Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prishtinë

 • 0 foto
  Fellne 17 Coll VW Golf 7,6,5 Pasat Tauran Cady etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 Coll VW Golf 7,6,5 Pasat Tauran Cady etj

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 17 coll te Reja .

  Prishtinë Sot, 19:13
  470 €
 • 2 foto
  VW Bora Polo Golf Jetta Mk4 Passat B5 Beetle Leon
  Autopjese dhe paisje

  VW Bora Polo Golf Jetta Mk4 Passat B5 Beetle Leon

  2copa - VW Bora Polo Golf Jetta Mk4 Passat B5 Beetle Leon Ibiza 18D 881 6711J0881671F 1J0 881 671 F

  Prishtinë Sot, 19:13
  18 €
 • 1 foto
  USB Wifi Network Adapter Mini USB 802.11n 150M
  Pjese per kompjuter

  USB Wifi Network Adapter Mini USB 802.11n 150M

  USB Wifi Network Adapter Mini USB 2.0 802.11n 150Mbps for Windows Linux PC D.20 Mini USB 2.0 802.11

  Prishtinë Sot, 19:13
  6 €
 • 3 foto
  Fellne te Reja 19&20 coll Audi&VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja 19&20 coll Audi&VW

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes fellne 19&20 coll te Re

  Prishtinë Sot, 19:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PowerColor Red Devil Radeon™ RX 580 8GB GDDR5
  Pjese per kompjuter

  PowerColor Red Devil Radeon™ RX 580 8GB GDDR5

  PowerColor Red Devil Radeon™ RX 580 8GB GDDR5 Rig grafik per cryptocurrency: BTC, ETH, PASC, ETC .

  Prishtinë Sot, 19:13
  320 €
 • 3 foto
  USB LED Table Lamp
  Shtesa per telefon celulare

  USB LED Table Lamp

  Desk lamp USB LED Table Lamp 14 LED Table lamp, Reading book Light LED Desk lamp Table Touch 3 Modes

  Prishtinë Sot, 19:13
  6 €
 • 2 foto
  Kulet
  Veshje / Kepuce / Ore

  Kulet

  Kulet Per me shume:+38346181215

  Prishtinë Sot, 19:13
  9 €
 • 3 foto
  RAM per PC dhe Llaptop
  Pjese per kompjuter

  RAM per PC dhe Llaptop

  Llaptop Ram - 2GB 2Rx8 PC2-6400s-666-12 = 5 Llaptop Ram - 1GB 2Rx16 PC2-6400s-666-12 = 5 3xPC RAM Ki

  Prishtinë Sot, 19:13
  15 €
 • 3 foto
  Fellne 16 për VW Golf 7,6,5 Pasat Tauran Cady etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 për VW Golf 7,6,5 Pasat Tauran Cady etj

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 16 coll te Reja .

  Prishtinë Sot, 19:12
  360 €
 • 1 foto
  Fellne të Reja 17 VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne të Reja 17 VW

  Shes fellne 17 coll te Reja . Fellnet jon model shum i hjeshëm bajn për Gollf 5,6,7 Passat Tauran Ca

  Prishtinë Sot, 19:12
  470 €
 • 1 foto
  Shes paisjet per bodybuilding
  Paisje per sport

  Shes paisjet per bodybuilding

  Shes paisjet per bodybuilding me mbajtesen dhe 85 kg pesha

  Prishtinë Sot, 19:12
  300 €
 • 0 foto
  Fellne 16 Coll VW Golf 7,6,5 Pasat Tauran Cady etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Coll VW Golf 7,6,5 Pasat Tauran Cady etj

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 16 coll te Reja .

  Prishtinë Sot, 19:12
  380 €
 • 0 foto
  Fellne 16 Coll pë VW Golf 7,6,5 Passat Tauran etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Coll pë VW Golf 7,6,5 Passat Tauran etj

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 16 coll te Reja N

  Prishtinë Sot, 19:12
  380 €
 • 3 foto
  VW CADDY MAXI 1.9 TDI
  Vetura

  VW CADDY MAXI 1.9 TDI

  SHITET VW CADDY MAXI 1.9 TDI ME KLIME ME DOGAN TE PAGUAR FATURA LESHOHET ME TVSH... nnnn

  Prishtinë Sot, 19:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne te Reja VW 16 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja VW 16 coll

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 16 coll te Reja .

  Prishtinë Sot, 19:12
  324 €
 • 1 foto
  Iphone 6 16Gb te perdorun (Bej Ndrrim)
  Telefona celulare

  Iphone 6 16Gb te perdorun (Bej Ndrrim)

  Iphone 6 16Gb te perdorun, ngjendje te rregullt Viber +38344995059

  Prishtinë Sot, 19:11
  100 €
 • 1 foto
  Samsung Galaxy M10, M20 te ri (Bej Ndrrim)
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy M10, M20 te ri (Bej Ndrrim)

  Samsung galaxy M10 16Gb i ri 120€ Samsung galaxy M20 32Gb i ri 160€ Bej ndrrim vetem me iphone vVib

  Prishtinë Sot, 19:11
  120 €
 • 11 foto
  Banese e mobiluar!
  Apartment / Banesa

  Banese e mobiluar!

  Banesa eshte ndertim i ri, gjindet ne lagjen e Germise, prane shkolles normale \"Gjin Gazulli\" dhe

  Prishtinë Sot, 19:11
  32.000 €
 • 1 foto
  Iphone 7 32Gb te ri (Bej Ndrrim)
  Telefona celulare

  Iphone 7 32Gb te ri (Bej Ndrrim)

  Iphone 7 32Gb full unlock te gjitha ngjyrat te pa perdorun, bej ndrrim vetem me iphone. Viber +38344

  Prishtinë Sot, 19:11
  285 €
 • 2 foto
  Fellne per Golf 4 VW Bora, Pollo Betle
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf 4 VW Bora, Pollo Betle

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 16 coll te Reja .

  Prishtinë Sot, 19:11
  324 €
 • 1 foto
  Fellne për Golf 4 VW Bora Pollo Betle 16 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne për Golf 4 VW Bora Pollo Betle 16 coll

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 16 coll te Reja .

  Prishtinë Sot, 19:11
  324 €
 • 1 foto
  Fellne 16 VW Golf 4 Bora Betle Pollo 5x100
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 VW Golf 4 Bora Betle Pollo 5x100

  Shiten fellne 16 coll te Reja . Fellnet jon model i rrall shum i hjeshëm per Gollf4 Bora Betle Pollo

  Prishtinë Sot, 19:10
  360 €
 • 3 foto
  Fellne 16 VW Golf 4 Bora Pollo Betle etj 5x100
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 VW Golf 4 Bora Pollo Betle etj 5x100

  Shiten fellne 16 coll te Reja . Fellnet jon model i rrall shum i hjeshëm per Gollf4 Bora Betle Pollo

  Prishtinë Sot, 19:10
  360 €
 • 2 foto
  Fellne për Audi Q7 Taureg Porsche 19 dhe 20 Coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne për Audi Q7 Taureg Porsche 19 dhe 20 Coll

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes fellnet 19 coll dhe 20 coll

  Prishtinë Sot, 19:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne të Reja për Range Rover 20x8.5J dhe 21x9.5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne të Reja për Range Rover 20x8.5J dhe 21x9.5

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes fellnet 20 Coll 8.5J dhe 21

  Prishtinë Sot, 19:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Iphone 7 Plus 32Gb pa perdor (Bej Ndrrim)
  Telefona celulare

  Iphone 7 Plus 32Gb pa perdor (Bej Ndrrim)

  Iphone 7 Plus 32Gb te gjitha ngjyrat te pa perdorun, bej ndrrim vetem me iphone. Viber +38344995059

  Prishtinë Sot, 19:10
  385 €
 • 5 foto
   Shes Banesen ne Dardani Kalabri.
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen ne Dardani Kalabri.

  (SHES BANESEN E RE.+ Eshte e leshuar me Qira me kontrate 1 vjeqare dhe jane Familjar. Banesa eshte k

  Prishtinë Sot, 19:10
  55.000 €
 • 9 foto
  100 cop • Lenovo i5 gen-4 nga Gjermania te Riii
  Kompjutera

  100 cop • Lenovo i5 gen-4 nga Gjermania te Riii

  Shes 100 copa Lenovo Thinkpad T440p Lloptopat jane nga Gjermania te rii... Core i5 Vpro gen-4 2.60

  Prishtinë Sot, 19:09
  190 €
 • 4 foto
  Range Rover Disqe R21
  Autopjese dhe paisje

  Range Rover Disqe R21

  Disqe Range Rover Vogue R21 original me goma Michelin 275/45R21 te montuara nga fabrika makines Rang

  Prishtinë Sot, 19:09
  2.000 €
 • 5 foto
  Fellne Mercedes AMG 18 dhe 19 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Mercedes AMG 18 dhe 19 coll

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes fellnet 18 kushtojn 495€ dh

  Prishtinë Sot, 19:09
  495 €
 • 12 foto
  Shitet Trolli në Kijevë
  Truall / Toke

  Shitet Trolli në Kijevë

  Pozicioni i trollit është afër autostradës Prishtinë-Pejë (rruga e re) pra afër vendit nga ku do të

  Prishtinë Sot, 19:08
  2.500 €
 • 12 foto
  Shitet 1 Hektar Toke ne Kijevë/Mleqan
  Truall / Toke

  Shitet 1 Hektar Toke ne Kijevë/Mleqan

  Toka shtrihet në mes të fshatrave Kijevë dhe Mleqan, përballë Villës së Latif Kryeziut dhe Pikës së

  Prishtinë Sot, 19:08
  2.000 €
 • 1 foto
  Fellne per Mercedes AMG 18 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes AMG 18 coll

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes fellnet 18 coll te Reja per

  Prishtinë Sot, 19:08
  495 €
 • 7 foto
  Banesa 77m2 ne Bregu Diellit , te banesat e bardha
  Apartment / Banesa

  Banesa 77m2 ne Bregu Diellit , te banesat e bardha

  Shitet banesa ne lagjen Bregu Diellit te banesat e bardha . Banesa posedon 2 dhoma gjumi , dhe sallo

  Prishtinë Sot, 19:07
  780 €
 • 1 foto
  Fellne 18 coll te Reja BMW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 coll te Reja BMW

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 18x8.5J coll te R

  Prishtinë Sot, 19:07
  495 €
 • 1 foto
  Fellne te Reja per BMW 18 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja per BMW 18 coll

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 18x8.5J coll te R

  Prishtinë Sot, 19:07
  495 €
 • 2 foto
  Fellne te Reja per BMW 17dhe18 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja per BMW 17dhe18 coll

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 17x8j qmimi 405€

  Prishtinë Sot, 19:07
  405 €
 • 1 foto
  Fellne për BMW 18 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne për BMW 18 coll

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 18 coll te

  Prishtinë Sot, 19:07
  495 €
 • 2 foto
  Fellne te Reja per BMW 20 Zoll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja per BMW 20 Zoll

  Shiten fellne të Reja . Fellnet jon model shum i hjeshëm ! Tel viber 049258891 +38349258891 TAG TAG

  Prishtinë Sot, 19:06
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Pushk, Pushke, Pushke ajrore, Fllaberk.
  Paisje per sport

  Pushk, Pushke, Pushke ajrore, Fllaberk.

  Pushka Ajrore eshte e prodhuar ne Republiken Çeke, fabrika \"Çeska Zbrojka\". E regjistruar ne Kosov

  Prishtinë Sot, 19:03
  280 €
 • 10 foto
  Aktash 3 Dhoma
  Apartment / Banesa

  Aktash 3 Dhoma

  Shes Banesen 2 Dhoma Gjumi 1 Sallon kuzhin 2 Ballkona 1 Koridor 1 Banjo Wc.. Kati 5 Nxehmje Komple

  Prishtinë Sot, 19:03
  74.000 €
 • 3 foto
  Shes Banesen ne Bregun e Diellit.
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen ne Bregun e Diellit.

  Shes Banesen ne Bregun e Diellit te Banesat e Bardha Ndertim i Vjeter.me sipe prei 70m2 ,me Flet Pos

  Prishtinë Sot, 19:02
  69.000 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  Rent a Car Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania viber Leshoj vetura me qira te llo

  Prishtinë Sot, 19:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Beka Transport 044249646 /044339532
  Sherbime

  Beka Transport 044249646 /044339532

  Bëjmë transportim të mallërave në gjithë Kosovën me kamijona, cmimi sipas marrveshjësë . Numrat kon

  Prishtinë Sot, 19:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 19:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 19:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 19:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 19:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 19:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  Rent a Car Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania viber Leshoj vetura me qira te llo

  Prishtinë Sot, 19:00
  Me Marrveshje