Sherbime
Prishtinë

Sherbime në shitje në Prishtinë

 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Prishtinë Sot, 17:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SWISS RENOVIM
  Sherbime

  SWISS RENOVIM

  Swiss Renovim bejm renovimin e te gjitha objektev komplet :Ngjyrosje , Glet , Fasad , Termoizolim ,

  Prishtinë Sot, 17:14
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINDI RENOVIM\'\' BEJM RENOVIME TE GJITHA OBJEKTEV
  Sherbime

  LINDI RENOVIM\'\' BEJM RENOVIME TE GJITHA OBJEKTEV

  LINDI RENOVIM\'\' bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :Ngjyrosje,

  Prishtinë Sot, 17:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Prishtinë Sot, 17:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  RENOVIME NDERTIME KOMPENZIM ME VETURA,BANESA,TROJE
  Sherbime

  RENOVIME NDERTIME KOMPENZIM ME VETURA,BANESA,TROJE

  Numri :046 194 980 Viber : +38346194980 Bejm Renovim komplet te Objektev te uleta dhe ndertime te

  Prishtinë Sot, 17:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Austria Parket \'\'Bejme Renovim prej A-ZH
  Sherbime

  Austria Parket \'\'Bejme Renovim prej A-ZH

  Austria Parket eshte firm e specjalizuar per kto sherbime me nje pervoj te gjat pune. Numrat janë:04

  Prishtinë Sot, 17:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  NDERTIME-RENOVIME ME QELSA NE DORE
  Sherbime

  NDERTIME-RENOVIME ME QELSA NE DORE

  Firm e specializuar per kryerjen e ketyre sherbimeve siq jane : -Ndertimet e uleta -Renovime komple

  Prishtinë Sot, 17:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KOMPANI PASTRIMI-MJESHTRI MAGJIK
  Sherbime

  KOMPANI PASTRIMI-MJESHTRI MAGJIK

  Mjeshtri Magjik Ofron keto sherbime: Pastrim Gjeneral Pastrim te gjamave Mirembajtje e objekteve

  Prishtinë Sot, 17:08
  1 €
 • 4 foto
  TENDA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  TENDA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Japim em qera shatora karrika tavolina 045587719

  Prishtinë Sot, 17:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  BEJM THYERJEN E SHTYLLAVE TE BETONIT ME HILTA
  Sherbime

  BEJM THYERJEN E SHTYLLAVE TE BETONIT ME HILTA

  BEJM THYERJEN E SHTYLLAVE TE BETONIT TE ARMIRUAR SI DHE PRERJEN E BETONIT ME HILT. Numri 044 183 12

  Prishtinë Sot, 17:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TENDA DIMRORE ME QERA KARRIKA TAVL 045587719
  Sherbime

  TENDA DIMRORE ME QERA KARRIKA TAVL 045587719

  Japim Me qer shatora karrika tavolina jeni tmirnpritur ne nr 045587719

  Prishtinë Sot, 17:06
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  GJERMANIA RENOVIM SHERBIME
  Sherbime

  GJERMANIA RENOVIM SHERBIME

  046 194 980 +38346194980 Punojm edhe ne Rajone si :Prishtin,Obiliq,Fushekosove,Lipjan dhe te gjithe

  Prishtinë Sot, 17:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TENDA SHATORA ME QERA KARRIKA TAVL 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA ME QERA KARRIKA TAVL 045587719

  Japimmme qera shatora karrika tavolina nr 045587719 nxhdo koh jeni te mir pritur

  Prishtinë Sot, 17:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA ME QERA 045587719

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina jeni te mir pritur ne gjdo koh info 045587719

  Prishtinë Sot, 17:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR INFO +38349343131

  Prishtinë Sot, 17:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  INSTALIMIN E UJIT , QERAMIK, HIDROIZOLIM , KAN..
  Sherbime

  INSTALIMIN E UJIT , QERAMIK, HIDROIZOLIM , KAN..

  Bejm Instalimin e Ujit dhe Gypave te Kanalizmit &-,Rrafshimin e Mureve me llaq(mallter), &-

  Prishtinë Sot, 16:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ofrojme sherbime te ndryshme METALIKE
  Sherbime

  Ofrojme sherbime te ndryshme METALIKE

  Kompania Sh.P.K \"ProMetalKs\" ofrone sherbime te ndryshme metalike,per konstrukcione te lehta dhe t

  Prishtinë Sot, 16:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave), Pilotave,Ankera
  Sherbime

  Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave), Pilotave,Ankera

  -Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave) -Me gypa te Plastikes Fi ø140, ø160, ø175 , ø200 -Me gypa te beton

  Prishtinë Sot, 16:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  CAJA COMPANY BEJME HAPJEN E BUNARAVE EDHE NGURI
  Sherbime

  CAJA COMPANY BEJME HAPJEN E BUNARAVE EDHE NGURI

  BEJME HAPJEN E BUNAREVE 

 -Hapjen e puseve (Bunarëve) për ujë të pijes deri në 500 metra thel

  Prishtinë Sot, 16:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KLIMA MONT
  Sherbime

  KLIMA MONT

  KRYEJM KETO SHERBIME 1.MONTIM 2.QMONTIM 3.MBUSHJEN 4.SERVISIM 5.PASTRIM ETJ ETJ TEL KONTAKTUES

  Prishtinë Sot, 16:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LIGJI I SUKSESIT NE 16 MËSIME 29.9 €
  Sherbime

  LIGJI I SUKSESIT NE 16 MËSIME 29.9 €

  LIGJI I SUKSESIT NE 16 MËSIME Porosisni ne viber dhe perfitoni nga kjo zbritje 38976256899, POSTA FA

  Prishtinë Sot, 16:35
  27 €
 • 11 foto
  HIDROIZOLIME ME KONDOR
  Sherbime

  HIDROIZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Prishtinë Sot, 16:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Maqina kunder lageshtisë⬇️
  Sherbime

  Maqina kunder lageshtisë⬇️

  Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqina

  Prishtinë Sot, 16:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mjeshter i ujit rrymes dhe knalizimit
  Sherbime

  mjeshter i ujit rrymes dhe knalizimit

  kryejm te gjitha punet me uje rrym dhe kanlizim

  Prishtinë Sot, 16:10
  10 €
 • 1 foto
   SHËRBIME KONTABILITETI
  Sherbime

  SHËRBIME KONTABILITETI

  Shërbime konsulence financiare për të gjitha llojet bizneseve -Regjistrim i faturave të blerjeve d

  Prishtinë Sot, 16:05
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PARKET - RIPARIM - LAMINAT
  Sherbime

  PARKET - RIPARIM - LAMINAT

  PARKET - Montojm , Gdhendim dhe Riparojm parketin. Laminat - Montojm 046 194 980 Viber +3834619498

  Prishtinë Sot, 16:03
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BG-Term Ngrohje Qendrore
  Sherbime

  BG-Term Ngrohje Qendrore

  Bejmë Instalimin dhe riparimin e të gjitha llojeve te ngrohjës Qendrore ( Pelet, Qymyr, Dru, Naftë,

  Prishtinë Sot, 15:55
  35 €
 • 2 foto
  Xhirim Profesional te Eventit tuaj (perfito -20%)
  Sherbime

  Xhirim Profesional te Eventit tuaj (perfito -20%)

  -Rezervimet deri me 28 shkurt 2018 perfitojn -20% (Qmimet ne photo 3 ) -Te gjitha mund ti shihni ne

  Prishtinë Sot, 15:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kurs per Adobe Premiere Pro
  Sherbime

  Kurs per Adobe Premiere Pro

  Bota e Dizajnit

  Prishtinë Sot, 15:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  N.T.SH GENTI TRANSPORT
  Sherbime

  N.T.SH GENTI TRANSPORT

  Bejm transportin e gjitha mallrave ne Kosove ,Shqiperi dhe Maqedoni per me shum info na kontaktoni n

  Prishtinë Sot, 15:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   Nivelizim te dyshemeve
  Sherbime

  Nivelizim te dyshemeve

  ofrojm keto sherbime izolimin me kondor nivelizimin ndertesav garazhave podrumave te shtepiave sigu

  Prishtinë Sot, 15:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LIR MIR
  Sherbime

  LIR MIR

  Nese keni nevoje te pastroni/ lani batanijet, jorganet, jasteket, perde, rroba te zakonshme apo deli

  Prishtinë Sot, 15:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Oksigjen (O2) me qera
  Sherbime

  Oksigjen (O2) me qera

  Oksigjen (O2) ( Aparat oksigjeni me rrym ), (Boca oksigjeni ) me qera kohëzgjatja varësisht nga nev

  Prishtinë Sot, 15:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Transport me Autoambulance
  Sherbime

  Transport me Autoambulance

  Sherbime Mjekësore, Vizita Shtëpiake, Transport me Autoambulance brenda dhe jasht vendit me ekipe të

  Prishtinë Sot, 15:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Transport me Autoambulance
  Sherbime

  Transport me Autoambulance

  Transport me Autoambulance Oksigjen me qera ( aparat për prodhimin e oksigjenit, O2) Sherbime të tj

  Prishtinë Sot, 15:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mjeshter shtepiak
  Sherbime

  Mjeshter shtepiak

  Bejm rregullimin e prishjeve ne shtepin apo banesen dhe lokalin tuaj ne menyr profesionale prishje t

  Prishtinë Sot, 14:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kurs ONLINE i anglishtes
  Sherbime

  Kurs ONLINE i anglishtes

  Kurs Komunikimi ne Gjuhen Angleze pa humbur kohe me trajta gramatikore, direkt ne komunikim. Tel 044

  Prishtinë Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SERVISIM DHE MIRËMBAJTJE CENTRALET TELEFONIKE
  Sherbime

  SERVISIM DHE MIRËMBAJTJE CENTRALET TELEFONIKE

  BEJM SERVISIM DHE MIREMBAJTJE E CENTRALEVE TELEFONIK PER ME SHUME NE TEL OSE VIBER +38344127744 c

  Prishtinë Sot, 12:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AQUAMONT
  Sherbime

  AQUAMONT

  kryejme te gjitha sherbimet hidraulike:riparimet e ujesjellsit,hapjen e gypave te kanalizimit si dhe

  Prishtinë Sot, 12:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045646222
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045646222

  Qfroj me qera tenda-Karrika-tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. Tendat jan ne

  Prishtinë 12 korrik 16:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LEKTOR GJUHËSOR PROFESIONAL
  Sherbime

  LEKTOR GJUHËSOR PROFESIONAL

  Bëjmë lekturimin e teksteve gjuhësore në Gjuhën Shqipe të librave dhe tekste te ndryshme seminareve,

  Prishtinë 12 korrik 16:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biznesi juaj ka nevojë për këtë metodë të përfitim
  Sherbime

  Biznesi juaj ka nevojë për këtë metodë të përfitim

  Për të gjitha informatat dhe detajet ju lutëm vizitoni: www.promovobiznesin.com ose na shkruani SMS/

  Prishtinë 12 korrik 15:36
  999 €
 • 0 foto
  Dezinfektim ne tere Kosoven
  Sherbime

  Dezinfektim ne tere Kosoven

  Ofrojme sherbime te Dezinfektimit ne tere territorin e Kosoves , Largimin e Bubashva

  Prishtinë 12 korrik 15:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  GRANTE 2019, PLANE TE BIZNESIT
  Sherbime

  GRANTE 2019, PLANE TE BIZNESIT

  GRANTE 2019, PLANE TE BIZNESIT Fermer të nderuar AFATI për grande nga të bujqësisë po afrohet, Pra

  Prishtinë 12 korrik 14:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Prishtinë 12 korrik 14:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Prishtinë 12 korrik 14:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Prishtinë 12 korrik 14:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA 049343131
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR INFO +38349343131

  Prishtinë 12 korrik 14:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM
  Sherbime

  DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM

  Dezinfektim profesional me pajisje moderne si dhe me preparate 100% ekologjike kunder viruseve si :

  Prishtinë 12 korrik 13:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM
  Sherbime

  DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM

  Dezinfektim profesional me pajisje moderne si dhe me preparate 100% ekologjike kunder viruseve si :

  Prishtinë 12 korrik 13:35
  Me Marrveshje