Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prizren

 • 8 foto
  Vw golf 1.6 diesel
  Vetura

  Vw golf 1.6 diesel

  Shitet vetura vw golf 6 tdi ne gjendje te shkelqyer Klimatronik Senzora parkingu Ekran te madh Goma

  Prizren Dje, 14:30
  8.200 €
 • 2 foto
  Llabo per akullore Carpigiani 20litersh
  Makineri dhe inventare

  Llabo per akullore Carpigiani 20litersh

  Shes llabon per akullore e posa ardhur nga italia ne gjendje perfekte prodhim italjan Carpigiani esh

  Prizren Dje, 14:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vetrin per embelsira 1m italje
  Makineri dhe inventare

  Vetrin per embelsira 1m italje

  Shes vetrinen ne gjendje te shkelqyer e sapo ardhur nga italia. Eshte per embelsira salla etj ka ndi

  Prizren Dje, 14:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vetrin per Embelsira 1.60cm italjane
  Makineri dhe inventare

  Vetrin per Embelsira 1.60cm italjane

  Shes vetrinen ne gjendje te shkelqyer prodhim italjan me ftofje perfekte shum e ruajtur ndriqimi led

  Prizren Dje, 14:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Urgjent!!! Shitet SamsungJ3 2017 Golld
  Telefona celulare

  Urgjent!!! Shitet SamsungJ3 2017 Golld

  Shitet Samsung J3 2017 shume i rujten pa gritha.Bone edhe ndrrime....

  Prizren Dje, 14:26
  85 €
 • 4 foto
  VW GOLF 6 2.0 TDI
  Vetura

  VW GOLF 6 2.0 TDI

  GOLF 6 2.0 TDI VITI 2011 POSEDON LIBRIN E SERVISIT 2 QELSA HANLINE MODEL ME GARANCJON PRES BLERS S

  Prizren Dje, 14:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavolin pune me ftofje per burek embelsira etj.
  Makineri dhe inventare

  Tavolin pune me ftofje per burek embelsira etj.

  Shes tavolinen me ftofje ne gjendje perfekte per byrek embelsira etj shum e ruajtur me bunker qmimi

  Prizren Dje, 14:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bejm servisimin e kumorave te aparatave pe akullor
  Sherbime

  Bejm servisimin e kumorave te aparatave pe akullor

  bejm servisimin e kumorave te aparatave per akullore per me shum kontakto edhe ne viber +3834930614

  Prizren Dje, 14:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fontan dyshe shum pak e perdorur
  Makineri dhe inventare

  Fontan dyshe shum pak e perdorur

  shes fontanen dyshe ne gjendje te shkelqyer pune shum e ruajtur pa asnje vrejtje te vetme fotografit

  Prizren Dje, 14:17
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Punojm Ulse per terasen tuaj sipas porosis
  Mobilje

  Punojm Ulse per terasen tuaj sipas porosis

  punojm /separeja kreveta tavilona-karrike +38344920723

  Prizren Dje, 14:13
  160 €
 • 7 foto
  Huawei Honor 10 I RI ME 2 VJET GARANCION
  Telefona celulare

  Huawei Honor 10 I RI ME 2 VJET GARANCION

  Shes Huawei Honor 10 i zi ne gjendje perfekte. Ka ardhur nga Sllovenia me 2 vjet garancion. Telefoni

  Prizren Dje, 14:11
  260 €
 • 3 foto
  VW Caddy 1.9 TDI 2008
  Vetura

  VW Caddy 1.9 TDI 2008

  Shitet VW Caddy 1.9 TDI viti 2008, ne gjendje te rregullt teknike. Regjistrimi i skaduar. Kilometra

  Prizren Dje, 14:09
  3.900 €
 • 1 foto
  Piksne(vaska) per akullore dhe per gjellra inox
  Makineri dhe inventare

  Piksne(vaska) per akullore dhe per gjellra inox

  Shes vaskat per akullore dhe gjellra inox me madhsi thellsi dhe forma te ndryshme per me shum kontak

  Prizren Dje, 14:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten gomat
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat

  Shes gomat e veres 165/70/13 me bandasha 7 copa. Poashtu shes edhe 2 goma 135/13 te dimrit. Gomat j

  Prizren Dje, 14:09
  170 €
 • 3 foto
  Friz reklamus per pije me ftofje
  Makineri dhe inventare

  Friz reklamus per pije me ftofje

  Shes frizin ne gjendje te shkelqyer shum pak i perdorur ndriqimi led ftof shum mir shum i bukur ftof

  Prizren Dje, 14:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Skar me plin e re e pa perdorur
  Makineri dhe inventare

  Skar me plin e re e pa perdorur

  Shes skaren e re te pa perdorur me plin qmimi sipas marrveshjes per me shum kontakto edhe ne viber+3

  Prizren Dje, 14:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavolin pune inox e re e pa perdorur
  Makineri dhe inventare

  Tavolin pune inox e re e pa perdorur

  tavolin pune inox te reja te pa perdorura 1 meter 1.5 meter. 2.2 meter me nje polis dhe me dy pol

  Prizren Dje, 14:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vetrin me ftofje italjane -30
  Makineri dhe inventare

  Vetrin me ftofje italjane -30

  Shes vetrinen italjane ne gjendje te shkelqyer pa asnje vrejtje te vetme Ndriqimi led -30.Eshte per

  Prizren Dje, 14:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bajmari per makarona gjellra pasta etj
  Makineri dhe inventare

  Bajmari per makarona gjellra pasta etj

  Shes bajmarin (mbajtse me nxemje) per makarona pasta gjellra etj prodhim italjan qmimi i volitshem p

  Prizren Dje, 14:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Furr per 6 pica me plin italjane
  Makineri dhe inventare

  Furr per 6 pica me plin italjane

  Shes furren per 6pica me plin italjane shum e ruajtur me shamot ne gjendje perfekte qmimi sipas mar

  Prizren Dje, 14:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Samsung S8 Plus 64 CE
  Telefona celulare

  Samsung S8 Plus 64 CE

  Samsung S8 plus 64gb (Ce)ne gjendje shum mire Full Paisje me kuti viber 38345566719 ndrrim me Ipho

  Prizren Dje, 13:58
  250 €
 • 2 foto
  Mikser per brum (2shpejtsi) italjan
  Makineri dhe inventare

  Mikser per brum (2shpejtsi) italjan

  mikseri eshte ne gjendje perfekte prodhim italjan me dy shpejtsi i qohet koka nalt per me nxjerr bru

  Prizren Dje, 13:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  pjes per golf4 1.9
  Autopjese dhe paisje

  pjes per golf4 1.9

  pjes per golf 4 1.9

  Prizren Dje, 13:49
  1 €
 • 5 foto
  Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur
  Makineri dhe inventare

  Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur

  Shes vetrinen me ftofje 2m shum e ruajtur eshte per sallatra mishra,etj. Ndriqimi led qmimi sipas ma

  Prizren Dje, 13:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furr per pjekjen e te gjith llojeve te brumnave
  Makineri dhe inventare

  Furr per pjekjen e te gjith llojeve te brumnave

  shes firren per te gjith llojeve te brumnave eshte italjane e tera eshte inox pjekjen e ka perfekte

  Prizren Dje, 13:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Reshov me 4 flaka i ri industrial
  Makineri dhe inventare

  Reshov me 4 flaka i ri industrial

  Shes reshovin e ri industrial i pa perdorur per me shum kontakto edhe ne viber +38349306143

  Prizren Dje, 13:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fontan treshe e re e pa perdorur
  Teknik dhe paisje

  Fontan treshe e re e pa perdorur

  SHES fontanen e re te pa perdorur qmimi sipas marrveshjes per me shum kontakto edhe ne viber +383443

  Prizren Dje, 13:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten banes ne qender te prizrenit te make pilari
  Apartment / Banesa

  Shiten banes ne qender te prizrenit te make pilari

  shiten 2 banesa 65m2 katet e lira 7 dhe 3 ne qender dhe nje banes 86 m2 kat i 5

  Prizren Dje, 13:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  kamionet Iveko
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kamionet Iveko

  shitet kamioneta Iveko 35-8.

  Prizren Dje, 13:36
  1.200 €
 • 1 foto
  Fontan granitore me burgji prodhim italjan
  Makineri dhe inventare

  Fontan granitore me burgji prodhim italjan

  shes fontanen granitore me burgji prodhim italjan Ugolini shum e rujtum qmimi sipas marrveshjes per

  Prizren Dje, 13:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Llabo per akullore CATABRIGA ITALJANE 20L
  Makineri dhe inventare

  Llabo per akullore CATABRIGA ITALJANE 20L

  Shes llabon per akullore e sapo ardhur nga italia prdhim italjan CATABRIGA ne gjendje te shkelqyer s

  Prizren Dje, 13:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Furr me ventilator italjane industriale model i ri
  Makineri dhe inventare

  Furr me ventilator italjane industriale model i ri

  Shes furren industriale italjane me ventilator model i ri ban pjekjen e te gjitha llojeve te pjekuru

  Prizren Dje, 13:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes per aparat te akullores CARPIGIANI
  Makineri dhe inventare

  Pjes per aparat te akullores CARPIGIANI

  shes te gjitha llojet e pjeseve per aparatave te akullores CARPIGIANI te reja dhe te perdorurura dh

  Prizren Dje, 13:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mikser planetar italian 40litersh me shpejtsi
  Makineri dhe inventare

  Mikser planetar italian 40litersh me shpejtsi

  Shes mikserin planetar ne gjendje perfekte prodhim italjan eshte 40litersh me shpejtsi nuk nihet ka

  Prizren Dje, 13:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vetrin per sallatra ose mish 1muaj e perdorur
  Makineri dhe inventare

  Vetrin per sallatra ose mish 1muaj e perdorur

  Shes vetrinen ne gjendje perfekte 1muaj e perdorur e re pa asnje vij te vetme eshte per sallatra edh

  Prizren Dje, 13:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opel zafira 2003
  Vetura

  Opel zafira 2003

  Zafira 2.0dti klima funkcional xhama me rym pasqure me rym reg 18.05.2018 me nje fjal eshte teknı

  Prizren Dje, 13:21
  3.700 €
 • 5 foto
  SHITET MINI COOPER 1.4 BENZIN
  Vetura

  SHITET MINI COOPER 1.4 BENZIN

  Shitet MINI COOPER 1.4 BENZIN Viti prodhimit 2009 Manual,Start-Stop,Klime,Xhamat Elektrike dhe shum

  Prizren Dje, 13:19
  6.800 €
 • 5 foto
  SHITET VESPA SPRINT 49CC
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  SHITET VESPA SPRINT 49CC

  Shitet VESPA SPRINT 49CC Viti prodhimit 2017 Viti i regjistrimit te pare 2019 Pothuajse I RI vetem 1

  Prizren Dje, 13:19
  2.700 €
 • 0 foto
  Tend per lokal
  Makineri dhe inventare

  Tend per lokal

  Shes tenden per lokam shum e ruajtur. Dimenzjonet e saj jan:Gjatsia 5m hapet 3meter qmimi i diskutu

  Prizren Dje, 13:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MIKSER PER EMBELSIRA 20litersh italjan
  Makineri dhe inventare

  MIKSER PER EMBELSIRA 20litersh italjan

  shes mikserin ne gjendje perfekte prodhim italjan shum i rujtum 20litersh per me shum kontakto edhe

  Prizren Dje, 13:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Aparat per kafe i ri i pa perdorur
  Makineri dhe inventare

  Aparat per kafe i ri i pa perdorur

  Shes aparatin per kafe te ri i pa perdorur per me shum kontakto edhe ne viber +38349306143

  Prizren Dje, 13:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mikser per embelsira dhe brum italjan (2shpejtsi)
  Makineri dhe inventare

  Mikser per embelsira dhe brum italjan (2shpejtsi)

  Shes mikserin ne gjendje te shkelqyer prodhim italjan eshte per brum dhe per embelsira 30litersh me

  Prizren Dje, 13:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shankt sherbyer me dollap e fiok i ri
  Makineri dhe inventare

  Shankt sherbyer me dollap e fiok i ri

  Shes shanktin ne gjendje perfekte i ri me dollap e fijok qmimi i arsyseshem per me shum kontakto edh

  Prizren Dje, 13:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Aparat per akullore Carpigiani prodhim italjan
  Makineri dhe inventare

  Aparat per akullore Carpigiani prodhim italjan

  shes aparatin per akullore carpigiani ne gjendje te shkelqyer eshte i servisuar te gjitha pjeset i

  Prizren Dje, 13:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vetrin per embelsira vertikale 4anet gjam
  Makineri dhe inventare

  Vetrin per embelsira vertikale 4anet gjam

  She\'s vetrinen per embelsira ne 4anet gjam since e re shihet edhe ne fotografi ka ftofje perfekte

  Prizren Dje, 13:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  goma te perdorura Michellin 295 30 ZR 20
  Autopjese dhe paisje

  goma te perdorura Michellin 295 30 ZR 20

  goma te perdorura Michellin 295 30 ZR 20 2 cope jane 100 euro te dyjat

  Prizren Dje, 13:09
  100 €
 • 3 foto
  Posedojm pjes per aparata te akullores dhe fontana
  Makineri dhe inventare

  Posedojm pjes per aparata te akullores dhe fontana

  posedojm te gjith llojet e pjeseve te aparatave per akullore dhe fontanave te reja dhw te perdorura

  Prizren Dje, 13:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mikser per brum me dy shpejtsi italjan si i ri
  Makineri dhe inventare

  Mikser per brum me dy shpejtsi italjan si i ri

  Shes mikserin e sapo ardhur nga italia prodhim italjan me dy shpejtsi shum i ruajtur qmimi i volitsh

  Prizren Dje, 13:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje Karcher HD 1000
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Karcher HD 1000

  Autolarje e tipit Karcher HD 1000, origjinale e ardhur nga zvicrra me presion te lart, ne gjendje sh

  Prizren Dje, 13:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz E 220
  Vetura

  Mercedes Benz E 220

  208.000 km t’kalune Shum i rrujten, ska asnij defekt. Per me shum infto telefono ose viber/whatsapp

  Prizren Dje, 12:57
  Me Marrveshje