Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë

 • 2 foto
  Banesë 67.99m2 në shtije në Lagjen e Muhaxherëve.
  Apartment / Banesa

  Banesë 67.99m2 në shtije në Lagjen e Muhaxherëve.

  Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në kompleksin “Golden Park”. Kompleksi “Golden Park”

  Prishtinë Sot, 00:52
  61.000 €
 • 11 foto
  Dyer te blinduara
  Materiale ndertimi

  Dyer te blinduara

  Shesim dhe montojme dyer te blinduara me çmime te volitshme shpejt dhe sigurte. Bejme; Heqjen e dere

  Prishtinë Sot, 00:52
  250 €
 • 9 foto
  Laminat&Dritare pvc dyer etj...
  Materiale ndertimi

  Laminat&Dritare pvc dyer etj...

  SHESIM DHE MONTOJME LAMINAT GJERMAN EGER DHE KRONO ME TRASHËSI 8 MM , 9 MM , 12 MM, ÇMIMI I LAMINATI

  Prishtinë Sot, 00:52
  88 €
 • 3 foto
  REMAKS- Shitet banesa 87 m/2 Ferizaj
  Apartment / Banesa

  REMAKS- Shitet banesa 87 m/2 Ferizaj

  REMAKS- Shitet banesa 87 m/2 Ferizaj Banesa Posedon: ►2 Dhoma te Gjumit ►1 Qëndrim ditor dhe k

  Ferizaj Sot, 00:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare

  Fushë Kosovë Sot, 00:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 7 2.0tdi rexhistrim deri me 04.07.2020
  Vetura

  Golf 7 2.0tdi rexhistrim deri me 04.07.2020

  Golf 7 2.0 tdi 222.000km Te garantume me liber te servisit 2 qilsa Nxemje ne karrika Navi 2019

  Pejë Sot, 00:51
  13.500 €
 • 10 foto
  Golf 6 2.0tdi Pa Dogan
  Vetura

  Golf 6 2.0tdi Pa Dogan

  Golf 6 2.0 tdi 187.000km Ne gjendje perfekte ______________-_-_-_-__-_-__-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-

  Pejë Sot, 00:51
  5.999 €
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV 24/7
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Gjilan Sot, 00:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Polo 1.6tdi PA DOGAN
  Vetura

  Polo 1.6tdi PA DOGAN

  Polo 1.6 tdi 28.11.2009 Ne gjendje perfekte 2 qilsa Liber te servisit Pa dogan

  Pejë Sot, 00:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 120m2 me qira në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 120m2 me qira në Dragodan - Arbëri.

  Banesa (Kat shtëpie) gjendet në Dragodan/Arbëri në rr. 24 Maji afër restaurant “Pinocchio”. Bane

  Prishtinë Sot, 00:51
  800 €
 • 0 foto
  REMAKS-Shitet lokali 111m2 tek IDEA INVEST.
  Lokale / Punetori / Magazina

  REMAKS-Shitet lokali 111m2 tek IDEA INVEST.

  REMAKS-Shitet lokali 111m2 tek IDEA INVEST ne rr.Vellezrit Gervalla Ferizaj . Lokali ka dy hyrje nje

  Ferizaj Sot, 00:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesë 89.67m2 në shitje në Emshir, Riera.
  Apartment / Banesa

  Banesë 89.67m2 në shitje në Emshir, Riera.

  Banesa gjendet në Emshir në kompleksin “Riera”, e ndertuar nga kompania Lesna. Banesa ndodhet në

  Prishtinë Sot, 00:51
  70.000 €
 • 1 foto
  Fellne 19coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19coll

  Shiten fellnet 19 coll Mercedes Audi Vw

  Pejë Sot, 00:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes glk 350 cdi 2009 full full
  Vetura

  Mercedes glk 350 cdi 2009 full full

  Mercedes glk 350 cdi viti 2009 pana ram kamera senzora 360 shkall karrikat me nxemje shpeci timon kl

  Prishtinë Sot, 00:50
  11.900 €
 • 8 foto
  NISSAN PATHFINDER 2.5DIZEL AUTOMATIK
  Vetura

  NISSAN PATHFINDER 2.5DIZEL AUTOMATIK

  NISSAN 2.5 DIZELL AUTOMATIK KLIMATRONIK 7 ULSE LIKUR XENON FELLNE ME GOMA TE REJA SHIBER NAVIGACION

  Ferizaj Sot, 00:50
  9.200 €
 • 6 foto
  ⭕️Lëshojmë objektin me qira në rr.Nazim Gafurri
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Lëshojmë objektin me qira në rr.Nazim Gafurri

  ⭕️Lëshojmë objektin me qira për zyre në rr.Nazim Gafurri (pa intereier) ⭕️Objekti ka një sip

  Prishtinë Sot, 00:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⭕Shitet banesa 66.7m2 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 66.7m2 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕

  ⭕Shitet banesa 66.7m2 ne katin 8 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕K

  Prishtinë Sot, 00:50
  720 €
 • 8 foto
  AUDI A6 3.0TDI
  Vetura

  AUDI A6 3.0TDI

  Audi A6 3.0TDI Automatik ne gjendje teper te mire viti 2012 full opsione Navigacion me CD fabrikish

  Ferizaj Sot, 00:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 52m2 në shitje te Bregu i Diellit.
  Apartment / Banesa

  Banesë 52m2 në shitje te Bregu i Diellit.

  Banesa gjendet në Bregun e Diellit te banesat e hirta. Banesa ndodhet në katin e 3-të, është tërësi

  Prishtinë Sot, 00:50
  49.000 €
 • 5 foto
  Shtëpiat 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË.
  Shtepi / Vila

  Shtëpiat 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË.

  Shiten shtëpiat 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË. Shtëpia ka 210m2 dhë është e vendosur në 3.3 - 3.

  Prishtinë Sot, 00:50
  155.000 €
 • 4 foto
  REMAKS Shitet Banesa 97m2 ne qender te qytetit
  Apartment / Banesa

  REMAKS Shitet Banesa 97m2 ne qender te qytetit

  REMAKS Shitet Banesa 97m2 ne qender te qytetit Afer stacionit te autobusve . Posedon: 2Dhoma te gju

  Ferizaj Sot, 00:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Peugot 307 1.6 hdi 2007
  Vetura

  Peugot 307 1.6 hdi 2007

  Peugot 1.6 hdi 2007 klima tronik 4 gomat e mira serviset e kryme shum e rujtne qmimi 3900 evro tel 0

  Prishtinë Sot, 00:49
  3.900 €
 • 8 foto
  ⭕Shitet banesa 126m2 në FushKosovë afër shkollës ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 126m2 në FushKosovë afër shkollës ⭕

  ⭕Shitet banesa 126m2 në katin e 5-të në FushKosovë (afër shkollës Mihal Grameno) me fletë posedues

  Fushë Kosovë Sot, 00:49
  530 €
 • 6 foto
  ⭕Shitet banesa 63m2 në lagjen Arbëria (Dragodan)⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 63m2 në lagjen Arbëria (Dragodan)⭕

  ⭕Shitet banesa 63m2 në katin e 3-të në lagjen Arbëria (Dragodan)⭕ ⭕Banesa posedon: ⭕Sallon

  Prishtinë Sot, 00:49
  930 €
 • 11 foto
  ⭕Shitet banesa 124m2 në Fushëkosovë e gatshme ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 124m2 në Fushëkosovë e gatshme ⭕

  ⭕Shitet banesa 124m2 kati 4-të në Fushëkosovë e gatshme për banim⭕ Banesa posedon: ⭕Sallon ⭕

  Fushë Kosovë Sot, 00:49
  499 €
 • 7 foto
  Banesë 72m2 në shitje te Parku i Qytetit.
  Apartment / Banesa

  Banesë 72m2 në shitje te Parku i Qytetit.

  Banesa ka 72m2 dhe gjendet te Parku i Qytetit, afër Albi Market. Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe

  Prishtinë Sot, 00:49
  67.000 €
 • 7 foto
  ⭕Shitet banesa 85.5m2 në FushëKosovë ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 85.5m2 në FushëKosovë ⭕

  ⭕Shitet banesa 85.5m2 ,ne kati e 8-të në FushëKosovë Banesa posedon: ⭕Sallon ⭕Kuzhin ⭕2 dhom

  Fushë Kosovë Sot, 00:48
  550 €
 • 0 foto
  ⭕Shitet banesa 94.5m2 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 94.5m2 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕

  ⭕Shitet banesa 94.5m2 ne katin 4 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕K

  Prishtinë Sot, 00:48
  720 €
 • 1 foto
  Banesë 90m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 90m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan përballë ambasadës Amerikane apo afër Minimax. Objekti është ndërtim i ko

  Prishtinë Sot, 00:48
  81.000 €
 • 3 foto
  Cane Corso klysh 100% rac e pastert
  Kafshe shtepiake

  Cane Corso klysh 100% rac e pastert

  Shiten klysh te races Cane Corso, prinderit i kan super te mire... ** Ngjyra qe e kan kta klysh esh

  Prishtinë Sot, 00:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Permendore
  Sherbime

  Permendore

  bej punimin dhe montimin e përmendoreve granit mermer dhe teracer . përmendoret punohen sipas poro

  Ferizaj Sot, 00:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  REMAKS shitët shtëpia ne rr,Regjep Bislimi(rr.GL)
  Shtepi / Vila

  REMAKS shitët shtëpia ne rr,Regjep Bislimi(rr.GL)

  REMAKS shitët shtëpia ne rr,Regjep Bislimi(rr.Gilanit) Afër Universitetit UNIVERSUM . Shtëpia pose

  Ferizaj Sot, 00:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⭕Shitet banesa 65.4m2 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 65.4m2 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕

  ⭕Shitet banesa 65.4m2 ne katin 4 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕K

  Prishtinë Sot, 00:47
  720 €
 • 0 foto
  ⭕Shitet banesa 94.6m2 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 94.6m2 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕

  ⭕Shitet banesa 94.6m2 ne katin 4 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕K

  Prishtinë Sot, 00:47
  720 €
 • 11 foto
  Permendore....
  Sherbime

  Permendore....

  bej punimin dhe montimin e përmendoreve granit mermer dhe teracer . përmendoret punohen sipas poro

  Ferizaj Sot, 00:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Permendore..
  Sherbime

  Permendore..

  bej punimin dhe montimin e përmendoreve granit mermer dhe teracer . përmendoret punohen sipas poro

  Ferizaj Sot, 00:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Touareg 3.0 Dizel Automatik-Tiptronik Facelift
  Vetura

  Touareg 3.0 Dizel Automatik-Tiptronik Facelift

  *** Touareg 3.0 Dizel Automatik-Tiptronik facelift full- extra I doganuar (RKS) Opsione: 4x4, airma

  Pejë Sot, 00:47
  11.999 €
 • 5 foto
  Banesë 125m2 në shitje te Dukagjini Residence.
  Apartment / Banesa

  Banesë 125m2 në shitje te Dukagjini Residence.

  Banesa gjendet në kompleksin e ndertuar nga “Dukagjini Residence” në një lokacion ideal në afërs

  Prishtinë Sot, 00:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesë 82m2 në shitje në Qendër.
  Apartment / Banesa

  Banesë 82m2 në shitje në Qendër.

  Banesa gjendet në qendër mbrapa Hotel Siriusit, afër Albi Market. Banesa ndodhet në katin e III-të d

  Prishtinë Sot, 00:47
  85.000 €
 • 7 foto
  Banesë 83m2 në shitje në Mati 1, Tregtia.
  Apartment / Banesa

  Banesë 83m2 në shitje në Mati 1, Tregtia.

  Banesë 83m2 në shitje në Mati 1, Tregtia. Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar

  Prishtinë Sot, 00:47
  86.000 €
 • 1 foto
  SHITET banesa në Fushë Kosovë 90.3
  Apartment / Banesa

  SHITET banesa në Fushë Kosovë 90.3

  SHITET banesa në Fushë Kosovë. REF: B26/19/SH ➡️ Banesa 5 = 90.3 m² Qëndrim ditor | Kuzhinë |

  Fushë Kosovë Sot, 00:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 104.6m2 në shitje në Tophane.
  Apartment / Banesa

  Banesë 104.6m2 në shitje në Tophane.

  Banesa gjendet në Tophane, në rr. Meto Barjaktari afër Komunës së Vjetër. Banesa ndodhet në katin e

  Prishtinë Sot, 00:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesë 53m2 në shitje në Tokbashqe.
  Apartment / Banesa

  Banesë 53m2 në shitje në Tokbashqe.

  Banesa gjendet në Tokbashqe afër shkollës Gjergj Fishta. Banesa ndodhet në katin e 1-rë dhe është e

  Prishtinë Sot, 00:47
  62.000 €
 • 1 foto
  Samsung galaxy s6 32gb me defekt
  Telefona celulare

  Samsung galaxy s6 32gb me defekt

  Shitet samsung galaxy s6 32gb Osht pak i thym mrapa Perpara xhami mbrojts veq osht i demtum jo ekran

  Prishtinë Sot, 00:46
  55 €
 • 11 foto
  Motorr me 4 rrota ATV i posa ardhur nga CH??
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr me 4 rrota ATV i posa ardhur nga CH??

  Shitet Motorri me 4 rrota ATV i posa ardhur nga Zvicrra🇨🇭🇨🇭. Motorri është ne gjendje perfekte Viti

  Prishtinë Sot, 00:46
  1.100 €
 • 3 foto
  Shitet golf 4 1.6i SR
  Vetura

  Shitet golf 4 1.6i SR

  Shitet golf 4 1.6i SR Viti i prodhimit 1998 modeli 2000 Vetura eshte ne gjendje prefekte Posedon g

  Prishtinë Sot, 00:46
  2.750 €
 • 10 foto
  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________
  Vetura

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ______________ose ato qe nuk i perdroni _____________________

  Prizren Sot, 00:46
  90.000 €
 • 9 foto
  Shtëpi 300m2 në Veterrnik, afër Univ. Rezonanca
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 300m2 në Veterrnik, afër Univ. Rezonanca

  Shtëpi 300m2 në Veterrnik, afër Universiteti Rezonanca. Shtëpia është e ndërtuar në 5 ARI truall dhe

  Prishtinë Sot, 00:46
  185.000 €
 • 1 foto
  SHITET LOKALI 126m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 126m2

  SHITET LOKALI nr.05 në Lagjën Arbëria - #Prishtinë (Alb-Design) REF: L04/18/SH - 126 m2 Çmimi: 190

  Prishtinë Sot, 00:46
  1.900 €
 • 6 foto
  SHITET banesa në Lipjan
  Apartment / Banesa

  SHITET banesa në Lipjan

  SHITET banesa në Lipjan REF: B13/18/SH ✓ Kati 6 ✓ 89 m2 ✓ Dhomë dite ✓ Kuzhinë ✓ Dy dho

  Lipjan Sot, 00:46
  420 €