Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Ferizaj

 • 11 foto
  Mercedes Atego 818 viti 12.2010 €uro5 me dogan
  Kamionë

  Mercedes Atego 818 viti 12.2010 €uro5 me dogan

  Shitet Mercedes Atego 818 viti 2010 motori €uro5 sapo ardhur nga gjermania 290500km me libra servisi

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg
  Kamionë

  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg

  Shitet MAN 18.220 viti 2001 sapo ardhur nga gjermania 347000km me libra servisi me jastak edhe trapi

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ringa(Shiten 4 Shtepi ne Ferizaj)294/17
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shiten 4 Shtepi ne Ferizaj)294/17

  Shiten 4 Shtepi ne Rr.Ramadan Ferizi me 12 Ari Oborr. Rruga Kryesore (Rr.Vllezrit Gervalla). Afer gj

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ringa (Shitet Banesa te Vizioni-S)473/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa te Vizioni-S)473/18

  Shitet Banesa te Vizioni-S Objekti 8 Rr.Halim Spahia: Banesa ka 94 m2 K.7 +Garazhde,Depo. Banesa k

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Rugoves)313/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Rugoves)313/18

  Shitet Shtepia ne Rr.Rugoves ne Vellezerit Gervalla. Shtepia ka 9 ari oborr dhe eshte 2 Katshe. Mund

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa te Vizioni-S(3)492/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa te Vizioni-S(3)492/19

  Shitet Banesa me 65 m2 K.7 te Vizioni-S (Objekti 3): Banesa eshte e gatshme per banim e pa mobiluar

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 109.04m2-Kati 10
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 109.04m2-Kati 10

  Shitet Banesa në Katin e 10 Rr Emin Duraku në Ferizaj Banesa ka 109.04 m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 60.18 m2
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 60.18 m2

  Banesa B1 ka hapësirë 60.18 m2, janë në ndërtim e sipër dhe gjindet në Rr. Tirana mbrapa NLB Bank (R

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  OLA KAMINA  kamina me ajer (aeroterm)
  Teknik dhe paisje

  OLA KAMINA kamina me ajer (aeroterm)

  bejme shitjen dhe montimin e kaminave aeroterm me ventilator me mundesi ndezje me der te hapur pa nx

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 108.10m2-Kati 4
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 108.10m2-Kati 4

  Shitet Banesa në Katin e Rr Vëllezrit Gërvalla në Ferizaj Banesa ka 108m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MY HOME- Shitet Objekti 480m2 me 10 Ari Oborr
  Lokale / Punetori / Magazina

  MY HOME- Shitet Objekti 480m2 me 10 Ari Oborr

  Shitet Objekti ne Fshatin Talinovc Rreth rruges Kryesore,Objekti ka 480m2 hapsir punuese ka 2 Dhoma

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA+LOKALI Rr R.BISLIMI-FR 203/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA+LOKALI Rr R.BISLIMI-FR 203/17

  Shitet:Shtëpia e mobiluar perfekt Sipërfaqe:250 m Lokali:100 m2 Organizimi: Kati 0;Lokali i cili ës

  Ferizaj Sot, 14:25
  360.000 €
 • 2 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 112m2-Kati 4
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 112m2-Kati 4

  Shitet Banesa në Katin e 4 Rr Vëllezrit Gërvalla në Ferizaj Banesa ka 112m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET BANESA 110m2 TE EURO INVEST5 237/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 110m2 TE EURO INVEST5 237/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 110m2 Kati;X Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tri dhoma g

  Ferizaj Sot, 14:25
  55.000 €
 • 6 foto
  LINA-Shitet shtepia 200m2 me 2ari oborr
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 200m2 me 2ari oborr

  Shitet: Shtëpia Kuadraturë : 200m2 Oborr: 2ari Adresa: Rr.Lybetenit afer ures Dudit rruga Pleshines

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MY HOME-Shitet Banesa /
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa /

  Shitet:Banesa Në Lagjen e Re në Ferizaj 156 m2 Kati: 1.2.3.6.7.8.10. Organizimi i Mbrendshëm: 1)Që

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet Banesa 92m2 K-VI(e mob) R.Inves 63/16B
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 92m2 K-VI(e mob) R.Inves 63/16B

  Shitet: Banesa Kuadratur:92 m2 Kati: VI Gjendja: e gatshme dhe emobiluar Organizimi i mbrendeshm:

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 65.15m2-Kati 4
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 65.15m2-Kati 4

  Shitet Banesa në Katin e 4 Rr Gjon Sereqi në Ferizaj Banesa ka 65.15m2 ka 1 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuz

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 111.12m2/Kati 9
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 111.12m2/Kati 9

  Shitet Banesa në Katin e 9 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 111.12m2 ka 3 Dhoma Gjumi,S

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa 79.08m2
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa 79.08m2

  Shitet Banesa në Katin e 1 Rr Gjon Sereqi në Ferizaj Banesa ka 79.08m2 Ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Ku

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA 1KATSHE RR.V.GERVALLA 206/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA 1KATSHE RR.V.GERVALLA 206/17

  Shitet Shtëpia 1 Katshe me 1.60ari toke Lagja eshte me infrastrukture komplete Adressa;Rr.Gazmend Za

  Ferizaj Sot, 14:25
  65.000 €
 • 11 foto
  LINA-SHITET BANESA 94m2 KATI VII RR.R.BISLI 238/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 94m2 KATI VII RR.R.BISLI 238/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 94m2 Kati;VII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma g

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA+3ARI RR.AGIM PRODANI 201/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA+3ARI RR.AGIM PRODANI 201/17

  Shitet;Shtëpia Oborrë; 3 ari Organizimi i mbrendshem:Kati i I- Qendrimë ditore+kuzhinë, Kati i II-

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME Banesa 81m2 ne Ferizaj
  Apartment / Banesa

  MY HOME Banesa 81m2 ne Ferizaj

  Shitet Banesa në Katin e 5 Rr Sejdi Sejdiu në Ferizaj Banesa ka 81m2, Ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzh

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-SHITET LOKALI 70m2 RR.REXHEP BISLIMI 74/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET LOKALI 70m2 RR.REXHEP BISLIMI 74/16L

  Shitet: Lokali 70m2 Hapësirë e përshtatshme për biznese te ndryshme Lokali është në katin përdhes A

  Ferizaj Sot, 14:25
  91.000 €
 • 7 foto
  LINA-SHITET DHE IPET ME QERA LOKALI 82m2 73/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET DHE IPET ME QERA LOKALI 82m2 73/16L

  Shitet Lokali dhe Ipet me qera Kuadraturë;82m2 Kati;Pëdhesë Adresa;Rr.Gjon Sereqi Infrastrukturë;E k

  Ferizaj Sot, 14:25
  1.780 €
 • 4 foto
  MY HOME-Shitet Banesa kati i 4,Lagjja e Re-Ferizaj
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa kati i 4,Lagjja e Re-Ferizaj

  Shitet Banesa në Katin e 4 tek Lagjja e Re në Ferizaj Banesa ka 128m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhi

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  LINA-SHITEN 3 SHTEPI 2KATSHE NE TALINOVC 205/17SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITEN 3 SHTEPI 2KATSHE NE TALINOVC 205/17SH

  Shiten:3 Shtepi me nga 4ari toke Adresa:Talinovc-Ferizaj Kuadratur:150 m2 Shtëpit për banim Infrastr

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA SHITETE BANES 131.30m2 Rr.V Gervalla 242/17
  Apartment / Banesa

  LINA SHITETE BANES 131.30m2 Rr.V Gervalla 242/17

  Shitet : Banesa Kuadraturë: 131.30m2 Kati: -VI- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dhe

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA ME LOKALE RR.D.KOMBIT 204/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA ME LOKALE RR.D.KOMBIT 204/17

  Shitet Shtëpia 3 Katëshe me 1.20ari Oborr +Lokale Adressa;Rr.Deshmoret e Kombit-Ferizaj Organizimi i

  Ferizaj Sot, 14:25
  385.000 €
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa PentHouse)300/17
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa PentHouse)300/17

  Shitet Banesa PentHouse ne Ferizaj (E Gatshme per Banim) Rr.Vellezerit Gervalla: Banesa ka 200 m2 d

  Ferizaj Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ringa (Shitet Shtepia me 11Ari Rr.Gjilanit)221/15
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia me 11Ari Rr.Gjilanit)221/15

  Shitet Shtepia me 11 Ari Oborr dhe shtepi 3 katshe ne Rr.Gjilanit Kati:1Sallon Kuzhine Dhome Gjumi

  Ferizaj Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.V Gervalla)283/17
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.V Gervalla)283/17

  Shitet Banesa ne Rr.Vellezerit Gervalla Banesa Nuk eshte e gatshme Banesa ka 118 m2 Banesa ka dok

  Ferizaj Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj,Lipjan,Prishtine)
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj,Lipjan,Prishtine)

  KODI-512/19 Shiten Banesat ne Ferizaj,Lipjan,Prishtine.. Banesat ne Ferizaj Jane: B1.128 m2 K,5 Te U

  Ferizaj Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 88.04m2-Kati 4
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 88.04m2-Kati 4

  Shitet Banesa në Katin e 4 Rr Gjon Sereqi në Ferizaj Banesa ka 88.4m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzh

  Ferizaj Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA-SHITET BANESA 96.40m2 RR.EMIN DURAKU 267/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 96.40m2 RR.EMIN DURAKU 267/17

  Shitet; Banesa Kuadrature; 96.40m2 Kati:-X- Adresa:Rr.Emin Duraku Ferizaj Organizimi i mbrendshem;Qe

  Ferizaj Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-SHITET BANESA 70m2 KATI IX RR.S.CEKU 266/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 70m2 KATI IX RR.S.CEKU 266/17

  Shitet;Banesa(e mobiluar) Kuadratura:70 m2 Kati; IX Organizimi i mbrendshëm:qëndrimi ditorë+kuzhina,

  Ferizaj Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Kamina aeroterm me ventilator Italijan
  Teknik dhe paisje

  Kamina aeroterm me ventilator Italijan

  bejme shitjen e kaminave aeroterm me ventilator dhe rregullator te temperatures prodhim italijan 5 v

  Ferizaj Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa 94m2
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa 94m2

  Shitet Banesa në Katin e 2 Rruga Vëllezrit Gërvalla në Ferizaj -Përballë Pro Credit Bank Banesa ka

  Ferizaj Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KAMINA OXHAQE OLA KAMINA
  Teknik dhe paisje

  KAMINA OXHAQE OLA KAMINA

  bejme shitjen dhe montimin e kaminave per me shume ne facebok ola kamina viber +37744530191 shi

  Ferizaj Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-SHITET BANESA 65m2 K.VII RR.GJ.SEREQI 226/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 65m2 K.VII RR.GJ.SEREQI 226/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 65.07m2 Kati;VII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina nje dho

  Ferizaj Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa 98.70m2 /kati 3
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa 98.70m2 /kati 3

  Shitet Banesa në Katin e 3 Rr vëllezrit Gërvalla në Ferizaj Tek IDEA ivest Banesa ka 98.70m2 ka 2

  Ferizaj Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITEN BANESAT(IDEA INVEST)RR.E.DURAKU 233/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITEN BANESAT(IDEA INVEST)RR.E.DURAKU 233/17

  Shiten: Banesat-Blloku A1,A2,A3,A4,A5,A6 Kuadratura: 89.10m2,121.70m2,97.30m2,93.40m2,98.70m2 Kate;T

  Ferizaj Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITEN BANESA(IDEA INVEST)RR.E.DURAKU 234/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITEN BANESA(IDEA INVEST)RR.E.DURAKU 234/17

  Shiten: Banesat bllloku b1,b2,b3,b4,b5,b6 Kuadratura: 115.85m2,87m2,109.40m2,86.50m2,140m2 Kate:te n

  Ferizaj Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA +2LOKALE. RR,V.GERVALLA 196/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA +2LOKALE. RR,V.GERVALLA 196/17

  Shitet: Shtëpia+2Lokale Kuadraturë : 180 m2 Oborr:3.30 ari Adresa:Rr.Vellezerit Gervalla Ndërmjets

  Ferizaj Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA-SHITET BANESA 123m2 Rr.SEJDI SEJDIU FR-222/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 123m2 Rr.SEJDI SEJDIU FR-222/17

  Shitet: Banesa Kuadratur: 123 m2 Kati: V Organizimi i mbrendeshm: qendrimi ditor+kuzhina,tri dhoma g

  Ferizaj Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA-SHITEN BANESAT 89.65,56.3m2 RR.R.HOXHA 230/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITEN BANESAT 89.65,56.3m2 RR.R.HOXHA 230/17

  Shiten: Banesat Kuadratura: 89.65m2 dhe 56.3m2 Kati:VI Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzh

  Ferizaj Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITEN BANESAT 93m2,86m2 K IV(IDEA.I) 224/17B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITEN BANESAT 93m2,86m2 K IV(IDEA.I) 224/17B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 93m2 Kati;IV Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gj

  Ferizaj Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA 3KATSHE+14.70ARI OBORR 193/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA 3KATSHE+14.70ARI OBORR 193/17

  Shitet:Shtëpia e mobiluar Adresa:Rr.Abdyselam Ahmeti Organizimi:Kati I:Qëndrimi ditorë+kuzhine,3dhom

  Ferizaj Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MY HOME-Shitet Shtëpia / 378m2
  Shtepi / Vila

  MY HOME-Shitet Shtëpia / 378m2

  Tipi XXL Shtëpit e tipit XXL, ofrojnë hapsira të bollshme për jetë luksoze, ofrojnë rehati komoditet

  Ferizaj Sot, 14:24
  Me Marrveshje