• LINA-SHITET Shtëpia 350m2 në qendër të Fr. 80/16SH

  LINA-SHITET Shtëpia 350m2 në qendër të Fr. 80/16SH

  Shitet: Shtëpia kuadraturë : 350 m2 me dy ari vend. Shtëpia është e re dhe e mobiluar komplet.Kjo shtëpij

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 19:44
 • LINA Shtëpia me 4ari në Rr Vll/Gërvalla 32/16SH

  LINA Shtëpia me 4ari në Rr Vll/Gërvalla 32/16SH

  Shitet; Shtëpia dy katëshe Oborr; 4ari Adressa;Vëllëzrit Gërvalla,Rr.Kuvedi i Arbërit Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë. Infrestrukturë;Kompletë Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 19:43
 • LINA-Shitet Shtëpia+31.5ari rreth rruges 71/16SH

  LINA-Shitet Shtëpia+31.5ari rreth rruges 71/16SH

  Shitet:Shtëpia Hapësirë:31.5 ari truall Adresa:Nekodim-Ferizaj Dokumentacioni: Në rregullë Toka gjendet në pozicion shumë të mirë dhe ka komplet infrastrukturën. Ka mundësi që për një vlerë të pranoh

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 19:43
 • LINA-Shitet Shtëpia 5ari oborr në Z/ Hajdin44/16SH

  LINA-Shitet Shtëpia 5ari oborr në Z/ Hajdin44/16SH

  Shitet: Shtepia Kuadratur: 200 m2 Oborri: 5 ari Organizimi i mbrendshem:K-I- Qendrimi ditor+kuzhine,wc+banjo,nje dhom gjumi K-II- tri dhoma gjumi,wc+banjo dhe terasa. Eshte e kompletuar me infrastruk

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 19:43
 • LINA-Shitet Shtëpija+ 6 ari Rr Regjep Mala 45/16SH

  LINA-Shitet Shtëpija+ 6 ari Rr Regjep Mala 45/16SH

  Shitet : Shtëpija Kuadraturë: 300 m2 Oborri: 6 ari Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 19:43
 • Play station 2

  Play station 2

  Play Station 2 me dy CD origjinal

  28 €
  Ferizaj
  17 shkurt 19:26
 • Iphone 5s

  Iphone 5s

  Iphone 5s pothuajse iri pa asnje problem as grrith

  160 €
  Ferizaj
  17 shkurt 19:23
 • shes audi

  shes audi

  shes audin. 80.1.8benxin+plinne gjendje te. rregullt per me. shum-+37744977034

  950 €
  Ferizaj
  17 shkurt 19:15
 • SHES GOLF IV 1.9 TDI PA TE KUQE

  SHES GOLF IV 1.9 TDI PA TE KUQE

  SHES GOLF IV 1.9 TDI PA TE KUQE VITI PRODHIMIT 2003 VETURA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE E RUAJTUR POSEDON KLIM XHAMAT ME RRYM ESP AIR BAG 4 GOMA TE REJA VETURA GJENDET NE QYTETIN E VITIS PER

  2.500 €
  Ferizaj
  17 shkurt 19:14
 • TENDA DIELLI

  TENDA DIELLI

  PRODHOJM TENDA DIELLI ME DIMENSIONE DHE NGJYRA SIPAS KERKESES SUAJ. EXPORTOJM PER GJERMANI,ITALI,AUSTRI,ZVICER ETJ. Punojm ne tere teritorin e Kosoves JU MIREPRESIM

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 18:54
 • LINA- Shtëpia 360m2 +4 ari në Rr.R.Bislimi 84/16SH

  LINA- Shtëpia 360m2 +4 ari në Rr.R.Bislimi 84/16SH

  Shitet:Shtëpia Kuadraturë:360 m2 Oborrë:4 ari Organizimi i mbrendshëm:Kati përdhesë :paradhomë me kuzhinë,ndërsa nga rruga ka garazhë dhe lokale.Kati dytë :qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma dhe

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 18:34
 • LINA-SHITET Shtepia e mobiluar Rr.R Bislimi94/16SH

  LINA-SHITET Shtepia e mobiluar Rr.R Bislimi94/16SH

  Kjo shtëpijë është luxoze dhe ka mobilje të shtrejta,është funksionale dhe nuk ka nevoj me investu as gjë, Ka qëndrimin ditorë dhe kuzhinë,dy dhoma gjumi,dhomë për fëmijë,dhomë pune etj. Është pronë e

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 18:32
 • LINA-SHITET Banesa 62 m2, në Q.të Qytetit 11/16B

  LINA-SHITET Banesa 62 m2, në Q.të Qytetit 11/16B

  Shitet; Banesa(e gatëshme) Kuadraturë; 62 m2(1+1) Organizimi i mbrendshem; Kuzhinë+sallon,depo,një dhom gjumi,wc,terasë Adressa;Në Qender (afer Temple Bar) Pronar;Shqiptarë Dokumentacion;Në Rregullë

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 18:32
 • Korrektor (stabilizator)i rrymes

  Korrektor (stabilizator)i rrymes

  Ne gjendje te rregullt

  35 €
  Ferizaj
  17 shkurt 18:32
 • LINA-Shitet Banesa 90m2,K-V-Rr.Gremes 35/16B-FR

  LINA-Shitet Banesa 90m2,K-V-Rr.Gremes 35/16B-FR

  Shitet: Banesa(e mobiluar) Kuadratura: 90 m2 Kati: K-V- Organizimi mbrendshëm:qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,wc+banjo,dhe terasë. Lokacioni : Ne Rrugë Gremes Dokumentacion;Në Rregullë Pronar;S

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 18:32
 • DEKORIME PER MOBILJE -MODEL I RI

  DEKORIME PER MOBILJE -MODEL I RI

  PRODHOJM KETE LLOJ DEKORIME SIQ SHIFEN NE FOTO. DEKORIMET JANE NGA MEDIAPANI TE PLASTIFIKUARA.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 18:30
 • Kaeser Kompressora 4 KW 7KW 11KW 15KW 22KW

  Kaeser Kompressora 4 KW 7KW 11KW 15KW 22KW

  Kaeser kompressora Viti i prodhimit 1996 deri 2015 Ne gjendje perfefekte pune

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 18:29
 • Maqina per iveriva

  Maqina per iveriva

  Esht ne gjendje shum te mir me dy teha 3.20 m kthehet 45 mizrak 1088 kg

  3.800 €
  Ferizaj
  17 shkurt 18:28
 • Matrix G3 dhe Jonson

  Matrix G3 dhe Jonson

  Shesim paisje te ndryshme te firmes Matrix dhe Jonson paisjet jan te trendeve te fundit Profesionale gjitha paisje qe ju duhet mundeni me i porosit te reja edhe te perdorura po ashtu mundeni me ar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 18:19
 • Shes Opel Meriva 1.7 Dizell

  Shes Opel Meriva 1.7 Dizell

  Shes opel meriva 1.7 dizell Klim airbag eps centrall 2 qelesa gjama elektronik etj +37745664119

  4.300 €
  Ferizaj
  17 shkurt 18:15
 • Shes Mercedes A170 CDI Automatik Nga Zvicrra

  Shes Mercedes A170 CDI Automatik Nga Zvicrra

  Shes mercedes A170 Dizell Klim Gjama elektronik Pasqyre elektronike Airbag Centrall Automatik ESP Regjistrimi par ne RKS i Regjitruar deri me 08-07-2017 Viber +37745664119

  4.600 €
  Ferizaj
  17 shkurt 18:14
 • Audi A4 2.0 TDI KW103-140 PS

  Audi A4 2.0 TDI KW103-140 PS

  Shes audi A4 teper e ruajshme Servisin set komplet Ju garantoj per qdo gje edhe në km Arsya qe e shes eshte private

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 18:14
 • Peugeot Expert fap 2.0 hdi frigoo me ftofje

  Peugeot Expert fap 2.0 hdi frigoo me ftofje

  Shitet peugeot 2.0 frigo me ftofje Posedon klim ne kabin Per frigo ju garantoj se punon shum mire edhe motori i ka te gjitha serviset e kryera me liber servisi i posa ardhur nga gjermania shum i pa

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 18:14
 • Biciklet

  Biciklet

  Shes bicikleten 20 ero per me shum informata kontktoni ne nr e telit. 044858935 ose viber +38643926336

  15 €
  Ferizaj
  17 shkurt 17:53
 • Qeni i sharrit

  Qeni i sharrit

  Shitet qen i sharrit klysh i bigorit viber:+38649845716

  200 €
  Ferizaj
  17 shkurt 17:52
 • ZBRITJE DHOMA GJUMIT-VIBER +37744152077

  ZBRITJE DHOMA GJUMIT-VIBER +37744152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me s

  850 €
  Ferizaj
  17 shkurt 17:46
 • Shitet knusi i sivjetit

  Shitet knusi i sivjetit

  Asht i mir i kom edhe 3 tjer ma kontakroninne viber

  18 €
  Ferizaj
  17 shkurt 17:34
 • OPEL ASTRA DIZELL- ZVICRRES-

  OPEL ASTRA DIZELL- ZVICRRES-

  OPEL ASTRA ....2.2 ECOTEK...VITI I PRODHIMIT 2003.KLIME,MBYLLJE QENDRORE,ABS,ESP,KOMANDA TIMON,SERVO,XHAMAT ME RRYME ETJ .E ARDHUR PREJ ZVICRRE.92-KW..NE GJENDJE TE SHKELQYER......PA DOGAN...PER INFO.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 17:29
 • Opel Astra 1.7 dizel motor japan viti 1993

  Opel Astra 1.7 dizel motor japan viti 1993

  Eshte ne gjendje te rregullt, ka regjistrim deri ne Nentor 2017.

  1.100 €
  Ferizaj
  17 shkurt 17:26
 • Kauqa 2-sha

  Kauqa 2-sha

  Shes 4kauqa 2-sha shume te ruajtura dhe komode te pershtatshem per sallon apo dhome neje. 75euro copa Viber:+37744658025

  75 €
  Ferizaj
  17 shkurt 17:25
 • Lahuta

  Lahuta

  Lahut e vjeter i mungon teli

  70 €
  Ferizaj
  17 shkurt 17:18
 • AUTO-24 BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN AKSIDENT DEFEKT

  AUTO-24 BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN AKSIDENT DEFEKT

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. _______________________________________ Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman Audi VW Mercedes B

  5.900 €
  Ferizaj
  17 shkurt 17:14
 • Blejm Vetura Demtune defekt pa Dogan 24h kontakt

  Blejm Vetura Demtune defekt pa Dogan 24h kontakt

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. _______________________________________ Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman Audi VW Mercedes Be

  5.444 €
  Ferizaj
  17 shkurt 17:14
 • Peugeot 206 1.4 viti 2004 regj. Gusht

  Peugeot 206 1.4 viti 2004 regj. Gusht

  Peugeot 206 sw - 1.4 benzin - viti 2004 - klime - gjamat me rryme - timon hidraulik - ne gjendje shum te mire - regjistrim deri ne Gusht

  2.650 €
  Ferizaj
  17 shkurt 17:06
 • Shes Mercedes A 160

  Shes Mercedes A 160

  Shes Mercedes A 160 Manual , Viti i prodhimit2010,i ardhur nga ZVICRRA Ngjyr e bardhë , I doganuar , Vetura posedon : - Klim - ESP , ABS , AirBag - Xhama dhe Pasqyre elektronike - Mbyllje qendrore

  7.400 €
  Ferizaj
  17 shkurt 17:06
 • Citroen C3 HDI 2004 exlusiv

  Citroen C3 HDI 2004 exlusiv

  Vetura esht krejtsisht ne gjendje te rregill me servise me gjitha te kryes komplet. Goma te dimrit klimateonik senzor parkingu komandt vollan tempomat ejt . 5 muj sigurim. Shprnzimet 4.2L 100km. Per i

  4.400 €
  Ferizaj
  17 shkurt 17:05
 • LINA Banesa 125m2 Rr Sejdi Sejdiu-FERIZAJ 59/16B

  LINA Banesa 125m2 Rr Sejdi Sejdiu-FERIZAJ 59/16B

  Shitet;Banesa Kuadraturë;125 m2 Kati; V Gjendja e tanishme;e gatëshme Adressa;Qendër të Qytetit në Rr.Sejdi Sejdiu Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimin ditorë+kuzhina,tri dhoma gjumi,banjo,depo dhe

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 16:52
 • LINA-SHITEN 2SHTËPI+5ari obor,Rr.A/Gllavica53/16SH

  LINA-SHITEN 2SHTËPI+5ari obor,Rr.A/Gllavica53/16SH

  Shitën; Dy Shtëpi+5 ari obor Kuadraturë; Shtëpi I-265m2 Shtëpi II-135m2 Lokacioni; Në Rrugën''Adem Gllavica'' Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë Infrastrukturë;Kom

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 16:52
 • Shitet Maqina per Larjen Teshav Gorenje e perdorur

  Shitet Maqina per Larjen Teshav Gorenje e perdorur

  Shitet Maqina e teshav Gorenje e perdorur ne gjendje te rregullt llagerat i ka te ndrrun te rij 044571598

  70 €
  Ferizaj
  17 shkurt 16:45
 • shitet viqi mashkell edhe mshtjerra per mish

  shitet viqi mashkell edhe mshtjerra per mish

  shitet viqi mashkell 500 ero edhe mshtjerra per mish 750 euro 044558780

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 16:28
 • SHES OPEL ZAFIRA 2.2 DIESEL SAPOARDHUR NGA FRANCA

  SHES OPEL ZAFIRA 2.2 DIESEL SAPOARDHUR NGA FRANCA

  SHES OPEL ZAFIRA DIESEL E SAPO ARDHUR NGA FRANCA VETURA ESHT TEKNIKISHT E RUAJTUR MIR POSEDON KLIM KARRIKA ME NXEMJE XHAMA ME RRYM ETJ PER ME SHUM INFO KONTAKTO 044247236 OSE 044844786 VETURA GJENDE

  1.700 €
  Ferizaj
  17 shkurt 16:25
 • Kamjoneten 1.6 dizell

  Kamjoneten 1.6 dizell

  Shes kamjoneten 1.6dizell fort ne gjendje te te mir refjistrim i skaduar bojm edhe ndrrim me vetura te vogla por ma shum info na kontaktoni ne nr e tel 044917032 ose 045403899

  550 €
  Ferizaj
  17 shkurt 16:25
 • VW Caddy 2.0 sdi -07 dogan homologim

  VW Caddy 2.0 sdi -07 dogan homologim

  shitet vw caddy sdi 2.0 sdi 2007 muji 11 ne gjendje perfekte rrypin dhemzor te ndrruar set 242000km shum i rujten si jasht ashtu dhe mrena posedon airbag abs esp bordkompjuter i ka te kryne doganen

  5.600 €
  Ferizaj
  17 shkurt 16:06
 • LINA-Shitet Banesa 92m2 K-VI(e mob) R.Inves 63/16B

  LINA-Shitet Banesa 92m2 K-VI(e mob) R.Inves 63/16B

  Shitet: Banesa Kuadratur: 92 m2 Kati: i VI Gjendja: e gatshme dhe emob

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 15:42
 • LINA-SHITET Banesa 65m2,K-II në Durrës 115/16B

  LINA-SHITET Banesa 65m2,K-II në Durrës 115/16B

  Shitet;Banesa Kuadratur;65m2 Kati;II Adresa;Në Durrës-Shkëmbi i Kavajës (Kamelja 3) 50metra nga Plazha Gjendja e tanishme; E gatëshme(mobiluar) Organizimi i mbrendshem; Qëndrimi ditor+kuzhina,një dhom

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 15:36
 • Shes ose Leshoj me Qira Podrumin 130 m2

  Shes ose Leshoj me Qira Podrumin 130 m2

  Shes ose Leshoj me Qira Podrumin 130 m2 Podrumi Gjindet ne Rrugen Kryesore Emin Duraku Afer Xhamis Eshte i Pershtatshum per Gjdo Veprimtari Pres Oferte Serioze 044 - 666 - 802

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 15:34
 • LINA-SHITET Banesa 112m2,K-III- Rr.Gilanit 27/16B

  LINA-SHITET Banesa 112m2,K-III- Rr.Gilanit 27/16B

  Shitet : Banesa Kuadraturë: 112m2 Kati: -III- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma fjetje,wc+b,depo dhe terasë. Pronar;Shqiptarë Dokumentacion;Në rregullë Adresa:Rr.Gilanit në R

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 15:33
 • LINA-Shiten 2Shtëpi me 10ari Rr.Dugagjinit107/16SH

  LINA-Shiten 2Shtëpi me 10ari Rr.Dugagjinit107/16SH

  Shiten; Dy Shtëpi Kuadraturë; 300m2 Oborrë; 10 ari Organizimi i mbrendshem:Garazhdë K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë,wc+banjo K-II Dy dhoma gjumi,wc+banjo,terasë Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujes

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 15:32
 • Mercedez Sprinter targa ZH

  Mercedez Sprinter targa ZH

  Shitet kombi i ardhur nga zvicrra me datem 15.02.2017 , ndrrim nuk baj vetem me pare , kompenzim nuk hi . Qmimi i diskutueshem . Nderruesii shpejtsive Automat . viber : 377 45 364-674

  7.200 €
  Ferizaj
  17 shkurt 15:27
 • Vetura per pjes me defekt ose të aksidentume

  Vetura per pjes me defekt ose të aksidentume

  Blej gjitha llojet e veturav me defekt ose të aksidentume Viber +37744108418 Agon

  10.000 €
  Ferizaj
  17 shkurt 15:27