Elektronikë
Prizren

Elektronikë në shitje në Prizren

 • 5 foto
  Iphone 5s CE Perfekt
  Telefona celulare

  Iphone 5s CE Perfekt

  Iphone 5s 16gb , ne gjendje perfekte , punon gjithqka mir , shum i rujtem . Ndrrim nuk boj. Whats ap

  Prizren Sot, 10:51
  69 €
 • 2 foto
  Iphone XS MAX 256Gb
  Telefona celulare

  Iphone XS MAX 256Gb

  Shitet Iphoni Xs Max 256gb ne gjendje perfekte pa asni grrith. Teli e ka paketimin dhe te gjitha pai

  Prizren Sot, 09:53
  965 €
 • 1 foto
  Iphone X 64GB
  Telefona celulare

  Iphone X 64GB

  Shitet Iphone X 64 gb i zi ne gjendje perfekte pa asni vrejtje. Qmimi i diskutushem Viber +383 44

  Prizren Sot, 09:53
  530 €
 • 6 foto
  Huawei P30 128GB 8GB Ram 2 jav i perdort
  Telefona celulare

  Huawei P30 128GB 8GB Ram 2 jav i perdort

  Huawei P30 128GB 8GB Ram 2 jav i perdort Tel : +38349332244

  Prizren Sot, 09:47
  510 €
 • 6 foto
  Xiaomi Mi 9T Pro (K20 Pro) i ri pa perdor
  Telefona celulare

  Xiaomi Mi 9T Pro (K20 Pro) i ri pa perdor

  Xiaomi Mi 9T Pro (K20 Pro) i ri pa perdor Tel : +38349332244

  Prizren Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Samsung Galaxy S10E 128GB 6GB Ram pothuaj i ri
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S10E 128GB 6GB Ram pothuaj i ri

  Samsung Galaxy S10E 128GB 6GB Ram pothuaj i ri i ardhun nga jashte 2 jav i perdort Tel : +3834933224

  Prizren Sot, 09:47
  425 €
 • 5 foto
  Samsung Galaxy Note 9 128Gb
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 9 128Gb

  Punon perfekt vetem touchin e ka pak te krisun ne qosh po nuk vrehet.. Asht modeli CE Duos me 128Gb

  Prizren Sot, 09:47
  350 €
 • 7 foto
  Huawei Mate 20 Pro 128GB 6GB Ram i ri pa perdor
  Telefona celulare

  Huawei Mate 20 Pro 128GB 6GB Ram i ri pa perdor

  Huawei Mate 20 Pro 128GB 6GB Ram i ri pa perdor Tel : +38349332244

  Prizren Sot, 09:47
  575 €
 • 4 foto
  Xiaomi Mi8 Pro 128GB 8GB Ram pothuaj i ri
  Telefona celulare

  Xiaomi Mi8 Pro 128GB 8GB Ram pothuaj i ri

  Xiaomi Mi8 Pro 128GB 8GB Ram pothuaj i ri Tel : +38349332244

  Prizren Sot, 09:46
  360 €
 • 5 foto
  Samsung Galaxy S7 Edge ne gjendje perfekte
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S7 Edge ne gjendje perfekte

  Samsung Galaxy S7 Edge ne gjendje perfekte i ardhun nga Zvicrra Tel : +38349332244

  Prizren Sot, 09:46
  175 €
 • 5 foto
  P30 lite 128
  Telefona celulare

  P30 lite 128

  Whitey Huawei P30 lite I rrujtun shum

  Prizren Sot, 09:44
  260 €
 • 3 foto
  HP I 5
  Kompjutera

  HP I 5

  shitet llaptop hp 6 muaj i perdort

  Prizren Sot, 09:43
  260 €
 • 4 foto
  s6 edge
  Telefona celulare

  s6 edge

  shitet samsung s6 edge i rrujtun prej suedi

  Prizren Sot, 09:43
  140 €
 • 3 foto
  Nokia
  Telefona celulare

  Nokia

  Shitet nokia me 2 kartela i rri shume i vohel

  Prizren Sot, 09:43
  55 €
 • 4 foto
  A5 2017
  Telefona celulare

  A5 2017

  Shitet Samsung A5 2017 I perdort

  Prizren Sot, 09:43
  125 €
 • 4 foto
  A9 2018
  Telefona celulare

  A9 2018

  Shitet Samsung A9 2018 I rrujtun

  Prizren Sot, 09:43
  290 €
 • 1 foto
  J5 2017
  Telefona celulare

  J5 2017

  Shitet Samsung J5 ekrani defekt pllaka I punone

  Prizren Sot, 09:42
  35 €
 • 4 foto
  S10 plus 128 duos
  Telefona celulare

  S10 plus 128 duos

  Shitet samsung s10 duos I rrujtun shum

  Prizren Sot, 09:42
  570 €
 • 3 foto
  P8 lite
  Telefona celulare

  P8 lite

  Shitet huawei p8 lite

  Prizren Sot, 09:42
  75 €
 • 4 foto
  Huawe p8 lite
  Telefona celulare

  Huawe p8 lite

  Shitet huawei p8 lite xjami i krist

  Prizren Sot, 09:42
  40 €
 • 4 foto
  S9 plus duos
  Telefona celulare

  S9 plus duos

  Shitet samsung s9 plus sikur i rri prej austri

  Prizren Sot, 09:42
  365 €
 • 3 foto
  M20
  Telefona celulare

  M20

  Shitet samsung m20

  Prizren Sot, 09:41
  120 €
 • 0 foto
  Micro SD Sandisk 16GB/32GB/64GB/128GB
  Shtesa per telefon celulare

  Micro SD Sandisk 16GB/32GB/64GB/128GB

  Produktet jane te reja dhe te testuara. Çmimet sipas kapaciteteve: 16 GB = 6 Euro 32 GB = 8 Euro 6

  Prizren Sot, 09:40
  6 €
 • 0 foto
  Micro SD Samsung 32GB/64GB/128GB
  Shtesa per telefon celulare

  Micro SD Samsung 32GB/64GB/128GB

  Produktet jane te reja dhe te testuara. Çmimet sipas kapaciteteve: 32 GB = 9 Euro 64 GB = 17 Euro

  Prizren Sot, 09:40
  9 €
 • 0 foto
  USB flash 16GB/32GB/64GB
  Pjese per kompjuter

  USB flash 16GB/32GB/64GB

  Produktet jane te reja dhe te testuara ne teresi me softver special Çmimet sipas kapaciteteve: 16

  Prizren Sot, 09:40
  4 €
 • 0 foto
  SSD Kingston 120 GB
  Pjese per kompjuter

  SSD Kingston 120 GB

  Ky SSD eshte i ri.

  Prizren Sot, 09:40
  26 €
 • 0 foto
  USB flash Sandisk 16GB-32GB-64GB
  Pjese per kompjuter

  USB flash Sandisk 16GB-32GB-64GB

  Produkti eshte i ri. Çmimet sipas kapaciteteve: 16 GB = 6 Euro 32 GB = 7.5 Euro 64 GB = 12 Euro M

  Prizren Sot, 09:39
  6 €
 • 0 foto
  USB flash 3.0 Sandisk 64 GB
  Pjese per kompjuter

  USB flash 3.0 Sandisk 64 GB

  Produkti eshte i ri. Çmimet sipas kapaciteteve: 16 GB = 7 Euro 32 GB = 8.5 Euro 64 GB = 14 Euro 12

  Prizren Sot, 09:39
  14 €
 • 1 foto
  Shes samsung galaxy j1
  Telefona celulare

  Shes samsung galaxy j1

  Shes samsung galaxy j1 gjamin e ka te thym keshtu punon perfekt

  Prizren Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Micro SD 16GB/32GB me adapter SD
  Shtesa per telefon celulare

  Micro SD 16GB/32GB me adapter SD

  Produktet jane te reja dhe te testuara. Çmimet sipas kapaciteteve: 16 GB = 4 Euro 32 GB = 6 Euro

  Prizren Sot, 09:39
  4 €
 • 1 foto
  Samsung galaxy A6+
  Telefona celulare

  Samsung galaxy A6+

  Samsung galaxy A6+ 32GB Ngjyr Gold Me kret paisjet komplet Me garancjo e jap tel Vrejte ndrim jo

  Prizren Sot, 09:22
  250 €
 • 8 foto
  Gaming PC (liquid)
  Kompjutera

  Gaming PC (liquid)

  Prsh Shitet Gaming PC me keto performanca: CPU: Ryzen 5 2600 CPU Cooler: MasterLiquid ML120R RGB |

  Prizren Sot, 09:07
  999 €
 • 2 foto
  iphone 7 ni dore e perdorne me Paket
  Telefona celulare

  iphone 7 ni dore e perdorne me Paket

  shes iphone 7 -32 gb 1 dore e perdorne qe 1 vjet prej paketes dora e pare per me shume +38344653006

  Prizren Sot, 08:38
  240 €
 • 1 foto
  Huawe
  Telefona celulare

  Huawe

  Shitet telefoni huawe punon nrregull wifi facebook etj

  Prizren Sot, 01:02
  50 €
 • 0 foto
  Samsung S7 & S6 per pjese
  Telefona celulare

  Samsung S7 & S6 per pjese

  Te dy telefonat i kan ekranat defekt, por pjeset tjera i punojne. - Samsung Galaxy S7: 60€ - Samsung

  Prizren Dje, 23:27
  105 €
 • 0 foto
  Nokia Lumia 525
  Telefona celulare

  Nokia Lumia 525

  Nokia Lumia 525 ne gjendje perfekte, i ardhun prej Gjermanise! Kontaktoni edhe ne Viber!

  Prizren Dje, 23:27
  25 €
 • 2 foto
  Power Supply 450W (Furnizues i rrymes per PC)
  Pjese per kompjuter

  Power Supply 450W (Furnizues i rrymes per PC)

  Shes Power Supply 450W (Furnizues i rrymes per PC - Trafa) ne gjendje perfekte. Çmimi: 30€ i padisku

  Prizren Dje, 23:12
  30 €
 • 0 foto
  Nvidia GTX 1050 4GB me 1 vit garancion
  Pjese per kompjuter

  Nvidia GTX 1050 4GB me 1 vit garancion

  Shes Nvidia GTX 1050 4GB ne gjendje perfekte me 1 vit garancion nga firma ku e kam ble ktu ne Kosove

  Prizren Dje, 23:11
  130 €
 • 5 foto
  Action Sport Kamer Admiral
  Pjese per kompjuter

  Action Sport Kamer Admiral

  Kamera eshte e re pa shtu. Specifications: Condition: 100% Brand New and High Quality Material:

  Prizren Dje, 23:07
  35 €
 • 1 foto
  HP Pavilion dv6200 - 15.4\' AMD 4GB 160GB
  Kompjutera

  HP Pavilion dv6200 - 15.4\' AMD 4GB 160GB

  HP Pavilion dv6200 - 15.4 - AMD Turion - 4GB Ram 160GB HDD Windows 7 Ultimate Madhesia: 15.4 inch P

  Prizren Dje, 23:07
  65 €
 • 0 foto
  HDD 500GB WD
  Pjese per kompjuter

  HDD 500GB WD

  WD 500GB I testuar dhe ne gjendje te rregulltë. 100% Health

  Prizren Dje, 23:07
  15 €
 • 3 foto
  2x HDD nga 500GB
  Pjese per kompjuter

  2x HDD nga 500GB

  2x HDD nga 500GB Seagate 500GB Hitachi 500GB 30 Euro te dytë Fotot jane origjinale te Hard Disk

  Prizren Dje, 23:07
  30 €
 • 4 foto
  Bateri te ndryshme per Laptop
  Pjese per kompjuter

  Bateri te ndryshme per Laptop

  Bateri per lloje te ndryshme laptopësh te gjitha baterit jane te testuara dhe ne gjendje te rregullt

  Prizren Dje, 23:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PC (Kompjuter) DESKTOP KOMPLET PËR LOJËRA (Gaming)
  Kompjutera

  PC (Kompjuter) DESKTOP KOMPLET PËR LOJËRA (Gaming)

  Në gjendje perfekte. +38344351896 viber, whatsup. 049 351896.

  Prizren Dje, 22:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lenovo Thinkpad Edge 15.6 Led Hdmi
  Kompjutera

  Lenovo Thinkpad Edge 15.6 Led Hdmi

  Është në gjendje të rregullt, ska asnjë defekt.

  Prizren Dje, 22:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Battlefield 4 Premium Edition PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes Battlefield 4 Premium Edition PS4

  Shes Battlefield 4 Premium Edition PS4 Transporti falas në të gjithë Kosovën

  Prizren Dje, 22:27
  25 €
 • 0 foto
  Shes Fifa 17 PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes Fifa 17 PS4

  Shes Fifa 17 PS4 Transporti falas në të gjithë Kosovën

  Prizren Dje, 22:19
  15 €
 • 6 foto
  HP 250 G3 Notebook
  Kompjutera

  HP 250 G3 Notebook

  HP 250 G3 Notebook CPU: Intel Core i3-4005U 1.70 GHz RAM: 4 GB (LDDR3) HDD: 500 GB GPU: Intel HD Gr

  Prizren Dje, 22:05
  250 €
 • 5 foto
  Apple Watch
  Shtesa per telefon celulare

  Apple Watch

  Apple watch 42 mm 7000 series space gray aluminium Ion-X glass retina display Composite back 316L s

  Prizren Dje, 21:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ajfon 6 plus 128
  Telefona celulare

  Ajfon 6 plus 128

  Shitet ajfon 6 plus 128 giha I perdor

  Prizren Dje, 20:58
  200 €