• 1 foto
  Shitet banesa te Muratori ne MATI 1
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te Muratori ne MATI 1

  Shitet banesa ne lagjen Mati 1, rruga Muharrem Fejza mrapa Hoxha Group. Banesa eshte ndertim i Murat

  Prishtinë 18 shtator 19:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  HP i5 PROBOOK / IMPORT NGA ZVICRRA / 15”6
  Kompjutera

  HP i5 PROBOOK / IMPORT NGA ZVICRRA / 15”6

  Laptopi eshte ne gjendje te shkelqyer, punon perfekt, i rujten shum thujse iri Baterine e mban 2-3

  Prishtinë 18 shtator 19:22
  160 €
 • 3 foto
  DELL i5 LATITUDE / NGA ZVICRRA / I RUJTEN
  Kompjutera

  DELL i5 LATITUDE / NGA ZVICRRA / I RUJTEN

  Laptopi eshte ne gjendje te shkelqyer, punon perfekt, i rujten shum thujse iri Baterine e mban 2-3

  Prishtinë 18 shtator 19:21
  165 €
 • 1 foto
  Samsung C7 Duos
  Telefona celulare

  Samsung C7 Duos

  Shes samsung c7 duos ne gjendje shume te mire

  Prishtinë 18 shtator 19:21
  100 €
 • 2 foto
  Biçiklete
  Paisje per sport

  Biçiklete

  Shitet biçikleta e markes Wheeler, kamoflazhe me stikera. Cmimi eshte i diskutushem

  Prishtinë 18 shtator 19:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Bubi terrier
  Kafshe shtepiake

  Bubi terrier

  shiten bubat terriera 2 mujsh 30 euro copa 3 femra jan e nje mashkull 50 euro mashkulli +38344655893

  Prishtinë 18 shtator 19:18
  30 €
 • 0 foto
  Skija freeride LINE SICK DAY (NEW)
  Paisje per sport

  Skija freeride LINE SICK DAY (NEW)

  Skija Line Sick Day 125 Gjatesia: 180cm TE REJA Markeri: Jester deri ne 130kg

  Prishtinë 18 shtator 19:18
  470 €
 • 1 foto
  Shes PS3 i ardhur mga Zvicrra ne gjendje perfekte
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes PS3 i ardhur mga Zvicrra ne gjendje perfekte

  Shes PS3 i ardhur nga Zvicrra eshte ne gjendje shum te mire me 1 kontroller dhe i ka keto loja ne CD

  Prishtinë 18 shtator 19:17
  135 €
 • 1 foto
  Iphone 5 45€
  Telefona celulare

  Iphone 5 45€

  Shes iphone 5 ne gjendje shume te mire

  Prishtinë 18 shtator 19:16
  45 €
 • 5 foto
  Banesë 63m2 në shitje Mati 1, te Royal City.
  Apartment / Banesa

  Banesë 63m2 në shitje Mati 1, te Royal City.

  Banesë 63m2 në shitje Mati 1, te Royal City. Banesa gjendet te Mati 1, afër rrugës B në kompleksin

  Prishtinë 18 shtator 18:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten
  Kafshe shtepiake

  Shiten

  Shes Pula dhe Knojsi kush ka interesim me kontakto ne viber . +38349541422

  Prishtinë 18 shtator 18:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer te dhomav me montim 044945604
  Materiale ndertimi

  dyer te dhomav me montim 044945604

  shes dyer te dhomav 60 deri 130 euro te hymjes 100 euro dritare 30 euro punojm edhe me porosi tel. v

  Prishtinë 18 shtator 18:46
  60 €
 • 2 foto
  Tavolin buke
  Mobilje

  Tavolin buke

  Shitet tavolina buke me 6 larrike materjali dru

  Prishtinë 18 shtator 18:45
  200 €
 • 4 foto
  OFERT MUJORE 2 SHTEPI VETEM 255.000 EURO
  Shtepi / Vila

  OFERT MUJORE 2 SHTEPI VETEM 255.000 EURO

  -OFERT MUJORE prej dates 16.09 deri me daten 16.10 -255.000 EURO -Shes 2 shtëpi në qendër të Prisht

  Prishtinë 18 shtator 18:32
  255.000 €
 • 4 foto
  OFERT MUJORE 2 SHTEPI VETEM 255.000 EURO
  Shtepi / Vila

  OFERT MUJORE 2 SHTEPI VETEM 255.000 EURO

  -OFERT MUJORE prej dates 16.09 deri me daten 16.10 -255.000 EURO -Shes 2 shtëpi në qendër të Prisht

  Prishtinë 18 shtator 18:32
  255.000 €
 • 4 foto
  OFERT MUJORE 2 SHTEPI VETEM 255.000 EURO
  Shtepi / Vila

  OFERT MUJORE 2 SHTEPI VETEM 255.000 EURO

  -OFERT MUJORE prej dates 16.09 deri me daten 16.10 -255.000 EURO -Shes 2 shtëpi në qendër të Prisht

  Prishtinë 18 shtator 18:32
  255.000 €
 • 7 foto
  audi A4 Tdi quatro rks 2002
  Vetura

  audi A4 Tdi quatro rks 2002

  audi A4 2.5 tdi klim tronic quatro senzor parkingu 6 shpejtsi tempomat ulset me nxenje tel viber 044

  Prishtinë 18 shtator 18:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Timon ( vollan ) per Golf 5 me Airbag Komplet
  Autopjese dhe paisje

  Timon ( vollan ) per Golf 5 me Airbag Komplet

  Shitet Timoni ( Vollani ) per Golf 5 i perdorur por ne gjendje te rregullt dhe me Airbag komplet. C

  Prishtinë 18 shtator 18:24
  50 €
 • 3 foto
  ✅HP ZBook 15 ,Ram 16GB ,i7 gen4 - 529€
  Kompjutera

  ✅HP ZBook 15 ,Ram 16GB ,i7 gen4 - 529€

  SUPER OFERTE👍 Lloptopa profesional Workstation ✅HP ZBook 15 ,Ram 16GB ,i7 gen4 - 529€ ...........

  Prishtinë 18 shtator 18:19
  529 €
 • 2 foto
  ✅ LAPTOP WORKSTATION HP ELITEBOOK 8560W
  Kompjutera

  ✅ LAPTOP WORKSTATION HP ELITEBOOK 8560W

  ✅ LAPTOP WORKSTATION HP ELITEBOOK 8560W ➡️CPU i7-2670QM 2.20GHz up to 3.1GHz ➡️RAM 8 GB DD

  Prishtinë 18 shtator 18:19
  429 €
 • 2 foto
  ✅HP EliteBook 840 G1
  Kompjutera

  ✅HP EliteBook 840 G1

  ✅HP EliteBook 840 G1 ⏺Procesor core i7-4600U @2.10GHz ⏺Ram 8GB DDR3 ⏺SSD 128GB (ofert edhe

  Prishtinë 18 shtator 18:19
  349 €
 • 2 foto
  ✅HP EliteBook 8460p: 229€🔥
  Kompjutera

  ✅HP EliteBook 8460p: 229€🔥

  SUPER OFERTË!!! ✅HP EliteBook 8460p: 229€🔥 ⏺Procesor core i7-2640M @2.80GHz ⏺Ram 8GB DDR3 â

  Prishtinë 18 shtator 18:17
  229 €
 • 3 foto
  Pitbull rednose
  Kafshe shtepiake

  Pitbull rednose

  Shes pitbullin rednose mashkull mosha 1 vjet e 6 muj qmimi 80 euro osht qen shum i mir I dashtun per

  Prishtinë 18 shtator 17:48
  80 €
 • 2 foto
  Shiten mobiljet
  Mobilje

  Shiten mobiljet

  Shes mobiljet me qmim te arsyeshem

  Prishtinë 18 shtator 17:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa 88m2 në lagjen Mati 1 – KAWA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 88m2 në lagjen Mati 1 – KAWA

  ⭕️Shitet banesa 88m2 në lagjen Mati 1 – KAWA Group Banesa gjendet në kompleksin Çelësi i Pris

  Prishtinë 18 shtator 17:42
  865 €
 • 4 foto
  Shitet Lokali 85m² kati përdhes lagjen e Spitalit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali 85m² kati përdhes lagjen e Spitalit

  Shitet Lokali 85m² ndërtim i ri, Kompleksi Mbretëresha Teuta, afer QKUK në lagjen e Spitalit. Lokali

  Prishtinë 18 shtator 17:40
  2.500 €
 • 11 foto
  Shitet banesa 80m² kati 3, ne Mbretëresha Teuta
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 80m² kati 3, ne Mbretëresha Teuta

  Shitet banesa 3 dhomshe 80m² në katin e 3-të në Kompleksin Mbretëresha Teuta në lagjen e Spitalit. B

  Prishtinë 18 shtator 17:35
  950 €
 • 2 foto
  Iphone X 64 GB
  Telefona celulare

  Iphone X 64 GB

  Shes urgjent Iphone X 64 GB ne folje hala 2 muj i perdort .. Garancion nga une... Viber ose tel :

  Prishtinë 18 shtator 17:28
  760 €
 • 7 foto
  Golf 4 1.9 TDI (i)tkuqe model OCEAN 2004
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI (i)tkuqe model OCEAN 2004

  shes Golf 4 1.9 TDI (i)tkuqe 74kw .. Viti i prodhimit 2004..Regjistrim 1 vit..Posedon:: Liber servis

  Prishtinë 18 shtator 17:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes CLA 220 CDI - Look AMG
  Vetura

  Mercedes CLA 220 CDI - Look AMG

  Mercedes CLA 220 CDI Look AMG Viti - 2013 Automatik 131.000 KM 125KW / 170PS Vetura Me RKS Auto

  Prishtinë 18 shtator 17:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma 205 55 16 kontinetal ms viti 2015
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205 55 16 kontinetal ms viti 2015

  Shes 4 goma 205 55 16 kontinetal ms 044656060

  Prishtinë 18 shtator 17:26
  155 €
 • 6 foto
  Shes Pasat 2.0 Dizel DSG Viti 2005
  Vetura

  Shes Pasat 2.0 Dizel DSG Viti 2005

  Shes Pasat 3C viti 2005 dizel 2.0 TDI , Posedon : klim tronik ,Navigon tempomat , bordkompjuter, , k

  Prishtinë 18 shtator 17:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mobilje
  Mobilje

  Mobilje

  Shiten kauqat kauqat kan edhe mbulojat shitet edhe sholja edhe llavaboja ne ket qmim krejt gjiths

  Prishtinë 18 shtator 17:24
  75 €
 • 1 foto
  sony psp street
  Lojra per PC / Videolojra

  sony psp street

  shitet psp e perdort krejt funksionet i bajn ne ekran i ka do gritha tvogla nuk tpengojn me lu vjen

  Prishtinë 18 shtator 17:18
  25 €
 • 0 foto
  Shitet Bicikleta
  Paisje per sport

  Shitet Bicikleta

  Shitet bicikleta shume pak e perdorun.

  Prishtinë 18 shtator 17:18
  170 €
 • 8 foto
  Golf 6 Tdi 77 KW BlueMotion 2010
  Vetura

  Golf 6 Tdi 77 KW BlueMotion 2010

  Golf 6 1.6 Tdi 77 KW BlueMotion 2010..... Vetura qe 2 muj u regjistru e doganu nKosov..... Vetura po

  Prishtinë 18 shtator 17:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Piaggio Liberty
  Motore (mbi 50 cc)

  Piaggio Liberty

  Shitet skuteri 125cc piaggio liberty ne gjendje te rregullt 7700 km te kaluara

  Prishtinë 18 shtator 17:14
  1.480 €
 • 11 foto
  OPEL CORSA 1.3ECOFLEX SAPO E ARDHUR 2009
  Vetura

  OPEL CORSA 1.3ECOFLEX SAPO E ARDHUR 2009

  Opel Corsa 1.3ECO FLEX ( Diesel ) Viti 2009 ne gjendje shum te mir , posedon : Klima Funksionale ,

  Prishtinë 18 shtator 17:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A3 1.9TDI
  Vetura

  Audi A3 1.9TDI

  Shes audin ne gjendje shume te mir pune e ardhur nga zvicrra 360.000 km te kaluara Motorin e ka ti

  Prishtinë 18 shtator 17:05
  1.300 €
 • 4 foto
  Kombi T2
  Vetura

  Kombi T2

  Shes Kombin T2 1.9 dizell ne gjendje te rregullt regjistrim ka edhe 2 muj e gjysme.Per me shume kon

  Prishtinë 18 shtator 17:04
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes Benz E 200 CDI  RKS
  Vetura

  Mercedes Benz E 200 CDI RKS

  I po sa regjistruar ne RKS E 200 CDI Ndrrim i mundshem me banes ne Fush kosov

  Prishtinë 18 shtator 17:04
  19.500 €
 • 5 foto
  Banese ne shitje ne lagjen Ulpiana
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje ne lagjen Ulpiana

  Shitet banesa ne Ulpiane, kati 4, eshte komplet e mobiluar, 63m2 Banesa ka kete renditje: >>

  Prishtinë 18 shtator 16:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  NAVIFORCE - ORE
  Veshje / Kepuce / Ore

  NAVIFORCE - ORE

  NAVIFORCE - ORE Leisure Army Military design Men's watch Water resistant (Washing Hand) Date and Ho

  Prishtinë 18 shtator 16:48
  34 €
 • 8 foto
  VR REAL ESTATE AGENCY BANESË NË SHITJE DODONA
  Apartment / Banesa

  VR REAL ESTATE AGENCY BANESË NË SHITJE DODONA

  Shitet banesa e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Dodona,kati:I tretë(III),sipërfaqja:87m2. Ba

  Prishtinë 18 shtator 16:43
  90.000 €
 • 3 foto
  VR REAL ESTATE AGENCY BANESË NE SHITJE QENDER
  Apartment / Banesa

  VR REAL ESTATE AGENCY BANESË NE SHITJE QENDER

  Shitet banesa e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Qendër(afër Teb Bank),kati:I parë(I),sipërfa

  Prishtinë 18 shtator 16:43
  1.100 €
 • 4 foto
  Shitet Lokali 45m² kati përdhes lagjen e Spitalit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali 45m² kati përdhes lagjen e Spitalit

  Shitet Lokali 45m² ndërtim i ri ne Kompleksin Mbretëresha Teuta, afer QKUK në lagjen e Spitalit. Lok

  Prishtinë 18 shtator 16:40
  2.500 €
 • 4 foto
  SHTEPIJA SHITJE
  Shtepi / Vila

  SHTEPIJA SHITJE

  shtepit kan ket Renditje Sallon Kuzhin Dhom Banjo Koridor Taras Podrum Shtepija Tjetr Ka 3

  Prishtinë 18 shtator 16:39
  190.000 €
 • 0 foto
  Iphon 5s 64gb
  Telefona celulare

  Iphon 5s 64gb

  Iphoni eshte ne gjendje te rregullt pa asnje defekt 64gb

  Prishtinë 18 shtator 16:27
  110 €
 • 1 foto
  Shes Sony Xperia dhe Xperia z5 cmimi 250 euro
  Telefona celulare

  Shes Sony Xperia dhe Xperia z5 cmimi 250 euro

  Shes dy telefona Sony Xperia dhe Sony Xperia z5 , cmimi 250 per dy telefonat , telefonat jan ne gje

  Prishtinë 18 shtator 16:27
  250 €
 • 5 foto
  Audi a4 1.9 tdi S-line
  Vetura

  Audi a4 1.9 tdi S-line

  Vetura eshte ne gjendje shume te mire per me shume na kontaktoni 044 392 982 + 383 44 392 982

  Prishtinë 18 shtator 16:26
  5.800 €