• DYER HARMONIK

  DYER HARMONIK

  punojme dyer harmonik sipas porosise deri 230 cmm lartsi. materjali i dyerve eshte PVC polivinilklorid ose plastike. starti i punes eshte 2 metra katror. AFATI I LIFERIMIT. 3 deri ne kater dite MATERJ

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 15:47
 • LINA SHITET BANESA 67m2 FERIZAJ 247/17

  LINA SHITET BANESA 67m2 FERIZAJ 247/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 67m2 Kati;II Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,nje dhome gjumi,wc+b, terasë . Adresa: Rr. Hamez Jahari Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA Adresa:

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 15:36
 • Toyota Aygo

  Toyota Aygo

  Shes Toyoten 1.4 dizel viti i prodhimit 10.11 .2006 rigjistrimi i par ne Kosov e ardhur nga zvicrra tekalune 106mi me klim te gjitha i posedon shpenzimet shum te vogla 100klm 3 litra per ma shum inf +

  4.400 €
  Ferizaj
  16 shkurt 15:26
 • Shitet terrieri urgjentt!!???

  Shitet terrieri urgjentt!!???

  Shes terrierin esht shum i ndegjushum pulat nuk i han esht shum i shpejt hin ne bira per ma shum na kontaktoni ne vibertel:+4915734694667

  80 €
  Ferizaj
  16 shkurt 14:48
 • Maqin G4

  Maqin G4

  Shitet maqina e ardht prej zvicrre

  2.100 €
  Ferizaj
  16 shkurt 14:44
 • Man 8-163 Kran-Kiper

  Man 8-163 Kran-Kiper

  Man 8-163 me kran dhe kiper Kamioni ne gjendje shum te mir gjithashtu krani dhe kiperi ne gjendje perfekte , i rexhistruar deri ne muajin e qershore gomat te mira 60 %

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 14:38
 • Shitet shtepia ne qender te Ferizajit

  Shitet shtepia ne qender te Ferizajit

  Shitet shtepia ne Ferizaj , 1.75 Ari oborr shtepia eshte e mobiluar , 2 kateshe dhe posedon : kati I : 1 sallon + kuzhine 1 dhome gjumi 1 banjo , kati II : 3 dhoma gjumi 1 banjo 1 depo 1 ballkon per m

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 14:33
 • Agregat

  Agregat

  Shitet agregati i ardhur prej Zvicrre

  130 €
  Ferizaj
  16 shkurt 14:25
 • Samsung Galaxy Note 4

  Samsung Galaxy Note 4

  Shes Samsung Galaxy Note 4 shitet per pjes gjami i mbredeshem nuk i ban per me shum na kontaktoni ne +37744273960+viber

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 14:18
 • Vali-Shiten banesat mbrapa gjykates tre NDERIMI

  Vali-Shiten banesat mbrapa gjykates tre NDERIMI

  Vali-Shiten banesat mbrapa gjykates tre te NNP NDERIMI Vali-Banesat gjinden te dyjat kati i 6 Vali-Banesa numer 1 posedon 93m2 ika kto 2+1dhom+wc+banjo+shpajz+teras+hoxhak Vali-Banesa numer 2 posed

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 13:46
 • kuklla

  kuklla

  shes kukullen sipas marvesh per me shum na telefononi.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 13:30
 • dhoma gjumi

  dhoma gjumi

  zbritje e muajit shkurt plus ni shkam transporti falas per qmime n inbox viber KURR ME LIRE ⚪Dhoma gjumit me kualitet -cilesi te lart vetem tek mobileria albini bejm ndryshime ngjyra sipas d

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 13:25
 • shes lopen mundsi ndrrimi me traktor imt 539

  shes lopen mundsi ndrrimi me traktor imt 539

  shes lopen mundsi ndrrimi me traktor imt 539

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 13:18
 • Bmw X5 M paket 3.5 dizel

  Bmw X5 M paket 3.5 dizel

  Per mashum lajmrohuni tel 049209209

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 13:14
 • Vali-Shitet banesa afer Shkolles Gjon Sereqi

  Vali-Shitet banesa afer Shkolles Gjon Sereqi

  Vali-Shitet banesa afer Shkolles Gjon Sereqi Vali-Banesa gjindet në rrugen Ahmet Kaqiku Vali-Banesa esht kati 3 dhe posedon 85m2 ika 2+1dhom+depo+2 terasa+wc Vali- Banesa e ka qmimin e m2/ 500ero

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 12:46
 • Mashkull

  Mashkull

  Shes viqin mashkull rekord 6 muj ika

  580 €
  Ferizaj
  16 shkurt 12:40
 • WC Porcelani Katrore

  WC Porcelani Katrore

  WC Porcelani Katrore Hidrosanitaria VASKA Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6,530,535,630 A,S,D,F,G,H,J,K,L,P,Q,W,E,R,T,Y,U,I,O,P,Z,X,C,V,B,N,M,SH,ZH,GJ.XH,VETURA,VETURE.JAGUAR QELS,QELSI,QELSA,

  110 €
  Ferizaj
  16 shkurt 12:24
 • Samsung j5

  Samsung j5

  Shitet samsung j5 2016 seria e fundit me 16 gb memory 2 gb ram . Osht i perdorun qe 3 muj osht shum i rujtun shiteet per arsye mos perdorimi .. Muni me kontaktu edhe nvibeer .0037744877929

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 12:16
 • Vali-Shitet Banesa mrapa Policis objekti me tulla

  Vali-Shitet Banesa mrapa Policis objekti me tulla

  Vali-Shitet Banesa mrapa Policis objekti me tulla tkuqe Vali - Banesa esht kati 2 Vali - Banesa ika 78m2 Vali - Banesa posedon 2+1dhom+wc+shpajzin+1 teras Vali - Banesa shitet komplet e mobilume si

  53.000 €
  Ferizaj
  16 shkurt 11:45
 • Piktura Juaj

  Piktura Juaj

  Përjetoni kënaqësinë tuaj me foto pikturë në ambientin e shtëpisë tuaj. Materiali i pikturës: Canvas (pëlhurë) Korrniza: Dru i përpunuar Dimenzioni:140x80cm Çmimi:45€ Dimenzioni:130x75cm Çmimi:40€ Di

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 11:44
 • Nokia ne gjendje te rregulle

  Nokia ne gjendje te rregulle

  Shes nokia ne gjendje te rregulle i ardhur nga franca

  75 €
  Ferizaj
  16 shkurt 11:28
 • OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI -08

  OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI -08

  OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI VITI 2008 7 ULSE Liber Te Servisit Me Dogan Nga ZVICRRA 📞 044 676 670 044 551 995 Autosallon BEKA Ferizaj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 11:28
 • Shes Opel Astra 1.7 CDTI me dogan te paguar -CH

  Shes Opel Astra 1.7 CDTI me dogan te paguar -CH

  Shes Opel Astra 1.7 CDTI e sapo ardhur nga Zvicrra me dogan te paguar.Posedon:2 qelsa,libren e servisit,felne te aluminit.Vetura eshte ne gjendje shume te rregullt e ruajtur si nga brenda ashtu edhe j

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 11:27
 • Touran 2012 Automatik DSG 11000euro me dogan

  Touran 2012 Automatik DSG 11000euro me dogan

  Touran 2012 dizell Automatik DSG Kamera te parkingut Vet parking senzora I ardhu nga zvicra 182000km me libra te servizit Qmimi 8500euro pa dogna mundsi ndrrimi Kontakt Jetoni 044324236

  8.500 €
  Ferizaj
  16 shkurt 11:27
 • Shes golf 4-1.9 TDI i thjesht-RKS

  Shes golf 4-1.9 TDI i thjesht-RKS

  Shes golf 4-1.9 TDI -i thjeshte-vetura posedon klimatronik-hapje e dyerve me telekomande-gjamat elektronik-gomat e reja te dimrit-vetura esht e ardhur nga zvicra dhe e doganuar vitin e kaluar.vetura e

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 11:25
 • OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI AUTOMATIK

  OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI AUTOMATIK

  OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI AUTOMATIK VITI 2007 7 ULSE Me Dogan Nga ZVICRRA 📞 044 676 670 044 551 995 Autosallon BEKA Ferizaj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 11:24
 • Shes Opel Antara 2.0 CDTI Cosmo me dogan -CH

  Shes Opel Antara 2.0 CDTI Cosmo me dogan -CH

  Shes Opel Antara 2.0 CDTI Cosmo e sapo ardhur nga Zvicrra me dogan te paguar.Vetura posedon:2 qelsa,librin e servisit,karrikat gjysem-lekure me nxemje,tempomat,sensora parkimi para dhe mbrapa,goma te

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 11:24
 • Yamaha Aerox 49Cc -02

  Yamaha Aerox 49Cc -02

  Yamaha Aerox me dokumente Vetem karburatorin eka t defkt Cmimi 260 Ndrrim me iphone shitet per arsye mos perdorimi 044 668 518 viber 0037744668518 049 435 432

  260 €
  Ferizaj
  16 shkurt 11:15
 • Polo 1.6 TDI Km:129’000

  Polo 1.6 TDI Km:129’000

  I ardhur nga zvicrra pa dogan Me Senzora Navigon 1.6 TDI Me libra te servisit 129’000 6250euro mundsi ndrrimi Kontakt jetonin 044324236

  6.250 €
  Ferizaj
  16 shkurt 11:05
 • BMW X1 Xdrive - Doganuar

  BMW X1 Xdrive - Doganuar

  Marka :BMW Tipi :X1 2.0 Viti i Prodhimit :2010 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numri i uleseve: 5 Ngjyra : E HIRT METALIKE KM te kaluara : 210.000 me liber servisi ,dy qelsa Klima :KLIMATOR

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 10:26
 • Seat Alhambra 1.9 TDI

  Seat Alhambra 1.9 TDI

  Marka :SEAT Tipi :Alhambra 1.9 TDI Viti i Prodhimit :2004 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numri i uleseve: 5 Ngjyra : E HIRT METALIKE KM te kaluara : 187.000.. 2 QELSA Klima :KLIMATORNIK Ndr

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 10:26
 • Kia Picanto 1.1 Benzin

  Kia Picanto 1.1 Benzin

  Marka : KIA Tipi :PICANTO Viti i Prodhimit :2006 Lloji i Motorit :BENZIN Numri i Dyerve:5 Numri i uleseve: 5 Ngjyra : PORTOKALLI KM te kaluara :196.000 Me liber servisi Klima : AC Ndrruesi i shpejtsis

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 10:25
 • Touran 2.0 DSG-Automatik

  Touran 2.0 DSG-Automatik

  Marka :VW Tipi :TOURAN Viti i Prodhimit :2005 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numri i uleseve: 7 Ngjyra : E HIRT METALIKE KM te kaluara : 197.000. Klima :KLIMATORNIK Ndrruesi i shpejtsis: AU

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 10:25
 • VW Jetta 1.9 TDI -Automatik DSG

  VW Jetta 1.9 TDI -Automatik DSG

  Marka :VW Tipi :JETTA Viti i Prodhimit :2009 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numri i uleseve: 5 Ngjyra : E HIRT METALIKE KM te kaluara : 220.000. DY qelsa .. Klima :KLIMATORNIK Ndrruesi i sh

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 10:25
 • VW Touran 2.0 TDI -10

  VW Touran 2.0 TDI -10

  Marka :VW Tipi :TOURAN Viti i Prodhimit :2010 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numri i uleseve: 5 Ngjyra : E HIRT METALIKE KM te kaluara : 188.000 , dy qelsa Klima :KLIMATORNIK Ndrruesi i shp

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 10:25
 • Peugeot 307 1.6 Hdi

  Peugeot 307 1.6 Hdi

  Marka :PEUGEOT Tipi : 307 Viti i Prodhimit : 2006 Lloji i Motorit : DIZEL Numri i Dyerve:5 Numri i uleseve: 7 Ngjyra :E GJELBERT KM te kaluara :210.000 ME LIBER SERVISI Klima :KLIMATRONIK Ndrruesi i s

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 10:24
 • Mercedes A clas 200 Cdi -Automatik

  Mercedes A clas 200 Cdi -Automatik

  Marka :Mercedes Tipi :A Clas 200 CDI Viti i Prodhimit :2005 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numri i uleseve: 5 Ngjyra : E HIRT METALIKE KM te kaluara : 188.000 ME LIBER SERVISI ,dy qelsa Kl

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 10:24
 • Opel Meriva 1.7 Cdti -Doganuar

  Opel Meriva 1.7 Cdti -Doganuar

  Marka :OPEL Tipi :MERIVA 1.7 Cdti Viti i Prodhimit :2007 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numri i uleseve: 7 Ngjyra : E ZEZE KM te kaluara : 178.000 me liber servisi , 2 qelsa Klima :AC Ndrrue

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 10:24
 • MERCEDES 412 SHES OSE NDRRIM ME VETUR TE VOGEL

  MERCEDES 412 SHES OSE NDRRIM ME VETUR TE VOGEL

  SHES MERCEDESIN 412 ME REGJISTRIM TE VITIT 1999 . OSE NDRROJ ME VETUR TE VOGEL LIMUZIN .

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 10:14
 • Vali-Shitet banesa afer Shkolles Gjon Sereqi

  Vali-Shitet banesa afer Shkolles Gjon Sereqi

  Vali-Shitet banesa afer Shkolles Gjon Sereqi Vali-banesa gjindet ne rrugen Ahmet Kaqiku Vali-Banesa esht kati 3 dhe posedon 95m2 ika 2+1dhom+depo+2 terasa+wc Vali- Banesa e ka qmimin e m2 500ero V

  47.500 €
  Ferizaj
  16 shkurt 09:46
 • Terrieka

  Terrieka

  Shitet terrierka esht e mir per gjueti bej ndrrim me qen tejter race ose me naj sen tjeter per me shum ne viber +37745606889

  60 €
  Ferizaj
  16 shkurt 08:48
 • Vali-Shitet Banesa mrapa Policis objekti me tulla

  Vali-Shitet Banesa mrapa Policis objekti me tulla

  Vali-Shitet Banesa mrapa Policis objekti me tulla tkuqe Vali - Banesa esht kati 2 Vali - Banesa ika 78m2 Vali - Banesa posedon 2+1dhom+wc+shpajzin+1 teras Vali - Banesa shitet komplet e mobilume si

  53.000 €
  Ferizaj
  16 shkurt 08:47
 • Vali Banese në Shëngjin 95m2 Nr/B011/2015

  Vali Banese në Shëngjin 95m2 Nr/B011/2015

  Shitet Hyrje 2 +1 me siperfaqe 95.5 metra katrore me ashensor .Hyrja ndodhet ne afresi 50 metra nga bregdeti me leje te rregullt ndertimi te leshuara nga autoritet perkatese dekumentacionin e nevojshe

  42.975 €
  Ferizaj
  16 shkurt 08:47
 • Vali-Shiten banesat te Vizioni Nr 8 Nr.B2017

  Vali-Shiten banesat te Vizioni Nr 8 Nr.B2017

  Vali-Shiten banesat te Vizioni Nr 8 Nr.B2017 Banesa nr 1 kati 5 metra 2 ika 119.40 dhoma 3+1 Banesa nr 2 kati 6 metra 2 ika 119.40 dhoma 3+1 Banesa nr 3 kati 8 metra 2 ika 92 dhoma 2+1 Qmimi i metres

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 08:44
 • N.N FIDAIMI

  N.N FIDAIMI

  Kryejm keto : Ndertime te larta dhe te uleta posedojm te gjitha mjetet e ndertimit me kualitet . Qmimet sipas marreveshjes . Per me shum informata 044/446-440 Vib:+37744/353-006

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 08:25
 • Renault Twingo 1.2 16v 75ps Eco2

  Renault Twingo 1.2 16v 75ps Eco2

  Renault Twingo 1.2i 16v 75PS Eco2 Viti 17/06/200 124057km te GARANTUARA Ne gjendje jasht zakonisht te mir Per me shum info na kontaktoni ne +37744828753 +37745602836 Mund ta vizitoni ne Bibaj - Fer

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 07:21
 • Renault Megane Karavan 1.9Dci 130Ps

  Renault Megane Karavan 1.9Dci 130Ps

  Renault Megane Karavan 1.9 Dci 130Ps Renault Megane Karavan 1.9 Dci 130Ps Viti 09/2009 Km 198550 te GARANTUARA Ne gjendje jasht zakonisht e mir Per me shum info na kontaktoni ne +37744828753 +3

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 07:21
 • Peugeot 207 1.6 Hdi 90Ps

  Peugeot 207 1.6 Hdi 90Ps

  Peugeot 207 1.6 Hdi 90PS Viti 2008 109080 km te GARANTUARA Full opcion Ne gjendje jasht zakonisht e mir Per me shum info na kontaktoni ne +37744828753 +37745602836 Mund ta vizitoni Bibaj - Feriz

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 07:21
 • Opel Corsa 1.3 Cdti 75ps ecoFLEX

  Opel Corsa 1.3 Cdti 75ps ecoFLEX

  Mund ta vizitoni te Auto Sallon ANESI Opel corsa 1.3 Cdti 75ps ecoFLEX Essentia Viti 30/12/2009 90760 km të garantume Ne gjendje jasht zakonisht e mir Per me shum info na kontaktoni ne +37744828

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 07:21
 • Seat Toledo 1.9 Tdci 105ps

  Seat Toledo 1.9 Tdci 105ps

  Mund ta vizitoni qe tani te Auto Sallon ANESI Seat Toledo 1.9 Tdi 105 Ps Reference Viti 20/04/2006 240336 Km te garantume I SAPO DOGANUAR Auto Sallon ANESI Maxhistralja FERIZAJ -BIBAJ- GJILA

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 07:21