Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prishtinë

 • 2 foto
  OFROHET BANESA ME QERA
  Apartment / Banesa

  OFROHET BANESA ME QERA

  OFROHET Banesa ME qera në Bregun E Diellit te Banesat Ngjyr Hiri . Banesa ndodhet në një nga z

  Prishtinë Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 69m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 69m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 69m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallo

  Prishtinë Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 61.5m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 61.5m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 61.5m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sal

  Prishtinë Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  iphone 7 plus CE
  Telefona celulare

  iphone 7 plus CE

  gjendje perfekte sikur i ti CE silver 32 gb ardhur nga ch punon super grantoje 100% orgjinal

  Prishtinë Sot, 20:17
  310 €
 • 12 foto
  LINA-Shitet Banesa 102m2, Prishtinë 18/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 102m2, Prishtinë 18/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  BMW F10 3.0 D Automatik M8 2012  Me Dogan
  Vetura

  BMW F10 3.0 D Automatik M8 2012 Me Dogan

  BMW 530 D Automatik Tiptronic 8 Shpejsi, Viti 2012 , Me Dogan dhe Tabela RKS. Posedon, Distronic , U

  Prishtinë Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Goma ne shitje
  Autopjese dhe paisje

  Goma ne shitje

  Shiten 3 pare goma 195.65.15, Pirelli te ardhura nga suedia

  Prishtinë Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Banesa ne Lagje te Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Lagje te Spitalit

  Agjencioni SHTËPIA E RE

  Prishtinë Sot, 20:17
  60.000 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sall

  Prishtinë Sot, 20:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 94m2 ne Veternik Afer International
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 94m2 ne Veternik Afer International

  ⭕Shitet banesa 94m2 kati 4 ne Veternik Afer Hotel International⭕ ⭕Banesa posedon: ⭕Sallon â­

  Prishtinë Sot, 20:16
  800 €
 • 12 foto
  ⭕️Filloj shitja e banesave , e lokaleve në lagjen
  Apartment / Banesa

  ⭕️Filloj shitja e banesave , e lokaleve në lagjen

  HOLDING

  Prishtinë Sot, 20:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ringa (Shitet Lokali ne Prishtine)140/19
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Lokali ne Prishtine)140/19

  Shitet Lokali ne Prishtine te 4-Llullat(Kater Llullat): Lokali ka 30 m2 dhe eshte Perdhes Objektit.

  Prishtinë Sot, 20:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHES DRITARE TE DRURIT ME KIPER 044208389
  Mobilje

  SHES DRITARE TE DRURIT ME KIPER 044208389

  Shes 7 dritare te drurit me kiper me dimensione standarte , te mirembajtura dhe lyera mire mund te s

  Prishtinë Sot, 20:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten 2 shtëpi, 180m2 dhe 240m2, lagjja Dodona.
  Shtepi / Vila

  Shiten 2 shtëpi, 180m2 dhe 240m2, lagjja Dodona.

  Shiten 2 shtëpi, 180m2 dhe 240m2 ne 2.5 ari truall ne lagjen Dodona. Shtëpitë gjinden ne Lagjen Dodo

  Prishtinë Sot, 20:16
  255.000 €
 • 9 foto
  Shes Audi a3 2.0 TDI
  Vetura

  Shes Audi a3 2.0 TDI

  Shes Audi a3 / 2.0 / tdi / 2011 / automatik / S line Vetura ne shendje te rregullt Viber; +383442613

  Prishtinë Sot, 20:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali 58m2 ne qender prane sheshit!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 58m2 ne qender prane sheshit!DELTA

  Ndodhet prane sheshit Zahir Pajaziti ne perdhes eshte ne pozite mjaft strategjike.Ka listen posedues

  Prishtinë Sot, 20:15
  310.000 €
 • 7 foto
  shitet banesa ne prishtine lagjja kalabria
  Apartment / Banesa

  shitet banesa ne prishtine lagjja kalabria

  Prishtine lagjja Kalabri ish Emshir. Shitet banesa 99m2, renditja: 2 dhoma gjumi, dhome neje me kuz

  Prishtinë Sot, 20:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ⭕️Shitet Banesa 62m2 në lagjen Dardania ⭕️
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet Banesa 62m2 në lagjen Dardania ⭕️

  ⭕️Shitet banesa 62m2 kati 4 Lagjen Dardania afër shkolles fillire ⭕️ ⭕️Banesa posedon â

  Prishtinë Sot, 20:15
  72.000 €
 • 5 foto
  SHITET Banesa ne Mati 1
  Apartment / Banesa

  SHITET Banesa ne Mati 1

  Agjencioni SHTËPIA E RE

  Prishtinë Sot, 20:15
  49.000 €
 • 5 foto
  Golf 6 plus 1.6 tdi bluemotion
  Vetura

  Golf 6 plus 1.6 tdi bluemotion

  VW Golf 6 Plus – 1.6 tdi me i te kuqe, Bluemotion Viti i prodhimit 11/2013, Gjendja shume e mire mek

  Prishtinë Sot, 20:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten 10 pc dhe tavolina
  Kompjutera

  Shiten 10 pc dhe tavolina

  Shiten 10pc ne gjendje te rregullt per cs 1.6 si dhe 10 tavolina te pershtatshme.

  Prishtinë Sot, 20:15
  900 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa ne prishtine lagjjen arberia 3
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne prishtine lagjjen arberia 3

  Shitet banesa ne Prishtine ne lagjen Arberia 3 ne afersi te ambasades Amerikane, ne kompleksin But

  Prishtinë Sot, 20:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ⭕️Shitet BANESA 90.75 m² në katin 10-të
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet BANESA 90.75 m² në katin 10-të

  HOLDING

  Prishtinë Sot, 20:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Inventar
  Mobilje

  Inventar

  Shitet, shanku, komoda e tv edhe pjesa tjeter percjellse me çmim te voliteshem

  Prishtinë Sot, 20:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  *** Shitet Banesa në lagjen Tophane 88m2
  Apartment / Banesa

  *** Shitet Banesa në lagjen Tophane 88m2

  *** Shitet Banesa në lagjen Tophane *** Ofrohet banesa për shitje me këto info: - Lokacioni: Prish

  Prishtinë Sot, 20:14
  80.000 €
 • 10 foto
  Shes MercedesBenz E270 cdi automatik
  Vetura

  Shes MercedesBenz E270 cdi automatik

  MercedesBenz E270 cdi automatik / 2003 / disel Ne gjendje shume te rregullt Viber: +38344261312 +383

  Prishtinë Sot, 20:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OPEL ZAFIRA 2.0 DIESEL REGJISTRIM 1 VIT
  Vetura

  OPEL ZAFIRA 2.0 DIESEL REGJISTRIM 1 VIT

  SHES OPEL ZAFIRA 2.0 DIZEL, viti i prodhimit është dhjetor 2003 , ka regjistrim 1 vit , me servisin

  Prishtinë Sot, 20:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Libra per Teknologjine Informative
  Libra / Revista

  Libra per Teknologjine Informative

  Shkolla Informatika ne Dardani Prishtine deri me tani ka botuar dhe ribotuar 29 tituj te librave per

  Prishtinë Sot, 20:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO FLEX
  Vetura

  OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO FLEX

  OPEL CORSA D FACE LIFT 1.3 CDTI ECO FLEX(MOTOR ME ZINGJIR), VITI 2010, 185000 KM ME LIBER TE SERVISI

  Prishtinë Sot, 20:14
  3.900 €
 • 7 foto
  Banesë 74m2 në shitje në Aktash.
  Apartment / Banesa

  Banesë 74m2 në shitje në Aktash.

  Banesa ka 63m2 në dokumenta, ndërsa faktike i ka 74m2. Banesa gjendet në Aktash në rrugën Mitrovica.

  Prishtinë Sot, 20:14
  70.000 €
 • 3 foto
  ⭕️Filloj shitja e banesave , në lagjen Prishtina e
  Apartment / Banesa

  ⭕️Filloj shitja e banesave , në lagjen Prishtina e

  HOLDING

  Prishtinë Sot, 20:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ⭕️Shitet banesa 96.3m2 ne katin e 3-te ne Lagjen M
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 96.3m2 ne katin e 3-te ne Lagjen M

  ⭕️Shitet banesa 96.3m2 ne katin e 3-te ne Lagjen Mat 1 ne Kompleksin Kodrina (Tregtia) Banesa po

  Prishtinë Sot, 20:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 75m2 me qira te Qafa objekti Minimax.
  Apartment / Banesa

  Banesë 75m2 me qira te Qafa objekti Minimax.

  Banesa gjendet te Qafa në objektin e MINIMAX. Banesa ndodet në katin e 8-të dhe është tërësishte e m

  Prishtinë Sot, 20:13
  600 €
 • 3 foto
  Shtëpi me 1.57 Ari Truall në shitje.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi me 1.57 Ari Truall në shitje.

  Shtëpia gjendet te shkolla fillore Pjeter Bogdani dhe ndodhet në 1.57 Ari Truall. Gjithashtu mundeso

  Prishtinë Sot, 20:13
  75.000 €
 • 4 foto
  Golf 6 plus 2.0 tdi automatik
  Vetura

  Golf 6 plus 2.0 tdi automatik

  VW Golf 6 Plus – 2.0 TDI, automatik, 140 ps, Viti i prodhimit 2010, Gjendja shume e mire mekanike,

  Prishtinë Sot, 20:13
  5.950 €
 • 12 foto
  Mercedes C220 automatik-tiptronik facelift 2011
  Vetura

  Mercedes C220 automatik-tiptronik facelift 2011

  Shes mercedes C220’automatik-tiptronik facelift viti 2011 modeli elegance i sapo ardhur nga gjermani

  Prishtinë Sot, 20:13
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Porsche Panamera 3.0 Diesel 2012
  Vetura

  Porsche Panamera 3.0 Diesel 2012

  Porsche Panamera 3.0 Diesel Automatic Viti: 2012 km: 185000 Full Opsione ne gjendje Perfekte 1 Vit

  Prishtinë Sot, 20:12
  28.900 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 81.9m2 ne Lagjen Mat 1 Baruti Gruop
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 81.9m2 ne Lagjen Mat 1 Baruti Gruop

  ⭕Shitet banesa 81.9m2 ne katin 1 ne Lagjen Mat 1 Baruti Gruop ⭕ ⭕Banesa posedon ⭕Sallon ⭕

  Prishtinë Sot, 20:12
  750 €
 • 12 foto
  ⭕Shitet shtëpia 323m2 ne Lagjen Veternik ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet shtëpia 323m2 ne Lagjen Veternik ⭕

  HOLDING

  Prishtinë Sot, 20:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bandash Nr16 per mercedes C,B,E
  Autopjese dhe paisje

  Bandash Nr16 per mercedes C,B,E

  Shes bandash Nr16 gjendje shum tmir bajn ne mercedes C,B,E per me shum kontakto 044 904 102 ,,,,,, o

  Prishtinë Sot, 20:12
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  AUDI Q3 2.0 TDI S LINE - QUATTRO 2016 ME DOGANE
  Vetura

  AUDI Q3 2.0 TDI S LINE - QUATTRO 2016 ME DOGANE

  Shitet AUDI Q3 - 2.0 TDI - QUATTRO - S Line - S TRONIC- NE GJENDJE TE RE POSEDON: CHROME PACK, PANO

  Prishtinë Sot, 20:12
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Vw golf 6 match 2.0 tdi 103kw 6shpejsi viti 2012
  Vetura

  Vw golf 6 match 2.0 tdi 103kw 6shpejsi viti 2012

  Shes golf 6 match 2.0 tdi 103 kw 6shpejsi viti 2012 me dogan te paguar vetura posedon klimatronik ab

  Prishtinë Sot, 20:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FELLNE R18 PER AUDI
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE R18 PER AUDI

  Shes FELLNE ORIGJINALE r18 TE SAPOARDHURA NGA SWISS ME GOMA. BEJNE PER AUDI S-LINE A1, A2, A4, A3,

  Prishtinë Sot, 20:12
  420 €
 • 10 foto
  GOLF 4 1.9 TDI (I)TKUQE 2002
  Vetura

  GOLF 4 1.9 TDI (I)TKUQE 2002

  +38349557810 049557810 GOLF 4 1.9 TDI 74 KW (I) TE KUQE MOTORR MODEL I RI ME HARGJIME SHUM TE VOGLA

  Prishtinë Sot, 20:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  GRUEN
  Veshje / Kepuce / Ore

  GRUEN

  SHITET ORE DORE PER MESHKUJ E BRENDIT GRUEN BY SWISS SIKUR NE FOTO. MIYOTA QUARTZ MOVEMENT2115

  Prishtinë Sot, 20:12
  30 €
 • 2 foto
  ESPRIT CHRONOGRAPH
  Veshje / Kepuce / Ore

  ESPRIT CHRONOGRAPH

  SHITET ORE DORE PER MESHKUJ E BRENDIT GJERMAN ESPRIT CHRONOGRAPH SHUME ELEGANT DHE NJEKOHSISHT I HO

  Prishtinë Sot, 20:12
  40 €
 • 1 foto
  Shitet lokali 45m2 ne qender te 4 llullat!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 45m2 ne qender te 4 llullat!DELTA

  Lokali gjendet ne rrugen Bajram Kelmedi ne mes te 4 llullave dhe shkolles fillore Elena Gjika.gjende

  Prishtinë Sot, 20:12
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK S TRONIC ME DOGANE 2010
  Vetura

  AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK S TRONIC ME DOGANE 2010

  AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK - S-TRONIC - 2010, NE GJENDJE TE PERKRYER TEKNIKE, MEKANIKE DHE OPTIKE...

  Prishtinë Sot, 20:12
  8.999 €
 • 11 foto
  BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport pre 15€/dite!
  Vetura

  BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport pre 15€/dite!

  BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Tel/ viber/ whats: +38345450454 Tel: 049303591 Viber/ whats:

  Prishtinë Sot, 20:11
  15 €
 • 11 foto
  Audi A3 1.6 TDI Viti 2017 Matrix
  Vetura

  Audi A3 1.6 TDI Viti 2017 Matrix

  Audi A3 Dizell 1.6 TDI Matrix Rks E par Ne kosov Lleda Para Mrapa 2 Qelsa Boj Edhe Ndrrim Full

  Prishtinë Sot, 20:11
  1 €