Sherbime
Prishtinë

Sherbime në shitje në Prishtinë

 • 0 foto
  punojm suxhuk, pleskavica
  Sherbime

  punojm suxhuk, pleskavica

  bejm suxhuk,pleskavic, qebap. Bluajm mish... provoj shum vjeqare. Gjindemi ne prishtine

  Prishtinë Dje, 07:40
  1 €
 • 1 foto
  oferte falas
  Sherbime

  oferte falas

  ANGEBOT VON KREDIT OHNE PROTOKOLL UND SCHNELL FÜR ALLE. Hallo, Sie suchen ein Darlehen, um Ihre Ak

  Prishtinë Dje, 07:24
  30.000 €
 • 0 foto
  auto transporues.
  Sherbime

  auto transporues.

  punoj me kombi me hillt saldoj - ( variti) etj... etj ne ter territorin e kosoves

  Prishtinë Dje, 06:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dizajn Enterieri për Banesa,Shtëpi dhe Lokale
  Sherbime

  Dizajn Enterieri për Banesa,Shtëpi dhe Lokale

  Me ekip profesional i kryejmë këto shërbime : -Dizajnimin komplet të : shtëpive,banesave dhe lokalev

  Prishtinë Dje, 04:18
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Eng House Company
  Sherbime

  Eng House Company

  Ngrohje Qendrore, Klimatizim, Ventilim. Kompania Eng House inkurajon bashkëpunimin dhe komunikimin n

  Prishtinë Dje, 02:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Elektricist
  Sherbime

  Elektricist

  Istaloj rymen si dhe riparim e shtyllav elektrike numri kontaktit 043 990 350

  Prishtinë Dje, 02:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA INSEKTE ELEMINIM ME GELL
  Sherbime

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA INSEKTE ELEMINIM ME GELL

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE (bubashfabav

  Prishtinë Dje, 02:00
  1 €
 • 11 foto
  Sherbime me Auto Kran 60 m 100 ton
  Sherbime

  Sherbime me Auto Kran 60 m 100 ton

  Bejme Sherbime me Auto Kran Auto Vinq nga 10 deri 100 ton, Mobil Cran, Ngritjen e peshave te renda,

  Prishtinë Dje, 00:47
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   MOLER NGJYROSJE 0.50 m² +38344878728 Renovime .
  Sherbime

  MOLER NGJYROSJE 0.50 m² +38344878728 Renovime .

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV

  Prishtinë Dje, 00:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AUTO TAXI AEROPORT SHKUPIT,PRISHTINES,TIRANES
  Sherbime

  AUTO TAXI AEROPORT SHKUPIT,PRISHTINES,TIRANES

  AUTO TAXI PER AEROPORT SHKUPIT, PRISHTINES, TIRANES, DHE NEPER GJITH QYTETET E KOSOVES VETURA K

  Prishtinë 17 shtator 23:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DECOR MOLER NGJYROSJE ETJ
  Sherbime

  DECOR MOLER NGJYROSJE ETJ

  MOLER ****NGJYROSJE *****RINOVIME ****ETJ....... OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLL

  Prishtinë 17 shtator 23:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FJALOR GJERMANISHT - SHQIP
  Sherbime

  FJALOR GJERMANISHT - SHQIP

  Ky fjalor praktik me vit-botim 2019 me 2 CD, me shprehje parësore të nevojshme për jetën e përditshm

  Prishtinë 17 shtator 22:08
  8 €
 • 6 foto
  Parket dhe Llaminat
  Sherbime

  Parket dhe Llaminat

  Mjeshter me ekip te specializuar për ,montimin e Parketit , Gdhendjen e parketit ,montimin e Laminat

  Prishtinë 17 shtator 20:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Renovim dhe ndertim te shtepive deri ne finale
  Sherbime

  Renovim dhe ndertim te shtepive deri ne finale

  Ndertojm shtepi * 1 Punen e vrazhd 2 suvatim mrena ose me zall apo me materjal te gatshem 3 izolim

  Prishtinë 17 shtator 20:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MJESHTER PER MOLERAJ
  Sherbime

  MJESHTER PER MOLERAJ

  BEJM NGJYROSJE RINOVIME ETJ DHE PUN ME DIZAJN SIPAS POROSIS PUNOJM TE GJITHA PUNET E MOLERAJ MOB.3

  Prishtinë 17 shtator 19:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrika te plastikes me qira044545701
  Sherbime

  Karrika te plastikes me qira044545701

  Tenda Tavollina Karrikka ne sherbim .dasma dhe raste te ndryshme

  Prishtinë 17 shtator 19:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Međunarodni Transport & VIP Taxi Prevoz
  Sherbime

  Međunarodni Transport & VIP Taxi Prevoz

  Quantum Leap Export-Import Lokalni i Međunarodni transport DOOEL Skopje Licencirana Firma. Vrši br

  Prishtinë 17 shtator 19:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BEJME HAPJEN E GYPAVE TE KANALIZIMIT ME MAKINA MOD
  Sherbime

  BEJME HAPJEN E GYPAVE TE KANALIZIMIT ME MAKINA MOD

  BEJME HAPJEN DHE PASTRIMIN E GYPAVE TE KANALIZIMEVE ME APARATURE ME MODERNE DHE ÇMIME SHUME TE VOLIT

  Prishtinë 17 shtator 18:56
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Punojm Fasada Glet Izolim me Stiropor Knauf Ngjyra
  Sherbime

  Punojm Fasada Glet Izolim me Stiropor Knauf Ngjyra

  NNP BEHARI. Punojm Keto Pun; FASADA-GLED-KNAUF-IZOLIM ME STIROPOR-DEKORIME-NGJYRA. ETJ.. Pun e gar

  Prishtinë 17 shtator 18:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkojme 4 puntore Masazhere
  Sherbime

  Kerkojme 4 puntore Masazhere

  Kerkojme 2 puntore dhe 2 praktikante me pages. Princ Massage - Per me shume kontaktoni: +386 49 838

  Prishtinë 17 shtator 18:38
  500 €
 • 4 foto
  COLOR\'S MOLERI
  Sherbime

  COLOR\'S MOLERI

  MOLER ****NGJYROSJE *****RINOVIME ****ETJ....... OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLL

  Prishtinë 17 shtator 18:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rent a Car Vetura Me Qira Polo 2006
  Sherbime

  Rent a Car Vetura Me Qira Polo 2006

  Japim vetura me qira duke filluar nga 30e 24H Te gjitha jan Dizel dhe ne gjendje te rregullt Gjindem

  Prishtinë 17 shtator 18:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejem transport
  Sherbime

  Bejem transport

  Bejem transporte ne te gjith kosoven mallra te ndryshme +38349496785

  Prishtinë 17 shtator 17:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrika dhe Tavolina me qira
  Sherbime

  Karrika dhe Tavolina me qira

  Kemi karrika dhe Tavolina me qira

  Prishtinë 17 shtator 17:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  RENOVIME,KERAMIK,KNAUF,NGjROSJE,DEKORIME,etj
  Sherbime

  RENOVIME,KERAMIK,KNAUF,NGjROSJE,DEKORIME,etj

  Punojm me qmime te arsyeshme

  Prishtinë 17 shtator 16:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferte falas.'
  Sherbime

  Oferte falas.'

  OFERTA E KREDITIT PA PROTOCOL DHE FAST P FORR T GJITHA. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për

  Prishtinë 17 shtator 16:50
  3.000 €
 • 1 foto
  Fotografia juaj në pelhurë ? OFERTË E LIMITUAR ?
  Sherbime

  Fotografia juaj në pelhurë ? OFERTË E LIMITUAR ?

  🔥🔥🔥 OFERTË E LIMITUAR!!! 🔥🔥🔥 Kanvas pikturë me pelhurë me foton tuaj vetëm 9.99€ 🛵 Transporti Falas

  Prishtinë 17 shtator 16:48
  10 €
 • 1 foto
  PERKTHIME TE ÇERTIFIKUARA (ME VULE) SHQIP - ANGL..
  Sherbime

  PERKTHIME TE ÇERTIFIKUARA (ME VULE) SHQIP - ANGL..

  Bëjmë përkthime dokumentesh të ndryshme nga Gjuha SHQIPE në Gjuhen ANGLEZE dhe anasjelltas. Të gjit

  Prishtinë 17 shtator 15:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  BEJME HAPJEN E BUNARAVE, PILOTAVE ,
  Sherbime

  BEJME HAPJEN E BUNARAVE, PILOTAVE ,

  -BEJME HAPJEN E BUNAREVE 

-ME GYPA TE BETONIT.deri 40 metra Thellsi 
-DHE ME GYPA TE PLASTI

  Prishtinë 17 shtator 14:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bastore Maloku
  Sherbime

  Bastore Maloku

  Gjdo dite kemi ndeshje me 100% siguri i mirpres vetem ata qe jan serjoz

  Prishtinë 17 shtator 13:46
  50 €
 • 1 foto
  Kontabilist (Kontabilitet)
  Sherbime

  Kontabilist (Kontabilitet)

  Ofroj shërbime të kontabilitetit (kontabilist). Për më shumë kontaktoni numrin e telefonit: +377 4

  Prishtinë 17 shtator 13:26
  100 €
 • 0 foto
  Rent A Car
  Sherbime

  Rent A Car

  VETURA ME QERA

  Prishtinë 17 shtator 13:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VETURA ME QERA
  Sherbime

  VETURA ME QERA

  kontakt n viber 00377 44 777 839

  Prishtinë 17 shtator 13:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrika dhe Tavolina me qira 044 600 141
  Sherbime

  Karrika dhe Tavolina me qira 044 600 141

  Karrika dhe Tavolina me qira

  Prishtinë 17 shtator 12:43
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BG Term
  Sherbime

  BG Term

  Bejmë Instalimin dhe riparimin e të gjitha llojeve te ngrohjës Qendrore ( Pelet, Qymyr, Dru, Naftë,

  Prishtinë 17 shtator 12:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ngrohje Qendrore
  Sherbime

  Ngrohje Qendrore

  BG-Term Ngrohje Qendrore Bejmë Instalimin dhe riparimin e të gjitha llojeve te ngrohjës Qendrore ( P

  Prishtinë 17 shtator 12:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave), Pilotave,Ankera
  Sherbime

  Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave), Pilotave,Ankera

  -Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave) -Me gypa te Plastikes Fi ø140, ø160, ø175 , ø200 -Me gypa te beton

  Prishtinë 17 shtator 11:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  per ballona 049/40 53 50
  Sherbime

  per ballona 049/40 53 50

  Shesim dhe bejm dekorime me balona

  Prishtinë 17 shtator 10:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  per ballona 049 40 53 50
  Sherbime

  per ballona 049 40 53 50

  Dyqani ON TIME Gjendemi Ne rrugen Fehmi Agani afer shtepis se shendetit qender Shesim dhe bejm dek

  Prishtinë 17 shtator 10:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Auto bartje MARIMANGA
  Sherbime

  Auto bartje MARIMANGA

  MARIMANGA është kompani për autobartje e cila operon në Kosovë dhe në Bashkimin Evropian. Marimanga

  Prishtinë 17 shtator 10:56
  25 €
 • 4 foto
  per ballona 049/40 53 50
  Sherbime

  per ballona 049/40 53 50

  Shesim dhe bejm dekorime me balona Tag; Balona 1234567890 Banesa Banes Dhoma Shtepi Audi Bmw Merc

  Prishtinë 17 shtator 10:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  IQOS 2.4 BLUTOOTH
  Sherbime

  IQOS 2.4 BLUTOOTH

  ne komplet jane dy kutija dhe nje cigarellek dy mbyshesa keto te gjitha ne foto

  Prishtinë 17 shtator 10:38
  60 €
 • 0 foto
  Transport dhe Shkarkim
  Sherbime

  Transport dhe Shkarkim

  Transport ne te gjithe Kosove. Shkarkim me kran dhe me pirunjer Bartje Pune me Kran Pirunjer Vil

  Prishtinë 17 shtator 09:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mjeshter per ndertimtari
  Sherbime

  mjeshter per ndertimtari

  kryejm pune te ndertimtarise : cdo pune qe ka te beje me pune te vrazhde.

  Prishtinë 17 shtator 09:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karriga dhe tavolina me qera per Dasma dhe Ahengje
  Sherbime

  Karriga dhe tavolina me qera per Dasma dhe Ahengje

  Karrika dhe Tavolina me qira per Darsma dhe Ahengje te ndryshme, per ambiente te jashtme apo te mbre

  Prishtinë 17 shtator 08:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BUBASHFABA insekte buba dezinfektim
  Sherbime

  BUBASHFABA insekte buba dezinfektim

  viber +37744550009 per prishtine Bejme shfarosjen e bubashfabave me garancion 6 muje EURO ME GELL

  Prishtinë 17 shtator 02:24
  1 €
 • 0 foto
  KURS PERCOREL,PHOTOSHOP,PREMIERE,CINEMA 4D
  Sherbime

  KURS PERCOREL,PHOTOSHOP,PREMIERE,CINEMA 4D

  Rezervo: 044 180 081 Viber/WhatsApp ? SUPERINTENSIV - ME KONTRATË PUNE ✅ ? INTENSIV - ME PUNËSIM O

  Prishtinë 17 shtator 01:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ne ndertojme web faqe profesionale sipas kerkeses
  Sherbime

  Ne ndertojme web faqe profesionale sipas kerkeses

  Ne ndertojme web faqe profesionale sipas kerkeses suaj dhe me kualitet te larte. Oferta jone perfsh

  Prishtinë 17 shtator 01:37
  259 €
 • 2 foto
  BUBASHFABA DEZINFEKTIM ELEMINIM ME GARANCION
  Sherbime

  BUBASHFABA DEZINFEKTIM ELEMINIM ME GARANCION

  ELEMINIMI BEHET ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER BUBAT SHFFARROSEN SHUMICA

  Prishtinë 17 shtator 01:30
  1 €
 • 7 foto
  Rent a car Vetura me Qira Duke Filluar nga 30e 24H
  Sherbime

  Rent a car Vetura me Qira Duke Filluar nga 30e 24H

  Japim vetura me qira duke filluar nga 30e 24H Te gjitha jan Dizel me Klime dhe ne gjendje te rregull

  Prishtinë 17 shtator 01:20
  30 €