• fellne per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan 17 coll

  fellne per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan 17 coll

  fellne

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 14:15
 • Fellne 16 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tauran

  Fellne 16 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tauran

  Fellnet jan shum gjendje shum te mir

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 14:14
 • Peugeot 607 benzin automatic

  Peugeot 607 benzin automatic

  peugeot 607 automatic 3.0benzin nga zvicra +37745594601

  1.499 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 14:06
 • fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7

  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 14:04
 • RINGA(SHTEPIA ME LOKALE NE RR.SEJDI SEJDIU)292/17

  RINGA(SHTEPIA ME LOKALE NE RR.SEJDI SEJDIU)292/17

  Shitet shtepia me 2 lokale ne Rr.Sejdi Sejdiu. Shtepia eshte 4 katshe kati i 1 eshte lokale kurse 3 kate tjera per banim. Shtepia me oborr ka 4.95Ari. Shtepia ka sallon,kuzhine , 8 dhoma gjumi , 2 ban

  350.000 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 13:55
 • Iphone 7 128GB

  Iphone 7 128GB

  Shes iphone 7 128gb: viber +38649136645

  440 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 13:26
 • Galaxy A5 16GB 4G

  Galaxy A5 16GB 4G

  shitet samsung a5 16GB 4G ne gjendje perfekte per.ma shum info na shkruani ne viber ose wp +38649479698

  120 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 13:16
 • Ringa (Shitet Shtepia me 11Ari Rr.Gjilanit)221/15

  Ringa (Shitet Shtepia me 11Ari Rr.Gjilanit)221/15

  Shitet Shtepia me 11 Ari Oborr dhe shtepi 3 katshe ne Rr.Gjilanit Kati:1Sallon Kuzhine Dhome Gjumi Banjo Kati:2 3 Dhoma Gjumi Banjo Kati:3 Sallon Komplet Bejme Ndrrim me Banesa Per me shume oferta t

  180.000 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 12:54
 • Ringa (Shitet Restorant Adriatiku) 154

  Ringa (Shitet Restorant Adriatiku) 154

  Ringa (Shitet Restorant Adriatiku) 154 Objekti/Restoranti gjendet Ne Magj.Ferizaj Kaqanik. Objekti ka sall dasmash + 78 ari +650 m2. Objekti ka 14 dhoma 1 apartament +kuzhine. Objekti Ka dokumentacion

  1.200.000 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 12:43
 • REMAKS-Shitet banesa 98 .40m/2 Ferizaj

  REMAKS-Shitet banesa 98 .40m/2 Ferizaj

  REMAKS-Shitet banesa 98 .40m/2 Feriza Banesa Posedon: ►2 Dhoma te Gjumit ►1 Qëndrim ditor dhe kuzhin ►1 Banjo e WC ►1 Depo Për më shumë na kontaktoni Email: [email protected] Nr. k

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 12:43
 • Ringa (Shiten Banesat ne Tirane)231/16

  Ringa (Shiten Banesat ne Tirane)231/16

  Ringa Shiten Banesat ne Tirane te Kthesa e Kamzes tek mbikalimi Te Gatshme me çelsa ne dore. Kemi Banesa me m2 te ndryshme duke filluar nga: 68.9m2 79.1m2 84.4m2 112m2 123m2 Banesat Jan te Gatshme p

  600 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 12:33
 • Iphone 5S

  Iphone 5S

  Shes iphone 5S 16 gb tel.nuk i punon kanera selfi dhe mikrofini me interfon nuk nihet per me shume edhe ne viber. +37744101046. Mindedi ndrrimi shtoj edhe pare

  60 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 12:18
 • Ringa (Marrim Banesa me Qera ne Ferizaj)

  Ringa (Marrim Banesa me Qera ne Ferizaj)

  Agjensioni Ringa Kerkon Banesa me Qera me Kontrat 1 vjeqare. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 11:44
 • Ringa (Shitet Lokali ne Rr.V Gervalla)115/17

  Ringa (Shitet Lokali ne Rr.V Gervalla)115/17

  Shitet Lokali ne Rr.Vllezerit Gervalla (Lokali eshte i Gatshem) Lokali ka 110 m2 dhe eshte me pamje te mir.. Lokali ka dokumetacion te rregullt dhe pronar shqiptar.. Per me shume oferta tona tek webfa

  310.000 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 11:44
 • Ringa (Shiten Banesat dhe Lokalet ne Ulqin)230/16

  Ringa (Shiten Banesat dhe Lokalet ne Ulqin)230/16

  Shiten Banesat dhe Lokalet ne Ulqin ne Pjesen me atraktive.Mund te Shijosh detin,plazhet si dhe bukurin e qytetit sepse çdo gjë ndodhet aq afer. Njehkohesisht kesaj ju bashkangjitet dhe qetesia per te

  1.100 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 11:34
 • Mikrofon - Brilliant Stereo Recording

  Mikrofon - Brilliant Stereo Recording

  Mikrofoni Zoom H2,i ardhur nga Amerika. Zoom H2 , eshte mikrofon I dores si dhe ne mbajtes,eshte stereo . I Perdodshem per gazetaret,intervista, radio,perdoret per ingjizimin e vokalit ne studio , ing

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 11:18
 • Përgjigje e shpejtë: muskabank@gmail.com

  Përgjigje e shpejtë: [email protected]

  Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital që do të përdoret për të dhënë hua në mes të individëve në afat të shkurtër dhe të gjatë, duke filluar nga € 2,000 në € 500,000 për

  100 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 10:57
 • Ringa (Shitet Lokali ne Lagje te re)113/17

  Ringa (Shitet Lokali ne Lagje te re)113/17

  Shitet Lokali ne Lagje te re: Lokali ka 198 m2 dhe eshte i gatshem per pune Lokali gjendet ne objekt dhe eshte me pamje nga rruga kryesore. Lokali eshte i gatshem per pune. Lokali ka dokumentacion t

  1.200 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 10:53
 • Audi A4

  Audi A4

  pronari par jam un ne ks Esht benzin 1.6 viti 2004 168.000 km te garantuara full opsjon

  4.600 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 10:28
 • Shes bicikllen

  Shes bicikllen

  Shes bicikllen ne gjendje shum te mir

  70 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 10:04
 • Ringa (Shitet Shtepia me 2.45 ari)187/16

  Ringa (Shitet Shtepia me 2.45 ari)187/16

  Shitet Shtepia me 2.45 ari ne Rr.Gursel dhe Bajram Sylejmani (Rr.Varoshit). Shtepia gjendet ne nje ambient te mir dhe ka pamje te bukur Shtepia ka Dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar Per

  55.000 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 09:55
 • Hidrofori

  Hidrofori

  Shitet hidrofori sever 8 ne gjendje te mire...

  45 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 09:44
 • LINA-Shitet Banesa 89.4m2,K-VI te CAKOLLI 31/16B

  LINA-Shitet Banesa 89.4m2,K-VI te CAKOLLI 31/16B

  Shitet: Banesa(e gatëshme) Kuadratura: 89.4m2 Kati;VI Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë . Adresa: te Cakolli-Prishtinë Pronar;Shqiptarë Dokumentacion;Në

  870 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 09:42
 • aksion zbriteje dyer me MONTIM viber +37744363733

  aksion zbriteje dyer me MONTIM viber +37744363733

  shes dyer te dhomave 60 dhe 70 euro. dyer te hymjes 100 euro . dritare 30 euro punojm edhe me porosi viber tel.044363733

  60 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 09:24
 • VW Passat 1999 motorr 1.9 TDI nga Gjermania

  VW Passat 1999 motorr 1.9 TDI nga Gjermania

  Shes Passat 1.9 TDI nga Gjermania vetura eshte ne Gjendje te rregullt ne motorr e menjaq vetem ne kariseri ka kapak ndryshk siq shihet ne foto motorri 1.9 TDI 110Ps Klim 4 x gjamat me rrym etje

  950 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 09:14
 • OPEL ASTRA COSMOPACKET

  OPEL ASTRA COSMOPACKET

  OPEL ASTRA COSMOPACKET DIESEL 1.9 MANUAL VITI 2006 DRITAT BI-XENON ME DOGAN TE PAGUAR KONTAKT: 049/550-888 049/456-000 Ferizaj Auto OSTRAL

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 09:05
 • PEUGEOT 307 2.0 HDI

  PEUGEOT 307 2.0 HDI

  PEUGEOT 307 2.0 HDI DIESEL AUTOMATIK VITI 2007 ME DOGAN TE PAGUAR KONTAKT: 049/550-888 049/456-000 Ferizaj Auto OSTRAL

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 09:04
 • Ringa ( Shtepia ne Vllezrit Gervalla rr Ahmet D..

  Ringa ( Shtepia ne Vllezrit Gervalla rr Ahmet D..

  SHitet shtepia ne V.Gervalla rr Ahmet Delia 1 Lokal kati 1 Sallon kuzhin Shpajz Banjo kati 2 3 Dhoma Banjo Terac kati 3 3 Dhoma Terac Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja

  85.000 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 08:43
 • OPEL ASTRA H 1.7 TD

  OPEL ASTRA H 1.7 TD

  OPEL ASTRA H 1.7 TD, Viti i prodhimit 2006, RKS deri 03.11.2018 Vetura eshte e importuar nga zvicrra me nje gjendje shume te mire si vizuele ashtu edhe mekanike. Opcionet – Klimatronik, Kontroll st

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 08:24
 • Tharse rrobash

  Tharse rrobash

  Shiten tharset e rrobave ne gjendje te rregullt te ardhur nga gjermania

  120 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 08:24
 • Blej vetura me qmim tregut

  Blej vetura me qmim tregut

  Blejm te gjitha llojet e veturav me qmim te arsyeshem deri 1500 euro vw mercedes opel bmw reno citroen peugeot etj. Dergonaj fotot ne viber +37744718624 ose +37744746335

  1.500 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 07:15
 • Shes ose Leshoj me Qira Podrumin 130 m2

  Shes ose Leshoj me Qira Podrumin 130 m2

  Shes ose Leshoj me Qira Podrumin 130 m2 Podrumi Gjindet ne Rrugen Kryesore Emin Duraku Afer Xhamis Eshte i Pershtatshum per Gjdo Veprimtari Pres Oferte Serioze 044 - 666 - 802

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 06:38
 • Banesen 86 Meter Katror ne Katin e Katert

  Banesen 86 Meter Katror ne Katin e Katert

  Shes Banesen 86 Meter Katror Rruga 12 Qershori Ferizaj Sallon Kuzhin Dy Dhoma te Gjumit Banjo Koridor Banesa Shitet me Dokumentacion te Rregullt,perkthimi Meniher te Pronari i Ri Pres Bleres Serioz +3

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 06:32
 • Fiat Sedici -06

  Fiat Sedici -06

  shes xhipin ne fjale,4x4 1.9 dizell me 129.000 te kaluara .eshte ne gjendje perfekte si ne motor ashtu edhe ne pamje te jashtme .me hargjime minimale 6 litra ne 100 km .mundesi ndrrimi me naj vetur tj

  2.200 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 03:24
 • shitet BMW 118 serie 1

  shitet BMW 118 serie 1

  shitet vetura ne gjendje te reegullt regjistrim deri ne 09.09 2017

  7.000 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 03:14
 • Kerkoj lokal

  Kerkoj lokal

  Kerkoj te blej lokal ne fr

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 02:28
 • Loptopi ne gjendje te rregull

  Loptopi ne gjendje te rregull

  Shum i mir eshte

  140 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 02:26
 • Timon

  Timon

  Shitet timoni per golf 5 viti 2008 ne gjendje perfekte

  60 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 02:04
 • Pjes per audi 100 te gjitha pjest ikam

  Pjes per audi 100 te gjitha pjest ikam

  shes pjes per audi 100, te gjitha pjest qe i posedojn ikam, te gjithat jan ne gjendje te rregull, ekam edhe ni menjaq te pasatit 2. kontaktoni ne keto numra, 044586641 ,

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 00:14
 • shitet krosi 125cc

  shitet krosi 125cc

  per me.shum kontact +viber 045 572 145 044 151630

  250 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 00:14
 • Golf disel

  Golf disel

  Ne gjendje shum te mir teknike 1.6 turbo disel matoriin eka shum t mir 1 muj denim Goma dimnit me fellne Konrakti ne viber

  550 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 00:07
 • Gollf 7 1.6  2014

  Gollf 7 1.6 2014

  Shitet gollf 7 1.6 diesel Viti i prodhimit :2014 Regjistrim deri : 13.06.2018 Regjistrimi i par ne kosov : 16.06.2016 Me liber servisi Per me shum informata nr. 045 599 012

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 00:06
 • Oferta e kredisë

  Oferta e kredisë

  Unë kam kapital që do të përdoret për të dhënë kredi të veçanta në afat të shkurtër dhe afatgjatë nga 3000 EURO në 250.000 EURO për çdo Personi i rëndë që dëshiron këtë hua. Ju mundeni shlyen mbi

  150 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 23:35
 • Fellne me goma

  Fellne me goma

  Shes fellne me goma ...fellnet 17 coll..gomat continental 225/55/R 17..m+s dimen ver..fellnet jan shum te rujtne pa as nje gervishje mat voglen ..sikur te reja..100% orixhinal..nga xhermania..gomat ka

  390 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 23:26
 • Sharr per iveric

  Sharr per iveric

  Shes sharren per iveric ne gjendje te rregull cmimi 1100e

  1.100 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 23:24
 • Samsung galaxy s6 32 gb

  Samsung galaxy s6 32 gb

  Shitet Samsung Galaxy s6 32 gb i ardhur nga gjermenia gjendjen e ka perfekte Telefonin e jap me garancion Foto jane orgjinale Tel 045 200 110 Viber +37745200110 . . . . . . . . . . . .  . .

  200 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 23:16
 • Shitet iphone 5

  Shitet iphone 5

  Shitet iphone 5 ,gjendje te rregullt ,folien e ka tkrist jo touchin dmth nrregull.

  65 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 23:16
 • 🔴URGJENT GOLF 1.6 SHUM I RUJTEN ME REGJISTRIM

  🔴URGJENT GOLF 1.6 SHUM I RUJTEN ME REGJISTRIM

  SHITET VETURA 5 SHPEJTESI 6 VITE NI PRONAR 4 GOMA "SAVA" PËR DIMER 5 SHPEJTESI SHUM I RUJTEN PA ASNI INVESTIN PA KORIZION REGJISTRIM KA DERI 20.01.2018 🚘👌 MUNDENI ME QU KU DUSH ME TESTU EDHE VE

  750 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 23:04
 • Opel Combo c 1.7 td

  Opel Combo c 1.7 td

  Shitet opel combo 1.7 td..viti prodhimit 07.2007..transmetuesi manual..km 211.000 te kaluara .pa dogane targa te huaja i ardhun nga zvicrra..ne gjendje shum te mire teknike dhe optike..qmimi 2400 eu .

  2.400 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 23:04
 • Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Sahadete Mekuli)218

  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Sahadete Mekuli)218

  Ringa Shitet Shtepia me 6,50 ari ne Rr.Sahadete Mekuli shtepia eshte e gatshme per banim me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja

  130.000 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 22:35