Elektronikë
Prishtinë

Elektronikë në shitje në Prishtinë

 • 0 foto
  PS4 - PS3 CD TË NDRYSHME SUPER ÇMIME
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 - PS3 CD TË NDRYSHME SUPER ÇMIME

  BLERJE MBI 2 CD DËRGESA GRATIS PRISHTINË DHE FUSHË-KOSOVË â–ªCD PËR PS4▪ GTA5 - 30 EURO FIFA2

  Prishtinë Sot, 16:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET HDD 1TB
  Lojra per PC / Videolojra

  SHITET HDD 1TB

  SHITET HDD 1 TB 55 EURO TEL : 044/940075 VIBER : +38344940075 WhatsApp: +38344940075

  Prishtinë Sot, 16:52
  55 €
 • 0 foto
  PS3 ME QIP 40 LOJRA GTA 5-FIFA19 SUPER ÇMIM
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 ME QIP 40 LOJRA GTA 5-FIFA19 SUPER ÇMIM

  SHITET PLAYSTATION PS3 ME QIP MULTIMAN 40 LOJRA ME T'REJAT FIFA 19 GTA 5 FIFA STREET NBA 2018 BLUR

  Prishtinë Sot, 16:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PS3 ME QIP DHE 20 LOJRA GTA 5-FIFA19 SUPER ÇMIM
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 ME QIP DHE 20 LOJRA GTA 5-FIFA19 SUPER ÇMIM

  SHITET PLAYSTATION PS3 ME 20 LOJRA ME T'REJAT GTA 5 FIFA 2019 NBA 2018 TRANSORMERS THE WALKING DEA

  Prishtinë Sot, 16:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  CD PËR PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  CD PËR PS4

  CD PËR PS4 GTA5 --(30 EURO) PES 2018--(27 EURO) INFAMOUS SECOND SON-(18 EURO) TRIALS FUSION MOTOR-

  Prishtinë Sot, 16:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PSMOVE KAMERE DHE PAISJE TJERA
  Lojra per PC / Videolojra

  PSMOVE KAMERE DHE PAISJE TJERA

  SHITEN PSMOVE KAMERË DHE PAISJE TE NDRYSHME PËR PSMOVE 50 EURO TEL; 044/940075 VIBER; +38344940

  Prishtinë Sot, 16:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET SAMSUNG TABLET -NDRRIM-
  Kompjutera

  SHITET SAMSUNG TABLET -NDRRIM-

  SHITET SAMSUNG TABLET SHUM PAK I PËRDORUN 340 EURO NDRRIM I MUNDSHËM ME TEL SAMSUNG S8-S9 ME MA

  Prishtinë Sot, 16:51
  340 €
 • 0 foto
  PSMOVE PER PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  PSMOVE PER PS3

  SHITEN PSMOVE PER PS3 TEL;044/940075 VIBER;+38344940075 WhatsApp: +38344940075 Lo

  Prishtinë Sot, 16:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  INSTALIM TE LOJRAVE-FIFA 19 - GTA5 -ETJ PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  INSTALIM TE LOJRAVE-FIFA 19 - GTA5 -ETJ PS3

  INSTALIM TË LOJRAVE NË TË GJITHA MODELET E PS3 FIFA 19 PES 2018 NBA 2018 GTA5 BLUR CALL OF DUT

  Prishtinë Sot, 16:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  INSTALIM TE LOJRAVE-GTA5-FARCRY 5-FIFA19-PS4-PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  INSTALIM TE LOJRAVE-GTA5-FARCRY 5-FIFA19-PS4-PS3

  INSTALIM TË LOJRAVE NË : PS4 FIFA 19 PES 19 UFC 3 FARCRY 5 GTA 5 NBA 19 CALL OF DUTY WW2 CALL OF D

  Prishtinë Sot, 16:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PS3 CD TË NDRYSHME SUPER OFERTË NGA 2-5 EURO
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 CD TË NDRYSHME SUPER OFERTË NGA 2-5 EURO

  PLAYSTATION 3 SECILA CD VETËM NGA 2-5 EURO SHITEN CD-të PËR SONI 3-SH MË T'LIRAT NË TREG PS3 B

  Prishtinë Sot, 16:51
  5 €
 • 11 foto
  INSTALIM TË LOJRAVE-SHITJE-SERVISIM PS3-PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  INSTALIM TË LOJRAVE-SHITJE-SERVISIM PS3-PS4

  SHITJE TË PS3-PS4 SERVISIM PËR PS3-PS4 INSTALIM TE LOJRAVE NË TË GJITHA MODELET PS4 FIFA 18 PES

  Prishtinë Sot, 16:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Apple iMac 27inch (2017), i pahapur ne kuti
  Kompjutera

  Apple iMac 27inch (2017), i pahapur ne kuti

  Apple iMac 27" 5K Retina (2017) me performancat: 3.4GHz quad-core 7th-generation Intel Core i5 proc

  Prishtinë Sot, 16:50
  1.999 €
 • 1 foto
  IPHONE 7+ 128 GIGA
  Telefona celulare

  IPHONE 7+ 128 GIGA

  iPhone 7+ 128 giga i perdort ne gjendje te rregullt. Tel +38344363891

  Prishtinë Sot, 16:42
  260 €
 • 1 foto
  Razer Deathadder I RI
  Pjese per kompjuter

  Razer Deathadder I RI

  Razer Deathadder I RI 3500DPI ngjyra Zi me te kalter. Viber: +38649636885 gaming dell apple macboo

  Prishtinë Sot, 16:22
  35 €
 • 4 foto
  Printera për arkë fiskale, kupona fiskal me USB
  Pjese per kompjuter

  Printera për arkë fiskale, kupona fiskal me USB

  Shes dy printera te ri per arka fiskale, kupona fiskal, qe perdoren ne dyqane lokale shopinga etj. l

  Prishtinë Sot, 16:22
  89 €
 • 4 foto
  UPS - upsa per akumulim te rrymes-1250 VA
  Pjese per kompjuter

  UPS - upsa per akumulim te rrymes-1250 VA

  Shes dy UPS te ri, nga 100 € copa, me fuqi dalse prej 1250 VA ,upsat sherbejn per akumulimin e rryme

  Prishtinë Sot, 16:21
  100 €
 • 0 foto
  Sony ndegjuese  25 €
  Audio / CD / Stereo

  Sony ndegjuese 25 €

  Sony ndegjuese ne gjendje te rregullt te ardhura nga jashte . / / / / / / / / / / / / / / / Mercedes

  Prishtinë Sot, 16:18
  25 €
 • 9 foto
  Lenovo i5-gen 4 të riii nga Gjermania... SSD 128gb
  Kompjutera

  Lenovo i5-gen 4 të riii nga Gjermania... SSD 128gb

  Lenovo i5 V-pro gen-4 4gb ram memory 128 gb SSD Ekranin 12.5 inch HD Lloptopat jan te Rii nga Gjerma

  Prishtinë Sot, 16:14
  195 €
 • 0 foto
  Numra gold vala/ipko
  Shtesa per telefon celulare

  Numra gold vala/ipko

  049999111

  Prishtinë Sot, 16:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Aksesorë per Apple kompjutera
  Kompjutera

  Aksesorë per Apple kompjutera

  Kemi aksesorë të ndryshëm per Apple kompjuterë të ri me thunderbolt 3 konektorë: Apple Certified Ra

  Prishtinë Sot, 16:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamer e mshefte
  Shtesa per telefon celulare

  Kamer e mshefte

  Kamere e mshefte laps e re ne kuti full hd extra kualitet.

  Prishtinë Sot, 15:59
  25 €
 • 6 foto
  2 Kasetofona PIONEER & CD Aura & Klimatronik
  Audio / CD / Stereo

  2 Kasetofona PIONEER & CD Aura & Klimatronik

  Shes nje kasetofon Pioneer shum i hjeshum indrron fotot ne ekran dhe ka Zërin e hatashëm me shanzher

  Prishtinë Sot, 15:43
  40 €
 • 1 foto
  Gaming Mouse
  Pjese per kompjuter

  Gaming Mouse

  Shes mausin Fantech Rhasta G10 Pro Gaming Chroma 2400dpi I RI ne paket qmimi i padiskutueshem +3834

  Prishtinë Sot, 15:32
  10 €
 • 4 foto
  Huawei E5186 4G Cat6 802.11ac LTE CPE
  Pjese per kompjuter

  Huawei E5186 4G Cat6 802.11ac LTE CPE

  * LTE CAT6 Download Speed up to 300mbps * Support both LTE FDD & TDD networks * Support up to 64

  Prishtinë Sot, 15:13
  120 €
 • 0 foto
  Sony Playstation 3 Slim me 22 lojna
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 Slim me 22 lojna

  shes sony 3 ne gjendje shum te mir ka qip me loja mat rejat si gta 5, blur, fifa 18, nba 2k18 , call

  Prishtinë Sot, 15:11
  150 €
 • 1 foto
  Sony PS4 CD Fifa 17 +Fortnite Apex Resident Evil 2
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS4 CD Fifa 17 +Fortnite Apex Resident Evil 2

  shes Sony PS4 500 GB ne gjendje te rregullt me 1 gjystik te gjitha kabllot e nevojshme 1 CD Fifa 17

  Prishtinë Sot, 15:10
  280 €
 • 0 foto
  CD Fifa 19 per Sony Playstation 4
  Lojra per PC / Videolojra

  CD Fifa 19 per Sony Playstation 4

  shes CD Fifa 19 per PS4 ne gjendje te rregullt e perdorun me qmim 25€ boj edhe ndrrim me naj CD qe m

  Prishtinë Sot, 15:10
  25 €
 • 0 foto
  shiten 8 CD lojera per Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  shiten 8 CD lojera per Playstation 3

  shes 8 CD per Sony Playstation 3 ne gjendje te rregullt lojrat jan: Fifa 14 , Fifa 12 , Fifa 11 , Ne

  Prishtinë Sot, 15:10
  25 €
 • 0 foto
  Playstation 3 Super Slim me qip me 25 lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 3 Super Slim me qip me 25 lojra

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli ma i ri i PS3 Super Slim me qip dhe lojra, PS3

  Prishtinë Sot, 15:10
  150 €
 • 0 foto
  Aksion CD per Sony PS-3 dhe PS-4
  Lojra per PC / Videolojra

  Aksion CD per Sony PS-3 dhe PS-4

  shiten CD per PS3 edhe PS4 ne gjendje krejtsisht te rregullt te perdoruna qmimet jane -CD PER S

  Prishtinë Sot, 15:09
  2 €
 • 1 foto
  Gjystika per Sony Playstation 3 / PC
  Lojra per PC / Videolojra

  Gjystika per Sony Playstation 3 / PC

  shes gjystika me pakic apo shumic me kabllo per Sony Playstation 3 ose PC te reja n pako me qmim te

  Prishtinë Sot, 15:09
  12 €
 • 3 foto
  Béjm té gjitha llojet e PS3 me qip dhe lojéra
  Lojra per PC / Videolojra

  Béjm té gjitha llojet e PS3 me qip dhe lojéra

         📢📢   >>> OFERTË <<<< 📢📢 Béjm té gjitha llojet e Sony Playstation 3 ( Fat

  Prishtinë Sot, 15:09
  20 €
 • 0 foto
  Sony PS3 me qip me 23 lojra NEW dhe 2 gjystik
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS3 me qip me 23 lojra NEW dhe 2 gjystik

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha k

  Prishtinë Sot, 15:09
  150 €
 • 4 foto
  IPHONE 8+ 64 GIGA
  Telefona celulare

  IPHONE 8+ 64 GIGA

  iPhone 8+ 64 giga fullunlock punon me gjitha kartelat ne gjendje te rregullt gjithqka pa asnje probl

  Prishtinë Sot, 15:01
  450 €
 • 0 foto
  ANTMINER S9 14.0 TH/S + APW3++ TE REJA
  Pjese per kompjuter

  ANTMINER S9 14.0 TH/S + APW3++ TE REJA

  NXITONI - Antminer S9 ne stok. Antminer S9 14Th/s & Apw3++ per vetem 1299 €. Paisja eshte e

  Prishtinë Sot, 15:01
  1.299 €
 • 6 foto
   Gaming PC Core i7-6700k 4.8ghz overclock
  Kompjutera

  Gaming PC Core i7-6700k 4.8ghz overclock

  Procesor: i7-6700k grafik : gigabyte gtx1060 rgb 6gb hard disk: ssd m2 256gb montoher direkt ne pll

  Prishtinë Sot, 14:56
  1.200 €
 • 5 foto
  URGJENT IPHONE 8 490 euro
  Telefona celulare

  URGJENT IPHONE 8 490 euro

  Shitet urgjentisht iPhone 8 ne gjendje te rregullt. Telefoni ka pjesen e pasme te thyer edhe nje pik

  Prishtinë Sot, 14:39
  490 €
 • 1 foto
  Sound Sistem per TV dhe PC e re 2500W
  Lojra per PC / Videolojra

  Sound Sistem per TV dhe PC e re 2500W

  Shes Sound Sistem per TV Firma INTEX e re Kontakt 049-897-378 049-677-634 Viber +38

  Prishtinë Sot, 14:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mining Rig - 6x nVidia 8gb
  Pjese per kompjuter

  Mining Rig - 6x nVidia 8gb

  Shitet rigi per mining me kartela te reja dhe te pa perdorta. 5x nVidia GeForce 1070 8gb + 1x nVidi

  Prishtinë Sot, 14:17
  5.000 €
 • 3 foto
  IPHONE 7 128GB I ZI MAT CE EUROPIAN SIKUR I RI
  Telefona celulare

  IPHONE 7 128GB I ZI MAT CE EUROPIAN SIKUR I RI

  IPHONE 7 128GB I ZI MAT NE GJENDJE PERFEKTE FULL UNLOCK PA ASNJE VREJTJE GJITHQKA NE RREGULL SHUM I

  Prishtinë Sot, 14:07
  215 €
 • 1 foto
  Samsung Galaxy Note 8
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 8

  Ne gjendje tmire per me shume wiber

  Prishtinë Sot, 14:04
  399 €
 • 3 foto
  BLUETOOTH SPEAKER E RE
  Telefona celulare

  BLUETOOTH SPEAKER E RE

  E RE PA PERDORUR PER ME SHUME NA SHENONI EDHE NE WIBER

  Prishtinë Sot, 13:51
  25 €
 • 1 foto
  SAMSUNG GALAXY S8 64GB BEJ EDHE NDRRIM
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S8 64GB BEJ EDHE NDRRIM

  NE GJENDJE TE RREGULLT PUNE I KRISUR POR SPENGON FARE NE PUNE PER ME SHUME NA SHENONI EDHE NE WIBER

  Prishtinë Sot, 13:50
  125 €
 • 3 foto
  IPHONE 6S 16GB GANC BEJ NDRRIM
  Telefona celulare

  IPHONE 6S 16GB GANC BEJ NDRRIM

  NE GJENDJE TE RREGULLT PUNE PER ME SHUME WIBER

  Prishtinë Sot, 13:50
  135 €
 • 0 foto
  Maus me USB (i bardhe) Fiat 500 old
  Pjese per kompjuter

  Maus me USB (i bardhe) Fiat 500 old

  Maus me USB (i bardhe) Fiat 500 old €23,00 Prej €30,20 Kodi i Produktit: 7640126660028 Ketij miu me

  Prishtinë Sot, 13:49
  23 €
 • 0 foto
  Adapter rryme per llaptop ASUS 19V-2,1A 40W
  Pjese per kompjuter

  Adapter rryme per llaptop ASUS 19V-2,1A 40W

  Adapter rryme per llaptop ASUS 19V-2,1A 40W €24,00 Prej €29,80 Kodi i Produktit: 5697653 __________

  Prishtinë Sot, 13:49
  24 €
 • 0 foto
  Sony Bluetooth Headset per telefon I bardhe
  Pjese per kompjuter

  Sony Bluetooth Headset per telefon I bardhe

  Sony Bluetooth Headset per telefon I bardhe €24,00 Prej €30,00 Prodhuesi:Sony Kodi i Produktit: F695

  Prishtinë Sot, 13:48
  24 €
 • 5 foto
  XIAOMI REDMI 5 SI I RI BEJ EDHE NDRRIM
  Telefona celulare

  XIAOMI REDMI 5 SI I RI BEJ EDHE NDRRIM

  ne gjendje super pune per me shume na shenoni edhe ne wiber

  Prishtinë Sot, 13:47
  160 €
 • 0 foto
  Sony Bluetooth Headset 3.0 per telefon I zi
  Pjese per kompjuter

  Sony Bluetooth Headset 3.0 per telefon I zi

  Sony Bluetooth Headset 3.0 per telefon I zi €23,00 Prej €27,00 Prodhuesi:Sony Kodi i Produktit: F695

  Prishtinë Sot, 13:44
  23 €