Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prizren

 • 2 foto
  Posedojm te gjith llojet e telave per miksera
  Makineri dhe inventare

  Posedojm te gjith llojet e telave per miksera

  Posedojm te gjith llojet e telave dhe riparimin e tyre per miksera me dimenzjone te ndryshme per me

  Prizren Dje, 14:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Passat 2002
  Vetura

  Passat 2002

  shes passat 2002 naft 1.9 TDI me dy t kuqe automatik funksionon gjithqka dy qelsa hargjimet e vogl

  Prizren Dje, 14:59
  3.800 €
 • 2 foto
  Mikser per embelsira 40litersh italjan
  Makineri dhe inventare

  Mikser per embelsira 40litersh italjan

  Shes mikserin e sapo ardhur nga italia prodhim italjan 40litersh shum i ruajtur me shpejtsi. Nuk ka

  Prizren Dje, 14:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kartela Grafike/Nvidia GeForce/ATI Radeon/Procesor
  Pjese per kompjuter

  Kartela Grafike/Nvidia GeForce/ATI Radeon/Procesor

  1x NVIDIA GeForce GT 430 (1GB DDR3 64bit) (NVDIA GeForce eshte E PA PERDORUR) qmimi eshte 30.00€ 1x

  Prizren Dje, 14:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Samsung galaxy j7 2017 4G europjan
  Telefona celulare

  Samsung galaxy j7 2017 4G europjan

  Samsung galaxy j7 2017 4G erupjan shum i ruajtur pa asnje grrith te vetme 3GB ram 13MP camera 16GB m

  Prizren Dje, 14:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Samsung galaxy a30
  Telefona celulare

  Samsung galaxy a30

  Samsung galaxy a30 Me kuti perfekt punon bateri e man dy dit 4giga rami 64giga memori Per ma shum

  Prizren Dje, 14:51
  200 €
 • 2 foto
  Shlep Autobartje +383 49 88 11 55
  Kamionë

  Shlep Autobartje +383 49 88 11 55

  Autobartje ne gjith teritorin e Kosoves Shqiperis dhe Maqedonis

  Prizren Dje, 14:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Aparat per akulloreCARPIGIANI model i ri
  Makineri dhe inventare

  Aparat per akulloreCARPIGIANI model i ri

  shes aparatin per akullore ne gjendje perfekte prodhim italjan CARPIGIANI PROMAG ftofjen e ka perfek

  Prizren Dje, 14:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavolin e punes pa ftofje ne te gjita anet inox
  Makineri dhe inventare

  Tavolin e punes pa ftofje ne te gjita anet inox

  Shes tavolinen ne te gjitha anet inox dyert i ka me llagera per me shum kontakto edhe ne viber +383

  Prizren Dje, 14:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vetrin per torta si e re 4 anet gjam
  Makineri dhe inventare

  Vetrin per torta si e re 4 anet gjam

  shes vetrinen per torta italjane ne gjendje perfete ftofja perfekte ndriqimi led njera an i mban tor

  Prizren Dje, 14:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes 129m2 Kat i 7 Dhoma 5 SHITET
  Apartment / Banesa

  Banes 129m2 Kat i 7 Dhoma 5 SHITET

  Shitet Banesa e Re e cila gjendet ne Qender te Qytetit. . . Banesa permbane ne vehte 3-Dhoma Gjumi,

  Prizren Dje, 14:49
  78.000 €
 • 0 foto
  Banese 93m2 kat 5 Bazhdarhane SHITET
  Apartment / Banesa

  Banese 93m2 kat 5 Bazhdarhane SHITET

  Shitet Banesa e cila eshte ne Ndertim e siper, ne Lagjen Bazhdarhane, 93m2 kat i 5te i Banimit me p

  Prizren Dje, 14:48
  74.500 €
 • 0 foto
  BANES 104m2 Kat i 4, 2+1,5 SHITET
  Apartment / Banesa

  BANES 104m2 Kat i 4, 2+1,5 SHITET

  Shitet Banesa 104m2 e cila gjendet ne qender te Qytetit, ne Kompleksin e banimit E.Center. . . Ban

  Prizren Dje, 14:48
  71.500 €
 • 7 foto
  Seat altea
  Vetura

  Seat altea

  Vetura eshtë në gjendje te regullt esht me te gjitha serviset të kryer.Full opcion me navi me të gj

  Prizren Dje, 14:46
  6.800 €
 • 2 foto
  Tavolin per Dhom Prodhim Italian Pak e Perdorur
  Mobilje

  Tavolin per Dhom Prodhim Italian Pak e Perdorur

  shes tavolinen shum e mir prodhim Italian shum pak e perdorur me 2 rafte shum e pershtatshme per sal

  Prizren Dje, 14:46
  80 €
 • 1 foto
  Bmw e60
  Vetura

  Bmw e60

  shes bmw e60 ne gjendje te rregullt gjitha serviset e kryera kontaktoni ne viber +38349610912 vetem

  Prizren Dje, 14:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zvushnika
  Autopjese dhe paisje

  Zvushnika

  Shiten te ri te pa perdorur

  Prizren Dje, 14:46
  40 €
 • 1 foto
  Acer Aspire
  Kompjutera

  Acer Aspire

  Shitet NoteBook Acer Aspire Windows 8 ne gjendje te rregullt. Nuk ka asnje defekt. Esht i ardhur nga

  Prizren Dje, 14:44
  250 €
 • 6 foto
  Bejm.rrethoja te parcellave arave etj.
  Materiale ndertimi

  Bejm.rrethoja te parcellave arave etj.

  Punijm rrethoja me shtylla betoni dhe mrezh dimensione dhe modele te ndryshme.te mrezhes te gjitha m

  Prizren Dje, 14:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes-Benz Actros 4151 2008
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Actros 4151 2008

  Shitet Mercedes-Benz Actros 4151 viti 2008 430.000km ne gjendje pune Mjeti ndodhet ne Itali Per

  Prizren Dje, 14:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  I3 2100 + GTX
  Kompjutera

  I3 2100 + GTX

  Shitet PC me kto performanca : Operating System Windows 7 Professional 64-bit SP1 CPU Intel Core

  Prizren Dje, 14:38
  110 €
 • 4 foto
  Lenovo IdeaPad 100-15IBY ??
  Pjese per kompjuter

  Lenovo IdeaPad 100-15IBY ??

  Lenovo IdeaPad 100-15IBY - Procesor - Pentium N3540 shitet vetem për pjesë pllaka, ekrani nuk punoj

  Prizren Dje, 14:38
  55 €
 • 3 foto
  nVIDIA Quadro 5000
  Pjese per kompjuter

  nVIDIA Quadro 5000

  është 2.5 GB GDDR5, 320-bit 6 Pin. Min, power: 152 W

  Prizren Dje, 14:38
  55 €
 • 8 foto
  Shes golfin
  Vetura

  Shes golfin

  Shitet golfi ne gjendje perfekte 1.9 tdi i thjesht modeli edition golfi asht ne gjendje perfekte per

  Prizren Dje, 14:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  p20 pro 6/128
  Telefona celulare

  p20 pro 6/128

  shitet p20 pro sikur i ri tem vjen me adapter orixjinal ati

  Prizren Dje, 14:38
  260 €
 • 2 foto
  Vitrin per akullore me 6 vaska
  Makineri dhe inventare

  Vitrin per akullore me 6 vaska

  Shes vetrinen per akullore ne gjendje perfekte ka ftofje perfekte shum e ruajtur prodhim italjan esh

  Prizren Dje, 14:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Friz per pije coca cola bazen si i ri
  Makineri dhe inventare

  Friz per pije coca cola bazen si i ri

  Shes frizin ne gjendjw te shkelqyer ka ftofje me ajr shum i ruajtur ndriqimi led qmimi i diskutueshe

  Prizren Dje, 14:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karroc per restaurane italjane
  Makineri dhe inventare

  Karroc per restaurane italjane

  Shes karrocen per barjen dhe mbajtje e pemeve perimeve mishrave eneve dhe sallatrave e re e pa perdo

  Prizren Dje, 14:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shporet +skar profesjonale industriale
  Makineri dhe inventare

  Shporet +skar profesjonale industriale

  Shes shporetin me 4 flaka dhe skaren industriale profesjonale per hoteleri shum te ruajtura prodhime

  Prizren Dje, 14:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  WINDOWS 10 PRO COA LIZENZA - ME SHUMIC DHE PAKIC
  Kompjutera

  WINDOWS 10 PRO COA LIZENZA - ME SHUMIC DHE PAKIC

  Jeni te Interesuar per Windows 10 Pro DVD + COA Apo vetem COA Lizenza me shumic dhe pakic na kontakt

  Prizren Dje, 14:32
  10 €
 • 3 foto
  Frigorifer reklamus per pije shum i bukur
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer reklamus per pije shum i bukur

  Shes frigoriferin ne gjendje te shkelqyer i sapo ardhur nga italia prodhim italjan ftof shum mir shu

  Prizren Dje, 14:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kazan per mikser 30l i ri +tel+bri per brum inox
  Makineri dhe inventare

  Kazan per mikser 30l i ri +tel+bri per brum inox

  Shes kazanin te ri te pa perdorur 30l +telin e ri dhe brinin per brum gjithashtu te ri. Shiten edhe

  Prizren Dje, 14:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vw golf 1.6 diesel
  Vetura

  Vw golf 1.6 diesel

  Shitet vetura vw golf 6 tdi ne gjendje te shkelqyer Klimatronik Senzora parkingu Ekran te madh Goma

  Prizren Dje, 14:30
  8.200 €
 • 2 foto
  Llabo per akullore Carpigiani 20litersh
  Makineri dhe inventare

  Llabo per akullore Carpigiani 20litersh

  Shes llabon per akullore e posa ardhur nga italia ne gjendje perfekte prodhim italjan Carpigiani esh

  Prizren Dje, 14:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vetrin per embelsira 1m italje
  Makineri dhe inventare

  Vetrin per embelsira 1m italje

  Shes vetrinen ne gjendje te shkelqyer e sapo ardhur nga italia. Eshte per embelsira salla etj ka ndi

  Prizren Dje, 14:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vetrin per Embelsira 1.60cm italjane
  Makineri dhe inventare

  Vetrin per Embelsira 1.60cm italjane

  Shes vetrinen ne gjendje te shkelqyer prodhim italjan me ftofje perfekte shum e ruajtur ndriqimi led

  Prizren Dje, 14:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Urgjent!!! Shitet SamsungJ3 2017 Golld
  Telefona celulare

  Urgjent!!! Shitet SamsungJ3 2017 Golld

  Shitet Samsung J3 2017 shume i rujten pa gritha.Bone edhe ndrrime....

  Prizren Dje, 14:26
  85 €
 • 4 foto
  VW GOLF 6 2.0 TDI
  Vetura

  VW GOLF 6 2.0 TDI

  GOLF 6 2.0 TDI VITI 2011 POSEDON LIBRIN E SERVISIT 2 QELSA HANLINE MODEL ME GARANCJON PRES BLERS S

  Prizren Dje, 14:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavolin pune me ftofje per burek embelsira etj.
  Makineri dhe inventare

  Tavolin pune me ftofje per burek embelsira etj.

  Shes tavolinen me ftofje ne gjendje perfekte per byrek embelsira etj shum e ruajtur me bunker qmimi

  Prizren Dje, 14:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bejm servisimin e kumorave te aparatave pe akullor
  Sherbime

  Bejm servisimin e kumorave te aparatave pe akullor

  bejm servisimin e kumorave te aparatave per akullore per me shum kontakto edhe ne viber +3834930614

  Prizren Dje, 14:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fontan dyshe shum pak e perdorur
  Makineri dhe inventare

  Fontan dyshe shum pak e perdorur

  shes fontanen dyshe ne gjendje te shkelqyer pune shum e ruajtur pa asnje vrejtje te vetme fotografit

  Prizren Dje, 14:17
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Punojm Ulse per terasen tuaj sipas porosis
  Mobilje

  Punojm Ulse per terasen tuaj sipas porosis

  punojm /separeja kreveta tavilona-karrike +38344920723

  Prizren Dje, 14:13
  160 €
 • 7 foto
  Huawei Honor 10 I RI ME 2 VJET GARANCION
  Telefona celulare

  Huawei Honor 10 I RI ME 2 VJET GARANCION

  Shes Huawei Honor 10 i zi ne gjendje perfekte. Ka ardhur nga Sllovenia me 2 vjet garancion. Telefoni

  Prizren Dje, 14:11
  260 €
 • 3 foto
  VW Caddy 1.9 TDI 2008
  Vetura

  VW Caddy 1.9 TDI 2008

  Shitet VW Caddy 1.9 TDI viti 2008, ne gjendje te rregullt teknike. Regjistrimi i skaduar. Kilometra

  Prizren Dje, 14:09
  3.900 €
 • 1 foto
  Piksne(vaska) per akullore dhe per gjellra inox
  Makineri dhe inventare

  Piksne(vaska) per akullore dhe per gjellra inox

  Shes vaskat per akullore dhe gjellra inox me madhsi thellsi dhe forma te ndryshme per me shum kontak

  Prizren Dje, 14:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten gomat
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat

  Shes gomat e veres 165/70/13 me bandasha 7 copa. Poashtu shes edhe 2 goma 135/13 te dimrit. Gomat j

  Prizren Dje, 14:09
  170 €
 • 3 foto
  Friz reklamus per pije me ftofje
  Makineri dhe inventare

  Friz reklamus per pije me ftofje

  Shes frizin ne gjendje te shkelqyer shum pak i perdorur ndriqimi led ftof shum mir shum i bukur ftof

  Prizren Dje, 14:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Skar me plin e re e pa perdorur
  Makineri dhe inventare

  Skar me plin e re e pa perdorur

  Shes skaren e re te pa perdorur me plin qmimi sipas marrveshjes per me shum kontakto edhe ne viber+3

  Prizren Dje, 14:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavolin pune inox e re e pa perdorur
  Makineri dhe inventare

  Tavolin pune inox e re e pa perdorur

  tavolin pune inox te reja te pa perdorura 1 meter 1.5 meter. 2.2 meter me nje polis dhe me dy pol

  Prizren Dje, 14:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vetrin me ftofje italjane -30
  Makineri dhe inventare

  Vetrin me ftofje italjane -30

  Shes vetrinen italjane ne gjendje te shkelqyer pa asnje vrejtje te vetme Ndriqimi led -30.Eshte per

  Prizren Dje, 14:09
  Me Marrveshje