Elektronikë
Prizren

Elektronikë në shitje në Prizren

 • 1 foto
  Huawe
  Telefona celulare

  Huawe

  Shitet telefoni huawe punon nrregull wifi facebook etj

  Prizren Sot, 01:02
  50 €
 • 3 foto
  Xiaomi MI9T (6/64gb) I ri. Ndrrim i mundshem
  Telefona celulare

  Xiaomi MI9T (6/64gb) I ri. Ndrrim i mundshem

  I ri me pako! Ka 6gb ram dhe 64gb hapsire. Procesor snapdragon 730. Ekrani Amoled 6.39 inch. Bateria

  Prizren Sot, 00:31
  279 €
 • 0 foto
  Samsung Micro SD 32 GB
  Shtesa per telefon celulare

  Samsung Micro SD 32 GB

  Produktet jane te reja dhe te testuara. Çmimet sipas kapaciteteve: 32 GB = 9 Euro 64 GB = 17 Euro

  Prizren Sot, 00:16
  9 €
 • 0 foto
  Sandisk USB 3.0, 32 GB
  Pjese per kompjuter

  Sandisk USB 3.0, 32 GB

  Produkti eshte i ri. Çmimet sipas kapaciteteve: 32 GB = 8 Euro 64 GB = 12 Euro 128 GB = 23 Euro

  Prizren Sot, 00:16
  8 €
 • 0 foto
  Micro SD Sandisk 8GB-16GB-32GB-64GB
  Shtesa per telefon celulare

  Micro SD Sandisk 8GB-16GB-32GB-64GB

  8 GB = 4 Euro 16 GB = 6 Euro 32 GB = 8 Euro 64 GB = 14 Euro 128 GB = 20 Euro

  Prizren Sot, 00:16
  4 €
 • 2 foto
  Samsung A6+ duos 2018
  Telefona celulare

  Samsung A6+ duos 2018

  I përdorur 4 muaj Black edition

  Prizren Dje, 23:15
  155 €
 • 2 foto
  3x Memori Karta 32GB - 3 Cope
  Shtesa per telefon celulare

  3x Memori Karta 32GB - 3 Cope

  3 Memori Karta nga 32GB Te reja

  Prizren Dje, 23:10
  15 €
 • 6 foto
  Samsung Galaxy S9+ 64Gb
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9+ 64Gb

  Ne gjendje perfekte me 64Gb 6Gb Ram modeli europian +38349477125

  Prizren Dje, 22:38
  285 €
 • 4 foto
  Shitet Lenovo ThinkCentre
  Kompjutera

  Shitet Lenovo ThinkCentre

  Shiten lenovo thinkcentre me i3 gjenerata e 6 e intelit, 8gb ram. Eshte i pajisur edhe me WLAN anten

  Prizren Dje, 22:26
  290 €
 • 4 foto
  Shiten 3 tastiera te perdorura
  Pjese per kompjuter

  Shiten 3 tastiera te perdorura

  Shiten 3 tastiera te perdorura por ne gjendje te mire Microsoft wireless keyboard 30€ Hp keyboard 8€

  Prizren Dje, 22:26
  30 €
 • 3 foto
  GRUNDIG 43 VLX 4K TV SMART
  Telefona celulare

  GRUNDIG 43 VLX 4K TV SMART

  GRUNDIG 43 VLX 4K TV SMART

  Prizren Dje, 22:21
  280 €
 • 3 foto
  Note 10 plus duos pa qel ndrime jo
  Telefona celulare

  Note 10 plus duos pa qel ndrime jo

  Shitet nite 10 pkus duos pa qel prej zvicra ndrime jo

  Prizren Dje, 22:08
  690 €
 • 2 foto
  samsung galaxy j5
  Telefona celulare

  samsung galaxy j5

  ne gjendje te rregullt

  Prizren Dje, 22:08
  90 €
 • 4 foto
  mate 30 pro 8/512 me 5G
  Telefona celulare

  mate 30 pro 8/512 me 5G

  white huawei mate30 pro me 5 G vrejtje xjami I Kristen ndrime jo

  Prizren Dje, 21:58
  480 €
 • 4 foto
  Mate 10 pro 6/128
  Telefona celulare

  Mate 10 pro 6/128

  shitet mate 10 pro

  Prizren Dje, 21:57
  190 €
 • 5 foto
  S8 plus
  Telefona celulare

  S8 plus

  Shitet samsung s8 plus evropjan sikur i ri

  Prizren Dje, 21:56
  250 €
 • 5 foto
  Ajfon XR 64
  Telefona celulare

  Ajfon XR 64

  Shitet ajfon xr i rujtun shum

  Prizren Dje, 21:55
  430 €
 • 6 foto
  iPhone8 64Gb
  Telefona celulare

  iPhone8 64Gb

  Shitet Iphone 8, 64 GB, i kuq. Telefoni eshte me pak se dy muaj i perdorur. Eshte ne gjendje te rreg

  Prizren Dje, 21:43
  280 €
 • 1 foto
  Konica PagePro 1350W Laser Printer
  Pjese per kompjuter

  Konica PagePro 1350W Laser Printer

  Konica PagePro 1350W Laser Printer Detajet Teknike: Prodhuesi: Konica Minolta Frekuenca e Kërkuar:

  Prizren Dje, 20:38
  50 €
 • 1 foto
  Dell Inspiron 3542 Intel Core i3
  Kompjutera

  Dell Inspiron 3542 Intel Core i3

  --------- Dell Inspiron 3542 Intel Core i3 --------- Detajet Teknike: Prodhuesi: Dell Karta Grafik

  Prizren Dje, 20:38
  320 €
 • 5 foto
  HP Pavilion g7 - 17.3\" - AMD A4-3305M -4GB - 160GB
  Kompjutera

  HP Pavilion g7 - 17.3\" - AMD A4-3305M -4GB - 160GB

  HP Pavilion g7-1322nr - 17.3\" - AMD A4-3305M - Windows 7 Ultimate 64-bit - 4 GB RAM - 160 GB HDD M

  Prizren Dje, 20:31
  119 €
 • 0 foto
  OFERT KOMPJUTER+MONITOR GAMING 180€
  Kompjutera

  OFERT KOMPJUTER+MONITOR GAMING 180€

  CPU: i5-3550 3.3 GHZ deri ne 3.7GHZ turbo GPU: GTX 1050 2GB OC RAM: 8GB DDR3 SSD: 64GB per Windows,

  Prizren Dje, 20:18
  180 €
 • 5 foto
  Lenovo ThinkPad T430s - 14\" i5-3230M - 4GB - 500GB
  Kompjutera

  Lenovo ThinkPad T430s - 14\" i5-3230M - 4GB - 500GB

  Lenovo ThinkPad T430s - 14\" - Intel Core i5 (3rd Gen) 3230M / 2.5 GHz - 4 GB RAM - 500 GB HDD Mad

  Prizren Dje, 20:18
  149 €
 • 3 foto
  SSD 256GB Per Sony Vaio VPCZ Series
  Pjese per kompjuter

  SSD 256GB Per Sony Vaio VPCZ Series

  SSD 256GB Per Sony Vaio VPCZ Series SSD eshte per disa modele te Sony Vaio nuk bene per laptop tjer

  Prizren Dje, 19:41
  39 €
 • 7 foto
  Huawei Mate 30 Pro 128GB 8GB Ram
  Telefona celulare

  Huawei Mate 30 Pro 128GB 8GB Ram

  Huawei Mate 30 Pro 128GB 8GB Ram Tel : +38349332244

  Prizren Dje, 19:41
  765 €
 • 6 foto
  Huawei P30 128GB 6GB Ram
  Telefona celulare

  Huawei P30 128GB 6GB Ram

  Huawei P30 128GB 6GB Ram Tel : +38349332244

  Prizren Dje, 19:41
  319 €
 • 6 foto
  HP Compaq CQ58 - 15.6\" - AMD - 4GB RAM - 250GB HDD
  Kompjutera

  HP Compaq CQ58 - 15.6\" - AMD - 4GB RAM - 250GB HDD

  HP Compaq CQ58 - 15.6\" - E1 1500 - 4 GB RAM - 250 GB HDD Madhesia: 15.6\" inch Rezulucioni Ekrani

  Prizren Dje, 19:41
  99 €
 • 6 foto
  Samsung R519 - 15.6\"- Pentium- 4GB RAM - 160GB HDD
  Kompjutera

  Samsung R519 - 15.6\"- Pentium- 4GB RAM - 160GB HDD

  Samsung R519 - 15.6\" - Pentium - 4 GB RAM - 160 GB HDD Madhesia: 15.6\" inch Processor: Intel Pen

  Prizren Dje, 19:41
  89 €
 • 5 foto
  Acer Extensa 5635Z - 15.6\" - Pentium - 4GB - 250GB
  Kompjutera

  Acer Extensa 5635Z - 15.6\" - Pentium - 4GB - 250GB

  Acer Extensa 5635Z - 15.6\" - Intel Pentium T4500 - Windows 7 Ultimate - 4 GB RAM - 250 GB HDD Mad

  Prizren Dje, 19:41
  89 €
 • 7 foto
  Asus Eee PC 1008HA - 10.1\" - Atom - 1GB - 160GB
  Kompjutera

  Asus Eee PC 1008HA - 10.1\" - Atom - 1GB - 160GB

  Asus Eee PC 1008HA - 10.1\" - Intel Atom - Windows 7 Starter - 1 GB RAM - 160 GB HDD Madhesia: 10.1

  Prizren Dje, 19:41
  59 €
 • 6 foto
  Toshiba Satellite C650- 15.6\" Pentium- 3GB - 320GB
  Kompjutera

  Toshiba Satellite C650- 15.6\" Pentium- 3GB - 320GB

  Toshiba Satellite C650 - 15.6\" - Intel® Core™2 Duo Processor T9300 6M Cache, 2.50 GHz, 800 MHz FSB

  Prizren Dje, 19:41
  99 €
 • 6 foto
  Acer eMachines E525 - 15.6\" -Pentium - 4GB - 160GB
  Kompjutera

  Acer eMachines E525 - 15.6\" -Pentium - 4GB - 160GB

  Acer eMachines E525 - 15.6\" - Intel® Core™2 Duo Processor T4400 - 4 GB RAM - 160 GB HDD Windows 7 U

  Prizren Dje, 19:41
  99 €
 • 7 foto
  Xiaomi Mi Note 10 108MPxl 128GB 6GB Ram
  Telefona celulare

  Xiaomi Mi Note 10 108MPxl 128GB 6GB Ram

  Xiaomi Mi Note 10 108MPxl 128GB 6GB Ram Tel : +38349332244

  Prizren Dje, 19:41
  415 €
 • 6 foto
  OnePlus 8 Pro 128GB 8GB Ram pothuaj i ri
  Telefona celulare

  OnePlus 8 Pro 128GB 8GB Ram pothuaj i ri

  OnePlus 8 Pro 128GB 8GB Ram pothuaj i ri 1 vit Garancion Tel : +38349332244

  Prizren Dje, 19:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Xiaomi Poco F2 Pro 5G 128GB 6GB Ram
  Telefona celulare

  Xiaomi Poco F2 Pro 5G 128GB 6GB Ram

  Xiaomi Poco F2 Pro 5G 128GB 6GB Ram Tel : +38349332244

  Prizren Dje, 19:40
  520 €
 • 6 foto
  Xiaomi RedMi Note 8T 128GB 6GB Ram
  Telefona celulare

  Xiaomi RedMi Note 8T 128GB 6GB Ram

  Xiaomi RedMi Note 8T 128GB 6GB Ram Tel : +38349332244

  Prizren Dje, 19:40
  185 €
 • 7 foto
  Xiaomi RedMi Note 8 Pro 128GB 6GB Ram
  Telefona celulare

  Xiaomi RedMi Note 8 Pro 128GB 6GB Ram

  Xiaomi RedMi Note 8 Pro 128GB 6GB Ram Tel : +38349332244

  Prizren Dje, 19:40
  225 €
 • 6 foto
  Ekrana te ndryshem Laptopi
  Pjese per kompjuter

  Ekrana te ndryshem Laptopi

  Shiten lloje te ndryshem ekranash per laptop. Te gjithe ekranet jane te testuar dhe ne gjendje te r

  Prizren Dje, 19:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Xiaomi RedMi K20 Pro (Mi 9T Pro) 64GB 6GB Ram
  Telefona celulare

  Xiaomi RedMi K20 Pro (Mi 9T Pro) 64GB 6GB Ram

  Xiaomi RedMi K20 Pro (Mi 9T Pro) 64GB 6GB Ram Tel : +38349332244

  Prizren Dje, 19:40
  335 €
 • 6 foto
  Samsung Galaxy S9 64GB ne gjendje shumë të mirë
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9 64GB ne gjendje shumë të mirë

  Samsung Galaxy S9 64GB ne gjendje shumë të mirë Tel : +38349332244

  Prizren Dje, 19:39
  235 €
 • 7 foto
  Samsung Galaxy A30 32GB 3GB Ram
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy A30 32GB 3GB Ram

  Samsung Galaxy A30 32GB 3GB Ram Tel : +38349332244

  Prizren Dje, 19:39
  155 €
 • 7 foto
  SHITET LLAPTOPI SAMSUNG
  Kompjutera

  SHITET LLAPTOPI SAMSUNG

  Shitet llaptopi Samsung R40 15.6 inch i perdorur por në gjendje të rregullt fotot jan reale baterin

  Prizren Dje, 19:32
  75 €
 • 7 foto
  iphone 6s 16gb
  Telefona celulare

  iphone 6s 16gb

  shitet ajfoni 6s ne gjendje tmir punon krejt prefekt perveq kamera si bon urgjend

  Prizren Dje, 19:20
  70 €
 • 6 foto
  Kartele Grafike Nvidia Geforce GT 520 2GB [GPU]
  Pjese per kompjuter

  Kartele Grafike Nvidia Geforce GT 520 2GB [GPU]

  Shes kartelen grafike nvidia gefeforce 520GT 2GB, eshte ne gjendje perfekte dhe adekuate per lojera

  Prizren Dje, 19:07
  50 €
 • 4 foto
  Shitet samsung A40 nga France 180 Euro
  Telefona celulare

  Shitet samsung A40 nga France 180 Euro

  Samsung A40 4 Giga ram 64 giga rom Kamera 16 dyta 5 megPixel Perpara 25 megapixel Batary 3100 5G Bl

  Prizren Dje, 18:27
  180 €
 • 1 foto
  Vga cabel 10 meter
  Pjese per kompjuter

  Vga cabel 10 meter

  Product Details Sales Package VGA Cable Number of Contents in 1 Sales Package Brand Target Type VG

  Prizren Dje, 18:26
  15 €
 • 1 foto
  Samsung galaxy J7 2017 1.5 vjet garancion
  Telefona celulare

  Samsung galaxy J7 2017 1.5 vjet garancion

  Samsung galaxy j7 2017 ne garancion 1.5 vjet me paket Shum pak i perdorun.Android version i fundit f

  Prizren Dje, 18:22
  250 €
 • 9 foto
  Laptop
  Kompjutera

  Laptop

  Posedoj dhe shes 3 laptopa Hp Probook 6570b core i5 ngjyr e kaft 135 euro Hp Probook 6550b core i

  Prizren Dje, 18:17
  135 €
 • 3 foto
  Laptop
  Kompjutera

  Laptop

  Posedoj dhe shes 1 laptop Hp Probook 450 g2 core i7 280 euro Baterin e mban mire Posedon HDD 500gb

  Prizren Dje, 18:17
  280 €
 • 3 foto
  HP DV6000
  Kompjutera

  HP DV6000

  Shes Laptopin HP DV6000, 2.0 dual core intel 3GB Ram Me kamera te integruar, 2mikrofon te inegruar

  Prizren Dje, 18:09
  95 €