Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Prishtinë

 • 9 foto
  Shiten Gomat per Bager
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten Gomat per Bager

  Shiten 3 Gomat per Bager si ne foto. 2 Jane te njejta ndersa 1 eshte ndryshe. Jane shume pak te pe

  Prishtinë Sot, 19:32
  200 €
 • 3 foto
  iveco maksi me dogan te paguar nga gjermania
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  iveco maksi me dogan te paguar nga gjermania

  iveko eshte ne gjendje perfekte me liber servisi 202 mi km te garantuara 046196303

  Prishtinë Sot, 18:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet kamioni IVECO daily viti 1999
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kamioni IVECO daily viti 1999

  Shitet iveko daily me ramp dy pal rrota edhe 8 muaj regjistrim cmimi 4500e

  Prishtinë Sot, 18:02
  4.500 €
 • 4 foto
  Kran i latrë ndërtimi 32M -35M
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kran i latrë ndërtimi 32M -35M

  Shes kranin për ndërtim të lartë. Gjatësia 32 M Krahu 36 M I ardhur nga Evropa Vetëm një vit i përd

  Prishtinë Sot, 17:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Sanak Alomin : Sprinter , Iveco , LT ??
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sanak Alomin : Sprinter , Iveco , LT ??

  🔘 Sanak Komplet Alomin 🔘 380 x 210 🔘 I Pershtashtum Per Krejt Kamionetat 🔘 Sprinter , Iveco , LT

  Prishtinë Sot, 17:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Spojler : Sprinter , Iveco , Crafter ????
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Spojler : Sprinter , Iveco , Crafter ????

  🔘 Spojler Ajri Per Kamiona Dhe Kamioneta 🔘 Man - Atego - Vario - Sprinter - Crafter - Wv T4 - Iveco

  Prishtinë Sot, 17:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Cerad Per Kamionet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Cerad Per Kamionet

  Cerad Me Korniz Te Alominit 380 - Gat 210 - Gjon 220 - Naltsi Tel : 044-284-321 Viber : +38344284

  Prishtinë Sot, 17:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  STAKER ELEKTRIK ME NGRITJE 3 M 1000 KG
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  STAKER ELEKTRIK ME NGRITJE 3 M 1000 KG

  Elektrik staker Kapaciteti i ngritjes 1000 kg Lartesia e ngritjes 3m, Hidraulika Schimadtzu Elektron

  Prishtinë Sot, 16:51
  3.200 €
 • 3 foto
  urgjent rimokio prokolic per kerr
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  urgjent rimokio prokolic per kerr

  shes rimokion fabrikisht jo e marume me fren koshinca

  Prishtinë Sot, 16:43
  280 €
 • 11 foto
  IVECO TURBO DAILY |49-12| KIPER | MUNDSI NDRRIMI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IVECO TURBO DAILY |49-12| KIPER | MUNDSI NDRRIMI

  IVECO TURBO DAILY / 49-12 / KIPER 3-ANËT Gjatesia : 3.00 M / Gjërsia : 1.93 M / Lartësia : 0.30 M M

  Prishtinë Sot, 16:40
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  PIRUNER \"TOYOTA FDF 30\" DIESEL/ VITI 2008/ TRIPLEX
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRUNER \"TOYOTA FDF 30\" DIESEL/ VITI 2008/ TRIPLEX

  MARKA : TOYOTA FDF 30 \'\'TRIPLEX\" VITI I PRODHIMIT : 2008 LENDA DJEGESE : DIESEL TRANSMISIONI :

  Prishtinë Sot, 16:39
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  PIRUNER \"MITSUBISHI FD 25 \"/ DIESEL/ VITI 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRUNER \"MITSUBISHI FD 25 \"/ DIESEL/ VITI 2007

  MARKA :MITSUBISHI FD 25 \'\'DUPLEX\'\' VITI I PRODHIMIT : 2007 LENDA DJEGESE : DIESEL TRANSMISIONI

  Prishtinë Sot, 16:39
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PIRUNER \'LINDE H 30\' /DIESEL/ VITI 2008 / TRIPLEX
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRUNER \'LINDE H 30\' /DIESEL/ VITI 2008 / TRIPLEX

  MARKA : LINDE H 30 \'\'TRIPLEX\'\' LEVIZJEN : DJATHTAS - MAJTAS VITI I PRODHIMIT : 2008 LENDA DJEGES

  Prishtinë Sot, 16:39
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes Benz *ATEGO* 12-17 /KRAN 3 TON /VITI 1999
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz *ATEGO* 12-17 /KRAN 3 TON /VITI 1999

  Mercedes Benz *ATEGO* 12-17 Viti : 12/1998 Marshi : Manual ( 6+1 R Shpejtesi) Posedon : • Kran (Palf

  Prishtinë Sot, 16:39
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PIRUNER \'LINDE H 25\' /DIESEL/ VITI 2008 / DUPLEX
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRUNER \'LINDE H 25\' /DIESEL/ VITI 2008 / DUPLEX

  MARKA : LINDE H 25 \'\'DUPLEX\'\' LEVIZJEN : DJATHTAS - MAJTAS VITI I PRODHIMIT : 2008 LENDA DJEGESE

  Prishtinë Sot, 16:38
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  PIRUNER \'LINDE H 30\' /DIESEL/ VITI 2002 / DUPLEX
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRUNER \'LINDE H 30\' /DIESEL/ VITI 2002 / DUPLEX

  MARKA : LINDE H 30 \'\'DUPLEX\'\' LEVIZJEN : DJATHTAS - MAJTAS VITI I PRODHIMIT : 2002 LENDA DJEGESE

  Prishtinë Sot, 16:36
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  PIRUNER \'LINDE H 25\' /DIESEL/ VITI 1997/ TRIPLEX
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRUNER \'LINDE H 25\' /DIESEL/ VITI 1997/ TRIPLEX

  MARKA : LINDE H 25 \'\'TRIPLEX\'\' SPECIALE PER KONTENJER. VITI I PRODHIMIT : 1997 LENDA DJEGESE : D

  Prishtinë Sot, 16:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bager Atlas 1602 gjendje tmir
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bager Atlas 1602 gjendje tmir

  Bager atlas 1602 gjendje tmir pune Viber +38349808589

  Prishtinë Sot, 16:24
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  kombi sprinter 313cdi automatik
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kombi sprinter 313cdi automatik

  kombi osht n gjendje t rregullt servisin e kryn 2.2cdi qe ni vjet i ardhun pi zvicrre regjistrimi i

  Prishtinë Sot, 16:05
  4.500 €
 • 10 foto
  PALETAR ME NGRITJE TE LARTE 1000kg
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PALETAR ME NGRITJE TE LARTE 1000kg

  OFERTE PALETAR ME KAPACITET NGRITJEJE 1000KG 1.6M -650 euro, 2M -750 euro, 3M -850 euro

  Prishtinë Sot, 15:51
  650 €
 • 0 foto
  Pune me bagera
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pune me bagera

  pune me bagera skip dhe te gjitha punet qe kryhen me bager

  Prishtinë Sot, 15:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  punojm me bagera
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  punojm me bagera

  punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 15:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  bagera
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  bagera

  pune me bagera

  Prishtinë Sot, 15:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Crafter dupllak me klime ,
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Crafter dupllak me klime ,

  Shitet Crafter dupllak 2008 , 199.000km te kalume ,me klime, 1000km i vozitur ne KS, Regjistrim 10

  Prishtinë Sot, 15:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Liftat me modern ne treg, me cmime extra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Liftat me modern ne treg, me cmime extra

  Shesim dhe bejme montimin e te gjitha llojeve te liftave me moderne ne treg, me cmimet me te lira. L

  Prishtinë Sot, 14:55
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TransporT Dhe Sherbime Me kran
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  TransporT Dhe Sherbime Me kran

  TransporT Dhe Sherbime Me kran 044-250-648

  Prishtinë Sot, 14:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kamionet Iveco Daily 7 ulse
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamionet Iveco Daily 7 ulse

  Shitet Iveco daily viti i prodhimit 2007 ne gjendje shume te mire teknike, posedon klim ,abs,central

  Prishtinë Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Sprinter 316 CDI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Sprinter 316 CDI

  Shitet mercedes sprinter 316 CDI viti 2011 te kalume 190 mij (garantojm per km) kontakti: 049460538

  Prishtinë Sot, 14:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SETRA 315 GT
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SETRA 315 GT

  Setra 315 gt dogan+homologim te paguara n gjendje të rregullt Posedon abs asr klim webasto retaider

  Prishtinë Sot, 13:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Punojm me bagera
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojm me bagera

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport Kryjm te gjitha punet qe kryhen me makineri

  Prishtinë Sot, 13:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pompa Hidrauliku te gjitha llojet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pompa Hidrauliku te gjitha llojet

  Shes pompa Hidrauliku te gjitha llojet prodhim Italian Per me shum info ne nr tel.

  Prishtinë Sot, 12:46
  1 €
 • 2 foto
  Pompa hidrauliku per te gjitha llojet Bager etj
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pompa hidrauliku per te gjitha llojet Bager etj

  Shesim Pompa hidrauliku per te gjitha mjetev

  Prishtinë Sot, 12:46
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Hyundai 2000
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Hyundai 2000

  Hyundai HD270 Cistern Ne gjendje shum te mir 045391909 Tag : Rezervar nafte Rezervar uji Ciste

  Prishtinë Sot, 12:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rezervar
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rezervar

  Rezervar 3000-20000 litraa Tag : Rezervar nafte Rezervar uji Cistern Cisterrn Tag,tag,tag ####

  Prishtinë Sot, 12:31
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet korpa nissan
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet korpa nissan

  Shitet Nissan Cabastar prej korpave ma te mira Nissan korpa ka dogan te paguar zgjatja e kranit osht

  Prishtinë Sot, 12:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sprinter 312
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 312

  Shitet Sprinteri n gjendje t rregullt ec shum mir

  Prishtinë Sot, 12:11
  2.800 €
 • 5 foto
  DERRASE BORE ,PALETAR DORE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  DERRASE BORE ,PALETAR DORE

  SHITET DERRASE BORE E PERSHTATSHME PER PIRUNJER. PALETAR DORE KUALITET I LARTE ME GARANCION

  Prishtinë Sot, 11:00
  650 €
 • 11 foto
  Shite
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shite

  Shite iveko Dizell 3.0 manuell pa Doga i sa po ardhur nga zvicrra gjendje prefekte. Bojmi Ndrrim

  Prishtinë Sot, 10:16
  5.500 €
 • 2 foto
  shes sprinter ne gjendje perfekte
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shes sprinter ne gjendje perfekte

  shes mercedes benz sprinter 208d ne gjendje shume te mire pune per nformata shtes kontakto ne nr:044

  Prishtinë Sot, 09:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  vw lt sprinter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  vw lt sprinter

  shes vw lt 2.9 motorri viti 1998 per info 045614155

  Prishtinë Sot, 09:49
  4.950 €
 • 2 foto
  Transport Bartje 044 557747
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Transport Bartje 044 557747

  Transport bartje Rilokim bartje e mobileve Demontim montim

  Prishtinë Sot, 09:29
  15 €
 • 1 foto
  Transport 24h +38344717925 / 044 55 77 47
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Transport 24h +38344717925 / 044 55 77 47

  Transport i mallrave te ndryshme , Rilokim , Bartje,dhoma, kuzhina , orendi shtepiake,tavolina,karri

  Prishtinë Sot, 09:28
  15 €
 • 0 foto
  Transport 24h Bartje Rilokim 044 717925/044 557747
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Transport 24h Bartje Rilokim 044 717925/044 557747

  Transporti i mallrave te ndryshme Rilokim Bartje Transporti i mobileve Montim Demontim Bartje te M

  Prishtinë Sot, 09:28
  15 €
 • 5 foto
  Transport 044 557747 Mobile invertar zyre
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Transport 044 557747 Mobile invertar zyre

  Transport Rilokim Bartje Transport i mobileve invertar zyre 044557747

  Prishtinë Sot, 09:27
  15 €
 • 9 foto
  Sprinter 316 CDI I Posa Ardhur Nga CH ????
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 316 CDI I Posa Ardhur Nga CH ????

  sprinter 316 i ardhun nga zvicrra me dogan homologim te pagum ne gjendje shum te mir me guma te reja

  Prishtinë Sot, 09:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LT 28 TDI 2.5 Me Klim I Posa Ardhur Nga CH????
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  LT 28 TDI 2.5 Me Klim I Posa Ardhur Nga CH????

  lt 28 tdi 2.5 me klim viti 2001 i ardhun nga zvicrra ne gjendje shum te mir gjamat me rrym centrall

  Prishtinë Sot, 09:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sprinter 311 CDI I Posa Ardhur Nga CH ????
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 311 CDI I Posa Ardhur Nga CH ????

  sprinter 311 cdi i posa ardhun nga zvicrra viti 2002 ne gjendje shum te mir gjamat me rrym pasqyret

  Prishtinë Sot, 09:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lt 35 TDI I Posa Ardhur Nga CH ????
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Lt 35 TDI I Posa Ardhur Nga CH ????

  lt 35tdi i posa ardhun nga zvicrra ne gjendje shum te mir gjatsi 4.10 guma treja sanaku komplet Alum

  Prishtinë Sot, 09:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Sprinter 208 i regjistruar deri ne muajin e 11
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 208 i regjistruar deri ne muajin e 11

  sprinter 208 ne gjendje shum te mir me guma te reja me regjistrim deri ne muj e 11 me liber te servi

  Prishtinë Sot, 09:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shlep.marimang kran Korpa 24H 044 425 793
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shlep.marimang kran Korpa 24H 044 425 793

  Bajm bartjen e Te gjitha veturave ne vend dhe jash vendi Kontakti 044 425 793 049 324 124

  Prishtinë Sot, 09:08
  Me Marrveshje