• SHITET NUMRI I VALES

  SHITET NUMRI I VALES

  SHITET NUMRIM I VALES I PERDORUN PRES BLERZ SERIOZ 045-474-414. QMIMI 200E

  200 €
  Prishtinë
  Dje, 21:39
 • Shitet banesa 60m2 ne Dardani!Delta

  Shitet banesa 60m2 ne Dardani!Delta

  Shitet banesa me metrazh prej 60m2 ne "Dardani"saktesisht te posta kryesore e cila ne perberje te saj ka:Dhome gjumi,dhome dite,kuzhine te veçante,banjo,ballkon. Banesa shitet me te gjitha mobilet si

  55.000 €
  Prishtinë
  Dje, 21:37
 • Shitet shtepia ne qender te Prishtines

  Shitet shtepia ne qender te Prishtines

  Shitet shtepia ne qender te Prishtines. Shtepia gjindet mbrapa Teatrit Kombetar, dhe i ploteson te gjitha kushtet per jetes. Eshte e mobiluar dhe ka nxemje qendrore te cilat mund te perdoren me rryme

  150.000 €
  Prishtinë
  Dje, 21:33
 • Bandash Rrotkapne megoma per Golf6,5 Passat Touran

  Bandash Rrotkapne megoma per Golf6,5 Passat Touran

  Shes bandasht me rrotkapne jane per Golf6,5 Passat Touran Gomat jane CONTINENTAL shume te mira thuajse te reja Ne gjendje shume te mire Te posaardhura nga gjermania MUNDESI NDRRIMI BK

  290 €
  Prishtinë
  Dje, 21:33
 • Smartwatch për iPhone 4/4S/5/5S Samsung S7/S6/S5/S

  Smartwatch për iPhone 4/4S/5/5S Samsung S7/S6/S5/S

  Ora e mençur / Smartwatch Funksionon me smartphone Android dhe iOS. Karakteristikat: Smartwatch për iPhone 4/4S/5/5S Samsung S7/S6/S5/S4/S3/Note 2/Note 3 HTC Android Smart phone . 1.5" Ekrani Touch

  22 €
  Prishtinë
  Dje, 21:32
 • OFrojm TransporT Me Vinq (044-250-648)(043-973-629

  OFrojm TransporT Me Vinq (044-250-648)(043-973-629

  AUTO KRAN BESI JU OFRON KETO MUNDSI' NGRITJEN E REKLAMAVE TE NDRYSHME. VENDOSJEN E KAPRIATAV TE DRYSHME. VENDOSJEN E SHTYLLAV ELEKTRIKE. BARTJEN E GJENERATORVE TE DRYSHME. BARTJEN E KONTINJERVE. BARTJ

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 21:30
 • Realiteti Virtual - Syzet 3D

  Realiteti Virtual - Syzet 3D

  Realiteti Virtual - Syzet 3D Nuk mund të imagjinoni si do të duket bota virtuale para se ti vendosni syzet 3D. Funksionon me smartphone Android dhe iOS. VR BOX ju sjellë përvojën e mrekullueshme për

  22 €
  Prishtinë
  Dje, 21:24
 • shitet dhe ndrrohet bejm ndrrim qmimi 500

  shitet dhe ndrrohet bejm ndrrim qmimi 500

  shitet esht turbo dizel 1.8 bej m edhe ndrrim denim ka 1vit tel 044191771 viber

  500 €
  Prishtinë
  Dje, 21:19
 • Banesa me ne Lagjen e Spitalit - Kodi 0509

  Banesa me ne Lagjen e Spitalit - Kodi 0509

  Shitet Banesa me ne Lagjen e Spitalit - Kodi 0509 Lokacioni: Kompleksi Royal Siperfaqe: 58 m2 Kati 6 Renditjet: - Dhom Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Ballkon Posedon: - Nxemje Qendrore ( me ter

  50.000 €
  Prishtinë
  Dje, 21:15
 • Branikat e golfit 2

  Branikat e golfit 2

  Shes 2 branikat e gjer originall per golf 2 dhe shtopa original GTI-G60

  120 €
  Prishtinë
  Dje, 21:14
 • Jepet Banesa me Qira ne Breg Dillit Puhiza

  Jepet Banesa me Qira ne Breg Dillit Puhiza

  Jepet Banesa me qira ne Breg Dillit objekti Puhiza siperfaqja 60m2 e sapo mobiluar me sende treja dhom gjumi sallon me kuzhin ngrohja me termokos qmimi 300 fiks. 049899002 045799979

  300 €
  Prishtinë
  Dje, 21:03
 • Shes dy viqa femna

  Shes dy viqa femna

  Shes viqat femna njera dy jav tjetra tre muj Jon te races te qumshit Per ma shum info vib +377-45-673-647

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 21:02
 • Shitet Banesa afer Shkolles Mihail Grameno

  Shitet Banesa afer Shkolles Mihail Grameno

  Shitet BANESA e Mobiluar në Fushë Kosovë, rruga Fazli Graiçevci afër Shkolles "Mihal Grameno", te ish Mobileria Murebest. Kati i 3-të. Sipërfaqja (60m²). Renditja: - Dhome Dite me Kuzhine, dhe Tryez

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 20:55
 • Përkthyes gjyqësor gjerman.-shqip dhe anasjelltas

  Përkthyes gjyqësor gjerman.-shqip dhe anasjelltas

  Përkthime të autorizuara gjermanisht-shqip dhe anasjelltas. Shpejt dhe me çmime të arsyeshme!

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 20:53
 • HP i5  Gjenerata 3  viti 2014  RAM 8 / HDD 500

  HP i5 Gjenerata 3 viti 2014 RAM 8 / HDD 500

  HP I5 ne gjendje teper tmire,me nje fjal iri foto te laptopit jane Origjinale Baterine e mban rreth 2-3 ore. Adapter Origjinal HP Performancat Core i5 Gjenerata 3 viti 2014 Display 15"6 5

  255 €
  Prishtinë
  Dje, 20:52
 • MOLER PROFESIONISTË 0.50 m² 044 87 87 28

  MOLER PROFESIONISTË 0.50 m² 044 87 87 28

  OFROJM NGJYROSJEN E BANESAVE,SHTËPIJAVE,LOKAVE,ZYREVE DHE DEPOVE ETJ. KEMI PËRVOJ PUNE MBI 20 VJET NË PUNËT E MOLERIT PO ASHTU KENI NJË STAF PROFESIONALË. NUK BËJM PIKJEN E DYSHEMES APO TË MOBILEVE SE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 20:50
 • Shitet garnitura lkur kafe 2-1-1

  Shitet garnitura lkur kafe 2-1-1

  Shiten mobilet

  250 €
  Prishtinë
  Dje, 20:48
 • Shlep

  Shlep

  Shlep edhe kron punojm

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 20:38
 • BMW X5 3.0 DIZEL AUTOMATIK VITI 2003

  BMW X5 3.0 DIZEL AUTOMATIK VITI 2003

  BMW X5 3.0 DIZEL VITI 2003 AUTOMATIK KLIMTRONIK ULSET NXEMJE B.KOMJUTER TEMPOMAT SENXOR PARKINGU PARA PRAPA ULSET LIKUR GOMA T REJA I SERVISUM KOMPLET I DOGANUAR NE RKS PER MA SHUM AN TEL NDRRIMI

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 20:29
 • Blej katalizator

  Blej katalizator

  Blej katalizator te veturar per me shum.info 045 241 770 edhe viber 0038649713145

  100 €
  Prishtinë
  Dje, 20:28
 • Leahohet ose shitet lokali

  Leahohet ose shitet lokali

  Lokali gjindet ne ulpian

  110.000 €
  Prishtinë
  Dje, 20:28
 • Shitet banesa ne Qender te Prishtines

  Shitet banesa ne Qender te Prishtines

  Shitet banesa në Prishtinë 75 m² përball gjykatës se Apelit në katin e parë (mbi lokale) Banesa posedon 1.Dhomë dite (sallon) 1.kuzhin ,2dhoma gjumi,1.shpajz,1.ballkon,1.Banjo. Qmimi me marrveshje T

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 20:28
 • Shitet banesa ne qender

  Shitet banesa ne qender

  Në Qendër të qytetit në rrugën UÇK afër restoran "De Rada", shitet banesa 2 dhomëshe në katin e III. Banesa është ndërtim i vjetër dhe i ka neto 54 m2 (bruto i ka 75) me një bodrum në shfrytëzim.Mbrap

  75.000 €
  Prishtinë
  Dje, 20:26
 • Peugeot 307 2.0 HDi 2002 disel

  Peugeot 307 2.0 HDi 2002 disel

  Shes peugeot 307 2.0 HDi 2002 disel manual me regjistrim si dhe dokumentacion te rregullt Vetura i ka serviset e kryera ka abs esp airbag klimatronik gjamat me rrym centrall mbyllje elektronike pasqy

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 20:26
 • Samsung Galaxy J5 2016

  Samsung Galaxy J5 2016

  Shes samsung J5 2016 thuajse i ri as 2 muj i perdorun por duhet me ja ndrru ekranin se mu ka rrzu e ju ka thy tjerat krejt punon garantoj per to eshte komplet me paket dhe paisje origjinale.mund te ko

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 20:24
 • Shitet Banesa te Pallati i Rinis - Kodi 0584

  Shitet Banesa te Pallati i Rinis - Kodi 0584

  Shitet Banesa te Pallati i Rinis - Kodi 0584 Lokacioni: te Top Shopi Siperfaqe: 64 m2 Kati 2 Renditjet: - Dhom Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Shpajz - Ballkon Posedon: - Nxemje Qendrore

  120.000 €
  Prishtinë
  Dje, 20:16
 • Mercdes A klas 2.0 cdi Mundesi Ndrrimi

  Mercdes A klas 2.0 cdi Mundesi Ndrrimi

  Shes Mercdes A klas 2.0 cdi klim tronik,karrika me ncemje regjistrim i par ne kosov rks i sa po doganuar regjistruar 1 vit rigjestrim full ekstra,Mundesi Ndrrimi +37749400112 +37744378888 044378888

  5.999 €
  Prishtinë
  Dje, 20:15
 • Shitet Banesa ne Rrugen B 64m2

  Shitet Banesa ne Rrugen B 64m2

  Shitet Banesa në Rrugen B ndertim i ri me sip prej 64m2. kati 4 e mobiluar, banesa perbehet prej 1 dhom gjumi , sallni me kuzhin se bashku ka nje pamje mjaft te mir Banesa cmimi 47.000 mijEuro. Tel

  47.000 €
  Prishtinë
  Dje, 20:13
 • Banes me qira te mati 1

  Banes me qira te mati 1

  Leshohet banes me qira te Mati 1 Objekti princesha banesa eshte e pa banuar me pare me mobilje te reja. banesa posedon sallon me kuzhin dhom gjumi banjo ballkon

  200 €
  Prishtinë
  Dje, 20:03
 • Ngjyrosje me polikollor, rinovime etj... 044-296..

  Ngjyrosje me polikollor, rinovime etj... 044-296..

  MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis, punojm te gjitha punet e moleraj kemi ngjyra te

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 19:50
 • Pitbull

  Pitbull

  Shitet pitbulli mashkull per ma shum nviber

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 19:48
 • shes kuzhinen dhe mobilet e kuzhines dhe te dhomes

  shes kuzhinen dhe mobilet e kuzhines dhe te dhomes

  shes kuzhinen dhe mobilet e kuzhines dhe te dhomes te ndejes te cilat jan te perdoruna shum pak shkaku nuk jetojm ne kosov qmimi i kuzhines komplet si dhe te tavolines se bukes pastaj mobilet tjera q

  3.000 €
  Prishtinë
  Dje, 19:47
 • Dollapa

  Dollapa

  Shes dy dollapa edhe plus dy kauqa urgjent me kontaktoni ne nr.049624859 ose 044208457 ju falemderit

  350 €
  Prishtinë
  Dje, 19:44
 • Banesë 65m2 neto në shitje në qendër.

  Banesë 65m2 neto në shitje në qendër.

  Banesë 65m2 neto në shitje në qendër. Banesa ndodhet te bibloteka kombëtare dhe është në katin e IV-të. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon 1. Dhomë gjumi 1. Kuzhinë 1. Ballkon 1. Banjo ID e shpalljes

  110.500 €
  Prishtinë
  Dje, 19:38
 • MOLER NGJYROSJE FASADA KNAUF 044 87 87 28

  MOLER NGJYROSJE FASADA KNAUF 044 87 87 28

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DHE PUNËT K

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 19:35
 • Shitet banesa ne rrugen ’’ Enver Maloku ’’ ne lagj

  Shitet banesa ne rrugen ’’ Enver Maloku ’’ ne lagj

  Shitet banesa ne rrugen ’’ Enver Maloku ’’ ne lagjen Mati 1, Banesa eshte ne katin 5 dhe posedon tri dhoma gjumi , sallon me kuzhine , banjo dhe ka nje siperfaqe prej 81.6 m2. Cmimi sipas marr

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 19:35
 • MOLER 0.50 m² FASADA 044 87 87 28 Viber 044271219

  MOLER 0.50 m² FASADA 044 87 87 28 Viber 044271219

  OFROJM SHERBIME PER NGJYROSJE BEJM NGJYROSJEN E BANESAV SHTEPIJAV LOKALEV ZYREV ETJ PO ASHTU PUNOJM FASAD TE MBRENDSHME KNAUF ETJ KEMI PERVOJ PUNE MBI 20 VJET PROVOJ PUNE NUK BEJM PIKJEN E DYSHEMES AP

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 19:34
 • Objekti afarist komplet ne Prishtine

  Objekti afarist komplet ne Prishtine

  shitet shtepija ne rrugen kryesore shtepija ka 5 lokale te leshuara me qira 4 banesa per banim trulli komplet 15 ari gjendet perball shkolles fillore "Iliria " Shtepia posedon projektin ideor per ob

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 19:33
 • Renovime komplet ne shtepi banesa lokale zyre etj

  Renovime komplet ne shtepi banesa lokale zyre etj

  Cfar Ofrojme ne: Ne konsultim me nevojat e klientit dhe mundesite teknike, fillimisht pergatisim nje paramatje dhe parallogari ne baze te preferencave tuaja. Me tej ju ofrojme zgjidhje teknike per S

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 19:31
 • FIAT STILO 1.9 JTD BEJM NDRIM

  FIAT STILO 1.9 JTD BEJM NDRIM

  Clim Abs Centrall Air bag Esp City 4 goma te reja Nuk osht hipotek Genci 044114480 049271110

  2.700 €
  Prishtinë
  Dje, 19:28
 • fellne 17 coll per golf 5 6 7 mercedes audi pasat

  fellne 17 coll per golf 5 6 7 mercedes audi pasat

  Fellnet jan orginall

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 19:28
 • Iphone 6 CE super!

  Iphone 6 CE super!

  Iphone 6 CE shume i mire ka 16Giga osht mjafte i rujtun dhe punon super!

  250 €
  Prishtinë
  Dje, 19:28
 • INVENATR PER RESTAURANT NDRRIM ME VETURA

  INVENATR PER RESTAURANT NDRRIM ME VETURA

  SHES INVENTARIN KOMPLET NE GJENDJE TE RREGULLT NE INVENTAR BEN PJESE ; FURRA E PICAVE-8 pica MIKSERI I PICAVE-5litra LLAVABORI INOX SKARA 80x120 PLLOQAT ME PLIN 3 BOCA VENTILLIMI FRITOZA 8 LITRA FRIGO

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 19:28
 • Samsung s4 I9506 me LTE, seria e funit, si i ri

  Samsung s4 I9506 me LTE, seria e funit, si i ri

  Samsung galaxy s4 ,seria e fundit ,me 2 GB ram ,me procesor 2.3 ghz , kamer 13 megapixel, hapsir 16 GB ,për më shumë më kontaktoni në viber +37745656817

  110 €
  Prishtinë
  Dje, 19:27
 • Iphone 5

  Iphone 5

  Shitet

  80 €
  Prishtinë
  Dje, 19:26
 • Shes XBox 360 + kinect + vollanin me 20 lojera

  Shes XBox 360 + kinect + vollanin me 20 lojera

  Shes Xbox 360 me dy gjojstika me mbushes, kinect dhe vollanin me 20 lojra: GTA 5, GTA 4, Battlefield 4 , Far Cry 4 , Tomb Raider , Assassin's Creed Rogue , Call of Duty MW3 , Red Dead Redemption , For

  270 €
  Prishtinë
  Dje, 19:26
 • CADDY 1.9 TDI MAXI 2010 ME DOGAN ME FAKTUR TVSH...

  CADDY 1.9 TDI MAXI 2010 ME DOGAN ME FAKTUR TVSH...

  Shitet CADDY MAXI 1.9 TDI 77 KW I POSA ARDHUR - ME DOGAN!!! ME FAKTUR TE REGULLT PER TVSH.... DHE NUK KA NEVOJ PER ASNJE INVESTIM!!! SHUM I MIREMBAJTUR PA GERVISHJE MODEL 2010 EXTRA POSEDON: **

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 19:25
 • Urgjent shiten kauqat

  Urgjent shiten kauqat

  Urgjent shiten kauqat: 2 tresha dhe 1 dysh. Jane shume pak te perdorue, jane bler para 6 muajve. Dy treshat shtrihen edhe per fjetje. Me kauqa i japi edhe mbulesat komplet

  630 €
  Prishtinë
  Dje, 19:25
 • branik per audi a3 2011

  branik per audi a3 2011

  braniku esht i posa ardhur kk

  99 €
  Prishtinë
  Dje, 19:25
 • Shes Man 6.90 Kiper

  Shes Man 6.90 Kiper

  Shes Man 6.90 Kiper viti 1987 me regjistrim 18.07.2017 ne gjendje te rregullt pervec freni i dores ne defekt cmimi fillestar 4000 evro per kontakt 044422323

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 19:24