Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prishtinë

 • 1 foto
  Ofrohet PËR QIRA Objekt i përshtatshme për veprim
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet PËR QIRA Objekt i përshtatshme për veprim

  Ofrohet PËR QIRA Objekt i përshtatshme për veprimtari të ndryshme biznesore 1250m²â”‚ Top Lokacion

  Prishtinë Sot, 14:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  FK34 Shiten banesat ndertues Model Slovenia
  Apartment / Banesa

  FK34 Shiten banesat ndertues Model Slovenia

  FK34 Shiten banesat ndertues Model Slovenia ►Kodi: FK34 ►Adresa : Lagje te ndryshme , Fushë Ko

  Prishtinë Sot, 14:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shporet per nxemje i ri 30kw
  Teknik dhe paisje

  Shporet per nxemje i ri 30kw

  Senko 30kw

  Prishtinë Sot, 14:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lokal 65m2 në shitje në Lagjen Dodona - 4 Llullat.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 65m2 në shitje në Lagjen Dodona - 4 Llullat.

  Lokali gjendet në Lagjen Dodona në rrugën Barjam Kelmendi. Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe ka p

  Prishtinë Sot, 14:01
  162.000 €
 • 5 foto
  Shiten Banesat ne Veternik-Kalabri
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat ne Veternik-Kalabri

  Shiten banesat ne Veternik - Kalabri, ndertim ekskluziv. Banesa me siperfaqe 128.2m2 kati 2, eshte

  Prishtinë Sot, 14:01
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes-Benz S320 cdi RKS 1 Vjet
  Vetura

  Mercedes-Benz S320 cdi RKS 1 Vjet

  Mercedes-Benz S320 cdi Viti: 2003 Automatic Full Opsione RKS 1 Vjet 045 304 000

  Prishtinë Sot, 14:01
  4.500 €
 • 0 foto
  Banesa 49m2 kati 3 te BARUTI GROUP rruga per MAT
  Apartment / Banesa

  Banesa 49m2 kati 3 te BARUTI GROUP rruga per MAT

  Banesa gjindet rruges per MATIQAN te Shkolla Millenumi 3. Pamjen ne lindje kah rruga. Behet e gats

  Prishtinë Sot, 14:01
  725 €
 • 11 foto
  ⭕️Lëshojm Banesën me qira te 4 llullat
  Apartment / Banesa

  ⭕️Lëshojm Banesën me qira te 4 llullat

  ⭕️Lëshojm Banesën me qira te 4 llullat ⭕️Sipërfaqja 76m2 Banesa posedon: ⭕️ Sallon ⭕ï

  Prishtinë Sot, 14:00
  350 €
 • 6 foto
  Shes Fellne Per Pollo 16qe SHum te mira
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne Per Pollo 16qe SHum te mira

  Shes Fellne Shum te mira 16qe Per Pollo Tel 045 207 664 +37745207664 viber Tag----------------

  Prishtinë Sot, 14:00
  220 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes

  ⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes ⭕Lokali ka një pozite te mire dhe është i pë

  Prishtinë Sot, 14:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Lenovo i5-gen 4 të riii nga Gjermania... SSD 128gb
  Kompjutera

  Lenovo i5-gen 4 të riii nga Gjermania... SSD 128gb

  Lenovo i5 V-pro gen-4 4gb ram memory 128 gb SSD Ekranin 12.5 inch HD Lloptopat jan te Rii nga Gjerma

  Prishtinë Sot, 14:00
  195 €
 • 4 foto
  Super banes ne rrugen B te Viva Fresh
  Apartment / Banesa

  Super banes ne rrugen B te Viva Fresh

  Shitet banesa ne rrugen B me tulla te kuqe ndertim i Royallit ►Kodi : LS9 ►Renditja : Salloni

  Prishtinë Sot, 14:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Mercedes Benz E 350 cdi - Bluetec -2012
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz E 350 cdi - Bluetec -2012

  Shitet Vetura Mercedes E350 - Bluetec - Avangarde Viti i prodhimit - 2012 - Motori - 3.0 - modeli E

  Prishtinë Sot, 14:00
  13.500 €
 • 4 foto
  Banesë 91m2 në shitje te Rruga C.
  Apartment / Banesa

  Banesë 91m2 në shitje te Rruga C.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 14:00
  65.000 €
 • 11 foto
  Passat 2.0 TDI Bluemotion 2016
  Vetura

  Passat 2.0 TDI Bluemotion 2016

  Passat 2.0 TDI Bluemotion Automatic Viti: 2016 Full Opsione 043 997 999

  Prishtinë Sot, 14:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Auto-Pjes.Shesim pjes Per Golf 7 6 5 Audi Bmw
  Vetura

  Auto-Pjes.Shesim pjes Per Golf 7 6 5 Audi Bmw

  Auto-Shesim Pjes Per Golf 4 5 6 7 Audi Tauran Porosit Pjesen qe Te duhet tek Ne mund te beni Zgjedh

  Prishtinë Sot, 14:00
  55.555.555 €
 • 0 foto
  Kurse për Kompjuterë
  Sherbime

  Kurse për Kompjuterë

  Kurse intenzive dhe të rregullta për Kompjuterë

  Prishtinë Sot, 14:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Peugeot 207 1.6 HDI
  Vetura

  Peugeot 207 1.6 HDI

  Peugeot 207 1.6 HDI Viti: 2011 km: 150k Ngjendje perfekte 043 997 999

  Prishtinë Sot, 14:00
  3.200 €
 • 10 foto
  GOLF 4 1.9 TDI. VITI 2002. RKS 3 MUAJ.
  Vetura

  GOLF 4 1.9 TDI. VITI 2002. RKS 3 MUAJ.

  ☆.GOLF 4 1.9 TDI. ( I ) TKUQE. ☆.VITI- 2002. ☎️.044-821-325. ☆.KLIMA AC. ☎️.045-954-297. ☆.ABS. ESP.

  Prishtinë Sot, 14:00
  4.400 €
 • 4 foto
  Shitet Banesa ne Ulpian Rrugen Kryesore
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Ulpian Rrugen Kryesore

  Shitet Banesa ne Ulpian Banesa i ka 55m2 neto. Gjindet ne ulpiane te AAK . A2 H1 kati 3 .Salloni ,

  Prishtinë Sot, 13:59
  100.000 €
 • 8 foto
  Shitet banesa tek Parku i Qytetit #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa tek Parku i Qytetit #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne katin e I-re tek Parku i Qytetit.Banesa eshte perball Parkut te Qytetit dhe 4 min

  Prishtinë Sot, 13:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet banesa 2+1 ne Qender (4 llullat) !DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 2+1 ne Qender (4 llullat) !DELTA

  Shitet Banese ne Qender te Prishtines ne Rrugen Bajram Kelmendi prapa Teatrit Kombetar te Kosoves.

  Prishtinë Sot, 13:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten banesat te Dukagjini Residence
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat te Dukagjini Residence

  Prishtine Dukagjjni Residence. Shiten banesat me 1 dhome gjumi, 2 dhoma gjumi, 3 dhoma gjumi. Nga n

  Prishtinë Sot, 13:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes-benz CLS
  Vetura

  Mercedes-benz CLS

  Mercedes-benz CLS 350

  Prishtinë Sot, 13:59
  21.500 €
 • 6 foto
  Shtepia ne shitje ,ne lagjen Matigona Residence.
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje ,ne lagjen Matigona Residence.

  Shtepia ne shitje ,ne lagjen Matigona Residence. Gjithsejt ka 234 m2,plus 4 ari truall Podrum rret

  Prishtinë Sot, 13:59
  260.000 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sall

  Prishtinë Sot, 13:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet per shitje banesa 77m2 te Muhaxheret!DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet per shitje banesa 77m2 te Muhaxheret!DELTA

  Ofrohet per shitje banesa 77m2 te Muhaxheret . Banesa gjendet ne katin e 5te. Banesa ka sallonin me

  Prishtinë Sot, 13:59
  1.200 €
 • 2 foto
  Shitet Banesa ndertim i vjeter te Banesat e Kuqe
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ndertim i vjeter te Banesat e Kuqe

  Shitet Banesa ndertim i vjeter te Banesat e Kuqe afer Ambulantes me pamje ka Rruga B.me sip prej 34m

  Prishtinë Sot, 13:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  OFROHE Banesa shitje .
  Apartment / Banesa

  OFROHE Banesa shitje .

  OFROHET Banesa ne shitje në Bregun E Diellit te Banesat Ngjyr Tkuqe Afer Ambullantes me sipe prei 9

  Prishtinë Sot, 13:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  IPHONE 5 ME 64GIGA GJENDJE RREGULLT FUNKSJONALE
  Telefona celulare

  IPHONE 5 ME 64GIGA GJENDJE RREGULLT FUNKSJONALE

  Shitet iphone 5 gjendje rregullt 64giga info 044801770 >>>>>>>>>>>&

  Prishtinë Sot, 13:59
  40 €
 • 6 foto
  IPHONE X BLECK 64GIGA CE GJENDJE PERFEKTE
  Telefona celulare

  IPHONE X BLECK 64GIGA CE GJENDJE PERFEKTE

  Shitet iphone x me ce modeli europjan 64gig per info ne tel 044801770 >>>>>>>

  Prishtinë Sot, 13:59
  420 €
 • 0 foto
  Kurs për CorelDRAW X8
  Sherbime

  Kurs për CorelDRAW X8

  Kurs Intensive dhe te rregullta për CorelDRAW X8 www.shkollainformatika..com e- mail:shkollainform

  Prishtinë Sot, 13:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Aktash #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Aktash #iBRO GROUP

  Shitet Banesa ne lagjen Aktash perball Biblotekes Kombetare ose perballe Fakultetit te Edukimit.Bane

  Prishtinë Sot, 13:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  IPHONE 6S GJENDJE PERFEKTE FANTASTIKE 16GIGA
  Telefona celulare

  IPHONE 6S GJENDJE PERFEKTE FANTASTIKE 16GIGA

  Shitet iphone 6s me 16giga gjendje perfekte fantastike info ne tel 044801770 >>>>>&

  Prishtinë Sot, 13:59
  89 €
 • 5 foto
  2-lloptop HP core i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram
  Kompjutera

  2-lloptop HP core i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram

  Shes 2 lloptopa te Riii nga Gjermania. Hp elitebook 840 14inch HD kamer/migrofon Core i5 2.50 Ghz up

  Prishtinë Sot, 13:59
  295 €
 • 5 foto
  Banesë 80m2 në shitje në Lagjen e Muhaxherëve.
  Apartment / Banesa

  Banesë 80m2 në shitje në Lagjen e Muhaxherëve.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 13:59
  85.000 €
 • 3 foto
  (SHITET) BANESË në lagjën e spitalit afër rrugës B
  Apartment / Banesa

  (SHITET) BANESË në lagjën e spitalit afër rrugës B

  KOSOVA REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 13:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kazan Andreoli per 4 aks
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kazan Andreoli per 4 aks

  Shes Kazan Andreoli per kamion 4 aks Viti 2009 Ne gjendje te mire pune . Per me shume info tel ne

  Prishtinë Sot, 13:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LOKALI 600m2 me QIRA ne EMSHIR te FITORJA
  Garazh

  LOKALI 600m2 me QIRA ne EMSHIR te FITORJA

  Objekti posedon 600m2 lokale dhe 1300m2 garazha qe mund te mbyllen. Per ma shume info 044958888. Qm

  Prishtinë Sot, 13:58
  10 €
 • 8 foto
  ⭕Shitet banesa 66.9m2 në Lagjen Mat 1 afër shkolle
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 66.9m2 në Lagjen Mat 1 afër shkolle

  ⭕Shitet banesa 66.9m2 kati 2-të në Lagjen Mat 1 afër shkolles Pavarësia ⭕ ⭕Banesa posedon : â

  Prishtinë Sot, 13:58
  700 €
 • 0 foto
  ⭕Shitet banesa 66.7m2 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 66.7m2 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕

  ⭕Shitet banesa 66.7m2 ne katin 8 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕K

  Prishtinë Sot, 13:58
  720 €
 • 1 foto
  VW Tiguan Sport
  Vetura

  VW Tiguan Sport

  Shitet vetura ne gjendje perfekte, me servis te rregullt dhe liber servisi. Vetura posedon kulmin pa

  Prishtinë Sot, 13:58
  14.100 €
 • 0 foto
  Mercedes-benz E320 cdi 4-Matic EVO 2009 RKS
  Vetura

  Mercedes-benz E320 cdi 4-Matic EVO 2009 RKS

  Mercedes-benz E320 cdi 4-Matic EVO Viti: 2009 RKS Automatic ne Gjendje shume te mire

  Prishtinë Sot, 13:58
  8.900 €
 • 1 foto
  Banesë 89m2 në shitje te Mati 1.
  Apartment / Banesa

  Banesë 89m2 në shitje te Mati 1.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 13:58
  67.000 €
 • 4 foto
  Shtëpi Luksoze 299.81m2 në shitje në lagjen Royal
  Shtepi / Vila

  Shtëpi Luksoze 299.81m2 në shitje në lagjen Royal

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 13:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne me goma treja Fulda 205/55/16 ,Golf Passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma treja Fulda 205/55/16 ,Golf Passat

  Fellne me goma treja Fulda 205/55/16 ,Golf 5,6,7,Passat, Touran cady te ardhun nga zvicrra 04580003

  Prishtinë Sot, 13:58
  260 €
 • 0 foto
  Kurs për Windows 10
  Sherbime

  Kurs për Windows 10

  Kurs për Windows 10 -19 vite eksperiencë me kurse -30 libra të botuara dhe ribotuara -kurset ekslu

  Prishtinë Sot, 13:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne orgjinale Rotor per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale Rotor per Audi

  Fellne Orgjinale Rotor per Audi A3 A4 A5 A6 Goma te veres Goodyear 2018 numer 225/40/18 Qmimi 520eu

  Prishtinë Sot, 13:57
  520 €
 • 1 foto
  IPHONE 5C I BARDH 16GIGA PULLA SI BAN TJERAT OKK
  Telefona celulare

  IPHONE 5C I BARDH 16GIGA PULLA SI BAN TJERAT OKK

  IPHONE 5C me 16giga memory gjendje rregullt Pulla si ban tjerta perfekto 044801770 >>>&gt

  Prishtinë Sot, 13:57
  29 €
 • 3 foto
  kuk montuese per passat 3c 2005-2011
  Autopjese dhe paisje

  kuk montuese per passat 3c 2005-2011

  shitet kuka ne gjendje shum te mir me kabllo te rrymes e ardhun nga gjermania 045800031

  Prishtinë Sot, 13:57
  65 €