje shum t mir teknike interjer t bukur i paqt si mrena ashtu edhe j

  Prishtinë Sot, 09:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AGS OFERTE !! LUGE PER PASTRIMIN E BORES
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  AGS OFERTE !! LUGE PER PASTRIMIN E BORES

  OFERTE !!! AGS -Auto General Service ofron luge per pastrimiin e bores me mundesi montimi ne pirunje

  Prishtinë Sot, 08:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes vw t6 ndrrim i mundshem
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shes vw t6 ndrrim i mundshem

  shes kombin vw t6 2.0 tdi i vitit 2012 me targa te kosoves posedon 140 mij tkaluma me liber servisit

  Prishtinë Sot, 08:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes shlepin ndrrim i mundshem
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shes shlepin ndrrim i mundshem

  shes shlepin i ardhur nga jasht me dogan te kryer ndrrim i mundshem per ma sh um info a kontaktoni n

  Prishtinë Sot, 08:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes hibibin per kamion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shes hibibin per kamion

  shes hibibin per kamion hibibina osht shum e rujtme alumin po ashty boim ndrrim me jeta bujqsore ju

  Prishtinë Sot, 08:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shlep.marimang kran Korpa 24H 044 425 793
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shlep.marimang kran Korpa 24H 044 425 793

  Bajm bartjen e Te gjitha veturave ne vend dhe jash vendi Kontakti 044 425 793 049 324 124

  Prishtinë Sot, 08:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  mercedes-benz atego 816 2008 shlep mundesi ndrrimi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  mercedes-benz atego 816 2008 shlep mundesi ndrrimi

  shitet nderrohet shlepi mercedes benz atego 816 2008 i sapodoganuar rks 1vjet ngjendje perfekte pos

  Prishtinë Sot, 07:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Spojler Ajri : Sprinter , Iveco , Crafter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Spojler Ajri : Sprinter , Iveco , Crafter

  - Spojlera Ajri shum te paqt per krejt llojet Kamjonav dhe Kamjonetav : Man - Atego - Vario - Sprint

  Prishtinë Sot, 02:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Hollogenka ( HELLA ) : Sprinter , Iveco , Crafter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Hollogenka ( HELLA ) : Sprinter , Iveco , Crafter

  Hollogenka ( HELLA ) Orignal per Kamionet : Sprinter , Iveco , Crafter ... Te ardhura nga Suedia Tel

  Prishtinë Sot, 02:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet vw LT 40
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet vw LT 40

  Shitet vw Lt 40 viti prodhimit 1990 gjendja teknike shum e mire te interesuarit ne mobil 044 112 99

  Prishtinë Dje, 21:40
  2.200 €
 • 7 foto
  Shitet bageri
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet bageri

  Shitet bagri osht imir punon shum shum mir dhez mir fuqi ka shum osht 3 klipsh nmatorr tip top hargj

  Prishtinë Dje, 19:58
  4.999 €
 • 7 foto
  Mercedes Sprinter Automatik Transporter 2004
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Sprinter Automatik Transporter 2004

  Shes percedes Sprinter transporter viti 2004 Automatik klim funksionale KM 188 mij me garancion esh

  Prishtinë Dje, 18:30
  6.000 €