Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prishtinë

 • 5 foto
  LINA-Shitet Banesa 63.8m2,K-V në Kalabri 08/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 63.8m2,K-V në Kalabri 08/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 20:18
  Me Marrveshje
 • 10 foto
   LINA-Shitet Banesa 123m2 Kati-V në Prishtinë 47/1
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 123m2 Kati-V në Prishtinë 47/1

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 20:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA SHITET PRISHTINE TE LESNA 97.6m20 /19
  Apartment / Banesa

  LINA SHITET PRISHTINE TE LESNA 97.6m20 /19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 20:18
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ⭕️Filloj shitja e banesave , e lokaleve në lagjen
  Apartment / Banesa

  ⭕️Filloj shitja e banesave , e lokaleve në lagjen

  HOLDING

  Prishtinë Sot, 20:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kurs për CorelDRAW X8
  Sherbime

  Kurs për CorelDRAW X8

  Kurs Intensive dhe te rregullta për CorelDRAW X8 www.shkollainformatika..com e- mail:shkollainform

  Prishtinë Sot, 20:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Auto alarm
  Autopjese dhe paisje

  Auto alarm

  Shes autoalarm me qmim te volitshem shum lir

  Prishtinë Sot, 20:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 7 1.6 tdi automatik
  Vetura

  Golf 7 1.6 tdi automatik

  Shes Golf 7 1.6 Tdi, 10/2013 ne gjendje perfekte 159.000km i posa servisuar me rryp dhembezor me tte

  Prishtinë Sot, 20:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf VII TDI Bluemotion
  Vetura

  Golf VII TDI Bluemotion

  Golf VII 1.6 TDI me I te kuqe bluemotion, viti 2013 model facelift , senzora para dhe prapa, dritat

  Prishtinë Sot, 20:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vw radio
  Autopjese dhe paisje

  Vw radio

  Shitet radio origjinal vw punon shum mir qmimi volitshem +38345633441 viber

  Prishtinë Sot, 20:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes.  Servera HP G5 - G6 dhe Blade server G7
  Pjese per kompjuter

  Shes. Servera HP G5 - G6 dhe Blade server G7

  Shiten serverat G5 - G6 dhe blade server G7 Per ma shum info 045260284 viber ##########

  Prishtinë Sot, 20:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesa 85m2 ne shitje ne Dardani
  Apartment / Banesa

  Banesa 85m2 ne shitje ne Dardani

  Banesa 85m2 ne shitje ne \"Dardani\" saktesisht tek \'Santea\" ne rrugen \"Xhemajl Mustafa\", banesa

  Prishtinë Sot, 20:17
  105.000 €
 • 2 foto
  OFROHET BANESA ME QERA
  Apartment / Banesa

  OFROHET BANESA ME QERA

  OFROHET Banesa ME qera në Bregun E Diellit te Banesat Ngjyr Hiri . Banesa ndodhet në një nga z

  Prishtinë Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 69m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 69m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 69m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallo

  Prishtinë Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 61.5m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 61.5m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 61.5m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sal

  Prishtinë Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  iphone 7 plus CE
  Telefona celulare

  iphone 7 plus CE

  gjendje perfekte sikur i ti CE silver 32 gb ardhur nga ch punon super grantoje 100% orgjinal

  Prishtinë Sot, 20:17
  310 €
 • 12 foto
  LINA-Shitet Banesa 102m2, Prishtinë 18/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 102m2, Prishtinë 18/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  BMW F10 3.0 D Automatik M8 2012  Me Dogan
  Vetura

  BMW F10 3.0 D Automatik M8 2012 Me Dogan

  BMW 530 D Automatik Tiptronic 8 Shpejsi, Viti 2012 , Me Dogan dhe Tabela RKS. Posedon, Distronic , U

  Prishtinë Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Goma ne shitje
  Autopjese dhe paisje

  Goma ne shitje

  Shiten 3 pare goma 195.65.15, Pirelli te ardhura nga suedia

  Prishtinë Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Banesa ne Lagje te Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Lagje te Spitalit

  Agjencioni SHTËPIA E RE

  Prishtinë Sot, 20:17
  60.000 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sall

  Prishtinë Sot, 20:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 94m2 ne Veternik Afer International
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 94m2 ne Veternik Afer International

  ⭕Shitet banesa 94m2 kati 4 ne Veternik Afer Hotel International⭕ ⭕Banesa posedon: ⭕Sallon â­

  Prishtinë Sot, 20:16
  800 €
 • 12 foto
  ⭕️Filloj shitja e banesave , e lokaleve në lagjen
  Apartment / Banesa

  ⭕️Filloj shitja e banesave , e lokaleve në lagjen

  HOLDING

  Prishtinë Sot, 20:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ringa (Shitet Lokali ne Prishtine)140/19
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Lokali ne Prishtine)140/19

  Shitet Lokali ne Prishtine te 4-Llullat(Kater Llullat): Lokali ka 30 m2 dhe eshte Perdhes Objektit.

  Prishtinë Sot, 20:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHES DRITARE TE DRURIT ME KIPER 044208389
  Mobilje

  SHES DRITARE TE DRURIT ME KIPER 044208389

  Shes 7 dritare te drurit me kiper me dimensione standarte , te mirembajtura dhe lyera mire mund te s

  Prishtinë Sot, 20:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet Banesa 103.2m2 , në Prishtinë 40/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 103.2m2 , në Prishtinë 40/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 20:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten 2 shtëpi, 180m2 dhe 240m2, lagjja Dodona.
  Shtepi / Vila

  Shiten 2 shtëpi, 180m2 dhe 240m2, lagjja Dodona.

  Shiten 2 shtëpi, 180m2 dhe 240m2 ne 2.5 ari truall ne lagjen Dodona. Shtëpitë gjinden ne Lagjen Dodo

  Prishtinë Sot, 20:16
  255.000 €
 • 6 foto
  Lenovo i5-gen 4 të riii nga Gjermania 4 cope....
  Kompjutera

  Lenovo i5-gen 4 të riii nga Gjermania 4 cope....

  Shes lenovo thinkpad i5 Core i5 gjenerata 4 500gb hdd 4gb ram memory 15.6inch kamer/migrofon Adapter

  Prishtinë Sot, 20:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA SHTEPIA 3KATE LAGJJA JANINA PR 186/17
  Shtepi / Vila

  LINA SHTEPIA 3KATE LAGJJA JANINA PR 186/17

  Shitet Shtëpia Oborr : 2.8 ari Adresa;Lagjja Janina-Mbrapa Grand Stores-PR Organizimi mbrendshem :

  Prishtinë Sot, 20:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes Audi a3 2.0 TDI
  Vetura

  Shes Audi a3 2.0 TDI

  Shes Audi a3 / 2.0 / tdi / 2011 / automatik / S line Vetura ne shendje te rregullt Viber; +383442613

  Prishtinë Sot, 20:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali 58m2 ne qender prane sheshit!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 58m2 ne qender prane sheshit!DELTA

  Ndodhet prane sheshit Zahir Pajaziti ne perdhes eshte ne pozite mjaft strategjike.Ka listen posedues

  Prishtinë Sot, 20:15
  310.000 €
 • 7 foto
  shitet banesa ne prishtine lagjja kalabria
  Apartment / Banesa

  shitet banesa ne prishtine lagjja kalabria

  Prishtine lagjja Kalabri ish Emshir. Shitet banesa 99m2, renditja: 2 dhoma gjumi, dhome neje me kuz

  Prishtinë Sot, 20:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ⭕️Shitet Banesa 62m2 në lagjen Dardania ⭕️
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet Banesa 62m2 në lagjen Dardania ⭕️

  ⭕️Shitet banesa 62m2 kati 4 Lagjen Dardania afër shkolles fillire ⭕️ ⭕️Banesa posedon â

  Prishtinë Sot, 20:15
  72.000 €
 • 5 foto
  SHITET Banesa ne Mati 1
  Apartment / Banesa

  SHITET Banesa ne Mati 1

  Agjencioni SHTËPIA E RE

  Prishtinë Sot, 20:15
  49.000 €
 • 5 foto
  Golf 6 plus 1.6 tdi bluemotion
  Vetura

  Golf 6 plus 1.6 tdi bluemotion

  VW Golf 6 Plus – 1.6 tdi me i te kuqe, Bluemotion Viti i prodhimit 11/2013, Gjendja shume e mire mek

  Prishtinë Sot, 20:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten 10 pc dhe tavolina
  Kompjutera

  Shiten 10 pc dhe tavolina

  Shiten 10pc ne gjendje te rregullt per cs 1.6 si dhe 10 tavolina te pershtatshme.

  Prishtinë Sot, 20:15
  900 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa ne prishtine lagjjen arberia 3
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne prishtine lagjjen arberia 3

  Shitet banesa ne Prishtine ne lagjen Arberia 3 ne afersi te ambasades Amerikane, ne kompleksin But

  Prishtinë Sot, 20:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ⭕️Shitet BANESA 90.75 m² në katin 10-të
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet BANESA 90.75 m² në katin 10-të

  HOLDING

  Prishtinë Sot, 20:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Inventar
  Mobilje

  Inventar

  Shitet, shanku, komoda e tv edhe pjesa tjeter percjellse me çmim te voliteshem

  Prishtinë Sot, 20:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  *** Shitet Banesa në lagjen Tophane 88m2
  Apartment / Banesa

  *** Shitet Banesa në lagjen Tophane 88m2

  *** Shitet Banesa në lagjen Tophane *** Ofrohet banesa për shitje me këto info: - Lokacioni: Prish

  Prishtinë Sot, 20:14
  80.000 €
 • 10 foto
  Shes MercedesBenz E270 cdi automatik
  Vetura

  Shes MercedesBenz E270 cdi automatik

  MercedesBenz E270 cdi automatik / 2003 / disel Ne gjendje shume te rregullt Viber: +38344261312 +383

  Prishtinë Sot, 20:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OPEL ZAFIRA 2.0 DIESEL REGJISTRIM 1 VIT
  Vetura

  OPEL ZAFIRA 2.0 DIESEL REGJISTRIM 1 VIT

  SHES OPEL ZAFIRA 2.0 DIZEL, viti i prodhimit është dhjetor 2003 , ka regjistrim 1 vit , me servisin

  Prishtinë Sot, 20:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Libra per Teknologjine Informative
  Libra / Revista

  Libra per Teknologjine Informative

  Shkolla Informatika ne Dardani Prishtine deri me tani ka botuar dhe ribotuar 29 tituj te librave per

  Prishtinë Sot, 20:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO FLEX
  Vetura

  OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO FLEX

  OPEL CORSA D FACE LIFT 1.3 CDTI ECO FLEX(MOTOR ME ZINGJIR), VITI 2010, 185000 KM ME LIBER TE SERVISI

  Prishtinë Sot, 20:14
  3.900 €
 • 7 foto
  Banesë 74m2 në shitje në Aktash.
  Apartment / Banesa

  Banesë 74m2 në shitje në Aktash.

  Banesa ka 63m2 në dokumenta, ndërsa faktike i ka 74m2. Banesa gjendet në Aktash në rrugën Mitrovica.

  Prishtinë Sot, 20:14
  70.000 €
 • 3 foto
  ⭕️Filloj shitja e banesave , në lagjen Prishtina e
  Apartment / Banesa

  ⭕️Filloj shitja e banesave , në lagjen Prishtina e

  HOLDING

  Prishtinë Sot, 20:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ⭕️Shitet banesa 96.3m2 ne katin e 3-te ne Lagjen M
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 96.3m2 ne katin e 3-te ne Lagjen M

  ⭕️Shitet banesa 96.3m2 ne katin e 3-te ne Lagjen Mat 1 ne Kompleksin Kodrina (Tregtia) Banesa po

  Prishtinë Sot, 20:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 75m2 me qira te Qafa objekti Minimax.
  Apartment / Banesa

  Banesë 75m2 me qira te Qafa objekti Minimax.

  Banesa gjendet te Qafa në objektin e MINIMAX. Banesa ndodet në katin e 8-të dhe është tërësishte e m

  Prishtinë Sot, 20:13
  600 €
 • 6 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtine )309/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtine )309/18

  Shitet Shtepia ne Prishtine ne Rr.Agim Qela (Lagjja Kalabria): Shtepia eshte 3 katshe dhe ka 6 ari o

  Prishtinë Sot, 20:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtëpi me 1.57 Ari Truall në shitje.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi me 1.57 Ari Truall në shitje.

  Shtëpia gjendet te shkolla fillore Pjeter Bogdani dhe ndodhet në 1.57 Ari Truall. Gjithashtu mundeso

  Prishtinë Sot, 20:13
  75.000 €
 • 4 foto
  Golf 6 plus 2.0 tdi automatik
  Vetura

  Golf 6 plus 2.0 tdi automatik

  VW Golf 6 Plus – 2.0 TDI, automatik, 140 ps, Viti i prodhimit 2010, Gjendja shume e mire mekanike,

  Prishtinë Sot, 20:13
  5.950 €