Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prishtinë

 • 12 foto
  Shtepi ideale per jete te qete
  Shtepi / Vila

  Shtepi ideale per jete te qete

  Shitet shtepia 170 m2 ,dy kate,ne 4 Ari.Perkthimi direkt nga pronari.Pamje te papenguar nga te kater

  Prishtinë Sot, 02:31
  160.000 €
 • 7 foto
  Banesë 81m2 në shitjë te Qendra Tregtare.
  Apartment / Banesa

  Banesë 81m2 në shitjë te Qendra Tregtare.

  Banesë 81m2 në shitjë te Qendra Tregtare. Banesa gjendet në lagjen Bregu I diellit, afër Qendrës Tre

  Prishtinë Sot, 02:31
  120.000 €
 • 5 foto
  Banesë 56.07m2 në shitje në Qendër.
  Apartment / Banesa

  Banesë 56.07m2 në shitje në Qendër.

  Banesa gjendet në Qendër në rr. Luan Haradinaj, perballë policisë. Banesa ndodhet në katin e 3-të d

  Prishtinë Sot, 02:30
  134.000 €
 • 6 foto
  Shes Polo 1.6 TDI Viti 2011 me Dogan
  Vetura

  Shes Polo 1.6 TDI Viti 2011 me Dogan

  Auto sallon BONISI

  Prishtinë Sot, 02:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesë 44m2 në shitje në Qendër.
  Apartment / Banesa

  Banesë 44m2 në shitje në Qendër.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 02:29
  100.000 €
 • 7 foto
  Banesë 60m2 në shitje në Bulevardin Bill Klinton.
  Apartment / Banesa

  Banesë 60m2 në shitje në Bulevardin Bill Klinton.

  Banesa gjendet në Bulevardin Bill Klinton afër stacionit të policisë. Banesa ndodhet në katin e 1-rë

  Prishtinë Sot, 02:29
  95.000 €
 • 7 foto
  Banesë 125m2 në shitje në Fushë Kosovë.
  Apartment / Banesa

  Banesë 125m2 në shitje në Fushë Kosovë.

  Banesë 125m2 në shitje në Fushë Kosovë. Banesa gjendet në lagjën Apolonia 7 pas Kolegjit AAB dhe ësh

  Prishtinë Sot, 02:29
  85.000 €
 • 2 foto
  TENDA DIMRORE ME QERA KARRIKA TAVL 045587719
  Sherbime

  TENDA DIMRORE ME QERA KARRIKA TAVL 045587719

  Japim Me qer shatora karrika tavolina jeni tmirnpritur ne nr 045587719

  Prishtinë Sot, 02:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  #Prishtinë ⭐⭐⭐OFERTË JAVORE⭐⭐⭐
  Apartment / Banesa

  #Prishtinë ⭐⭐⭐OFERTË JAVORE⭐⭐⭐

  BEST LINE SH.P.K

  Prishtinë Sot, 02:28
  650 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne lagjen e spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen e spitalit

  Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit afer shkolles Pavaresia , objekti \"Vellezrit Asllani\" ►Kodi

  Prishtinë Sot, 02:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA ME QERA 045587719

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina jeni te mir pritur ne gjdo koh info 045587719

  Prishtinë Sot, 02:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  RINI-SHITET BANESA 88.51M2 MATI 1 PRISHTINE
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 88.51M2 MATI 1 PRISHTINE

  Agjensioni Patundshmeris Rini

  Prishtinë Sot, 02:27
  61.000 €
 • 11 foto
  Shes BMW 320 Dizell viti 2015 me Dogane me Homlgim
  Vetura

  Shes BMW 320 Dizell viti 2015 me Dogane me Homlgim

  Auto sallon BONISI

  Prishtinë Sot, 02:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  RINI-SHITET BANESA VETERNIK PRISHTIN 110M2
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA VETERNIK PRISHTIN 110M2

  Agjensioni Patundshmeris Rini

  Prishtinë Sot, 02:27
  85.000 €
 • 6 foto
  Banesë 107.72m2 ne shitje ne Mati 1
  Apartment / Banesa

  Banesë 107.72m2 ne shitje ne Mati 1

  Banesa ndodhet te Mati 1 ne rrugen B mbrapa VG Construction. Objekti eshte I siguruar, qasja ne te b

  Prishtinë Sot, 02:27
  79.500 €
 • 6 foto
  Shes polo Viti 2011 Dizel 1.6 TDI me Dogan
  Vetura

  Shes polo Viti 2011 Dizel 1.6 TDI me Dogan

  Auto sallon BONISI

  Prishtinë Sot, 02:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtëpi luksoze 700m2 në shitje në Veternik
  Shtepi / Vila

  Shtëpi luksoze 700m2 në shitje në Veternik

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 02:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes Volkswagen Golf 2.0 TDI Viti 2004 RKS
  Vetura

  Shes Volkswagen Golf 2.0 TDI Viti 2004 RKS

  Auto sallon BONISI

  Prishtinë Sot, 02:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesë 23m2 në shitje në Qendër.
  Apartment / Banesa

  Banesë 23m2 në shitje në Qendër.

  Banesa ndodhet në qendër të qytetit perballë ish bankës së Lubljanes. Banesa gjendet në katin 4-të d

  Prishtinë Sot, 02:25
  155.000 €
 • 7 foto
  Dy banesa të bashkuara 45+85=130m2 Aktash
  Apartment / Banesa

  Dy banesa të bashkuara 45+85=130m2 Aktash

  Shiten dy banesa të bashkuara 45+85=130m2 në Aktash. Banesat janë njëra 45më dhe tjetra 85m2. Banesa

  Prishtinë Sot, 02:25
  130.000 €
 • 6 foto
  Shes Golf Vl 1.6 TDI Viti 2010 Dizell Me Dogan
  Vetura

  Shes Golf Vl 1.6 TDI Viti 2010 Dizell Me Dogan

  Auto sallon BONISI

  Prishtinë Sot, 02:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ⭕️Shitet banesa 85.11m2 ne katin e 5-te ne Lagjen
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 85.11m2 ne katin e 5-te ne Lagjen

  ⭕️Shitet banesa 85.11m2 ne katin e 5-te ne Lagjen E Spitalit Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï

  Prishtinë Sot, 02:24
  700 €
 • 8 foto
  Banesë 67m2 + 100m2 në shitjë në Lagjën e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Banesë 67m2 + 100m2 në shitjë në Lagjën e Spitalit

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 02:24
  94.000 €
 • 7 foto
  Banesë 75m2 me qira te Qafa objekti Minimax.
  Apartment / Banesa

  Banesë 75m2 me qira te Qafa objekti Minimax.

  Banesa gjendet te Qafa në objektin e MINIMAX. Banesa ndodet në katin e 8-të dhe është tërësishte e m

  Prishtinë Sot, 02:24
  600 €
 • 1 foto
  Shtëpi 400m2 në #SHITJE në Lagjen Dodona.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 400m2 në #SHITJE në Lagjen Dodona.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 02:23
  220.000 €
 • 3 foto
  Mercedes R-Class 320CDI 4Matic
  Vetura

  Mercedes R-Class 320CDI 4Matic

  Agjensioni Patundshmeris Rini

  Prishtinë Sot, 02:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes Volkswagen Tiguan 2.0 TDi Automatik Viti 2009
  Vetura

  Shes Volkswagen Tiguan 2.0 TDi Automatik Viti 2009

  Auto sallon BONISI

  Prishtinë Sot, 02:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Prishtinë Sot, 02:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesë 89.81m2 në shitje te Prishtina e Re.
  Apartment / Banesa

  Banesë 89.81m2 në shitje te Prishtina e Re.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 02:22
  81.000 €
 • 9 foto
  Shes Volkswagen Passat TDI Viti 2015 Me Doganë
  Vetura

  Shes Volkswagen Passat TDI Viti 2015 Me Doganë

  Auto sallon BONISI

  Prishtinë Sot, 02:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Passat Viti 2012 TDI 1.6 me Dogan
  Vetura

  Shes Passat Viti 2012 TDI 1.6 me Dogan

  Auto sallon BONISI

  Prishtinë Sot, 02:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes Mercedes C200 viti 2010 Dizell me Dogan
  Vetura

  Shes Mercedes C200 viti 2010 Dizell me Dogan

  Auto sallon BONISI

  Prishtinë Sot, 02:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa ne Breg te diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Breg te diellit

  Shitet banesa në breg të diellit ●Kodi: B7 ●Adresa: Sh. Fillore Iliria, nërtesat Sabri Novosel

  Prishtinë Sot, 02:22
  850 €
 • 7 foto
  Shes Mercedes C 220 CDI VITI 2001 Dizell
  Vetura

  Shes Mercedes C 220 CDI VITI 2001 Dizell

  Auto sallon BONISI

  Prishtinë Sot, 02:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Prishtinë Sot, 02:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Prishtinë Sot, 02:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Golf Vl 1.6 TDI Automatik me Doganë
  Vetura

  Shes Golf Vl 1.6 TDI Automatik me Doganë

  Auto sallon BONISI

  Prishtinë Sot, 02:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Golf 6 Viti 2010 1.6 TDI me Dogan me Homlgim
  Vetura

  Shes Golf 6 Viti 2010 1.6 TDI me Dogan me Homlgim

  Auto sallon BONISI

  Prishtinë Sot, 02:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes Golf Vl 1.6 TDI Viti 2010 Me Doganë
  Vetura

  Shes Golf Vl 1.6 TDI Viti 2010 Me Doganë

  Auto sallon BONISI

  Prishtinë Sot, 02:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR INFO +38349343131

  Prishtinë Sot, 02:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 81m2 në shitje në Bregun e Diellit.
  Apartment / Banesa

  Banesë 81m2 në shitje në Bregun e Diellit.

  Banesa gjendet në Bregun e Diellit afër shkollës fillore “Ismail Qemali”. Banesa ndodhet në kati

  Prishtinë Sot, 02:20
  93.000 €
 • 2 foto
  ⭕Shitet shtëpia 323m2 ne Veternik Avenue 23⭕
  Shtepi / Vila

  ⭕Shitet shtëpia 323m2 ne Veternik Avenue 23⭕

  ⭕Shitet shtëpia 323m2 ne Lagjen Veternik Lagjia Avenuie 23 ⭕ ⭕Shtepia posedon : ⭕Kati I ⭕S

  Prishtinë Sot, 02:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ⭕Shitet banesa 65m2 kati 3-të në Lagjen Kalabria
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 65m2 kati 3-të në Lagjen Kalabria

  HOLDING

  Prishtinë Sot, 02:20
  48.000 €
 • 7 foto
  Shes Golf 7 1.6 Automatic Viti 2015 Me Dogane
  Vetura

  Shes Golf 7 1.6 Automatic Viti 2015 Me Dogane

  Auto sallon BONISI

  Prishtinë Sot, 02:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtëpi 340m2 në shitje në Fshatin Ndërkombëtar.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 340m2 në shitje në Fshatin Ndërkombëtar.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 02:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LOKALE AFARISTE NE RRUGET KRYESORE NE PRISHTINE
  Lokale / Punetori / Magazina

  LOKALE AFARISTE NE RRUGET KRYESORE NE PRISHTINE

  Lokal afarist ne rrugen Agim Ramadani 92m2 me cmim fillestar 370000 euro. Lokali punon dhe mund te i

  Prishtinë Sot, 02:20
  370.000 €
 • 7 foto
  ⭕Shitet Banesa 66m2 në qendër të Prishtinës ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 66m2 në qendër të Prishtinës ⭕

  ⭕Shitet Banesa 66m2 kati 4 në qendër të Prishtinës përball Hotel Grnad ⭕Banesa posedon : ⭕Sal

  Prishtinë Sot, 02:19
  1.950 €
 • 0 foto
  Banesë për shitje në Mati
  Apartment / Banesa

  Banesë për shitje në Mati

  - Ofrojmë për shitje banesë në lagjen | Mati 1 | ndërtuar nga kompania ndërtimore | BB Home | Kompan

  Prishtinë Sot, 02:19
  690 €
 • 0 foto
  Elektricist
  Sherbime

  Elektricist

  Istaloj rymen si dhe riparim e shtyllav elektrike numri kontaktit 043 990 350

  Prishtinë Sot, 02:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET LOKAL 1000m2 DHE SHTEPI 350m2 NE 10ari vend
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKAL 1000m2 DHE SHTEPI 350m2 NE 10ari vend

  Lokacioni eshte prane parkut te Taukbashqes dhe afer parkut te Germise. Trualli ka siperfaqe prej 1

  Prishtinë Sot, 02:19
  450.000 €