Patundshmeri
Ferizaj
Posto shpallje
 • Shtepi ne Ferizaj

  Shtepi ne Ferizaj

  Urgjentisht shitet shtepia 7 dhomshe ne ferizaj , mbrapa spitalit . Me 4 ari oborr dhe 365 metra katror shtepi . Shtepia eshte ndertim i ri dhe posedon dokumentacion te rregullt prone shqiptari.

  180.000 €
  Ferizaj
  Sot, 09:32
 • Vali-Banes me qera te Keca NrB/Q025/16

  Vali-Banes me qera te Keca NrB/Q025/16

  Vali-Banes Me Qera te Keca kati 6 Banes ka 2+1Dhom +wc+2 terasa Banesa ka kusht qera 1 vjeqare dhe qeragjija tjet familjar qeraja mujore 250ero Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni VALI Adres

  250 €
  Ferizaj
  Dje, 17:45
 • Shtepi ne Ferizaj

  Shtepi ne Ferizaj

  shitet shtepia 40.000 ero shtepia ka:sallonin,i ka dy dhoma te fjetjes te rregulluara,dy te pa regulluara, shtepia eshte e re, materailin e ka te fort,i ka afer 2 ari per me shume informata kontaktoi

  40.000 €
  Ferizaj
  22 janar 16:48
 • Shitet Shtëpia

  Shitet Shtëpia

  Shitet Shtëpia me 2.5 kate me truall 6.5 ari në Sahadete Mekuli nr.4 Ferizaj.

  125.000 €
  Ferizaj
  22 janar 08:57
 • BANESA  89.5m2

  BANESA 89.5m2

  shitet banesa ne katin e 6 banimit 89.5m2 ne Laxhen e Re kompleksi ROYAL ndertusi Jetoni prapa (ISH GJIMNAZIT) banesa ka 1 sallon me kuzhin dhe 2 dhoma gjumi, banjo ,depo ,ballkon dhe koridorI dhe k

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 janar 02:50
 • Shtepi ne Ferizaj

  Shtepi ne Ferizaj

  Shes shtepijen me 2 ari. Shtepija posedon dokumentet e nevojshme po ashtu shtepia eshte me plloq eshte ndertuar ne vitin 2008 ka 2 dhoma gjumi 1 sallon dhomen per kuzhin dhe nje banjo standarte te int

  45.000 €
  Ferizaj
  20 janar 12:32
 • Ringa (Shitet Lokali ne Rr.12 Qershori)111/17

  Ringa (Shitet Lokali ne Rr.12 Qershori)111/17

  Shitet Lokali ne Rr.12 Qershori rruga Kryesore. Lokali ka 210 m2 ka 2 terasa eshte i leshuar me qera. Lokali ka pamje shum te mire dhe dokumentacion te rregull dhe Pronar Shqiptar. Per me shume ofer

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 janar 15:36
 • Dyer per garazha ghitha dimenzionet

  Dyer per garazha ghitha dimenzionet

  dyer per garazha modele te ndryshme motorra per dyer te oborrit etj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 janar 11:50
 • Nsh.

  Nsh."JURISTI" -SHITET BANESA 3+1 K. v

  Shitet banesa në Rr. Enver Topalli kati i V. Banesa është me dokumentacion te rregullt menjeher mund të bëhet bartja te blerësi. Organizimi i mbrendshmem: 1.Qendrimi ditor+ 3 dhoma te fjetjes+kushin

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 janar 11:48
 • Ringa (Shitet Lokali Mbrapa Sh.Gj Sereqi)109/16

  Ringa (Shitet Lokali Mbrapa Sh.Gj Sereqi)109/16

  Shitet Lokali me 80 m2 te Shkolla Gjon Sereqi. Lokali eshte ne Perfundim e Siper. Me dokumentacion te rregullt dhe pronar Shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare k

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 janar 13:58
 • Euroinvest banesa 118m2 ne Ferizaj

  Euroinvest banesa 118m2 ne Ferizaj

  Sot 10:45 Banesa , Ferizaj Euroinvestor shiten banesa Numri i dhomave: 3 Sot 10:44 Banesa , Ferizaj Euroinvest Shiten banesat Numri i dhomave: 3 Sot 10:39 Banesa , Ferizaj Euroinvest Shitet banesa 95m

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 janar 10:14
 • LINA-Shitet shtëpia me lokale Rr.Mejdi Xhaferi

  LINA-Shitet shtëpia me lokale Rr.Mejdi Xhaferi

  Shitet: Shtëpia me Lokale Rr.Mejdi Xhaferi-Ferizaj Kati Perdhesë: Lokale Kati I ,II dhe III ;Banim Kuadratur: mbi 800 m2 Shtëpia për banim Infrastruktur e kompletuar Dokumentacioni: në rregull Pron

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  14 janar 20:53
 • Ringa (Shitet Banesa ne Qender te Qytetit)274/17

  Ringa (Shitet Banesa ne Qender te Qytetit)274/17

  Shitet Banesa ne Qender te Qytetit te (Kinemaja e Re) Banesa ka 99 m2 dhe eshte e mobiluar . Banesa ka Dokumentacion te Rregullt dhe pronar Shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com,

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  14 janar 09:47
 • Shtepi 4ari

  Shtepi 4ari

  Shtepi 4 ari gjithsej rruga gursel bajram sylejmani perball super vives

  199.000 €
  Ferizaj
  13 janar 20:45
 • Ringa (Urgjent Shiten Banesat ne Rr.Varoshit)275/1

  Ringa (Urgjent Shiten Banesat ne Rr.Varoshit)275/1

  Urgjent Shiten Banesat ne rr.Varoshit (Afer Vizionit): Banesa 1:Kati 5 --38 m2 e gatshme per banim. Banesa 2:Kati 5 --135m2 e gatshme per banim, Banesat kan dokumentacion te rregullt dhe pronar shqipt

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 janar 14:34
 • LINA-Shtëpia me 4ari oborr Rr.Gjergj Fishta 155/16

  LINA-Shtëpia me 4ari oborr Rr.Gjergj Fishta 155/16

  Shitet;Shtëpia Oborrë; 4 ari Organizimi i mbrendshem:Kati i I- Qendrimë ditore+kuzhinë, ,wc Kati i II-Tre Dhoma gjumi,wc+banjo,terasë Kati i III-Hapsirë Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjel

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 janar 08:41
 • Ringa (Shiten 3 Banesa ne Qender te Qytetit)273/17

  Ringa (Shiten 3 Banesa ne Qender te Qytetit)273/17

  Shiten 3 Banesa ne Qender te Qytetit Mbi Prokurori. Banesa jane ne katin e 3 te Banimi te 3 banesat jan ne nje kat ne nje hymje dhe te gatshme per banim. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 janar 17:04
 • Ringa (Shiten 3 Banesa ne Qender te Qytetit)273/17

  Ringa (Shiten 3 Banesa ne Qender te Qytetit)273/17

  Shiten 3 Banesa ne Qender te Qytetit Mbi Prokurori. Banesa jane ne katin e 3 te Banimi te 3 banesat jan ne nje kat ne nje hymje dhe te gatshme per banim. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 janar 17:04
 • Vali-Shitet Banesa te Visioni-S banesa e V nr1

  Vali-Shitet Banesa te Visioni-S banesa e V nr1

  Vali-Shitet Banesa te Visioni-S banesa e V Hyrja 1 Banesa gjindet ne lagje tre Banesa esht kati perdhes Banesa ka 3+1dhom Banesa ka Wc+Banjo+Shpajz +Hoxhak Banesa ka qmimin e metres katrore 600e

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 janar 16:12
 • Plane Projekte dhe Ndertim per Shtepi

  Plane Projekte dhe Ndertim per Shtepi

  Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta, gjithashtu posedojm edhe katalogun me projekte te shtepiave. Projektimi behet nga magjister te Ark

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 janar 00:57
 • Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Nazmi Uksmajli)259/17

  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Nazmi Uksmajli)259/17

  Shitet Shtepia ne Rr.Nazmi Uksmajli. Shtepia eshte 2 Katshe dhe ka pamje shum te mir shtepia ka 4,75 ari me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merr

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 janar 14:54
 • Dyer per garazha kifa mont

  Dyer per garazha kifa mont

  Dyer per garazha me porosi Dyer industriale Motorra per dyer Dyer per dhoma

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 janar 09:45
 • banes e re 92 m2Rr remzi hoxha ndrrim me veture

  banes e re 92 m2Rr remzi hoxha ndrrim me veture

  Banese e re ne ndertim e siper. Rr remzi hoxha afer ambullanxes rajonale Banesa permban 3 dhoma gjumi Sallon Shpajz Banjo 2 terasa Pamja perball rruges kryesore Banesa asht pron private dhe permban

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 janar 10:42
 • banese e re 56m2. Rr remzi hoxha Ndrrim me,vetur

  banese e re 56m2. Rr remzi hoxha Ndrrim me,vetur

  Shitet banesa 56 m2 esht,ne,ndertim e,siper banesa gjindet ne,rr remzi,hoxha afer ambullances rajonale 1 dhome,gjumi 1 sallon Banjo Koridor i,marr Banesa permban dokumentacion trregullt marrim kome

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 12:42
 • EURO INVEST

  EURO INVEST

  Lider në ndërtime Mbrapa stacionit policor dhe gjykatës së re në Ferizaj Ndërtimi i komplekseve banesore-afariste ka filluar ne vitin 2011, aktualisht është duke u ndërtuar objekti i gjashtë me rradh

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 02:33
 • SHITET Banesa 109.12 m²

  SHITET Banesa 109.12 m²

  Objekti B1 (5). Për të gjithë ju që keni në plan të bleni banesën e ëndrrave të juaja, Euro Invest ju paraqet kompleksin banesorë me çmimet më të volitshme për ju. Andaj për ju klienta të interesuar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 01:53
 • SHITET Banesa 111.12 m²

  SHITET Banesa 111.12 m²

  Objekti B2 (6). Për të gjithë ju që keni në plan të bleni banesën e ëndrrave të juaja, Euro Invest ju paraqet kompleksin banesorë me çmimet më të volitshme për ju. Andaj për ju klienta të interesuar,

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 01:53
 • SHITET Banesa 118.44 m²

  SHITET Banesa 118.44 m²

  Objekti B1 (5). Për të gjithë ju që keni në plan të bleni banesën e ëndrrave të juaja, Euro Invest ju paraqet kompleksin banesorë me çmimet më të volitshme për ju. Andaj për ju klienta të interesuar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 01:53
 • SHITET Banesa 110.04 m²

  SHITET Banesa 110.04 m²

  Objekti B1 (5). Për të gjithë ju që keni në plan të bleni banesën e ëndrrave të juaja, Euro Invest ju paraqet kompleksin banesorë me çmimet më të volitshme për ju. Andaj për ju klienta të interesuar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 01:53
 • SHITET Banesa 84.33 m²

  SHITET Banesa 84.33 m²

  Objekti B1 (5). Për të gjithë ju që keni në plan të bleni banesën e ëndrrave të juaja, Euro Invest ju paraqet kompleksin banesorë me çmimet më të volitshme për ju. Andaj për ju klienta të interesuar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 01:53
 • SHITET Banesa 85.26 m²

  SHITET Banesa 85.26 m²

  Objekti B2 (6). Për të gjithë ju që keni në plan të bleni banesën e ëndrrave të juaja, Euro Invest ju paraqet kompleksin banesorë me çmimet më të volitshme për ju. Andaj për ju klienta të interesuar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 01:53
 • SHITET Banesa 121.68 m²

  SHITET Banesa 121.68 m²

  Objekti B2 (6). Për të gjithë ju që keni në plan të bleni banesën e ëndrrave të juaja, Euro Invest ju paraqet kompleksin banesorë me çmimet më të volitshme për ju. Andaj për ju klienta të interesuar,

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 01:53
 • SHITET Banesa 92.09 m²

  SHITET Banesa 92.09 m²

  Objekti B2 (6). Për të gjithë ju që keni në plan të bleni banesën e ëndrrave të juaja, Euro Invest ju paraqet kompleksin banesorë me çmimet më të volitshme për ju. Andaj për ju klienta të interesuar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 01:53
 • SHITET Banesa 92.29 m²

  SHITET Banesa 92.29 m²

  Objekti B1 (5). Për të gjithë ju që keni në plan të bleni banesën e ëndrrave të juaja, Euro Invest ju paraqet kompleksin banesorë me çmimet më të volitshme për ju. Andaj për ju klienta të interesuar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 janar 01:52
 • Vali-Shitet banesa në Rr.Gremes te Sn Syla

  Vali-Shitet banesa në Rr.Gremes te Sn Syla

  Vali-Shitet banesa në Rr.Gremes Banesa Ka 2+1dhom +Wc+2 terasa Banesa Gjindet ne katin e 7 Banesa ka 102 m2 Qmimi i m2 esht 460ero GJITHSEJ 102*460= 46.920ero Ndërmjetsues i autorizuar: Agjension

  46.920 €
  Ferizaj
  6 janar 17:43
 • Vali-Shitet banesa 99m2 kati i 6

  Vali-Shitet banesa 99m2 kati i 6

  Vali-Shitet banesa 99m2 kati i 6 Banesa gjindet ne Lagjen e Gogve Banesa ka 3+1dhom+wc+Shpajz+teras Banesa shitet urgjent qmimi i m2 Esht 425ero Gjithsej 42.000ero Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensi

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 janar 13:42
 • SHITET BANESA 140 M, TE KINO 2 NE FERIZAJ

  SHITET BANESA 140 M, TE KINO 2 NE FERIZAJ

  SHITET BANESA 140 M, TE KINO 2 NE FERIZAJ, BANESA ESHTE KATI PERDHES, KA 3 DHOMA GJUMI, NJE SALLON ME KUZHIN, DY BANJO, NJE TERAS TE MADHE, DHE NJE DEPO QMIMI I BANESA ESHTE 65500 EURO Kontakti: +38

  65.500 €
  Ferizaj
  4 janar 11:52
 • SHITET BANESA 71.25M, NE RR.TE GJILANIT NDER. I VJ

  SHITET BANESA 71.25M, NE RR.TE GJILANIT NDER. I VJ

  SHITET BANESA 71.25 M NDERTIM I VJETER, NE RRUGEN E GJILANIT AFER KISHES KATOLIKE NE FERIZAJ, BANESA ESHTE KATI E 5, KA 1 DHOMA GJUMI, NJE SALLON DHE NJE KUZHIN TE NDAR, NJE BANJO, NJE TERAS, DHE NJE

  35.500 €
  Ferizaj
  4 janar 11:52
 • SHITET Banesa 92.73 m²

  SHITET Banesa 92.73 m²

  Objekti B2 (6). Për të gjithë ju që keni në plan të bleni banesën e ëndrrave të juaja, Euro Invest ju paraqet kompleksin banesorë me çmimet më të volitshme për ju. Andaj për ju klienta të interesuar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 janar 20:34
 • SHITET Banesa 61.66 m²

  SHITET Banesa 61.66 m²

  Objekti B1 (5). Për të gjithë ju që keni në plan të bleni banesën e ëndrrave të juaja, Euro Invest ju paraqet kompleksin banesorë me çmimet më të volitshme për ju. Andaj për ju klienta të interesuar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 janar 20:32
 • banes e re.72 m2Rr remzi hoxha Ndrrim me veture

  banes e re.72 m2Rr remzi hoxha Ndrrim me veture

  Shitet banesa 72 m2 2 dhoma gjumi 1 sallon Banjo Shpajz Teras Koridor Banesa eshte ne,ndertim e siper gjindet,ne,rrugen remzi,hoxha afer,ambullances rajonale,banesa eshte pron private me dokumente t

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 janar 18:34
 • LINA-Shitet Shtëpia komfor në Lagjen e Rr-Ferizaj

  LINA-Shitet Shtëpia komfor në Lagjen e Rr-Ferizaj

  Shitet:Shtëpia e mobiluar Oborr:5 ari Adresa:Rr ,,Astrit Bytyqi" Organizimi:Qëndrimi ditorë+kuzhina.katër dhoma gjumi,wc+b. dhe terasë verore. Shtëpia është e ndërtuar me standarde the është shumë fun

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  31 dhjetor 18:52
 • LINA-SHITET BANESA 90.60m2 Ferizaj 165/16B

  LINA-SHITET BANESA 90.60m2 Ferizaj 165/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 90.60m2 Kati;II Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë . Adresa: Rr ,,Vëllëzrit Gërvalla''(afër Procredit Bank) Investitori: IDEA

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 dhjetor 18:33
 • LINA-SHITET BANESA 129.30m2, Ferizaj 173/16B

  LINA-SHITET BANESA 129.30m2, Ferizaj 173/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 129.30m2 Kati;VIII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë . Adresa: Rr ,,Vëllëzrit Gërvalla''(afër Procredit Bank) Investitori: I

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 dhjetor 18:33
 • LINA-SHITET BANESA 129.30m2 Ferizaj 166/16B

  LINA-SHITET BANESA 129.30m2 Ferizaj 166/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 129.30m2 Kati;IV Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë . Adresa: Rr ,,Vëllëzrit Gërvalla''(afër Procredit Bank) Investitori: IDE

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 dhjetor 18:32
 • LINA-SHITET BANESA 95.40m2 Ferizaj 167/16B

  LINA-SHITET BANESA 95.40m2 Ferizaj 167/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 95.40m2 Kati;IV Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc, terasë . Adresa: Rr ,,Vëllëzrit Gërvalla''(afër Procredit Bank) Investitori: IDEA IN

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 dhjetor 18:32
 • LINA-SHITET BANESA 90.60m2 Ferizaj 168/16B

  LINA-SHITET BANESA 90.60m2 Ferizaj 168/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 90.60m2 Kati;V Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë . Adresa: Rr ,,Vëllëzrit Gërvalla''(afër Procredit Bank) Investitori: IDEA I

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 dhjetor 18:32
 • LINA-SHITET BANESA 118.50m2, Ferizaj 169/16B

  LINA-SHITET BANESA 118.50m2, Ferizaj 169/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 118.50m2 Kati;V Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë . Adresa: Rr ,,Vëllëzrit Gërvalla''(afër Procredit Bank) Investitori: IDEA

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 dhjetor 18:32
 • LINA-SHITET Banesa 129.30m2 Ferizaj 169/16B

  LINA-SHITET Banesa 129.30m2 Ferizaj 169/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 129.30m2 Kati;VI Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë . Adresa: Rr ,,Vëllëzrit Gërvalla''(afër Procredit Bank) Investitori: IDE

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 dhjetor 18:32
 • LINA-SHITET BANESA 95.40m2, Ferizaj 170/16B

  LINA-SHITET BANESA 95.40m2, Ferizaj 170/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 95.40m2 Kati;VI Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë . Adresa: Rr ,,Vëllëzrit Gërvalla''(afër Procredit Bank) Investitori: IDEA

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 dhjetor 18:32