Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prishtinë

 • 7 foto
  Banesë në Shitje tek Mati 1(VG Constraction)
  Apartment / Banesa

  Banesë në Shitje tek Mati 1(VG Constraction)

  Aplus

  Prishtinë Sot, 11:00
  1.200 €
 • 0 foto
  Banesa 70.5m2 te BARUTI GROUP kati 5.
  Apartment / Banesa

  Banesa 70.5m2 te BARUTI GROUP kati 5.

  Banesa gjindet ne katin e 5. Kati fundit. Pamjen ne jug. Behet e gatshme ne mars-prill 2020. Marrv

  Prishtinë Sot, 11:00
  48.500 €
 • 0 foto
   Shiten dy lokale në Fushë Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten dy lokale në Fushë Kosovë

  Kodi 0556 Shiten dy lokale në Fushë Kosovë në rrugen kryesore Prishtinë Pejë, afër PINK. Lokali për

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten banesat te Kulla e Zotnisë
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat te Kulla e Zotnisë

  \"KULLA e ZOTNISË\" vetëm për \"ZOTNI\" Kodi 0354 Shiten banesat 154, 163, 188, 121, 117, 94, 85,

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 67m2në Lagjen Kalabria
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 67m2në Lagjen Kalabria

  Kodi 0297 Shitet banesa 67m2në Lagjen Kalabria (ish Emshir) në kompleksin e EXDC-s (afër banesave t

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lëshohen me qira lokalet tek nënkalimi dhe rrethi
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohen me qira lokalet tek nënkalimi dhe rrethi

  Kodi 0168 Lëshohen me qira lokalet tek nënkalimi dhe rrethi kryesor në Prishtinë. Lokalet janë të p

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO VITI 2016
  Vetura

  AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO VITI 2016

  AUDI Q5 2.0 TDI VITI 2016 KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT B KOJUTER ULSET NXEMJE KOMANDA TIMON SHPESJIT

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesë 100m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
  Apartment / Banesa

  Banesë 100m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Banesa gjendet në Lagjën e Spitalit në rrugën “Holger Petersen“. Banesa ndodhet në katin e 3-të,

  Prishtinë Sot, 11:00
  85.000 €
 • 1 foto
  Shtepia 174m2+84m2 bodrum ne MARIGONA REZIDENC
  Shtepi / Vila

  Shtepia 174m2+84m2 bodrum ne MARIGONA REZIDENC

  Shtepia gjindet ne lagjen marigona rezidenc. Eshte e leshuar me qira 1000 euro muaji. Per ma shume

  Prishtinë Sot, 11:00
  245.000 €
 • 9 foto
  SHES FELLNE ORGJINAL ME GOMA
  Autopjese dhe paisje

  SHES FELLNE ORGJINAL ME GOMA

  Shes fellne me goma orgjinal VW,AUDI,BMW,MERCEDES etj etj Tel 049472215 Bujari

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes

  ⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes ⭕ ⭕Lokali ka një pozite te mire dhe është i

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  POLI 1.4 TDI VITI 2005
  Vetura

  POLI 1.4 TDI VITI 2005

  POLO 1.4 TDI VITI 2005 KLIM A.C ABS ESP I SERVISUM I DOGANUAR NE RKS 044 106 941 044 877 535

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  OPEL ASTRA 1.7 CDTI ECOTEC VITI 2012
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.7 CDTI ECOTEC VITI 2012

  OPEL ASTRA 1.7 CDTI VITI 2012 ECOTEC MOTOR KLIM TRONIK ABS ESP NAVI CD AUX JUZBI ULSET NXENJE GOMA

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHES AUDI A5 2.0 TDI AUTOMATIK ME DOGAN 2012
  Vetura

  SHES AUDI A5 2.0 TDI AUTOMATIK ME DOGAN 2012

  SHES AUDI A5 2.0 TDI 2012 AUTOMATIK TIPTRONIK 8 SHPEJSI FULL OPSIONE ME DOGAN TE PAGUAR MUNDSI NDR

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHES PASSAT CC 2.0 TDI DSG PONORMA 5 ULSE 2011
  Vetura

  SHES PASSAT CC 2.0 TDI DSG PONORMA 5 ULSE 2011

  SHES PASSAT CC 2.0 TDI 170 PS Viti i prodhimit 2010 model 2011 Interier bardh e zi 5 ulse Ponoram Au

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Olsi
  Vetura

  Olsi

  Golf 6 plus osht ne gjendje shum te mir servisin eka te krym edhe 15 mi vetura posedon klim karrika

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHES GOLF 5 2.0 TDI SPORTLINE RKS 7 MUJ 2005
  Vetura

  SHES GOLF 5 2.0 TDI SPORTLINE RKS 7 MUJ 2005

  SHES GOLF 5 2.0 TDI 6 SHPEJSI SPORTLINE FULL OPSIONE I DOGANUAR DHE REXHISTRUAR RKS 7 MUJ VITI I PRO

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHES GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 6 SHPEJSI HIGHTLINE 2010
  Vetura

  SHES GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 6 SHPEJSI HIGHTLINE 2010

  Shes golf 6 plus 2.0 TDI 6 shpejsi hightline model 140 ps 103 kw full opsione viti i prodhimit 2010

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtëpia 2 katëshe, 200m2 lagja Janina
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia 2 katëshe, 200m2 lagja Janina

  Kodi 0017 Shitet shtëpia 2 katëshe, 200m2, 3 ari truall, në lagjën Janina, prapa Grand Store. Kati

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS
  Vetura

  Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

  115.000 kilometra. Me dogan. Perkthehet menjehere. Qmimi 55.000 euro negociojohet.

  Prishtinë Sot, 11:00
  55.000 €
 • 8 foto
  PASSAT 3C 1.9 TDI 77KW VITI 2008
  Vetura

  PASSAT 3C 1.9 TDI 77KW VITI 2008

  PASSAT 3C 1.9 TDI VITI 2008 KLIM TRONIK ABS ESP KOMANDA TINON NAVI CD AUX ULSET NXEMJE 77 KW 105 PS

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  GOLF6 2.0 TDI VITI 2010
  Vetura

  GOLF6 2.0 TDI VITI 2010

  GOLF6 2.0 TDI VITI 2010 KOMANDA TIMON KLIMTRINIK ABS ESP TEMPOMAT NAVI CD AUX I SERVISUM KOMPLET I

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DERRASE BORE ,PALETAR DORE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  DERRASE BORE ,PALETAR DORE

  SHITET DERRASE BORE E PERSHTATSHME PER PIRUNJER. PALETAR DORE KUALITET I LARTE ME GARANCION

  Prishtinë Sot, 11:00
  650 €
 • 12 foto
  SHITET BANESA(dublex) NË DARDANI
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA(dublex) NË DARDANI

  Ofrohet për shitje Banesa(dublex) në Dardani, mbi kurriz. Banesa me sipërfaqe 69m² gjendët në katin

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shitet Banesa ne Mati 1, Prishtine
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Mati 1, Prishtine

  Agjencioni SHTËPIA E RE

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes fellne 16 me goma te veres
  Autopjese dhe paisje

  shes fellne 16 me goma te veres

  shes fellne 16 me goma te veres per golf 5 6 7 tauron pasat audi etj jon ne gjendje te mir sdridhin

  Prishtinë Sot, 11:00
  1 €
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 81m2 kati 8-të në Fushëkosovë Rr.Da
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 81m2 kati 8-të në Fushëkosovë Rr.Da

  HOLDING

  Prishtinë Sot, 11:00
  37.500 €
 • 6 foto
  ⭕Shitet banesa 54m2 kati 9-të në Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 54m2 kati 9-të në Lagjen e Spitalit

  HOLDING

  Prishtinë Sot, 11:00
  43.000 €
 • 9 foto
  OPEL INSIGNI 2.0 CDTI AUTOMATIK VITI 2010
  Vetura

  OPEL INSIGNI 2.0 CDTI AUTOMATIK VITI 2010

  OPEL INSIGNI 2.0 TDI VITI 2010 AUTOMATIK KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOMJUTER ULSET NXEMJE. LLED

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Olsi
  Vetura

  Olsi

  Motori 2.5 tdi frigo i ftof i ardhur nga zvicrra me dogan te pagume Lt t4 t5 t6 sprinter kombi kamij

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES E KLASS 350CDI AVANGARD VITI 2010
  Vetura

  MERCEDES E KLASS 350CDI AVANGARD VITI 2010

  MERCEDES E KLAS 350 CDI VITI 2010 AUTOMATIK AVANGARD BLYFFICENNT KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT KOMAD

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet banesa mat 1 mbrapa super vives
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa mat 1 mbrapa super vives

  Shitet banesa mat 1 mbrapa super vives Banesa gjindet ne katin e dytë dhe posedon. *sallon me kuzhin

  Prishtinë Sot, 11:00
  56.000 €
 • 11 foto
  BMW X1 23D XDRIVE VITI 2012
  Vetura

  BMW X1 23D XDRIVE VITI 2012

  BMW X1 23D VITI 2012 M_PACET PONORAM SHPEJSIT TIMON ULSET NXENJE ULSET MENORJE LLED PARA LLED MRAPA

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RENAULT MEGANO 1.5 DCI VITI 2010
  Vetura

  RENAULT MEGANO 1.5 DCI VITI 2010

  RENAULT MEGANO 1.5 DCI VITI 2010 KLIM A.C ABS ESP TEMPOMAT KOMANDA TIMOM I SERVISUM KOMPLET ME LBRA

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VV TIGUAN 2.0 TDI DSG AUTONATIK VITI 2011
  Vetura

  VV TIGUAN 2.0 TDI DSG AUTONATIK VITI 2011

  VV TIGUAN 2.0 TDI VITI 2011 DSG AUTOMATIK 4 MOTION FULL OPSION.. I DOGANUAR NE RKS 044 106 941 044 8

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Banesa Duplex Në Dardani
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Duplex Në Dardani

  Aplus

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Në shitje #banesa me çmim të volitshëm afër Parkut të Qytetit!
  Apartment / Banesa

  Në shitje #banesa me çmim të volitshëm afër Parkut të Qytetit!

  Përfito nga çmimi extra i volitshëm! 📳 🌳🖼Shijo jetën afër parkut me gjelbërim dhe ajër të pastër. B

  Prishtinë Sot, 10:59
  45.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 58m2 neto, në Ulpianë, D7
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 58m2 neto, në Ulpianë, D7

  Kodi 0381 Shitet banesa 58m2 neto, në Ulpianë, D7, hyrja 3, kati 3. Banesa është përballë rrethit t

  Prishtinë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 74m2, kati 3
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 74m2, kati 3

  Kodi 0335 Shitet banesa 74m2, kati 3, tek banesat ngjyrë hiri në Bregun e Diellit, blloku 3, hyrja

  Prishtinë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 104.7m2, kati 7
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 104.7m2, kati 7

  Kodi 0344 Shitet banesa 104.7m2, kati 7, tërësisht e mobiluar! Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 d

  Prishtinë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 88m2 në Prishtinë prapa Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 88m2 në Prishtinë prapa Spitalit

  Kodi 0310 Shitet banesa 88m2 në Prishtinë prapa Spitalit . Ndertusi F&A _ Ingjinieringu . Kati

  Prishtinë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtëpia konplet e mobiluar, 200m2, 5 ari tr
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia konplet e mobiluar, 200m2, 5 ari tr

  Kodi 0100 Shitet shtëpia konplet e mobiluar, 200m2, 5 ari truall në lagjen Qendresa, mbrapa Bau Mar

  Prishtinë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET LOKALI 316m2 ne KALABRI te FITORJA.
  Garazh

  SHITET LOKALI 316m2 ne KALABRI te FITORJA.

  Lokali gjindet ne objektet e fitores dhe ka pamjen ne 3 anet kah rruga. Nje pjese e lokali tash mer

  Prishtinë Sot, 10:59
  2.000 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 39m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 39m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 39m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sall

  Prishtinë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ⭕️Shitet Banesa 61m2 ne katin 1 ne Lagjen Kalabria
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet Banesa 61m2 ne katin 1 ne Lagjen Kalabria

  ⭕️Shitet Banesa 61m2 ne katin 1 ne Lagjen Kalabria (Emshir) Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï¸

  Prishtinë Sot, 10:59
  780 €
 • 12 foto
  2015 VW GOLF 7 1.6 TDI BlueMotion
  Vetura

  2015 VW GOLF 7 1.6 TDI BlueMotion

  hitet vetura VW GOLF 7 1.6 TDI BlueMotion 2015 në gjendje perfekte si mekanike ashtu edhe optike. *

  Prishtinë Sot, 10:59
  11.200 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 230m2 ne Dardani ne Nartel!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 230m2 ne Dardani ne Nartel!DELTA

  Ofrohen per shitje lokalet afariste ne qendren tregtare Nartel Center ne lagjjen Dardania. Lokalet k

  Prishtinë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali 138m2 ne Dardani ne Nartel Center
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 138m2 ne Dardani ne Nartel Center

  Ofrohen per shitje lokalet afariste ne qendren tregtare Nartel Center ne lagjjen Dardania. Lokalet k

  Prishtinë Sot, 10:59
  2.000 €
 • 10 foto
  SHES MINI COPER 1.6 B PONORAM SPORT RKS 2003
  Vetura

  SHES MINI COPER 1.6 B PONORAM SPORT RKS 2003

  SHES MINI COPER 1.6 B SPORT VITI I PRODHIMIT 2003 PONORAM KLIMA AC AIRBAG TEMPOMAT SPORT I DOGANUAR

  Prishtinë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MINI CUPER 1.6 BENZIN VITI 2004
  Vetura

  MINI CUPER 1.6 BENZIN VITI 2004

  MINI CUPER 1.6 BENZIN VITI 2004 KLIM A.C ABS ESP I SERVISUM KOMPLET I REGJISTRUM NE RKS 044 106 941

  Prishtinë Sot, 10:59
  Me Marrveshje