Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Ferizaj

 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 90.4m2 kati-VI- Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 90.4m2 kati-VI- Ferizaj

  Shitet:Banesa Hapësirë:90.4 m2 Kati:Vl Organizimi:dhomë dite me kuzhinë,dy dhoma gjumi,wc+b,wc,depo

  Ferizaj Dje, 21:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 50m2 Rr.Varoshit 289/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 50m2 Rr.Varoshit 289/17

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 50 m2 Kati:VIII Adresa:Rr. Varoshit Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi di

  Ferizaj Dje, 21:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA SHITET BANESA 65m2 K IV LAGJJA E RE 209/17B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITET BANESA 65m2 K IV LAGJJA E RE 209/17B

  Shitet:Banesa Hapësirë:65 m2 Kati:IV Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimi ditorë b)dhomë gjumi c)wc+

  Ferizaj Dje, 21:12
  30.000 €
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 79.20m2 kate ndry.Rr.12Qershori
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 79.20m2 kate ndry.Rr.12Qershori

  Shiten: Banesat Kuadratura: 79.20m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Dje, 21:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 95.88m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 95.88m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 95.88 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. \'Driton Islami\' mbrapa stacioni

  Ferizaj Dje, 21:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 108.10m Rr.Ahmet Kaciku 272/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 108.10m Rr.Ahmet Kaciku 272/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 108.10m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Dje, 21:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET shtëpia me 4 lokale afer HIB Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET shtëpia me 4 lokale afer HIB Ferizaj

  Shitet: Shtëpia me 4 Lokale dhe 4 ari në fillim të rrugës për Talinoc-Ferizaj Kati Perdhesë: Ka 4 L

  Ferizaj Dje, 21:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Lina-Shitet banesa 120m2 kati -II- Ferizaj
  Apartment / Banesa

  Lina-Shitet banesa 120m2 kati -II- Ferizaj

  Shitet : Banesa Kuadraturë: 120m2 Kati: -II- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dhe tr

  Ferizaj Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shiten 3 shtepi me 3.7ari oborr ne Shtime
  Shtepi / Vila

  LINA-Shiten 3 shtepi me 3.7ari oborr ne Shtime

  Shiten : 3 Shtëpijë Hapësirë: 200 m2 me 3.7ari oborrë Adresa: Lagjia Pajtimit Shtime Shtëpit posedoj

  Ferizaj Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Rugoves)313/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Rugoves)313/18

  Shitet Shtepia ne Rr.Rugoves ne Vllezerit Gervalla. Shtepia ka 9 ari oborr dhe eshte 2 Katshe. Munde

  Ferizaj Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 148.5m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 148.5m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 148.5 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla perball Qerdhes n

  Ferizaj Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-SHITET BANESA 60m2 RR,DESHMORET E K. 244/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 60m2 RR,DESHMORET E K. 244/17

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 60m2 Kati:-III-të Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,nje d

  Ferizaj Dje, 21:11
  31.000 €
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 100.20m2 kati -V- Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 100.20m2 kati -V- Ferizaj

  Shitet: Banesa Kuadratura: 100.20 m2 Kati: -V- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,3 dh

  Ferizaj Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 96.66m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 96.66m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 96.66 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. \'Driton Islami\' mbrapa stacioni

  Ferizaj Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 87m2 kat -VII- Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 87m2 kat -VII- Ferizaj

  Shitet: Banesa Siperfaqe:87m2 Kat:-VII- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,DY dhoma

  Ferizaj Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET BANESA 88.90m2 Lagjja Iliria 184/16B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 88.90m2 Lagjja Iliria 184/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 88.90m2 Kate: Te Ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA SHITETE BANES 131.30m2 Rr.V Gervalla 242/17
  Apartment / Banesa

  LINA SHITETE BANES 131.30m2 Rr.V Gervalla 242/17

  Shitet : Banesa Kuadraturë: 131.30m2 Kati: -VI- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dhe

  Ferizaj Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Tale-Lezhe)333/19
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Tale-Lezhe)333/19

  Shitet Shtepia ne Tale te Lezhes,me 10 Ari ose 30 Ari. Shtepia gjendet rreth rruges kryesore Tale. S

  Ferizaj Dje, 21:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Liman Reka)467/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Liman Reka)467/18

  Shitet Banesa ne Rr.Liman Reka te Fakullteti AAB ne Ferizaj. Banesa ka 85 m2 dhe eshte ne Katin e 4:

  Ferizaj Dje, 21:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ringa (Banesa ne Qender te Qytetit)272/17
  Apartment / Banesa

  Ringa (Banesa ne Qender te Qytetit)272/17

  Banesa me mobilje ne rr.deshmoret e kombit 92 m2 Banesa gjendet perballe shkolles ekonomike. Banesa

  Ferizaj Dje, 21:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  RINGA SHITEN BANESAT DHE LOKALET NE QENDER-FERIZAJ
  Apartment / Banesa

  RINGA SHITEN BANESAT DHE LOKALET NE QENDER-FERIZAJ

  Shiten Banesat ne Rr.12 Qershori(Ne Qender). Banesat kane m2 te ndryshme si : 69.80m2 83.70m2 104.9m

  Ferizaj Dje, 21:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Qender te Qytetit)478/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Qender te Qytetit)478/18

  Shitet Banesa ne Qender te Qytetit: Banesa eshte afer Shamrock coffe.. Banesa ka 85 m2 dhe eshte e m

  Ferizaj Dje, 21:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa (Urgjent 2 Lokale Mbrapa Sh.Gj Sereqi)130/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Urgjent 2 Lokale Mbrapa Sh.Gj Sereqi)130/18

  Shiten 2 Lokale mbrapa Shkolles Gjon Sereqi: Lokali 1:119 m2 Lokali 2:109 m2 Lokalet kane dokumenta

  Ferizaj Dje, 21:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ringa(Shitet Lokali te Shtepia e Bardhë)99/16
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shitet Lokali te Shtepia e Bardhë)99/16

  Shitet lokali te shtepia e bardhë me 30.72m2 ne katin e dyte. Me dokumentacion te rregullt dhe prona

  Ferizaj Dje, 21:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 114m2 kati IV e mobiluar
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 114m2 kati IV e mobiluar

  Shitet Banesa e mobiluar Kuadratura: 114m2 Kati:-IV- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Dje, 21:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 69.90m2 kate ndry.Rr.12Qershori
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 69.90m2 kate ndry.Rr.12Qershori

  Shiten: Banesat Kuadratura: 69.90m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Dje, 21:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet banesa 93.40m2 kate ndrysh,Rr.Emin.D
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 93.40m2 kate ndrysh,Rr.Emin.D

  Shiten: Banesat-Blloku A4 Kuadratura: 93.40m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi dit

  Ferizaj Dje, 21:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 104.5m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 104.5m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 104.5 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. Hysen Terpeza ne Ferizaj Organizi

  Ferizaj Dje, 21:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 86.75m2 Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 86.75m2 Ferizaj

  Shitet;banesa Kuadraturë; 86.75 Banesa: dy dhoma gjumi sallon+kuzhin banjo dhe terase Adressa;Rr.Se

  Ferizaj Dje, 21:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET BANESA 93.5m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 93.5m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 93.50m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Dje, 21:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-SHITET BANESA 118.50m2 Ferizaj 169/16B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 118.50m2 Ferizaj 169/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 118.50m2 Kati;VII dhe VIII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Dje, 21:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET BANESA 64.60m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 64.60m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 64.60m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Dje, 21:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ringa(Shitet Banesa ne Rr.Liman Reka)332/17
  Apartment / Banesa

  Ringa(Shitet Banesa ne Rr.Liman Reka)332/17

  Shitet banesa ne Rr.Liman Reka (Te pazari) afer fakultetit AAB. Banesa eshte ne katin e 2 me 96m2 me

  Ferizaj Dje, 21:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ringa Shtepia ne Rr.Hajdin Matoshi 286/17
  Shtepi / Vila

  Ringa Shtepia ne Rr.Hajdin Matoshi 286/17

  Shitet shtepia ne Rr.Hajdin Matoshi. Shtepia me 4.50Ari. Shtepia eshte 2 katshe dhe ka 320m2. Shtepi

  Ferizaj Dje, 21:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA-Shiten banesat 106.80m2 blloku D dhe C
  Apartment / Banesa

  LINA-Shiten banesat 106.80m2 blloku D dhe C

  Shiten: Banesat Kuadratura:106.80m2 Kati;IV Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhom

  Ferizaj Dje, 21:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 97.20m2 kate ndrysh,Rr.Emin.D.
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 97.20m2 kate ndrysh,Rr.Emin.D.

  Shiten: Banesat-Blloku C4 Kuadratura: 97.20m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi dit

  Ferizaj Dje, 21:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA SHITET BANESA 128m2 GJILAN 197/17B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITET BANESA 128m2 GJILAN 197/17B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 128m2 Kati;V Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma g

  Ferizaj Dje, 21:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA +2LOKALE. RR,V.GERVALLA 196/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA +2LOKALE. RR,V.GERVALLA 196/17

  Shitet: Shtëpia+2Lokale Kuadraturë : 180 m2 Oborr:3.30 ari Adresa:Rr.Vellezerit Gervalla Ndërmjets

  Ferizaj Dje, 21:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-SHITET Shtëpi+ 3ari obor Rr.De Rada 159/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpi+ 3ari obor Rr.De Rada 159/16SH

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 180m2 Oborrë; 3 ari Organizimi i mbrendshem:Garazhdë K-I Qëndrimi ditor+

  Ferizaj Dje, 21:09
  135.000 €
 • 8 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA 3KATSHE+14.70ARI OBORR 193/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA 3KATSHE+14.70ARI OBORR 193/17

  Shitet:Shtëpia e mobiluar Adresa:Rr.Abdyselam Ahmeti Organizimi:Kati I:Qëndrimi ditorë+kuzhine,3dhom

  Ferizaj Dje, 21:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET shtëpia në Shtime 125/16
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET shtëpia në Shtime 125/16

  Shitet;Shtëpia 380 m2 Oborr:3.5 ari Organizimi i mbrendshem; Kati I-sallon të madhë +kuzhin të veqan

  Ferizaj Dje, 21:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-SHITET Shtëpia mob+ 4ari Rr.M.KRASNIQI15/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpia mob+ 4ari Rr.M.KRASNIQI15/16SH

  Shitet Shtëpia 2 Katëshe me 4.ari Oborr Lagjja është me infrastrukturë komplete Adressa;Rr.Mujë Kra

  Ferizaj Dje, 21:09
  155.000 €
 • 8 foto
  Lina-Shitet shtepia 130m2+33ari toke Sojevë 241/17
  Shtepi / Vila

  Lina-Shitet shtepia 130m2+33ari toke Sojevë 241/17

  Shitet Shtepia: 130m2 Kati I - Sallon ,kuzhine,nje dhom gjumi dhe banjo Kati II-Dy dhoma gjumi dhe

  Ferizaj Dje, 21:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA SHITET SHTEPIA 2KATE MAGJISTRALE PR-FR 187/17
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA 2KATE MAGJISTRALE PR-FR 187/17

  Shitet:Shtëpia e sapo ndertuar Siperfaqe;150 m2 Oborr:5ari Adresa:Magjistrale Prishtin-Ferizaj Prona

  Ferizaj Dje, 21:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Qender te Qytetit)478/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Qender te Qytetit)478/18

  Shitet Banesa ne Qender te Qytetit: Banesa eshte afer Shamrock coffe.. Banesa ka 85 m2 dhe eshte e m

  Ferizaj Dje, 21:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa(Shiten Banesat te Idea Invest)319/17
  Apartment / Banesa

  Ringa(Shiten Banesat te Idea Invest)319/17

  Shiten Banesat te Idea Invest ne Rr.Emin Duraku. Banesat kane m2 115m2 dhe 97m2. Banesat kane Dokume

  Ferizaj Dje, 21:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet Shtëpia dhe ipet me qera 180/17SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Shtëpia dhe ipet me qera 180/17SH

  Shitet: Shtepia Kuadratur: 28 m2 Oborri: 2.40 ari Organizimi i mbrendshem:K-I- Qendrim ditor,korido

  Ferizaj Dje, 21:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet shtepia 1katshe ne Sallahane 237/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 1katshe ne Sallahane 237/17

  Shitet Shtepia: 100m2 Kati i par - Sallon ,kuzhine,dy dhoma gjumi dhe banjo Oborr :9.84 ari Adresa:R

  Ferizaj Dje, 21:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet shtepia 240m2 me 12ari oborr
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 240m2 me 12ari oborr

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 240 Oborrë; 12 ari Organizimi i mbrendshem:Garazhdë Shtepia:2 kateshe po

  Ferizaj Dje, 21:08
  250.000 €
 • 11 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA me 6ari ne Rr të Gremes 129 16
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA me 6ari ne Rr të Gremes 129 16

  Shitet: Shtëpia 3 katëshe me 6ari oborr Adresa:Në Rrugë të Gremes-Ferizaj Organizimi i mbrendshëm: K

  Ferizaj Dje, 21:08
  Me Marrveshje