Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prizren

 • 1 foto
  Kauqa treshe (3 copë)
  Mobilje

  Kauqa treshe (3 copë)

  Shiten 3 kaqua 195 euro. Kauqat jane treshe si ne foto. Jane te mira te ruajtura. Prizren. Nr +38344

  Prizren Dje, 23:25
  195 €
 • 3 foto
  Passat 3c 2010
  Vetura

  Passat 3c 2010

  PASST 3C 2010 FULL edhe ndrimm

  Prizren Dje, 23:22
  7.000 €
 • 4 foto
  Dritaret me extra qmim
  Mobilje

  Dritaret me extra qmim

  Shitet dy dritare nga druri ne gjendje te rregull Ne qmim perfshin dy dritare bashk me roletna

  Prizren Dje, 23:22
  80 €
 • 8 foto
  Shitet tentene te ndryshme
  Mobilje

  Shitet tentene te ndryshme

  Shitet tentene te punuar me dur Cmimet jane te ndryshme Tentene per tavolina me 6 peceta 60€ Me oja

  Prizren Dje, 23:22
  4 €
 • 1 foto
  ore MEister Anker origjinal me radio kontroll
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore MEister Anker origjinal me radio kontroll

  Meister anker me radio kontroll! ne gjendje perfekte!

  Prizren Dje, 23:18
  30 €
 • 0 foto
  Llaptop i7 gen 2 1 tb hdd.
  Kompjutera

  Llaptop i7 gen 2 1 tb hdd.

  lenovo t520 i7 gen 2 4 gb ram 1024mb hdd full hdd.

  Prizren Dje, 23:17
  160 €
 • 1 foto
  xp spectre 13.3 inch i5 gen 3
  Kompjutera

  xp spectre 13.3 inch i5 gen 3

  xp spectre xt 13.3 inch i5 gen.3 120 ssd intel hd 4000 grafik.. Bateria nuk e mban fare!

  Prizren Dje, 23:16
  180 €
 • 3 foto
  Shitet 3-2-1-1
  Mobilje

  Shitet 3-2-1-1

  Shitet mobile mbretit 3,,2,1,,1 pra treshe dyshe edhe dy fotele jan prodhim ish SIMPO..Nuk jan defek

  Prizren Dje, 23:11
  235 €
 • 6 foto
  Land Rover Discovery 4
  Vetura

  Land Rover Discovery 4

  Me 7 vende 290000km autostrada Me frenat e rea (bosche) Alternatori ri Me Servisin deri 305000km

  Prizren Dje, 23:09
  14.000 €
 • 11 foto
  Biciklet Alumin e ardhun nga Zvicrra
  Paisje per sport

  Biciklet Alumin e ardhun nga Zvicrra

  1)Bicikleta me konstrukt Alumini 2)Korniza e gomave Alumin 3)Shimano gjitha pjeset i posedon 4)Shala

  Prizren Dje, 23:08
  120 €
 • 9 foto
  Bmw 318d (2.0) automatik 2011
  Vetura

  Bmw 318d (2.0) automatik 2011

  shes bmw 318d (2.0) automatik viti 2011 facelift e ardhur prej ch Vetura ka te paguar doganen dhe h

  Prizren Dje, 22:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  4 goma 15 veres
  Vetura

  4 goma 15 veres

  Shum pak perdorne 4 guma trja veres 15

  Prizren Dje, 22:41
  100 €
 • 7 foto
  Seat ibiza
  Vetura

  Seat ibiza

  Shes veturen Seat IBiza 1.6 tdi ne gjendje prefekte per te gjith a informacionet ne viber ose watsap

  Prizren Dje, 22:41
  3.900 €
 • 4 foto
  audi a 6
  Vetura

  audi a 6

  shitet audia A6 : posedon xhamat elektronike , me klim , ABS , airbag etj audia A 6 1.9 turbo regj

  Prizren Dje, 22:41
  1.500 €
 • 7 foto
  Shitet Mercedes dizel 1.7
  Vetura

  Shitet Mercedes dizel 1.7

  Shitet mercedes shum nxhendje te mir shum i rujten eshte rexhistrimi i ka dal 044408885 edhe viber

  Prizren Dje, 22:41
  2.400 €
 • 8 foto
  REKLAMA | DIZAJN
  Sherbime

  REKLAMA | DIZAJN

  Punojm reklama dhe dizajne sipas marrveshjes • Reklama ndriquese Led dhe Neon • Shtypim Folie, C

  Prizren Dje, 22:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Përkthime të gjuhës kineze
  Sherbime

  Përkthime të gjuhës kineze

  Përkthime të gjuhës kineze. 0038345621461; 049313555

  Prizren Dje, 22:29
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ALFA ROMEO GULIETTA 2.0 DIESEL 16V AUTOMATIK, GPS
  Vetura

  ALFA ROMEO GULIETTA 2.0 DIESEL 16V AUTOMATIK, GPS

  Karakteristikat Teknike: Modeli: Alfa Romeo Giulietta Exclusive 2.0 JTDM 16V TCT Viti: 10/04/2012 F

  Prizren Dje, 22:29
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  OPEL ASTRA H 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS SERVISI
  Vetura

  OPEL ASTRA H 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS SERVISI

  Shitet opel Astra H 1.8 Benzin Automatik 2005 Me 255000 kilometra me garancion te vetat Rks Deri ne

  Prizren Dje, 22:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Passat C
  Vetura

  Passat C

  Passat C viti 2007 gomat me ffellga te reja ne gjendje shum prefekte regjistrim ka edhe 6 muj

  Prizren Dje, 22:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kulic per Vetut
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kulic per Vetut

  Kulic per vetur ne gjendje te rregullt , Viber : +38344173934

  Prizren Dje, 22:20
  220 €
 • 8 foto
  Shes shatorra tavolina. Boj ndrim me kerr te voge
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes shatorra tavolina. Boj ndrim me kerr te voge

  Shes shatorra fintak te ri po shes edhe tavolina fintak te reja shatorrat jan 12x5

  Prizren Dje, 22:10
  1.350 €
 • 1 foto
  Shes goma MICHELINE te ardh nga ch
  Autopjese dhe paisje

  Shes goma MICHELINE te ardh nga ch

  Shes 4 goma per kamiona 205-75-16C. Te ardhura nga zvicra

  Prizren Dje, 22:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes SHATORRA. 12x5. 12.450. 12x7
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes SHATORRA. 12x5. 12.450. 12x7

  Shes shatorra te kvalitetit te lart

  Prizren Dje, 22:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes --SHATORRA -- fintak te reja
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes --SHATORRA -- fintak te reja

  Shes shatorra 12x4,50. 12x5. 12x7 jan te reja te klases 1 cerad kvalitet qendrueshmerija deri ne

  Prizren Dje, 22:09
  1.350 €
 • 4 foto
  Shes TAVOLINA per dasma dhe benkete
  Garazh

  Shes TAVOLINA per dasma dhe benkete

  Shes tavolina fintak tr reja

  Prizren Dje, 22:09
  110 €
 • 0 foto
  Shes SHATORRA dhe TAVOLINA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes SHATORRA dhe TAVOLINA

  Shes shatorra te reja si dhe shes tavolina te gjitha te reja jan 12x5. 12x4.50 12x7. Dhe tavolina 15

  Prizren Dje, 22:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes kersherin me uj te nxeht
  Teknik dhe paisje

  Shes kersherin me uj te nxeht

  Shes kersherin shum e fort dhe shum ne gjendje te shkelqyer.

  Prizren Dje, 22:08
  850 €
 • 9 foto
  jap SHATORRA me QERA po edhe SHES
  Lokale / Punetori / Magazina

  jap SHATORRA me QERA po edhe SHES

  Jap shatorra me qera jemi profesinonal me pervoj te madhe si dhe bej shitjen e tyre duje filluar 12

  Prizren Dje, 22:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Tableti Samsung ne pako me garancion
  Telefona celulare

  Shitet Tableti Samsung ne pako me garancion

  Shitet Tableti Samsung Tab3 me 16GB dhe 1.5GB Ram Tableti eshte ne gjendje te rregullt punon shum mi

  Prizren Dje, 22:00
  100 €
 • 4 foto
  Fellga 16
  Autopjese dhe paisje

  Fellga 16

  Shes fellga 16 pa guma shum te rujtme ja 4 fellgat

  Prizren Dje, 21:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten paisjet per furre
  Teknik dhe paisje

  Shiten paisjet per furre

  Shiten paisjet per furre , te gjitha bashk ose ndaras . Qmimi me marreveshje .

  Prizren Dje, 21:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Opel vectra
  Vetura

  Opel vectra

  Shitet vectra 1.6 2001 4 goma dimrit 4 goma veres Regjistrim ma skadu Duhet investim diqka elektro

  Prizren Dje, 21:59
  1.350 €
 • 1 foto
  Vga cabel 10 meter
  Pjese per kompjuter

  Vga cabel 10 meter

  Product Details Sales Package VGA Cable Number of Contents in 1 Sales Package Brand Target Type VG

  Prizren Dje, 21:54
  15 €
 • 7 foto
  Shiten Goma Dunlop Sport
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Goma Dunlop Sport

  Shiten Goma Dunlop Sport 195/65/15 shum tmira jan gjendje shum tmira jan Takipz

  Prizren Dje, 21:54
  65 €
 • 4 foto
  Shitet samsung A40 nga France 180 Euro
  Telefona celulare

  Shitet samsung A40 nga France 180 Euro

  Samsung A40 4 Giga ram 64 giga rom Kamera 16 dyta 5 megPixel Perpara 25 megapixel Batary 3100 5G Bl

  Prizren Dje, 21:54
  180 €
 • 6 foto
  Pikap
  Vetura

  Pikap

  Shes pikapin ne gjendje tip top esht me dogan te pagume posedon klim mbyllje qendrore gjomat elektro

  Prizren Dje, 21:52
  2.850 €
 • 5 foto
  Shitet BMX urgjent
  Paisje per sport

  Shitet BMX urgjent

  me firm nga xtr shimano Dhe shesen dhe hekrat para mbrap nga 2.50 dhe e perdorur 8muaj ne xhedje te

  Prizren Dje, 21:52
  99 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prizren Dje, 21:51
  599 €
 • 4 foto
  Alcatel iphon tablet cubot
  Telefona celulare

  Alcatel iphon tablet cubot

  Ishes te gjitha me qmim te volitshem te gjitha ne gjendje te mira punojn mbushesa nuk kam

  Prizren Dje, 21:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kukulla, shiten 28 cope per 50 euro te gjitha
  Mobilje

  Kukulla, shiten 28 cope per 50 euro te gjitha

  Cmimi 50 euro per 28 copa, gjindemi ne Prizren

  Prizren Dje, 21:47
  50 €
 • 10 foto
  Kuzhina me Porosi viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Kuzhina me Porosi viber +383 44 799-989

  Fer Dizajn

  Prizren Dje, 21:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes laguna
  Vetura

  Shes laguna

  Shes laguna karavan 2.2 dizel Per info tel 049 389 371

  Prizren Dje, 21:38
  1 €
 • 3 foto
  kamijon atego
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kamijon atego

  kamijom mercedes atego ne gjendje shum te mir sa po ardhur nga gjermania

  Prizren Dje, 21:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prizren Dje, 21:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  XXXX EXTRA OPEL ANTARA 4x4
  Vetura

  XXXX EXTRA OPEL ANTARA 4x4

  Shes Opel Antara 2.0 cdti automatic, servisuar,extra gjendje vitit 2007 regjistrim deri tetor 20, se

  Prizren Dje, 21:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Iphone 6 (CE, pa gritha) 16GB
  Telefona celulare

  Iphone 6 (CE, pa gritha) 16GB

  Pa asnje grith sikur i ri, 16GB. Ndrrim i mundshem me tel qe na konvenon.

  Prizren Dje, 21:32
  95 €
 • 2 foto
  Piaggio 50 cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Piaggio 50 cc

  Piaggio 50cc ne gjendje te mire,shpenzime shum te vogla shkon edhe si biçiklet shitet vetem me kesh.

  Prizren Dje, 21:30
  220 €
 • 6 foto
  Touran 2.0 Highline DSG
  Vetura

  Touran 2.0 Highline DSG

  Shitet touran ne gjendje shum te mir

  Prizren Dje, 21:28
  6.800 €
 • 4 foto
  citroen evasion
  Vetura

  citroen evasion

  shitet citroeni ne gjendje te rregullt me klim xhamat dhe pasqyrat me rrym 2.1td me 5 shpejtsi me 7

  Prizren Dje, 21:27
  2.700 €