Sherbime
Prishtinë

Sherbime në shitje në Prishtinë

 • 8 foto
  Renovime Moler Gled Ofert Speciale
  Sherbime

  Renovime Moler Gled Ofert Speciale

  Rexha-N Kryen keto sherbime si Moler 0.50 m2 Glet Knauf Tapeta Suvatime Fasad Prerje te Be

  Prishtinë 12 shtator 20:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Moler Knauf Gled Rafaello Tapeta Amstrong
  Sherbime

  Moler Knauf Gled Rafaello Tapeta Amstrong

  Rexha-N Ofert speciale per ngjyrosje, ofrojm sherbime per ngjyrosjen e mureve te Banesave,Shtepive L

  Prishtinë 12 shtator 20:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Renovime Moler Gled Knauf Fasad Epoks
  Sherbime

  Renovime Moler Gled Knauf Fasad Epoks

  Rexha-N Kryen keto sherbime si Moler Glet Knauf Tapeta Suvatime Fasad Prerje te Betonit me ma

  Prishtinë 12 shtator 20:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DR. HOUSE MOLER Oferta speciale 049 321 805 viber
  Sherbime

  DR. HOUSE MOLER Oferta speciale 049 321 805 viber

  Rexha-N Kryen keto sherbime si Moler 0.50 m2 Glet Knauf Tapeta Suvatime Fasad Prerje te Be

  Prishtinë 12 shtator 20:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  KOMPANIA-EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEPI..
  Sherbime

  KOMPANIA-EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEPI..

  KOMPANIA - EXTRA- E \'SPECIAIZUAR -PËR -PASTRIM -SHTEPIVE -LOKALET -OBJEKTE -LARIJEN -.GEJAVE[kauqa

  Prishtinë 12 shtator 19:43
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  TRANSPORT NGA EUROPA
  Sherbime

  TRANSPORT NGA EUROPA

  * Bejme transportin e mallit nga te gjitha vendet: * Europe - Skanidavi . * Gjermani, Belgjik, Hola

  Prishtinë 12 shtator 19:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  TRANSPORT MALLI NGA EUROPA DHE SKANIDAVIA
  Sherbime

  TRANSPORT MALLI NGA EUROPA DHE SKANIDAVIA

  * Bejme transportin e mallit nga te gjitha vendet: * Europe - Skanidavi . * Gjermani, Belgjik, Hola

  Prishtinë 12 shtator 19:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Transport Malli Nga Europa Dhe Anasjelltas
  Sherbime

  Transport Malli Nga Europa Dhe Anasjelltas

  * Bejme transportin e mallit nga te gjitha vendet: * Europe - Skanidavi . * Gjermani, Belgjik, Hola

  Prishtinë 12 shtator 19:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TRANSPORT MALLI NGA EVROPA DHE ANASJELLTAS
  Sherbime

  TRANSPORT MALLI NGA EVROPA DHE ANASJELLTAS

  * Bejme transportin e mallit nga te gjitha vendet evropiane . * Gjermani, Belgjik, Holand, Angli, Fr

  Prishtinë 12 shtator 18:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Transport Malli nga Evropa dhe Anasjelltas
  Sherbime

  Transport Malli nga Evropa dhe Anasjelltas

  * Bejme transportin e mallit nga te gjitha vendet evropiane . * Gjermani, Belgjik, Holand, Angli, Fr

  Prishtinë 12 shtator 18:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TRANSPORT I MALLRAVE TE NDRYSHME PER EUROPE
  Sherbime

  TRANSPORT I MALLRAVE TE NDRYSHME PER EUROPE

  * Bejme transportin e mallit nga te gjitha vendet: * Europe - Skanidavi . * Gjermani, Belgjik, Hola

  Prishtinë 12 shtator 18:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bëjmë shpërndarjen e fletushkave apo brshurave
  Sherbime

  Bëjmë shpërndarjen e fletushkave apo brshurave

  Ne jemi një compani qe veprojmë qe 5 vite ne Kosovē. Kryesisht ofrojmë keto shërbimë: Bëjmë shpërn

  Prishtinë 12 shtator 16:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes/Blej Bitcoin, paypal, skrill, asic miner,rig
  Sherbime

  Shes/Blej Bitcoin, paypal, skrill, asic miner,rig

  Shes crypto me+% fee, blej crypto me minus fee% Shkup Bitcoin, Ether. Shes/blej graphic card ( blej

  Prishtinë 12 shtator 10:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Beka Transport 044249646 /044339532
  Sherbime

  Beka Transport 044249646 /044339532

  Bëjmë transportim të mallërave në gjithë Kosovën me kamijona, cmimi sipas marrveshjësë . Numrat kon

  Prishtinë 12 shtator 10:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  vimax
  Sherbime

  vimax

  shiten kapsula vimax original per rritje te organit gjenital mashkullor. te ardhura nga kanada.

  Prishtinë 12 shtator 09:20
  100 €
 • 0 foto
  punojm me porosi
  Sherbime

  punojm me porosi

  punojm gjithqka nga metali kombinim me dru si tavolina ,karrika, dekore te ndryshme ,hapsira te loka

  Prishtinë 12 shtator 09:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Bejm transportin e veturav prej zvicres gjermanies
  Sherbime

  Bejm transportin e veturav prej zvicres gjermanies

  Bejm transportin e veturav prej zvicres Mrenda 30 orve Qmimi prej 680€ Numri 0041797754403

  Prishtinë 12 shtator 06:33
  680 €
 • 3 foto
  Bejm transportin e veturav prej zvicres gjermanies
  Sherbime

  Bejm transportin e veturav prej zvicres gjermanies

  Bejm transportin e veturav prej Zvicres gjermanies Numri 0041797€54403 Qmimi prej 680€

  Prishtinë 12 shtator 06:24
  680 €
 • 8 foto
  instalime te Nxemje Qendrore.Ujesjellsit.Kanalizi
  Sherbime

  instalime te Nxemje Qendrore.Ujesjellsit.Kanalizi

  24 ore ne sherbimin tuaj. Bejm shitjen instalime dhe servisime e te gjitha llojeve te Nxemjes Qendr

  Prishtinë 11 shtator 22:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mjeshter i i rrymes ujit dhe kanalizimit
  Sherbime

  mjeshter i i rrymes ujit dhe kanalizimit

  kryejm te gjitha punet me rrym uje dh ekanlizim

  Prishtinë 11 shtator 18:54
  10 €
 • 0 foto
  mjeshter i ujit dhe kanalizimit
  Sherbime

  mjeshter i ujit dhe kanalizimit

  kryejm te gjitha punet me uje dhe kanlizim brned aobjektit

  Prishtinë 11 shtator 18:53
  10 €
 • 0 foto
  mjeshter i ujit kanlizimit dhe sanitaris
  Sherbime

  mjeshter i ujit kanlizimit dhe sanitaris

  kryejm te jgitha punet me uj kanlizim dhe snitari mbrend aobjekteve

  Prishtinë 11 shtator 18:53
  10 €
 • 1 foto
  Tenda me nxemje ,tavolina . karrika.044 286 167
  Sherbime

  Tenda me nxemje ,tavolina . karrika.044 286 167

  ofrojm shatora karrika dhe tavolina ne sherbim tendat jon te madhesis se ndryshme .4x8.4x10.5x10.

  Prishtinë 11 shtator 17:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SERVIS TAHOGRAFA TAKSIMETER ,KAMIJONI,AUTOBUS
  Sherbime

  SERVIS TAHOGRAFA TAKSIMETER ,KAMIJONI,AUTOBUS

  SERVIS & LABORATOR I AUTORIZUAR TAHOGRAF , TAXIMETER, \" TRAFIKU-T \" KRYEN KËTO SHËRBIME. 1.

  Prishtinë 11 shtator 14:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bleni/Shisni bitcoin ethereum etj... vetem tek ne
  Sherbime

  Bleni/Shisni bitcoin ethereum etj... vetem tek ne

  Te gjithê qe jane te interesuarit per me ble apo me shit bitcoin ethereum ripple litecoin e te tjera

  Prishtinë 11 shtator 14:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SALLA E KONFERENCAVE
  Sherbime

  SALLA E KONFERENCAVE

  SHES SALLEN E KONFERENCAVE 90 DERI 100 ULËSE- KARRIKA BINA TAVOLINA DHE FOLTORJA PËR MA SHUM SHIH

  Prishtinë 11 shtator 13:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Pastrimi i kockave apo kubzave.
  Sherbime

  Pastrimi i kockave apo kubzave.

  Shala Group - Kompania jonë bën pastrimin e kockave apo kubzave. Tel: 049213283 Viber: +38349213283

  Prishtinë 11 shtator 09:19
  1 €
 • 0 foto
  PERKTHİME holandisht-anglisht-frangjisht-turqisht
  Sherbime

  PERKTHİME holandisht-anglisht-frangjisht-turqisht

  Ä° lindur dhe i rritur ne Belgjike, me diplome master te komunikimit, ju ofroj perkthime ne gjuhe te

  Prishtinë 11 shtator 00:16
  5 €
 • 0 foto
   Sherbime juridike dhe Bankare
  Sherbime

  Sherbime juridike dhe Bankare

  Sherbime Juridike dhe sherbime e marrjev e parave te mbeture nga Ish Banka Lubjanes

  Prishtinë 10 shtator 22:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Moler gipser
  Sherbime

  Moler gipser

  Ngjyr Dekoree Gled Knauf Fasada Izolime

  Prishtinë 10 shtator 19:58
  1 €
 • 0 foto
  We Finance All Project
  Sherbime

  We Finance All Project

  Dear One of our main businesses is to open Bank Guarantees and Standby Letter of Credit as well

  Prishtinë 10 shtator 17:16
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Tenda karrika tavolina me qera 044312509
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qera 044312509

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te n

  Prishtinë 10 shtator 14:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Renovime Knauf Glet Polikollor
  Sherbime

  Renovime Knauf Glet Polikollor

  Kryejm keto punë: Knauf,Glet,Dekorime,fasada polikollor

  Prishtinë 10 shtator 13:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 049619714
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 049619714

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel:049619714

  Prishtinë 10 shtator 12:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM
  Sherbime

  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prishtinë 10 shtator 08:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE
  Sherbime

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Preparate (INSE

  Prishtinë 10 shtator 08:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Taxi Airoport shkupit...
  Sherbime

  Taxi Airoport shkupit...

  Taxi me çmime te volitshme...shpejt, komod... Nisja prej prishtine me (rethine): Airoport te shkupit

  Prishtinë 10 shtator 02:07
  1 €
 • 7 foto
  Austria Parket\' bejm renovim komplet te objekteve
  Sherbime

  Austria Parket\' bejm renovim komplet te objekteve

  Austria Parket eshte firm e specjalizuar per kto sherbime me nje pervoj te gjat pune. Numrat janë:04

  Prishtinë 9 shtator 23:05
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  \'\'GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...
  Sherbime

  \'\'GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...

  Numri :046 194 980 +38346194980 Punojm edhe ne Rajone si :Prishtin,Obiliq,Fushekosove,Lipjan dhe t\

  Prishtinë 9 shtator 21:36
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  \'\'GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...
  Sherbime

  \'\'GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...

  Numri :046 194 980 +38346194980 Punojm edhe ne Rajone si :Prishtin,Obiliq,Fushekosove,Lipjan dhe t\

  Prishtinë 9 shtator 21:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Eleganca Company OFRON->>>>>
  Sherbime

  Eleganca Company OFRON->>>>>

  Ofrojm keto sherbime: Hapjen e Bodrumeve Hapjen e temeleve Rrenimin e Shtepive mureve etj... Transp

  Prishtinë 9 shtator 21:15
  1 €
 • 0 foto
  Kerkoj nje kujdestar per nje person te moshuar
  Sherbime

  Kerkoj nje kujdestar per nje person te moshuar

  Kerkoj nje kujdestar per nje person te moshuar relativisht ne gjendje te mire, prej ores 08:00-10:00

  Prishtinë 9 shtator 19:33
  150 €
 • 10 foto
  Keramika punus \'\' loni \'\'
  Sherbime

  Keramika punus \'\' loni \'\'

  Punojm gjitha punet me keramik, granit i rregullojm shkallet si dhe bejm izolimin e banjove me iz

  Prishtinë 9 shtator 16:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OXHAK PASTRUES PROFESIONIST
  Sherbime

  OXHAK PASTRUES PROFESIONIST

  P A S T R O J M OXHAQET KALLDAJAT KAMINAT TEL DHE VIBER 044 476 322

  Prishtinë 9 shtator 14:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE
  Sherbime

  RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE

  Produkti bimor - natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht d

  Prishtinë 9 shtator 09:12
  130 €
 • 11 foto
  Ndermarrja Mejdi Grejçeci
  Sherbime

  Ndermarrja Mejdi Grejçeci

  Ndermarrja Mejdi Grejçeci kryen punimet e shkallve dhe ballkonave me teras dhe mozaik

  Prishtinë 8 shtator 22:52
  40 €
 • 2 foto
  Bejm transportin e veturav prej zvicres
  Sherbime

  Bejm transportin e veturav prej zvicres

  Bejm transportin e veturav Zvicres Prej 680€

  Prishtinë 8 shtator 18:31
  680 €
 • 2 foto
  TENDA-TAVOLINA-KARRIKA ME QERA 045518260
  Sherbime

  TENDA-TAVOLINA-KARRIKA ME QERA 045518260

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Prishtinë 8 shtator 18:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tenda Karriga Tavolina Shatora
  Sherbime

  Tenda Karriga Tavolina Shatora

  Tenda -Dimensione të ndryshme ! Karriga ! Tavolina ! Zërim ! Transporti Falas ! Saktesi 100 % ! Nr T

  Prishtinë 8 shtator 13:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shërbime Shtëpiake
  Sherbime

  Shërbime Shtëpiake

  Mjeshtri Shpk ofron sherbime Shtepiake , Ne kryejme Shërbime Mirmbajtëse Shtëpiake Ne Segmentet e

  Prishtinë 8 shtator 12:41
  Me Marrveshje