Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prizren

 • 2 foto
  Ndrrues te shpejtsive, (menjaq) per Ford Fiesta
  Autopjese dhe paisje

  Ndrrues te shpejtsive, (menjaq) per Ford Fiesta

  Shes ndrruesin e shpejtsive (menjaq), per Ford Fiesta 1.4 benzin, viti 2004, ndrrusi i shpejtsive e

  Prizren Dje, 18:36
  80 €
 • 6 foto
  Goma te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Goma te ndryshme

  Shes goma te ndryshme shum pak te perdorura per shum lloje te veturave.

  Prizren Dje, 18:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Fellge me goma te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Fellge me goma te ndryshme

  Shes Fellge me gjith goma shum pat te perdorura per shum lloje te veturave.. 1.195/65/R15 2.205/40/R

  Prizren Dje, 18:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI ECO-Flex
  Vetura

  Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI ECO-Flex

  *Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI ECO-Flex *Dizell, *2000 cc (2.0 CDTI), *Viti i prodhimit 2015, *Me Doga

  Prizren Dje, 18:36
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Fellge me gjith Goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellge me gjith Goma

  Shes Fellga me gjith goma per shum lloje te veturave shum pak te perdorura

  Prizren Dje, 18:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  G.A.N.T usa 1949
  Veshje / Kepuce / Ore

  G.A.N.T usa 1949

  Shitet ora per meshkuj perdorne bajm edhe ndrim per info viber whatsaap +38344 351918 +38349 351918

  Prizren Dje, 18:35
  50 €
 • 5 foto
  Motorr 1.3 benzin 2008
  Autopjese dhe paisje

  Motorr 1.3 benzin 2008

  Shes motorr per ford fiesta 1.3 benzin 2008, nga Gjermania me 192 mi kilometra te kaluara qmimi 300

  Prizren Dje, 18:35
  300 €
 • 11 foto
  BMW 530D AUTOMATIK
  Vetura

  BMW 530D AUTOMATIK

  *BMW 530D, *Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭, *Me dogan te paguar, *Automatik-Steptronik, *3000 cc (3.0 D)

  Prizren Dje, 18:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes-Benz C-Klasse C220 AUTOMATIK
  Vetura

  Mercedes-Benz C-Klasse C220 AUTOMATIK

  *Mercedes-Benz C-Klasse C220, *Automatik, *2000 cc (2.0 CDI), *Viti i prodhimit 2010, *Board-compute

  Prizren Dje, 18:35
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ford C-Max 2.0 TDCI AUTOMATIK
  Vetura

  Ford C-Max 2.0 TDCI AUTOMATIK

  *Ford C-Max 2.0 TDCI *Dizell, *Automatik, *2000 cc (2.0 TDCI), *7 Ulse, *Viti i prodhimit 2011, *Boa

  Prizren Dje, 18:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Seat Ibiza Cupra 1.4 TSI AUTOMATIK
  Vetura

  Seat Ibiza Cupra 1.4 TSI AUTOMATIK

  *Seat Ibiza Cupra 1.4 TSI *Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭, *Me dogan te paguar, *Viti prodhimit 2010, *A

  Prizren Dje, 18:35
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Fiat Doblo 1.9 JTD
  Vetura

  Fiat Doblo 1.9 JTD

  Fiat Doblo 1.9 JTD *1900cc (1.9 JTD), *Viti i prodhimit 2003, *Timoni me mundesi rregullimi te larte

  Prizren Dje, 18:35
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Seat Exeo 2.0 TDI
  Vetura

  Seat Exeo 2.0 TDI

  *Seat Exeo 2.0 TDI *Viti prodhimit 2009 *2000CC (2.0 TDI) *KW-88, PS-120 *Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭

  Prizren Dje, 18:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  amortizer per biciklet
  Paisje per sport

  amortizer per biciklet

  original shiten 2 cop per kontak ne viber whatsapp +383 44 351 918 +383 49 351 918 bajm edhe ndrim

  Prizren Dje, 18:34
  100 €
 • 11 foto
  Audi A3 2.0 TDI
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI

  *Audi A3 2.0 TDI *Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭, *Me dogan te paguar, *2000 cc (2.0 TDI), *Viti i prodh

  Prizren Dje, 18:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW X1 18D FaceLift AUTOMATIK
  Vetura

  BMW X1 18D FaceLift AUTOMATIK

  *BMW X1 18D FaceLift, *Automatik-Steptronik, *Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭, *Me dogan te paguar, *X-Dr

  Prizren Dje, 18:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  iphone 7gold 32 gb
  Telefona celulare

  iphone 7gold 32 gb

  iphone esht ne gjendje shum te mir dhe esht shum i rujten vjen me adapterin edhe 2 fotrolla

  Prizren Dje, 18:33
  170 €
 • 1 foto
  processor intel celeron, 20 €
  Pjese per kompjuter

  processor intel celeron, 20 €

  processor intel celeron, 20 € Kontakt: WhatsApp ose Viber +38349207113 [email protected] Prizren

  Prizren Dje, 18:33
  20 €
 • 0 foto
  Pasqyra per Ford Fiesta 2002 - 2008
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyra per Ford Fiesta 2002 - 2008

  Shes paqyrat (retrovizor) per ford fiesta prej vitit 2002 deri ne vitin 2008 pasqyrat manuale me xha

  Prizren Dje, 18:31
  30 €
 • 1 foto
  Passat 1.6 benzin.
  Vetura

  Passat 1.6 benzin.

  shes passat 1.6 benzin regjistrim i skadum .goma i mir dimrit URGJENTTTT!!!!!.

  Prizren Dje, 18:30
  1 €
 • 6 foto
  Opel Astra 1.7 CDTI
  Vetura

  Opel Astra 1.7 CDTI

  Shes Opel Astra 1.7 CDTI viti 2010 km:160.000 Per me shum 045-206-139

  Prizren Dje, 18:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Opel Astra H GTC
  Vetura

  Shes Opel Astra H GTC

  Opel asrta h gtc Viti 2007 1.3 cdti Regjistrim 8 muje 4 guma treja 6 shpejci Gjamat e mramt prej pr

  Prizren Dje, 18:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes golf 1.9 TDI
  Vetura

  Shes golf 1.9 TDI

  Shes golf 1.9 TDI 2002 Regjistrim ka deri ne muajin e 10 Me 6 shpejtisi Viberi+38344351921

  Prizren Dje, 18:20
  4.000 €
 • 2 foto
  Shitet Shtepia 3 Katshe URGJENTISHT
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia 3 Katshe URGJENTISHT

  Shitet Shtepia 3 Katshe Me te Gjitha Dokumente ne Rregullta Esht me Instalim Elektrik gjithashtu edh

  Prizren Dje, 18:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Banesen ne lagjen e spitalit prishtin MATI 1
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen ne lagjen e spitalit prishtin MATI 1

  Shes banesen ne lagjen e spitalit mati 1 te afer rrethit te vives Prishtin ka 65 m katror eshte ne

  Prizren Dje, 18:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Tiguan 2.0 TDI Panorame 2012
  Vetura

  Tiguan 2.0 TDI Panorame 2012

  Tiguan 2.0 TDI DSG 2012 193.000 km me liber servisi dhe garancion I ardhur nga zvicrra me dogan te

  Prizren Dje, 18:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Samsung Galaxy Note 8 64GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 8 64GB

  Samsung Galaxy Note 8 64GB Duos

  Prizren Dje, 18:18
  265 €
 • 0 foto
  TRACK LIGHT
  Mobilje

  TRACK LIGHT

  Product Description: TRACK LIGHT Model:No:M01 (white) 3000K Input: AC 220V 50-60hz Output Max:30W CL

  Prizren Dje, 18:18
  15 €
 • 6 foto
  Shes bicikleten 26\" e ardhur nga Zvicrra
  Paisje per sport

  Shes bicikleten 26\" e ardhur nga Zvicrra

  Shes bicikleten e ardhur nga Zvicra . Bicikleta eshte ne gjendje te shkelqyeshme . Te gjitha pjeset

  Prizren Dje, 18:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne origjinalw 18
  Autopjese dhe paisje

  Fellne origjinalw 18

  Shiten fellnet origjinale 18 coll Me goma Fellnet jan sikur te reja Origjinale

  Prizren Dje, 18:10
  390 €
 • 5 foto
  Fellne 17 coll mercedes benz
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll mercedes benz

  Shiten fellnet origjinale me goma te veres Gomat jan shum pak te perdorura

  Prizren Dje, 18:09
  390 €
 • 0 foto
  Fellge 17 coll per mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellge 17 coll per mercedes

  Fellge 17 coll per mercedes origjinale

  Prizren Dje, 18:09
  240 €
 • 1 foto
  Fellnet origjinale 16 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet origjinale 16 coll

  Shiten fellnet origjinale 16 coll Me goma te veres

  Prizren Dje, 18:09
  290 €
 • 0 foto
  Fellnet origjinale per peugeout 19 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet origjinale per peugeout 19 coll

  Fellnet origjjnale per Peugeout Pa asnje grrithje si te reja 19 coll

  Prizren Dje, 18:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi A3 2.0 TDI 2013 S-Tronic
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI 2013 S-Tronic

  Audi A3 2.0 TDI VITI 2013 188.000 km me liber servisi dhe garancion Ne gjendje perfekte I doganua

  Prizren Dje, 18:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tiguan 2.0 TDI DSG 2011
  Vetura

  Tiguan 2.0 TDI DSG 2011

  Tiguan 2.0 TDI DSG 2011 206000 km me liber dhe garancion I ardhur nga Zvicrra me dogan te paguar N

  Prizren Dje, 18:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Touran 2.0 TDI 2013
  Vetura

  Touran 2.0 TDI 2013

  Touran 2.0 TDI 2013 Manual Ne gjendje perfekte I doganuar Km me liber servisi

  Prizren Dje, 18:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bmw 320D 2010
  Vetura

  Bmw 320D 2010

  Bmw 320D 2010 Ne gjendje perfkete E ardhur nga zvicrra me dogan te paguar Automatik Navi

  Prizren Dje, 18:06
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 1.6 TDI SPORTWAN 2015
  Vetura

  Golf 1.6 TDI SPORTWAN 2015

  Golf VII SPORTWAN 1.6 TDI 81 KW VITI 2015 Te kaluara 248.000 me liber servisi dhe garancion Me do

  Prizren Dje, 18:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi 2.0 TDI QUATRO SLine
  Vetura

  Audi 2.0 TDI QUATRO SLine

  Audi 2.0 TDI Quatro 170Ps Viti 2011 model 2012 142.000 km me liber servisi dhe garancion I ardhur n

  Prizren Dje, 18:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi A5 2.7 TDI 2011
  Vetura

  Audi A5 2.7 TDI 2011

  Shitet Audi 2.7 TDI 2011 Ne gjendje perfekte I doganuar i ardhur nga zvicrra 217.000 km me liber s

  Prizren Dje, 18:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 1.6 TDI 2012 4 motion
  Vetura

  Golf 1.6 TDI 2012 4 motion

  Golf 1.6 TDI 2012 4 motion Manual 6 shpejtsi Kamer mrapa Led xenon bixenon Ne gjendje perfekte

  Prizren Dje, 18:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Seat Ibiza 1.6 TDI 2012
  Vetura

  Seat Ibiza 1.6 TDI 2012

  Seat Ibiza 1.6 TDI 2012 229.000 km me liber dhe garancion I ardhur nga zvicrra me dogan te paguar

  Prizren Dje, 18:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A3 2.0 TDI 2011
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI 2011

  Shitet Audi A3 2.0 TDI 2011 170ps 193.000 km me liber servisi dhe garancion I ardhur nga zvicrra m

  Prizren Dje, 18:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Passat 2.0 TDI 2012
  Vetura

  Passat 2.0 TDI 2012

  Shitet passat 2.0 TDI Viti 2011 Te kalura 260.000 me liber servisi dhe garancion I ardhue nga zvic

  Prizren Dje, 18:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Seat Leon 2.0 TDI FR DSG
  Vetura

  Seat Leon 2.0 TDI FR DSG

  Seat Leon 2.0 TDI FR 2014 188.000 km me liber servisi dhe garancion I ardhur nga zvicrra me dogan

  Prizren Dje, 18:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ford Fiesta 1.6 CDTI 2012
  Vetura

  Ford Fiesta 1.6 CDTI 2012

  Ford fiesta 1.6 CDTI VITI 2012 1 vit rks Regjistrimi par rks I ardhur nga zvicrra me dogan Per i

  Prizren Dje, 18:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Passat 2.0 TDI DSG 2012
  Vetura

  Passat 2.0 TDI DSG 2012

  Shitet passat 2.0 TDI DSG 2012 245.000 km me liber servisi dhe garancion Ne gjendje perfekte Per

  Prizren Dje, 18:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 1.9 TDI Automatik
  Vetura

  Golf 1.9 TDI Automatik

  Shitet golf 4 1.9 TDI 2000 Rks Automatik Per info shtrs 049 600504

  Prizren Dje, 18:03
  3.900 €
 • 5 foto
  Seat Altea 1.9 TDI
  Vetura

  Seat Altea 1.9 TDI

  Shitet seat Altea 1.9 TDI 2004 Rks i skaduar Ne gjendje perfekte teknike Per info shtes 040600504

  Prizren Dje, 18:03
  5.000 €