Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Ferizaj

 • 10 foto
  LINA-Shitet banesa 121.6 m2,K-X-te R.Rosha.Fr
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 121.6 m2,K-X-te R.Rosha.Fr

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 22:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Frllne 17
  Autopjese dhe paisje

  Frllne 17

  Shiten felne 17 te Audis ne Audi q5 jam kan te montune jam shum ne gjendje te mir as nuk dridhin mja

  Ferizaj Dje, 22:04
  260 €
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 98m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 98m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 98.m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla perball Qerdhes ne F

  Ferizaj Dje, 22:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shiten 2 shtepi me 5 ari oborr Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-Shiten 2 shtepi me 5 ari oborr Ferizaj

  Shiten: Shtepite Kuadraturë;5 ari oborrë Lokacioni: Rr.Zenel Hajdin ne Ferizaj Pronari :Shqiptarë d

  Ferizaj Dje, 22:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shiten Shtepite me dimensione te ndryshme
  Shtepi / Vila

  LINA-Shiten Shtepite me dimensione te ndryshme

  Shiten: Shtepite 2-kateshe Kuadraturë; Dimensione te ndryshme Oborrë; 3 ari Eshte e kompletuar me i

  Ferizaj Dje, 22:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-SHITET BANESA 62m2 RR.12QERSHORI-FR 221/17B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 62m2 RR.12QERSHORI-FR 221/17B

  Shitet: Banesa Kuadratur: 62 m2 Kati: V Gjendja: e gatshme dhe emobiluar Organizimi i mbrendeshm: q

  Ferizaj Dje, 22:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA-Shitet shtepia me 5ari oborr ne L.Iliria
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia me 5ari oborr ne L.Iliria

  Shitet : Shtepia 2 kateshe me4 ari oborr Organzimi i mbrendshem :Sallon me kuzhine,kater dhoma gju

  Ferizaj Dje, 22:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 111m2 kati VII Te Fitorja282/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 111m2 kati VII Te Fitorja282/17

  Shitet banesa Kuadratura: 111m2 Kati\":VII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dho

  Ferizaj Dje, 22:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-Shitet banesa 89m2 Kati i VI 344/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 89m2 Kati i VI 344/17

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 22:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 93.80m2(2+1)Rr.U.Tinova-Fr
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 93.80m2(2+1)Rr.U.Tinova-Fr

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 22:03
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  LINA-Shitet shtepia 2kate ne Rr,Varoshit 240/17SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 2kate ne Rr,Varoshit 240/17SH

  Shitet Shtëpia 2Katshe 200m2 me 5.80ari toke kati I:sallon me kuzhine,nje banjo kati II;3dhoma gjumi

  Ferizaj Dje, 22:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 68.68 m2,K-III-Rr,Reçakut\"Fr
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 68.68 m2,K-III-Rr,Reçakut\"Fr

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 22:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA SHITET BANESA 87.55m2 Lagjja Iliria 182/16B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITET BANESA 87.55m2 Lagjja Iliria 182/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 87.55m2 Kate: Te Ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Dje, 22:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet dhe Ipet me qera objekti II-kat 120/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet dhe Ipet me qera objekti II-kat 120/17

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 22:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-shitet Lokali 60m2 perball Gj.Serrecit 103/1
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-shitet Lokali 60m2 perball Gj.Serrecit 103/1

  Shitet lokali i cili ka 60 m2 hapësirë për biznes. Lokali është në katin e dytë dhe ka hymje të veqa

  Ferizaj Dje, 22:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 132.5 m2 K-VI-te (3+1),Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 132.5 m2 K-VI-te (3+1),Ferizaj

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 22:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 91.12m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 91.12m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 91.19 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. \'Driton Islami\' mbrapa stacioni

  Ferizaj Dje, 22:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shitet banesa 77m2 kati IV Rr.A.Kaciku 345/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 77m2 kati IV Rr.A.Kaciku 345/17

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 22:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  LINA-Shitet shtepia 400m2+4ari toke- Ferizaj245/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 400m2+4ari toke- Ferizaj245/17

  Shitet: Shtëpia Kuadraturë :400m2 Oborr: 4ari Qendrimi ditore Kati I:2kuzhina,Sallon.Garazh,2banjo

  Ferizaj Dje, 22:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 50.5m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 50.5m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 50.5 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. Hysen Terpeza ne Ferizaj Organizim

  Ferizaj Dje, 22:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 122.5 m2,K-I,VI-Rr.S.Prosi\"Fr
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 122.5 m2,K-I,VI-Rr.S.Prosi\"Fr

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 22:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA SHITET Shtëpia ne Prishtine Rr B.Kel 170/17SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET Shtëpia ne Prishtine Rr B.Kel 170/17SH

  Shitet:Shtëpia e mobiluar Adresa:Rr ,,Bajram Kelmendi Organizimi:Qëndrimi ditorë+kuzhine,sallon te v

  Ferizaj Dje, 22:00
  155.000 €
 • 12 foto
  LINA-Shitet banesa 107.5m2,K-VI,Rr,,K.i Arbërit\"Fr
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 107.5m2,K-VI,Rr,,K.i Arbërit\"Fr

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 22:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet banesa 80m2 kat -VII- Ferizaj 339/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 80m2 kat -VII- Ferizaj 339/17

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 21:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 121 m2,K-IV-Tresor -Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 121 m2,K-IV-Tresor -Ferizaj

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 21:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shitet shtëpia TS në Lagjën Iliria- Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia TS në Lagjën Iliria- Ferizaj

  Shitet : Shtepia dy kateshe me 180 m2 Oborri: 3.5 Adresa: Lagjia Iliria Ferizaj Pronari: Shqiptar dh

  Ferizaj Dje, 21:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet dy shtepi+6ari toke Rr.Gj.Fishta230/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet dy shtepi+6ari toke Rr.Gj.Fishta230/17

  Shiten dy shtepia +6ari toke Kati I:Sallon+kuzhine,nje dhome gjumi dhe nje banjo Kati II:Tri dhoma g

  Ferizaj Dje, 21:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET Shtepia me 6 ari Rr:28 Nentori 145/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtepia me 6 ari Rr:28 Nentori 145/17

  Shitet : Shtepia 2 kateshe me 6 ari oborr urgjent Organzimi i mbrendshem : Kati -I- Sallon me kuzhin

  Ferizaj Dje, 21:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET Banesa 111 m2 te Semitronix F.Kosovë
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET Banesa 111 m2 te Semitronix F.Kosovë

  Shitet Banesa 111m2 3+1 e gatshme. Kati; I Investitor :SEMITRONIX Adresa:Rr për Fushë Kosovë Ka mu

  Ferizaj Dje, 21:59
  690 €
 • 9 foto
  LINA-Shitet banesa 65m2 kat -VIII-
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 65m2 kat -VIII-

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 21:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA Shitet objekti 300m2 me 40 ari toke ne PRELEZ
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA Shitet objekti 300m2 me 40 ari toke ne PRELEZ

  Shitet; Objekti 300m2 me 40 ari tokë Adressa; Në Prelez Magjistralja Ferizaj Prishitne 50m rreth ma

  Ferizaj Dje, 21:58
  249.000 €
 • 6 foto
  LINA-SHITET Shtëpia 2.6ari Rr.Varoshit 160/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpia 2.6ari Rr.Varoshit 160/16SH

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 260m2 Oborrë; 2.6 ari Organizimi i mbrendshem: K-I Qëndrimi ditor+kuzhin

  Ferizaj Dje, 21:58
  135.000 €
 • 10 foto
  LINA-Shitet banesa 84m2 kati II Rr.12Qershor327/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 84m2 kati II Rr.12Qershor327/17

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 21:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Lina-Shitet banesa 133.3m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  Lina-Shitet banesa 133.3m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 133.3 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla perball Qerdhes

  Ferizaj Dje, 21:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-Shitet banesa 89.10 m2,K-XI-Rr.E.Duraku-Fr
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 89.10 m2,K-XI-Rr.E.Duraku-Fr

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 21:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet banesa 95m2 K-V-përball.st.autobusav-F
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 95m2 K-V-përball.st.autobusav-F

  Shitet: Banesa(e gatëshme) Kuadratura: 95m2 Kati;V Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,

  Ferizaj Dje, 21:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet banesa 130.88 m2,K-I-French Invest-Fr
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 130.88 m2,K-I-French Invest-Fr

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 21:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA BANESA 91.50m2 Lagjja Iliria 178/16B
  Apartment / Banesa

  LINA BANESA 91.50m2 Lagjja Iliria 178/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 91.50m2 Kate: Te Ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Dje, 21:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-SHITET BANESA 91.75m2 Lagjja Iliria 179/16B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 91.75m2 Lagjja Iliria 179/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 91.75m2 Kate: Te Ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Dje, 21:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shiten dhe ipen me qera lokale 30-35m2 103/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shiten dhe ipen me qera lokale 30-35m2 103/17

  Shiten dhe ipen me qera lokalet 30 dhe 35m2 hapësirë për biznes. Lokali është në Përdhesë Lokali ës

  Ferizaj Dje, 21:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shitet banesa 90.6 m2 e gatëshme K-V- te IDEA
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 90.6 m2 e gatëshme K-V- te IDEA

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 21:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet banesa 108.2 m2,K-II-French Invest-Fr
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 108.2 m2,K-II-French Invest-Fr

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 21:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET BANESA 56.00m2 Lagjja Iliria 181 16B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 56.00m2 Lagjja Iliria 181 16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 56.00m2 Kate: Te Ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Dje, 21:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 155m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 155m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 155 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla ne Ferizaj Organiz

  Ferizaj Dje, 21:56
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  kreveta viber+38344920312
  Mobilje

  kreveta viber+38344920312

  kreveta jogi

  Ferizaj Dje, 21:55
  70 €
 • 12 foto
  kreveta me dysheka niber+38344920312
  Mobilje

  kreveta me dysheka niber+38344920312

  kreveta dysheka shtrata dysheka

  Ferizaj Dje, 21:55
  70 €
 • 1 foto
  LINA-SHITET BANESA 129m2 Ferizaj 206/17B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 129m2 Ferizaj 206/17B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 129m2 Kati;V Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma g

  Ferizaj Dje, 21:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet banesa 138 m2,(3+1)K-V-Rr,A.Bytyqi\"Fr
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 138 m2,(3+1)K-V-Rr,A.Bytyqi\"Fr

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 21:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Range Rover Evoque 2.2 SD4 ne rks
  Vetura

  Range Rover Evoque 2.2 SD4 ne rks

  #Range Rover Evoque 2.2 SD4 Viti Prodhimit-2012 Marshi-Automatik F1 Km te kaluara-197.000 Km Qmimi-2

  Ferizaj Dje, 21:54
  21.700 €
 • 3 foto
  LINA-Shitet shtepia Tipi M ne L.Franceze
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia Tipi M ne L.Franceze

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 21:54
  Me Marrveshje