Elektronikë
Prishtinë

Elektronikë në shitje në Prishtinë

 • 6 foto
  Lloptop Hp i5 gen3 / 320gb hdd / 4gb ram / te Riii
  Kompjutera

  Lloptop Hp i5 gen3 / 320gb hdd / 4gb ram / te Riii

  Shes 20 cope Lloptop te ardhura nga Gjermonia. Performancat Hp elitebook 8470p Ekranin 14 inch H

  Prishtinë Sot, 11:03
  175 €
 • 5 foto
  5-lloptop Lenovo i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram
  Kompjutera

  5-lloptop Lenovo i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram

  Shiten 5 lloptopa Lenovo i5 gen-4 Ekranin 14 inch HD 8gb ram memory 500gb HDD Intel HD graphics Bate

  Prishtinë Sot, 11:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet për shitje MacBook Pro 2012 - i5 - 13 inch
  Kompjutera

  Ofrohet për shitje MacBook Pro 2012 - i5 - 13 inch

  Display 13.3 inch Intel HD Graphics  Processor 2.5 GHz Intel Core i5 Memory 4 GB RAM (mund të shtohe

  Prishtinë Sot, 11:03
  370 €
 • 9 foto
  100 cop • Lenovo i5 gen-4 nga Gjermania te Riii
  Kompjutera

  100 cop • Lenovo i5 gen-4 nga Gjermania te Riii

  Shes 100 copa Lenovo Thinkpad T440p Lloptopat jane nga Gjermania te rii... Core i5 Vpro gen-4 2.60

  Prishtinë Sot, 11:02
  190 €
 • 0 foto
  Nr vip vala ipko z mobile
  Shtesa per telefon celulare

  Nr vip vala ipko z mobile

  Numra te veqant per biznese. Vetem oferta serioze . SQARIM ; numrat nuk kushtojn ka 5 euro . Numra

  Prishtinë Sot, 11:01
  1 €
 • 11 foto
  Shes.  Servera HP G5 - G6 dhe Blade server G7
  Pjese per kompjuter

  Shes. Servera HP G5 - G6 dhe Blade server G7

  Shiten serverat G5 - G6 dhe blade server G7 Per ma shum info 045260284 viber ##########

  Prishtinë Sot, 11:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  2 kompjutere,1 workstation dhe 1 desktop se bashku
  Kompjutera

  2 kompjutere,1 workstation dhe 1 desktop se bashku

  1 Desktop: RAM= 24GB, SSD= 120GB, CPU= Intel Core i7 920 2.66GHz LGA 1366 130W, Motherboard= A

  Prishtinë Sot, 11:00
  600 €
 • 7 foto
  Computer GAMING core i5 Nvidia per FORTNITE i Riii
  Kompjutera

  Computer GAMING core i5 Nvidia per FORTNITE i Riii

  Shes kompjuterin nga Gjermania i rii Me kete performanca... Core i5 G2 4gb ram memory 250gb HDD GTX7

  Prishtinë Sot, 11:00
  299 €
 • 6 foto
  EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING 8GB
  Pjese per kompjuter

  EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING 8GB

  EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING 8GB EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING, 08G-P4-6276-KR, 8GB GDDR5, A

  Prishtinë Sot, 10:58
  270 €
 • 9 foto
  Red Devil Radeon RX 580 8GB
  Pjese per kompjuter

  Red Devil Radeon RX 580 8GB

  Red Devil Radeon RX 580 8GB PowerColor RED DEVIL Golden Radeon RX 580 DirectX 12 AXRX 580 8GBD5-3DHG

  Prishtinë Sot, 10:58
  140 €
 • 5 foto
  AORUS GTX 1060, 6GB GDDR5
  Pjese per kompjuter

  AORUS GTX 1060, 6GB GDDR5

  Kartelë grafike GIGABYTE GeForce AORUS GTX 1060, 6GB GDDR5 Kartela Grafike bon super per PUBG, CSGO

  Prishtinë Sot, 10:58
  216 €
 • 3 foto
  ASUS ROG STRIX GTX 1060 O6G GAMING
  Pjese per kompjuter

  ASUS ROG STRIX GTX 1060 O6G GAMING

  ASUS ROG STRIX GTX 1060 O6G GAMING ASUS 1060 6GB Kartela Grafike bon super per PUBG, CSGO, DOTA2, B

  Prishtinë Sot, 10:58
  260 €
 • 3 foto
  ASUS ROG STRIX GTX 1060 O6G GAMING
  Pjese per kompjuter

  ASUS ROG STRIX GTX 1060 O6G GAMING

  ASUS ROG STRIX GTX 1060 O6G GAMING ASUS 1060 6GB Kartela Grafike bon super per PUBG, CSGO, DOTA2, B

  Prishtinë Sot, 10:58
  260 €
 • 4 foto
  Procesor Intel Core i7-8700K
  Pjese per kompjuter

  Procesor Intel Core i7-8700K

  Procesor Intel Core i7-8700K Product Collection 8th Generation Intel® Core™ i7 Processors

  Prishtinë Sot, 10:58
  455 €
 • 7 foto
  EVGA GeForce GTX 1060 6GB GAMING
  Pjese per kompjuter

  EVGA GeForce GTX 1060 6GB GAMING

  EVGA GeForce GTX 1060 6GB SSC GAMING EVGA GeForce GTX 1060 6GB SSC GAMING ACX 3.0, 6GB GDDR5, LED, D

  Prishtinë Sot, 10:58
  200 €
 • 7 foto
  Gigabyte GeForce® GTX 1070 Ti 8GB
  Pjese per kompjuter

  Gigabyte GeForce® GTX 1070 Ti 8GB

  Gigabyte GeForce® GTX 1070 Ti 8GB Gigabyte 1070 Ti 8GB Kartela Grafike eshte shume e mire per PUB

  Prishtinë Sot, 10:58
  340 €
 • 7 foto
  Red Devil Radeon RX 580 8GB
  Pjese per kompjuter

  Red Devil Radeon RX 580 8GB

  Red Devil Radeon RX 580 8GB PowerColor RED DEVIL Golden Radeon RX 580 DirectX 12 AXRX 580 8GBD5-3DHG

  Prishtinë Sot, 10:58
  150 €
 • 7 foto
  Gigabyte GeForce GTX 1070 Ti 8GB
  Pjese per kompjuter

  Gigabyte GeForce GTX 1070 Ti 8GB

  Gigabyte GeForce® GTX 1070 Ti 8GB Gigabyte 1070 Ti 8GB Kartela Grafike eshte shume e mire per PUBG

  Prishtinë Sot, 10:58
  340 €
 • 4 foto
  Procesor Intel Core i7-8700K
  Pjese per kompjuter

  Procesor Intel Core i7-8700K

  Procesor Intel Core i7-8700K Product Collection 8th Generation Intel® Core™ i7 Processors Code Na

  Prishtinë Sot, 10:58
  455 €
 • 6 foto
  GeForce GTX 1060 6GB
  Pjese per kompjuter

  GeForce GTX 1060 6GB

  GeForce GTX 1060 6GB GeForce GTX 1060, 6GB GDDR5 (192 Bit), Blower, HDMI, DVI, 3xDP, BULK Kartela G

  Prishtinë Sot, 10:58
  180 €
 • 7 foto
  EVGA GeForce GTX 1060 6GB SSC GAMING
  Pjese per kompjuter

  EVGA GeForce GTX 1060 6GB SSC GAMING

  EVGA GeForce GTX 1060 6GB SSC GAMING EVGA GeForce GTX 1060 6GB SSC GAMING ACX 3.0, 6GB GDDR5, LED, D

  Prishtinë Sot, 10:58
  200 €
 • 6 foto
  MSI GAMING GeForce GTX 1060 6GB GDRR5
  Pjese per kompjuter

  MSI GAMING GeForce GTX 1060 6GB GDRR5

  MSI GAMING GeForce GTX 1060 6GB GDRR5 MSI GTX 1060 6GB Kartela Grafike bon super per PUBG, CSGO, DO

  Prishtinë Sot, 10:58
  216 €
 • 1 foto
  Shes 3 lloptopa: Dell Latitude e 6420 core i5
  Kompjutera

  Shes 3 lloptopa: Dell Latitude e 6420 core i5

  Shes lloptopat Dell dell core i5 14 inch 250gb hdd 512mb grafike 4gb ram Bateria ne rregull, adapte

  Prishtinë Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING 8GB
  Pjese per kompjuter

  EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING 8GB

  EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING 8GB EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING, 08G-P4-6276-KR, 8GB GDDR5, A

  Prishtinë Sot, 10:58
  290 €
 • 11 foto
  Shes 15 lloptopa nga Gjermania| core i5 8gb te Ri
  Kompjutera

  Shes 15 lloptopa nga Gjermania| core i5 8gb te Ri

  Vrejte pres vetem blers ( serioz ) faleminderit per mirkuptim. Performancat HP probook 6560b ek

  Prishtinë Sot, 10:57
  275 €
 • 7 foto
  Lloptop + Tablet nga Gjermania 128Gb SSD / 4gb ram
  Kompjutera

  Lloptop + Tablet nga Gjermania 128Gb SSD / 4gb ram

  Shiten 2 cope lloptop + tablet Nga Gjermania jan 99% te rii Performancat 128 Gb SSD 4gb RAM memory

  Prishtinë Sot, 10:56
  175 €
 • 5 foto
  2-lloptop HP core i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram
  Kompjutera

  2-lloptop HP core i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram

  Shes 2 lloptopa te Riii nga Gjermania. Hp elitebook 840 14inch HD kamer/migrofon Core i5 2.50 Ghz up

  Prishtinë Sot, 10:56
  295 €
 • 6 foto
  Lenovo i5-gen 4 të riii nga Gjermania 4 cope....
  Kompjutera

  Lenovo i5-gen 4 të riii nga Gjermania 4 cope....

  Shes lenovo thinkpad i5 Core i5 gjenerata 4 500gb hdd 4gb ram memory 15.6inch kamer/migrofon Adapter

  Prishtinë Sot, 10:55
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Lloptop HP i5 gen-3 / 4Gb Ram / 320 Gb te Riiii
  Kompjutera

  Lloptop HP i5 gen-3 / 4Gb Ram / 320 Gb te Riiii

  Shes 20 lloptopa te ri (pa perdore) performancat jan keto. Core i5 2.60ghz gjenerata e 3t. 14 inch H

  Prishtinë Sot, 10:53
  175 €
 • 0 foto
  Ndërrim Gigabyte R280X 3GB me ndonje konzol
  Lojra per PC / Videolojra

  Ndërrim Gigabyte R280X 3GB me ndonje konzol

  Si po thot titulli kartela punon super ska problem, ofertat ne viber. https://www.gigabyte.com/Grap

  Prishtinë Sot, 10:52
  1 €
 • 7 foto
  Hp i5 (gen-5) 8gb Ram • 128 SSD • 5 Gb Grafike•iRi
  Kompjutera

  Hp i5 (gen-5) 8gb Ram • 128 SSD • 5 Gb Grafike•iRi

  Shes 5 lloptopa nga Gjermania Lloptopat jan te gjith te Rii Ekranin 14 inch HD ( kamer/migrofon ) I

  Prishtinë Sot, 10:52
  335 €
 • 9 foto
   Rack Mbi 40 cop
  Pjese per kompjuter

  Rack Mbi 40 cop

  Shes keta Rack-at, te gjithe jan ne gjendje te mire,disa jan te Ri. Posedoj mbi 40Cop. Modele te nd

  Prishtinë Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Softueri per menagjimin e restauranteve si dhe m..
  Pjese per kompjuter

  Softueri per menagjimin e restauranteve si dhe m..

  Bejme shitjen instalimin si dhe menagjimin e aplikacioneve(programeve) te kontabilitetit material si

  Prishtinë Sot, 10:51
  200 €
 • 8 foto
  DELL i5-gen 4 të riii nga Gjermania 10 cope.. 8GB
  Kompjutera

  DELL i5-gen 4 të riii nga Gjermania 10 cope.. 8GB

  Shiten 10 lloptopa dell te Ri nga Gjermania. Ekranin 14 inch HD / kamer/migrofon Core i5 gjenerata

  Prishtinë Sot, 10:51
  235 €
 • 7 foto
  Shitet laptop HP250 G3 Notebook , shume i ruajtur
  Kompjutera

  Shitet laptop HP250 G3 Notebook , shume i ruajtur

  Shes laptop HP 250 G3 Notebook , eshte shume I ruajtur,mund ta shihni edhe ne foto dhe video, eshte

  Prishtinë Sot, 10:50
  270 €
 • 0 foto
  Sony xperia 10 modeli me i ri
  Telefona celulare

  Sony xperia 10 modeli me i ri

  Sony xperia 10 modeli me i ri, i prezentuar ne shkurt 2019. - Ekran 6 inch - Procesor Qualcomm SDM63

  Prishtinë Sot, 10:50
  300 €
 • 6 foto
  DELL i5-gen 5 te Rii, 256 SSD-Nvidia 2Gb dedicated
  Kompjutera

  DELL i5-gen 5 te Rii, 256 SSD-Nvidia 2Gb dedicated

  Shes 2 lloptopa dell nga Gjermania. Performancat jane: Core i5-5300U 2,30 GHz Vpro 256 SSD 4gb ram

  Prishtinë Sot, 10:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  u shittt
  Telefona celulare

  u shittt

  IPHONE X 64 GB I PERDORUN PAK NE GJENDJE TE RREGULLT PA ASNJE DEFEKT viber 38344331864 04913088

  Prishtinë Sot, 10:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vala ipko 100 te dyte urgjent oferte
  Shtesa per telefon celulare

  Vala ipko 100 te dyte urgjent oferte

  shes vala ipko te dyte +38344-111-382 +38349-111-382 perkthimi ne post vala dhe ipko kontakti ne va

  Prishtinë Sot, 10:50
  100 €
 • 5 foto
  SAMSUNG TAB A 32 GB SIKUR I RI
  Telefona celulare

  SAMSUNG TAB A 32 GB SIKUR I RI

  SAMSUNG TAB A 32 GB I PERDORUN NE GJENDJE TE RREGULLT ME FATROLL ORGJINALE SAMSUNG ESHTE MODELI SM

  Prishtinë Sot, 10:50
  130 €
 • 1 foto
  SONY 4 E RE ME 6 CD ORGJINALE 500 HDD
  Lojra per PC / Videolojra

  SONY 4 E RE ME 6 CD ORGJINALE 500 HDD

  SHITET SONY 4 E PERDORNE VETEM 1 MUJ NE GJENDJE TE RREGULLT PA ASNJE DEFEKT ME KABLLA KOMPLET NDEGJU

  Prishtinë Sot, 10:50
  380 €
 • 4 foto
  Shes 5 lloptopa Hp i5-gen 4. 8gb ram memory te rii
  Kompjutera

  Shes 5 lloptopa Hp i5-gen 4. 8gb ram memory te rii

  Lloptop hp model 650 15'6inch Core i5 2.60GHz-4210M 8gb ram memory 500gb hdd 1gb grafiken dedicated

  Prishtinë Sot, 10:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  imac 27-inch 5K i5 Late 2015 Bej ndrrim
  Kompjutera

  imac 27-inch 5K i5 Late 2015 Bej ndrrim

  imac 27-inch 5K retina Late 2015 processor 3.2 Ghz intel Core i5 Memmory 8 Gb 1867 Mhz DDR3 Gra

  Prishtinë Sot, 10:48
  1.400 €
 • 6 foto
  u shittt
  Telefona celulare

  u shittt

  SAMSUNG A5 2017 DUOS SIKUR I RI SHUM PAK I PERDORUN NE GJENDJE PERFEKTE MODEL EUROPIAN 044331864

  Prishtinë Sot, 10:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  iPhone 7
  Telefona celulare

  iPhone 7

  Shitet iPhone 7 ngjyra Rosegold, valt e karteles nuk bajne , me wiffi ok tona aplikacionet, shume i

  Prishtinë Sot, 10:46
  165 €
 • 2 foto
  iPhone 7 i zi
  Telefona celulare

  iPhone 7 i zi

  E shes iphone 7 i zi, fullunlock, shume i rujtun, pa fingerprint, pulla i bon mu ndrydh, aktiv me to

  Prishtinë Sot, 10:46
  195 €
 • 2 foto
  IPHONE 6 ME 16GIGA FULL UNLOCK GJENDJE FANTASTIKE
  Telefona celulare

  IPHONE 6 ME 16GIGA FULL UNLOCK GJENDJE FANTASTIKE

  Shes Iphone 6 me 16Gb Gjendje Perfekte Full unlcok , Posedon Folin Dhe Fatrollen Mbrojtse , Nr Konta

  Prishtinë Sot, 10:46
  99 €
 • 4 foto
  IPHONE 8 PLUS 64GB FULL UNLOCK NGA EUROPA CE
  Telefona celulare

  IPHONE 8 PLUS 64GB FULL UNLOCK NGA EUROPA CE

  I ardhun nga Europa me 64GIGA full unlock nuk ka shenja perdorimi sikur i ri me pako me paisje. per

  Prishtinë Sot, 10:46
  499 €
 • 3 foto
  iPhone 6s (si i ri) CE 16gb
  Telefona celulare

  iPhone 6s (si i ri) CE 16gb

  iPhone 6s (si i ri) CE 16gb Asnjeher i hapun apo i servisuar, me gjitha pjeset origjinale si qysh ka

  Prishtinë Sot, 10:46
  180 €
 • 6 foto
  IPHONE 6S 16GIGA NGA EUROPA SHIH FOTOT
  Telefona celulare

  IPHONE 6S 16GIGA NGA EUROPA SHIH FOTOT

  Gjendje fantastike perfkete shihet edhe ne fotot i ardhun nga jasht punon me gjitha kartelat Per me

  Prishtinë Sot, 10:46
  140 €