Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Ferizaj

 • 7 foto
  LINA-SHITET DHE IPET ME QERA LOKALI 82m2 73/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET DHE IPET ME QERA LOKALI 82m2 73/16L

  Shitet Lokali dhe Ipet me qera Kuadraturë;82m2 Kati;Pëdhesë Adresa;Rr.Gjon Sereqi Infrastrukturë;E k

  Ferizaj Dje, 22:05
  1.780 €
 • 8 foto
  LINA-Ipet objekti me qera 375m2 Rr.B.Ademi 110/16
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Ipet objekti me qera 375m2 Rr.B.Ademi 110/16

  Jepet me Qera Objekti 375m2-3kate Adressa;Rr.Brahim Ademi Pronar;Shqiptar Dokumentacion;Në Rregullë

  Ferizaj Dje, 22:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet Lokali 125m2 kati -I- 106/16
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 125m2 kati -I- 106/16

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 125m2 kat -I- Adresa: Vellezerit Gervalla Ferizaj Pronari: Shqiptarë dhe

  Ferizaj Dje, 22:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ringa(Shiten Villat ne Brezovice)293/17
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shiten Villat ne Brezovice)293/17

  Shiten Villat ne Brezovice me nga 165m2. Kati 1 80m2 kurse kati 2 85m2. Villat jane ne ndertim e sip

  Ferizaj Dje, 22:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA IPET LOKALI ME QERA 110m2 rrg GREMES 05/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA IPET LOKALI ME QERA 110m2 rrg GREMES 05/16L

  Ipet me qera lokali i cili ka 110m2 hapësirë për biznes. Lokali është në Përdhesë dhe ka parkim dhe

  Ferizaj Dje, 22:04
  400 €
 • 3 foto
  LINA SHITET LOKALI 40m2 Rr.AHMET KAQIKU-FR 54/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA SHITET LOKALI 40m2 Rr.AHMET KAQIKU-FR 54/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 40m2 Adresa: Rr.Ahmet Kaqiku Pronari: Shqiptarë Dokumentacioni;Në rregul

  Ferizaj Dje, 22:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shitet Objekti 4kate+4ari Rr.Nerodimes 101/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Objekti 4kate+4ari Rr.Nerodimes 101/17

  Shitet:Objekti 1500m2 Parcela:4ari oborr Organizimi:Sallê dasmash Me kuzhinë moderne 13 dhoma të m

  Ferizaj Dje, 22:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shiten 3Lokale Rr.Vellezerit Gervalla 101/16
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shiten 3Lokale Rr.Vellezerit Gervalla 101/16

  Shiten:3Lokale Adresaa:Rr.Vellezerit Gervalla Kuadratura:77.34m2,75.07m2,76.40m2 Dokumentacioni:Ne r

  Ferizaj Dje, 22:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-SHITET LOKALI 51m2 RR.TE VAROSHIT 91/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET LOKALI 51m2 RR.TE VAROSHIT 91/17

  Shitet:Lokali Adresaa:Rr.Varoshit Kuadratura:51m2 Dokumentacioni:Ne rregull Pronari : Shqipetar. N

  Ferizaj Dje, 22:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA HOTEL MUHAXHERI 900m2 FR 57/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA HOTEL MUHAXHERI 900m2 FR 57/16L

  Shitet: Restaurant+Hotel Muhaxheri Hapësira komplet 900m2 Objekti eshte 5kate 15 -Dhomat e mobilua

  Ferizaj Dje, 22:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet Lokali 50m2 ne Zenel Hajdin 102/L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 50m2 ne Zenel Hajdin 102/L

  Shitet ;Lokali Kuadraturë;50 m2 Kati;perdhese Adresa;Rruga Zenel Hajdini (afër Shkolles Ahmet Hoxha)

  Ferizaj Dje, 22:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet objekti ne Magjistrale per Shkup100/16
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet objekti ne Magjistrale per Shkup100/16

  Shitet:Objekti 500m2 Parcela:4.44ari oborr Ky objekt plotson kushtet për shumë veprimtari biznesi. O

  Ferizaj Dje, 22:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-SHITET Lokali 50m2 Rr 12Qershori Ingineering
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET Lokali 50m2 Rr 12Qershori Ingineering

  Shitet Lokali me 50 m2 Rr.12 Qershori Te ingineering Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA

  Ferizaj Dje, 22:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-SHITET LOKALI 28m2 RR.GJON SEREQI 85/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET LOKALI 28m2 RR.GJON SEREQI 85/17

  Shitet:Lokali Adresaa:Rr.Gjon Sereqi Kuadratura:28m2 Dokumentacioni:Ne rregull Pronari : Shqipetar.

  Ferizaj Dje, 22:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA shitet Objekti 300m2 me 40 ari Toke Prelez
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA shitet Objekti 300m2 me 40 ari Toke Prelez

  Shitet: Objekti 300m2 me 40ari Toke Infrastrukture,rryme,gjendet vetem 50m nga magjistralja,i persht

  Ferizaj Dje, 22:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet Lokali 200 m2 në qendër të Gjilanit
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 200 m2 në qendër të Gjilanit

  Shitet:Lokali Siperfaqe: a) podrumi 50 m2 i shfrytzushem b) Lokali përdhesë 150 m2 dhe terasa (pron

  Ferizaj Dje, 22:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET BANESA 94m2 KATI VII RR.R.BISLI 238/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 94m2 KATI VII RR.R.BISLI 238/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 94m2 Kati;VII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma g

  Ferizaj Dje, 22:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA IPEN ME QERA 4LOKALE RR.V.GERVALLA 60/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA IPEN ME QERA 4LOKALE RR.V.GERVALLA 60/16L

  Ipen me qera Lokalet 25m2 -60m2 Hapësirë e përshtatshme për biznese si:ordinanca,laborator,barnatore

  Ferizaj Dje, 22:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-SHITET LOKALI DHE BODRUMI RR.V.GERVALLA 76/16
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET LOKALI DHE BODRUMI RR.V.GERVALLA 76/16

  Shitet: Lokali 54.55m2 dhe Bodrumi 73m2 Hapësirë e përshtatshme për biznese te ndryshme Lokali është

  Ferizaj Dje, 22:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA Shitet 56m2 kati 5
  Apartment / Banesa

  LINA Shitet 56m2 kati 5

  🏢Shitet Banesa 56m2 në katin V. ✅Eshtë e gatshme për banim. 📌Gjendët në njëren nga zonat më të per

  Ferizaj Dje, 22:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet dhe Ipet me qera Lokali 63m2 Ferizaj
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet dhe Ipet me qera Lokali 63m2 Ferizaj

  Shitet dhe Ipet me qera Lokali 63m2 kati i -I- re Adresa:Rr.Neredimes-Ferizaj Ky Lokal i plotson

  Ferizaj Dje, 22:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET OBJEKTI NE RR.ENVER TOPALLI 83/16
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET OBJEKTI NE RR.ENVER TOPALLI 83/16

  Shitet:Objekti 3000 m2 dhe disa objekte ndihmëse Parcela: 1 hektarê. Organizimi:Sallê dasmash me 600

  Ferizaj Dje, 22:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 113m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 113m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 113.06 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. Kemaj Hetemi ne Ferizaj Organizi

  Ferizaj Dje, 22:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET LOKALI 540m2 Rr. VAROSHIT 56/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET LOKALI 540m2 Rr. VAROSHIT 56/16L

  Shitet: Lokali 540m2 Hapësirë e përshtatshme për biznese te ndryshme. Lokali është në katin përdhes

  Ferizaj Dje, 22:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA SHITET BANESA 103m2 NE QENDER-FR 205/17B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITET BANESA 103m2 NE QENDER-FR 205/17B

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 103m2 Kati:-VI-të Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre d

  Ferizaj Dje, 22:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Cisco...(Cybersecurity, CCNA(rrjeta). C++. etj.
  Sherbime

  Cisco...(Cybersecurity, CCNA(rrjeta). C++. etj.

  Akademia Lokale e Ciscos (DataProgNet IT academy) eshte e licensuar nga Akademia e Ciscos qysh nga v

  Ferizaj Dje, 22:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA BANESA 130m2 K përdhesë Vizioni7 08/16
  Apartment / Banesa

  LINA BANESA 130m2 K përdhesë Vizioni7 08/16

  Shitet;Banesa Kuadratura:130m2 Kati; Përdhesë Organizimi i mbrendshëm:Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dh

  Ferizaj Dje, 22:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shitet shtepia TM ne Lagjen Iliria 255/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia TM ne Lagjen Iliria 255/17

  Shitet : Shtepia dy kateshe 220m2 Oborri: 3ari Adresa: Lagjia Iliria Ferizaj Pronari: Shqiptar dhe m

  Ferizaj Dje, 22:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa garsoniere 35m2 te Muhaxheret 01/19
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa garsoniere 35m2 te Muhaxheret 01/19

  Banesa ndodhet ne katin e pare ndodhet afer xhamise,banesa eshte ne ndertim e siper Cmimi:1020 euro

  Ferizaj Dje, 22:00
  1.000 €
 • 7 foto
  LINA-Shiten Banesat 102m2 dhe 59m2 në Lagjen e re
  Apartment / Banesa

  LINA-Shiten Banesat 102m2 dhe 59m2 në Lagjen e re

  Shiten : Banesat Kuadraturë: 103 m2 dhe 59m2 Katet;VII,VIII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë

  Ferizaj Dje, 22:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet Shtepia -I- kateshe me 4ari oborr
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Shtepia -I- kateshe me 4ari oborr

  Shitet Shtëpia 1 Katshe me 4 ari toke Lagja eshte me infrastrukture komplete Adressa;Rr Sylejman Vok

  Ferizaj Dje, 22:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  LINA-Shitet shtepia+3.65ari toke Rr,Varoshit242/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia+3.65ari toke Rr,Varoshit242/17

  Shitet Shtëpia 2Katshe 230m2 me 3.65ari toke kati I:sallon me kuzhine,nje banjo,nje dhome. kati II;3

  Ferizaj Dje, 22:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-Shitet LOKALI 94m2 NE LAGJE TE RE 62/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet LOKALI 94m2 NE LAGJE TE RE 62/16L

  Shitet: Lokali 94m2 Hapësirë e përshtatshme për biznese si:ordinanca,laborator,barnatore etj. Lokali

  Ferizaj Dje, 22:00
  950 €
 • 4 foto
  LINA-Ipet me qera Pllaci me 15ari
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Ipet me qera Pllaci me 15ari

  Ipet me qer : Pllaci me 15ari Adresaa: Mrapa Lales -Ferizaj Dokumentacioni:Ne rregull Pronari : Shq

  Ferizaj Dje, 21:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet banesa 97.30m2 kate ndrysh.Rr.Emin.D
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 97.30m2 kate ndrysh.Rr.Emin.D

  Shiten: Banesat-Blloku A3 Kuadratura:,97.30m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi dit

  Ferizaj Dje, 21:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet shtepia+11ari toke Rr.Fan Noli 243/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia+11ari toke Rr.Fan Noli 243/17

  Shitet Shtëpia 2Katshe 150m2 me 11ari toke kati I:sallon me kuzhine kati II;3dhoma gjumi + nje banjo

  Ferizaj Dje, 21:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA SHITET BANESA 96.09m2 LAGJJE TE RE-FR 208/17B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITET BANESA 96.09m2 LAGJJE TE RE-FR 208/17B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 96.09m2 Kati;IV Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma

  Ferizaj Dje, 21:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-SHITEN DY SHTEPI me 6Ari oborr 122/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITEN DY SHTEPI me 6Ari oborr 122/16SH

  Shiten;Shtëpitë Oborrë; 6 ari Organizimi i mbrendshem:Sallon,kuzhinë,4 dhoma gjumi,wc+banjo. Adress

  Ferizaj Dje, 21:59
  185.000 €
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 94m2 kati VIII Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 94m2 kati VIII Ferizaj

  🏢Shitet Banesa 94m2 në katin VIII. ✅Eshtë në ndërtim e sipër. 📌Gjendët në njëren nga zonat më të p

  Ferizaj Dje, 21:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ringa (Shitet Objekti ne Shterpce-Brezovice)143/19
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Objekti ne Shterpce-Brezovice)143/19

  Shitet Objelti ne Shterpce-Brezovice. Objekti Posedon Pompen e Derivateve dhe ka Afersisht rreth 18

  Ferizaj Dje, 21:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET LOKALI 59m2 RR.V.GERVALLA 92/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET LOKALI 59m2 RR.V.GERVALLA 92/17

  Shitet:Lokali Adresaa:Rr.Vellezerit Gervalla Kuadratura:59m2 Dokumentacioni:Ne rregull Pronari : Shq

  Ferizaj Dje, 21:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-SHITET LOKALI 30m2 TE VIVA 86/16
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET LOKALI 30m2 TE VIVA 86/16

  Shitet:Lokali Adresaa:Te Viva-Fr Kuadratura:30m2 Eshte i leshuar me qera Dokumentacioni:Ne rregull

  Ferizaj Dje, 21:58
  90.000 €
 • 11 foto
  LINA-SHITET OBJEKTI 600m2+15ARI TOKE 93/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET OBJEKTI 600m2+15ARI TOKE 93/17

  Shitet:Objekti 600m2 15ari Toke Adresa:Rr.Pleshines-Ferizaj Ky objekt i plotson kushtet edhe për shu

  Ferizaj Dje, 21:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA SHITET LOKALI 106.32m2 +Terase 17.95m2 75/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA SHITET LOKALI 106.32m2 +Terase 17.95m2 75/16L

  Shitet: Lokali Kuadratur: 106.32 m2 Kati:Përdhesë Adresa: Rr:Dimtrie Tucovic Lokali posedon dhe tera

  Ferizaj Dje, 21:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ringa (Shitet Banesa Mbrapa Gjykates)539/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa Mbrapa Gjykates)539/19

  Shitet Banesa te Ganirosha te Objekti i 2. Banesa ka 121.36 m2 K.4. Banesa ka Sallon,Kuzhine,3 Dhoma

  Ferizaj Dje, 21:57
  65.000 €
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 110m2 kati -XII-
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 110m2 kati -XII-

  🏢Shitet Banesa 110m2 në katin -XII- ✅Eshtë në ndërtim e sipër. 📌Gjendët në njëren nga zonat më të

  Ferizaj Dje, 21:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Qender Shterpc)332/19
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Qender Shterpc)332/19

  Shitet Shtepia ne Qender te Shterpces: Shtepia Gjendet Rreth Rruges Kryesore. Shtepia ka 3.20 ari

  Ferizaj Dje, 21:57
  180.000 €
 • 4 foto
  Ringa(Shiten Lokalet perball Spitalit)107/16
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shiten Lokalet perball Spitalit)107/16

  Shiten lokalet ne Rr.Ramadan Rexhepi me siperfaqe nga 340m2 , 120m2, 90m2 dhe 50m2. Lokalet jane ne

  Ferizaj Dje, 21:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 158.90m2 kate te ndryshme\"Toni\"
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 158.90m2 kate te ndryshme\"Toni\"

  Shitet: Banesa Kuadratura: 158.90m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Dje, 21:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 108.30m2 kate te ndryshme\"Toni\"
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 108.30m2 kate te ndryshme\"Toni\"

  Shitet: Banesa Kuadratura: 108.30m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Dje, 21:57
  Me Marrveshje