Patundshmeri
Ferizaj
Posto shpallje
 • Banesa 108.26 m2 K VI mbra St.Policorë-afër Gjykat

  Banesa 108.26 m2 K VI mbra St.Policorë-afër Gjykat

  Shitet banesa ne katin e VI banues me 108.26 m² me këtë renditje: Sallon së bashku me kuzhinë,Tri dhoma gjumi,një banjo,një tualet dhe dy ballkon. Posedon infrastrukturë të plotë, hapsirë të mjaftuesh

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 nëntor 12:55
 • RINGA(SHITEN BANESAT NE RR.EMIN DURAKU)357/17

  RINGA(SHITEN BANESAT NE RR.EMIN DURAKU)357/17

  Shiten Banesat ne Rr.Emin Duraku. Banesat kane m2 te ndryshme si: A1:89.10m2. A2:121.80m2. A3:97.30m2. A4:93.40m2. A5:119.50m2. A6:98.70m2. B1:87.00m2. B2:86.50m2. B3:102.00m2. B4:109.40m2. B5:140.00

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 nëntor 12:44
 • Shitet toka

  Shitet toka

  Toka gjindet 2.5 kilometra nga qendra e qytetit, e pershtatshme per cfardo lloj biznesi edhe per banim me infrastruktur ne rregull. Siperfaqja eshte 18 ari . 36 metra rreth rruges Ferizaj Nerodime.

  9.850 €
  Ferizaj
  20 nëntor 00:11
 • Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një grup financiar me bazë në Francë, Gjermani, Kosovë dhe të tjera ... Deri në fund të vitit 2017, ne kemi vënë në dispozicion të çdo personi të kreditimit të mirë të karakter

  100 €
  Ferizaj
  19 nëntor 16:00
 • LINA-SHITEN BANESAT(IDEA INVEST)RR.E.DURAKU 233/17

  LINA-SHITEN BANESAT(IDEA INVEST)RR.E.DURAKU 233/17

  Shiten: Banesat-Blloku A1,A2,A3,A4,A5,A6 Kuadratura: 89.10m2,121.70m2,97.30m2,93.40m2,98.70m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc, terasë . Adresa:

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 nëntor 11:54
 • LINA-SHITEN BANESA(IDEA INVEST)RR.E.DURAKU 334/17

  LINA-SHITEN BANESA(IDEA INVEST)RR.E.DURAKU 334/17

  Shiten: Banesat bllloku b1,b2,b3,b4,b5,b6 Kuadratura: 115.85m2,87m2,109.40m2,86.50m2,140m2 Kate:te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina tre dhoma gjumi,depo,banjo+wc, terasë . Adr

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 nëntor 11:54
 • MY HOME-Shitet Banesa / 111.12m2/Kati 9

  MY HOME-Shitet Banesa / 111.12m2/Kati 9

  Shitet Banesa në Katin e 9 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 111.12m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2 Banjo,Depo(shpajz) Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore EURO INVEST Ferizaj Çmim

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 nëntor 08:43
 • MY HOME-Shitet Banesa / 115m2-Kati 6

  MY HOME-Shitet Banesa / 115m2-Kati 6

  Shitet Banesa në Katin e 6 Rr Gjon Sereqi në Ferizaj Banesa ka 115m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2 Banjo,1 Depo(shpajz). Çmimi sipas marrëveshjes. Për qdo informatë rreth Shitblerjes mund të

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 nëntor 22:34
 • MY HOME-Shitet Banesa / 84.30m2-Kati 2

  MY HOME-Shitet Banesa / 84.30m2-Kati 2

  Shitet Banesa në Katin e 2 Rr Sali Çeku në Ferizaj Banesa ka 84.30m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2 Banjo,Depo(shpajz) Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore Gani Rosha Ferizaj Çmimi sipas marrë

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 nëntor 16:51
 • MY HOME Banesa 97m2 Kati 4 ne Ferizaj

  MY HOME Banesa 97m2 Kati 4 ne Ferizaj

  Shitet Banesa në Katin e 4 tek Rr Gilanit në Ferizaj Banesa ka 97m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 1 Banjo,1 Depo(shpajz). Te Kinemaja e Re Ferizaj Çmimi sipas marrëveshjes. Për qdo informatë r

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 nëntor 16:51
 • MY HOME-Shitet Banesa / 62.42m2/Kati 6

  MY HOME-Shitet Banesa / 62.42m2/Kati 6

  Shitet Banesa në Katin e 6 Rr Sali Çeku në Ferizaj Banesa ka 62.42m2 ka 1 Dhomë Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 1 Banjo,Depo(shpajz) Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore Gani Rosha Ferizaj Çmimi sipas marrë

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 nëntor 16:49
 • MY HOME-Shitet Banesa / 123m2/Kati 2

  MY HOME-Shitet Banesa / 123m2/Kati 2

  Shitet Banesa në Katin e 2 Rr Sejdi Sejdiu në Ferizaj Banesa ka 123m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2 Banjo,1 Depo(shpajz). Çmimi sipas marrëveshjes. Për qdo informatë rreth Shitblerjes mund të

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 nëntor 16:49
 • MY HOME/Shitet Banesa 123m2-Kati 6

  MY HOME/Shitet Banesa 123m2-Kati 6

  Shitet Banesa në Katin e 6 Rr Sejdi Sejdiu në Ferizaj Banesa ka 123m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2 Banjo,1 Depo(shpajz). Çmimi sipas marrëveshjes. Për qdo informatë rreth Shitblerjes mund t

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 nëntor 16:45
 • MY HOME-Shitet Banesa / 101m2/Kati 6

  MY HOME-Shitet Banesa / 101m2/Kati 6

  Shitet Banesa në Katin e 6 tek Lagjja e Re në Ferizaj Banesa ka 101m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 1 Banjo,1 Depo(shpajz). Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore SN-A Ferizaj Çmimi sipas marrëve

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 nëntor 16:45
 • MY HOME-Shitet Banesa / 65.15m2-Kati 4

  MY HOME-Shitet Banesa / 65.15m2-Kati 4

  Shitet Banesa në Katin e 4 Rr Gjon Sereqi në Ferizaj Banesa ka 65.15m2 ka 1 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë,1 Banjo, Çmimi sipas marrëveshjes. Për qdo informatë rreth Shitblerjes mund të drejtoheni te

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 nëntor 16:45
 • MY HOME-Shitet Banesa / 128m2-Kati 6

  MY HOME-Shitet Banesa / 128m2-Kati 6

  Shitet Banesa në Katin e 6 Rr Gjon Sereqi në Ferizaj Banesa ka 128m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2 Banjo,1 Depo(shpajz). Çmimi sipas marrëveshjes. Për qdo informatë rreth Shitblerjes mund të

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 nëntor 16:43
 • MY HOME-Shitet Banesa / 112.02m2-Kati 5

  MY HOME-Shitet Banesa / 112.02m2-Kati 5

  Shitet Banesa në Katin e 2 Rr Sejdi Sejdiu në Ferizaj Banesa ka 112.2m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2 Banjo,1 Depo(shpajz). Çmimi sipas marrëveshjes. Për qdo informatë rreth Shitblerjes mund

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 nëntor 16:34
 • MY HOME-Shitet Banesa / 84m2-Kati 6

  MY HOME-Shitet Banesa / 84m2-Kati 6

  Shitet Banesa në Katin e 6 Rr Sali Çeku në Ferizaj Banesa ka 84.30m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2 Banjo,Depo(shpajz) Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore Gani Rosha Ferizaj Çmimi sipas marrë

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 nëntor 16:34
 • MY HOME-Shitet Banesa / 125m2-Kati 2

  MY HOME-Shitet Banesa / 125m2-Kati 2

  Shitet Banesa në Katin e 2 Rr Sali Çeku në Ferizaj Banesa ka 125.24m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2 Banjo,Depo(shpajz) Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore Gani Rosha Ferizaj Çmimi sipas

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 nëntor 16:33
 • MY HOME-Shitet Banesa / 57m2/Kati 2

  MY HOME-Shitet Banesa / 57m2/Kati 2

  Shitet Banesa në Katin e 2 Rr Sejdi Sejdiu në Ferizaj Banesa ka 57m2 ka 1 Dhomë Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 1 Banjo, Çmimi sipas marrëveshjes. Për qdo informatë rreth Shitblerjes mund të drejtoheni tek

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 nëntor 15:39
 • MY HOME-Shitet Banesa / 80m2-Kati 6

  MY HOME-Shitet Banesa / 80m2-Kati 6

  Shitet Banesa në Katin e 2 Rr Sejdi Sejdiu në Ferizaj Banesa ka 80m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 1 Banjo. Çmimi sipas marrëveshjes. Për qdo informatë rreth Shitblerjes mund të drejtoheni tek a

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 nëntor 15:37
 • MY HOME-Shitet Banesa / 100.2m2-Kati 8

  MY HOME-Shitet Banesa / 100.2m2-Kati 8

  Shitet Banesa në Katin e 8 Gjykates në Ferizaj Banesa ka 100.2m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2 Banjo,Depo(shpajz) Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore NDERIMI Ferizaj Çmimi sipas marrëveshje

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 nëntor 15:36
 • MY HOME-Shitet Banesa / 86m2/Kati 5

  MY HOME-Shitet Banesa / 86m2/Kati 5

  Shitet Banesa në Katin e 5 tek Lagjja e Re në Ferizaj Banesa ka 86m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 1 Banjo Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore SN-A Ferizaj Çmimi sipas marrëveshjes. Për qdo i

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 nëntor 15:35
 • LINA SHITET BANESA 102m2 132/17

  LINA SHITET BANESA 102m2 132/17

  Komuna: Ferizaj Rr.EMIN DURAKU Shitet:Banesa Kuadraturë: 102 m2 Kati: IV Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimi ditorë b)3 dhoma gjumi c)wc+b ç)wc d)depo e)terasë Banesat kan :hapësirë gjelbruse,parking

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 nëntor 08:44
 • RINGA(Shiten Banesat ne Qender Te Qytetit)351/17

  RINGA(Shiten Banesat ne Qender Te Qytetit)351/17

  Shiten Banesat ne Qender Te Qytetit ne Rr.12 Qershori. Ne kompleksin Afarist Banesor FITORJA SH.P.K. Banesat kane m2 te ndryshme si: 126.79m2 , 130.66m2 ne kate te ndryshme prej katit te 2 deri ne kat

  650 €
  Ferizaj
  15 nëntor 09:43
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t'ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 € ose edhe më shumë duke e ditur se jemi

  500 €
  Ferizaj
  14 nëntor 22:32
 • REMAKS (SHITET BANESA/ FERIZAJ )

  REMAKS (SHITET BANESA/ FERIZAJ )

  Banesa ka siperfaqe prej 77 m, ka 1 dhome gjumi 1 sallon + kuzhine , 1 banjo ,gjendet ne Ferizaj rr. Deshmoret e Kombit (perball spitalit,tek shkolla Jeronim De Rada) është në katin e VI(6). e pa mo

  36.000 €
  Ferizaj
  14 nëntor 18:43
 • REMAKS Shitet Banesa ne rr.Gjilanit

  REMAKS Shitet Banesa ne rr.Gjilanit

  Shitet Banesa ne rr.Gjilanit tek kisha Katolike - Ferizaj ►Siperfaqe: 87m2 ►Kati i VII(7) ►Pamje: Nga kisha ►Posedon: 2 Dhoma te gjumit , 1 Sallon dhe Kuzhin , 1 Banjo dhe 1 Depo. Për më shu

  38.000 €
  Ferizaj
  14 nëntor 18:36
 • Banesa te Vizioni-kati-1(parë)-116.33m

  Banesa te Vizioni-kati-1(parë)-116.33m

  Shitet banesa te Vizioni kati i 1(parë).Banesa ka sallon te madh dhe dhomat e mdhaja.Banesa ka 3 dhoma te fjetes,sallon+kuzhin,banjo+WC,depo,WC dhe nje teras. Çmimi sipas marreveshjes. Numri i telefon

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 nëntor 12:45
 • Ringa(Shitet Banesa ne Rr.Astrit Bytyqi)350/17

  Ringa(Shitet Banesa ne Rr.Astrit Bytyqi)350/17

  Shitet Banesa ne Rr.Astrit Bytyqi. Banesa ka 96.90m2 kati 5 me pamje nga perendimi. Banesa ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhine 2 banjo dhe ballkon . Banesa eshte ne ndertim e siper. Banesa ka Dokumentacio

  460 €
  Ferizaj
  13 nëntor 08:42
 • LINA-SHITET BANESA 95.40m2 Ferizaj 170/16B

  LINA-SHITET BANESA 95.40m2 Ferizaj 170/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 95.40m2 Kati;VI Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë . Adresa: Rr ,,Vëllëzrit Gërvalla''(afër Procredit Bank) Investitori: IDEA

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 nëntor 12:01
 • LINA-SHITET BANESA 65m2 K. III TE GJ.SEREQI 231/17

  LINA-SHITET BANESA 65m2 K. III TE GJ.SEREQI 231/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 65m2 Kati:III Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,nje dhoma gjumi,,wc+b, terasë . Adresa: te Gjon Sereqi Funksionalizohen: 2018. Ndërmjetsues i autorizuar: A

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  9 nëntor 11:58
 • LINA-SHITEN BANESAT 89.65,56.3m2 RR.R.HOXHA 230/17

  LINA-SHITEN BANESAT 89.65,56.3m2 RR.R.HOXHA 230/17

  Shiten: Banesat Kuadratura: 89.65m2 dhe 56.3m2 Kati:VI Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,,wc+b, terasë . Adresa: Rr.Remzi Hoxha Funksionalizohen: Ne qershor 2018. Ndër

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 nëntor 16:49
 • REMAKS(Shitet shtepia)

  REMAKS(Shitet shtepia)

  Shtepia gjendet ne rrugen Ahmet Kaqiku FERIZAJ , afer stacionit te autobusve. shtepia me gjith truall perfshihen nga 6.5 ari . Për më shumë na kontaktoni Email: [email protected] Nr. konta

  560.000 €
  Ferizaj
  7 nëntor 18:44
 • Shitet Banesa

  Shitet Banesa

  Shitët banesa ne Ferizaj afer market MENTORIT Banesa është extra e mobiluar,posedon 98.7m2 e cila ndodhët në katin nr:3 Me të gjitha Dokumentacionët është në gjendje të rregullt me (Fletë Poseduse" K

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 nëntor 13:37
 • Shitet shtepia me oborr

  Shitet shtepia me oborr

  Shtepia eshte vetem ndertimi i vrazhd

  82.000 €
  Ferizaj
  6 nëntor 07:43
 • Dhoma me qera 4.5 euro nata Ferizaj

  Dhoma me qera 4.5 euro nata Ferizaj

  Dhoma me qera magjistralja Ferizaj_Kaqanik, posedon te gjitha kushtet e banimit,. Shum e pershtatshme per punetor turist etj .Tel . +377 44 121 310 si dhe viber...

  5 €
  Ferizaj
  5 nëntor 19:55
 • LINA-SHITET BANESA 123m2 Rr.SEJDI SEJDIU FR-222/17

  LINA-SHITET BANESA 123m2 Rr.SEJDI SEJDIU FR-222/17

  Shitet: Banesa Kuadratur: 123 m2 Kati: V Organizimi i mbrendeshm: qendrimi ditor+kuzhina,tri dhoma gjumi,wc,teras Funksionalizohet ne fund te vitit 2017 Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA Ad

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 nëntor 17:35
 • Shitet Banesa 93 m2, rr. "Sejdiu Sejdiu" (IDEA I)

  Shitet Banesa 93 m2, rr. "Sejdiu Sejdiu" (IDEA I)

  Shitet: Banesa Kuadratura: 93m2 Kati;IV Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë . Adresa: Rr.Sejdi Sejdiu -'Ferizaj Investitori:Idea Invest Funksionalizohen:

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 nëntor 06:52
 • Shitet banesa 86 m2, rr. "Sejdi Sejdiu" (IDEA I)

  Shitet banesa 86 m2, rr. "Sejdi Sejdiu" (IDEA I)

  Shitet: Banesa Kuadratura: 86m2 Kati;IV Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë . Adresa: Rr.Sejdi Sejdiu -'Ferizaj Investitori:Idea Invest Funksionalizohen:

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 nëntor 06:52
 • Ringa(Shitet Banesa te Ingjinieringu)356/17

  Ringa(Shitet Banesa te Ingjinieringu)356/17

  Shitet Banesa ne Ferizaj te Ingjinieringu. Mbrapa Shkolles Fillore "Gjon Serreqi". Banesa ka 78m2 dhe eshte ne katin e 1. Me dy dhoma gjumi , sallon kuzhine, banjo. E mobiluar dhe e gatshme per banim.

  45.000 €
  Ferizaj
  4 nëntor 08:53
 • Ringa(Shiten 4 Shtepi ne Ferizaj)294/17

  Ringa(Shiten 4 Shtepi ne Ferizaj)294/17

  Shiten 4 Shtepi ne Rr.Ramadan Ferizi me 12 Ari Oborr. Rruga Kryesore (Rr.Vllezrit Gervalla). Afer gjamise ne kete rruge. Shtepite jan 10m larg rruges kryesore. Shtepite jan te gatshme per banim. Shte

  340.000 €
  Ferizaj
  4 nëntor 08:47
 • REMAKS(Shitët shtëpia ).

  REMAKS(Shitët shtëpia ).

  Në rrugën Driton Islami shitet shtëpia 4 katshe Kati i par lokale dhe 3 katet tjer banim . Shtëpia është e pa kompletuar . Shtëpia me oborr posedojn 6 ari . 31M rreth rrugës kryesore . Për më shum

  320.000 €
  Ferizaj
  3 nëntor 16:56
 • MY HOME/Shitet Banesa 112m2

  MY HOME/Shitet Banesa 112m2

  Përshkrimi: Shitet Banesa në Katin e 5 Rr Sejdi Sejdiu në Ferizaj Banesa ka 112m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2 Banjo,1 Depo(shpajz). Çmimi sipas marrëveshjes. Për qdo informatë rreth Shitbl

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 nëntor 07:51
 • MY HOME-Shitet Banesa / 95.40m2

  MY HOME-Shitet Banesa / 95.40m2

  Përshkrimi: Shitet Banesa në Katin e 6 Rr Sejdi Sejdiu në Ferizaj Banesa ka 95.40m2 ka 2 Dhomë Gjumi,Sallon,Kuzhinë,1 Banjo,1 Depo Çmimi sipas marrëveshjes. Për qdo informatë rreth Shitblerjes mu

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 nëntor 07:37
 • MY HOM-Shitet Banesa / 80m2 Kati 6

  MY HOM-Shitet Banesa / 80m2 Kati 6

  Shitet Banesa në Katin e 6 Rr Sejdi Sejdiu në Ferizaj Banesa ka 80m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 1 Banjo,1 Depo(shpajz). Çmimi sipas marrëveshjes. Për qdo informatë rreth Shitblerjes mund të

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 nëntor 19:47
 • Ringa-Oferte(Shiten Banesat te Vizioni-S)354/17

  Ringa-Oferte(Shiten Banesat te Vizioni-S)354/17

  Shiten Banesat e Vizioni-S me qmime te volitshme. Oferta Vlen Deri me 03.11.2017. BANESA NE RR.ASTRIT BYTYQI Objekti 5-Kati i 8 me 88.39m2...452.54€ m2. BANESAT NE RR.HALIM SPAHIJA Objekti 8-Kati i

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  1 nëntor 17:38
 • Ringa(Shitet Banesa ne Rr.Astrit Bytyqi)348/17

  Ringa(Shitet Banesa ne Rr.Astrit Bytyqi)348/17

  Shitet banesa ne Rr.Astrit Bytyqi . Banesa ka 128m2 kati 5 me pamje nga rruga. Banesa ka 3 dhoma gjumi sallon kuzhine 2 banjo dhe ballkon. Banesat jane ne ndertim e siper . Banesa ka Dokumentacion te

  460 €
  Ferizaj
  1 nëntor 09:02
 • Shitet Shtepia

  Shitet Shtepia

  Shitet Shtepia me oborr ne Talinovc te Muhaxhereve ,shtepia ka 18 ari oborr ,posedon infrastrutkure te nevojshme ujsjelles rryme dhe kanalizim.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  31 tetor 19:49
 • REISI -Shitet Banesa ( SN Syla ) 101.70m2 77/17

  REISI -Shitet Banesa ( SN Syla ) 101.70m2 77/17

  Shiten Banesat Ekskluzive 101.70m2 ne Rr. Halim Spahia, Ferizaj kati -VI, Qendrim ditor + Kuzhin 3 dhoma gjumi Terasa Banjo + WC WC Investitori: SN Syla Ndermjetsues i autorizuar: Agjensioni Pat

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  31 tetor 13:34