Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Ferizaj

 • 3 foto
  Ringa(Shiten Banesat Mbrapa Stacionit Policor)
  Apartment / Banesa

  Ringa(Shiten Banesat Mbrapa Stacionit Policor)

  Banesat e paraqitura me shkrim: OBJEKTI B1 (5): 61.66 m² 84.33 m² 92.29 m² 94.22 m² 109.12 m² 1

  Ferizaj Sot, 08:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  REMAKS Shitet banesa 90m2 me cmim te volitshem
  Apartment / Banesa

  REMAKS Shitet banesa 90m2 me cmim te volitshem

  REMAKS Shitet banesa 90m2 ne hyrje te rruges Varoshit Kati i 3 Posedon 2Dhoma gjumi 1Sallon dhe kuzh

  Ferizaj Sot, 08:11
  400 €
 • 9 foto
  Shitet MAN LE 8.140 viti 2003 sanaku 4.80m me doga
  Kamionë

  Shitet MAN LE 8.140 viti 2003 sanaku 4.80m me doga

  Shitet MAN LE 8.140 viti 2003 i ardhur nga gjermania me dogan 395000km me libra servisi gjatsia sana

  Ferizaj Sot, 08:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Ferizaj-Lagje te Re)526/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Ferizaj-Lagje te Re)526/19

  Shitet Banesa ne Lagje te Re-te Swiss Invest: Banesa ka 89.7 m2 dhe eshte ne K.10. Banesa ka Sallo

  Ferizaj Sot, 08:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.V Gervalla)283/17
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.V Gervalla)283/17

  Shitet Banesa ne Rr.Vellezerit Gervalla Banesa Nuk eshte e gatshme Banesa ka 118 m2 Banesa ka dok

  Ferizaj Sot, 08:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  REMAKS -Shitet banesa 86.5 m/2 Ferizaj
  Apartment / Banesa

  REMAKS -Shitet banesa 86.5 m/2 Ferizaj

  Remaks shitet banesa 86.5 m/2 ne Ferizaj ►2Dhoma te Gjumit ►1 Qëndrim ditor dhe kuzhin ►1 Ban

  Ferizaj Sot, 08:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet VW GOLF VII rks viti 2017
  Vetura

  Shitet VW GOLF VII rks viti 2017

  Shitet ve golf 7 viti 2017 rks 65000km me libra servisi senzora para dhe mbrapa

  Ferizaj Sot, 08:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Autobartje shlep mercedes 809
  Kamionë

  Shitet Autobartje shlep mercedes 809

  Shitet Mercedesi 809 autobartje viti 1986 goma te reja 90% rks i skaduar ne gje dje shum te mir ndrr

  Ferizaj Sot, 08:09
  3.800 €
 • 1 foto
  Agjensioni për Patundshmëri REMAKS
  Sherbime

  Agjensioni për Patundshmëri REMAKS

  REMAKS është Agjensioni për Patundshmëri . Ndërmjetsime për Shit-Blerje të. ►SHTËPIA ►BANESA â–

  Ferizaj Sot, 08:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAN 8-224 I sapo ardhun nga jasht 2249499 km
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN 8-224 I sapo ardhun nga jasht 2249499 km

  8-224 gjendje perfekte 6 shpejtsi 2249499 Km t garantune

  Ferizaj Sot, 08:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 6 Tdi 2.0
  Vetura

  Golf 6 Tdi 2.0

  Viti Prodhimit 2009 Modeli 2010 Servisin e Sapo Ber Vaj/Filtera/Klima/Kaishi Dhembzorit Bosch 80000

  Ferizaj Sot, 08:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ringa (Shiten 2 Banesa te Sn-Syla)499/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten 2 Banesa te Sn-Syla)499/19

  Shiten 2 Banesa te Sn-Syla te Gatshme per Banim.. Banesat gjenden ne Lagje te re-Rr.Halim Spahia. 1-

  Ferizaj Sot, 08:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Braim Ademi)306/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Braim Ademi)306/18

  Shitet Shtepia ne Rr.Braim Ademi e Gatshme per Banim: Shtepia ka 3.75 ari oborr dhe shitet me mobil

  Ferizaj Sot, 08:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet VOLVO F6 Per bartje e KAFSHEVE me dogan
  Kamionë

  Shitet VOLVO F6 Per bartje e KAFSHEVE me dogan

  Shitet VOLVO F6 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar per bartjen e KAFSHEVE ne gjendje shum

  Ferizaj Sot, 08:08
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  REMAKS-Shitet shtepia ne Ferizaj
  Shtepi / Vila

  REMAKS-Shitet shtepia ne Ferizaj

  REMAKS-Shitet shtepia ne Ferizaj,shtepia eshte e mobiluar , 2 kateshe dhe posoden : kati I: 1 sallo

  Ferizaj Sot, 08:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE PERDE TRAK SHIRITOR

  Ferizaj Sot, 08:08
  37 €
 • 3 foto
  REMAS Shitet banesa 65.15m2 Kati7
  Apartment / Banesa

  REMAS Shitet banesa 65.15m2 Kati7

  REMAS Shitet banesa 65.15m2 Kati7 Banesa gjendet ne rrugen Gjon Serreçi Objekti eshte ne ndertim e s

  Ferizaj Sot, 08:08
  500 €
 • 10 foto
  Shitet Mercedes Atego 815 viti 2004 me dogan
  Kamionë

  Shitet Mercedes Atego 815 viti 2004 me dogan

  Shitet Mercedes Atego 815 viti 2004 i ardhur nga gjermania me dogan te paguar ne gje dje shum te mir

  Ferizaj Sot, 08:07
  1 €
 • 0 foto
  Ringa(Shiten Banesat te Vizioni-S)354/17
  Apartment / Banesa

  Ringa(Shiten Banesat te Vizioni-S)354/17

  Shiten Banesat e Vizioni-S me qmime te volitshme. BANESA NE RR.ASTRIT BYTYQI Objekti 5-Kati i 8 me

  Ferizaj Sot, 08:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj Rr.Riza Goga)474
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj Rr.Riza Goga)474

  Shiten Banesat ne Rr.Riza Goga (Ne Zonen e Pare te Qytetit): Banesat perfundojne per 24 muaj. Bane

  Ferizaj Sot, 08:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Rugoves)313/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Rugoves)313/18

  Shitet Shtepia ne Rr.Rugoves ne Vllezerit Gervalla. Shtepia ka 9 ari oborr dhe eshte 2 Katshe. Munde

  Ferizaj Sot, 08:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  REMAKS- Shitet banesa 87 m/2 Ferizaj
  Apartment / Banesa

  REMAKS- Shitet banesa 87 m/2 Ferizaj

  REMAKS- Shitet banesa 87 m/2 Ferizaj Banesa Posedon: ►2 Dhoma te Gjumit ►1 Qëndrim ditor dhe k

  Ferizaj Sot, 08:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare

  Ferizaj Sot, 08:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  REMAKS(Shitën banesa me sipëfaqe te ndryshme )
  Apartment / Banesa

  REMAKS(Shitën banesa me sipëfaqe te ndryshme )

  REMAKS (Shitën Banesat në pëfundim e sipër ) Adresa : rr.Sejdi Sejdiu Banes me Sipërfaqe 92.70 m²

  Ferizaj Sot, 08:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg
  Kamionë

  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg

  Shitet MAN 18.220 viti 2001 sapo ardhur nga gjermania 347000km me libra servisi me jastak edhe trapi

  Ferizaj Sot, 08:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Karrika levizese per Playstation NNT LAGEDI
  Mobilje

  Karrika levizese per Playstation NNT LAGEDI

  prodhojm Karrike levisese per Playstation ose ndonje sherbim tjeter na kontaktoni ne Tel : 045/600-7

  Ferizaj Sot, 08:06
  55 €
 • 3 foto
  VW Golf 1.6 dizell
  Vetura

  VW Golf 1.6 dizell

  Golf 2 dizell 1.6 i thjesht hargjime shum tvogla ngjendje tmir kurrizion ska hiq me hec mir 5 shpejt

  Ferizaj Sot, 08:05
  799 €
 • 3 foto
  REMAKS-Shitet banesa 98 .40m/2 Ferizaj
  Apartment / Banesa

  REMAKS-Shitet banesa 98 .40m/2 Ferizaj

  REMAKS-Shitet banesa 98 .40m/2 Feriza Banesa Posedon: ►2 Dhoma te Gjumit ►1 Qëndrim ditor dhe k

  Ferizaj Sot, 08:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shpojse per mobileri 6 koka(nnt lagedi)
  Mobilje

  shpojse per mobileri 6 koka(nnt lagedi)

  shes shpojsen per m0obileri me 6koka shte ne gjendj te rregullt pune per me shum info na kontaktoni

  Ferizaj Sot, 08:05
  2.250 €
 • 11 foto
  Shitet MAN 8.113 Viti 2000 me dogan sanaku 5m.
  Kamionë

  Shitet MAN 8.113 Viti 2000 me dogan sanaku 5m.

  Shitet MAN 8.113 Viti 2000 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar faktur per firma me TVSH me

  Ferizaj Sot, 08:05
  5.999 €
 • 0 foto
  Transport nga europa NNT LAGEDI )
  Sherbime

  Transport nga europa NNT LAGEDI )

  Bejm transport nga disa vende te europes makina per prodhim traktora bagera etj.per informata n

  Ferizaj Sot, 08:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  REMAKS shitët shtëpia ne rr,Regjep Bislimi(rr.GL)
  Shtepi / Vila

  REMAKS shitët shtëpia ne rr,Regjep Bislimi(rr.GL)

  REMAKS shitët shtëpia ne rr,Regjep Bislimi(rr.Gilanit) Afër Universitetit UNIVERSUM . Shtëpia pose

  Ferizaj Sot, 08:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mobilje - Garnitura Salloni
  Mobilje

  Mobilje - Garnitura Salloni

  Salloni i mobileve AG-KRASNIQI bejm prodhimin dhe shitjen e mobiljeve sipas porosis ,, Seti 3-3-2-1

  Ferizaj Sot, 08:04
  650 €
 • 14 foto
  Mobilje - Garnitura Salloni
  Mobilje

  Mobilje - Garnitura Salloni

  Salloni i mobileve AG-KRASNIQI bejm prodhimin dhe shitjen e mobiljeve sipas porosis ,, Seti 3-3-2-1

  Ferizaj Sot, 08:04
  650 €
 • 13 foto
  Mobilje - Garnitura Salloni
  Mobilje

  Mobilje - Garnitura Salloni

  Salloni i mobileve AG-KRASNIQI bejm prodhimin dhe shitjen e mobiljeve sipas porosis ,, Seti 3-3-2-1

  Ferizaj Sot, 08:04
  650 €
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV 24/7
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Ferizaj Sot, 08:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet shtepia ne rr.Pleshine rrugica Elbasani
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne rr.Pleshine rrugica Elbasani

  Shitet shtepia ne rr.Pleshine rrugica Elbasani shtepia posedon 5,5 ari truall. per me shum info na

  Ferizaj Sot, 08:04
  180.000 €
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re 65 m2)516/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re 65 m2)516/19

  Shitet Banesa ne Lagje te Re RR.Halim Spahiu,Banesa ka 65 m2 dhe eshte ne K.6.. Banesa eshte e gatsh

  Ferizaj Sot, 08:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  REMAKS Shitet Banesa 97m2 ne qender te qytetit
  Apartment / Banesa

  REMAKS Shitet Banesa 97m2 ne qender te qytetit

  REMAKS Shitet Banesa 97m2 ne qender te qytetit Afer stacionit te autobusve . Posedon: 2Dhoma te gju

  Ferizaj Sot, 08:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dhoma Gjumi me porosi (NNT"LAGEDI
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi (NNT"LAGEDI

  Punojm te gjitha llojet e mobiljeve na kontaktoni ne 045 /600-772 ose 049/626-900 dhoma gjumi sipas

  Ferizaj Sot, 08:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mobilje - Garnitura Salloni
  Mobilje

  Mobilje - Garnitura Salloni

  Mobileria AG-KRASNIQI bejm prodhimin dhe shitjen e mobiljeve sipas porosis ,, Seti 3-3-2-1 = 650 Eur

  Ferizaj Sot, 08:03
  650 €
 • 6 foto
  Mobilje - Garnitura Salloni
  Mobilje

  Mobilje - Garnitura Salloni

  Salloni i mobileve AG-KRASNIQI bejm prodhimin dhe shitjen e mobiljeve sipas porosis ,, Seti 3-3-2-1

  Ferizaj Sot, 08:03
  650 €
 • 8 foto
  Mobilje - Garnitura Salloni
  Mobilje

  Mobilje - Garnitura Salloni

  Salloni i mobileve AG-KRASNIQI bejm prodhimin dhe shitjen e mobiljeve sipas porosis ,, Seti 3-3-2-1

  Ferizaj Sot, 08:03
  650 €
 • 11 foto
  Mobilje - Garnitura Salloni
  Mobilje

  Mobilje - Garnitura Salloni

  Salloni i mobileve AG-KRASNIQI bejm prodhimin dhe shitjen e mobiljeve sipas porosis ,, Aksion Seti 3

  Ferizaj Sot, 08:03
  550 €
 • 0 foto
  REMAKS-Shitet lokali 111m2 tek IDEA INVEST.
  Lokale / Punetori / Magazina

  REMAKS-Shitet lokali 111m2 tek IDEA INVEST.

  REMAKS-Shitet lokali 111m2 tek IDEA INVEST ne rr.Vellezrit Gervalla Ferizaj . Lokali ka dy hyrje nje

  Ferizaj Sot, 08:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Karrika levizese per Playstation (NNT"LAGEDI")
  Mobilje

  Karrika levizese per Playstation (NNT"LAGEDI")

  Karrike levisese per Sony Playstation ose ndonje sherbim tjeter per mobilje na kontaktoni ne : 045/6

  Ferizaj Sot, 08:03
  75 €
 • 3 foto
  Dhoma Gjumi Amela (NNT\"LAGEDI\")
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Amela (NNT\"LAGEDI\")

  Punoj te gjitha llojet e mobiljeve per qdo informat na kontaktoni ne :045/600-772 ose 049/126-945

  Ferizaj Sot, 08:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mobilje - Garnitura Salloni ,seti 3 3 2 1
  Mobilje

  Mobilje - Garnitura Salloni ,seti 3 3 2 1

  Salloni i mobileve AG-KRASNIQI bejm prodhimin dhe shitjen e mobiljeve sipas porosis ,, Aksion Seti 3

  Ferizaj Sot, 08:02
  550 €
 • 0 foto
  Shiten 2 Shtepi dhe 8 ari toke ne Lagje te Re
  Shtepi / Vila

  Shiten 2 Shtepi dhe 8 ari toke ne Lagje te Re

  Shiten 2 Shtepi ne Lagjen e re-Ferizaj Te dy shtepin jan te ndertuara ne nje oborr dhe posedojn 8 ar

  Ferizaj Sot, 08:02
  185.000 €
 • 3 foto
  REMAKS Shitët Banesa 118.85m Ferizaj
  Apartment / Banesa

  REMAKS Shitët Banesa 118.85m Ferizaj

  REMAKS Shitët Banesa 118.85m Ferizaj Banesa Posedon: ►3 Dhoma te Gjumit ►1 Qëndrim ditor dhe ku

  Ferizaj Sot, 08:01
  Me Marrveshje