Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Ferizaj

 • 7 foto
  LINA-SHITET BANESA 65m2 K.VII RR.GJ.SEREQI 226/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 65m2 K.VII RR.GJ.SEREQI 226/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 65.07m2 Kati;VII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina nje dho

  Ferizaj Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA me 4 ari oborr 119/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA me 4 ari oborr 119/16SH

  Shitet;Shtëpia Oborri ;4 ari Adresa: HYSNI KAJTAZI- Vellezerit Gervalla Pronari: Shqiptarë Dokumenta

  Ferizaj Dje, 21:18
  119.000 €
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 75m2 kati III Rr.12Qer. 295/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 75m2 kati III Rr.12Qer. 295/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 75m2 Kati:III Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma g

  Ferizaj Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa PentHouse)300/17
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa PentHouse)300/17

  Shitet Banesa PentHouse ne Ferizaj (E Gatshme per Banim) Rr.Vellezerit Gervalla: Banesa ka 200 m2 d

  Ferizaj Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa 125.92m K-6 te Nderimi 3
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 125.92m K-6 te Nderimi 3

  Banesa ka 125.92m dhe perbehet nga 3 dhoma,nje sallon te madh,2 banjo,njeren banjo+WC ne dhome, e tj

  Ferizaj Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 80.60m2 kate ndry.Rr.12Qershori
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 80.60m2 kate ndry.Rr.12Qershori

  Shiten: Banesat Kuadratura: 80.60m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 83.9m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 83.9m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 83.9 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. 12 Qershori ne Ferizaj Organizimi

  Ferizaj Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 118m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 118m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 118 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla ne Ferizaj Organizi

  Ferizaj Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 94m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 94m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 94 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla ne Ferizaj Organizi

  Ferizaj Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet banesa 95m2 K-V-përball.st.autobusav-F
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 95m2 K-V-përball.st.autobusav-F

  Shitet: Banesa(e gatëshme) Kuadratura: 95m2 Kati;V Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,

  Ferizaj Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  LINA-SHITET BANESA 109m2 Rr Enver Topalli 145/16
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 109m2 Rr Enver Topalli 145/16

  Shitet: Banesa Kuadratura: 109 m2 Kati- II Organizimi i mbrendshem : Sallon me kuzhin,tri dhoma gjum

  Ferizaj Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-SHITET BANESA 81.6m2 K ndrysh Mb.gjykates136
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 81.6m2 K ndrysh Mb.gjykates136

  Shitet: Banesa Kuadratura: 81.60m2 Katet;I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX Organizimi i mbrendshëm: Qëndr

  Ferizaj Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 96.90m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 96.90m2 ne kate te ndryshme

  Shiten: Banesat Kuadratura: 96.90m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Dje, 21:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 65m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 65m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 65 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla ne Ferizaj Organizim

  Ferizaj Dje, 21:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 98m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 98m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 98 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla perball Qerdhes ne F

  Ferizaj Dje, 21:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA SHITET BANESA 87.55m2 Lagjja Iliria 182/16B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITET BANESA 87.55m2 Lagjja Iliria 182/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 87.55m2 Kate: Te Ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Dje, 21:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shitet banesa 116m2 kati III Lagja Re 292/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 116m2 kati III Lagja Re 292/17

  Shitet: Banesa Kuadratura:116.7m2 Kati:III Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tri dhom

  Ferizaj Dje, 21:15
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  LINA-Shitet banesa 82m2 kati II Rr.H.Spahiu 290/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 82m2 kati II Rr.H.Spahiu 290/17

  Shitet:Banesa e mobiluar Kuadraturë:82m2 Kati:II Adresa:Rr.Halim Spahiu-Sna Organizimi:Sallon me kuz

  Ferizaj Dje, 21:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz E 220 dizel
  Vetura

  Mercedes Benz E 220 dizel

  🚗🚗 E220-cdi Viti-2013 Xenon/bigxenon/intelligent light/led Eco Automatik Karrika me nxemje Radio/au

  Ferizaj Dje, 21:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 93.50m2 kate te ndryshme\"Toni\"
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 93.50m2 kate te ndryshme\"Toni\"

  Shitet: Banesa Kuadratura: 93.50m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Dje, 21:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rregullimi i oborreve me kubza betoni
  Sherbime

  Rregullimi i oborreve me kubza betoni

  Bejme rregullimin e oborreve me kubeza betoni dhe renovimin e tyre.

  Ferizaj Dje, 21:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet banesa 121.70m2 kate ndrysh. Rr.Emin.D
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 121.70m2 kate ndrysh. Rr.Emin.D

  Shiten: Banesat-Blloku A2 Kuadratura: 121.70m2, Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi d

  Ferizaj Dje, 21:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA SHITET SHTEPIA 2KAT +10ARI OBORR 172/17SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA 2KAT +10ARI OBORR 172/17SH

  Shitet Shtëpia Oborr : 10Ari Organizimi i mbrendshëm;K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë,,depo,,wc,terasë K-I

  Ferizaj Dje, 21:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET BANESA 88.90m2 Lagjja Iliria 180/16B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 88.90m2 Lagjja Iliria 180/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 88.90m2 Kate: Te Ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Dje, 21:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA SHITET Shtëpia+ 4ari Rr.Gjergj Fishta 155/16
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET Shtëpia+ 4ari Rr.Gjergj Fishta 155/16

  Shitet;Shtëpia Oborrë; 4 ari Organizimi i mbrendshem:Kati i I- Qendrimë ditore+kuzhinë, ,wc Kati i

  Ferizaj Dje, 21:15
  110.000 €
 • 10 foto
  LINA-SHITEN 3 SHTEPI 2KATSHE NE TALINOVC 205/17SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITEN 3 SHTEPI 2KATSHE NE TALINOVC 205/17SH

  Shiten:3 Shtepi me nga 4ari toke Adresa:Talinovc-Ferizaj Kuadratur:150 m2 Shtëpit për banim Infrastr

  Ferizaj Dje, 21:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shiten 7 Banesa ne Ferizaj)531/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten 7 Banesa ne Ferizaj)531/19

  Shiten Banesat ne Lokacione te Ndryshme: B1.120 m2 K.4-Lagje te Re. B2.116 m2 K.8 Lagje te Re. B3

  Ferizaj Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet banesa 90m2 kati -VI- Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 90m2 kati -VI- Ferizaj

  Shitet:Banesa Kuadraturë:98 m2 Kati:VI Organizimi:Dy dhoma ,Sallon+kuzhine,wc+b dhe terasë .Adresa:R

  Ferizaj Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ringa(Shitet Lokali ne Rr.Vllezrit Gervalla)122/17
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shitet Lokali ne Rr.Vllezrit Gervalla)122/17

  Shitet Lokali ne Rr.Vellezrit Gervalla ne kompleksin banesor Idea Invest. Lokali ka 60m2 dhe eshte n

  Ferizaj Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ringa(Shitet Objekti ne Rr.Naim Beka)277/17
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shitet Objekti ne Rr.Naim Beka)277/17

  Shitet Objekti ne Rr.Naim Beka(Rruga e Pleshines). Objekti ka 4 kat, kati i 1 eshte lokale 3 kate tj

  Ferizaj Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA-Shitet banesa 82.50m2 Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 82.50m2 Ferizaj

  Shitet: Banesa Kuadratura:82.50m2 Kati;II Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë se bashku me kuzh

  Ferizaj Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 104.40m2 kati -V-
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 104.40m2 kati -V-

  Shiten: Banesat Kuadratura: 104.40 m2 Kati: -V- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,3 d

  Ferizaj Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet banesa 96.60m2 kate ndrysh.Rr.Emin.D
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 96.60m2 kate ndrysh.Rr.Emin.D

  Shiten: Banesat-Blloku A6 Kuadratura: 96.60m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi dit

  Ferizaj Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 87.50m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 87.50m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 87.50 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. 12 Qershori ne Ferizaj Organizi

  Ferizaj Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 82.4m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 82.4m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 84.5 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. Hysen Terpeza ne Ferizaj Organizim

  Ferizaj Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-Shitet shtepia 220m2 me 9ari oborr Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 220m2 me 9ari oborr Ferizaj

  Shitet ; Shtëpia Kuadraturë:Shtëpia me 220m2 dhe 9 ari oborrë Infrastrukturë;Kompletë Lokacioni: Rr.

  Ferizaj Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-SHITET BANESA 70m2 KATI IX RR.S.CEKU 266/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 70m2 KATI IX RR.S.CEKU 266/17

  Shitet;Banesa(e mobiluar) Kuadratura:70 m2 Kati; IX Organizimi i mbrendshëm:qëndrimi ditorë+kuzhina,

  Ferizaj Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET BANESA 88.90m2, Lagjja Iliria 177/16B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 88.90m2, Lagjja Iliria 177/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 88.90m2 Kate: Te Ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet shtepia 170m2+5.50ari te As Pet,229/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 170m2+5.50ari te As Pet,229/17

  Shitet Shtëpia 2Katshe 170m2 me 5.50ari toke Kati I:Sallon+kuzhine,nje dhome gjumi dhe banjo Kati II

  Ferizaj Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA banesa 122m2 K II ,rr.D.e Kombit132/16
  Apartment / Banesa

  LINA banesa 122m2 K II ,rr.D.e Kombit132/16

  Shitet : Banesa Kuadraturë: 122m2 Kati: II-të Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre d

  Ferizaj Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet banesa 84m2 afer shkolles Gjon Serreci
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 84m2 afer shkolles Gjon Serreci

  Shitet:Banesa e gatëshme Kuadraturë:84 m2 Kati:VI Organizimi:Dy dhoma gjumi, sallon kuzhinë,wc+b dhe

  Ferizaj Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa(Shitet Banesa ne Rr.Gilanit)
  Apartment / Banesa

  Ringa(Shitet Banesa ne Rr.Gilanit)

  Shitet banesa ne Rr.Gilanit te Ambullanta Rajonale. Banesa eshte ne katin e 7. Me 75m2. Banesa ka 2

  Ferizaj Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 97.2m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 97.2m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 97.2 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. Hysen Terpeza ne Ferizaj Organizim

  Ferizaj Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet bnesa 112m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet bnesa 112m2 ne kate te ndryshme

  itet: Banesa Kuadraturë: 112m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla ne Ferizaj Organizimi

  Ferizaj Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 151.3m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 151.3m2 ne kate te ndryshme

  itet: Banesa Kuadraturë: 151.3m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla ne Ferizaj Organizi

  Ferizaj Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITEN BANESAT(IDEA INVEST)RR.E.DURAKU 233/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITEN BANESAT(IDEA INVEST)RR.E.DURAKU 233/17

  Shiten: Banesat-Blloku A1,A2,A3,A4,A5,A6 Kuadratura: 89.10m2,121.70m2,97.30m2,93.40m2,98.70m2 Kate;T

  Ferizaj Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA BANESA 91.50m2 Lagjja Iliria 178/16B
  Apartment / Banesa

  LINA BANESA 91.50m2 Lagjja Iliria 178/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 91.50m2 Kate: Te Ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET BANESA 118.80m2, Lagjja Iliria 183/16B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 118.80m2, Lagjja Iliria 183/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 118.80m2 Kate: Te Ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzh

  Ferizaj Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA SHITET BANESA 92m2 LAGJE TE RE-FR 207/17B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITET BANESA 92m2 LAGJE TE RE-FR 207/17B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 92m2 Kati;IV Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,DY dhoma gj

  Ferizaj Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-Shitet shtëpia me 4 ari Rr.Varoshit 208/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia me 4 ari Rr.Varoshit 208/17

  Shitet: Shtepia Kuadratur: 150 m2 Oborri: 4 ari toke Lokacioni : Rr.Te Varoshit Pronar;Shqipëtar Do

  Ferizaj Dje, 21:13
  Me Marrveshje