• Leshohet banesa me qira te parku i qytetit permb..

  Leshohet banesa me qira te parku i qytetit permb..

  eshohet banesa me qira te parku i qytetit permbi albi komercin,kati i III-të ndertim i ri me lift,çmimi 300 euro. Banesa posedon: sallon me kuzhine,dhomen e gjumit ,banjo,ballkon, tel. 038220880

  300 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:44
 • Banesë 100m2 në shitje te Dodona.

  Banesë 100m2 në shitje te Dodona.

  Banesë 100m2 në shitje te Dodona. Banesa gjendet në rrugën Bajram Kelmendi dhe është në katin e IV-të. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon 3. Dhoma gjumi 1. Kuzhinë 1. Ballkon 1. Banjo ID e shpalljes:

  100.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:33
 • Leshohet banesa me qira ne aktash te restorant d..

  Leshohet banesa me qira ne aktash te restorant d..

  leshohet banesa me qira ne aktash afer restorant davidoffit,ndertim i ri ,kati i II-të 65 m2,çmimi 320 euro extra e rregulluar,uji 24 ore, banesa posedon: sallonin me kuzhine,dhome e gjumit,banjo,kor

  350 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:32
 • Shitet BMW X5 2008 -nga Zvicra pa Dogan

  Shitet BMW X5 2008 -nga Zvicra pa Dogan

  -Vetura ka 168 000 Km te kaluara -Eshte ngjyre e zeze. Diesel,(sport package) -7 ulese -Ka senzor dhe kamera per parking para dhe mrapa -Ka te gjitha uleset dhe timonin me nxemje , ndersa ulesat e par

  16.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:27
 • Lenovo ThinkPad T410s

  Lenovo ThinkPad T410s

  Lenovo ThinkPad T410s Karakteristika: - i5 Intel 2.53 GHz me 4 Core -320 GB Sata Hard disk - 8 GB RAM - 4GB Nvidia NVS 310M karta grafike - Windows 7 (64 bit) ultimate - Bateria mban 40 - 60 min -

  150 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:26
 • Kompjuter per MONTAZH,GAMING,ARKITEKTURE

  Kompjuter per MONTAZH,GAMING,ARKITEKTURE

  Shes kompjuterin i sapo ardhur nga Zvicra i pershtatshem per Montazh, Gaming , Arkitekture dhe çdo gjë që kerkohet performance te larte Motherboard - ASUS P8P67 DELUXE Ram memory - 8Gb DDR3 (Me Ftoh

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 09:17
 • Shes aparat digjital

  Shes aparat digjital

  Shes aparat digjital shum I ruajtun e ka edhe qanten e vet qmimi 300 euro per informata ma shum tel 045333606

  300 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:16
 • Google Nexus 6p , 32gb , 3gb ram , android 7.1.1

  Google Nexus 6p , 32gb , 3gb ram , android 7.1.1

  -shitet telefoni i google , nexus 6p , telefoni merr cdoher updatat e android nder tpart , per momentin eshte 7.1.1 -Snapdragon 810 octacore - 32gb storage - 3gb ram - 5.7 QUAD HD - 3450 mha batte

  330 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:16
 • Pllake + Procesor i7 + Cooler

  Pllake + Procesor i7 + Cooler

  Shes pllaken me procesor ne gjendje perfekte i ardhur nga Zvicra Pllaka - ASUS P8P67 DELUXE Procesori - Intel® Core™ i7-2600K Processor 8M Cache, 3.40 up to 3.80 GHz Cooleri - Intel Nese doni E

  165 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:16
 • Kartel grafike 2Gb DDR5 ne gjendje perfekte

  Kartel grafike 2Gb DDR5 ne gjendje perfekte

  Shes kartelen grafike ASUS - AMD Radeon HD 6950 - 2Gb DDR5 ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga Zvicra per me shume informata kontakt ne tel ose viber Linku - https://www.asus.com/Graphics-Cards/EA

  85 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:16
 • Audi A3 dizel 2.0 me dogan

  Audi A3 dizel 2.0 me dogan

  Audi A3 dizel 2.0 automatik me dogan ne gjendje shum te mir si mbrenda ashtu dhe jasht viti 26.11.2010..... teli:...... 044-900-006.... 045-586-151...

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 09:14
 • BANESE NE SHITJE ULPIANE KATI 3 50M2

  BANESE NE SHITJE ULPIANE KATI 3 50M2

  SHITET BANESA NË PRISHTINË, ULPIANE, KATI TRETE, ME SIPERFAQE 50M2. BANESA PERBEHET PREJ DHOME DITE, KUZHINE, DHOME GJUMI, SHPAJZ,BANJO, BALLKON. Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek k

  61.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:58
 • BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 89M2, KATI 3, MATI1

  BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 89M2, KATI 3, MATI1

  BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 89M2, KATI 3, MATI1 SHITET BANESA 3 DHOMËSHE NË LAGJEN MATI 1 ( L.E SPITALIT ), AFËR CHELSEA POINT-IT, ME SIPËRFAQE 89M2, KATI 3-TË. AFER SHKOLLES PAVARESIA. BANESA PERB

  65.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:58
 • BANESE B. I DIELLIT 34M2 KATI 1 SK+1DHGJ 1100€/M2

  BANESE B. I DIELLIT 34M2 KATI 1 SK+1DHGJ 1100€/M2

  BANESE NE SHITJE B. I DIELLIT 34M2 KATI 1 SK+1DHGJ 1100€/M2 BANESA KA KETE STRUKTURE: SALLON:1 KUZHINE:1 DHOMA GJUMI:1 LOKACIONI: BANESAT E HIRETA AFER RRUGES B SIPERFAQJA:34M2 ÇMIMI: 1100€/M2. VE

  1.100 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:54
 • BANESA ME QIRA QENDER, TOPHANE, DODONA, EMSHIR, ..

  BANESA ME QIRA QENDER, TOPHANE, DODONA, EMSHIR, ..

  BANESA ME QIRA TE MADHESIVE TE NDRYSHME NE TE GJITHA PJESET E QYTETIT TE PRISHTINES. BANESAT JANE TE MOBILUARA OSE PA MOBILIE SIPAS KERKESES. Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komand

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 08:54
 • BANESE GARSONJERE NE DARDANI PERBALL ALEANCES-AAK

  BANESE GARSONJERE NE DARDANI PERBALL ALEANCES-AAK

  BANESE GARSONJERE NE DARDANI PERBALL ALEANCES (AAK), NE PRISHTINE ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 20M2, NE KATIN E DYTE. BANESA ESHTE E LESHUAR ME QIRA PREJ 200€ MUAJI. ÇMIMI I SHITJES FIKS: 38000€

  38.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:48
 • Banese ne shitje te Slloevnia Sport

  Banese ne shitje te Slloevnia Sport

  Banesa gjindet ne rrugen "Isa Kastrati" , posedon 58m2 me nje dhome gjumi, kati II. cmimi 1200 ero/m2 N.SH "Orchidee" 044 953 033 049 506 141

  1.200 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:43
 • Shtepia ne shitje ne rrugen e Bledit

  Shtepia ne shitje ne rrugen e Bledit

  Shtepia eshte 3 kateshe,ka 420m2 dhe 11 Ari oborr. Eshte komplet e mobiluar. Bene edhe ndrrim. N.SH "Orchidee" 044 953 033 049 506 141

  250.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:42
 • Shtepi ne fshatin Nderkombetar

  Shtepi ne fshatin Nderkombetar

  Shitet shtepia e tipit C ne fshatin Nderkombetar, 260m2 me 5 Ari truall. N.SH "Orchidee" 044 953 033 049 506 141

  300.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:42
 • Objekt ne shitje ne hyrje te Graqanices

  Objekt ne shitje ne hyrje te Graqanices

  Objektë ne shitje ne hyrje te Graqanices,posedon 5000m2, vetem ndertimi i vrazhd, 4-katshe me podrum, me 37 ari tok me gjithë objekt. 74 metra ballin ne rrugë kryesore. cmimi 790.000 euro N.SH "Or

  790.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:37
 • Shtëpi në Taslixhe IV në Prishtinë

  Shtëpi në Taslixhe IV në Prishtinë

  Shtëpinë ne Shitje në Taslixhe në Prishtinë me 4.70ari. Shtëpia ka sipërfaqe 120 m² dhe podrum 40 m², posedon infrastrukturën rrugore, kanalizimin dhe ujësjellësin. çmimi sipas marrveshjes N.SH "Or

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 08:33
 • Banesa ne shitje ne lagjen Arberia

  Banesa ne shitje ne lagjen Arberia

  Banesa gjindet ne lagjen Arberia 3 kati II. Posedon 73.5m2. Cmimi 850 euro / m2 N.SH "Orchidee" 044 953 033 049 506 141

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 08:32
 • Porosit Faqe ne rrjetin social Facebook

  Porosit Faqe ne rrjetin social Facebook

  Pse po pret ? Behu edhe ti me faqe ne facebook me Pelqime te gatshme pa ja nisur prej 0 , Investo pak per faqe ne facebook dhe fito shum , Ti qe ke resturant, Firm, biznis etj na kontakto dhe porosit

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 08:30
 • VW GOLF II 1.6 D V.P -90 RKS 12.10.2017

  VW GOLF II 1.6 D V.P -90 RKS 12.10.2017

  Vw Golf 1.6D viti 1990 m e rexhistrim 12.10.2017 kater dyr ne gjendje teknike te mir me servis te kryn me te gjitha ne rregull tip top. Goma te mira te veres bateri te mir me shpenzime shume te vogla,

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 08:26
 • shes komoden

  shes komoden

  shes komoden per televizor

  90 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:24
 • Shitet Passat 1.9 TDI 99

  Shitet Passat 1.9 TDI 99

  Shitet Passat 1.9 tdi Karavan 1.9 TDI KLIMA tronic Shiber Gjama me Rrym Fellne 16 Coll Rexhistrim 28.07.2017 permashum Info na kontaktoni ne Nr044296798 Ju mirpresim

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 08:24
 • Hillt me ajr matrapik

  Hillt me ajr matrapik

  Shitet hillt me ajr matrapik modeli Spit 407s për kompresor. Hillti shkon me një daltë Daltat tjera shiten me copë 15 euro copa Kemi edhe dalta tjera për hillta me ajr për kompresor 6 kendore deri

  144 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:24
 • APPLE IPHONE 6s plus ORIGINAL FACTORY UNLOCKED

  APPLE IPHONE 6s plus ORIGINAL FACTORY UNLOCKED

  Të gjitha markë e elektronike origjinale me 20-30% zbritje për blerësit çmimin e interesuar duhet të kontaktoni kompaninë menjëherë për blerje. Blej më të fundit Apple iPhone 7, si dhe nga kompania (6

  300 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:19
 • Apple iPhone 5s 16GB 32GB Factory Unlocked

  Apple iPhone 5s 16GB 32GB Factory Unlocked

  Të gjitha markë e elektronike origjinale me 20-30% zbritje për blerësit çmimin e interesuar duhet të kontaktoni kompaninë menjëherë për blerje. Blej më të fundit Apple iPhone 7, si dhe nga kompania (6

  150 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:19
 • BlackBerry Passport - 32GB - Black Factory Unlocke

  BlackBerry Passport - 32GB - Black Factory Unlocke

  Të gjitha markë e elektronike origjinale me 20-30% zbritje për blerësit çmimin e interesuar duhet të kontaktoni kompaninë menjëherë për blerje. Blej më të fundit Apple iPhone 7, si dhe nga kompania (6

  100 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:19
 • Brand New Samsung Galaxy S7 Edge Black

  Brand New Samsung Galaxy S7 Edge Black

  Të gjitha markë e elektronike origjinale me 20-30% zbritje për blerësit çmimin e interesuar duhet të kontaktoni kompaninë menjëherë për blerje. Blej më të fundit Apple iPhone 7, si dhe nga kompania (6

  300 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:19
 • UNLOCKED Samsung Galaxy Note 5

  UNLOCKED Samsung Galaxy Note 5

  Të gjitha markë e elektronike origjinale me 20-30% zbritje për blerësit çmimin e interesuar duhet të kontaktoni kompaninë menjëherë për blerje. Blej më të fundit Apple iPhone 7, si dhe nga kompania (6

  200 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:18
 • Samsung Galaxy Note 7 64GB Silver

  Samsung Galaxy Note 7 64GB Silver

  Të gjitha markë e elektronike origjinale me 20-30% zbritje për blerësit çmimin e interesuar duhet të kontaktoni kompaninë menjëherë për blerje. Blej më të fundit Apple iPhone 7, si dhe nga kompania (6

  250 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:18
 • Audi A3. 2.0tdi 103kw140ps

  Audi A3. 2.0tdi 103kw140ps

  Audi A3. 2.0tdi 103kw140ps pulla vollon fellne te bukura pasqyret me rrym senzor pasyre 4 xhamat me rrym klimatronic i ardhun nga Gjermania i doganuar 044744833 049234734

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 08:14
 • VW GOLF 1.9 TDI MODEL 2007

  VW GOLF 1.9 TDI MODEL 2007

  SHITET GOLF 5 1.9 TDI 77 KW MODEL 2007 VITI I PRODHIMIT 2006 FULL EKSTRA!!VETURA POSEDON**KLIMA AC**ABS DHE ESP!!CENTRALL**GJAMA ME RRYME**PASHQYRE ME RRYME**FELLNE ORGJINALE TE GTI** PER MA SHUM.NA K

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 08:05
 • Smart Fortwo Kabriolet (me liber servisi)

  Smart Fortwo Kabriolet (me liber servisi)

  Shes Smart Fortwo Kabriolet per shkak te migrimit. I ardhur nga Zvicrra me liber servisi dhe servisin gjeneral te kryer. Ne gjendje perfekte. Turbo 700 kubik. Me i qendrushem se Smartat e zakonshem

  3.800 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:05
 • leshohet banesa me qira ne arberi ish-dragodan

  leshohet banesa me qira ne arberi ish-dragodan

  leshohet banesa me qira ne arberi ish-dragodan afer banesave te tregtise,kati i II-të 86m2,extra e mobiluar me mobilje te reja rte pa perdorura,çmimi 600 euro. Banesa posedon: sallonin me kuzhinë,dy d

  600 €
  Prishtinë
  21 shkurt 07:55
 • Leshohet banesa me qira e pamobiluar ne kalabri ..

  Leshohet banesa me qira e pamobiluar ne kalabri ..

  leshohet banesa me qira e pamobiluar ne kalabri banesat e lesnes vetem kuzhinen e kompletuar,ndertim i ri me lift kati i V-të,çmimi 300 euro i negociueshem, plus depozit per qeshtje sigurije. banesa

  300 €
  Prishtinë
  21 shkurt 07:43
 • TransporT Jemi Aty Ku Ju Duhemi tel:044-250-648

  TransporT Jemi Aty Ku Ju Duhemi tel:044-250-648

  AUTO KRAN BESI BEJM TRANSPORTIN E KIOSKiAVE, KONTINJEREVE, TRAFOVE ELEKTRIKE,GJENERATOREVE MAKINAVE SHTYLLAT ELEKTRIKE REKLAMAVE PUNOJM EDHE ME KORPË DERI 16 METRRA LARGESI JU MIR PRESIM TEL 044-250-6

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 07:26
 • TRANSPORT ME KAMION SPECIAL BESI TEL; 044-250-648

  TRANSPORT ME KAMION SPECIAL BESI TEL; 044-250-648

  AUTO KRAN BESI JU OFRON KETO MUNDSI' NGRITJEN E REKLAMAVE TE NDRYSHME. VENDOSJEN E KAPRIATAV TE DRYSHME. VENDOSJEN E SHTYLLAV ELEKTRIKE. BARTJEN E GJENERATORVE TE DRYSHME. BARTJEN E KONTINJERVE. BARTJ

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 07:20
 • TRANSPORT ME VINQ AUTO KRAN BESI TEL 044-250-648

  TRANSPORT ME VINQ AUTO KRAN BESI TEL 044-250-648

  AUTO KRAN BESI JU OFRON KETO MUNDSI' NGRITJEN E REKLAMAVE TE NDRYSHME. VENDOSJEN E KAPRIATAV TE DRYSHME. VENDOSJEN E SHTYLLAV ELEKTRIKE. BARTJEN E GJENERATORVE TE DRYSHME. BARTJEN E KONTINJERVE. BARTJ

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 07:19
 • TransporT NGARKIM,SHKARKIM,TEL.044-250-648 BESI

  TransporT NGARKIM,SHKARKIM,TEL.044-250-648 BESI

  AUTO KRAN BESI JU OFRON KETO MUNDSI' NGRITJEN E REKLAMAVE TE NDRYSHME. VENDOSJEN E KAPRIATAV TE DRYSHME. VENDOSJEN E SHTYLLAV ELEKTRIKE. BARTJEN E GJENERATORVE TE DRYSHME. BARTJEN E KONTINJERVE. BARTJ

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 07:19
 • Shes Passat 3C Tdi Rks

  Shes Passat 3C Tdi Rks

  VW PASSAT 3C 2.0 TDI HIGHLINE 103KW 140PS 6+R shpejtesi ..Posedon Airbag .Abs Esp.Bordkompjuter Tempomat.Senzora te Parkingut Para Mrapa. Senzor te Shiut .Senzor ne Pasqyre Per Errsim Dritat Automatik

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 07:06
 • Haski Urgjent

  Haski Urgjent

  Shitet haski 24 muj Ka Qef me lu me fmi edhe pak e Ka kohen per barsim Ndrrim Zboj per Mashum 044-292-685 Viber +377-44-292-685

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 06:48
 • Transport Dhe Shërbime Me KRAN,Korpë,24h'EUROSHPED

  Transport Dhe Shërbime Me KRAN,Korpë,24h'EUROSHPED

  Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES... .BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERVE,REKLAMAVE,GJENERATORVE,TRAFOVE ELEKTRIKE,SHTYLLAVE ELEKTRIKE,PALETAVE,CISTERNA-REZERVAR TE NDRYSHE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 06:24
 • Punojmë Me Kranë Dhe Bëjm Transport 24h EUROSHPED1

  Punojmë Me Kranë Dhe Bëjm Transport 24h EUROSHPED1

  Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES... .BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERVE,REKLAMAVE,GJENERATORVE,TRAFOVE ELEKTRIKE,SHTYLLAVE ELEKTRIKE,PALETAVE,CISTERNA-REZERVAR TE NDRYSHE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 06:24
 • Shes veturen BMW 320D coupe M packet

  Shes veturen BMW 320D coupe M packet

  Shes veturen BMW 320d coupe viti i prodhimit 2004 vetura esht ne gjendje t rregullt automatik regjistrim deri ne korrik 2017 M packet per me shum na kontakto 045668003.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 06:05
 • Renault Clio 1.5 DCI 2002

  Renault Clio 1.5 DCI 2002

  Shes Renault Clio 1.5 dci viti 2002 Dizell 5 SHPEJTSI, ABS, AIRBAG, XHAMAT ELEKTRIK, CENTRELL, Regjistrim deri me 18.04.2017, Per me shum info. kontakto tel. 049410455.

  1.460 €
  Prishtinë
  21 shkurt 05:04
 • Numer vala 044 666 658

  Numer vala 044 666 658

  She's numrin 044 666 658 boj ndrrim me tel me marrveshje

  333 €
  Prishtinë
  21 shkurt 03:16
 • Shes Gaming Mouse 6d 2400DPi Silent

  Shes Gaming Mouse 6d 2400DPi Silent

  Mouse i ka 5 pulla , 2 pullat kryesore i ka silent dmth nuk nihen kur i klikon . I ka 5 ngjyra qe i ndrrohen vet . Osht i ri veq 2 dit e kom perdor edhe osht shum i leht i pershtatshem per dore . Vibe

  20 €
  Prishtinë
  21 shkurt 03:16