Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prizren

 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Prizren Sot, 10:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Blejm Vetura Rks dhe plPa dogan Mercedes Bmw Audi
  Vetura

  Blejm Vetura Rks dhe plPa dogan Mercedes Bmw Audi

  Auto-24___>Njoftojm te gjithe te interesuarit qe kan nevoj ti shesin veturat e tyre qe nuk i perd

  Prizren Sot, 10:34
  13.700 €
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Prizren Sot, 10:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Prizren Sot, 10:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbu

  Prizren Sot, 10:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet.Shtepija ne.prizeren.me 4.ari oborr
  Shtepi / Vila

  Shitet.Shtepija ne.prizeren.me 4.ari oborr

  SHITET. SHTEPIJA. NE .PRIZEREN 4 ari oborr e gaqme per banim per me shum kontakt 045 372 738.....

  Prizren Sot, 10:30
  90.000 €
 • 4 foto
  TAKEUCHI 7.5 TON BAGER SHITET
  Kamionë

  TAKEUCHI 7.5 TON BAGER SHITET

  Shitet bageri TAKEUCHI viti 2000 7.5 TON ne gjendije shume te shkelqyer pune eshte origjinal nuk esh

  Prizren Sot, 10:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet audi.80.dizell.1.9.tdi ne gjendje.perfekte
  Vetura

  Shitet audi.80.dizell.1.9.tdi ne gjendje.perfekte

  Shitet audi.dizell.1.9.tdi ne gjendje shum t mir E rujtne si mrena si jasht.baterin e re guma t mira

  Prizren Sot, 10:30
  750 €
 • 3 foto
  BLEJM VETURA .VW BMW AUDI MERCEDES
  Vetura

  BLEJM VETURA .VW BMW AUDI MERCEDES

  Njoftojm te gjithe te interesuarit qe kan nevoj ti shesin veturat e tyre qe nuk i perdorin i kan me

  Prizren Sot, 10:29
  71.111 €
 • 5 foto
  Blejm Veturat qe nuk i perdorni VW AUDI MERCEDES
  Vetura

  Blejm Veturat qe nuk i perdorni VW AUDI MERCEDES

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. _

  Prizren Sot, 10:29
  8.080 €
 • 11 foto
  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..
  Mobilje

  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,tera

  Prizren Sot, 10:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUTO PLUS - BLEJM VETURA
  Vetura

  AUTO PLUS - BLEJM VETURA

  - PAGESA CASH OSE BANK - SHITJE E SHPEJT - TRANSPORT 24H \" A U T O P L U S \" BMW MERCEDES AUDI G

  Prizren Sot, 10:27
  9.999 €
 • 6 foto
  ROLLO PERDE +383 44 100 035
  Mobilje

  ROLLO PERDE +383 44 100 035

  ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLETA TE JASHTME NGA PVC PERDE TRAK SHIRIT

  Prizren Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET GOLF 5 1.9 DISEL TDI RKS 1 VIT FUL BOJNDRIM
  Vetura

  SHITET GOLF 5 1.9 DISEL TDI RKS 1 VIT FUL BOJNDRIM

  ☎️📞 +383 49 126 885 📞☎️ ☎️📞 +383 49 466199📞☎️

  Prizren Sot, 10:26
  5.700 €
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Prizren Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prizren Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prizren Sot, 10:26
  599 €
 • 11 foto
  SHITET GOLF 7 RLINE 2.0 DISEL TDI AUTOMATIKBOJNDRM
  Vetura

  SHITET GOLF 7 RLINE 2.0 DISEL TDI AUTOMATIKBOJNDRM

  ☎️📞 +383 49 126 885☎️📞 ☎️📞 +383 49 466199 ☎️📞

  Prizren Sot, 10:25
  13.900 €
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME MBULESA ME QERA
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME MBULESA ME QERA

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbule

  Prizren Sot, 10:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Prizren Sot, 10:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes me qera ne Prizren te Liffe fitensii
  Apartment / Banesa

  Banes me qera ne Prizren te Liffe fitensii

  Leshohet banesa me qera ne Prizren banesa eshte e mobiluar teresisht. Banesa gjindet perball shkolle

  Prizren Sot, 10:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa me qera
  Apartment / Banesa

  Banesa me qera

  Leshohet banesa me qera ne Prizren banesa eshte e mobiluar teresisht. Banesa gjindet perball shkolle

  Prizren Sot, 10:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banesa me qera
  Apartment / Banesa

  Banesa me qera

  Leshohet banesa me qera ne Prizren banesa eshte e mobiluar teresisht. Banesa gjindet perball shkolle

  Prizren Sot, 10:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes me qera ne Prizren
  Apartment / Banesa

  Banes me qera ne Prizren

  Leshohet banesa me qera ne Prizren banesa eshte e mobiluar teresisht. Banesa gjindet perball shkolle

  Prizren Sot, 10:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes me qera per pushime verore
  Apartment / Banesa

  Banes me qera per pushime verore

  Leshohet banesa me qera ne Prizren banesa eshte e mobiluar teresisht. Banesa gjindet perball shkoll

  Prizren Sot, 10:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  RJETA KUNDER MICKOJAVE
  Mobilje

  RJETA KUNDER MICKOJAVE

  PRODHOJM RJETA KUNDER MICKOJAVE DHE INSEKTEVE RJETAT JAN MODERNE DHE SHUM PRAKTIKE HAPEN DHE MBYLLEN

  Prizren Sot, 10:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  PRODHOJM DYER HARMONIK SIPAS PROSOSIS OSE SIMAS VENDIT KEMI 3 MGJYRA MATERIAL SHUM KUALITATIV 45 EUR

  Prizren Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MEGANE SKENIK
  Vetura

  MEGANE SKENIK

  SHES VETUREN MEGANI SKENIK 1.5 DIZELL ME VIT PRODHI 2008 NE XHENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE ME REXHISTRI

  Prizren Sot, 10:16
  3.600 €
 • 4 foto
  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bejm zhbllokimin e kanalizimeve dhe pastrimin e tyre me makineri moderne si me shtypje te lart te uj

  Prizren Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Citroen evasion
  Vetura

  Citroen evasion

  Shitet kombi ka 7 ulse 2.1 td ne gjendje te rregullt viti 1999 267000 tkalume

  Prizren Sot, 10:15
  3.300 €
 • 6 foto
  Shitet Shtepia dhe Toka ne Prizeren
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia dhe Toka ne Prizeren

  Shitet Shtepia me 6 ari Truall ne lagjen mbi Katedralen ne Prizeren me pronar Krist Matiqi , Sh

  Prizren Sot, 10:14
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET/MICKOJAT/
  Mobilje

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET/MICKOJAT/

  PUNOJME RROLO MBROJTJE, PER TU MBROJTUR NGA INSEKTET DHE SHTAZET E IMTA SI MINJET DHE GJARPRINJT NGA

  Prizren Sot, 10:14
  30 €
 • 0 foto
  Micro SD Toshiba 32 GB, me ultrashpejtësi 100 MB/s
  Shtesa per telefon celulare

  Micro SD Toshiba 32 GB, me ultrashpejtësi 100 MB/s

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Sot, 10:13
  8 €
 • 7 foto
  Dodge caliber 2.0 crd ,gjendje perfekte rks
  Vetura

  Dodge caliber 2.0 crd ,gjendje perfekte rks

  Shitet dodge caliber 2.0 tdi me motor golf 5 fabrikat.. viti 2007 ne gjendje shum te mir shpenzimet

  Prizren Sot, 10:13
  5.400 €
 • 0 foto
  RAM per laptop Kingston 4 GB, DDR3, 1600 MHz
  Pjese per kompjuter

  RAM per laptop Kingston 4 GB, DDR3, 1600 MHz

  Brand: Kingston Kapaciteti: 4 GB Shpejtesia: 1600 MHz E përshtatshme për laptop që përkrahin slotin

  Prizren Sot, 10:13
  18 €
 • 10 foto
  Peugeot 407 2.0hdi 2006. bej ndrrim.
  Vetura

  Peugeot 407 2.0hdi 2006. bej ndrrim.

  Peugeot 407 2.0 dizell hdi Automatik, viti 2006 ,panaram ,klim funksionale ,senzora etj . Perkthim

  Prizren Sot, 10:12
  3.300 €
 • 7 foto
  Pasat 1.9 tdi (i) tkuqe ,ne gjendje perfekte, rks
  Vetura

  Pasat 1.9 tdi (i) tkuqe ,ne gjendje perfekte, rks

  Shitet pasati 1.9 tdi me 1 tkuqe 1 Vit rks me klim Vetura esht ne gjendje shumm te mir me te gjitha

  Prizren Sot, 10:12
  4.150 €
 • 0 foto
  Transcend USB flash drive 64 GB, 3.0
  Pjese per kompjuter

  Transcend USB flash drive 64 GB, 3.0

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Sot, 10:12
  17 €
 • 0 foto
  SanDisk Ultra USB flash drive 32 GB, 3.0, 100 MB/s
  Pjese per kompjuter

  SanDisk Ultra USB flash drive 32 GB, 3.0, 100 MB/s

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Sot, 10:12
  10 €
 • 0 foto
  SanDisk Ultra USB flash drive 16 GB, 3.0, 100 MB/s
  Pjese per kompjuter

  SanDisk Ultra USB flash drive 16 GB, 3.0, 100 MB/s

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Sot, 10:12
  7 €
 • 0 foto
  Sandisk SSD Plus 240 GB, 535 MB/s
  Pjese per kompjuter

  Sandisk SSD Plus 240 GB, 535 MB/s

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Sot, 10:12
  50 €
 • 0 foto
  Sandisk SSD Plus 480 GB, 535 MB/s
  Pjese per kompjuter

  Sandisk SSD Plus 480 GB, 535 MB/s

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Sot, 10:12
  85 €
 • 0 foto
  SanDisk Ultra USB flash drive 64 GB, 3.0, 100 MB/s
  Pjese per kompjuter

  SanDisk Ultra USB flash drive 64 GB, 3.0, 100 MB/s

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Sot, 10:12
  18 €
 • 0 foto
  Transcend USB flash drive 32 GB, 3.0
  Pjese per kompjuter

  Transcend USB flash drive 32 GB, 3.0

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Sot, 10:12
  9 €
 • 0 foto
  SanDisk Ultra USB flash drive 128 GB, 3.0 100 MB/s
  Pjese per kompjuter

  SanDisk Ultra USB flash drive 128 GB, 3.0 100 MB/s

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Sot, 10:12
  26 €
 • 0 foto
  USB OTG adapter për telefona me Android
  Shtesa per telefon celulare

  USB OTG adapter për telefona me Android

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Sot, 10:12
  1 €
 • 0 foto
  Transcend USB flash drive 64 GB, 3.1
  Pjese per kompjuter

  Transcend USB flash drive 64 GB, 3.1

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Sot, 10:11
  18 €
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Prizren Sot, 10:11
  60 €
 • 4 foto
  Golf 5 1.9 TDI 6 Shpejtesi
  Vetura

  Golf 5 1.9 TDI 6 Shpejtesi

  Golf 5 , 1.9 TDI me 6 Shpejtesi Regjistrim 1 vjet deri me 17.05.2020 . Komanda ne vollan, Karrikat

  Prizren Sot, 10:10
  5.699 €
 • 6 foto
  Dhezet me digitron
  Motore (mbi 50 cc)

  Dhezet me digitron

  Shum irujten esht dhezet me digiton baj nrrim ne naj vetur qe umkonvenon mu

  Prizren Sot, 10:10
  1 €