Sherbime
Prishtinë

Sherbime në shitje në Prishtinë

 • 0 foto
  ndihmë e shpejtë dhe e besueshme
  Sherbime

  ndihmë e shpejtë dhe e besueshme

  A keni nevojë për një ndihmë të shpejtë dhe të besueshme pa stres apo jeni refuzuar nga bankat dhe k

  Prishtinë Sot, 01:11
  1.000.000 €
 • 1 foto
  Bleni/Shisni BTC
  Sherbime

  Bleni/Shisni BTC

  Shesim & blejme BITCOIN, ETHEREUM, ETC sipas arreveshjes ...Pagesa menjehere cash.

  Prishtinë Sot, 00:38
  1 €
 • 0 foto
  Firma Syla Kryen Keto pun
  Sherbime

  Firma Syla Kryen Keto pun

  -Riparime ne Energjin elektrike.. -Riparime ne Banjo.. -Riparime ne Nxemje qendrore.. -Riparime ne

  Prishtinë Dje, 23:18
  5 €
 • 2 foto
  SHËRBIME HIDRAULIKE UJËSJELLËS DHE KANALIZIM
  Sherbime

  SHËRBIME HIDRAULIKE UJËSJELLËS DHE KANALIZIM

  AQUA MONT Kryejme te gjitha sherbimet hidraulike:riparimet e ujesjellsit,hapjen e gypave te kanalizi

  Prishtinë Dje, 23:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  N.SH. AF-KRISTAL
  Sherbime

  N.SH. AF-KRISTAL

  Kompania AF Kristal ofronë shërbime për pastrimin e banesave, shtëpive, zyreve, lokaleve dhe pastrim

  Prishtinë Dje, 23:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Maqina kunder lageshtisë⬇️
  Sherbime

  Maqina kunder lageshtisë⬇️

  Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqina

  Prishtinë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ngrohje sanitari
  Sherbime

  Ngrohje sanitari

  kryem punimin e te gjitha llojev te ngrohjes dhe sanitaris per ma shum info na kontakto ne ket numer

  Prishtinë Dje, 22:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   DATI MOLER Ngjyrosje knauf fasada dekorime
  Sherbime

  DATI MOLER Ngjyrosje knauf fasada dekorime

  Punojmë këto punë: -Të gjitha llojet e ngjyrave -Knauf -fasada -glet- -llaqe- ju mirëpres në nr.e t

  Prishtinë Dje, 22:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SERVISIM DHE MIRËMBAJTJE CENTRALET TELEFONIKE
  Sherbime

  SERVISIM DHE MIRËMBAJTJE CENTRALET TELEFONIKE

  BEJM SERVISIM DHE MIREMBAJTJE E CENTRALEVE TELEFONIK PER ME SHUME NE TEL OSE VIBER +38344127744 c

  Prishtinë Dje, 22:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  tenda
  Sherbime

  tenda

  Tenda Ardi

  Prishtinë Dje, 22:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Beka Transport 044249646 /044339532
  Sherbime

  Beka Transport 044249646 /044339532

  Bëjmë transportim të mallërave në gjithë Kosovën me kamijona, cmimi sipas marrveshjësë . Numrat kon

  Prishtinë Dje, 22:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Oksigjen (O2) me qera
  Sherbime

  Oksigjen (O2) me qera

  Oksigjen (O2) ( Aparat oksigjeni me rrym ), (Boca oksigjeni ) me qera kohëzgjatja varësisht nga nev

  Prishtinë Dje, 22:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ALBI PARKET LAMINAT
  Sherbime

  ALBI PARKET LAMINAT

  Dysheme natyrale N.P.T ALBI PARKET punojm te gjitha llojet e parketit dhe laminatit sipas porosis

  Prishtinë Dje, 20:58
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ofrojme Renovime dhe Ndertime me staf Profesional
  Sherbime

  Ofrojme Renovime dhe Ndertime me staf Profesional

  Të dashur klient, ju njoftojmë se kompania PRO zgjëron biznesin tani edhe ne fushën e ndërtimtarisë

  Prishtinë Dje, 20:39
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DEZINFEKTIMI PROFESIONAL Dezinfektim
  Sherbime

  DEZINFEKTIMI PROFESIONAL Dezinfektim

  Bëjmë Dezinfektimin, Dezinsektimin dhe Deratizimin profesional të objekteve biznesore, banesave pri

  Prishtinë Dje, 20:26
  1 €
 • 9 foto
  PASTRIMI PROFESIONAL pastrim i te gjitha hapesirav
  Sherbime

  PASTRIMI PROFESIONAL pastrim i te gjitha hapesirav

  Na kontaktoni ne 045 303 903 ose ne facebook pastrimi profesional ju mirepresim SHËRBIME PROFESIO

  Prishtinë Dje, 20:26
  1 €
 • 6 foto
  Renovim Gled Knauf Amstrong Pllaka Dysheme Laminat
  Sherbime

  Renovim Gled Knauf Amstrong Pllaka Dysheme Laminat

  Rexha-N Kryejm keto sherbime si; Renovime të shtepiave banesav lokalev komplet te jashtme dhe te bre

  Prishtinë Dje, 19:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Sherbime me Auto Kran 60 m 100 ton
  Sherbime

  Sherbime me Auto Kran 60 m 100 ton

  Bejme Sherbime me Auto Kran Auto Vinq nga 10 deri 100 ton, Mobil Cran, Ngritjen e peshave te renda,

  Prishtinë Dje, 19:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavolina Shatorra me (Qëra)
  Sherbime

  Tavolina Shatorra me (Qëra)

  Japim tavolina dhe shatorra me qëra kemi edhe karrika te pllastikes per ahengje te ndryshme fami

  Prishtinë Dje, 18:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA TAVOLINA KARRIKA +383 44 399 282
  Sherbime

  TENDA TAVOLINA KARRIKA +383 44 399 282

  Japim Tenda Tavolina Dhe Karrika Me qera ne te gjithe territorin e Kosoves. Transporti me montimi ja

  Prishtinë Dje, 18:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rent a car ''BESI''
  Sherbime

  Rent a car ''BESI''

  leshojm vetura me qira prej 15,20,25,30,35,40,50 euro , nvaret prej kohes qe mirret dhe vetures se c

  Prishtinë Dje, 18:24
  15 €
 • 5 foto
  Rent a car 'BESI'
  Sherbime

  Rent a car 'BESI'

  lëshojmë vetura me qira prej 15 ,25,30,35,40 euro, nvaret prej kohës që mirret dhe veturës se cil

  Prishtinë Dje, 18:23
  15 €
 • 11 foto
  Rubin Films - 4K Dasma dhe Ahengje
  Sherbime

  Rubin Films - 4K Dasma dhe Ahengje

  #RubinFilms Rezervimet për 2018 kanë filluar ..... Ahengu juaj do të behët madheshtor duke pasur s

  Prishtinë Dje, 18:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Transport 24H
  Sherbime

  Transport 24H

  Bejm transportin e te gjitha mallrave deri 15 ton Kosove Shqiperi Maqedoni

  Prishtinë Dje, 18:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PERKTHIME TE ÇERTIFIKUARA (ME VULE) SHQIP - ANGL..
  Sherbime

  PERKTHIME TE ÇERTIFIKUARA (ME VULE) SHQIP - ANGL..

  Bëjmë përkthime dokumentesh të ndryshme nga Gjuha SHQIPE në Gjuhen ANGLEZE dhe anasjelltas. Të gjit

  Prishtinë Dje, 17:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   MOLER NGJYROSJE 0.50 m² +38344878728 Renovime .
  Sherbime

  MOLER NGJYROSJE 0.50 m² +38344878728 Renovime .

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV

  Prishtinë Dje, 17:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MOLER NGJYROSJE 0.5m²  +38344878728 Renovime etj
  Sherbime

  MOLER NGJYROSJE 0.5m² +38344878728 Renovime etj

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV

  Prishtinë Dje, 16:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MOLER 0.50 m² RENOVIME KNAUF GLET LLAQE 044878728
  Sherbime

  MOLER 0.50 m² RENOVIME KNAUF GLET LLAQE 044878728

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV

  Prishtinë Dje, 16:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOLER PROFESIONISTË 0.50 m² 044 87 87 28
  Sherbime

  MOLER PROFESIONISTË 0.50 m² 044 87 87 28

  OFROJM NGJYROSJEN E BANESAVE SHTEPIJAVE LOKALEVE ZYREVE ETJ PO ASHTU PUNOJM EDHE ME MATRIAL TONI . K

  Prishtinë Dje, 16:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ARTI MOLER +38344271219
  Sherbime

  ARTI MOLER +38344271219

  OFROJM SHËRBIME PËR GELQEROSJEN E BANESAVE SHTËPIJAVE HOTELEVE LOKALEVE ZYREVE ETJ . KEMI NJË EKIP P

  Prishtinë Dje, 16:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Moler 0,5 Renove Knauf Glet Fasada 044878728
  Sherbime

  Moler 0,5 Renove Knauf Glet Fasada 044878728

  Keni ngjyrosur akoma shtëpinë?Jo...Atëherë çfarë po pret eja ta gjej numrin dhe thirr menjëherë te A

  Prishtinë Dje, 16:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MOLER 0.50 m² RENOVIME KNAUF GLET FASADA
  Sherbime

  MOLER 0.50 m² RENOVIME KNAUF GLET FASADA

  OFROJM SHERBIME PROFESIONALE PER NGJYROSJE TE BANESAV SHTEPIJAV LOKALEVE ZYREVE DEPOV ETJ \ RENOVIME

  Prishtinë Dje, 16:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOLER .......... 0.50 m² 044 87 87 28
  Sherbime

  MOLER .......... 0.50 m² 044 87 87 28

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV

  Prishtinë Dje, 16:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ofrojme Renovime dhe Ndertime
  Sherbime

  Ofrojme Renovime dhe Ndertime

  Pro Construction - Jemi kompani profesionale në fushën e ndërtimit te cilët ofrojmë këto punë : Ndë

  Prishtinë Dje, 16:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave), Pilotave,Ankera
  Sherbime

  Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave), Pilotave,Ankera

  -Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave) -Me gypa te Plastikes Fi ø140, ø160, ø175 , ø200 -Me gypa te beton

  Prishtinë Dje, 15:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HIDROIZOLIME ME KONDOR
  Sherbime

  HIDROIZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Prishtinë Dje, 15:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ONLINE-Intenziv-Mësoni komunikim në gjuhën angleze
  Sherbime

  ONLINE-Intenziv-Mësoni komunikim në gjuhën angleze

  Kursi Intenziv Online - Mësoni komunikim në gjuhën angleze për vetëm 3 javë. Tel: 044 133 986 mesim

  Prishtinë Dje, 15:06
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  #SHITEN# TENDA,KARRIKA,TAVOLINA
  Sherbime

  #SHITEN# TENDA,KARRIKA,TAVOLINA

  Shes tende 6x12m 5x10m PVC te perdorur por te rujtura -Karrike 300 cop ngjyrè e gjelbert dhe e bardh

  Prishtinë Dje, 14:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINDI RENOVIM\'\' BEJM RENOVIME TE GJITHA OBJEKTEV
  Sherbime

  LINDI RENOVIM\'\' BEJM RENOVIME TE GJITHA OBJEKTEV

  LINDI RENOVIM\'\' bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :Ngjyrosje,

  Prishtinë Dje, 14:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kurs ONLINE i anglishtes
  Sherbime

  Kurs ONLINE i anglishtes

  Kurs Komunikimi ne Gjuhen Angleze pa humbur kohe me trajta gramatikore, direkt ne komunikim. Tel 044

  Prishtinë Dje, 13:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  dhe per oborr
  Sherbime

  dhe per oborr

  Shitet dhevi per oborr shum i mir

  Prishtinë Dje, 13:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet dhevi i mir per oborr
  Sherbime

  Shitet dhevi i mir per oborr

  Shes dhe te mir per oborr dhe mjellja e barit mjellka e pishav rregullimi oborrit me kubza te

  Prishtinë Dje, 13:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rregullimi oborreve me kubzaa (kocka)
  Sherbime

  Rregullimi oborreve me kubzaa (kocka)

  Rregullimi oborrev me kubza (kocka) mjellja barit tel 044355799 044767070

  Prishtinë Dje, 13:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bager edhe rregullime te oborreve
  Sherbime

  Punojm me bager edhe rregullime te oborreve

  Punojm me bager edhe rregullimin e oborreve 044355799 044767070

  Prishtinë Dje, 13:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Masazher per spondilloz
  Sherbime

  Masazher per spondilloz

  Masazher per spondilloz

  Prishtinë Dje, 12:48
  40 €
 • 1 foto
  OXHAK PASTRUES
  Sherbime

  OXHAK PASTRUES

  Pastrojme Oxhaqet Kaldajat e nxemjeve qendrore Kaminat Info:044 316 311

  Prishtinë Dje, 12:47
  1 €
 • 1 foto
  BLEJ BITCOIN BTC PREJ 3K DERI 100K NE ÇDO KOHË
  Sherbime

  BLEJ BITCOIN BTC PREJ 3K DERI 100K NE ÇDO KOHË

  Blej bitcoin me - fee . -Te interesurit le te me kontaktojnë . -Fee me marrveshje. -Ofertat ma te m

  Prishtinë Dje, 12:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Problem me lagshtsin dhe mykun ujn te gjitha test.
  Sherbime

  Problem me lagshtsin dhe mykun ujn te gjitha test.

  Ofrojme : - kontrollimi i efikasitetit te sistemit - detektimi i humbjeve eventuale - detektimi i rr

  Prishtinë Dje, 12:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pastrim Mirembajtje te objekteve Access Control
  Sherbime

  Pastrim Mirembajtje te objekteve Access Control

  Në kuadër të pastrimit dhe mirëmbajtjes profesionale të banesave kolektive, Bardhi - D sh.p.k kujdes

  Prishtinë Dje, 12:04
  1 €
 • 2 foto
  Nora Reinigung Sherbime Të Pastrimit Profesional
  Sherbime

  Nora Reinigung Sherbime Të Pastrimit Profesional

  💦 Shërbim Profesional Për Pastrimi ✨🧽 👉 R E Z E R V O T E R M I N ✅ Past

  Prishtinë Dje, 11:38
  1 €