Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prishtinë

 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Vw Audi Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw Audi Mercedes

  Fellne Orgjinale per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Audi A3 A4 Goma 205/55/16 te veres thuaje te reja

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  345 €
 • 4 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes 18coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes 18coll

  Fellne 18coll Orgjinale per Mercedes C E S klass Qmimi fiks 220euro. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  220 €
 • 5 foto
  Fellne megoma per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw Audi

  Fellne megoma per Vw Audi Goma te veres 225/45/17. Qmimi fiks 500euro

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  500 €
 • 4 foto
  Fellne orgjinale per Audi A3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi A3

  Fellne 17coll Orgjinale per Audi A3 Qmimi fiks 300euro. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  300 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw

  Fellne Orgjinale per Vw Golf 5,6,7 Pasat Touran Goma thuajse te reja 205/55/16 Qmimi 200euro fiks.

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  200 €
 • 5 foto
  Fellne Orgjinale per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale per Vw Audi

  Fellne per Vw Audi Goma M+S Kelly thuajse te reja 205/55/16 Qmimi fiks 270euro. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  270 €
 • 4 foto
  Fellne orgjjnale per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjjnale per Bmw

  Fellne 18coll per Bmw 1she 3she 5she GT Qmimi 300euro. Fiks. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  300 €
 • 5 foto
  Fellne Orgjinale per Vw Audi Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale per Vw Audi Mercedes

  Fellne Orgjinale per : Mercedes A,B,C klass Vw Passat Touran Golf 5,6,7 Audi A3 A4 A6 Goma thujse t

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  355 €
 • 5 foto
  ⭕️Shitet banesa 109m2 në Lagjën e Spitalit
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 109m2 në Lagjën e Spitalit

  ⭕️Shitet banesa 109m2 në Lagjën e Spitalit Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhinë ⭕️3 d

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFROJ BANES ME QIRA AFAT SHKURT NE VELLANI
  Apartment / Banesa

  OFROJ BANES ME QIRA AFAT SHKURT NE VELLANI

  ofroj banes me qira, afat te shkurt, ne vellani, banesa ka ket rrenditje nje dhlom gjumi salloni me

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KERKOJ PUNTOR,PER QERAMIKA PLLAKA
  Punesime

  KERKOJ PUNTOR,PER QERAMIKA PLLAKA

  kerkoj puntor,per qeramika.pllaka. me provoj,dhe me pak provoj pune.rroga orari me marveshje. ju mir

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  GOLF VW - IV
  Vetura

  GOLF VW - IV

  Shes VW Golf IV 1.9 Dizell ngjyr vishnje e mbyllur i ardhur nga zvicrra i bler me kilometrazh 00 , i

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  4.300 €
 • 7 foto
  Shiten 2 banesa 58.2m2 dhe 52.5m2 në Dragodan.
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa 58.2m2 dhe 52.5m2 në Dragodan.

  Banes gjendet në Dragodan në kompleksin e Tregtisë. Banesa shiten të dyja bashkë, ndodhen në katin e

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  140.000 €
 • 4 foto
   LINA Shitet Banesa 70m2,K-II Veternike-Pr 49/19
  Apartment / Banesa

  LINA Shitet Banesa 70m2,K-II Veternike-Pr 49/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet Banesa 111m2,K-V në Kalabri 11/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 111m2,K-V në Kalabri 11/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet Banesa 86.65m2, në Prishtinë 32/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 86.65m2, në Prishtinë 32/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PASSAT 1.9 TDI (I TKUQE) 74 KW 2002
  Vetura

  PASSAT 1.9 TDI (I TKUQE) 74 KW 2002

  TEL 045548195 Viber +38345548195 PASSAT 1.9 TDI - ( I ) TE KUQE - 74 KW MOTORRIN NE GJENDJE

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET BANESA TE SH. FILORE PAVARSIA KATI (2)
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA TE SH. FILORE PAVARSIA KATI (2)

  shitet banesa te shkolla filore pavarsia per balle ambulantes. ne komplexine V.Asllani ne katin 2 ka

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET BANESA TE SHKOLA FILORE PAVARSIA. KATI 4
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA TE SHKOLA FILORE PAVARSIA. KATI 4

  Shitet banesa te shkola fillore.Pavarsia ne katin lV ka LINDJA.ne komleksin.VASLLANI 61.98m2 Banesa

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SHITET BANESA TE SHKOLA PAVARSIA KATI *1*
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA TE SHKOLA PAVARSIA KATI *1*

  Shitet banesa te Shkola fillore. Pavarsia per balle Ambulantes ne kompexin VASLLANI. 92.84m2 ne kati

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  69.000 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 €
  Vetura

  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 €

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje t

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 19.99

  Rent a Car Dardania +37744269000 / 044269000 Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Audi Q5 Q7 Q8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi Q5 Q7 Q8

  Fellne Orgjinale per Q5,Q7,Q8 A5 A6 A7 A8 Goma Continental 255/50/20 thuajse te reja Qmimi fiks

  Prishtinë 12 korrik 16:03
  950 €
 • 0 foto
  Banesa 85m2 te RRUGA B mundsi ndrrimi me veture
  Apartment / Banesa

  Banesa 85m2 te RRUGA B mundsi ndrrimi me veture

  Banesa gjindet ne katin 6. Pamjen lindje m-perendim. Qmimi me kesh 750 euro per m2 ndersa me ndrri

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  750 €
 • 5 foto
  Ofrojm Banesat në shitje në Lagjën 4 Llullat
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesat në shitje në Lagjën 4 Llullat

  Ofrojm Banesat në Shitje në Lagjën 4 Llullat 150m larg Sheshi, 100m larg Parkut të Qytetit Objekti ë

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Audi a3 Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi a3 Vw

  Fellne Orgjinale per Audi A3 Golf 5,6,7 Passat Touran Goma te reja te veres 225/45/17 viti i prodhim

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  455 €
 • 5 foto
  Fellne per Audi megoma vere
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi megoma vere

  Fellne per Audi A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5 Goma te veres 245/40/18 te mira Qmimi fiks 620euro. M

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  620 €
 • 4 foto
  Fellne R Line per Vw 18coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne R Line per Vw 18coll

  Fellne 18coll R Line per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Tiguan Qmimi fiks 500euro. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  500 €
 • 4 foto
  Fellne orgjinale per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw Audi

  Fellne 17coll Orgjinale Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Audi A3 Qmimi fiks 150euro.

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  155 €
 • 5 foto
  Fellne megoma per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Bmw

  Fellne per bmw 5,6,7 Goma M+S 245/45/18 Qmimi fiks 500euro. . Mundesi ndrrimi

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  500 €
 • 4 foto
  Fellne R Line 18coll per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne R Line 18coll per Vw

  Fellne 18coll R Line Passat Touran Golf 5,6,7 Tiguan Qmimi fiks 500euro. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  500 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Audi dhe Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi dhe Vw

  Fellne orgjinale te vitit 2016 per AUDI A3 A4 A6 Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Tiguan Goma te ve

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  355 €
 • 5 foto
  Fellne megoma per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw Audi

  Fellne Orgjinale Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Goma M+S 205/55/16. Qmimi fiks 180euro 👌

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  185 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Audi model i ri
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi model i ri

  Fellne per Audi A3 A4 A5 A6 Q3 Q5 Goma te veres Michelin 225/50/17 Qmimi fiks 550euro. Mund

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  550 €
 • 4 foto
  Fellne 17coll per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17coll per Bmw

  Fellne 17coll per Bmw 1she 3she 5she Qmimi 470euro fiks. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  470 €
 • 5 foto
  Fellne GTI per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne GTI per Vw

  Fellne GTI per Vw Golf5,6,7 Passat Touran Jetta Goma M+S 225/40/18. Qmimi fiks 400 euro

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  400 €
 • 4 foto
  Fellne 19coll per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19coll per Mercedes

  Fellne 19coll per Mercedes E, S klass 2X8,5coll dhe 2X9,5coll Qmimi fiks 650euro. Mundesi ndrrim

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  650 €
 • 5 foto
  Fellne megoma 2019 per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma 2019 per Audi

  Fellne per Audi A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5 Goma M+S 2019 thuajse te reja 255/40/19 Qmimi 570euro. Mundes

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  570 €
 • 4 foto
  Fellne Rotor per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Rotor per Audi

  Fellne per Audi A4 A5 A6 A7 A8 Goma te veres 235/45/18 Qmimi 470euro. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  470 €
 • 4 foto
  Fellne orgjinale per Audi Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi Vw

  Fellne Orgjinale per Audi Vw Goma 205/55/16. Qmimi fiks 200euro

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  200 €
 • 7 foto
  Banesë 107m2 në shitje në Veternik.
  Apartment / Banesa

  Banesë 107m2 në shitje në Veternik.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  107.000 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale megoma per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale megoma per Vw

  Fellne Orgjinale Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Goma M+S Continental 205/55/16 Qmimi fiks 250euro

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  255 €
 • 4 foto
  Fellne orgjinale Sportline per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale Sportline per Vw

  Fellne 17coll Orgjinale per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Qmimi fiks 180euro. Prishtinê

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  185 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 99.38 m2 në lagjen Dardania ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 99.38 m2 në lagjen Dardania ⭕

  ⭕Shitet banesa 99.38 m2 ne katin e 2-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence ⭕ ⭕Banesa posed

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  1.150 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Audi A3 Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi A3 Vw

  Fellne orgjinale per Audi A3 Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Goma te veres 205/55/16. Qmimi fiks

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  255 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne GTD per Vw Golf Passat Touran Tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne GTD per Vw Golf Passat Touran Tiguan

  Fellne 18coll GTD Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Tiguan Qmimi fiks 500euro. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  500 €
 • 5 foto
  Fellne GTI per Golf Pasat Touran Cady Tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne GTI per Golf Pasat Touran Cady Tiguan

  Fellne GTI 17coll per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Qmimi fiks 470euro. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë 12 korrik 16:02
  470 €