Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Ferizaj

 • 7 foto
  ⛔️⛔️Blejm Vetura Pa Dogan Rks nga viti 2000-2019⛔️
  Vetura

  ⛔️⛔️Blejm Vetura Pa Dogan Rks nga viti 2000-2019⛔️

  Blejm

  Ferizaj Dje, 21:22
  25.000 €
 • 11 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Qender me 147 m2)514/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Qender me 147 m2)514/19

  Shitet Banesa ne Rr.Sejdi Sejdiu Ne Qender: Banesa ka 147 m2  dhe ka pamjen nga rruga kryesore. Bane

  Ferizaj Dje, 21:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ringa (Shitet Shtepia me 11Ari Rr.Gjilanit)221/15
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia me 11Ari Rr.Gjilanit)221/15

  Shitet Shtepia me 11 Ari Oborr dhe shtepi 3 katshe ne Rr.Gjilanit Kati:1Sallon Kuzhine Dhome Gjumi

  Ferizaj Dje, 21:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUDI 80
  Vetura

  AUDI 80

  shitet audia ne gjendje te rregullt benzin 1.8 . baj ndrrim me dyr te dhomave ose me dritare te

  Ferizaj Dje, 21:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA lokali 35m2 K përdhesë 47/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA lokali 35m2 K përdhesë 47/16L

  Shitet ;Lokali Kuadraturë;35m2 Kati;Pëdhesë Adresa; Rexhep Bislimi- te Eurogoma Infrastrukturë;E ko

  Ferizaj Dje, 21:22
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  FITNESI MODERN NE SHITJE
  Paisje per sport

  FITNESI MODERN NE SHITJE

  Shitet Qendra e Dobësimit XBODY e vetmja e keti lloji ne Kosovë Qendra shitet e kompletuar

  Ferizaj Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qendra e dobësimit Ferizaj
  Paisje per sport

  Qendra e dobësimit Ferizaj

  Shitet Qendra e Dobësimi XBODY Ferizaj e kompletuar Shitet komplet me Lokal dhe vetem Mjetet Pres

  Ferizaj Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Lagje te Re)534/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten Banesat ne Lagje te Re)534/19

  Shiten Banesat ne Lagje te Re: B1:89.06 K.4-te Urban Cons.. B2:89.06 K.60-te Urban Cons.. Banesat ja

  Ferizaj Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA SHITET SHTEPIA900m2+9ARI Rr.ALBANIA-FR 213/17
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA900m2+9ARI Rr.ALBANIA-FR 213/17

  Shitet: Shtëpia Kuadraturë :900m2 Oborr: 9 ari Adresa:Rr. Albania Ferizaj Shtepia posedon teras, po

  Ferizaj Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-SHITET BANESA 82.63m2 RR.DRITON ISLAMI 252/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 82.63m2 RR.DRITON ISLAMI 252/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 82.63 m2 Kati;V Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma

  Ferizaj Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 90.98m2 ne Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 90.98m2 ne Ferizaj

  Shitet; Banesa Kuadraturë; 90.98 m2 Kati; -V- Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhina,dy dho

  Ferizaj Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA Shitet Shtëpa me 4 ari Rr.H.Prishtina177/17SH
  Shtepi / Vila

  LINA Shitet Shtëpa me 4 ari Rr.H.Prishtina177/17SH

  Shitet: Shtepia 320m2 +4ari toke 3 Kat Banimi ;Organimi Mbrendshem Sallon me kuzhine,7 dhoma gjumi D

  Ferizaj Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet shtepia me 2.78 ari Rr.Reçakut-Feri
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia me 2.78 ari Rr.Reçakut-Feri

  Shitet:Shtëpia Kate:2 kateshe Siperfaqe;170 m2 Oborr:2.87ari Adresa:Rr.Recakut Pronar shqiptar. Do

  Ferizaj Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet banesa 96.5m2 Ferizaj 275/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 96.5m2 Ferizaj 275/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 96.5 m2 Kati;III Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhom

  Ferizaj Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  LINA-Shiten dy shtepi 2katshe+28ari ne Terrn234/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shiten dy shtepi 2katshe+28ari ne Terrn234/17

  Shiten dy Shtepi 150 m2 te mobiluara Kati i par - Sallon ,kuzhine, nje dhome Kati i dyte - Tre dhom

  Ferizaj Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Ferizaj-Lagje te Re)526/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Ferizaj-Lagje te Re)526/19

  Shitet Banesa ne Lagje te Re-te Swiss Invest: Banesa ka 89.7 m2 dhe eshte ne K.10. Banesa ka Sallo

  Ferizaj Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa Mbrapa Sh.Gjon Sereqi)454/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa Mbrapa Sh.Gjon Sereqi)454/18

  Shitet Banesa 64 m2 mbrapa shkolles Gjon Sereqi: Banesa eshte ne Katin e 1. Banesa ka -Sallon,Kuzhin

  Ferizaj Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  RINGA(SHITEN BANESAT NE RR.EMIN DURAKU)357/17
  Apartment / Banesa

  RINGA(SHITEN BANESAT NE RR.EMIN DURAKU)357/17

  Shiten Banesat ne Rr.Emin Duraku. Banesat kane m2 te ndryshme si: A1:89.10m2. A2:121.80m2. A3:97.30m

  Ferizaj Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj,Lipjan,Prishtine)
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj,Lipjan,Prishtine)

  KODI-512/19 Shiten Banesat ne Ferizaj,Lipjan,Prishtine.. Banesat ne Ferizaj Jane: B1.128 m2 K,5 Te U

  Ferizaj Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Lina-Shitet banesa 133.3m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  Lina-Shitet banesa 133.3m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 133.3 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla perball Qerdhes

  Ferizaj Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 119.5m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 119.5m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 119.5 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla perball Qerdhes n

  Ferizaj Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 90.90m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 90.90m2 ne kate te ndryshme

  Shiten: Banesat Kuadratura: 90.90m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 94.45m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 94.45m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 94.45 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. \'Driton Islami\' mbrapa stacioni

  Ferizaj Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 107m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 107m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 107 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla ne Ferizaj Organiz

  Ferizaj Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet banesa 89m2 kat VII Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 89m2 kat VII Ferizaj

  Shitet : Banesa Kuadraturë: 89m2 Kati: -VIII- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dh

  Ferizaj Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET BANESA 110m2 TE EURO INVEST5 237/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 110m2 TE EURO INVEST5 237/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 110m2 Kati;X Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tri dhoma g

  Ferizaj Dje, 21:20
  55.000 €
 • 9 foto
  LINA-Shitet shtepia 2katshe Radivojc-Viti 226/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 2katshe Radivojc-Viti 226/17

  Shitet Shtëpia 2Katshe me 10ari toke Kati I:Sallo,kuzhine,nje dhome gjumi,banjo,terase Kati II:dy dh

  Ferizaj Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet shtepia 3katshe+7.5ari ne Llojza232/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 3katshe+7.5ari ne Llojza232/17

  Shitet Shtëpia 3Katshe 226m2 me 7.5ari toke kati I:sallon me kuzhine,nje banjo kati II;3dhoma gjumi

  Ferizaj Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA banesa 86.8m2 K VI Lagje te Re 104 16
  Apartment / Banesa

  LINA banesa 86.8m2 K VI Lagje te Re 104 16

  Shitet;Banesa Kuadratura:86.8m2 Kati; VI-të Organizimi i mbrendshëm:Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma

  Ferizaj Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI TROPLAST GJERSISE 70 mm ME 6 FUSHA TERMIKE DHE

  Ferizaj Dje, 21:19
  60 €
 • 6 foto
  Ringa(Shitet shtepia ne Rr.Tomas Mandela)244/16
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shitet shtepia ne Rr.Tomas Mandela)244/16

  Shitet shtepia ne rrugen Tomas Mandela . Shtepia eshte 3 kat me 6 dhoma gjumi sallon kuzhine dhome

  Ferizaj Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  LINA-Shitet shtëpia ekskluzive me 4.14 ari179/17SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia ekskluzive me 4.14 ari179/17SH

  Shitet: shtëpia dy kateshe Ekzkluzive e mobiluar Kuadratur:220m2 4.14 Ari Toke se bashku me shtepi.

  Ferizaj Dje, 21:19
  250.000 €
 • 4 foto
  LINA-Shitet banesa 76.50m2 kate ndrysh.Rr.Emin.D
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 76.50m2 kate ndrysh.Rr.Emin.D

  Shiten: Banesat-Blloku B1 Kuadratura: 76.50m2 Kati:Perdhese Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë

  Ferizaj Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 98.3m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 98.3m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 98.3 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. 12 Qershori ne Ferizaj Organizimi

  Ferizaj Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 84m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 84m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 84 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. Hysen Terpeza ne Ferizaj Organizimi

  Ferizaj Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet banesa 64.60m2 kate ndryshme\"Toni\"
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 64.60m2 kate ndryshme\"Toni\"

  Shitet: Banesa Kuadratura: 64,60m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA-SHITET BANESA 124.60m2 RR.EMIN DURAKU 268/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 124.60m2 RR.EMIN DURAKU 268/17

  Shitet; Banesa Kuadrature; 124.60m2 Kati: IV Organizimi i mbrendshem;Qendrimi ditor+kuzhine,3 dhoma

  Ferizaj Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET Shtëpia 4ari oborr Rr.Sherif Frangu
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpia 4ari oborr Rr.Sherif Frangu

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 200m2 Oborrë; 4 ari Organizimi i mbrendshem: K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë,

  Ferizaj Dje, 21:19
  145.000 €
 • 9 foto
  LINA-SHITEN DY SHTEPI+7ARI TOKE RR.E.HADRI 216/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITEN DY SHTEPI+7ARI TOKE RR.E.HADRI 216/17

  Shiten dy Shtepi: 270m2 - Dy kateshe e gjysme Kati i par - Sallon ,kuzhine, wc dhe banjo. Kati i dyt

  Ferizaj Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shitet banesa 78 m2 me terase 55 m2 ne qytet
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 78 m2 me terase 55 m2 ne qytet

  Shitet: Banesa e mobiluare Kuadraturë: 78 m2 plus terasa 55 m2 Kati:-I-rë Organizimi i mbrendshëm:

  Ferizaj Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA me Lokale në qender te qytetit
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA me Lokale në qender te qytetit

  Shitet: Shtepia me Lokale me 2.4 ari vend,në qender te qyteteti në Rr:Deshmoret e Kombit-Ferizaj Kua

  Ferizaj Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-SHITET BANESA 110 m2 te E.Invest Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 110 m2 te E.Invest Ferizaj

  Shitet:Banesa Kuadraturë: 110.04 m2 Kati: I,VII dhe IX Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimi ditorë b)

  Ferizaj Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA banesat 79 m2 në qendër të qytetit Fer
  Apartment / Banesa

  LINA banesat 79 m2 në qendër të qytetit Fer

  Shiten:Banesat ekskluzive Hapësirë:79.15 m2 Kati: në kate të ndryshme Organizimi i mbrendshëm:Dhomë

  Ferizaj Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iveco nga Zvicrra - Viti 2001 - Me Dogane
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco nga Zvicrra - Viti 2001 - Me Dogane

  Shes kamion Iveco, 4 aks, viti 2001, i ardhur nga Zvicrra (CH), me Dogane te Paguar. Kamioni eshte n

  Ferizaj Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 64m2 Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 64m2 Ferizaj

  Shitet:Banesa Kuadraturë:64 m2 Kati:-II- Organizimi: Nje dhomë gjumi,sallon+kuzhinë,wc+b dhe terasë

  Ferizaj Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 134.3m2 ne kate te Ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 134.3m2 ne kate te Ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 134.3 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla perball Qerdhes n

  Ferizaj Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 96.5m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 96.5m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 96.5 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla perball Qerdhes ne

  Ferizaj Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 133m2 kate ndrysh. Rr.A.Kaqiku
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 133m2 kate ndrysh. Rr.A.Kaqiku

  Shitet: Banesa Kuadratura: 133.80m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 95m2 kate te ndrysh.Rr.Emin.D
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 95m2 kate te ndrysh.Rr.Emin.D

  Shiten: Banesat-Blloku B1 Kuadratura: 95m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë

  Ferizaj Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet banesa 80m2 ne Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 80m2 ne Ferizaj

  Shitet: Banesa Kuadratur:80 m2 Kati: VII Gjendja: E Gatshme Organizimi i mbrendeshm: qendrimi ditor+

  Ferizaj Dje, 21:18
  Me Marrveshje