Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë

 • 4 foto
  ACER i5 ULTRA / NVIDIA G FORCE GRAFIK / 15”6
  Kompjutera

  ACER i5 ULTRA / NVIDIA G FORCE GRAFIK / 15”6

  Laptopi ne gjendje teper tmire,me nje fjal iri foto te laptopit jane Origjinale Mbushes Origjinal

  Prishtinë Sot, 01:58
  199 €
 • 6 foto
  DELL i7 INSPIRON / RADEON GRAFIK / 8 RAM / 2017
  Kompjutera

  DELL i7 INSPIRON / RADEON GRAFIK / 8 RAM / 2017

  Laptopi ne gjendje teper tmire,me nje fjal iri foto te laptopit jane Origjinale Mbushes Origjinal

  Prishtinë Sot, 01:58
  550 €
 • 4 foto
  Lokal 36m2 në shitje te Mati 1.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 36m2 në shitje te Mati 1.

  Lokali gjendet në rrugën Theodor Muzaka te Mati 1, në Kompleksin “Nderimi” dhe ka qasje nga rrug

  Prishtinë Sot, 01:58
  51.000 €
 • 2 foto
  HP i7 ELITE / SSD / EXTRA GRAFIK / NGA ZVICRRA
  Kompjutera

  HP i7 ELITE / SSD / EXTRA GRAFIK / NGA ZVICRRA

  Laptopi ne gjendje teper tmire, foto te laptopit jane Origjinale Mbushes Origjinal Performancat

  Prishtinë Sot, 01:58
  219 €
 • 2 foto
  Fellne BMW X3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne BMW X3

  Shes fellne per BMW X3 M 18 inch 235 50 18 te parat dhe 255 45 18 te pasmet

  Fushë Kosovë Sot, 01:58
  680 €
 • 3 foto
  HP i3 PROBOOK / CAMER HD / WRILES / DVD
  Kompjutera

  HP i3 PROBOOK / CAMER HD / WRILES / DVD

  Laptopi eshte ne gjendje te shkelqyer, punon perfekt, Mbushes Origjinal Performancat CORE I3 Di

  Prishtinë Sot, 01:58
  130 €
 • 7 foto
  Shtëpi 180m2 në shitje apo qira te Mati 1.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 180m2 në shitje apo qira te Mati 1.

  Shtëpia gjendet te Mati 1 afër shkollës Mileniumi i 3-të, ka 180m2 dhe ndodhet në 4 Ari truall. Shtë

  Prishtinë Sot, 01:58
  165.000 €
 • 2 foto
  Dhomë për femijë
  Mobilje

  Dhomë për femijë

  Shes dhomen per femijë me tre shtreter dimensionet 3.04 metra gjersia telefonatat i pranojm prej

  Prishtinë Sot, 01:58
  700 €
 • 7 foto
  Shtëpi 270m2 me 15.8 Ari truall në Bërnicë
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 270m2 me 15.8 Ari truall në Bërnicë

  Shtëpi 270m2 me 15.8 Ari truall në shitje në Bërnicë. Shtëpia gjendet afër Restaurant Country House.

  Prishtinë Sot, 01:57
  450.000 €
 • 7 foto
  Banesë 86m2 në shitje në Emshir - Kalabri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 86m2 në shitje në Emshir - Kalabri.

  Banesa gjendet në Emshir te banesat e Arabve afër Maxit. Banesa ndodhet ne katin e 10-të dhe posedon

  Prishtinë Sot, 01:57
  55.000 €
 • 3 foto
  Banesë 134m2 në shitje ne Pejton.
  Apartment / Banesa

  Banesë 134m2 në shitje ne Pejton.

  Banesa gjendet në Pejton dhe është në katin e IV-të, në kompleksin banesor të ndërtuar nga kompania

  Prishtinë Sot, 01:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë Pent House 124.57m2 në shitje në F. Kosovë.
  Apartment / Banesa

  Banesë Pent House 124.57m2 në shitje në F. Kosovë.

  Banesa gjendet në Fushë Kosovë në rrugën Dardania. Banesa ndodhet në katin e 10-të dhe ka një pamje

  Prishtinë Sot, 01:57
  47.000 €
 • 2 foto
  DELL LATITUDE / LAPTOP IMPORT NGA ZVICRRA
  Kompjutera

  DELL LATITUDE / LAPTOP IMPORT NGA ZVICRRA

  Laptopi eshte ne gjendje te mire, punon perfekt, i rujten Mbushes Origjinal Performancat CORE D

  Prishtinë Sot, 01:56
  95 €
 • 3 foto
  Banesë 85.20m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 85.20m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan përballë ambasadës Amerikane apo afër Minimax. Objekti është ndërtim i ko

  Prishtinë Sot, 01:56
  85.000 €
 • 5 foto
  Banesë 63m2 në shitje Mati 1, te Royal City.
  Apartment / Banesa

  Banesë 63m2 në shitje Mati 1, te Royal City.

  Banesë 63m2 në shitje Mati 1, te Royal City. Banesa gjendet te Mati 1, afër rrugës B në kompleksin

  Prishtinë Sot, 01:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Urgjent Shes Banesen 38 mi euro 144m
  Apartment / Banesa

  Urgjent Shes Banesen 38 mi euro 144m

  Shes banes urgjent Fush Kosove 38 mi € afer shkollës Mihal Grameno. 144 m2 / e gatshme . thir kur t

  Prishtinë Sot, 01:56
  38.000 €
 • 2 foto
  Lokal 65m2 në shitje në Lagjen Dodona - 4 Llullat.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 65m2 në shitje në Lagjen Dodona - 4 Llullat.

  Lokali gjendet në Lagjen Dodona në rrugën Barjam Kelmendi. Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe ka p

  Prishtinë Sot, 01:55
  162.000 €
 • 6 foto
  Shitet banesa 70m2 ne Ulpiane
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 70m2 ne Ulpiane

  Ofrohet per shitje banesa e kendshme ne lagjjen \"Ulpiane\".Banesa ndodhet ne katin e 4 te banimit m

  Prishtinë Sot, 01:55
  82.000 €
 • 7 foto
  Shtëpi luksoze në lagjen Qëndresa
  Shtepi / Vila

  Shtëpi luksoze në lagjen Qëndresa

  Shtëpi luksoze në shitje në lagjen Qëndresa. Shtëpia ka gjithsej 250m2, ka 3 ari truall dhe është 3

  Prishtinë Sot, 01:55
  610.000 €
 • 2 foto
  Banesë 60m2 në shitje B. I Diellit, te Qendra Treg
  Apartment / Banesa

  Banesë 60m2 në shitje B. I Diellit, te Qendra Treg

  Banesë 60m2 në shitje B. I Diellit, te Qendra Tregtare. Banesa gjendet në lagjen Bregu I Diellit te

  Prishtinë Sot, 01:55
  90.000 €
 • 7 foto
  Banesë 92m2 ne shitje ne Ulpianë.
  Apartment / Banesa

  Banesë 92m2 ne shitje ne Ulpianë.

  Banesë 92m2 + 88m2 terasë, gjendet ne Ulpianë te banesat e Lesnes permbi banken “NLB” ne rrugen

  Prishtinë Sot, 01:54
  260.000 €
 • 3 foto
  MACBOOK PRO i5 / IMPORT NGA ZVICRRA
  Kompjutera

  MACBOOK PRO i5 / IMPORT NGA ZVICRRA

  Laptopi eshte ne gjendje te shkelqyer, punon perfekt, i rujten Mbushes Origjinal Performancat C

  Prishtinë Sot, 01:53
  280 €
 • 11 foto
  Shiten Inventari/Paisjet per Zyre
  Mobilje

  Shiten Inventari/Paisjet per Zyre

  Shiten paisjet dhe inventari per zyre. Te gjitha mobiljet / paisjet jane te perdorura shume pak - pe

  Prishtinë Sot, 01:53
  1.600 €
 • 1 foto
  Lokal 50m2 në shitje në Emshir - Kalabri.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 50m2 në shitje në Emshir - Kalabri.

  Lokali gjendet në Emshir në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel EX-IN” afër Hotel Nartelit.

  Prishtinë Sot, 01:53
  43.000 €
 • 6 foto
  Banesë 55.7m2 në shitje në Bregun e Diellit.
  Apartment / Banesa

  Banesë 55.7m2 në shitje në Bregun e Diellit.

  Banesa ka 55.7 neto në dokumenta dhe gjendet në Bregun e Diellit te banesat e hirta, afër bustit të

  Prishtinë Sot, 01:53
  69.500 €
 • 6 foto
  LENOVO i5 SLIM / 8 RAM / SSD / L440 / NGA ZVICRRA
  Kompjutera

  LENOVO i5 SLIM / 8 RAM / SSD / L440 / NGA ZVICRRA

  Laptopi eshte ne gjendje te shkelqyer punon perfekt, i rujten Mbushes Origjinal Performancat CO

  Prishtinë Sot, 01:51
  250 €
 • 7 foto
  Dy banesa të bashkuara 45+85=130m2 Aktash
  Apartment / Banesa

  Dy banesa të bashkuara 45+85=130m2 Aktash

  Shiten dy banesa të bashkuara 45+85=130m2 në Aktash. Banesat janë njëra 45më dhe tjetra 85m2. Banesa

  Prishtinë Sot, 01:51
  130.000 €
 • 7 foto
  Shtëpi 290m2 në shitje në Lagjen NIC.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 290m2 në shitje në Lagjen NIC.

  Shtëpia gjendet në Lagjen “NIC”, është e vendosur në 3 ari truall dhe ka 210m2 plus nënkulmin 80

  Prishtinë Sot, 01:51
  195.000 €
 • 2 foto
  Banesë 120.75m2 në shtije në Lagjen e Muhaxherëve.
  Apartment / Banesa

  Banesë 120.75m2 në shtije në Lagjen e Muhaxherëve.

  Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në kompleksin “Golden Park”. Kompleksi “Golden Park”

  Prishtinë Sot, 01:51
  108.000 €
 • 6 foto
  Banesë 45m2 në shitje në Tophane.
  Apartment / Banesa

  Banesë 45m2 në shitje në Tophane.

  Banesa gjendet në Tophane afër Viva Fresh. Banesa ndodhet në katin e 2-të dhe posedon ashensor. Bane

  Prishtinë Sot, 01:51
  40.000 €
 • 2 foto
  Pent House - Duplex 141+137m2 në shitje te Qafa.
  Apartment / Banesa

  Pent House - Duplex 141+137m2 në shitje te Qafa.

  Banesë Pent House - Duplex 141+137m2 në shitje te Qafa. Banesa gjendet te Qafa, mbrapa rrugës UÇK d

  Prishtinë Sot, 01:50
  300.000 €
 • 7 foto
  Banesë 125m2 në shitje në Fushë Kosovë.
  Apartment / Banesa

  Banesë 125m2 në shitje në Fushë Kosovë.

  Banesë 125m2 në shitje në Fushë Kosovë. Banesa gjendet në lagjën Apolonia 7 pas Kolegjit AAB dhe ësh

  Prishtinë Sot, 01:50
  85.000 €
 • 7 foto
  Banesë 75m2 në shitje në Aktash.
  Apartment / Banesa

  Banesë 75m2 në shitje në Aktash.

  Banesa gjendet në Aktash në rrugën Rexhep Mala afër Smart Center. Banesa ndodhet në katin e 4-të (ka

  Prishtinë Sot, 01:50
  87.000 €
 • 4 foto
  HP i7 ZBOOK WORKSTATION / SSD 256 / RAM 16 / 15”
  Kompjutera

  HP i7 ZBOOK WORKSTATION / SSD 256 / RAM 16 / 15”

  WORKSTATION Laptopi eshte ne gjendje te shkelqyer, punon perfekt, i rujten shum thujse iri, Mbushes

  Prishtinë Sot, 01:49
  570 €
 • 5 foto
  HP i5 ELITEBOOK / SSD / 8 GB RAM / THUJSE I RI
  Kompjutera

  HP i5 ELITEBOOK / SSD / 8 GB RAM / THUJSE I RI

  Laptopi eshte ne gjendje te shelqyer punon perfekt, i rujten Mbushes Origjinal Performancat

  Prishtinë Sot, 01:49
  250 €
 • 5 foto
  MACBOOK PRO i5 / RETINA / 16 GB RAM / SSD /
  Kompjutera

  MACBOOK PRO i5 / RETINA / 16 GB RAM / SSD /

  Laptopi eshte ne gjendje te mire punon perfekt, i rujten Mbushes Origjinal Performancat CORE i

  Prishtinë Sot, 01:49
  570 €
 • 4 foto
  HP i7 ULTRA / NVIDIA G FORCE / QUAD CORE / 15”6
  Kompjutera

  HP i7 ULTRA / NVIDIA G FORCE / QUAD CORE / 15”6

  SHPALLJE WORKSTATION Laptopi eshte ne gjendje te shkelqyer, punon perfekt, i rujten shum th

  Prishtinë Sot, 01:49
  390 €
 • 2 foto
  HP i7 WORKSTATION / 500 HDD / 8 RAM / 15”6 INCH
  Kompjutera

  HP i7 WORKSTATION / 500 HDD / 8 RAM / 15”6 INCH

  Workstation Laptopi eshte ne gjendje te shkelqyer, punon perfekt, i rujten shum thujse iri, Mbushes

  Prishtinë Sot, 01:49
  250 €
 • 1 foto
  Shtëpi 300m2 në shitje në Taslixhe 3.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 300m2 në shitje në Taslixhe 3.

  Shtëpia ndodhet në 5.2 Ari truall dhe gjendet në Taslixhe 3 në rrugën “Visar Dodani”. Shtëpia k

  Prishtinë Sot, 01:49
  350.000 €
 • 6 foto
  Shiten banesa EKSKLUZIVE në lagje Bregu i diellit
  Apartment / Banesa

  Shiten banesa EKSKLUZIVE në lagje Bregu i diellit

  #SHITEN#banesa #EKSKLUZIVE në lagjen Mati1(përball banesave te bardha) të ndërtuara nga MIRI shpk...

  Prishtinë Sot, 01:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Komode per TV dhe Tavolina
  Mobilje

  Komode per TV dhe Tavolina

  nga drurri

  Prishtinë Sot, 01:49
  290 €
 • 6 foto
  Banesë 61m2 në shitje në Dardani - Te Santea.
  Apartment / Banesa

  Banesë 61m2 në shitje në Dardani - Te Santea.

  Banesa ka 61m2 në dokumenta, ndërsa pas renovimit i ka 75m2 faktike. Në banesë është bërë një invest

  Prishtinë Sot, 01:49
  85.000 €
 • 5 foto
  HP i7 SSD/WORKSTATION /NVIDIA / QUADRO / 17” INCH
  Kompjutera

  HP i7 SSD/WORKSTATION /NVIDIA / QUADRO / 17” INCH

  WORKSTATION Laptopi ne gjendje teper tmire,me nje fjal iri foto te laptopit jane Origjina

  Prishtinë Sot, 01:49
  350 €
 • 7 foto
  Banesë 57m2 në shitje te Qafa.
  Apartment / Banesa

  Banesë 57m2 në shitje te Qafa.

  Banesa ka 54.7m2 në dokumenta ndërsa faktike ka 57m2. Banesa gjendet te Qafa në objektin e 2-të, në

  Prishtinë Sot, 01:49
  72.000 €
 • 5 foto
  DELL i5 ULTRABOOK / SSD / 4th GEN
  Kompjutera

  DELL i5 ULTRABOOK / SSD / 4th GEN

  Laptopi eshte ne gjendje te shkelqyer, punon perfekt, i rujten shum thujse iri, Mbushes Origjinal

  Prishtinë Sot, 01:49
  230 €
 • 5 foto
  Banesë 101m2 në shitje në Qendër.
  Apartment / Banesa

  Banesë 101m2 në shitje në Qendër.

  Banesa ka 101m2 faktike, ndërsa në dokumenta ka 73m2 neto. Banesa gjendet në rrugën Agim Ramadani te

  Prishtinë Sot, 01:47
  180.000 €
 • 3 foto
  Lokal - Zyre 60.50m2 në shitje te Prishtina e Re.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal - Zyre 60.50m2 në shitje te Prishtina e Re.

  SHITET URGJENT! Lokali gjendet te Prishtina e Re, ngjitur me Pallatin e Drejtësisë, në objektin afar

  Prishtinë Sot, 01:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SUPER OFERTË - Garniturë 3+2+1 (3shi shtrihet)
  Mobilje

  SUPER OFERTË - Garniturë 3+2+1 (3shi shtrihet)

  Garnitura është 3+2+1, 3shi mund të zgjerohet. Janë shumë të mirëmbajtura.

  Prishtinë Sot, 01:46
  230 €
 • 7 foto
  Banesë 56m2 në shitje në Velani.
  Apartment / Banesa

  Banesë 56m2 në shitje në Velani.

  Banesa është e ndërtuar nga kompania “LABI COM” dhe gjendet në Velani te parku i presidentit Rug

  Prishtinë Sot, 01:46
  44.000 €
 • 7 foto
  Shtëpi Luksoze 410m2 në shite në Lagjen Medikusi.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi Luksoze 410m2 në shite në Lagjen Medikusi.

  Shtëpia ndodhet në 9 Ari truall dhe gjendet në Lagjen Medikusi në Kalabri - Emshir. Shtëpia ka gjith

  Prishtinë Sot, 01:45
  300.000 €