• Vw touran 2.0tdi dsg pa dogan

  Vw touran 2.0tdi dsg pa dogan

  Shitet tourani 2.0tdi dsg automatik 7 ulse senzor parkimit + te shiut me full opsjone pa dogan

  5.200 €
  Ferizaj
  25 mars 17:05
 • Zyre Juridike

  Zyre Juridike "PROFESSIONAL"-Ferizaj

  Zyre Juridike "Profesionale" Kryen këto Shërbime: - Konsulenca Profesionale - Shërbime Juridiko-Administrative (Përpilimi i Padive, Përgjegjieve,Kontratave, Kërkesave, Ankesave, etj.) - Përfaqësim Gj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 mars 16:42
 • HIDRO IZOLIME ME MATERIAL ZVICRRA.NGA SIKA PVC

  HIDRO IZOLIME ME MATERIAL ZVICRRA.NGA SIKA PVC

  PUNOJM HIDRO IZOLIME ME PVC NGA SIKA SI QATI TE RRAFSHTA TERASA ETJ... MATERIALI ESHT NGA ZVICRRA DHE JAPIM GARANCION PER MATERIALIN, DHE PER PUNEN TON .... Kontaktoni me ne, në numrin 044 64 65 08

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 mars 16:27
 • Shitet Golf 4 1.9 Tdi Rks 5 Muaj Klim 2002

  Shitet Golf 4 1.9 Tdi Rks 5 Muaj Klim 2002

  GOLF 4 1.9 TDI PA TE KUQE I THJESHT VITI I PRODHIMIT 2001 REGJISTRIM DERI ME 25.07.2017 .... KLIMATRONIC ABS AIR BAG ALARM VOLLAN 3SH RADIO MP3 ESP GOMA TE REJA ETJ...NE GJENDJE SHUM TE MIR PA ASNJE

  4.600 €
  Ferizaj
  25 mars 16:15
 • Audi A4 1.9 tdi

  Audi A4 1.9 tdi

  shite audija 1.9 tdi klima tronik nxemje karrika navigacion servisi kaishin e ndrrun tasht goma t reja rigjstrimi par ks rigjstrim edhe 8 muj n gjendje shum t mir 2 qelsa model i 2001 pa as nj vrejt

  3.850 €
  Ferizaj
  25 mars 16:13
 • VW PASSAT 1.9 TDI 1 VIT REGJISTRIM

  VW PASSAT 1.9 TDI 1 VIT REGJISTRIM

  SHES VW PASSAT 1,9 TDI DI TKUQE 131 PS VITI I PRODHIMIT 2001 NE GJENDJE TEPER TE MIR TEKNIKE HARGJIMET SHUM TE VOGLA I RUAJSHEM SI JASHT ASHTU EDHE MRENA 1 VIT FIKS REGJISTRIM POSEDON:KLIM ATRONIK,ABS

  3.700 €
  Ferizaj
  25 mars 16:11
 • Ford transit

  Ford transit

  shes ford transit viti i prodhimit 31.08.1989 motorri 2.5 ne gjendje shum te mir per dokumente ju garantoj regjistrim i skaduar i qlajmruar denim ska pres blers serioz qmimi i diskutushem faleminde

  800 €
  Ferizaj
  25 mars 16:05
 • Ringa (Shitet Banesa te kinemaja re ne lagje te ..

  Ringa (Shitet Banesa te kinemaja re ne lagje te ..

  Shitet banesa ne katin e 7 me 98m2 ne Lagje te re te Kinemaja re Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 mars 15:59
 • SHES PEZHO FULL 607 URGJENTISHT 1VIT REGJISTRIM

  SHES PEZHO FULL 607 URGJENTISHT 1VIT REGJISTRIM

  Shes pezho FULL 607 Pezhoja esht viti 2002 Pezhoja esht 2.2 Pezhoja ka 1 vit regjistrim Pezhoja ka komplet servisat e kryar Pezhoja esht pa as nje defekt Pezhoja posedon -Klim -Abes -Ari-bag -Ce

  3.200 €
  Ferizaj
  25 mars 15:20
 • Shes s6 edge

  Shes s6 edge

  e shes s6 edge ne gjendje perfekte

  290 €
  Ferizaj
  25 mars 15:20
 • Iphone 5s

  Iphone 5s

  Shiten 5iphona 5s dy jan me iclod dy kan defekt nuk startojn e qesin error nuk kan ekrana dhe nje eshte veq shtepiza bej edhe ndrrim nese kam interes.

  110 €
  Ferizaj
  25 mars 15:20
 • Bmw 320 dizel rks

  Bmw 320 dizel rks

  Shes bmw 320 dizel 2.0 ne gjendje shum te mire , vetura posedon : air bag , abs , esp , centrall , klimatronik , regjistrim deri muajin e 8 etj tel : 045535996

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 mars 15:18
 • shitet audia b4

  shitet audia b4

  Shitet audia b4 qmimi sipas marrveshjes

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 mars 15:16
 • Shportë e mbeturinave për kuzhinë

  Shportë e mbeturinave për kuzhinë

  Shportë e mbeturinave për kuzhinë qmimet duke filluar nga 79.- € Që kuzhina juaj te jet e pastër ka nje zgjidhje Firma e njohur Zvicrrane Müllex prezente edhe ne Kosovë, Kemi perfaqsinë e kesaj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 mars 14:44
 • shitet mercedes 250 dizell viti 1986 rk 25-03-2017

  shitet mercedes 250 dizell viti 1986 rk 25-03-2017

  shitet mercedes 250 dizell viti 1986 me rks 25-03-2017ne gjendje te rregullt teknike per ma shum mundeni me pa edhe vet ne ket numr mundeni me kontaktu tel +37744-658-249 per dokumenta perkthimi bah

  820 €
  Ferizaj
  25 mars 14:24
 • MERCEDES C220 Automatik FULL OPSIONE

  MERCEDES C220 Automatik FULL OPSIONE

  Shitet mercedes c 220 diesel ne gjendje shum te mir teknike viti prodhimit 2007 . Vetura posedon : klimatronik , xenon - bixenon , karrika me ajer , fellne te aluminit , senzora parkingu para dhe mbra

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 mars 14:16
 • Shes Fellne me Goma Nr 235/45/17

  Shes Fellne me Goma Nr 235/45/17

  Shes Fellne me Goma Nr 235/45/17 Viber +37745664119

  330 €
  Ferizaj
  25 mars 14:16
 • MERCEDES ML 320

  MERCEDES ML 320

  Shitet mercedes ML 320 benzin ( plin / gas ) ne dizne viti prodhimit 2002 ne gjendje shum te mir teknike . Vetura posedon : klimatronik , fellne te aluminit , goma te reja te veres , lekur , navigacio

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 mars 14:15
 • Kredi për investime POUS projekti juaj

  Kredi për investime POUS projekti juaj

  Ne dhënë kredi 1.000% 1,000,000 u20AC ka u20AC%; për çdo person fizik ose juridik; Individët apo biznes cocinero në mbarë botën, ose banka private, të cilat duhet financim për të konsoliduar borxhe

  50.000 €
  Ferizaj
  25 mars 14:14
 • golf 4 1.9 dizel viti 1999

  golf 4 1.9 dizel viti 1999

  golf 4 1.9 sdi dizel viti 1999 regjistrim rks deri tetor karavan i bardh klim ac ipaster si nmrena edhe jasht tel viber +377 45 537 661

  3.300 €
  Ferizaj
  25 mars 14:09
 • Mercedes A.170 dizell me klim

  Mercedes A.170 dizell me klim

  Shes mercedesi ne gjendje te mir me klim me regjistrim deri ne mujin e 11 viber +37745253040 ndrrimi i mundeshem

  2.500 €
  Ferizaj
  25 mars 14:07
 • PEZHO 407 2.0 DIESEL FULL OPSIONE

  PEZHO 407 2.0 DIESEL FULL OPSIONE

  Shitet peugeot 407 2.0 diesel manual viti prodhimit 2005 ne gjendje shum te mir teknike. Vetura posedon : fellne te aluminit , senzora parkingu , xenon , perde mbrapa , lekur , karrika me nxemje , pas

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 mars 14:04
 • Gitar

  Gitar

  Gitara esht e ardhur nga ch.nuk edi se per qfar lloj muzike perdoret

  65 €
  Ferizaj
  25 mars 13:50
 • Klysh shum t mir

  Klysh shum t mir

  Klyshi esht shum i mir dy muajsh i gjinis mashkullore shum i mir bahet per oborr rojs i mir

  20 €
  Ferizaj
  25 mars 13:50
 • Gitare elektrike

  Gitare elektrike

  Gitare elektrike per mosha te reja e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir

  85 €
  Ferizaj
  25 mars 13:50
 • Gitar elektrike

  Gitar elektrike

  Gitare elektrike per mosha me te reja e posa ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir,posedon edhe kabllin e vet

  85 €
  Ferizaj
  25 mars 13:50
 • Violin elektrike

  Violin elektrike

  Shitet violina elektrike e posa ardhur nga Amerika ne gjendje shum te mir dhe pak e perdorur,posedon te gjitha paisjet perveq koferit

  199 €
  Ferizaj
  25 mars 13:50
 • Ringa(Shiten 2 banesa perball Gjon Serreqit)238/16

  Ringa(Shiten 2 banesa perball Gjon Serreqit)238/16

  Banesat gjinden perball shkolles "Gjon Serreqi". Banesa 1 eshte ne katin e 6 me 97m2 me dy dhoma gjumi ,sallon kuzhine banjo edhe dy terasa. Banesa 2 eshte ne katin e 7 me 130m2 ende e pa perfunduar.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 mars 13:42
 • Logitech ClearChat PC Wireless Headphones Ndegjuse

  Logitech ClearChat PC Wireless Headphones Ndegjuse

  Shes Logitech ClearChat PC Wireless. Ndegjuse wireless pa tela. Me kompjuter lidhet permes USB qipit qe vjen me ndegjuse. Kane mikrofon per biseda. baterin e mbajn disa ore (4-5) varesisht per qka per

  59 €
  Ferizaj
  25 mars 13:33
 • Logitech MX Master Mouse Bluetooth

  Logitech MX Master Mouse Bluetooth

  Shes Mousein MX Master. Seria ma profesionale e mausave Logitech, shume pak i perdorur pothuajse i ri, pa asnje gervishtje. Baterin e mban sa t'dush, harron kur eshte mbush. Lidhet me 3 paisje te njej

  79 €
  Ferizaj
  25 mars 13:33
 • Apple Magic Mouse Bluetooth Mouse

  Apple Magic Mouse Bluetooth Mouse

  Shes Mausin Apple Magic Mouse me Bluetooth. Modeli A1296. Eshte i perdorur por ne gjendje shume te mire. Eshte modeli me bateri 2xAA te cilat zgjasin me muaj perdorim. Lidhet me te gjithe llojet e Mac

  49 €
  Ferizaj
  25 mars 13:32
 • Maqin per pelet

  Maqin per pelet

  38kw 300-600kg ne ore e re

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 mars 13:29
 • Tenda Shatora,karrika,Tavolina ne sherbim 045 2..

  Tenda Shatora,karrika,Tavolina ne sherbim 045 2..

  Japim shatora apo tenda me qera per ahengje te ndryshme,apo raste familjare me madhesi :5x10,5x12,6x12 -Shatori eshte me ndriqim i ALUMINIT i ri -Karrika PVC -Tavolina PVC -Transporti gratis

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 mars 13:29
 • Tenda tavolina dhe karrika ne sherbim

  Tenda tavolina dhe karrika ne sherbim

  -Tenda ne sherbim te Al me dimenzione te ndryshme (me ndriqim) -Tavolina PVC -Karrika PVC Per rezervime tel :049/924-214 :044/380-005

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 mars 13:28
 • Peugeot 307 2.0HDI

  Peugeot 307 2.0HDI

  - Shitet - Marka: Peugeot - Tipi: 307 - Me Dogan+ Homologim - Motorri: 2.0 HDI Dizell - Viti i prodhimit 2003 - Klim - CD USB - Qmimi 4200 euro - Kontakti 044157317 - Viber +37744915187

  4.200 €
  Ferizaj
  25 mars 13:26
 • Gitare

  Gitare

  Gitarja lidhet ne tv dhe mundesh meba muzik nepermes pullave qe ika

  45 €
  Ferizaj
  25 mars 13:19
 • Ringa (Shiten Banesat Mbrapa St.Policor)199/16

  Ringa (Shiten Banesat Mbrapa St.Policor)199/16

  Shiten Banesat Mbrapa St.Policor Kati-2,3,4,5,6 Banesat 108 m2 108 m2 68 m2 93 m2 108 m2 93 m2 Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringaâ€

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 mars 12:54
 • KANGALLI

  KANGALLI

  Shes has kangall 5 mujsh. 045631980 viber ose 049334600

  200 €
  Ferizaj
  25 mars 12:52
 • Shtepi ne Ferizaj

  Shtepi ne Ferizaj

  Shitet Shtepia ne lagjen e Qiragjinieve esht 1 katshe e banueshme posedon edhe 33 ari truall Shtepia ka gjith infrastrukturen e rregullt si dhe dokumentacion me pronar Shqiptar, Shitjen e Mundeson Agj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 mars 12:42
 • Fellne per BMW x 3 etj

  Fellne per BMW x 3 etj

  Jan tê ardhur nga zvicrra ka goma te mira jan te pa lakuera numri I fellnev 17 etj viber +38643823245

  250 €
  Ferizaj
  25 mars 12:24
 • Rollera dhe kapel per biciklet

  Rollera dhe kapel per biciklet

  Shes 2par rrollera nr 36 dhe 40 jane te perdorur po funksionale. 10euro te dy part Shes kapelen per biciklet ose rrollera 10euro Viber: +37744658025

  10 €
  Ferizaj
  25 mars 12:18
 • VW Tiguan 2.0 TDI 6 shpejtesi fulll opsion-08

  VW Tiguan 2.0 TDI 6 shpejtesi fulll opsion-08

  VW Tiguan 2.0 TDI 6 shpejtesi klim tronik karrika me nxemje senzora perpara permas mu parku vet 4 motion navigacion te madh zanzher CD dy qelsa libra te servisit regjistrimi i par ke kosov prej CH i n

  13.500 €
  Ferizaj
  25 mars 12:16
 • Opel Combo C17TD

  Opel Combo C17TD

  Shes pikap Opel Combo C17 TD, 2005 , 1840kg 74kw 185,000 km ne gjendje te rregullt i ardhun nga ch per qdo inf ne tel viber ose whatsap

  2.700 €
  Ferizaj
  25 mars 12:15
 • Citroen C4 Pikaso 1.6 HDI

  Citroen C4 Pikaso 1.6 HDI

  Citroen C4 pikaso 1.6 HDI ne gjendje shum te mir teknike si dhe optike per ma shum kontakto ne keta numra teli; 044250747 +386(0)49321222 viber

  5.500 €
  Ferizaj
  25 mars 12:12
 • Audi 80 1.8 Karburator

  Audi 80 1.8 Karburator

  Shes audi 80 1.8 benxin plin regjistrimi deri mujin e 8 shiber hidraulik kerri asht shum ne gjendje te mir prej 99 ni person per info 044 512 220 dhe viber

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 mars 12:10
 • shitet mercedes 250 dizell viti 1986 rk 25-03-2017

  shitet mercedes 250 dizell viti 1986 rk 25-03-2017

  shitet mercedes 250 dizell viti 1986 me rks 25-03-2017 vetura asht ne gjendje te rregullt teknike per ma shum mundebi edhe me pa perkthimi bahet mrena dites vetura ka klim per ma shum mundeni me konta

  820 €
  Ferizaj
  25 mars 12:08
 • AUDI A6 1.9 TDI SHUM E RUJTUN

  AUDI A6 1.9 TDI SHUM E RUJTUN

  SHES AUDI A6 1.9 TDI VITI FUND 1997 VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT SHUM E PASTER 4 GOMAT E REJA ETJ TABELA RKS DERI MUJIN E 9 2017 NR

  3.990 €
  Ferizaj
  25 mars 12:08
 • Qeremide

  Qeremide

  Shes qeremide jan shum te rujten 1600 copa Nr viber + 38649539078

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 mars 11:46
 • Sharra  Lohmeyer FKS 325 IQ

  Sharra Lohmeyer FKS 325 IQ

  Sharre me dy teha në gjendje të re. Nga Firma gjermane Lohmeyer FKS 325 IQ Për nga Kualiteti dhe forma eshte e njejt si Altendorf F45:në link me poshte mund te shihet edhe video https://www.youtube.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 mars 11:46
 • billbord - reklam

  billbord - reklam

  shitet reklama apo billbordi dimenzionet 2 me 1.50

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  25 mars 11:38