Automjete
Prizren

Automjete në shitje në Prizren

 • 11 foto
  Citroën Saxo 1.4 VTS - PANORAMË
  Vetura

  Citroën Saxo 1.4 VTS - PANORAMË

  Shes Citroen SAXO 1.4 VTS, në gjendje shum të mirë, dhe ME SHUM INVESTIME! Hargjon vetëm 4 - 4.5

  Prizren Sot, 12:15
  1.850 €
 • 10 foto
  YAMAHA XJR 1200, ME ose PA PAISJE EXTRA!
  Motore (mbi 50 cc)

  YAMAHA XJR 1200, ME ose PA PAISJE EXTRA!

  ÇMIMI LIROHET PREJ 4300€, në 3500€ 》》 Me të gjitha paisjet EXTRA, ose ... 2900€ 》》 vetëm Motorri,

  Prizren Sot, 12:15
  2.900 €
 • 7 foto
  Blejm Vetura Rks dhe plPa dogan Mercedes Bmw Audi
  Vetura

  Blejm Vetura Rks dhe plPa dogan Mercedes Bmw Audi

  Auto-24___>Njoftojm te gjithe te interesuarit qe kan nevoj ti shesin veturat e tyre qe nuk i perd

  Prizren Sot, 11:03
  13.700 €
 • 11 foto
  SHITET CITROEN C3 VTR 1.4 HDI DIZELL
  Vetura

  SHITET CITROEN C3 VTR 1.4 HDI DIZELL

  VETURA ESHTE NE GJEDJE PERFEKTE TEKNIKE DHE OPTIKE, ESHTE REGJISTRIMI I PARE NE KOSOVE.

  Prizren Sot, 11:02
  5.500 €
 • 4 foto
  FELLNE 16 INCH VW AUDI ORGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE 16 INCH VW AUDI ORGJINAL

  FELLNET JANE NE GJENDJE PERFEKTE DHE ORGJINAL AUDI VW....... GOMAT JANE 205 55 16 INCH MICHELIN V

  Prizren Sot, 11:02
  300 €
 • 3 foto
  Shitet.vw t2 t3.dizell.ne gjendje shum te mir
  Vetura

  Shitet.vw t2 t3.dizell.ne gjendje shum te mir

  Shitet.vw t2 t3.dizell.ne gjendje shum te mir Kombi asht i rutun ska as ni pik korrozjon. nuk asht

  Prizren Sot, 11:02
  1.000 €
 • 1 foto
  Shiten.fellnet .me.guma.shum te mira.4.shtrafa
  Vetura

  Shiten.fellnet .me.guma.shum te mira.4.shtrafa

  Shiten.fellnet.ose.ndrrohen.me.bandash.14.coll.ose.13coll. .fellnet jan.me.guma.shum te mira.4.shtra

  Prizren Sot, 11:01
  135 €
 • 2 foto
  shitet urxhent
  Vetura

  shitet urxhent

  shitet renaul tfinka automatik tiptronik 1.2 benxins viti prodhimit 2005 iardhui qe 3muaj kosov

  Prizren Sot, 10:59
  750 €
 • 3 foto
  BLEJM VETURA .VW BMW AUDI MERCEDES
  Vetura

  BLEJM VETURA .VW BMW AUDI MERCEDES

  Njoftojm te gjithe te interesuarit qe kan nevoj ti shesin veturat e tyre qe nuk i perdorin i kan me

  Prizren Sot, 10:59
  71.111 €
 • 0 foto
  AUTO PLUS - BLEJM VETURA
  Vetura

  AUTO PLUS - BLEJM VETURA

  - PAGESA CASH OSE BANK - SHITJE E SHPEJT - TRANSPORT 24H \" A U T O P L U S \" BMW MERCEDES AUDI G

  Prizren Sot, 10:58
  9.999 €
 • 5 foto
  Blejm Veturat qe nuk i perdorni VW AUDI MERCEDES
  Vetura

  Blejm Veturat qe nuk i perdorni VW AUDI MERCEDES

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. _

  Prizren Sot, 10:57
  8.080 €
 • 5 foto
  Opel Corsa 2018 1.3 Dizell
  Vetura

  Opel Corsa 2018 1.3 Dizell

  Opel Corsa CDTI 1.3 ECOFLEX Viti : 2008 Shitet vetura ne gjendje shum te mir teknike si mbrenda dhe

  Prizren Sot, 10:56
  5.200 €
 • 7 foto
  Golf 7
  Vetura

  Golf 7

  Shes Golf7 1.6 bluemotion teknology,vetura posedon:klimatronic,karrika nxemje,start stop,auto hold,p

  Prizren Sot, 10:56
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TAURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 7 ULSE
  Vetura

  TAURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 7 ULSE

  Tauran 1.6 tdi automatik 7 shpejtsi 7 ulese lekur viti 2011 me cenzora me servise te kryera me krejt

  Prizren Sot, 10:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  AUDI A8 4.2 TDI Quattro
  Vetura

  AUDI A8 4.2 TDI Quattro

  Audia eshte ne gjendje te mir teknike me servise te kryera me rregull me te gjitha paisjet qe jan te

  Prizren Sot, 10:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  \'Auto Heta\'Prishtin Blejmm Vetum Opella AstraCorsa
  Vetura

  \'Auto Heta\'Prishtin Blejmm Vetum Opella AstraCorsa

  Blejm te gjith modelet e opellit si p.sh Opel corsa opel astra opel combo etj Vlersimi behet sip

  Prizren Sot, 10:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ CLK 200 CABRIO
  Vetura

  MERCEDES BENZ CLK 200 CABRIO

  Mercedes benz CLK 200 Cabrio 2000 kubik benzin Automatik Kilometrat i ka te sakta 122.000 km regjist

  Prizren Sot, 10:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PASSAT CC 2.0 TDI 2013 full full
  Vetura

  PASSAT CC 2.0 TDI 2013 full full

  Marka:Volkswagen Tipi:Passat CC 2.0 tdi 170 ps viti prodhimit:10/2012 5 dyer/ 5 ulese gjamat kolor f

  Prizren Sot, 10:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Prizren Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Golf 6 plus 2.0 TDI
  Vetura

  Golf 6 plus 2.0 TDI

  Golf 6 plus 2.0 TDI Manual 5+1R Klima A/C Pasqyret Dhe Xhamat Elektronik Karikat Me Nxemje Dritat Pe

  Prizren Sot, 10:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Passat karavan
  Vetura

  Passat karavan

  Passat karavan 1.9 Tdi Automatik Karrikat me nxemje Klimatronik Regjistrim 12.2019

  Prizren Sot, 10:39
  4.500 €
 • 5 foto
  Smart 600cc 2001 fortwo
  Vetura

  Smart 600cc 2001 fortwo

  •Smart model 450 •Viti i prodhimit 2001 •Kilometrat 155000 Ne gjendje te rregullt optike dhe f

  Prizren Sot, 10:36
  2.350 €
 • 2 foto
  Fiat Punto 1.2 benxin
  Vetura

  Fiat Punto 1.2 benxin

  Fiat Punto 1.2 benxin,ne gjendje shum te mir,me gjamat me rrym, 4 gomat e reja, me Regjistrim deri n

  Prizren Sot, 10:35
  1.750 €
 • 4 foto
  TAKEUCHI 7.5 TON BAGER SHITET
  Kamionë

  TAKEUCHI 7.5 TON BAGER SHITET

  Shitet bageri TAKEUCHI viti 2000 7.5 TON ne gjendije shume te shkelqyer pune eshte origjinal nuk esh

  Prizren Sot, 10:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet audi.80.dizell.1.9.tdi ne gjendje.perfekte
  Vetura

  Shitet audi.80.dizell.1.9.tdi ne gjendje.perfekte

  Shitet audi.dizell.1.9.tdi ne gjendje shum t mir E rujtne si mrena si jasht.baterin e re guma t mira

  Prizren Sot, 10:30
  750 €
 • 5 foto
  SHITET GOLF 5 1.9 DISEL TDI RKS 1 VIT FUL BOJNDRIM
  Vetura

  SHITET GOLF 5 1.9 DISEL TDI RKS 1 VIT FUL BOJNDRIM

  ☎️📞 +383 49 126 885 📞☎️ ☎️📞 +383 49 466199📞☎️

  Prizren Sot, 10:26
  5.700 €
 • 11 foto
  SHITET GOLF 7 RLINE 2.0 DISEL TDI AUTOMATIKBOJNDRM
  Vetura

  SHITET GOLF 7 RLINE 2.0 DISEL TDI AUTOMATIKBOJNDRM

  ☎️📞 +383 49 126 885☎️📞 ☎️📞 +383 49 466199 ☎️📞

  Prizren Sot, 10:25
  13.900 €
 • 10 foto
  MEGANE SKENIK
  Vetura

  MEGANE SKENIK

  SHES VETUREN MEGANI SKENIK 1.5 DIZELL ME VIT PRODHI 2008 NE XHENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE ME REXHISTRI

  Prizren Sot, 10:16
  3.600 €
 • 2 foto
  Citroen evasion
  Vetura

  Citroen evasion

  Shitet kombi ka 7 ulse 2.1 td ne gjendje te rregullt viti 1999 267000 tkalume

  Prizren Sot, 10:15
  3.300 €
 • 7 foto
  Dodge caliber 2.0 crd ,gjendje perfekte rks
  Vetura

  Dodge caliber 2.0 crd ,gjendje perfekte rks

  Shitet dodge caliber 2.0 tdi me motor golf 5 fabrikat.. viti 2007 ne gjendje shum te mir shpenzimet

  Prizren Sot, 10:13
  5.400 €
 • 10 foto
  Peugeot 407 2.0hdi 2006. bej ndrrim.
  Vetura

  Peugeot 407 2.0hdi 2006. bej ndrrim.

  Peugeot 407 2.0 dizell hdi Automatik, viti 2006 ,panaram ,klim funksionale ,senzora etj . Perkthim

  Prizren Sot, 10:12
  3.300 €
 • 7 foto
  Pasat 1.9 tdi (i) tkuqe ,ne gjendje perfekte, rks
  Vetura

  Pasat 1.9 tdi (i) tkuqe ,ne gjendje perfekte, rks

  Shitet pasati 1.9 tdi me 1 tkuqe 1 Vit rks me klim Vetura esht ne gjendje shumm te mir me te gjitha

  Prizren Sot, 10:12
  4.150 €
 • 4 foto
  Golf 5 1.9 TDI 6 Shpejtesi
  Vetura

  Golf 5 1.9 TDI 6 Shpejtesi

  Golf 5 , 1.9 TDI me 6 Shpejtesi Regjistrim 1 vjet deri me 17.05.2020 . Komanda ne vollan, Karrikat

  Prizren Sot, 10:10
  5.699 €
 • 6 foto
  Dhezet me digitron
  Motore (mbi 50 cc)

  Dhezet me digitron

  Shum irujten esht dhezet me digiton baj nrrim ne naj vetur qe umkonvenon mu

  Prizren Sot, 10:10
  1 €
 • 5 foto
  Ford Fiesta 1.4 Dizel 2008 ?
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4 Dizel 2008 ?

  shes Ford Fiesta diizell shume gjendje tmire krejt serviset e kryne as ni cent per investim per me s

  Prizren Sot, 10:07
  3.600 €
 • 11 foto
  CITROEN PICASSO 1.6 DIZEL
  Vetura

  CITROEN PICASSO 1.6 DIZEL

  CITROEN PICASSO 1.6 DIZEL VITI 22-12-2009 PRERDHJA NGA ZVICRA I DOGANUAR DHE I REGJISTRUA

  Prizren Sot, 10:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET
  Vetura

  SHITET

  SHTITET SHKODA OCTAVIA 1.9 DIZEL VITI PRODHIMIT 2008 NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE PO ASH

  Prizren Sot, 10:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes benz a clas
  Vetura

  Mercedes benz a clas

  Shitet mercedes a clas atvangard shum i ruajtun gjithat i ka sa i perket nje veture per me shum kont

  Prizren Sot, 09:52
  7.000 €
 • 10 foto
  Vw Passat 2.0 TDI BMT Automatik DSG
  Vetura

  Vw Passat 2.0 TDI BMT Automatik DSG

  Vw Passat 2.0 TDI BMT Viti prodhimit: 2015 Ndrruesi i shpejtsive: Automatik Klim, Esp, Abs, Airbag

  Prizren Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A6 3.0 Quattro Facelift Ultra
  Vetura

  Audi A6 3.0 Quattro Facelift Ultra

  Audi A6 3.0 Quattro Facelift Ultra * Facelift, * Viti i prodhmimit 2015, * Quattro (4x4), * 3000cc

  Prizren Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Yamaha Majesty 400cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha Majesty 400cc

  *Yamaha Majesty 400cc *Viti prodhimit 2006 *Grandskuter automatik *Display *Doreza me nxemje *Boar

  Prizren Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Golf VI 1.6 TDI
  Vetura

  VW Golf VI 1.6 TDI

  *VW Golf VI 1.6 TDI, *Dizell, *1600 cc (1.6 TDI), *Viti i prodhimit 2010, *Board-computer, *Sistemi

  Prizren Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Golf VII 1.6 TDI AUTOMATIK DSG
  Vetura

  Golf VII 1.6 TDI AUTOMATIK DSG

  *VW Golf VII 1.6 TDI, *Dizell, *Automatik (DSG), *1600 cc (1.6 TDI), *Viti i prodhimit 2013, *Me do

  Prizren Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Sportsvan 2.0 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  VW Sportsvan 2.0 TDI AUTOMATIK

  *VW Sportsvan 2.0 TDI, *Dizell, *Automatik (DSG), *2000 cc (2.0 TDI), *Viti i prodhimit 2015, *Me d

  Prizren Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes-Benz B-Klasse B 180D
  Vetura

  Mercedes-Benz B-Klasse B 180D

  * Mercedes-Benz B-Klasse B 180D * Viti i prodhmimit 2015, * 2000cc (2.0 CDI), * Automatik-Step-tron

  Prizren Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes-Benz C-Klasse 220 CDI AMG-LINE
  Vetura

  Mercedes-Benz C-Klasse 220 CDI AMG-LINE

  * Mercedes-Benz C-Klasse 220 CDI AMG-LINE * Prejadhje nga Zvicrra🇨🇭🇨🇭 * Viti i prodhmimit 2012, * 22

  Prizren Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ford Focus
  Vetura

  Ford Focus

  Shes veturén Ford Focus viti 2003 naft 1.8 TDCI vetura posedon klimatronik ulse me nxemje shiber kom

  Prizren Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI ECO-Flex
  Vetura

  Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI ECO-Flex

  *Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI ECO-Flex *Dizell, *2000 cc (2.0 CDTI), *Viti i prodhimit 2015, *Me Dog

  Prizren Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BMW 318D AUTOMATIK
  Vetura

  BMW 318D AUTOMATIK

  * BMW 318D * Me Dogan te paguar, * 2000cc (2.0 Dizell), * Viti i prodhmimit 2013, * Cruise-control

  Prizren Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi A3 2.0 TDI SPORTBACK
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI SPORTBACK

  Audi A3 2.0 TDI * Viti i prodhmimit 2014, * Me dogan te paguar, * 2000cc (2.0 TDI), * Cruise-contro

  Prizren Sot, 09:45
  Me Marrveshje