• Komod druri masiv (ahu)

  Komod druri masiv (ahu)

  Shitet komoda nga druri masiv(ahu) në gjendje të shkelqyeshme me dimnz: 1.60 mmgjërsi lartsi 0.45 mm dhe gjërsi 0.40 mm ju mirpres në num tel :044-266 308

  300 €
  Ferizaj
  18 shkurt 17:45
 • LINA-Shitet shtëpia me 3+3 ari në Rr Adem Gllavica

  LINA-Shitet shtëpia me 3+3 ari në Rr Adem Gllavica

  Shitet:Shtëpia re e mobiluar Kuadraturë :220 m2 Trualli: shitet me 3 ari mirpo ka mundësi edhe me 6 ari. Shtëpia ka infrastrukturë të kompletuarë,është pronë e shqiptarit dhe ka dokumentacion nè rreg

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 17:33
 • LINA-Shitet shtëpia me 4 ari në Rr e Pleshinës

  LINA-Shitet shtëpia me 4 ari në Rr e Pleshinës

  Shitet:Shtëpia e mobiluar Trualli:4 ari Organizimi :salloni me kuzhinë,dy dhoma të fjetjes ,wc+b,podrumë dhe verandë. Shtëpia është e renovuar dhe gjendet afër qytetit. Pronari shqiptarë dhe dokumenta

  85.000 €
  Ferizaj
  18 shkurt 17:32
 • LINA-Shitet banesa 88 m2-K-IV-Rr.E.Topalli -146/16

  LINA-Shitet banesa 88 m2-K-IV-Rr.E.Topalli -146/16

  Shitet: Banesa Kuadratur: 88 m2 Kati: -IV Organizimi i mbrendeshm: Sallon me kuzhine.,dy dhoma gjumi,banjo Adressa :Rruga Enver Topalli -Ferizaj Dokumentacioni: Ne rregull Pronari:Shqipetar Ndermjet

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 17:32
 • LINA-Shitet shtepia ekskluzive - Rruga e Neredimes

  LINA-Shitet shtepia ekskluzive - Rruga e Neredimes

  Shitet: shtëpia dy kateshe Ekzkluzive me 23 ari oborr,ne oborr gjendet dhe nje shtepi me vjeter me lokale. Organizimi i mbrendshem: Kati -I- eshte i hapur -sallon me kuzhine dhe banjo Kati-II- kater d

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 17:32
 • Shes san te mir -shes edhe kasht te mir

  Shes san te mir -shes edhe kasht te mir

  Shes san shum shum te mire asht ne pleme ner mloj jan rreth 80 duj Shes kashten shum shum te mir edhe kta ne pleme ner mloj e kam rreth 170duj jane

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 17:28
 • W PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION

  W PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION

  • W PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION • Viti 08.10.2007 ~ Modeli 2008 • KM 174127 • I DOGANUAR • Vetura i posedon këto gjëra : • Shpejtesi : AUTOMATIK DSG • Pasqyret : Elektronike • Gjamat :

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 17:25
 • GOLF 6 2.0 TDI 103 KW I DOGANUAR

  GOLF 6 2.0 TDI 103 KW I DOGANUAR

  Shitet VETURA MARKA : GOLF TIPI : 6 High Line VITI I PRODHIMIT : 2009 LLOJI I MOTORRIT : DIEZEL VELLIMI : 2.0 TDI NUMRI I DYERVE : 5 KM T KALUARA: 168250 KM TE GARANTUARA LIBER SERVISI KLIMA

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 17:24
 • Audi A4 2.0 TDI I DOGANUAR

  Audi A4 2.0 TDI I DOGANUAR

  Audi A4 2.0 TDU I DOGANUAR FULL OPCIONE 044442222 049666668

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 17:24
 • Rollerat / Rroshllat shiten urgjent

  Rollerat / Rroshllat shiten urgjent

  shiten rrollerat urgjent jan pak te perdorura nr i kames osht 41 42

  10 €
  Ferizaj
  18 shkurt 17:18
 • SHES GOLF 7 1,6 TDI BLUMOTION

  SHES GOLF 7 1,6 TDI BLUMOTION

  SHES GOLF 7 1.6 TDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2013 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON :KLIM ABS AIRBAG ESP BORDKOPJTER GJAMAT ME RRYM FELL

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 17:15
 • Shitet Pasati

  Shitet Pasati

  Shitet pasati 1.9 dizeell me regjistrim te skaduar kerri asht ne gjendje te rregullt

  4.500 €
  Ferizaj
  18 shkurt 17:15
 • bomoto 150cc-08

  bomoto 150cc-08

  Shes bomoto 150cc 2008 me dukument osht gjendje teper mir boj edhe ndrrim me qka tum konvenon per shum viber +37745805956

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 17:09
 • Renault Clio 1.4

  Renault Clio 1.4

  Renault Clio 1.4 benzin asht shum I shtrengun shum I paqt ka air bag srp gjamat me rrym komandat e radios ntimon goma te reja hargjime shum te vogla mundi edhe Viber me kontaktu

  2.100 €
  Ferizaj
  18 shkurt 17:07
 • Shes Opel Vivaro 2.0

  Shes Opel Vivaro 2.0

  Shes Opel Vivaro 2.0 Viti i prodhimit : 2011, ABS, Airbag, Manual - 6 Shpejtesi, Ulese : 3, Ngjyra : e zeze, Kilometra : 133776 KM , Te garantuara, Liber te servisit, Klime Tronic, Xhama me rryme ,

  7.600 €
  Ferizaj
  18 shkurt 17:04
 • Fiat 500 Me Dogan 2008

  Fiat 500 Me Dogan 2008

  fiat 500

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 17:04
 • Ringa (Ipet Objekti me Qera )78/15

  Ringa (Ipet Objekti me Qera )78/15

  Ringa Ipet me Qera Objekti Ne Talinovc eshte me 40 ari dhe objekti dhe ka te gjitha paisjet per thertore Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensi

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:48
 • Ringa(Shitet shtepia ne fsh.Nerodime)245/16

  Ringa(Shitet shtepia ne fsh.Nerodime)245/16

  Ringa Shitet shtepia ne fshatin Nerodime me 80Ari . Shtepia eshte dy katshe me 5 dhoma gjumi 3 banjo sallon kuzhine. Ka shtallen per 82 lope te gatshme +Ka sallen e operacione te lopeve ka dhe vend pe

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:47
 • Ringa(Shiten 2 shtepi ne Fsh.Gaqkë)242/16

  Ringa(Shiten 2 shtepi ne Fsh.Gaqkë)242/16

  Shiten dy shtepi ne Fshatin Gaqke te Ulët njera eshte e banueshme kurse tjetra e pa banueshme me 27Ari oborr . Shtepite gjenden rreth rruges .Te kompletuara me ujesjelles dhe bunar. Me dokumentacion t

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:47
 • Ringa 2 Banesa Ne Ferizaj 143/15

  Ringa 2 Banesa Ne Ferizaj 143/15

  Shiten 2 Banesa Njera Te Shkolla Ahmet Hoxha 86 m2 dhe kati 6 Tjetra Te Ambulanca Re me 118 m2 Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dh

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:46
 • Banese ne Ferizaj

  Banese ne Ferizaj

  Shitet Banesa te Inxhinieringu me hapsir 95 m2 ne katin 5 e mobiluar me dokumentacion te rregullt si dhe pronar Shqiptar. Shitjen e Mundeson Agjensioni i Patundshmeris "RINGA" Per me shume oferta ton

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:46
 • Lokali te xhamia vogel

  Lokali te xhamia vogel

  Shitet lokali te xhamia vogel me hapsir 100 m2 gjithashtu dhe podrumi me hapsir 172 m2. Lokalet posedojm dokumentacion te rregullt si dhe pronar Shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrje

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:46
 • Ringa (Shitet Banesa Ne Rr.Enver Topalli)229/16

  Ringa (Shitet Banesa Ne Rr.Enver Topalli)229/16

  Ringa Shitet Banesa me 112 m2 me mobilje Rr.Enver Topalli (Rr.Gremes): Renditja:3 Dhome gjumi ,sallon kuzhine,wc,terase e kompletuar me te gjitha mobiljet. Me Dokumentacion te Rregullt dhe pronar sh

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:45
 • Banese ne Ferizaj

  Banese ne Ferizaj

  Banesat ne qender te Qytetit saksisht mbi RONI PUB me keto hapsira: Kati 5* 68m2 Kati 7* 75m2 Kati 7* 75m2 Banesat jan te gatshme per banim. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:45
 • Ringa (Shitet Lokali me 521.3m2)86/16

  Ringa (Shitet Lokali me 521.3m2)86/16

  Shitet Lokali me 521.3m2 ne Rr.Varoshit te Vizioni-S (Gursel Bajram Sylejmani) me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerk

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:45
 • Ringa (Shitet Banesa ne Rr.V Gervalla)282/17

  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.V Gervalla)282/17

  Shitet Banesa ne Rr.Vellezerit Gervalla: Banesa ne Rr.Vellezerit Gervalla. Banesa ka 137 m2 me dy dhoma gjumi,sallon,kuzhine,banjo,depo. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cf

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:45
 • Ringa (Banesat mbrapa Stacionit te Policis)

  Ringa (Banesat mbrapa Stacionit te Policis)

  Shiten Banesat te sapo ndertuara te Euro-Invest Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat ton

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:45
 • Ringa (Shiten Banesat Mbrapa St.Polic)192/15

  Ringa (Shiten Banesat Mbrapa St.Polic)192/15

  Shiten 2 Banesa Mbrapa St.Policor me 94 m2 dhe 68 m2 me dokumentacion te rregullt Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaq

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:44
 • Ringa Banesa ne rr Varoshit 021

  Ringa Banesa ne rr Varoshit 021

  Shitet Banesa ne rr.Varoshit 105 m2 Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona. WEB: ww

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:44
 • LINA-SHITET Shtëpia(e mob),rrg.Ahmet Delija04/16SH

  LINA-SHITET Shtëpia(e mob),rrg.Ahmet Delija04/16SH

  Shitet: Shtëpia Kuadraturë: 270 m2 ( rreth 1 ari) komplet Dokumentacioni :

  80.000 €
  Ferizaj
  18 shkurt 16:42
 • Procesor XEON

  Procesor XEON

  shes procesor intel xeon quad core 2.66 Ghz proce . Brand Name:IntelType:Quad-CoreMain Frequency:2.6664-Bit Support:YesProducts Status:Used,StockL2 Cache:12MBCPU Frequency:2.6 GHzL3 Cache Capacity:12M

  30 €
  Ferizaj
  18 shkurt 16:29
 • west terrier

  west terrier

  west terrier mashkull

  100 €
  Ferizaj
  18 shkurt 16:18
 • VW Golf 2 - 1.6 turbo dizell

  VW Golf 2 - 1.6 turbo dizell

  Shes golf 2 , viti 87 1.6 turbo dizell Rexhistrim 1 vjet Ne gjendje te rregullt teknike Per me shum info tel 044 461 358

  1.100 €
  Ferizaj
  18 shkurt 16:06
 • Shiten vezet

  Shiten vezet

  Shiten vezet te fresketa te pulave vijandot. 2€ copa. Shiten edhe 4 gjela

  2 €
  Ferizaj
  18 shkurt 15:56
 • Ringa (Shiten Banesat Mbrapa Qytetit)200/16

  Ringa (Shiten Banesat Mbrapa Qytetit)200/16

  Shiten Banesat Mbrapa Qytetit me 106 m2 100 m2 55 m2 saktesisht mbrapa market happy me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 15:53
 • Ringa (Shiten Banesat Mbrapa St.Policor)219/16

  Ringa (Shiten Banesat Mbrapa St.Policor)219/16

  Shiten Banesat Mbrapa St.Policor te Euro-Invest: Kati 6-118.5 m2 Kati 7- 79.8 m2 Kati 2- 56.33 m2 Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 15:53
 • Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)214/16

  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)214/16

  Ringa Shiten banesat ne Ferizaj Mbrapa St.Policor: Kati 4-94 m2 Kati 3-92 m2 Banesat Jane te Euro-Invest Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensi

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 15:53
 • Uleset per oborr te punuara nga paletat

  Uleset per oborr te punuara nga paletat

  shes uleset per oborr jan te punuara nga paletat ashtu natyrale siq jan paletat dhe jan te strugituna vetem ne siperfaqet e perparme...3 dyshe 1 njishe dhe tavolina ...jan shum te forta te qendrueshme

  80 €
  Ferizaj
  18 shkurt 15:48
 • Shipka per biceps edhe plloqa bengj per kranor

  Shipka per biceps edhe plloqa bengj per kranor

  paisja esht ne gjendje te mir

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 15:48
 • Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Naim Frasheri)222/16

  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Naim Frasheri)222/16

  Shitet Shtepia me 3 Ari oborr ne Rr.Naim Frasheri me 2 dhoma gjumi sallon kuzhine banjo shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, te

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 15:35
 • Leshoj me qera objektin per qellime biznesore.

  Leshoj me qera objektin per qellime biznesore.

  URGJENT Leshoj objektin per qellime biznesore. Objekti gjendet rr.Reqakut afer Elkos(ETC) Objekti ka siperfaqe prej 2300m2 Cmimi: 3500 euro PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT NE K

  3.500 €
  Ferizaj
  18 shkurt 15:35
 • Ringa(Shitet Shtepia me Lokale)251/16

  Ringa(Shitet Shtepia me Lokale)251/16

  Shitet shtepia me lokale ne Rr.12 Qershori me 3.24Ari. Shtepia ka 14m rreth rruges. Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 15:35
 • Ringa(Shitet Banesa Urgjent Perball Vives)244/16

  Ringa(Shitet Banesa Urgjent Perball Vives)244/16

  Shitet banesa urgjent perball vives me 98m2 ne katin e 3 me dy dhoma gjumi e gatshme per banim me mobilje. Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 15:35
 • LINA-Shitet Shtëpia 3 ari oborr- Rr,Driton101/16SH

  LINA-Shitet Shtëpia 3 ari oborr- Rr,Driton101/16SH

  Shitet; Shtëpia me 3 ari oborr Kuadraturë; 100m2 Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhina,dy dhoma gjumi,banjo+wc Adressa; Në

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 15:34
 • Ringa (Shitet Shtepia me 16 Ari Rr.Gjilanit)221/15

  Ringa (Shitet Shtepia me 16 Ari Rr.Gjilanit)221/15

  Shitet Shtepia me 16 Ari Oborr dhe shtepi 3 katshe ne Rr.Gjilanit Kati:1Sallon Kuzhine Dhome Gjumi Banjo Kati:2 3 Dhoma Gjumi Banjo Kati:3 Sallon Komplet Bejme Ndrrim me Banesa Per me shume oferta t

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 15:34
 • Ringa (Shitet Lokali Ne Rr.12 Qershori)49/14

  Ringa (Shitet Lokali Ne Rr.12 Qershori)49/14

  Shitet Lokali ne Rr.12 Qershori me 28.9 m2 Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 15:34
 • Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te re)208/16

  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te re)208/16

  Shitet Banesa ne Lagje te re me 57 m2 kati 5 me 1 dhome gjumi me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani â€

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 15:34
 • LINA-SHITET SHTËPIA 2.4 ari- Rr N.Frashëri103/16SH

  LINA-SHITET SHTËPIA 2.4 ari- Rr N.Frashëri103/16SH

  Shitet: Shtëpia Kuadraturë : 200 m2 Oborr: 2.4 ari Adresa:

  120.000 €
  Ferizaj
  18 shkurt 15:33
 • Punim i Përmendoreve

  Punim i Përmendoreve

  bej punimin dhe montimin e përmendoreve prej graniti , mermeri dhe teraceri........te gjitha përmendoret punohen kryesisht sipas porosise ,,punoj kete pune me nje pervoje shumvjeqare.....kontakt tel..

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 15:32
 • Shes komoden

  Shes komoden

  Shes komoden e pwrdorur por e rujtne

  120 €
  Ferizaj
  18 shkurt 15:26