Sherbime
Prishtinë

Sherbime në shitje në Prishtinë

 • 0 foto
  Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave), Pilotave,Ankera
  Sherbime

  Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave), Pilotave,Ankera

  -Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave) -Me gypa te Plastikes Fi ø140, ø160, ø175 , ø200 -Me gypa te beton

  Prishtinë 16 shtator 23:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mjeshter i ujit
  Sherbime

  mjeshter i ujit

  kryejm te gjitha punet m euje

  Prishtinë 16 shtator 22:02
  10 €
 • 0 foto
  mjeshter i rrymes ujit dhe kanalizimit
  Sherbime

  mjeshter i rrymes ujit dhe kanalizimit

  kryejm te gjitha punet me rrym uje dh eknalizim

  Prishtinë 16 shtator 22:00
  10 €
 • 0 foto
  mjeshter i ujit,,kanlizimit dhe sanitaris
  Sherbime

  mjeshter i ujit,,kanlizimit dhe sanitaris

  kryejm te gjitha punet me uje knalizim dhe sanitari

  Prishtinë 16 shtator 21:59
  10 €
 • 6 foto
  Renovim Gled Knauf Amstrong Pllaka Dysheme Laminat
  Sherbime

  Renovim Gled Knauf Amstrong Pllaka Dysheme Laminat

  Rexha-N Kryejm keto sherbime si; Renovime të shtepiave banesav lokalev komplet te jashtme dhe te bre

  Prishtinë 16 shtator 19:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Moler profesional
  Sherbime

  Moler profesional

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave, lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depo

  Prishtinë 16 shtator 16:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Transport Me Kran 24h + Shliper me Kran
  Sherbime

  Transport Me Kran 24h + Shliper me Kran

  BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERVE,REKLAMAVE,GJENERATORVE,TRAFOVE ELEKTRIKE,SHTYLLAVE ELEKTRIKE,PALETAVE

  Prishtinë 16 shtator 16:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Nxemje Qendrore. Ujesjells.Sanitari.Kanalizim.etj
  Sherbime

  Nxemje Qendrore. Ujesjells.Sanitari.Kanalizim.etj

  24 orë ne sherbimin tuaj. Bëjm shitje. instalime dhe servisime té Nxemjes Qendrore, Ujësjellsit.K

  Prishtinë 16 shtator 15:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AQUAMONT
  Sherbime

  AQUAMONT

  kryejme te gjitha sherbimet hidraulike:riparimet e ujesjellsit,hapjen e gypave te kanalizimit si dhe

  Prishtinë 16 shtator 14:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Moler / Bejme ngjyrosjen e mureve
  Sherbime

  Moler / Bejme ngjyrosjen e mureve

  Bejm ngjyrosjen e dhomave me polikollor qmimi 0.50€ m2

  Prishtinë 16 shtator 12:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Punojme pune te ndryshme me metal
  Sherbime

  Punojme pune te ndryshme me metal

  Punojme pune te ndryshme me metal me qmime shume te volitshme. Punojme Dyer, Gilindera. Bejme ripar

  Prishtinë 16 shtator 12:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  DREJTONI DHEMBET ME PROTEZA TE TEJDUKSHME
  Sherbime

  DREJTONI DHEMBET ME PROTEZA TE TEJDUKSHME

  Bejme drejtimin e dhembeve te shtrember me proteza te tejdukshme ,pa tela,pa materiale kimike.Bejme

  Prishtinë 16 shtator 12:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   BEJME DREJTIMIN E DHEMBEVE PA TELA
  Sherbime

  BEJME DREJTIMIN E DHEMBEVE PA TELA

  Bejme drejtimin e dhembeve ,pa tela. Nuk ka me nevoje te duket se keni tela ne dhembe,te shemtojne

  Prishtinë 16 shtator 12:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  COLOR\'S MOLER DECOR
  Sherbime

  COLOR\'S MOLER DECOR

  MOLER ****NGJYROSJE *****RINOVIME ****ETJ....... OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLL

  Prishtinë 16 shtator 12:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  M O L E R .. Agimi ...0.50m² ---049 837677
  Sherbime

  M O L E R .. Agimi ...0.50m² ---049 837677

  Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, , Renovime dhe Riparime .........me

  Prishtinë 16 shtator 11:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HOT LEADS FOREX / CRYPTO
  Sherbime

  HOT LEADS FOREX / CRYPTO

  Nese jeni duke kerkuar leads (numra) per forex / crypto investitore keto jane kushtet qe ne ofrojme

  Prishtinë 16 shtator 00:41
  20 €
 • 11 foto
  Sherbime me AutoKran Auto Vinq Transport 100 Ton
  Sherbime

  Sherbime me AutoKran Auto Vinq Transport 100 Ton

  Sherbime me Autokran nga 10 deri 100 Ton, 65 M Lartesi Ngritjen e pesha te renda, levizjen me pesha

  Prishtinë 15 shtator 23:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Sherbime me AutoVinq Auto Kran 10-200 ton
  Sherbime

  Sherbime me AutoVinq Auto Kran 10-200 ton

  Bejme Sherbime me Auto Kran nga 10 deri 100 ton, Mobil Cran, Ngritjen e peshave te renda, levizjen m

  Prishtinë 15 shtator 23:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  N.T.SH GENTI TRANSPORT
  Sherbime

  N.T.SH GENTI TRANSPORT

  Bejm transportin e gjitha mallrave ne Kosove ,Shqiperi dhe Maqedoni per me shum info na kontaktoni n

  Prishtinë 15 shtator 20:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kontabilitet, prokurim, financa, plane biznesi
  Sherbime

  Kontabilitet, prokurim, financa, plane biznesi

  Ofrojmë shërbime të Kontabilitetit, Financave, Prokurimit, Hartimi i Planeve të Biznesit dhe shërbim

  Prishtinë 15 shtator 20:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Metal punues leari konpenzim me vetura
  Sherbime

  Metal punues leari konpenzim me vetura

  Metal punues leari punojm dyer,gilindera,mbuloja,karrika,tavolina etj bejm kompenzime me vetura per

  Prishtinë 15 shtator 13:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Tenda shatora .karrika .PRISHTIN
  Sherbime

  Tenda shatora .karrika .PRISHTIN

  ofrojm shatora karrika dhe tavolina ne sherbim .i plotesojn kushtet per qfardo ahengu apo raste fami

  Prishtinë 14 shtator 21:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Marr kombi w t5 .vito.ose vetura kush ka interes
  Sherbime

  Marr kombi w t5 .vito.ose vetura kush ka interes

  Marr kombi w t5.vito.ose vetur mercedes golf 5 me kompenzim kuptohet me marrveshje.kush ka inter

  Prishtinë 14 shtator 21:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  tenda per dimer me nxemje. prishtin.044 286 167
  Sherbime

  tenda per dimer me nxemje. prishtin.044 286 167

  ofrojm tenda ne sherbim per dimer me nxemje shum te pershtatshme dhe stabile per dimer

  Prishtinë 14 shtator 21:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  tenda shatora ne PRISHTIN 044 286 167
  Sherbime

  tenda shatora ne PRISHTIN 044 286 167

  ofrojm tenda shum stabile dhe moderne .karrika dhe tavolina .tel dhe wiber +377 44 286 167

  Prishtinë 14 shtator 21:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mjeshter i rrymes dhe ujit
  Sherbime

  mjeshter i rrymes dhe ujit

  kryejm te gjitha punet me rrym dhe uje

  Prishtinë 14 shtator 20:16
  10 €
 • 5 foto
  Rent a car 'BESI'
  Sherbime

  Rent a car 'BESI'

  lëshojmë vetura me qira prej 15 ,25,30,35,40 euro, nvaret prej kohës që mirret dhe veturës se cil

  Prishtinë 14 shtator 17:15
  15 €
 • 11 foto
  Rregullimi i kopshteve
  Sherbime

  Rregullimi i kopshteve

  1.mbjelljen e barit. 2.montimin e kubezave te betonit. 3.punime me kultivator 509. 4.ngjeshjen e tem

  Prishtinë 14 shtator 15:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM DEZINSEKTIM DERATIZIM 6 MUJ GARANCIJON
  Sherbime

  DEZINFEKTIM DEZINSEKTIM DERATIZIM 6 MUJ GARANCIJON

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prishtinë 14 shtator 11:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE
  Sherbime

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE

  N.SH EKO-TIME Kryen Aplikimin e D.D.D-së Në Shtëpit, Banesat, Dhe Lokalet Afariste Duke Përdor Prep

  Prishtinë 14 shtator 11:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM 6 MUJ GARANCIJON
  Sherbime

  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM 6 MUJ GARANCIJON

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prishtinë 14 shtator 11:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bejm shfarosjen e bubashfabav garancijon 6 muj
  Sherbime

  Bejm shfarosjen e bubashfabav garancijon 6 muj

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prishtinë 14 shtator 11:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  BUBASHFABA 6 MUJ GARANCION 044 700 801
  Sherbime

  BUBASHFABA 6 MUJ GARANCION 044 700 801

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prishtinë 14 shtator 11:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Reklamo biznesin tënd!!
  Sherbime

  Reklamo biznesin tënd!!

  Agjensioni Vlera bën publikime për të gjitha llojet e bizneseve nëpër web faqe të ndryshme. Qmimet

  Prishtinë 14 shtator 11:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tenda moderne 044 286 167 prishtin
  Sherbime

  tenda moderne 044 286 167 prishtin

  ofrojm ne sherbim tenda ,shatora .te mira dhe moderne shum stabile per ndash vjesht ndesh dimer

  Prishtinë 14 shtator 11:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shatora .karrika dhe tavolina.Ne PRISHTIN
  Sherbime

  shatora .karrika dhe tavolina.Ne PRISHTIN

  ofrojm shatora tavolina dhe karrika tendat jan shum te pershtashme dhe stabile tel info

  Prishtinë 14 shtator 11:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Elektro servis Bani☎?☎?044 308 645
  Sherbime

  Elektro servis Bani☎?☎?044 308 645

  Sherbime elektrike Mirmbajtje Servisime Riparime

  Prishtinë 14 shtator 10:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ELEKTRO SERVIS BANI .☎?...044 308 645
  Sherbime

  ELEKTRO SERVIS BANI .☎?...044 308 645

  Elektro sherbime Riparime Servisime Montime 044 308 645 045 672 085

  Prishtinë 14 shtator 10:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina 044 198 450
  Sherbime

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina 044 198 450

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja (

  Prishtinë 14 shtator 08:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina 044 198 450
  Sherbime

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina 044 198 450

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja (

  Prishtinë 14 shtator 08:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rregullimin e kubezave(besicom)
  Sherbime

  Rregullimin e kubezave(besicom)

  Bejm montimin e te gjitha llojeve te kubezave te betonit. Gjithashtu bejm.mbjelljen e barit natyral

  Prishtinë 14 shtator 07:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  maqin per futjen e kabllave
  Sherbime

  maqin per futjen e kabllave

  shes maqinen e ardhur nga zvicra sherben per futjen e kabllave ne ceva per informata shtes kontakto

  Prishtinë 13 shtator 15:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mjeshter i ujit dhe sanitaris
  Sherbime

  mjeshter i ujit dhe sanitaris

  kreyjm te gjitha punet me ue dhe sanitari

  Prishtinë 13 shtator 13:42
  10 €
 • 0 foto
  Transport ne githë kosoven
  Sherbime

  Transport ne githë kosoven

  Bejem transporte ne gjithë kosoven

  Prishtinë 13 shtator 11:44
  1 €
 • 0 foto
  mjeshter i ujit rrymes dhe kanlizimit
  Sherbime

  mjeshter i ujit rrymes dhe kanlizimit

  kryejm te gjitha punet m euje rrym dhe kanlizim ne objekte

  Prishtinë 13 shtator 10:48
  10 €
 • 0 foto
  Transportues për Kosovë dhe Rajon
  Sherbime

  Transportues për Kosovë dhe Rajon

  Mustafë Gashi - transportues nga Prishtina Bejme transportin per Kosovë , Shqiperi, Serbi dhe Malin

  Prishtinë 13 shtator 10:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LIR MIR
  Sherbime

  LIR MIR

  Nese keni nevoje te pastroni/ lani batanijet, jorganet, jasteket, perde, rroba te zakonshme apo deli

  Prishtinë 12 shtator 21:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  M O L E R Agimi 0.50m² . . .
  Sherbime

  M O L E R Agimi 0.50m² . . .

  Bejm ngjyrosjen e Objekteve te medha , Ndertesave , Shtepive , Banesave , Zyrave , Lokaleve

  Prishtinë 12 shtator 20:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ne ndertojme web faqe profesionale sipas kerkeses
  Sherbime

  Ne ndertojme web faqe profesionale sipas kerkeses

  Ne ndertojme web faqe profesionale sipas kerkeses suaj dhe me kualitet te larte. Oferta jone perfsh

  Prishtinë 12 shtator 20:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Renovime Suvatime Moler Gled Knauf Laminat Parket
  Sherbime

  Renovime Suvatime Moler Gled Knauf Laminat Parket

  Rexha-N Kryen keto sherbime si Renovime Suvatime Moler Glet Knauf Fasad Gur dekorativ Llajsne dekora

  Prishtinë 12 shtator 20:20
  Me Marrveshje