Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Ferizaj

 • 9 foto
  Golf 5 1.9 TDI-2008 United
  Vetura

  Golf 5 1.9 TDI-2008 United

  Shes Golf 5 Motorri>1.9-TDI Modeli-United I saposervisuar I rexhistruar Rks Viti i prodhimit-2008

  Ferizaj Sot, 15:42
  6.700 €
 • 9 foto
  Peugeot 308-HDI
  Vetura

  Peugeot 308-HDI

  Shes Peugeot 308 Motorri>1.6-Dizell Manual Klimatronik Tempomat Dogan Homologim te paguara Viti i

  Ferizaj Sot, 15:42
  5.900 €
 • 9 foto
  Audi A4 1.9-TDI
  Vetura

  Audi A4 1.9-TDI

  Shes Audi A4 Motorri-1.9-Dizell Manual Klimatronik Karriga me nxemje Senzora parkimi Me dogan te pag

  Ferizaj Sot, 15:42
  7.200 €
 • 3 foto
  Shes spojler ansor per Mercedes Atego i ri
  Kamionë

  Shes spojler ansor per Mercedes Atego i ri

  Shes spojler ansor per Mercedes Atego esht i ri pa perdor i ardhur nga gjermania

  Ferizaj Sot, 15:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw t5
  Kamionë

  Vw t5

  Vw T 5 1 .9 tdi Viti i prodhimit 2004 Abs asr gjamat dhe pasqyret me rryme 220.000 km me liber t

  Ferizaj Sot, 15:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi A8-Dizell-Automatik
  Vetura

  Audi A8-Dizell-Automatik

  Shes Audi A8 Motorri 2.5-TDI Automatik Klimatronik Nxemje ne karriga Ulset-Lekur E rexhistruar Rks V

  Ferizaj Sot, 15:42
  3.100 €
 • 8 foto
  VW Touran 2.0-TDI-DSG
  Vetura

  VW Touran 2.0-TDI-DSG

  Shes VW Touran Motorri 2.0-Dizell Automatik Klimatronik I rexhistruar Rks Viti i prodhimit Qmimi:540

  Ferizaj Sot, 15:42
  5.400 €
 • 11 foto
  VW Golf 6 2010-TDI
  Vetura

  VW Golf 6 2010-TDI

  Shes Golf 6 Motorri>1.6-TDI Klim Viti i prodhimit>2010 I rexhistruar Rks Qmimi>6900-Euro Ko

  Ferizaj Sot, 15:42
  6.900 €
 • 4 foto
  SHES PJES PER MERCEDES 609 sanaku+ rampa HBB
  Kamionë

  SHES PJES PER MERCEDES 609 sanaku+ rampa HBB

  Shes pjes per mercedes 609 tel ±383/44-731-320 wiber

  Ferizaj Sot, 15:42
  1 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI TROPLAST GJERSISE 70 mm ME 6 FUSHA TERMIKE DHE

  Ferizaj Sot, 15:41
  60 €
 • 2 foto
  Komod 75 cm Vetem - 180 Euro
  Vetura

  Komod 75 cm Vetem - 180 Euro

  Vaska Komod me lavaman klasik prej 250 Ne 180 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,

  Ferizaj Sot, 15:41
  180 €
 • 0 foto
  Tush Bateri - Vetem 10 Euro - Mbyllje lokalit
  Vetura

  Tush Bateri - Vetem 10 Euro - Mbyllje lokalit

  Vaska Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6,530,535,630 A,S,D,F,G,H,J,K,L

  Ferizaj Sot, 15:41
  10 €
 • 3 foto
  Skuter honda 125cc - 1992
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter honda 125cc - 1992

  Shes skuter honda i posardhur nga zvicrra me dogan gjendje te rregullt 23000km te kaluara per ma shu

  Ferizaj Sot, 15:41
  500 €
 • 7 foto
  Vw t 5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vw t 5

  Vw T5 1.9 tdi Viti i prodhimit 2005 I sapo ardhur nga zvicra Me dogane te paguar. Ka 4 dyer me

  Ferizaj Sot, 15:41
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Mercedes Atego 815 viti 2004 me dogan
  Kamionë

  Shitet Mercedes Atego 815 viti 2004 me dogan

  Shitet Mercedes Atego 815 viti 2004 i ardhur nga gjermania me dogan te paguar ne gje dje shum te mir

  Ferizaj Sot, 15:41
  1 €
 • 11 foto
  Shitet MAN 12.210 FRIGO viti 2006 me dogan
  Kamionë

  Shitet MAN 12.210 FRIGO viti 2006 me dogan

  Shitet MAN 12.210 viti 2006 frigo deri -30 318500km me libra servisi pesha bartese e lejuar 4700kg

  Ferizaj Sot, 15:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa 3 Banesa Mbrapa Gjykates 336/17
  Apartment / Banesa

  Ringa 3 Banesa Mbrapa Gjykates 336/17

  Shiten 3 banesa mbrapa gjykates te Unioni Invest. Banesat kan m2 si :54.46m2 ,81.70m2 dhe 92.09m2 dh

  Ferizaj Sot, 15:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa(Shiten Banesat ne Qender te Qytetit)263/16
  Apartment / Banesa

  Ringa(Shiten Banesat ne Qender te Qytetit)263/16

  Shiten Banesat dhe Lokalet ne qender te qytetit. Banesat dhe Lokalet gjinden mbrapa komunes. Banesat

  Ferizaj Sot, 15:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Komod 65 cm
  Vetura

  Komod 65 cm

  Vaska Qmimi prej 180 ne 120 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6

  Ferizaj Sot, 15:40
  120 €
 • 0 foto
  Komod 65 cm
  Vetura

  Komod 65 cm

  Vaska Qmimi prej 140 ne 90 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6,

  Ferizaj Sot, 15:40
  90 €
 • 3 foto
  Mbyllje Lokalit Komod Mediapan
  Vetura

  Mbyllje Lokalit Komod Mediapan

  Vaska Qmimi prej 200 ne 150 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X

  Ferizaj Sot, 15:40
  150 €
 • 0 foto
  Mbyllje Lokalit Kabin 90x90 cm
  Vetura

  Mbyllje Lokalit Kabin 90x90 cm

  Vaska Qmimi prej 150 ne 100 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X

  Ferizaj Sot, 15:40
  100 €
 • 1 foto
  Mbyllje Lokalit Vask 170x70 cm
  Vetura

  Mbyllje Lokalit Vask 170x70 cm

  Vaska Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6,530,535,630 A,S,D,F,G,H,J,

  Ferizaj Sot, 15:40
  350 €
 • 0 foto
  Fontan muri nga 250 ne Vetem 150 Euro
  Vetura

  Fontan muri nga 250 ne Vetem 150 Euro

  Vaska Fontan Muri me xham nga 250 Euro ne vetem 150 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,B

  Ferizaj Sot, 15:40
  150 €
 • 0 foto
  Fontan Muri vetem 110 Euro - Mbyllje lokalit
  Vetura

  Fontan Muri vetem 110 Euro - Mbyllje lokalit

  Vaska Fontan Muri Kardier nga 150 Ne vetem 110 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3

  Ferizaj Sot, 15:40
  110 €
 • 0 foto
  Fontan Muri Vetem 90 Euro - Mbyllje Lokalit
  Vetura

  Fontan Muri Vetem 90 Euro - Mbyllje Lokalit

  Vaska Fontan Muri Nga 130 Ne Vetem 90 Euro - Mbyllje Lokalit Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUD

  Ferizaj Sot, 15:40
  90 €
 • 1 foto
  Komod 60 cm - Mbyllje lokalit - 70 Euro
  Vetura

  Komod 60 cm - Mbyllje lokalit - 70 Euro

  Vaska Komod 60 cm nga 120 ne Vetem 70 Euro! Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X

  Ferizaj Sot, 15:40
  70 €
 • 3 foto
  Komod 120 cm Nga 430 Ne vetem 250 Euro
  Vetura

  Komod 120 cm Nga 430 Ne vetem 250 Euro

  Vaska Komod 120 cm Nga 430 Ne vetem 250 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,

  Ferizaj Sot, 15:40
  250 €
 • 3 foto
  Lvaman nga 90 Euro ne vetem 45 Euro
  Vetura

  Lvaman nga 90 Euro ne vetem 45 Euro

  Vaska Lvaman nga 90 Euro ne vetem 45 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,

  Ferizaj Sot, 15:40
  45 €
 • 1 foto
  Vask 130x130 cm Vetem 80 Euro
  Vetura

  Vask 130x130 cm Vetem 80 Euro

  Vaska Vask 130x130 cm akrill nga 160 Euro ne vetem 80 Euro esht ansorja e vrane Rruga Vllezrit Ge

  Ferizaj Sot, 15:40
  80 €
 • 1 foto
  Fontan Muri nga 100 Euro ne Vetem 60 Euro
  Vetura

  Fontan Muri nga 100 Euro ne Vetem 60 Euro

  Vaska Fontan Muri Sanica Nga 100 Euro ne 60 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5

  Ferizaj Sot, 15:40
  60 €
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa Mbrapa Sh.Gjon Sereqi)454/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa Mbrapa Sh.Gjon Sereqi)454/18

  Shitet Banesa 64 m2 mbrapa shkolles Gjon Sereqi: Banesa eshte ne Katin e 1. Banesa ka -Sallon,Kuzhin

  Ferizaj Sot, 15:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Urgjent Shiten Banesat )491/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Urgjent Shiten Banesat )491/19

  Shiten Banesat ne Rr.Halim Spahia: Banesat nuk jane te gatshme per banim. Banesat kane pamje shume t

  Ferizaj Sot, 15:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mbyllje Lokalit Kabin 90x90 cm 6mm Xham
  Vetura

  Mbyllje Lokalit Kabin 90x90 cm 6mm Xham

  Vaska Qmimi prej 200 ne 140 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X

  Ferizaj Sot, 15:39
  150 €
 • 0 foto
  Ringa (Shiten Banesat PentHouse)524/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten Banesat PentHouse)524/19

  Shiten Banesat PentHouse: Banesat Gjenden Ne Lagje te Re. Banesat jane Perball Kinemas-2. Banesat ka

  Ferizaj Sot, 15:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ringa (Shiten 3 Banesa ne Rr.Deshm-Kombit)542/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten 3 Banesa ne Rr.Deshm-Kombit)542/19

  (Shiten 3 Banesa ne Rr.Deshmoret e Kombit)542/19: B1.132 m2 B2.95,30 m2 B3.95,30 m2 +Podrum me 99 m

  Ferizaj Sot, 15:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721

  Japim tenda, tavolina, karrika, me qera per ahengje te ndryshme dhe ceremoni te ndryshme. Posedojme

  Ferizaj Sot, 15:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ringa (Shitet Objekti mbrapa Motrav Binjake)147/19
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Objekti mbrapa Motrav Binjake)147/19

  Shitet Objekti ne Hyrje te Prishtines,Saktesisht Mbrapa Motrav Binjake,Magj Fr,Pr. Objekti ka 10 Ar

  Ferizaj Sot, 15:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Lokali ne Qender te Ferizajit)146/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Lokali ne Qender te Ferizajit)146/19

  Shitet Lokali ne Qender te Ferizajit te Shk,Jeronim De Rada: Lokali gjendet rreth rruges kryesore D

  Ferizaj Sot, 15:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Qender Shterpc)332/19
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Qender Shterpc)332/19

  Shitet Shtepia ne Qender te Shterpces: Shtepia Gjendet Rreth Rruges Kryesore. Shtepia ka 3.20 ari

  Ferizaj Sot, 15:37
  180.000 €
 • 0 foto
  Ringa (Urgjent Shitet Banesa ne Rr.Gjilani)511/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Urgjent Shitet Banesa ne Rr.Gjilani)511/19

  Shitet Urgjent Banesa ne Rr.Gjilanit Ndertim i Ri. Banesa gjendet afer Kishes.. Banesa ka 60 m2 e

  Ferizaj Sot, 15:37
  26.500 €
 • 0 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj,Pr,Gjilan)520/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj,Pr,Gjilan)520/19

  Shiten Banesat ne Ferizaj,Prishtine,Gjilan: Banesat jane te Gatshme per Banim. B1-Banesa ne Lagje te

  Ferizaj Sot, 15:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Rr.Epopeja Jezercit)327
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Rr.Epopeja Jezercit)327

  Shiten 2 Shtepi ne Rr.Epopeja e Jezercit: Rrugica:Lutfi Haxhidema. Shtepit kane 9 ari oborr te perba

  Ferizaj Sot, 15:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)390/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)390/18

  Shiten Banesat ne Ferizaj : Banesa 1-Gjendet ne Lagje te Re te Kinemaja e Re-me 98 m2 K.6 e Gatshme

  Ferizaj Sot, 15:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Mercedes Vario 614
  Kamionë

  Shitet Mercedes Vario 614

  Shitet Mercedes Vario 614 viti 1997 rks i skadum.dupllo goma pesha bartese.e lejuar 2500kg qmimi 375

  Ferizaj Sot, 15:37
  3.750 €
 • 11 foto
  MAN LE 8.180 VITI 2006 FRIGO me Dogan
  Kamionë

  MAN LE 8.180 VITI 2006 FRIGO me Dogan

  Shitet MAN LE 8.180 FRIGO DERI -30 ME DY pjes viti 2006 me jastak gjatsia sanakut 4.60m sapo ardhur

  Ferizaj Sot, 15:37
  1 €
 • 2 foto
  Mikser
  Mobilje

  Mikser

  Shitet mikseri i pa perdorur

  Ferizaj Sot, 15:36
  900 €
 • 3 foto
  Shes pjes per ramp HBB klipa motor etj.
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes pjes per ramp HBB klipa motor etj.

  Shes pjes per ramp HBB 24W 📞044 731 320

  Ferizaj Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg
  Kamionë

  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg

  Shitet MAN 18.220 viti 2001 sapo ardhur nga gjermania 347000km me libra servisi me jastak edhe trapi

  Ferizaj Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet VOLVO FL viti 1999 ne gjendje shum te mir
  Kamionë

  Shitet VOLVO FL viti 1999 ne gjendje shum te mir

  Shitet VOLVO FL viti 1999 i ardhur nga gjermania ne gjendje shim te mir gomate mira me ramp 490 mij

  Ferizaj Sot, 15:35
  4.350 €