• Touran 2.0tdi dsg rks

  Touran 2.0tdi dsg rks

  Touran 2.0tdi automatik dsg klimautronik i servisuar komplet shum i ruajtur si mbrenda ashtu dje jasht goma treja fellne rexhistrim 8muaj qmimi fiks 6400 TAG. TAG. TAG. TAG. TAG. TAG. TAG. TAG. >&

  6.400 €
  Prishtinë
  Dje, 09:04
 • Audi A4 2.0Dizel Automatik -2006 RKS

  Audi A4 2.0Dizel Automatik -2006 RKS

  Shes A4 2.0Dizel Automatik Viti-2006 RKS 1Vit Posedon: klimtronik,senzor parkingu, nxemje ne korrika , goma dhe fellne te reja. Gjendjen e ka super te mir Pres bleres serioz:044263851 Skam Viber

  7.400 €
  Prishtinë
  Dje, 09:04
 • MERCEDES C CLASS 200 FACELIFT AVANTGARDE RKS -13

  MERCEDES C CLASS 200 FACELIFT AVANTGARDE RKS -13

  Shitet Mercedes-Benz C 200 Facelift Avantgarde BlueEFFICIENCY 2013, 130000 km te kaluara Vetura posedon libër servisi, goma te reja te dimrit 2016, sistemin Start&Stop, senzora parkingu, garantoj

  19.800 €
  Prishtinë
  Dje, 09:04
 • VW Golf 4 1.9D Pacific Automatik

  VW Golf 4 1.9D Pacific Automatik

  Shes Golf 4 1.9Dizel Pacific Viti i Prodhimit 6.12.2003 RKS 1 vit Posedon: Klim tronik, Ulset me nxemje, tempomat, Komanda ne vollan, Automatik Tip tronik, Gjendja tekinike super e mir po ashtu edhe

  5.200 €
  Prishtinë
  Dje, 09:04
 • PCIe PCI-E PCI Express Riser Card 1x to 16x

  PCIe PCI-E PCI Express Riser Card 1x to 16x

  PCIe PCI-E PCI Express Riser Card 1x to 16x USB 3.0 Data Cable SATA to 4Pin IDE Molex

  10 €
  Prishtinë
  Dje, 08:26
 • SAMSUNG GALAXY S6

  SAMSUNG GALAXY S6

  Shes samsung galaxy s6 full unlock, osht ble ne saturn ne gjermani 1 vit i perdorun shum i rujtun, 32 gb. Qmimi 320 euro. Kontak ne viber ose whatsapp: +37745851523

  320 €
  Prishtinë
  Dje, 08:26
 • 2 Termo 3.5kw

  2 Termo 3.5kw

  Shitet termo 3.5 kw, eshte ne gjendje te rregullt pune, kablla monofaz 2 metra , posedon termostatin Dimensionet: 86 x 65 x 32 cm

  90 €
  Prishtinë
  Dje, 08:25
 • Shitet

  Shitet

  Shitet iphone i ri shum pak i perdorun me garancion

  125 €
  Prishtinë
  Dje, 08:16
 • Samsung Tab 4

  Samsung Tab 4

  Shes Tabletin Samsung 7 inch. Modeli Tab4, ne gjendje shum te mir. Baterin e mban shum mir. Ka adapterin e vet dhe nje fotroll/ mbrojtese Qmimi eshte 200 euro, pak i negociueshem Viber +37744249066

  200 €
  Prishtinë
  Dje, 08:16
 • Fellne 16coll Pollo 2011 Golf 4 Bora Seat

  Fellne 16coll Pollo 2011 Golf 4 Bora Seat

  Shes fellnet origjinal te vw pollo 2011 ne gjendje te mire si dhe gomat 95%te reja me numer 205-55-16 te vitit 50-2014. Ndrrim i mundshem Shiten edhe ndamas. Tel:044240252 049788630

  385 €
  Prishtinë
  Dje, 08:14
 • Fellne 17 coll

  Fellne 17 coll

  Shes fellnet ne gjendje shume te mire si me kan te reja si dhe gomat fort te mira 225-45-17 te vitit 2013 , te posa ardhura nga Zvcrra.Shiten edhe ndamas. Ndrrim i mindshem. Tel:vib:044240252

  390 €
  Prishtinë
  Dje, 08:14
 • Shtëpi 202m2 me qira në lagjen NIC

  Shtëpi 202m2 me qira në lagjen NIC

  Shtëpi 202m2 me qira në lagjen NIC. Shtëpia gjendet në Çagllavicë në lagjen NIC, është tërësisht e mobiluar, ka ujë 24/7, siguri, oborr si dhe është tërëisht e mobiluar. Shtëpia ka këtë renditje: - Ka

  800 €
  Prishtinë
  Dje, 08:09
 • 2x Led drita H7 te perparme per vetura

  2x Led drita H7 te perparme per vetura

  dy drita led H7 (te perparme) per vetura 50w viber: +37744185655

  15 €
  Prishtinë
  Dje, 08:04
 • BLEJ GJITH MODELET E (MERCEDES) NGA VITI 2002-2015

  BLEJ GJITH MODELET E (MERCEDES) NGA VITI 2002-2015

  Kompanija AUTO(AVANGARDE) Blejm gjitha modelet e MERCEDESIT nga Viti 2003 deri 2015 Blejm ngjende te rregullt por blejm dhe mercedesa me Defekte ose te Aksidentum ne gjindemi gjith regjionin e kosove

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 08:04
 • Audi a3 esapo doganuar

  Audi a3 esapo doganuar

  shes Audi a3 2.0 tdi esapo doganuar vetura posedon klimatronik abes esp bordkompjuter tempomat shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme per me shum 044 431 606

  7.900 €
  Prishtinë
  Dje, 08:04
 • Pjesë për RENO SCENIC II dhe Grand Scenic II

  Pjesë për RENO SCENIC II dhe Grand Scenic II

  Pjese per RENO SCENIC II dhe Grand Scenic II1.4/16v,1.6/16v,2.0/16v,1.5dci si dhe 1.9/dci.Tel 044 986 626 & 049 420 149. Ne Viber në numrin + 377 44 986 626.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 08:04
 • Pjese RENAULT MEGANE II dhe Reno Megane karavan II

  Pjese RENAULT MEGANE II dhe Reno Megane karavan II

  Pjese per RENO MEGANE II dhe Reno Megane karavan II 1.4/16v,1.6/16v,2.0/16v,1.5dci si dhe 1.9dci.Tel 044 986 626 & 049 420 149. Ne Viber + 377 44 986 626.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 08:04
 • SHTEPI 4 KATESHE ME 3.78 ARI TRUALL NE SHITJE, A..

  SHTEPI 4 KATESHE ME 3.78 ARI TRUALL NE SHITJE, A..

  SHTEPI 4 KATESHE, HYRJET E NDARA PER CDO KATE. CDO KATE KA NGA 3 DHOMA, KUZHINE TE NDARE, BANJO, BALLKON. TRUALLII: 378M2. LOKACIONI: AFER AMBASADAVE GJERMANE DHE ITALIANE. ÇMIMI: 320,000EURO. MUNDES

  320.000 €
  Prishtinë
  Dje, 07:59
 • BANESA NE SHITJE 128M2 PRAPA TEB BANKES

  BANESA NE SHITJE 128M2 PRAPA TEB BANKES

  SHITEN BANESA 128M2 PRAPA TEB BANKES, BANESA ESHTE NE KATIN E DYTE, KA SALLON TE MADH (60M2), KUZHINE, DY DHOMA GJUMI, DISA BANJODHE BALLKON. ÇMIMI 900€/M2 Tek kërkimi: shtypni “045534717”, past

  900 €
  Prishtinë
  Dje, 07:59
 • Banesat mbrapa Sllovenia Sport

  Banesat mbrapa Sllovenia Sport

  Shiten banesat vetem 5 min larg nga qendra e qytetit. Banesat gjinden mbrapa rruges se Sllovenia Sport e cila vazhdon deri larte aty edhe ku gjinden banesat, pra vetem 5 min larg nga qendra e qytetit.

  850 €
  Prishtinë
  Dje, 07:56
 • BANESE SHITJE OSE ME QIRA 40M2 BREGU I I DIELLIT45

  BANESE SHITJE OSE ME QIRA 40M2 BREGU I I DIELLIT45

  BANESE SHITJE OSE ME QIRA 40M2 BREGU I I DIELLIT45000€ BANESA KA KETE STRUKTURE: SALLON ME KUZHINE:1 DHOMA GJUMI:1 BANJO:1 BALLKON:1 LOKACIONI:TE AMBULANTA SIPERFAQJA:40M2 ÇMIMI: 45000€ QIRAJA:230 Tek

  230 €
  Prishtinë
  Dje, 07:43
 • Banese prej 100m2 ne Prishtine

  Banese prej 100m2 ne Prishtine

  Shitet banesa super luksoze ne katin e pare perball KEP-it rruga Bajram Kelmendi Prishtine Banesa ka 96 m2, Ka 3 dhoma dhe sallonin bashke me kuzhine dhe banjo (ndertim i ri) Cmimi 115 000 bashke me

  85.000 €
  Prishtinë
  Dje, 07:34
 • VW Passat 3c 1.9 tdi RKS -06

  VW Passat 3c 1.9 tdi RKS -06

  shes pasat 3c 1.9 tdi ne gjendje shum te mri i rexhistrum deri ne maj 2017 ne ermer tem pasati ka te gjitha servisat e krum me faktur nuk ka nevoj per as nej invesitim karrikat me nxemje klim hid

  6.950 €
  Prishtinë
  Dje, 07:26
 • Pjes per peugeot 807 2006

  Pjes per peugeot 807 2006

  shes pjes per peugot 807 2006 te importuara prej zvicrre dy farrat e par dritat dy shtopat e mram dy shmingovaca dy pashqyre ladnjaku allanseri alternatori partikull filteri 045 202 384 peugeot

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 07:26
 • SHES OPEL ASTRA 1.7 DIZEL 5 muj rks qmimi lir

  SHES OPEL ASTRA 1.7 DIZEL 5 muj rks qmimi lir

  Shes opel astra 1.7 dizel Viti prodhimit 1994 E rexhistrume ne menyr te rregullt rks 5 muj Hipotek nuk eshte Goma te reja muzik ec shummm mir Qmimi i volitshem 044 106 941 044 877 535

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 07:24
 • Shitet golf 4 1.9 tdi special 12.2002

  Shitet golf 4 1.9 tdi special 12.2002

  Shitet golf 4 tdi special me ni i te kuqe viti 16.12.2002 te kalume 204 mij me liber servisit deri 195 mij me 6cd me klim automatik me gjama me pulla ne gjendje shum te mire i sa po ardhun nga gjerman

  3.500 €
  Prishtinë
  Dje, 07:24
 • SHES OPEL CORSA 1.2 16v

  SHES OPEL CORSA 1.2 16v "ECO TEC"FULL EKSTRA /2001

  SHES OPEL CORSA 1.2 16v Benzin ( Snihet qe eshte dhezume) jo 1.0 po 1.2 MOTORRIN E MODELIT TE TIPIT TE RI hargjime shum te vogla 5 litra - 100 km - ME KILOMETRA TE GARANTUME - VITI I PRODHIMIT FUND

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 07:07
 • OXHAK PASTRUES

  OXHAK PASTRUES

  N.SH.,,FANTEKS"-PRISHTINE BEJME PASTRIMIN E OXHAQEVE,KALDAJAT E NXEMJEVE QENDRORE,KAMINAVE.POSEDOJME MJETE TE PERSOSURA, INFO:044 231 620

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 06:38
 • fiat 2001

  fiat 2001

  modeli fiat viti 2001 ne gjendje te mir gumat e reja mrapa shum i rujten rexh deri mujin e 8 049191718 t4 , lt fiat , sprinter , iveco t5

  2.300 €
  Prishtinë
  Dje, 04:14
 • Shitet Koliba Per Qen

  Shitet Koliba Per Qen

  Shitet koliba per qen eshte e ruajtur gjendem ne prishtin qmimi shum i volitshem kontakt ne nr 044-874-870 +viber

  20 €
  Prishtinë
  Dje, 03:18
 • kandi

  kandi

  shitet kandi shum funksional shtrihet pe fjetje esht i perdorur vetem 6 muaj esht ne gjendeje te rregullt dimenzionet 4.30/2.80 plus taburea 120 per me shum info kontakto nr.

  900 €
  Prishtinë
  Dje, 02:28
 • Qanta & Kofera per mixeta DYNACORD PM

  Qanta & Kofera per mixeta DYNACORD PM

  Qanta origjinale per mix DYNACORD PM 1000 1/2/3, poashtu PM600/3, PM 1600/2, PM 1600/3...

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 02:18
 • Audi 80

  Audi 80

  Audi 80 ne gjendje perfekte .

  1.000 €
  Prishtinë
  Dje, 02:14
 • Urgjent Shes Banesen 38 mi euro 144m

  Urgjent Shes Banesen 38 mi euro 144m

  Shes banes urgjent Fush Kosove 38 mi € afer shkollës Mihal Grameno. 144 m2 / e gatshme . thir kur te don për informata viber/whatsapp +37744623897

  38.000 €
  Prishtinë
  Dje, 01:45
 • Paisje për optikë (Syze)

  Paisje për optikë (Syze)

  Paisje për optikë të ardhura nga Gjermania

  9.000 €
  Prishtinë
  Dje, 01:40
 • shes aparate per caffe

  shes aparate per caffe

  shes aparate per caffe instant dhe caffe me kokerr, gjithashtu furnizojme me caffe, qumesht pluhur,choko,irish cream. Jemi distributor gjeneral te firmes ICS Holande.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 01:26
 • Honda Camino boj ndrrim

  Honda Camino boj ndrrim

  Punon shum mir dhez let i bojn të gjtha drita freni kilometrazha dhez shum let ka fuqi bon ndrim me motora me pedale edhe me defekt tomos piaggio e tjer mundeni mem shkru ne viber nr +377 45 555 502

  160 €
  Prishtinë
  Dje, 01:17
 • Shitet Opel Corsa

  Shitet Opel Corsa

  Shitet Opel Corsa viti 2003 me naft motorri Japan 1.7

  4.200 €
  Prishtinë
  Dje, 01:16
 • Blejm vetura MERCEDES-BENZ ,Me tabela RKS,AKSIDENT

  Blejm vetura MERCEDES-BENZ ,Me tabela RKS,AKSIDENT

  Blejm vetura mercedes me aksidente demtime te ndryshme , ne gjendje te rregullta n'varet nga qmimi qe na e ofroni pa dogan etj ... per me shum kontakto +38649235485. Viti nga 2001 e lart

  5.555 €
  Prishtinë
  Dje, 01:06
 • Banese 80m2 Te Muhaxheret me garazh dhe mobile

  Banese 80m2 Te Muhaxheret me garazh dhe mobile

  Shitet banesa mjaft e kendshme 80m2 ne "Lagjjen e Muhaxhereve".Banesa eshte ndertim i ri i sapo perfunduar.Banesa perbehet nga dy dhoma te gjumit,dhoma e dites me kuzhine,ballkoni.Banesa ka pamje nga

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 00:58
 • Shes banesen ne Mati 1 (prapa Super Vives)

  Shes banesen ne Mati 1 (prapa Super Vives)

  Banesa ka kete renditje: Sallon,kuzhine dhe trepezari 2x Dhoma gjumi 1x Banjo 1x ballkon Ndertesa eshte leshuar per banim ne nentor te vitit 2015. Posedon parkun per femije, parking te mjaftueshem, a

  750 €
  Prishtinë
  Dje, 00:35
 • 8gb 4gb 2gb ddr3 ddr2 ddr ram per llaptop dhe pc

  8gb 4gb 2gb ddr3 ddr2 ddr ram per llaptop dhe pc

  ram pc 8gb ddr3=30e 2 gb ddr3 =5e ------------------------- 4gb ddr2=15e copa 2gb ddr2=.5e 1gb ddr2-...2e ----------------------------------------- 1gb ddr=...3e ----------------

  5 €
  Prishtinë
  Dje, 00:26
 • SHITET VW GOLF 3 1.4 Benzin

  SHITET VW GOLF 3 1.4 Benzin

  Shitet vw golf 3 ,1.4 benzin, ne gjendje te mir teknike viti prodhimit 92

  1.100 €
  Prishtinë
  Dje, 00:24
 • Shiten Fellnet Mercedes

  Shiten Fellnet Mercedes

  Shes Fellnet 16 per Mercedes E class njera eshte e demtuar 3 tjera jan ngjendje shum tmir

  200 €
  Prishtinë
  Dje, 00:24
 • Honda Camino tip top

  Honda Camino tip top

  Punimin e ka shum te mir i bon drita kilometrazha dhez shum let ka fuqi me ni fjal ska nevoj asnje cent me shti to dokumenta nuk ka keshtu e kam ble boj ndrrim me motora me pedale piaggio hercules tom

  160 €
  Prishtinë
  Dje, 00:24
 • Shtepia ne Matiqan ose ndrim me banesa 2 ing

  Shtepia ne Matiqan ose ndrim me banesa 2 ing

  Shtepia ndodhet afer stacionit te fundit te autobusit lokal 3A Trulli eshte 4.50 ari me infrastruktur te kompletuar si dhe shtepia ka leje ndertimi Shtepia permban: Bodrumin - si depo 25 m2 Perdhe

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 23:58
 • BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 57M2 MATI1.

  BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 57M2 MATI1.

  BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 57M2, KATI 3, MATI1 SHITET BANESE NE PRISHTINE ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 57M2, NE KATIN E TRETE (3), AFER SHKOLLES FILLORE PAVARESIA. OBJEKTI ESHTE VETEM PESE KATE

  45.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 23:56
 • Aksesor(rruza)per femra FOSSIL( per vello nuseje)

  Aksesor(rruza)per femra FOSSIL( per vello nuseje)

  Shes aksesoret rruza dhe vathet FOSSIL te perdorura pak here gjate ceremonis martesore!per me shume na shkruani viber Prishtine

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 23:48
 • Shtepia Ne Lagjen Lidhja e Prizerenit

  Shtepia Ne Lagjen Lidhja e Prizerenit

  Shitet Shtepia 90m2 me 3 ari truall.Shtepia shitet e mobiluar.Shtepia gjindet ne lagjen “Lidhja e Prizrenit”ne Prishtine .Shtepia ka 2 dhoma gjumi ,nje sallon ,kuzhinene kompletuar ,hapsiren per

  110.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 23:42
 • ofroj tenda karrika me tavolina 049591102

  ofroj tenda karrika me tavolina 049591102

  Ofro sherbime ne tere kosoven per dasma dhe evente te tjera

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 23:28