Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prizren

 • 9 foto
  Ford fuesta 1.3 me zinxjir me marveshje
  Vetura

  Ford fuesta 1.3 me zinxjir me marveshje

  Shitet fird fiesta 1.3 benzin motor me zinxjir keri osht tip top me liber servis rexjistrime edhe 3

  Prizren Dje, 17:11
  1 €
 • 7 foto
  S10 plus 8/128
  Telefona celulare

  S10 plus 8/128

  Shitet samsung s20 plus tel vjen me kuti edhe adapteri orixjinal vrejtje xjamin e kameres i kris ndr

  Prizren Dje, 17:11
  740 €
 • 8 foto
  Nokia N97 Mini
  Telefona celulare

  Nokia N97 Mini

  Shitet nokia ne gjendje perfekte shum i ruajtur. Per me shum info viber +38349501700

  Prizren Dje, 17:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Jura Z5
  Teknik dhe paisje

  Jura Z5

  Shitet aparati i kafes ne gjendje te rregullt i ardhur nga zvicrra per me shum informata rreth apar

  Prizren Dje, 17:10
  449 €
 • 4 foto
  Case per pc E RE
  Pjese per kompjuter

  Case per pc E RE

  Case phalanx midi tower rgb e re ne paketim. Shume dizajn i bukur per gaming pc.

  Prizren Dje, 17:07
  70 €
 • 1 foto
  Shitet.vw.gjeta.1.9.turbo.dizell.tip.top.
  Vetura

  Shitet.vw.gjeta.1.9.turbo.dizell.tip.top.

  Shes.gjeten.ne.gjendje shum te mir. tip.top Gjeta.posedon. Motorr 1.9.turbo.dizell. Menjaq.5.shpejts

  Prizren Dje, 16:57
  1.350 €
 • 10 foto
  Bmw 320 x driver automatik
  Vetura

  Bmw 320 x driver automatik

  Shes veturen bmw 320 dizell xdriver e sa po ardhur ne kosov nga zvicrra Vetura e ka doganen e pagum

  Prizren Dje, 16:49
  10.500 €
 • 8 foto
  Bmw 318 dizell
  Vetura

  Bmw 318 dizell

  Shes veturen bmw 318 e 91 dizell e sapo doganuar dhe regjistruar rks vetura eshte e ardhur nga zvicr

  Prizren Dje, 16:49
  10.500 €
 • 7 foto
  Mercedes b clas
  Vetura

  Mercedes b clas

  Shes veturen mercedes b clas 2.0 dizell i regjistruar rks deri me 4.04.2020 Vetura posedon klim dhe

  Prizren Dje, 16:49
  6.300 €
 • 7 foto
  Vw ceddy 1.9 sdi i sapo doganuar
  Vetura

  Vw ceddy 1.9 sdi i sapo doganuar

  Shes picapin vw ceddy 1/9 sdi i sapo doganuar Vetura eshte ne gjendje te rregullt

  Prizren Dje, 16:48
  4.200 €
 • 9 foto
  Bmw 320 dizell e 90
  Vetura

  Bmw 320 dizell e 90

  Shes veturen bmw 320 dizell e90 e regjistruar rks nje vit vetura poseon klim automatice komanda timo

  Prizren Dje, 16:48
  6.300 €
 • 9 foto
  Nissan Qashqai 2.0 DCI 4x4 Tekna+
  Vetura

  Nissan Qashqai 2.0 DCI 4x4 Tekna+

  Nissan Qashqai 2.0 DCI 4x4 Tekna+ \\ Panoram \\ Automatik \\ Dizell 2.0 DCI \\ Zerimi BOSE, BLuetoot

  Prizren Dje, 16:43
  10.300 €
 • 4 foto
  Jugo 55
  Vetura

  Jugo 55

  5 shpejtsi Dhez ne qels Regjistrimi i ka kalu Punon mire dhe ne gjendje te rregullt.

  Prizren Dje, 16:38
  470 €
 • 4 foto
  Vesp Gts 200
  Motore (mbi 50 cc)

  Vesp Gts 200

  Vespa 200 cc viti 2003 gjendet rregul rks

  Prizren Dje, 16:36
  2.200 €
 • 4 foto
  G Shock - steel
  Veshje / Kepuce / Ore

  G Shock - steel

  Shitet G Shock pothuajse e re ne gjendje shume te mire, resistent ndaj goditjeve ndaj ujit si dhe me

  Prizren Dje, 16:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Samsung A6+ duos 2018
  Telefona celulare

  Samsung A6+ duos 2018

  I përdorur 4 muaj Black edition

  Prizren Dje, 16:30
  155 €
 • 1 foto
  Makian per nivelizim ibercuk ploqa -Makinakosova
  Makina dhe vegla

  Makian per nivelizim ibercuk ploqa -Makinakosova

  makina per nivelizim ibercuk beton dizel benzin ryme sipas porosis faqe zyrtare facebook makinakoso

  Prizren Dje, 16:30
  1.150 €
 • 5 foto
  Makina per plastik zbritje %20
  Makina dhe vegla

  Makina per plastik zbritje %20

  Distributor gjeneral per kosove bejme servisimin dhe montimin e makinave MAKINA PER Dyer dhe dritare

  Prizren Dje, 16:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Maqina per lakimin e profilit dekor
  Makina dhe vegla

  Maqina per lakimin e profilit dekor

  ADRSA FACEBOK..--makinakosova-- SHIKONI VIDEON https://youtu.be/C76XAiYyFp8 Prezentoj maqina per

  Prizren Dje, 16:29
  1.400 €
 • 4 foto
  Maqina pres 35 ton
  Makina dhe vegla

  Maqina pres 35 ton

  ( VEREJTJE KERKOJ BLERES SERIOZ.) ADRESA FACEBOOOK--makinakosova-- Prezentoj maqina pres nga firma

  Prizren Dje, 16:29
  7.000 €
 • 1 foto
  makina per fasad  modeli i ri
  Makina dhe vegla

  makina per fasad modeli i ri

  makina per fasad 100 kg kapacitet g4 prollim turkis i ri me porosi vjen makina per dite per me shu

  Prizren Dje, 16:29
  4.300 €
 • 2 foto
  Maqina per mbylljen e gotave menajlon
  Makina dhe vegla

  Maqina per mbylljen e gotave menajlon

  Shikojeni.videon https://youtu.be/Sg73WAv45qw Shesim.makina per mbulljen e gotave plastikes Ng

  Prizren Dje, 16:29
  800 €
 • 1 foto
  MAKINA PER PELET AKCION AKCION AKCION
  Makina dhe vegla

  MAKINA PER PELET AKCION AKCION AKCION

  MAKINA PER PELET 50- 70 KG ORE 2.2 KW QMIMI ME TRANSPORT DERI KOSOVE QMIMI VLEN MRENDA DIDVE TE CA

  Prizren Dje, 16:28
  1.650 €
 • 1 foto
  punkt makina
  Makina dhe vegla

  punkt makina

  punkt makina me porosi nga turkia me porosi per 7 dite vjen ne kosove 1 vite garancion nga fabrika

  Prizren Dje, 16:28
  2.200 €
 • 6 foto
  Impiant inerte komplet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Impiant inerte komplet

  Shesim Impiant komplet per prodhim inerte per informacione kontaktoni 00355672022763 ose 003933564

  Prizren Dje, 16:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MAKINA PER LARJEN E TEPIJAVE KAUQAVE AKCION
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER LARJEN E TEPIJAVE KAUQAVE AKCION

  KOMPLET SET PER LARJEN E TEPIJAVE DHE KAUQAVE 4 PJESE ESHTE MAKINA PROLLIM TURKIS ME POROSI E BIJME

  Prizren Dje, 16:27
  5.000 €
 • 2 foto
  MAKINA PER DATA DHE AFATE
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER DATA DHE AFATE

  MAKINA PER DATA FULL AUTOMATIK 1100 E XHUSEM AUTOMATIK 730 E MANUELL 350 E PER ME SHUM DETAJE VIZITO

  Prizren Dje, 16:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MAKINA PER VAKUM  2018 Model
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER VAKUM 2018 Model

  qmimet ndrohen sipas dimenzioneve dhe funksioneve 1300 euro -1500 euro -1600 euro SHIKONI VIDEON

  Prizren Dje, 16:27
  1.300 €
 • 0 foto
  Xiaomi RedMi K30 256GB 8GB Ram pothuaj i ri
  Telefona celulare

  Xiaomi RedMi K30 256GB 8GB Ram pothuaj i ri

  Xiaomi RedMi K30 256GB 8GB Ram pothuaj i ri Tel : +38349332244

  Prizren Dje, 16:26
  360 €
 • 2 foto
  SHITET KREVETI
  Mobilje

  SHITET KREVETI

  Shiter kreveti,ne gjendje te mir

  Prizren Dje, 16:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina mund te xheni ne Makinakosova
  Makina dhe vegla

  Makina mund te xheni ne Makinakosova

  Ne punojm si ndermjetsus kosov turqi bulgari maqedoni malizi. Qdo lloj makina mund te sjellim.qmimor

  Prizren Dje, 16:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  CNC ROUTER ME DIEMNZION TE NDRYSHME
  Makina dhe vegla

  CNC ROUTER ME DIEMNZION TE NDRYSHME

  MAKINAT MAROHEN ME POROSI PROLLIM TURKIS DISTRIBUTOR PER BALLKAN -MakinaKosova- CNC ROUTER ME VAKUM

  Prizren Dje, 16:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAKINA PER PAKETIM XHYSEM AUTOMATIKE
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER PAKETIM XHYSEM AUTOMATIKE

  MAKINA ME VAGE XHYSEMA ATOMATIKE PROLLIM TURKIS ME POROSI E BIJM QDIMI DERI KOSOVE Makinë mbushëse

  Prizren Dje, 16:25
  2.100 €
 • 4 foto
  MAKINA VAKUM ME FURE LINJE-  Makinakosova
  Makineri dhe inventare

  MAKINA VAKUM ME FURE LINJE- Makinakosova

  MAKINE ME FURE LINJE PROLLIM TURKIS ME POROSI SIPAS DIMENZIONEVE E BIJM PER ME SHUM INFORMATA VIZITO

  Prizren Dje, 16:25
  3.800 €
 • 0 foto
  Makina per mbushje 100-1000 ml
  Makineri dhe inventare

  Makina per mbushje 100-1000 ml

  Makine pe mbushje shamponave dhe lengjeve automatik Transprti sipas mardheshjes https://youtu.be/OTo

  Prizren Dje, 16:25
  2.100 €
 • 1 foto
  Makina dores per afate kode data
  Makina dhe vegla

  Makina dores per afate kode data

  makina per afate kodenaltesia e shkronjave 13mm fecebook-MakinaKosova -vizitoni faqen per makkkiner

  Prizren Dje, 16:25
  1.150 €
 • 0 foto
  MAKINA PER MBYLLJEN E NAJLLONIT DHE SHTYP DATA
  Makina dhe vegla

  MAKINA PER MBYLLJEN E NAJLLONIT DHE SHTYP DATA

  MAKINA PER MBULLJENE KESEVE EDHE SHTYPJEN E DATAVE DHE KODAVE SINE VIDEO https://www.youtube.com/wat

  Prizren Dje, 16:25
  1.300 €
 • 3 foto
  Makina per bluarjen e plastikes granulla
  Makina dhe vegla

  Makina per bluarjen e plastikes granulla

  makina per bluarjen krejt llojeve plastikes 23 cm fyti makines 3000 euro 40 cm fyti makines 4000eur

  Prizren Dje, 16:24
  3.000 €
 • 0 foto
  pastrim dhe mirembajtje
  Sherbime

  pastrim dhe mirembajtje

  pastrojm shtepija banesa zyre lokale te ndryshme..me qmime te arsyeshme ne rajon

  Prizren Dje, 16:18
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shitet Banesa Extra VIP 188m2 Kat i 3
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Extra VIP 188m2 Kat i 3

  Shitet Banesa e Re prej 188 m2 e cila gjendet ne Qender te Qytetit ne Lagjen Jeni Mahalle. Banesa es

  Prizren Dje, 16:14
  180.000 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa GARSONIER e Re 49m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa GARSONIER e Re 49m2

  Shitet Banesa prej 49m2 e Re Kat i 3te, e cila.gjendet afer Universitetit te Qytetit te Prizrenit..

  Prizren Dje, 16:13
  750 €
 • 0 foto
  Banes 57m2 Kat i 3te 2.5 Dhoma SHITET
  Apartment / Banesa

  Banes 57m2 Kat i 3te 2.5 Dhoma SHITET

  Shitet Banesa e gatshme per banim e cila gjendet ne Lagjen Qylhani afer Bazhdarhanes. Banesa eshte

  Prizren Dje, 16:13
  42.500 €
 • 4 foto
  Shitet mitsubishi l300
  Vetura

  Shitet mitsubishi l300

  Shitet mitsubishi l300 minivan Boj ndrime me pikup Nr.044613813

  Prizren Dje, 16:09
  500 €
 • 3 foto
  Shtepi ne Prizren ne qender te Bazhdaranes
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Prizren ne qender te Bazhdaranes

  Shitet shtepija ne qender te Bazhdaranes me 2 Lokale

  Prizren Dje, 16:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Timon Golf 4 Bora Pasat etj
  Autopjese dhe paisje

  Timon Golf 4 Bora Pasat etj

  Timoni me ajerbek asht ne gjendje siq po shihet i rujten Likur.

  Prizren Dje, 16:01
  55 €
 • 9 foto
  Shes Opel Meriva 1.7diesel 2004
  Vetura

  Shes Opel Meriva 1.7diesel 2004

  Shes Veturen Opel Meriva 1.7diesel , ne gjendje shume te mire. Resgjistrimi i skadum. Bej dhe nderri

  Prizren Dje, 16:01
  1 €
 • 0 foto
  Shtepia-2 ne lagjen Arbana SHITEN
  Shtepi / Vila

  Shtepia-2 ne lagjen Arbana SHITEN

  Shiten 2-Shtepi me nga 180m2 me nga 5-ari trualle te cilat gjenden ne lagjen Dardania ish Dushanove,

  Prizren Dje, 15:52
  130.000 €
 • 0 foto
  Shtepi afer rrethit ne Bazhdarhane e gatshme per..
  Shtepi / Vila

  Shtepi afer rrethit ne Bazhdarhane e gatshme per..

  Shitet Shtepia me 2ari truall ne lagjen Bazhdarhane afer rrethit. shtepia eshte e banueshme dhe plot

  Prizren Dje, 15:52
  160.000 €
 • 0 foto
  Shtepia me 5,50-Ari Truall ne Lagjen Tusuz
  Shtepi / Vila

  Shtepia me 5,50-Ari Truall ne Lagjen Tusuz

  Shitet Shtepia e vjeter por e banueshme e cila gjendet afer Spitalit Rajonal te Qytetit, saktsishte

  Prizren Dje, 15:51
  160.000 €
 • 0 foto
  Shtepi 3 Kate me Lockal SHITET
  Shtepi / Vila

  Shtepi 3 Kate me Lockal SHITET

  Shitet Shtepia e gatshme per Banim e cila gjendet ne Lagjen Ortakolle, saktsishte afer SH F Avdyl Fr

  Prizren Dje, 15:51
  265.000 €