Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prishtinë

 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 90m2 ne Veternik Afer International
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 90m2 ne Veternik Afer International

  ⭕Shitet banesa 90m2 kati 3 ne Veternik Afer Hotel International⭕ ⭕Banesa posedon: ⭕Sallon â­

  Prishtinë Sot, 14:36
  800 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prishtinë Sot, 14:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Opel Combo 1.3 CDTI-Diesel Me Ftohje -15
  Vetura

  Opel Combo 1.3 CDTI-Diesel Me Ftohje -15

  Shitet Opel Combo 1.3 CDTI-Diesel, Viti i prodhimit 11/2015, Me ftohje 15’ - 25’ Celsius, Me klim, 5

  Prishtinë Sot, 14:36
  5.900 €
 • 6 foto
  Shiten banesat te Dukagjini Residence
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat te Dukagjini Residence

  Prishtine Dukagjjni Residence. Shiten banesat me 1 dhome gjumi, 2 dhoma gjumi, 3 dhoma gjumi. Nga n

  Prishtinë Sot, 14:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shporet per nxemje i ri 30kw
  Teknik dhe paisje

  Shporet per nxemje i ri 30kw

  Senko 30kw

  Prishtinë Sot, 14:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 76m2 ne Veternik Afer International
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 76m2 ne Veternik Afer International

  ⭕Shitet banesa 76m2 kati 7 ne Veternik Afer Hotel International⭕ ⭕Banesa posedon: ⭕Sallon â­

  Prishtinë Sot, 14:35
  800 €
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa101m2 ne Veternik Afer International
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa101m2 ne Veternik Afer International

  ⭕Shitet banesa 101 kati 6 ne Veternik Afer Hotel International⭕ ⭕Banesa posedon: ⭕Sallon ⭕

  Prishtinë Sot, 14:35
  800 €
 • 5 foto
  ⭕️Shitet banesa 89m2 në Lagjën e Spitalit
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 89m2 në Lagjën e Spitalit

  ⭕️Shitet banesa 89m2 në Lagjën e Spitalit Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhinë ⭕️2 d

  Prishtinë Sot, 14:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesë për shitje në Mati
  Apartment / Banesa

  Banesë për shitje në Mati

  - Ofrojmë për shitje banesë në lagjen | Mati 1 | ndërtuar nga kompania ndërtimore | BB Home | Kompan

  Prishtinë Sot, 14:35
  690 €
 • 3 foto
  Shiten Banesat në Fushë Kosovë Kodi: FK42
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat në Fushë Kosovë Kodi: FK42

  Shiten Banesat në Fushë Kosovë ►Kodi: Fk42 ►Shiten banesat ndertues Model Slovenia Obekti D-3  ba

  Prishtinë Sot, 14:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ofrohet banesa ne Shitje ne Arberi (Dragodan) !DEL
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa ne Shitje ne Arberi (Dragodan) !DEL

  DELTA Patundshmeri

  Prishtinë Sot, 14:35
  75.000 €
 • 9 foto
  Peugeot 207 1.4 HDI-Diesel 2011
  Vetura

  Peugeot 207 1.4 HDI-Diesel 2011

  Shitet Vetura Peugeot 207 1.4 HDI-Diesel, 50-KW / 68-PS, Viti i prodhimit 11/2011, Klima, Xhamat dh

  Prishtinë Sot, 14:35
  5.800 €
 • 10 foto
  Fiat Bravo 1.6 JTDM-Diesel -10
  Vetura

  Fiat Bravo 1.6 JTDM-Diesel -10

  Shitet vetura Fiat Bravo 1.6 JTDM-Diesel, 66-KW / 90-PS, Klima, Xhamat dhe pasqyret elektronike, Sen

  Prishtinë Sot, 14:35
  5.500 €
 • 6 foto
  Shitet banesa 70m2 ne Bregun e Diellit !DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 70m2 ne Bregun e Diellit !DELTA

  Ofrohet per shitje banesa ne lagjjen\"Bregu i Diellit\"afer shkolles\"Ismail Qemaili\"prane\"Oxford

  Prishtinë Sot, 14:34
  90.000 €
 • 11 foto
  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë me qira në lagjën Kalabri
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë me qira në lagjën Kalabri

  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë me qira në lagjën Kalabri ⭕️Me sipërfaqe prej 320m2 dhe një Teras prej 4

  Prishtinë Sot, 14:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mazda 5 2.0 D-Diesel 7-Ulese -11
  Vetura

  Mazda 5 2.0 D-Diesel 7-Ulese -11

  Shitet Vetura Mazda 5 2.0 D-Diesel, 81-KW / 110-PS, Viti i prodhimit 01/2011, Klima, Senzor Parkingu

  Prishtinë Sot, 14:34
  6.200 €
 • 9 foto
  Shitet banesa te pallati i rinis dhe sporteve
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te pallati i rinis dhe sporteve

  Shitet banesa në qendër ►Adresa: Te Pallati I rinisë dhe sporteve (Boro Ramizi) te objekti ku ësht

  Prishtinë Sot, 14:34
  125.000 €
 • 1 foto
  Bandasha 16
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha 16

  Bandashat jan nr 16 me 5 vrima per passat golf jon ngjendje perfekte nuk jon tdredht nuk gjujn.

  Prishtinë Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  *** Shiten 3 Banesa në emshir 87m ,77m,49m
  Apartment / Banesa

  *** Shiten 3 Banesa në emshir 87m ,77m,49m

  *** Shiten 3 Banesa në emshir*** Ofrohen banesat për shitje me këto info: - Lokacioni: - emshire

  Prishtinë Sot, 14:33
  820 €
 • 10 foto
  Audi A4 3.0 TDI-Diesel Allroad Automatik -09
  Vetura

  Audi A4 3.0 TDI-Diesel Allroad Automatik -09

  Shitet Vetura Audi A4 3.0 TDI-Diesel Allroad, Viti i prodhimit 07/2009, Nderruesi I shpejtesive Auto

  Prishtinë Sot, 14:33
  15.900 €
 • 6 foto
  Shitet banesa ne Breg te diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Breg te diellit

  Shitet banesa në breg të diellit ●Kodi: B7 ●Adresa: Sh. Fillore Iliria, nërtesat Sabri Novosel

  Prishtinë Sot, 14:33
  850 €
 • 11 foto
  Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDI-Diesel -10
  Vetura

  Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDI-Diesel -10

  Shitet Vetura Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDI-Diesel, 100-KW / 136-PS, Viti i prodhimit 03/2010, Kl

  Prishtinë Sot, 14:33
  6.200 €
 • 0 foto
  ⭕️Shitet Shtëpia 103m2 në Arbëria
  Shtepi / Vila

  ⭕️Shitet Shtëpia 103m2 në Arbëria

  ⭕️Shitet Shtëpia 103m2 me 3.18 ari oborr në lagjën Arbëria (Dragodan) afër MiniMax ⭕️ Shtëpi

  Prishtinë Sot, 14:32
  120.000 €
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 44m2 ne Veternik Afer International
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 44m2 ne Veternik Afer International

  ⭕Shitet banesa 44m2 kati 1 ne Veternik Afer Hotel International⭕ ⭕Banesa posedon: ⭕Sallon â­

  Prishtinë Sot, 14:32
  800 €
 • 10 foto
  Opel Insignia 2.0 CDTI-Diesel Automatik -14
  Vetura

  Opel Insignia 2.0 CDTI-Diesel Automatik -14

  Shitet Vetura Opel Insignia 2.0 CDTI-Diesel, Viti i prodhimit 06/2014, 96-KW / 130-PS, Nderruesi I s

  Prishtinë Sot, 14:32
  11.900 €
 • 3 foto
  Iphone 7 me 128giga gjendje perfekte fantastike
  Telefona celulare

  Iphone 7 me 128giga gjendje perfekte fantastike

  Shitet iphone 7 me 128giga gjendje fantastike funksjonale info ne tel 044801770

  Prishtinë Sot, 14:32
  170 €
 • 10 foto
  Opel Antara 2.2 CDTI-Diesel Automatik -12
  Vetura

  Opel Antara 2.2 CDTI-Diesel Automatik -12

  Shitet Vetura Opel Antara 2.2 CDTI-Diesel, Viti i prodhimit 08/2014 120-KW / 163-PS, Nderruesi I sh

  Prishtinë Sot, 14:32
  9.800 €
 • 11 foto
  VW Touran 2.0 TDI-Diesel Automatik 7-Ulese -11
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI-Diesel Automatik 7-Ulese -11

  Shitet Vetura Volkswagen Touran 2.0 TDI-Diesel, 103-KW / 140-PS, Viti i prodhimit 08/2011, 7 Ulese,

  Prishtinë Sot, 14:32
  11.500 €
 • 1 foto
  IPHONE 7 PLUS WHITE GJENDJE PERFEKTE 128GIGA
  Telefona celulare

  IPHONE 7 PLUS WHITE GJENDJE PERFEKTE 128GIGA

  Iphone 7plus 128giga gjendje fantastike pperfekte info ne tel ose viber vetum blers serioz 044801770

  Prishtinë Sot, 14:32
  245 €
 • 5 foto
  Mercedes c200 Avangarde
  Vetura

  Mercedes c200 Avangarde

  Mercedes c 200 Avangard Panoram Senzor para mas Manual 6 shpejtsi Full extra ngjendje shum shum tmir

  Prishtinë Sot, 14:32
  14.000 €
 • 6 foto
  Shitet banesa 67m2 ne Qender/Aktash!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 67m2 ne Qender/Aktash!DELTA

  Ofrohet per shitje banesa 67m² ne qender te qytetit tek \"Ekstrem Pizza\" me keto karakteristika: -E

  Prishtinë Sot, 14:31
  1.400 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 70.62m2 në lagjen Dardania ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 70.62m2 në lagjen Dardania ⭕

  ⭕Shitet banesa 70.62 m2 ne katin e 2-të dhe 8-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence ⭕ ⭕Ban

  Prishtinë Sot, 14:31
  1.150 €
 • 5 foto
  IPHONE XS MAX 64GIGA GJENDJE PERFEKTE FANTASTIKE
  Telefona celulare

  IPHONE XS MAX 64GIGA GJENDJE PERFEKTE FANTASTIKE

  Shitet iphone xs max gjendje perfekte fantastike info 044801770 Vetum blers serioz te lajmrohen &gt

  Prishtinë Sot, 14:31
  580 €
 • 11 foto
  SEAT IBIZA 1.6 TDI FULL EXTRA PA DOGAN 2010
  Vetura

  SEAT IBIZA 1.6 TDI FULL EXTRA PA DOGAN 2010

  Seat Ibiza 1.6 TDI ( Diesel ) Posaardhur Nga Gjermania Pa Dogan Vetura eshte e Garantuar per Kilomet

  Prishtinë Sot, 14:31
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SEAT IBIZA 1.9 TDI (I) TKUQE FULL EXTRA
  Vetura

  SEAT IBIZA 1.9 TDI (I) TKUQE FULL EXTRA

  SEAT IBIZA 1.9 TDI (I) TKUQE VITI 2009 MODEL 2010 ME DOGAN DHE HOMOLIGIM I SËRVISUAR KOMPLET VAJ FI

  Prishtinë Sot, 14:31
  5.750 €
 • 0 foto
  Shitet objekti 600m2 ne qender afer sheshit!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet objekti 600m2 ne qender afer sheshit!DELTA

  Ofrohet per shitje objekti afarist i cili ndodhet afer qeverise.Objekti eshte i shtrire ne 2 ari tru

  Prishtinë Sot, 14:30
  800.000 €
 • 8 foto
  ⭕Shitet banesa 86.7m2 në Lagjen Mat 1 ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 86.7m2 në Lagjen Mat 1 ⭕

  ⭕Shitet banesa 86.7m2 kati 4-të në Lagjen Mat 1 Baturi Gropu ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon â­

  Prishtinë Sot, 14:30
  700 €
 • 5 foto
  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë 2 katshe
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë 2 katshe

  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë 2 katshe me qira në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë ⭕️Me sipërfaqe p

  Prishtinë Sot, 14:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⭕️Shitet banesa 112.1m2 në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 112.1m2 në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 112.1m2 në Fushekosove afër shkolles Mihal Grameno Banesa posedon: ⭕️Sallon

  Prishtinë Sot, 14:30
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  100 cop • Lenovo i5 gen-4 nga Gjermania te Riii
  Kompjutera

  100 cop • Lenovo i5 gen-4 nga Gjermania te Riii

  Shes 100 copa Lenovo Thinkpad T440p Lloptopat jane nga Gjermania te rii... Core i5 Vpro gen-4 2.60

  Prishtinë Sot, 14:30
  190 €
 • 4 foto
  Shitet Banesa ne Breg te Diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Breg te Diellit

  Shitet Banesa Ne Breg te Diellit (te banesat e bardha) ►Kodi: B23 ►Renditja: Sallon , Kuzhin , D

  Prishtinë Sot, 14:30
  51.000 €
 • 0 foto
  Kurs për Windows 10 ( 9 mars ora 17)
  Sherbime

  Kurs për Windows 10 ( 9 mars ora 17)

  Fillojme me grupin e rradhes ne kursin per Windows 10. 🔵Data: 09 mars 2020 🔵Ora: 17:00 🔵Tel: +383 44

  Prishtinë Sot, 14:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  IPHONE XS GOLD 64GIGA CE EUROPJAN GJENDJE PERFEKTE
  Telefona celulare

  IPHONE XS GOLD 64GIGA CE EUROPJAN GJENDJE PERFEKTE

  Shitet iphone xs gold me 64giga gjendje perfekte fantastike info ne tel 044801770 >>>>&g

  Prishtinë Sot, 14:30
  480 €
 • 1 foto
  IPHONE 8 PLUS 64GIGA NEW GJENDJE PERFEKTE
  Telefona celulare

  IPHONE 8 PLUS 64GIGA NEW GJENDJE PERFEKTE

  Shitet 8 plusi me 64giga gjendje perfekte new 100 perqin batery info 044801770 >>>>>&

  Prishtinë Sot, 14:30
  340 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sall

  Prishtinë Sot, 14:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa ne Breg Diellit perball Royall Mall
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Breg Diellit perball Royall Mall

  Shitet banesa. Adresa: Prishtine lagjja Bregu Diellit ( banesat e hirta ) afer rruges B. Siperfaqj

  Prishtinë Sot, 14:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrojm Banesen per shitje Lagjën -mati-1
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesen per shitje Lagjën -mati-1

  Ofrojm Banesen per shitje Lagjën -mati-1 Cmimi -650e 1/m2 * Sipërfaqe 59m2 , kati -2 * Sallon

  Prishtinë Sot, 14:29
  650 €
 • 2 foto
  IPHONE 7 PLUS 128GIGA GJENDJE PERFEKTE FANTASTIKE
  Telefona celulare

  IPHONE 7 PLUS 128GIGA GJENDJE PERFEKTE FANTASTIKE

  Shitet iphone 7 plus me 128giga memory gjendje fantastiko perfekte info ne tel 044801770 >>&gt

  Prishtinë Sot, 14:29
  260 €
 • 11 foto
  Banesa 68m2 ne shitje ne Fushe Kosove
  Apartment / Banesa

  Banesa 68m2 ne shitje ne Fushe Kosove

  Shitet banesa 68m2 ne Fushe Kosove Kompleksi Apollonia nga kompania Tregtia, ne gjendje komplet te g

  Prishtinë Sot, 14:28
  55.000 €
 • 9 foto
  ⭕Shitet banesa (e mobiluar) 75m2 në në Kalabri ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa (e mobiluar) 75m2 në në Kalabri ⭕

  ⭕Shitet banesa (e mobiluar) 75m2 në katin e 6-të në Kalabri (te Arditi Construction) ⭕ ⭕Banesa

  Prishtinë Sot, 14:28
  60.000 €