Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prishtinë

 • 6 foto
  Workstation i7 - 16gb Ram - 256 SSD - K2100
  Kompjutera

  Workstation i7 - 16gb Ram - 256 SSD - K2100

  Shes lloptopin nga Gjermania Me kete performanca: HP zbook 15 G2 Ekranin 15\'6 inch Core i7 worksta

  Prishtinë Sot, 19:47
  680 €
 • 4 foto
  Fellne per Vw 17coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Vw 17coll

  Fellne 17coll Vw Tiguan Golf 5,6,7 Passat Touran Qmimi fiks 470euro. Mundesi ndrrimi 📞044

  Prishtinë Sot, 19:47
  470 €
 • 4 foto
  Fellne per Vw model i ri
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Vw model i ri

  Fellne 17coll Vw Tiguan Golf 5,6,7 Passat Touran Qmimi fiks 470euro. Mundesi ndrrimi 📞044

  Prishtinë Sot, 19:47
  470 €
 • 4 foto
  Banesë 89m2 neto në shitje te Mati 1.
  Apartment / Banesa

  Banesë 89m2 neto në shitje te Mati 1.

  Banesa gjendet te Mati 1 afër rrugës B në banesat e Standardit, kompleksi “Dafina”. Banesa ndodh

  Prishtinë Sot, 19:47
  71.000 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes

  Fellne Orgjinale per Mercedes A,B,C,E,S Goma vere te mira 2x255/35/18 dhe 2x225/40/18 Qmimi 620euro.

  Prishtinë Sot, 19:47
  620 €
 • 3 foto
  Fellne per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Vw Audi

  Fellne 18coll per Vw Golf 5 6 7 Pasat Touran Caddy Tiguan Audi a3 a4 a6 Shkoda superb Octavia Qmimi

  Prishtinë Sot, 19:47
  470 €
 • 7 foto
  Fellne orgjinale M Packet per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale M Packet per Bmw

  Fellne Orgjinale M Packet per Bmw 1,3,5 Goma te veres 2x235/40/18 dhe 2x275/35/18 Fellnet skan asnj

  Prishtinë Sot, 19:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW PASSAT B7 2.0 TDI DSG / HIGHLINE FULL EXTRA
  Vetura

  VW PASSAT B7 2.0 TDI DSG / HIGHLINE FULL EXTRA

  Shes Vw Passat B7 , 2.0 TDI 140ps, Automatik DSG dhe shpejtsit ne timon, viti i prodhimit 2010, kilo

  Prishtinë Sot, 19:47
  9.200 €
 • 10 foto
  BMW e87 120D FULL EXTRA
  Vetura

  BMW e87 120D FULL EXTRA

  Shes bmw e87 120D , viti 2006 , e regjistruar RKS, kilometra te garantuara, klimatronik, ulse me nxe

  Prishtinë Sot, 19:47
  6.400 €
 • 3 foto
  Fellne orgjinale per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Bmw

  Fellne 18coll per Bmw 1she 3she 5she GT Qmimi 350euro Fiks Mundesi ndrrimi

  Prishtinë Sot, 19:47
  350 €
 • 3 foto
  Fellne orgjinale per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Bmw

  Fellne Orgjinale per Bmw 1she 3she Goma 205/55/16 Dunlop 2018/2019 thujse treja Prishtinê

  Prishtinë Sot, 19:47
  320 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI AUTOMATIK / GJENDJE PERFEKT
  Vetura

  VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI AUTOMATIK / GJENDJE PERFEKT

  Shes Golf 6 Plus 1.6 TDI 77kw AUTOMATIK Viti 2010 Kilometra te garantuara 100% Te gjitha serviset e

  Prishtinë Sot, 19:47
  6.200 €
 • 11 foto
  MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK 7G TRONIK FACELIFT
  Vetura

  MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK 7G TRONIK FACELIFT

  Shes mercedes C220 CDI , Automatik 7g TRONIC, Viti 2011 model FACELIFT, kilometra te garantuara, led

  Prishtinë Sot, 19:47
  10.400 €
 • 2 foto
  Shitet Banesa te Rruga B
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa te Rruga B

  Agjencioni SHTËPIA E RE

  Prishtinë Sot, 19:47
  36.000 €
 • 1 foto
  Shitet banesa 80m2 me garazh ne Kalabri!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 80m2 me garazh ne Kalabri!DELTA

  Ofrohen per shitje 2 banesa me siperfaqe prej 80m² petkatesisht 87m² ne lagjjen\"Kalabria\"ne komple

  Prishtinë Sot, 19:47
  770 €
 • 5 foto
  Opel Zafira 1.9 Dizell 2006
  Vetura

  Opel Zafira 1.9 Dizell 2006

  Shes Opel Zafira 1.9 CDTI manual 6 shpejci regjistrim deri muajin 11/2020 i ardhun nga zvicrra 1 pro

  Prishtinë Sot, 19:47
  4 €
 • 5 foto
  Fellne megoma per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Audi

  Fellne per Audi A4 A5 A6 A7 A8 Goma 245/45/18. Qmimi fiks 500euro 📞045-655/020. P

  Prishtinë Sot, 19:47
  500 €
 • 6 foto
  Fellne per Audi A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5

  Fellne 18coll per Audi A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5 Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Tiguan Qmimi fiks 500 eu

  Prishtinë Sot, 19:47
  500 €
 • 5 foto
  Fellne Orgjinale GTD
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale GTD

  Fellne Orgjinale GTD Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Goma M+S thuajse te reja 225/40/18 Qmimi fiks 570eu

  Prishtinë Sot, 19:46
  570 €
 • 6 foto
  Banesë 58m2 në shitje te Qafa.
  Apartment / Banesa

  Banesë 58m2 në shitje te Qafa.

  Banesa gjendet te Qafa afër qebaptore “Gjakova”. Banesa ndodhet ne katin e 2-të dhe shitet tërës

  Prishtinë Sot, 19:46
  60.000 €
 • 5 foto
  Fellne Vossen megoma per Vw Audi Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Vossen megoma per Vw Audi Mercedes

  Fellne Vossen per Vw Audi Mercedes Goma te veres te mira 205/55/16 Qmimi fiks 450euro. Mundesi n

  Prishtinë Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Banese per shitje, Prishtina e Re
  Apartment / Banesa

  Banese per shitje, Prishtina e Re

  Ofrohet për #QIRA banesë 87m² në lagjen Prishtina e Re, rruga Behar Begolli (mbrapa Spitalit Amerika

  Prishtinë Sot, 19:46
  65.850 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw

  Fellne Orgjinale Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Goma M+S Continental 205/55/16 Qmimi fiks 260euro

  Prishtinë Sot, 19:46
  260 €
 • 6 foto
  shiten banesat dukagjini residence
  Apartment / Banesa

  shiten banesat dukagjini residence

  Prishtine Dukagjjni Residence. Shiten banesat me 1 dhome gjumi, 2 dhoma gjumi, 3 dhoma gjumi. Nga n

  Prishtinë Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne per Mercedes 19coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes 19coll

  Fellne 19coll per Mercedes E, S klass 2X8,5coll dhe 2X9,5coll Qmimi fiks 700euro. Mundesi ndrrim

  Prishtinë Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GOMA TE REJA ME BANDASHA 195/65/15 - VITI 2019
  Autopjese dhe paisje

  GOMA TE REJA ME BANDASHA 195/65/15 - VITI 2019

  Gomat jan teper pak te perdone Reth 1 Muj Java e 41 të 2018 195/65/15 044517968 049555405 Xxx

  Prishtinë Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Objekt - Shtëpi 540m2 në shitje në Pejton.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt - Shtëpi 540m2 në shitje në Pejton.

  Objekti ndodhet në 3 Ari truall dhe gjendet në Pejton afër Rezonancës. Objekti ka gjithsej 540m2 të

  Prishtinë Sot, 19:46
  1.350.000 €
 • 12 foto
  Shitet Shtepia ne Taslixhe
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia ne Taslixhe

  Agjencioni SHTËPIA E RE

  Prishtinë Sot, 19:46
  380.000 €
 • 5 foto
  Fellne Vossen per Vw Audi Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Vossen per Vw Audi Mercedes

  Fellne Vossen per Vw Audi Mercedes Goma te veres 225/45/18 Qmimi 570euro. Mundesi nd

  Prishtinë Sot, 19:46
  570 €
 • 5 foto
  Fellne Orgjinale per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale per Audi

  Fellne per Audi A3 A4 A5 A6 Q3 Q5 Goma te veres Michelin 225/50/17 Qmimi fiks 550euro. Mund

  Prishtinë Sot, 19:46
  550 €
 • 7 foto
  Banesë 130.2m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 130.2m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan - Arbëri në rrugën Ahmet Krasniqi përballë banesave të Tregtisë, në kompl

  Prishtinë Sot, 19:46
  130.000 €
 • 0 foto
  Lokal 60m2 ne shitje ne Qender
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 60m2 ne shitje ne Qender

  Lokal 60m2 ne shitje ne Qender saktesisht ne rrugen \"Sheshi Edit Durham\" shume prane me sheshin \"

  Prishtinë Sot, 19:46
  300.000 €
 • 0 foto
  Llaptop Dell,Lenovo,HP,Toshiba
  Kompjutera

  Llaptop Dell,Lenovo,HP,Toshiba

  Llaptopa të ardhur nga Gjermania lloje të ndryshme në gjendje përfekte pune.

  Prishtinë Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne Megoma per Vw Audi Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Megoma per Vw Audi Mercedes

  Fellne 18coll orgjinale per Vw Audi Mercedes Qmimi fiks 420euro. Mundesi. Ndrrimi 📞044/421/7

  Prishtinë Sot, 19:46
  420 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes megoma Michelin
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes megoma Michelin

  Fellne Orgjinale per Mercedes C E S klass Goma te veres 2018 Michelin 245/40/19 Qmimi 570euro. Munde

  Prishtinë Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne orgjinale per audi vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per audi vw

  Fellne Orgjinale per Audi Vw Goma te dimrit 205/55/16. Qmimi 270euro

  Prishtinë Sot, 19:46
  270 €
 • 5 foto
  Fellne megoma per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Bmw

  Fellne per Bmw 3she 5she 7she GT Goma thujse t’reja 2x 275/40/19 dhe 2x 245/45/19 Qmimi 620euro. Mu

  Prishtinë Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne megoma per Audi Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Audi Vw

  Fellne per Audi A4 A5 A6 A7 A8 Goma te veres 235/45/18 Qmimi 520euro. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë Sot, 19:46
  520 €
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Audi q5 q7 q8 A6 A7 A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi q5 q7 q8 A6 A7 A8

  Fellne Orgjinale per Q5,Q7,Q8 A5 A6 A7 A8 Goma Continental 255/50/20 thuajse te reja Qmimi fiks 950

  Prishtinë Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne megoma per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw Audi

  Fellne Orgjinale per Vw Audi Goma thuajse te reja 215/65/16 Continental 2018 Shiten edhe ndamas 200

  Prishtinë Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne megoma per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw Audi

  Fellne Per Vw Passat Touran Golf 5,6,7 Cady Goma te veres 205/55/16 Qmimi 470euro. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë Sot, 19:46
  470 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes

  Fellne Orgjinale per Mercedes A,B,C klass Goma 4sezonale Goodyear 205/55/16 Qmimi fiks 320euro.

  Prishtinë Sot, 19:46
  320 €
 • 5 foto
  Fellne Orgjinale per Audi Vw Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale per Audi Vw Mercedes

  Fellne Orgjinale per Audi Vw Mercedes Goma 225/50/17 Qmimi fiks 350euro 📞045/655/020.

  Prishtinë Sot, 19:46
  355 €
 • 3 foto
  Fellne Orgjinale per Audi A3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale per Audi A3

  Fellne 17coll Orgjinale per Audi A3 Qmimi fiks 320euro. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë Sot, 19:46
  320 €
 • 5 foto
  Fellne Orgjinale AMG per mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale AMG per mercedes

  Fellne Orgjinale AMG per Mercedes A,B,C Goma te veres 225/45/17. Qmimi fiks 400euro 📞045/655/

  Prishtinë Sot, 19:46
  400 €
 • 5 foto
  Fellne GTI megoma per Vw Audi Shkoda
  Autopjese dhe paisje

  Fellne GTI megoma per Vw Audi Shkoda

  Fellne GTI per Vw Golf5,6,7 Passat Touran Jetta Goma M+S 225/40/18. Qmimi fiks 400 euro 📞044

  Prishtinë Sot, 19:46
  400 €
 • 4 foto
  Fellne megoma per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw Audi

  Fellne orgjinale per Vw Golf 5 6 7 Pasat Touran Audi A3 Jane me goma Pirelli M+S te mira 205/55/16

  Prishtinë Sot, 19:46
  225 €
 • 4 foto
  Fellne Vossen per Vw Audi Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Vossen per Vw Audi Mercedes

  Fellne Vossen per Audi A3 A4 A5 A6 Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Mercedes B C E klass Goma te mira 22

  Prishtinë Sot, 19:46
  500 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw

  Fellne Orgjinale per Vw Golf 5,6,7 Pasat Touran Goma thuajse te reja 205/55/16 Qmimi 240euro fiks.

  Prishtinë Sot, 19:46
  245 €
 • 9 foto
  ⭕Shitet Banesa 99m2 në Lagjen Kalabria⭕️
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 99m2 në Lagjen Kalabria⭕️

  ⭕Shitet Banesa 99m2 kati 8-të në Lagjen Kalabria⭕️ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuzhine

  Prishtinë Sot, 19:45
  Me Marrveshje