Sherbime
Prizren

Sherbime në shitje në Prizren

 • 3 foto
  Shatora me qera
  Sherbime

  Shatora me qera

  Japim shatora dhe tavolina me qera per dasma dhe ahengje tuja familjare si dhe bejm shitjen e shator

  Prizren Sot, 18:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Masazhe
  Sherbime

  Masazhe

  Ofroj masazhe profesionale edhe ne ambjentet tuaja jam serioz ne pun profesinist prej 20 viteshcmimi

  Prizren Sot, 05:25
  15 €
 • 0 foto
  Mjeshtri Shtepiak
  Sherbime

  Mjeshtri Shtepiak

  Bejm rregullimin e prishjeve ne shtepin apo banesen lokalin tuaj ne menyr profesionale si p.sh.te rr

  Prizren Dje, 23:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  pastrim dhe mirembajtje
  Sherbime

  pastrim dhe mirembajtje

  pastrojm shtepija banesa zyre lokale te ndryshme..me qmime te arsyeshme ne rajon

  Prizren Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  REKLAMA | DIZAJN
  Sherbime

  REKLAMA | DIZAJN

  Punojm reklama dhe dizajne sipas marrveshjes • Reklama ndriquese Led dhe Neon • Shtypim Folie, C

  Prizren 18 janar 18:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bejm servisimin e kumorave te aparatave pe akullor
  Sherbime

  Bejm servisimin e kumorave te aparatave pe akullor

  bejm servisimin e kumorave te aparatave per akullore per me shum kontakto edhe ne viber +3834930614

  Prizren 18 janar 17:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tenda gent_isaki
  Sherbime

  tenda gent_isaki

  Posedojm tenda te kompletuara me tavolina dhe ulese per dasmat dhe ahengjet tuaja familjare. Kemi te

  Prizren 18 janar 10:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  EKO-TIME BËJM ELEMINIMIN E BUBASHVABAVE
  Sherbime

  EKO-TIME BËJM ELEMINIMIN E BUBASHVABAVE

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prizren 17 janar 10:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DEZINSEKTIM, DEZINFEKTIM, DERATIZIM
  Sherbime

  DEZINSEKTIM, DEZINFEKTIM, DERATIZIM

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepa

  Prizren 17 janar 10:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oxhak pastrues
  Sherbime

  Oxhak pastrues

  Jemi nje kompani ecila meremi me pastrimin e oxhakave. Mund te thirni edhe ni viber +38345360048

  Prizren 14 janar 15:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pastrim
  Sherbime

  Pastrim

  Jemi nje kompani ecila meremi me pastrim te shtepive banesave lokaleve etj.... Numri kontaktues vibe

  Prizren 14 janar 15:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bejm zhbllokimin e kanalizimeve dhe pastrimin e tyre me makineri moderne si me shtypje te lart te uj

  Prizren 13 janar 06:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Prizren 8 janar 14:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Punime me bagera
  Sherbime

  Punime me bagera

  Kanalet Temela Rrafshimet Podruma etj Punojme edhe me materjal tonin si : gjelbrimet me dheu Kan

  Prizren 6 janar 22:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  KOMPANIA-EXTRA.E.SPECIALIZUAR-,PËR-PASTRIM-SHTEP..
  Sherbime

  KOMPANIA-EXTRA.E.SPECIALIZUAR-,PËR-PASTRIM-SHTEP..

  KOMPANIA -EXTRA. -E SPECIALIZUAR .PËR PASTRIM - SHTEPIVE LOKALET OBJEKTE LARIJEN E GEJAVE[kauqat] L

  Prizren 6 janar 14:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Japim shatora me qera
  Sherbime

  Japim shatora me qera

  Japim shatora dhe tavolina me qera per dasma dhe ahengje tuja familjare 044226579 / 045590014

  Prizren 31 dhjetor 10:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas
  Sherbime

  oferte falas

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Prizren 15 nëntor 23:58
  5.000 €
 • 1 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë
  Sherbime

  Ofertë e shpejtë e huasë

  Unë jam një individ, dhe unë jam në dispozicionin tuaj për transaksione pagese Banka në Bankë 1000 n

  Prizren 5 nëntor 23:45
  10 €
 • 2 foto
  Vendosim folie ne xhama te makinave
  Sherbime

  Vendosim folie ne xhama te makinave

  Vendosim folje te zeza per xhama te gjitha llojeve te makinave transportuese. Gjindemi ne Prizren P

  Prizren 5 nëntor 20:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas,
  Sherbime

  oferte falas,

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Prizren 31 tetor 22:12
  50.000 €
 • 1 foto
  PERKTHIME GJYQESORE
  Sherbime

  PERKTHIME GJYQESORE

  ërshëndetje konsumatorë të nderuar! Kam kënaqësinë të ju njoftoj që në zyrën time bëhen përkthime g

  Prizren 21 tetor 13:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Moler
  Sherbime

  Moler

  Moler prefsional 50cent per meter katror Viberi +38345360048 Safet

  Prizren 10 tetor 10:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTE FALAS ..
  Sherbime

  OFERTE FALAS ..

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Agjensia jonë i vë në dispo

  Prizren 7 tetor 00:11
  5.000 €
 • 0 foto
  Kompania Pastrimi
  Sherbime

  Kompania Pastrimi

  Ne ju ofrojmë këto shërbime : 1)Larjen e tepihave - Bëjme marrjen e tepihave , i lajmë , i thajmë

  Prizren 26 shtator 07:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferte falas.'
  Sherbime

  Oferte falas.'

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivit

  Prizren 25 shtator 16:12
  20.000 €
 • 0 foto
  Kurse te gjuhes angleze dhe gjermane
  Sherbime

  Kurse te gjuhes angleze dhe gjermane

  Shkolla e gjuheve te huaja FUTUR STEP mban kurse per gjuhen angleze dhe gjuhe gjermane. Kurset keni

  Prizren 22 shtator 23:22
  20 €
 • 0 foto
  Produkte Bio
  Sherbime

  Produkte Bio

  Shesim produkte Bio kunder Kancerit ne fazat e para te saj si kanceri I lekures Tumoreve,cistave mio

  Prizren 22 shtator 23:13
  50 €
 • 1 foto
  Skele dhe Shtylla me qera
  Sherbime

  Skele dhe Shtylla me qera

  Ne jemi firma e parë në Prizren dhe rrethinë me veprimtari të shërbimeve me skele dhe shtylla. Ofro

  Prizren 22 shtator 11:54
  1 €
 • 1 foto
  oferte falas .
  Sherbime

  oferte falas .

  KERKA FALAS OFERTA PA PROTOCOL Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet

  Prizren 18 shtator 19:01
  30.000 €
 • 0 foto
  Mjeshter shtipijak
  Sherbime

  Mjeshter shtipijak

  Mjeshter shtepijak +38345360048

  Prizren 3 shtator 14:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët
  Sherbime

  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Prizren 29 gusht 08:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SUPER NET IPT TV
  Sherbime

  SUPER NET IPT TV

  PERFITO NGA OFERTA! Provoje Njeher Bindu Edhe Pastaj Paguaje 🤗 KSPORT IPTV 🇦🇱🇽🇰 platforma më e madhe

  Prizren 27 gusht 11:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi me siguri për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi me siguri për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju keni ne

  Prizren 26 gusht 08:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve
  Sherbime

  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve

  Ne jemi një kompani që ofron financim për çdo individ si kompani me një shumë prej 2000 deri 10 000

  Prizren 24 gusht 03:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe financim për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi dhe financim për individët dhe bizneset

  Të dashur individë dhe kompani private, tani e tutje keni më shumë sesa të bëni për kërkesën tuaj pë

  Prizren 23 gusht 11:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shatora ne shitje
  Sherbime

  Shatora ne shitje

  Shatora dhe tavolina ne shitje 044 226 579

  Prizren 22 gusht 21:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët
  Sherbime

  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Prizren 22 gusht 11:01
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Prizren 21 gusht 05:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kompania D.Z.P STILL
  Sherbime

  Kompania D.Z.P STILL

  Kompania D.Z.P STILL STILL ofrojm prodhimin dhe shitjen e Jorganëve punë dore.Kemi edhe modelet tje

  Prizren 20 gusht 21:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  dyer te bardha qmime te lira
  Sherbime

  dyer te bardha qmime te lira

  prodhojm dyer e dritare tte gjitha permasat qmime me te lira 60euro dyer

  Prizren 20 gusht 15:13
  60 €
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Prizren 20 gusht 03:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Prizren 20 gusht 02:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Prizren 20 gusht 02:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kompania D.Z.P STILL
  Sherbime

  Kompania D.Z.P STILL

  Kompania D.Z.P STILL STILL ofrojm prodhimin dhe shitjen e Jorganëve punë dore.Kemi edhe modelet tje

  Prizren 19 gusht 13:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  funksionim i dobët zero
  Sherbime

  funksionim i dobët zero

  kredi pa protokoll ne ofrojmë kredi për individë dhe kompani nga 5,000 € deri në 10,000,000 €, me nj

  Prizren 19 gusht 11:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj ndermarres/ Mjeshter per nderrimit te murit
  Sherbime

  Kerkoj ndermarres/ Mjeshter per nderrimit te murit

  Kerkojme firme apo person i cili nderton murin rrethues te oborrit/truallit ne gjatesi afro 50 m.Te

  Prizren 17 gusht 16:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Prizren 11 gusht 14:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dyr rrethoja sipas porosis
  Sherbime

  Dyr rrethoja sipas porosis

  Punojm dyr rrethoja sipas porosis me marrveshje

  Prizren 9 gusht 23:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidi

  Prizren 9 gusht 15:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta për ndërtimin e Objekteve të Banimit/Shtëpi
  Sherbime

  Oferta për ndërtimin e Objekteve të Banimit/Shtëpi

  Objekti eshte i përbëre nga 1 katë e gjysem ,ne meter katrot gjithsejt 240 m2 : Kati i pare (1) ren

  Prizren 8 gusht 17:14
  10.000 €