• Banesa ne Bregun e Diellit te Maxi

  Banesa ne Bregun e Diellit te Maxi

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit Banesa gjindet ne rr. Xheladin Hana te Maxi dhe Taxi Vip Siperfaqja 65m2 Kati 3 Renditjet: - Dhom Gjumit - Sallon - Kuzhin - Shpajz - Banjo - Ballkon - E

  59.000 €
  Prishtinë
  Sot, 11:42
 • BANES me QIRA ne DARDANI te FELLINI*

  BANES me QIRA ne DARDANI te FELLINI*

  Banes me qira ne Dardani te Fellini ne katin e 1, banesa eshte e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje: - Dhoma e dites, - Kuzhine me trapizari, - 2 Dhoma gjumi, - Banjo - 2

  250 €
  Prishtinë
  Sot, 11:42
 • Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 0133

  Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 0133

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit Banesa gjindet te Qendra Tregtare Siperfaqja 72m2 Renditjet - 2 Dhoma - Kuzhin me Trapezari - Banjo - Ballkon Ndertim i vjeter me dokumenta te rregullta Çmi

  88.000 €
  Prishtinë
  Sot, 11:42
 • BANES me QIRA ne ULPIANE afer POMPES BENZINES*

  BANES me QIRA ne ULPIANE afer POMPES BENZINES*

  Banes me qira ne Ulpiane afer Pompes Benzines , kati 3, e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje: - Banesa leshohet per Familjar dhe Qift . - Dhoma e dites me kuzhine - 2 D

  300 €
  Prishtinë
  Sot, 11:42
 • Shesim duj sane dhe kasht

  Shesim duj sane dhe kasht

  Shiten 300duj sane dhe 80duj kasht. Sana eshte te kualitetit shum te mir. Qmimi eshte shum i volitshum.Ju mirpresim

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 11:29
 • Ipad mini - 16 GB - WiFi - Model A1455

  Ipad mini - 16 GB - WiFi - Model A1455

  Shitet Ipad mini , 16 GB, retina display. Ipad eshte ne gjendje te mire. Mitrovice, Prishtine

  140 €
  Prishtinë
  Sot, 11:29
 • A-05 Shitet lokali te Santea 98.000€

  A-05 Shitet lokali te Santea 98.000€

  Lokali gjendet te Santea (te Emona market) afer ish kafenes "Mriz" Posedon : 66m2 neto KODI : A05 Viber: +377 (45) 567 866 Tel: 044 / 593 - 555 049 / 578 - 555 E-mail: [email protected] Web: ww

  98.000 €
  Prishtinë
  Sot, 11:28
 • Elektro shtepiake

  Elektro shtepiake

  RESHOVE HP-1015C 1500W 6.50 € RESHOVE ARSHIA CH-3000-581 25.00 € RESHOVE ME 2 HOT PLATE 10.00 € SHIRIT LED I BARDH 5M 6.00 € THITHSE ELEKTRIKE STW003 35.00 € THITHSE ELEKTRIKE STW005 37.00 € BLE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 11:24
 • Bmx shitet urgjent

  Bmx shitet urgjent

  Bmx osht n gjendje t rregull shitet urgjent Pres blers serioz

  70 €
  Prishtinë
  Sot, 11:18
 • Bicikleta Canyon

  Bicikleta Canyon

  Bicikleta Canyon osht ngjendje t rregullt ka 24shpejtsi frenimin ngjendje trregullt dhe t gjitha pjes Shimano osht alumin shum e leht shitet urgjent Pres blers serioz

  115 €
  Prishtinë
  Sot, 11:18
 • Shes 2 android Box

  Shes 2 android Box

  Shes 2 Android Box Performancat : 1 GB Ram 8GB HDD Kualiteti 4k Cpu Quad Core Cortex a7 1.5 GHZ GPU : Penta-Core HD Graphics WIFI : 2.4G Per me shume : +37745258619

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 11:17
 • CASIO ADIDAS SEIKO 3 ORA BEJ EDHE NDRRIM

  CASIO ADIDAS SEIKO 3 ORA BEJ EDHE NDRRIM

  ORE CASIO ERE PAPERDOR QMIMI 190 EURO ORE ADIDAS QMIMI 180 EURO ORE SEIKO AUTOMATIKE QMIMI 220 EURO ORAT JOM ORIGJINALE ME GARANCION BEJ NDRRIM ME IMAC IPHONE 6 SAMSUNG S6 A5 SONY LG GOPRO ETJ INFO 0

  180 €
  Prishtinë
  Sot, 11:17
 • nokia c3 viber free

  nokia c3 viber free

  Nokia c3 tel sa po i ardhur nga get baterine man 1 jav

  12 €
  Prishtinë
  Sot, 11:16
 • VW T4 PJES

  VW T4 PJES

  shes pjes per vw t4 menjaqin 2.4dizell motorrin me 151mij km te kaluara 2.5benzin branikat e gjan masken e but karrikat xhamat -hapen edhe xhamat mbrapa fellnet me goma 225-70-15C te veres etj.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 11:16
 • SEAT IBIZA SPORTMODEL 1.9 TDI

  SEAT IBIZA SPORTMODEL 1.9 TDI

  Shitet SEAT IBIZA 1.9 TD-I e kuqe SPORTMODEL/ ne gjendje te perkryer, me te gjitha Full Opcionet qe i nevoiten nje veture moderne. Vetura eshte shume shume e pastert, pa asnje shenje brenda e as jasht

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 11:14
 • Shitet/Ndërrohet

  Shitet/Ndërrohet

  1.Modeli - Mercedes W140 ( Sllon ) S 320 2.Karburanit - Benzin 3.Kubikazha - 3200 4.Viti i prodhimit - 1994 5.Ndërruesi i shpetsive - Automatik 6.Pasqyren i palohen 7.Karrikat & Timoni me lëvizje

  4.200 €
  Prishtinë
  Sot, 11:14
 • Shitet Passat 1.9 TDI -95

  Shitet Passat 1.9 TDI -95

  Passat 1.9 TDI Viti:1995 Klimatronik Abs Airbag Karrikat me nxemje Fellne me goma te reja Ne gjendje shum te mir Tel.+Viber:044226043

  2.900 €
  Prishtinë
  Sot, 11:06
 • MERCEDES 190 DIZEL SHUM I RUAJTUR RKS - 90

  MERCEDES 190 DIZEL SHUM I RUAJTUR RKS - 90

  " MERCEDES 190 DIZEL " I REGJISUAR NE RKS " SERVIN KOMPLET TE KRYER " SHIBER FUNKSIONAL " VETURA ESHT SHUM E RUAJTUR " HIPOTEK NUK ESHT " NR TEL 044-360-932 ... 049-797-767 + viber " QMIMI 1950

  1.950 €
  Prishtinë
  Sot, 11:06
 • Shitet

  Shitet

  Shitet golf4 1.9 TDI dizel Me kater dyre ne gjendje shume te mire pune. Rigjistrim deri ne muajn e 10 te Edition

  3.680 €
  Prishtinë
  Sot, 11:04
 • Shitet Alfa Romeo 147 -1.6 16V -2006

  Shitet Alfa Romeo 147 -1.6 16V -2006

  Alfa Romeo 147 T.Spark 1.6 16V Benzin Viti :12.2006 Klim Abs Airbag Central 127000km Ne gjendje shum te mire Tel.+Viber:044226043

  3.900 €
  Prishtinë
  Sot, 11:04
 • Shitet Golf IV 1.9 TDI-02

  Shitet Golf IV 1.9 TDI-02

  Golf 4 1.9 TDI. 74KW I posa doganuar dhe regjistruar i ardhur nga Gjermania posedon liber te servisit Viti:2002 Klim Abs Central Airbag Tel.+Viber +37744226043

  5.200 €
  Prishtinë
  Sot, 11:04
 • Fellne 17 coll per Polo cros,Golf 4

  Fellne 17 coll per Polo cros,Golf 4

  fellne 17 coll per Polo cros , Golf 4 Viber:+38649457001

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 11:04
 • BANES me QIRA ne DARDANI te FELLINI*

  BANES me QIRA ne DARDANI te FELLINI*

  Banes me qira ne Dardani te Fellini ne katin e 1, banesa eshte e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje: - Dhoma e dites, - Kuzhine me trapizari, - 2 Dhoma gjumi, - Banjo - 2

  250 €
  Prishtinë
  Sot, 10:54
 • BANES me QIRA ne ULPIANE afer POMPES BENZINES*

  BANES me QIRA ne ULPIANE afer POMPES BENZINES*

  Banes me qira ne Ulpiane afer Pompes Benzines , kati 3, e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje: - Banesa leshohet per Familjar dhe Qift . - Dhoma e dites me kuzhine - 2 Dh

  300 €
  Prishtinë
  Sot, 10:53
 • shes shtepin ne rrugen 27 nentori

  shes shtepin ne rrugen 27 nentori

  shes shtepin ne rrugen 27 nentori ne kodren e trimave,shtepija eshte dy kate ka oborr dokumentacion te rregullt, uje ,kanalizim, rryme, si dhe ka dy lokale. qmimi i diskutushem

  95.000 €
  Prishtinë
  Sot, 10:52
 • Banes me qera ne Dragodan, prane Komunes se Re #05

  Banes me qera ne Dragodan, prane Komunes se Re #05

  Banesa gjendet ne katin e gjashte dhe ka kete renditje: 1 sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, banjo, 2 terasa, lift, rryme e uje 24h, klime. 045319625 [email protected]

  750 €
  Prishtinë
  Sot, 10:42
 • cubot x16s

  cubot x16s

  shitet telefoni cubot x16s model i fundit i x16 model 2016 defenicioni 720p, Cuad core, ultra sim, Rom 16GB 2 sim kartela plus vendin per mikro sd RAM 3GB 4G etj.. 044690769(viber) 049797996

  190 €
  Prishtinë
  Sot, 10:35
 • SAMSUNG S6 edge+ plus GOLD NDRIM.VIBRR

  SAMSUNG S6 edge+ plus GOLD NDRIM.VIBRR

  SHITET NDROHET +37745426188 PRANOJ NDRIM IPHONE 5 SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS GOLD NE GJENDJE PREFEKTE QE 1 VJET E KOM BLE TRE TASH I KA DAL GARANCIONI OSHT SHUM SHUM E RUJTNE ME TE GJITHA PAISJ

  390 €
  Prishtinë
  Sot, 10:33
 • Ngrohje qendrore (Shitje, Instalim, servisim)

  Ngrohje qendrore (Shitje, Instalim, servisim)

  PAGUAJ DERI 300 € ME LIRE. OFERTA VLEN JANAR SHKURT Bëjmë instalimin e nxemjes qendrore komplet deri në ndezje. Me qymyr dry pelet rrymë. Ofrojmë garancion për punën tonë. Punojmë me bakër po ashtu e

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 10:28
 • "CentroMetal" (Stufe) kalda per nxemje qendrore

  Shesim dhe montojmë Stufa per ngrohje qendrore. Bëjmë edhe montimin e nxemjes qendrore komplet Shitje & Montim. - CentroMetal, Stufa me dru, qymyr dhe pelet, nga 14 kw deri ne 110kw. - Shporet

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 10:28
 • Stufa kalda për nxemje qendrore me dru qymyr pelet

  Stufa kalda për nxemje qendrore me dru qymyr pelet

  Oferta dimerore!!! Kontaktoni. Shesim dhe montojmë kaldatë me licencë Sllovene: -(Stufa) Kalda me dru -(Stufa) Kalda me Pelet Deri 32 kw 850 € (me dru) Deri 40 kw 950 € (me dru) Deri 50 kw 1030 € (m

  800 €
  Prishtinë
  Sot, 10:28
 • Nexus 5 per pjese

  Nexus 5 per pjese

  Shitet Nexus 5 i ardhur nga jasht per pjese (ekran etj etj) ka ardhur kshtu nuk dheset osht me kuti dhe qmim te blerjes jasht . 044345766 viber Ndrim JO

  45 €
  Prishtinë
  Sot, 10:28
 • Bateri per telefon 3,6V-1300MAH

  Bateri per telefon 3,6V-1300MAH

  Bateri 3,6V-1300MAH per telefon. Bateri per telefonat e shpise PANASONIC KX-T9300, KX-T9310, KX-T9320, KX-T9400, KX-T9500 KX-T9509,KX-T930(KX-A43,P-P543) (GP T169, 130AAMX3) Kodi i artikullit: 7668087

  11 €
  Prishtinë
  Sot, 10:27
 • gollf 1.9 td regjistrim 26.05.2017

  gollf 1.9 td regjistrim 26.05.2017

  shes gollf 2. 1.9 tdi turbo dizell ne gjendje shum te mir 5 shpejci ka goma te mira komforin te mir ni pronar qe 4vite per kthimi behet mej her per me shum na kontaktoni ne numrin 044 530 714

  1.300 €
  Prishtinë
  Sot, 10:26
 • Shes 2 GOMAT E VERES 205-55R/16

  Shes 2 GOMAT E VERES 205-55R/16 "GOOD YEAR

  Shes dy gomat e veres ne gjendje te mire 'GOOD YEAR' te ardhura nga jasht made in POLAND me numer 205-55R/16 .Tel:+377/44/253347 Polo . Audi . Golf 4 5 6 . Bmw . Fiat . Ford . Opel . Co

  55 €
  Prishtinë
  Sot, 10:25
 • Ford transit connect 1.8 Diesel

  Ford transit connect 1.8 Diesel

  Shitet Ford Transit Connect ne gjendje shume te mire. Automjeti ka rreth 48,000 KM te kaluara,eshte blere e re ne Kosove dhe mirembajtur gjithmone ne servis te autorizuar. Automjeti ka klimatizim ajri

  8.999 €
  Prishtinë
  Sot, 10:24
 • Shes dyer, dritare dhe kulmin e shtepis.

  Shes dyer, dritare dhe kulmin e shtepis.

  Shes kulmin, dyer, dritare, elementet e banjos e kesaj shtepie.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 10:24
 • samsung A 5(2016) 1 jav i oerdorur

  samsung A 5(2016) 1 jav i oerdorur

  telefoni eshte ne gjendje te shkelqyer pothuajse i ri vetem nji jav i perdorun vjen me mbrojtse prapa adapteri dhe folia glass perpara qmimi eshte fiks ma lire mos thirrni ndrrime nuk bej , mund te sh

  200 €
  Prishtinë
  Sot, 10:20
 • HP probook 6555b te lir e te mire

  HP probook 6555b te lir e te mire

  Shiten HP probook 6555 qmimi rreth 100eu me adapter,te perdorur por funksional, ekrani 15" hdd min. 160GB per me shume me kontaktoni privat.. Çmimi si pas marrveshjes.. jan 20 copa.

  99 €
  Prishtinë
  Sot, 10:20
 • RENAULT CLIO.1.6.BENZIN.PA DOGAN .VITI.2008

  RENAULT CLIO.1.6.BENZIN.PA DOGAN .VITI.2008

  Renault clio.1.6.benzin.pa dogan.viti 2008.nga zvicrra.dhezet pa qels star stop.dritat xenon bigxenon.me liber servisit.4 goma treja.klimatronic.na con 044488170.ose viber 0037744488170

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 10:18
 • Range Rover Sport 3.0 TDV6 S 7 Ulese

  Range Rover Sport 3.0 TDV6 S 7 Ulese

  Auto Salloni Florenti Range Rover Sport 3.0 TDV6 S 3.0 Diesel Air-Matic Panorama Automatik Abs Esp Airbag Cd-player + Aux + USB Navigacion Kamera Mrapa Board Computer Drita Mjergulles Led Para

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 10:17
 • Gjeke rryme - spina per Llaptop

  Gjeke rryme - spina per Llaptop

  Gjeka rryme - spina per Llaptop ACER, COMPAQ, HP,LG,IBM,FUJITSU Kodi : 4882400 __________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta e

  7 €
  Prishtinë
  Sot, 10:17
 • Mercedec c 270 cdi avantgarde

  Mercedec c 270 cdi avantgarde

  Shes veturen mercedes c 270 cdi (dizell) viti prodhimit 23.07.2003 automatik tip-tronik model avangarde (modeli me i mir i mercedesit) regjistrimin e dyt ne kosov dhe ka regjistrim 8 muaj ne gjendje t

  5.400 €
  Prishtinë
  Sot, 10:17
 • VW TOUAREG 3.0.TDI.BLUEMOTION.VITI.2011

  VW TOUAREG 3.0.TDI.BLUEMOTION.VITI.2011

  Touareg 3.0.tdi.bluemotion.viti.2011.lleda para lleda mbrapa.na con.044488170 ose viber 0037744488170

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 10:16
 • Nexus 5X

  Nexus 5X

  Nexus 5X 32gigabit e shes sepse dua te kaloj ne nexus 6p

  220 €
  Prishtinë
  Sot, 10:16
 • PS4 JetBlack 500GB

  PS4 JetBlack 500GB

  Shes PS4 JetBlack 500GB e perdorun 2 muaj. Ne gjendje te shkelqyeshme, me nje joystick/controller, ndegjuese/microfon Me paketim te vetin origjinal. Ndrrim nuk bej.

  275 €
  Prishtinë
  Sot, 10:16
 • Opel Combo 1.7CDTI

  Opel Combo 1.7CDTI

  Shitet Opel Combo 1.7 CDTI ne gjendje shum te mir viti i prodhimit 2004. Gjithashtu posedon edhe deren ansore dhe xhamat elektronik. Per me shum info 045/266-073.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 10:15
 • AUTOBUS SETRA 210 H

  AUTOBUS SETRA 210 H

  SETRA 210 H KLIME ULSE 35 RADIO WC GOMA TE REJA ME DOGAN PAGUNE SUPER GJENDJE TE MIRE KONTAKT ME SHUME 0038649214003 044214003

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 10:14
 • VW Passat 2.0 TDI - 2008

  VW Passat 2.0 TDI - 2008

  Auto Salloni Florenti Volkswagen Passat 2.0 3C TDI - Karavan Automatik - Tiptronic - DSG Klim - Tronic Abs Esp Airbag Cd-player Board Computer Dirigjime ne Timon Ulese me Lekur Ulese me Nx

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 10:06
 • Opel.2.0.Dize.Me Klim.Regj.29.08.2017.Ne Aksion.

  Opel.2.0.Dize.Me Klim.Regj.29.08.2017.Ne Aksion.

  Opel Astra 2.0.Dizel.Regj.29.08.2017.Viti.2001.Ka Klim Servo Abs Muzik Goma te mire.Te Al Petrol Ne Llapushnik 25 km per prishtine ne rrug per peje.qmimi.i Fundi me Pare.3000.euro.me ndrrime.3300.euro

  2.999 €
  Prishtinë
  Sot, 10:05