Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë

 • 8 foto
  ⭕️Shitet banesa 74.83m2 ne Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 74.83m2 ne Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 74.83m2 kati 8 ne Fushekosove Afer Shkolles Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï¸

  Fushë Kosovë Sot, 00:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⭕️Shitet banesa 89.7m2 në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 89.7m2 në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 89.7m2 në Fushekosove afër shkolles Mihal Grameno ⭕️Banesa posedon: ⭕️Sa

  Prishtinë Sot, 00:18
  480 €
 • 0 foto
  Shes banesë
  Apartment / Banesa

  Shes banesë

  Shes 2 banesa Kati 3 82m2 Sallon kuzhin 2dhoma gjumi Banjo Teras Shpajz 75m2 Sallon e kuzhin 2dhom

  Fushë Kosovë Sot, 00:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas

  Kodi 0046 Shitet banesa 97.74m2 në Drenas, Pokleku i ri. Kati i 5, Sallon, Kuzhinë, 3 dhoma gjum

  Gllogoc Sot, 00:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitën dy dyqane në Lëmën e Druve -
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitën dy dyqane në Lëmën e Druve -

  Në lagjen \"Mulla Jusufi\" në Gjakovë, NË LËMËN E DRUVE-te posta e vogël shiten DY DYQANE të ndara f

  Gjakovë Sot, 00:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕️Shitet banesa 55.3m2 kati 1 ne lagjen Arbëria
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 55.3m2 kati 1 ne lagjen Arbëria

  ⭕️Shitet banesa 55.3m2 kati 1 ne lagjen Arbëria (Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️K

  Prishtinë Sot, 00:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⭕Shitet banesa 101.9m2 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 101.9m2 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕

  ⭕Shitet banesa 101.9m2 ne katin 4 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕

  Prishtinë Sot, 00:17
  720 €
 • 11 foto
  Shes shtëpinë 100 m/2 dy katëshe - me fletëposed
  Shtepi / Vila

  Shes shtëpinë 100 m/2 dy katëshe - me fletëposed

  Në lagjen \"Mulla Jusufi\" në Gjakovë, NË LËMËN E DRUVE - te posta e vogël, shesim SHTËPINË, 100 m/

  Gjakovë Sot, 00:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITEN SË BASHKU - SHTËPIA DHE DY DYQANE -
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITEN SË BASHKU - SHTËPIA DHE DY DYQANE -

  Në lagjen "Mulla Jusufi" në Gjakovë, NË LËMËN E DRUVE - te posta e vogël, shesim: 1. Shtëpinë dy ka

  Gjakovë Sot, 00:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 107m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen ⭕️Ar
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 107m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen ⭕️Ar

  ⭕️Shitet banesa 107m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen ⭕️Arberia(Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sal

  Prishtinë Sot, 00:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Blejm vetura Auto Shala ne tere Kosoven 24 hr.....
  Vetura

  Blejm vetura Auto Shala ne tere Kosoven 24 hr.....

  Blejm vetura Auto Shala ne tere Kosoven 24 hr.......... Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe

  Malisheve Sot, 00:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHES PASSAT 1.9 DIESEL I THJESHT SHUM I RUJTUN
  Vetura

  SHES PASSAT 1.9 DIESEL I THJESHT SHUM I RUJTUN

  SHES PASSAT 1.9 DIESEL I THJESHT SHUM I RUJTUN SI MBRENDA DHE JASHTË 5 SHPEJTESI FABRIKISHT DIESEL

  Pejë Sot, 00:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITEN SHTEPIA DHE DY DYQANE
  Shtepi / Vila

  SHITEN SHTEPIA DHE DY DYQANE

  Në lagjen "Mulla Jusufi" në Gjakovë, NË LËMËN E DRUVE - te posta e vogël, shesim: 1. Shtëpinë dy ka

  Gjakovë Sot, 00:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes ford Mondeo 2.0tdci viti 2005 dhe boj ndrim
  Vetura

  Shes ford Mondeo 2.0tdci viti 2005 dhe boj ndrim

  Shes veturen ford mondeo 2.0 tdci boj ndrim

  Prishtinë Sot, 00:16
  3.300 €
 • 6 foto
  ⭕Shitet Banesa 79m2 në në FushëKosovë⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 79m2 në në FushëKosovë⭕

  ⭕Shitet Banesa 79m2 në katin 6-të në FushëKosovë⭕ Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuzhine ⭕2

  Fushë Kosovë Sot, 00:15
  38.000 €
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 96.2m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen Arb
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 96.2m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen Arb

  ⭕️Shitet banesa 96.2m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia(Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sallon â

  Prishtinë Sot, 00:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banes ne Veterrnik ndertim e siper(Prishtina e re)
  Apartment / Banesa

  Banes ne Veterrnik ndertim e siper(Prishtina e re)

  Shitet banesa ne laxhen Veterrnik(Prishtina e re) banesa eshte ne ndertim e siper , banesa eshte 82.

  Prishtinë Sot, 00:15
  880 €
 • 9 foto
  peugeot 607 2.2hdi 11muj regj nuk boj ndrrim
  Vetura

  peugeot 607 2.2hdi 11muj regj nuk boj ndrrim

  Shes pezhon 607 dizel 2.2hdi ne gjendje te rregullt teknike dhe optike viti i prodhimit 2001 regjist

  Prishtinë Sot, 00:15
  2.650 €
 • 9 foto
  ⭕Shitet banesa (e mobiluar) 75m2 në në Kalabri ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa (e mobiluar) 75m2 në në Kalabri ⭕

  ⭕Shitet banesa (e mobiluar) 75m2 në katin e 6-të në Kalabri (te Arditi Construction) ⭕ ⭕Banesa

  Prishtinë Sot, 00:14
  60.000 €
 • 4 foto
  ⭕Shitet banesa 53.04m2 në Fushekosove te stacioni
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 53.04m2 në Fushekosove te stacioni

  ⭕Shitet banesa 53.04m2 kati 6-të në Fushekosove te stacioni Policis ⭕Banesa posedon: ⭕Sallon â

  Fushë Kosovë Sot, 00:14
  450 €
 • 9 foto
  ⭕Shitet banesa 82m² ne Lagjen Dardania Prishitinë⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 82m² ne Lagjen Dardania Prishitinë⭕

  ⭕Shitet banesa 82 m² me 1 ari oborr ne Lagjen Dardania ne Prishitne⭕. ⭕Banesa ka kete renditje

  Prishtinë Sot, 00:14
  125.000 €
 • 11 foto
  SHES PASSAT 1.8 BENZIN SHUM I RUJTUN
  Vetura

  SHES PASSAT 1.8 BENZIN SHUM I RUJTUN

  SHES PASSAT 1.8 BENZIN SHUM I RUJTUN SI MBRENDA DHE JASHTE 5 SHPEJTESI, CENTRAL, SIBER FELLNAT E

  Pejë Sot, 00:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fiat Marea 2.4jtd 1400
  Vetura

  Fiat Marea 2.4jtd 1400

  Shitet fiat marea ne xhendje te rregullt teknike dizel 2.4 viti i prodhimit 1999 targa kosovare per

  Prishtinë Sot, 00:14
  1.400 €
 • 3 foto
  Filloj shitja ebanesave nePrishtina eRe(veterrnik)
  Apartment / Banesa

  Filloj shitja ebanesave nePrishtina eRe(veterrnik)

  Filloj shitja e banesave ne laxhen me atraktive te qytetit Prishtina e Re (Veterrnik ) banesat sapo

  Prishtinë Sot, 00:14
  880 €
 • 9 foto
  Touran 1.6 TDI DSG Full Ekstra Mundsi Ndrrimi
  Vetura

  Touran 1.6 TDI DSG Full Ekstra Mundsi Ndrrimi

  NOTE: VETURA ËSHT NE GJENDJE SHUMË PERFEKTE. Shitet Tourani Sport DSG 1.6 TDi (me i te kuqe) FULL EK

  Ferizaj Sot, 00:13
  8.900 €
 • 10 foto
  ⭕Shitet banesa 82m2 në lagjen Ulpiana ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 82m2 në lagjen Ulpiana ⭕

  ⭕Shitet banesa 82m2 kati 4 në lagjen Ulpiana afër shkollës Hasan Prishtina ⭕ Banesa posedon: â­

  Prishtinë Sot, 00:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHES GOLF 2 1.9 DIESEL SHUM I RUJTUN
  Vetura

  SHES GOLF 2 1.9 DIESEL SHUM I RUJTUN

  SHES GOLF 2 1.9 DIESEL SHUM I RUJTUN SI MBRENDA DHE JASHTE 4 GOMAT E REJA TE VERES 5 SHPEJTESI,

  Pejë Sot, 00:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  BMW GS310
  Motore (mbi 50 cc)

  BMW GS310

  Bmw GS 310 CC Me vetem 175 km te kaluara.

  Prishtinë Sot, 00:13
  8.400 €
 • 11 foto
  Shitet Touran Sport Full Extra 1.6 Dsg 2011
  Vetura

  Shitet Touran Sport Full Extra 1.6 Dsg 2011

  Shitet tourani sport dsg 2011 full ekstra 1.6 TDi (me i te kuqe) viti 2011 me partikellfilter(DPF) a

  Ferizaj Sot, 00:13
  11.000 €
 • 11 foto
  VW PASSAT B8 DSG
  Vetura

  VW PASSAT B8 DSG

  Shes passat 2.0 tdi me dogan te pagume posedon klim tronik para mbas navi komanda ne timon ndrus ne

  Pejë Sot, 00:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Passat B8 DSG
  Vetura

  Passat B8 DSG

  Shes passat 2.0 tdi me dogan te pagume posedon klim tronik para mbas navi komanda ne timon ndrus ne

  Pejë Sot, 00:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 2copa Autoparlanta BOSS 200W te ri pa perdo
  Vetura

  Shiten 2copa Autoparlanta BOSS 200W te ri pa perdo

  Shiten 2copa Autoparlanta per vetur Boss 200watt Janë të ri ende në paket të pa përdorur , te gjitha

  Ferizaj Sot, 00:12
  40 €
 • 3 foto
  Shiten 2copa Autoparlanta BASS 200W te ri pa perdo
  Audio / CD / Stereo

  Shiten 2copa Autoparlanta BASS 200W te ri pa perdo

  Shiten 2copa Autoparlanta per vetur Boss 200watt Janë të ri ende në paket të pa përdorur , te gjith

  Ferizaj Sot, 00:12
  40 €
 • 11 foto
  BMW X3 -10
  Vetura

  BMW X3 -10

  Shitet BMW X3 2.0 Diesel 20Dxdrive pa dogane i ardhur nga Zvicra me gjendje perfekte,viti 2010,Pa do

  Gjilan Sot, 00:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 7
  Vetura

  Golf 7

  Shitet Golf 7Sportsvan 1.6 TDI I-e kuqe viti 2015 sapo ardhur nga Zvicra ne gjendje perfekte, 172000

  Gjilan Sot, 00:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf Sportasvan
  Vetura

  Golf Sportasvan

  Shitet Golf 7Sportsvan 1.6 TDI I-e kuqe viti 2015 sapo ardhur nga Zvicra ne gjendje perfekte, 172000

  Gjilan Sot, 00:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shitet Touran Cros 2.0 Tdi bluemottion sapo ardhur nga Zvicra Automatik/Tiptronik DSG 6Shpejtsi viti

  Gjilan Sot, 00:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw X3
  Vetura

  Bmw X3

  Shitet BMW X3 2.0 Diesel 20Dxdrive pa dogane i ardhur nga Zvicra me gjendje perfekte,viti 2010,Pa do

  Gjilan Sot, 00:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Kamera Panasonic
  Vetura

  Shitet Kamera Panasonic

  Shitet kamera panasonic perdoret per inqizim, dhe fotografim. Kamera posedon baterin dhe mund te per

  Ferizaj Sot, 00:11
  165 €
 • 1 foto
  Shiten 2copa Autoparlanta me Amplifer-BASS
  Audio / CD / Stereo

  Shiten 2copa Autoparlanta me Amplifer-BASS

  2 autoparlanta me amplifer Bass 220V usb.sd card shum zëerin e paster qmimi pak i diskutushem. TEL&a

  Ferizaj Sot, 00:11
  50 €
 • 1 foto
  Shiten 2copa Autoparlanta me Bass USB.SDcard
  Audio / CD / Stereo

  Shiten 2copa Autoparlanta me Bass USB.SDcard

  Shiten autoparlantat informatat ne foto qmimi pak i diskutushem TEL&VIBER:+38345455345 - +3834

  Ferizaj Sot, 00:11
  50 €
 • 11 foto
  Golf 7 Sportsvan
  Vetura

  Golf 7 Sportsvan

  Shitet Golf 7Sportsvan 1.6 TDI I-e kuqe viti 2015 sapo ardhur nga Zvicra ne gjendje perfekte, 172000

  Gjilan Sot, 00:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne per Audi a3 a4 a6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi a3 a4 a6

  Fellne per Audi A3 A4 A5 A6 Goma M+S Pirelli 2017 numer 225/40/18 Qmimi 470euro. Mundesi ndrrimi 📞

  Prishtinë Sot, 00:10
  470 €
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Tiguan megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Tiguan megoma

  Fellne Orgjinale per Vw Tiguan Goma te veres 235/50/18 mesatarisht te mira Qmimi 540euro Mundesi nd

  Prishtinë Sot, 00:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Fellne Vossen per Mercedes Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Vossen per Mercedes Vw Audi

  Fellne 18coll Vossen per Mercedes Vw Audi 2x8coll dhe 2x9coll Qmimi 570euro. Mundesi ndrrimi 📞045/

  Prishtinë Sot, 00:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SONY CYBER-SHOT CAMERA-RECORDER
  Vetura

  SONY CYBER-SHOT CAMERA-RECORDER

  Kamera Sony Cyber-Shot vjen Me aparate- mbushes 220v Vjen qanta dhe me 16GB+8GB SD MemoryCard. 18.

  Ferizaj Sot, 00:10
  320 €
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Vw Golf Pasat Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw Golf Pasat Touran

  Fellne 17coll orgjinale per Vw Golf Passat Touran Qmimi 420euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655/020.

  Prishtinë Sot, 00:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne R Line per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne R Line per Vw

  Fellne R-Line per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran 18coll Mundesi ndrrimi 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Sot, 00:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Hyundai SantaFeDRITA PARA,MBRAPA,PASQYRE,AUDIO CD,
  Autopjese dhe paisje

  Hyundai SantaFeDRITA PARA,MBRAPA,PASQYRE,AUDIO CD,

  Hyundai Santa Fe Modeli 2006-2012 Drita te perparme set te reja me krom dekorus anesh 200 euro. Drit

  Ferizaj Sot, 00:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Hyundai SantaFeDRITA PARA,MBRAPA,PASQYRE,AUDIO CD,
  Vetura

  Hyundai SantaFeDRITA PARA,MBRAPA,PASQYRE,AUDIO CD,

  Hyundai Santa Fe Modeli 2006-2012 Drita te perparme set te reja me krom dekorus anesh 200 euro. Drit

  Ferizaj Sot, 00:10
  Me Marrveshje