Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prishtinë

 • 0 foto
  Shitet Banesa 65.2m² kati i 7-te
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 65.2m² kati i 7-te

  Kodi 0457 Shitet Banesa 65.2m² kati i 7-te, Kompleksi F&A inxhenering, ndertim i ri ne lagjen v

  Prishtinë Dje, 07:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa ka 90m2 neto, kati 4
  Apartment / Banesa

  Banesa ka 90m2 neto, kati 4

  Kodi 0489 Banesa ka 90m2 neto, kati 4 , në Prishtinë, Bregu i Diellit, afër postës së vogël, ambuka

  Prishtinë Dje, 07:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 92.6m2 në Arbëri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 92.6m2 në Arbëri

  Kodi 0552 Shitet banesa 92.6m2 në Arbëri, afër Maxi. Banesa ka dhomë dite, dy dhoma gjumi. Vend ide

  Prishtinë Dje, 07:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes gidore e ardhur nga gjermania
  Autopjese dhe paisje

  shes gidore e ardhur nga gjermania

  shes gidoren e sapo ardhur nga gjermania e perdorur 100 pjese .

  Prishtinë Dje, 07:51
  55 €
 • 0 foto
  Shitet shtëpia 300m2 në \'Lagja jonë\", Çagllavicë
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia 300m2 në \'Lagja jonë\", Çagllavicë

  Kodi 0439 Shitet shtëpia 300m2 në \'Lagja jonë\", Çagllavicë. Shtëpia ka 3.7 ari truall, ka në përb

  Prishtinë Dje, 07:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 88.57m2, kati 2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 88.57m2, kati 2

  Kodi 0418 Shitet banesa 88.57m2, kati 2 në objektin e Nartelit në Emshir. Banesa ka në përbërje dh

  Prishtinë Dje, 07:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 58m2 neto, në Ulpianë, D7
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 58m2 neto, në Ulpianë, D7

  Kodi 0381 Shitet banesa 58m2 neto, në Ulpianë, D7, hyrja 3, kati 3. Banesa është përballë rrethit t

  Prishtinë Dje, 07:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten komplet pajisjet e Fitnesit
  Paisje per sport

  Shiten komplet pajisjet e Fitnesit

  Kodi 0379 Shiten komplet pajisjet e Fitnesit. Per informata më të hollsishme kontaktoni në numrin 3

  Prishtinë Dje, 07:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Shitet Lokali afarist 126m2 në lagjën Arbëria
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali afarist 126m2 në lagjën Arbëria

  Kodi 0236 Shitet Lokali afarist 126m2 në lagjën Arbëria te Alb Design. 383 45 251 251

  Prishtinë Dje, 07:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 70.62m2 në Dukagjini Residence, C4,
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 70.62m2 në Dukagjini Residence, C4,

  Kodi 0231 Shitet banesa 70.62m2 në Dukagjini Residence, C4, kati 3. Banesa ka dhomë dite, kuzhinë,

  Prishtinë Dje, 07:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepia luksoze 1000m2 afer Grand Store,
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepia luksoze 1000m2 afer Grand Store,

  Kodi 0264 Shitet shtepia luksoze 1000m2 afer Grand Store, 8 dhoma, me 3 hyrje, e ndërtuar në pajtim

  Prishtinë Dje, 07:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 93m2, në lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 93m2, në lagjen e Spitalit

  Kodi 0280 Shitet banesa 93m2, në lagjen e Spitalit, Prishtinë, prapa QKUK-së. Banesa ndodhet në kat

  Prishtinë Dje, 07:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 62m2, në lagjen e Spitalit, Prishtin
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 62m2, në lagjen e Spitalit, Prishtin

  Kodi 0281 Shitet banesa 62m2, në lagjen e Spitalit, Prishtinë, prapa QKUK-së. Banesa ndodhet në kat

  Prishtinë Dje, 07:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 128m2m2 në Prishtinë, penthouse
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 128m2m2 në Prishtinë, penthouse

  Kodi 0309 Shitet banesa 128m2m2 në Prishtinë, te kompleksi Hill Residenca, Kalabri. Banesa gjindet

  Prishtinë Dje, 07:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Shitet banesa 105 m2 në Prishtinë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 105 m2 në Prishtinë

  Kodi 0115 Shitet banesa 105 m2 në Prishtinë afer Gjimnazit Sami Frashëri,kati i 2. Banesa posedon:

  Prishtinë Dje, 07:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet auspuhi (llanaci) per bmw e46 320d
  Autopjese dhe paisje

  shitet auspuhi (llanaci) per bmw e46 320d

  shitet auspuhi (llanaci) per bmw e46 320d cmimi 15 euro fiks viber 38349484585

  Prishtinë Dje, 07:51
  15 €
 • 0 foto
  \nShitet Banesa 85m2 në lagjen Emshir, kati i 9
  Apartment / Banesa

  \nShitet Banesa 85m2 në lagjen Emshir, kati i 9

  Kodi 0060 Shitet Banesa 85m2 në lagjen Kalabria - Emshir, kati i 9-të, posedon ashensor në gjendje

  Prishtinë Dje, 07:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtëpia 300m2 prapa Grand Store
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia 300m2 prapa Grand Store

  Kodi 0019 Shitet shtëpia 300m2, 2 kat + bodrumi, në lagjën Janina 250m larg Grand Store. Shtëpia ka

  Prishtinë Dje, 07:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 77m2, kati 7
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 77m2, kati 7

  Kodi 0468 Shitet banesa 77m2, kati 7, në Prishtinë, ndertim i Famis Co tek banesat e bardha. Banesa

  Prishtinë Dje, 07:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 85m2, kati
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 85m2, kati

  Kodi 0475 Shitet banesa 85m2, kati 2, rruga B, kompleksi Dafina, banesat e standardit, afër Royall

  Prishtinë Dje, 07:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 93m2 (130 në matje) në Prishtinë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 93m2 (130 në matje) në Prishtinë

  Kodi 0490 Shitet banesa 93m2 (130 në matje) në Prishtinë tek banesat e bardha. Banesa është e mobil

  Prishtinë Dje, 07:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Vila rreth 150m2 në qendrën e skijimit
  Apartment / Banesa

  Shitet Vila rreth 150m2 në qendrën e skijimit

  Kodi 0569 Shitet Vila rreth 150m2 në qendrën e skijimit në Popova Shapkë, Tetovë. Vila ka 3 ari tru

  Prishtinë Dje, 07:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 114.56m2, kati 5 në Arbëri,
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 114.56m2, kati 5 në Arbëri,

  Kodi 0442 Shitet banesa 114.56m2, kati 5 në Arbëri, Prishtinë, prapa mini max. Banesa ka dhomë dite

  Prishtinë Dje, 07:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtëpia 180m2, 4.26 ari në Bardhosh,
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia 180m2, 4.26 ari në Bardhosh,

  KODI 0432 Shitet shtëpia 180m2, 4.26 ari në Bardhosh, 500 metra prej Albi, rruga Treva e Llapit. Sh

  Prishtinë Dje, 07:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa110m2, kati 8
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa110m2, kati 8

  Kodi 0167 Shitet banesa110m2, kati 8, në lagjën Dardania, Prishtinë. Banesa : dhomë dite, 3 dhoma g

  Prishtinë Dje, 07:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ore dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore

  Ora Davosa saphir automatic po saka ardhure nga gjermanija punon perfekt

  Prishtinë Dje, 07:50
  350 €
 • 7 foto
  Ore dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore

  Ora Cortecert sport automatic swiss po sa ka ardhure nga gjermanija

  Prishtinë Dje, 07:50
  500 €
 • 6 foto
  Ore dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore

  Ora Glashutte spezimatic 26 rubis po sa ka ardhure nga gjermanija

  Prishtinë Dje, 07:50
  400 €
 • 0 foto
  Shtet banesa 78m2, kati 5
  Apartment / Banesa

  Shtet banesa 78m2, kati 5

  Kodi 0528 Shtet banesa 78m2, kati 5 , në Prishtinë, afër parkut. Banesa ka dhomë dite, dy dhoma gju

  Prishtinë Dje, 07:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jepet me qira depo 500m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet me qira depo 500m2

  Kodi 0555 Jepet me qira depo 500m2, buzë rrugës Prishtinë - Fushê Kosovë. Depo ka një pozitë dhe lo

  Prishtinë Dje, 07:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Shiten dy lokale në Fushë Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten dy lokale në Fushë Kosovë

  Kodi 0556 Shiten dy lokale në Fushë Kosovë në rrugen kryesore Prishtinë Pejë, afër PINK. Lokali për

  Prishtinë Dje, 07:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 89.05m2 në Kompleksin Morea, Kati 9
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 89.05m2 në Kompleksin Morea, Kati 9

  Kodi 0125 Shitet banesa 89.05m2 në Kompleksin Morea, Kati 9, sallon, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo.

  Prishtinë Dje, 07:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lëshohen me qira lokalet tek nënkalimi dhe rrethi
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohen me qira lokalet tek nënkalimi dhe rrethi

  Kodi 0168 Lëshohen me qira lokalet tek nënkalimi dhe rrethi kryesor në Prishtinë. Lokalet janë të p

  Prishtinë Dje, 07:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dy ulsi..asht vetum ky ne foto
  Mobilje

  Dy ulsi..asht vetum ky ne foto

  Shitet duls..shum pershtatshum per zyr lokal ose sallon ..

  Prishtinë Dje, 07:49
  45 €
 • 1 foto
  Elimino lageshtin Mykun Vllagen
  Makina dhe vegla

  Elimino lageshtin Mykun Vllagen

  Aparata kunder lagështisë mykut vllages 045 564-703 Fatoni Tag myk myku vllag vllages lageshti lag

  Prishtinë Dje, 07:49
  1 €
 • 0 foto
   Aparata kunder lagështisë me qira
  Makina dhe vegla

  Aparata kunder lagështisë me qira

  Ofrojm Aporate me qira kunder lageshtis vllages mykut , kontakt 045-564-703 jemi te paret ne Kosovë

  Prishtinë Dje, 07:49
  1 €
 • 1 foto
  Aparata kunder lageshtise me qira
  Teknik dhe paisje

  Aparata kunder lageshtise me qira

  Aporata per lageshti myk dhe vllag , jemi te paret qe punojm me qmime transparete dhe puna kryhet si

  Prishtinë Dje, 07:49
  1 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 84.41m2, kati 7
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 84.41m2, kati 7

  Kodi 0345 Shitet banesa 84.41m2, kati 7, ka 2 dhoma gjumi, 1 dhomë dite se bashku me kuzhinë, 1 ba

  Prishtinë Dje, 07:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 64m2, B. i Diellit, rr. Enver Maloku
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 64m2, B. i Diellit, rr. Enver Maloku

  Kodi 0336 Shitet banesa, ndërtim i shtetit, kati 2, ne Bregun e Diellit – Prishtinë, Infrastruktu

  Prishtinë Dje, 07:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten banesat te Kulla e Zotnisë
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat te Kulla e Zotnisë

  \"KULLA e ZOTNISË\" vetëm për \"ZOTNI\" Kodi 0354 Shiten banesat 154, 163, 188, 121, 117, 94, 85,

  Prishtinë Dje, 07:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 54m2, në lagjen e Spitalit, Prishtin
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 54m2, në lagjen e Spitalit, Prishtin

  Kodi 0282 Shitet banesa 54m2, në lagjen e Spitalit, Prishtinë, prapa QKUK-së. Banesa ndodhet në kat

  Prishtinë Dje, 07:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 103m2, në lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 103m2, në lagjen e Spitalit

  Kodi 0278 Shitet banesa 103m2, në lagjen e Spitalit, Prishtinë, prapa QKUK-së. Banesa ndodhet në ka

  Prishtinë Dje, 07:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa komplet e renovuar tek posta e vogel
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa komplet e renovuar tek posta e vogel

  Kodi 0294 Shitet banesa komplet e renovuar tek posta e vogel ne pjesen me te qete ne Prishtine me p

  Prishtinë Dje, 07:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 88m2 në Prishtinë prapa Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 88m2 në Prishtinë prapa Spitalit

  Kodi 0310 Shitet banesa 88m2 në Prishtinë prapa Spitalit . Ndertusi F&A _ Ingjinieringu . Kati

  Prishtinë Dje, 07:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 60.11m2, kati 4
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 60.11m2, kati 4

  Kodi 0317 Shitet banesa 60.11m2, kati 4, perballë shkollës së mesme të mjeksisë, ndertim i vjetër p

  Prishtinë Dje, 07:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 93.02m2 3 dhoma gjumi në Prishtinë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 93.02m2 3 dhoma gjumi në Prishtinë

  KOdi 0308 Shitet banesa 93.02m2 në Prishtinë, prapa QKUK-së dhe Spitalit Amerikan, komplleksi Re,F&

  Prishtinë Dje, 07:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shutet banesa 54.5m2
  Apartment / Banesa

  Shutet banesa 54.5m2

  Kodi 0321 Shutet banesa 54.5m2 ne katin e dyttë në lagjen Bregu i diellit afër ambullantes dhe mbra

  Prishtinë Dje, 07:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 57m2, kati 4
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 57m2, kati 4

  Kodi 0319 Shitet banesa 57m2, kati 4 në Bregun e Diellit, te Xhambazt. Banesa është komplet e mobil

  Prishtinë Dje, 07:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 140m2 në Bregun e Diellit,
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 140m2 në Bregun e Diellit,

  Kodi 0351 Shitet banesa 140m2 në Bregun e Diellit, rr. Ganimete Terbeshi, afër sallës 1 tetori, kat

  Prishtinë Dje, 07:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Garnitur .3 2 2 1 1...shtrihet treshi
  Mobilje

  Garnitur .3 2 2 1 1...shtrihet treshi

  Garnitura asht rregull shum paster pos me kan e re...ju lutem vetum blersa serioz boni pytje.flm

  Prishtinë Dje, 07:48
  320 €