• Sharre e shtrime Lohmeyer 3280x 3280 mm

  Sharre e shtrime Lohmeyer 3280x 3280 mm

  Sharre nga Firma Gjermane Lohmeyer Masat e premjes 3280 x 3280 mm Makine shume stabile 6200 kg pesha totale . Ausstattung Motorleistung Hauptsäge: 15 kW Motorleistung Vorritzsäge: 1 k

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 11:24
 • Audi TT Quattro extra - 6 shpejtsi RKS deri Tetor

  Audi TT Quattro extra - 6 shpejtsi RKS deri Tetor

  Audi TT viti 2000 - Klimatronik - 6 shpejtsi - Menjaq sport - Amertizim sport - 2 par guma, te veres me fellne 17 dhe dimrit me bandash - Regjistrim 10 muj Ne gjendje shum te mire i servisuar. Bej e

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 11:16
 • TEKNIK E BARDH ME SHUMIC DHE PAKIC

  TEKNIK E BARDH ME SHUMIC DHE PAKIC

  TEKNIK E BARDH ME SHUMIC DHE PAKIC SHPORED , ENLARES , LAVATRIQE , MIKROVAL etj . Te gjitha ne nje vend, gjindemi ne ferizaj rr.Varoshit (Bajram dhe gyrsel Sylejmani) perball AUTOBELIT Per me s

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 10:47
 • Teknike e bardh (me shumic dhe pakic) Mall i ri

  Teknike e bardh (me shumic dhe pakic) Mall i ri

  Enlares , Frigorifer , Friz , Lavatriqe , Shpored etj Kontaktoni tani sepse ka ardh malli i ri nga Gjermania .. Keto foto jan te vjetra !!

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 10:47
 • Machina te larjes (Me shumic dhe Pakic) Mall i ri

  Machina te larjes (Me shumic dhe Pakic) Mall i ri

  Teknik e bardh me shumic dhe pakic .. Kush esht i interesum per Shpored, Lavatriqe , Enlares , Frigorifer , Friz etj . Te gjitha te ardhura nga Gjermania

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 10:47
 • Machina me shumic dhe pakic

  Machina me shumic dhe pakic

  - Teknike e bardhe me shumic dhe pakic - Duke filluar nga 110 Euro - Importuar nga Gjermania Per me shume Kontaktoni ne numrat ton te telefonit: 044-506-496 , 045-467-186 , 044-657-800 Frigorifer ,

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 10:47
 • MACHINA TE LARJES me shumic dhe pakic (MONTUS)

  MACHINA TE LARJES me shumic dhe pakic (MONTUS)

  Frigorifer , Enlares , Shpored , Lavatriqe te gjitha ne nje vend. Te gjithe ata qe jan te interesuar me shumic Qmimet me te volitshme ju lutem kontaktoni ne nr ton te telefonit ose ejani tek lokacio

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 10:47
 • Teknik E Bardhe ( Mall i ri ) Nga Gjermania

  Teknik E Bardhe ( Mall i ri ) Nga Gjermania

  Me shumic dhe me pakic te gjitha te sapoardhur nga Gjermania .. Frigorifer , Enlares , Shpored etj .. per me shum ejani tek ne ose kontaktoni ne numrin ton te telefonit Kontaktoni tani sepse ka ardh

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 10:47
 • VETEM MACHINA TE LARJES (MODELE TE REJA

  VETEM MACHINA TE LARJES (MODELE TE REJA

  Te gjithe qe jan te interesuar per Lavatriqe , Shpored , Frigorifer , enlarese etj mundeni te vini ne vendin ku gjindenimi ne ferizaj rr.Bajram Gyrsel sylejmani (rr.Varoshit) Per me shum kontaktoni n

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 10:47
 • Teknik e bardh ( Mall i ri )

  Teknik e bardh ( Mall i ri )

  teknike e bardhe me shumic edhe pakic .. Ne ferizaj perball Autobelit Te sapoardhura nga Gjermani . Shpored , Enlares , Frigorifer , Friz , Lavatriqe, Furra etj..

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 10:47
 • VETEM MACHINA TE LARJES ME SHUMIC DHE PAKIC

  VETEM MACHINA TE LARJES ME SHUMIC DHE PAKIC

  Teknik e bardh me shumic dhe pakic.. Te gjitha te ardhura nga gjermania .. Ata te cilet jan te interesuar per Shpored , Lavatriqe , Enlares , Frigorifer etj kontaktoni ne numrat ton 044-506-496 ose 0

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 10:46
 • MACHINA TE LARJES (Mall Gjerman)

  MACHINA TE LARJES (Mall Gjerman)

  Te gjitha te sapoardhura nga gjermania Me shumic dhe pakic Teknik e bardhe - Enlarese - Frigorifer - Friz - Shpored - Lavatriqe Per me shume kontaktoni ne numrin ton te telefonit

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 10:46
 • Machina te Larjes (Nga GJERMANIA)

  Machina te Larjes (Nga GJERMANIA)

  TEKNIK E BARDH ME SHUMIC DHE PAKIC TE GJITHA TE ARDHURA NGA GJERMANIA Te gjithe qe jan te interesuar te kontaktojne ne numrat ton te telefonit . Lavatriqe Shpored Te rrymes Enelares Makine Thare

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 10:46
 • Teknik e bardh

  Teknik e bardh

  Teknik e bardh me shumic dhe pakic ne ferizaj rrugen Bajram dhe gyrsel Sylejmani perball Auto Beli Te gjithe qe jan te interesuar per Lavatriqe , Enlares , Shpored , Frigorifer etj kontaktoni ne numr

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 10:46
 • Shitet shporet alfa90

  Shitet shporet alfa90

  Shes dy shporeta alafa 90 te perdorur jan ne gjendje te mir gjindemi ne ferizaj jan njeri ne krau te djatht dhe tjetre ne krah te majt per ma shum inf nr +37745248930 edhe viber

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 10:44
 • LG G3 me 4G,ne gjendje perfekte.Originall 100%

  LG G3 me 4G,ne gjendje perfekte.Originall 100%

  LG G3 4G LTE originall 100% 16gb 2gb ram Rezolucion Full HD kontakt ne viber +38649830436

  120 €
  Ferizaj
  21 shkurt 10:27
 • Elektroda

  Elektroda

  Shesim elektroda te plastikes per salldimin e branikav te veturav si dhe fynat qe jan per ket pun

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 10:25
 • CD LOJRA PER PS3

  CD LOJRA PER PS3

  shiten cd lojrat orgjinal per ps3 qmimi varet prej cd ke cd 5 ero deri 12 ero qmimet jon ne foto nese merr mbi 3 cd ka zbritje bojm edhe ndrim me naj gjo qe na pelqen

  5 €
  Ferizaj
  21 shkurt 10:16
 • Ringa(Shitet shtepia ne Rr.Tomas Mandela)244/16

  Ringa(Shitet shtepia ne Rr.Tomas Mandela)244/16

  Shitet shtepia ne rrugen Tomas Mandela . Shtepia eshte 3 kat me 6 dhoma gjumi sallon kuzhine dhome ndeje 2 banjo dhe njera dhome ka banjo brenda. Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 10:03
 • Shtepia ne rr. Enver Topalli

  Shtepia ne rr. Enver Topalli

  Shitet Shtepia ne rr. Enver Topalli (rr. e Gremes ) ka rreth 460 m2 e mobiluar komplet me infrastruktur te rregult me dokumentacion te rregullt pron shqiptari. 2 Sallona 6 Dhoma Gjumi 4 Banjo Garzh me

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 10:02
 • Ringa ( Banesa Ne Rr.Mic Sokoli)125/15

  Ringa ( Banesa Ne Rr.Mic Sokoli)125/15

  Banesa ne katin e 1 me 80 m2 Rr.Mic Sokoli Banesa me dokumentacion te rregullt Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqe

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 10:02
 • Agjencionin Ringa

  Agjencionin Ringa

  http://ringaks.com/ Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona. WEB: www.ringaks.co

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 09:59
 • Ringa banesa te kinemaja e re 176

  Ringa banesa te kinemaja e re 176

  Shitet urgjent banesa te kinemaja e re me 100m2 me 3 dhoma gjumi + sallon kuzhine, banjo, terase. Banesa eshte ne gjendje shume te mire banimi dhe e mobiluar. Per me shume oferta tona tek webfaqja mer

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 09:59
 • Lokali te Shtepia Bardh

  Lokali te Shtepia Bardh

  Shitet Lokali te Shtepia Bardh me hapsir 12m2 lokali ka gjith infrastrukturen e rregullt si dhe dokumentacion me pronar Shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare ker

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 09:58
 • Ringa Shtepi ne Prishtine 060/13

  Ringa Shtepi ne Prishtine 060/13

  Shitet Shtepia ne Prishtine Lagjen Tokbashqe 4 kat dhe lokal ka hapsiren rreth 440 m2 posedon 6 dhoma gjumi, 2 sallon+kuzhin, 2 banjo dhe 4.75 ari oborr. Shtepia ka gjith infrastrukturen e rregullt si

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 09:58
 • Ringa (Shiten Banesat Ne Ferizaj)213/16

  Ringa (Shiten Banesat Ne Ferizaj)213/16

  Ringa shiten banesat ne Ferizaj rr.Kuvendi Arbrit me nga : 64.5 m2 Kati 7" 62 m2 Kati 6" 75.5 m2 Kati 7" Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensio

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 09:57
 • Ringa (Shiten 2 Lokale ne Rr.Gjlianit)77/15

  Ringa (Shiten 2 Lokale ne Rr.Gjlianit)77/15

  Shiten Lokalet me 137 m2 ne Rrugen e Gjilanit eshte e leshuar me qera me Dokumentacion te Rregullt Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ring

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 09:57
 • Lokal prej 70m2 ne Ferizaj

  Lokal prej 70m2 ne Ferizaj

  Shitet Lokali ne rr. 12 Qershori me hapsir 70 m2 per momentin e leshuar me qera. Lokali posedon gjith dokumentacionin e rrregullt si dhe pronar Shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 09:57
 • Ringa (Shitet Banesa ne Vllezrit Gervalla)

  Ringa (Shitet Banesa ne Vllezrit Gervalla)

  Shitet banesa ne rr,Vllezrit Gervalla perball furres LIRIA Banesa eshte 92m2 sallon kuzhin 2 dhoma gjumi shpajz ballkon Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkru

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 09:56
 • shitet Parati i caffes Me blurje te caffes

  shitet Parati i caffes Me blurje te caffes

  shitet Aparati i caffes elektronik per me shum edhe blurjen e caffes e ka tel 044 849 529

  650 €
  Ferizaj
  21 shkurt 09:54
 • Iphon 6 Gold

  Iphon 6 Gold

  Iphone 6 , Gold ,16giga , ngjendje trregullt

  300 €
  Ferizaj
  21 shkurt 09:26
 • Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale LAMI PLAST

  Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Ferizaj
  21 shkurt 09:26
 • Audi A4, 2.0 TDI S-Line. Doganuar

  Audi A4, 2.0 TDI S-Line. Doganuar

  Audi A4, 2.0 TDI, S-Line. Ngjyr hiri metalike. Sapo doganuar. Importuar Nga Zvicrra. Posedon: Klimatronic. Abs, Esp. Servo. Boardcomputer. Tempomat. Kariikat gjysem likur. Park Cenzora. Alarm 9 Airbag

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 09:14
 • Ringa (Shiten Banesat dhe Lokalet ne Ulqin)230/16

  Ringa (Shiten Banesat dhe Lokalet ne Ulqin)230/16

  Shiten Banesat dhe Lokalet ne Ulqin ne Pjesen me atraktive.Mund te Shijosh detin,plazhet si dhe bukurin e qytetit sepse çdo gjë ndodhet aq afer. Njehkohesisht kesaj ju bashkangjitet dhe qetesia per te

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 08:52
 • Ringa Shtepia te Vizioni rr Gjilanit 014

  Ringa Shtepia te Vizioni rr Gjilanit 014

  Shtepia eshte 3 katshe me 300 m2 me 2.56 Ari Oborr Ka nxemje qendrore Shtepi Gjindet te Banesat e Vizionit mbrapa prockredit bank Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 08:52
 • Ringa (Shiten Banesat ne Rr.Gjilanit)207/16

  Ringa (Shiten Banesat ne Rr.Gjilanit)207/16

  Shiten Banesat me nga 104 m2 dhe 120 m2 me nga 3 dhoma gjumi me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agje

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 08:52
 • Ringa (Shitet Banesa ne Ferizaj)218/16

  Ringa (Shitet Banesa ne Ferizaj)218/16

  Shitet Banesa ne Ferizaj Mbrapa St.Policor te Nderimi banesa eshte ne katin e 3 me 107.1 m2 me dokumentacion te rregullt pronar shqiptar Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 08:51
 • Banese prej 98m2 ne Ferizaj

  Banese prej 98m2 ne Ferizaj

  Shitet Banesa perball Stacionit Policis ne katin e 2 me hapsir 98 m2 me pamje nga policia. Banesa posedon dokumentacion te rregullt si dhe pronar Shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merr

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 08:51
 • Ringa (kemi banesa me qera)

  Ringa (kemi banesa me qera)

  Leshohen banesat me qera ne ferizaj te kinemaja re Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofe

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 08:51
 • Telefon

  Telefon

  Telefoni i ka 16gb i zi foli xhom eshte pak i gërrithur pak përmas kameren e mir baterine e hargjon pak si shpejt por bateria osht lire full unlock

  150 €
  Ferizaj
  21 shkurt 08:19
 • Ford Focus 1.8 TDCI

  Ford Focus 1.8 TDCI

  * Shitet * Marka : Ford * Modeli : Focus * Motorri : 1.8 Dizell TDCI * Viti i Prodhimit 2002 * Klim * Fellne * I regjistruar RKS * Qmimi 3200 * Kontakti 044157317 * Viber +37744915187

  3.200 €
  Ferizaj
  21 shkurt 08:14
 • VW Phaeton 3.2 RKS

  VW Phaeton 3.2 RKS

  * Shitet * Marka: VW * Tipi: Phaeton * Motorri: 3.2 i benzin * Viti i prodhimit 2003 * I Regjistruar RKS * Automatik * Senzora parkimi * Xenona * Shiber * Navi * Ulset lekur * Ulset elektronik

  4.200 €
  Ferizaj
  21 shkurt 08:14
 • Bejme premjen shpuarjen dhe thymjen e betonit

  Bejme premjen shpuarjen dhe thymjen e betonit

  bejme premje e betonit hapjen e vrimave deri fi 250 thymjen e betonit 37744383193

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 07:25
 • Opel Zafira

  Opel Zafira

  2.0 DTI viti i prodhimit 20.08.2002 7 ulse SBOJ NDRRIME 3800 euro

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 00:24
 • pirrunngritess

  pirrunngritess

  Shes vilushkerin-pirunngrites. Eshte ne gjendje te rregullt teknike pesha e ngritjes esht 4ton dhe ngritet lart deri ne 4m. MUNDESI NDRRIMI ME VETUR Per info shtes kontakto 044-354-527

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 00:24
 • Monitor Samsung 17 inch

  Monitor Samsung 17 inch

  Shes monitorin 17 inch osht ne gjendje te rregullt punon shum mir arsya pse e shes osht se ekom marr tjeter pres bleres serioz :)

  30 €
  Ferizaj
  20 shkurt 23:17
 • Opel Zafira

  Opel Zafira

  Opel zafira 2.0 disel 1 vit regjistrim 4 goma te reja ne gjendje te rregullt vetura posedon gjama te zi nga prodhuesi edhe ne librez ka klim shiber tempomat gjama elektronik pasqyren me nxemje komand

  3.799 €
  Ferizaj
  20 shkurt 23:04
 • Shitet lopa me viq

  Shitet lopa me viq

  Lopa ka lindjen e dyt,ka 20 litra qumesht,viqi i ka 1 muj viqi esht mashkull

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 22:59
 • shitet

  shitet

  shes mishalicen ne gjendje te mir

  70 €
  Ferizaj
  20 shkurt 22:52
 • Peshore digjitale

  Peshore digjitale

  shesim peshore digjitale per hoteleri dhe Restorante,peshorja eshte e njejt sikur ne foto. per me shume na kontaktoni ne telefon. tel 044 205 539

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 22:30