Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prizren

 • 9 foto
  golf 4 1.9 TDI ,ngjendje teper te mir ,rks
  Vetura

  golf 4 1.9 TDI ,ngjendje teper te mir ,rks

  shitet golf 4 1.9 dizell ,ne gjendje teper te mire nuk ka nevoj me investu asgje ,i ka serviset e kr

  Prizren Dje, 20:45
  3.700 €
 • 3 foto
  Renault clio 550 euro edhe 7 muj regjistrim
  Vetura

  Renault clio 550 euro edhe 7 muj regjistrim

  Shitet renault clio 1.4 benzin ne gjendje te rregullt edhe 7 muj regjistrim qmimi fiks 550 hipotek n

  Prizren Dje, 20:45
  550 €
 • 9 foto
  meriva 1.7 cdi dizell me 1 vit rks ,shum i mir
  Vetura

  meriva 1.7 cdi dizell me 1 vit rks ,shum i mir

  shitet opel meriva 1.7 cdi dizell ,me klime funksionale ,ne gjendje teper te mire ,me 1 vit rks , pr

  Prizren Dje, 20:45
  3.650 €
 • 8 foto
  passat c3 ,2.0 TDI, rks me klime ,gjendje te mire
  Vetura

  passat c3 ,2.0 TDI, rks me klime ,gjendje te mire

  shitet passati , 2.0 TDI ,me klime funksionale me nje bregas, ne gjendje teper te mire ,automatik, m

  Prizren Dje, 20:44
  4.950 €
 • 9 foto
  Mercedes CLS 320 CDI
  Vetura

  Mercedes CLS 320 CDI

  Shitet Mercedes CLS CDI - Automatik Viti i prodhimit 2006 Kilometra 180420 Regjistrim deri ne shkur

  Prizren Dje, 20:42
  9.500 €
 • 8 foto
  Pezho 307
  Vetura

  Pezho 307

  Shes pezho 307 ngjendje trregullt 4 goma tveres full panoram 1 vit regjistrim e shum sene tjera boj

  Prizren Dje, 20:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa ne Prizren
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Prizren

  Shitet banesa ne Prizren Siperfaqe:61,89,44m2

  Prizren Dje, 20:39
  700 €
 • 7 foto
  Ford transit connect
  Vetura

  Ford transit connect

  Ford transit connect

  Prizren Dje, 20:31
  5.000 €
 • 4 foto
  Lokal me qera ne Arbane
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qera ne Arbane

  Lokali gjendet ne rrugen kryesore te Arbanes-Prizren, perball Sopit. Per info:049-805806

  Prizren Dje, 20:31
  250 €
 • 5 foto
  FELLGA ME GOMA 17COLL
  Autopjese dhe paisje

  FELLGA ME GOMA 17COLL

  FELLGA 17coll

  Prizren Dje, 20:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RADIO CD MP3 ORGINAL
  Autopjese dhe paisje

  RADIO CD MP3 ORGINAL

  RADIO CD MP3 GJENDJE PRETHEKTR WV GOLF 5 6 WV TOURAN

  Prizren Dje, 20:28
  75 €
 • 9 foto
  WV PASSAT 1.9TDI BLUEMOTION 2008
  Vetura

  WV PASSAT 1.9TDI BLUEMOTION 2008

  WV PASSAT 1.9TDI BLUEMOTION PARTIKEL FILTER 1BREGASNE 8VINTILA 5SPECI SENZORA PARA MBRAPA NAVI TMA

  Prizren Dje, 20:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Opel Astra 1.6 CDTI FacLift 2016
  Vetura

  Opel Astra 1.6 CDTI FacLift 2016

  Opel Astra 1.6 CDTI VITI PRODHIMITi 2016 LDE DRITA PARA DHE MBRAPA SENZOR PAKIM PARA DHE MBRAPA XENO

  Prizren Dje, 20:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lokali jepet me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali jepet me qera

  Lokali gjendet ne Arbane-Prizren ne rrugen kryesore Ismail Kryeziu perballe Sopit. Per info 04980580

  Prizren Dje, 20:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Printer me ngjyra inkjet Canon Pixma ip1200
  Pjese per kompjuter

  Printer me ngjyra inkjet Canon Pixma ip1200

  Eshte i perdor pak dhe ngjyrat i ka te hargjuara. Pra nuk eshte laserik por me ngjyra inkjet, dhe mu

  Prizren Dje, 20:17
  35 €
 • 1 foto
  shitet shtepija me dy dyqane ne qender te Prizreni
  Shtepi / Vila

  shitet shtepija me dy dyqane ne qender te Prizreni

  shitet shtepija me dy dyqane e cila gjindet ne qender te Prizrenit ne Jenimahall rruga reshat karjja

  Prizren Dje, 20:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepia ne qender te Prizrenit
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne qender te Prizrenit

  Per ma shum infromata ju lutem kontaktoni ne ne numer te telefonit..

  Prizren Dje, 20:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet shporeti per Nxemje Qendrore !
  Teknik dhe paisje

  Shitet shporeti per Nxemje Qendrore !

  Shitet shporeti per nxemje qendrore me dru dhe pelet ! 1 sezone i perdorur Qmimi sipas marreveshjes.

  Prizren Dje, 19:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Banese e re ne Prizren 61 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banese e re ne Prizren 61 m2

  Shitet Banesa e Re ne Prizren Lokacioni: Te semaforat ne Jaglenice (perball restorant Fati) Siperf

  Prizren Dje, 19:58
  800 €
 • 11 foto
  PAISJE ITALIANE PER FAST FOOD DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE ITALIANE PER FAST FOOD DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Prizren Dje, 19:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  opel calibra
  Vetura

  opel calibra

  gomat e rreja mrena paster gjami i ka krirs perpara gjamat anesh me rrum siberi me rrum 7muj rig

  Prizren Dje, 19:54
  800 €
 • 9 foto
  Mercedes 30 ulse BELUGA
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes 30 ulse BELUGA

  Viti 2001 .km 260000km me dogan +homoligim .Me KLIM ,me gepek anash brapa gomat shume te mira dimrit

  Prizren Dje, 19:51
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  punojm kreveta me joga te ri 70 euro 045921072
  Materiale ndertimi

  punojm kreveta me joga te ri 70 euro 045921072

  shes kreveta shtreter me dysheka viber +38345921072

  Prizren Dje, 19:50
  70 €
 • 7 foto
  Dell Latitude E6320- 13.3\" -i3 2310M - 4 GB 250GB
  Kompjutera

  Dell Latitude E6320- 13.3\" -i3 2310M - 4 GB 250GB

  Dell Latitude E6320 - 13.3\" - Core i3 2310M - 4 GB RAM - 250 GB HDD Madhesia: 13.3\" inch Rezuluc

  Prizren Dje, 19:49
  119 €
 • 2 foto
  Ekran per laptop 13.1 Led Slim eDP 30pin FullHD
  Pjese per kompjuter

  Ekran per laptop 13.1 Led Slim eDP 30pin FullHD

  Ekran per laptop 13.1 Led Slim eDP 30pin FullHD Screen Size - 13.1\" Backlight Technology - LED Sl

  Prizren Dje, 19:49
  29 €
 • 6 foto
  panell
  Materiale ndertimi

  panell

  Europanell është fabrik e specializuar në prerje të sakta ku bëjm prerjen,montimin dhe gjithqka tjet

  Prizren Dje, 19:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  iphone 6 Golld
  Telefona celulare

  iphone 6 Golld

  shitet ajfoni 6 golld ne gjendje tmir pune 16giga Full unlock fingerprint nuk i ban gishti esht i ru

  Prizren Dje, 19:49
  65 €
 • 6 foto
  Ekrana te ndryshem Laptopi
  Pjese per kompjuter

  Ekrana te ndryshem Laptopi

  Shiten lloje te ndryshem ekranash per laptop. Te gjithe ekranet jane te testuar dhe ne gjendje te r

  Prizren Dje, 19:49
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  punojm kreveta me joga komplet 045921072
  Materiale ndertimi

  punojm kreveta me joga komplet 045921072

  shes shtreter kreveta te ri me joga +38345921072

  Prizren Dje, 19:48
  70 €
 • 2 foto
  Shitet shtepia dhe lokali ne Shadervan
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia dhe lokali ne Shadervan

  Shitet shtepia me lokal afarist ( Ora Café) ne Shadervan. Shtepia i ka 5 dhoma dhe 2 banjo te plota,

  Prizren Dje, 19:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Hard disk
  Pjese per kompjuter

  Hard disk

  Shitet hard disk 500 gh hdd.

  Prizren Dje, 19:41
  15 €
 • 1 foto
  Fellne 130e
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 130e

  Shiten fellnet 185.55.15 munsi mdrrimi

  Prizren Dje, 19:41
  130 €
 • 2 foto
  Fellne munsi ndrimi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne munsi ndrimi

  Shiten nddrrohen fellnet 205.45.16 bojn per golf opell bmw e30 etj. Boj ndrrim me fellne nr 15

  Prizren Dje, 19:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Cd. Sony 2. Tri cd -5€
  Lojra per PC / Videolojra

  Cd. Sony 2. Tri cd -5€

  Shiten cd.per sony 2 original . 3 copa 5€ . Vrejtje 2ccd punoj e 1 nuk jam i sigurt a punon . Shiten

  Prizren Dje, 19:34
  5 €
 • 2 foto
  120GB - 1.8\" ZIF PATA
  Pjese per kompjuter

  120GB - 1.8\" ZIF PATA

  1.8\" ZIF PATA 120GB , Samsung 5400rpm

  Prizren Dje, 19:29
  15 €
 • 2 foto
  500GB HDD Western Digital WD Blue 2.5\"
  Pjese per kompjuter

  500GB HDD Western Digital WD Blue 2.5\"

  Western Digital WD Blue 2.5\" 500GB 16MB 5400RPM HDD 6 Gb/s SATA Internal HDD I testuar 100% ne gje

  Prizren Dje, 19:29
  19 €
 • 6 foto
  Ne shitje
  Telefona celulare

  Ne shitje

  huawei mate 20 pro. 6/128. Sim1. Sim2. Gjendje rregullt. qdo send.

  Prizren Dje, 19:29
  365 €
 • 6 foto
  HP Compaq 6715s - 15.4\" - AMD - 3GB - 160GB
  Kompjutera

  HP Compaq 6715s - 15.4\" - AMD - 3GB - 160GB

  HP Compaq 6715s - 15.4\" - Turion 64 X2 TL-58 - Win 7 Ultimate 64 bit - 3 GB RAM - 160 GB Madhesia

  Prizren Dje, 19:29
  69 €
 • 7 foto
  ASUS X501A 15.6\" - Pentium - 4 GB RAM - 250 GB HDD
  Kompjutera

  ASUS X501A 15.6\" - Pentium - 4 GB RAM - 250 GB HDD

  ASUS X501A - 15.6\" - Intel® Pentium® Processor 2020M - Windows 7 Ultimate 64-bit - 4 GB RAM - 250 G

  Prizren Dje, 19:29
  159 €
 • 3 foto
  LiteOn 128GB SSD, M.2 SATA, 2280 CV3-8D128-11
  Pjese per kompjuter

  LiteOn 128GB SSD, M.2 SATA, 2280 CV3-8D128-11

  Capacity: 128GB Form Factor: M.2 Interface Type: SATA 3 6.0 Gb/s Read Speed: 435 MB/s Write Speed: 3

  Prizren Dje, 19:28
  29 €
 • 1 foto
  OPELL VEKTRA GT
  Vetura

  OPELL VEKTRA GT

  SHITET OPELL VEKTRA GT 2.0 BENZIN VITI 1990 HIDRAULIK CENTRAL ME REGJISTRIM ME GOMA TE REJA QE 6 M

  Prizren Dje, 19:28
  750 €
 • 5 foto
  Shitet Komoda + 3 Tavolin + 1 Tavolin
  Mobilje

  Shitet Komoda + 3 Tavolin + 1 Tavolin

  Shitet komoda Extra 3 tavolin me lampa gratis Edhe 1 tavolin madhe komplet Kontaktoni edhe ne viber

  Prizren Dje, 19:28
  310 €
 • 0 foto
  Adapter per laptop HP Origjinal -Transporti Gratis
  Pjese per kompjuter

  Adapter per laptop HP Origjinal -Transporti Gratis

  Adapter per laptop HP Origjinal - Transporti Gratis në tërë Kosovën Power: 90W Voltage: 100V-240V

  Prizren Dje, 19:28
  15 €
 • 3 foto
  Adapter per laptop Dell -Transporti Gratis
  Pjese per kompjuter

  Adapter per laptop Dell -Transporti Gratis

  Adapter per laptop Dell Origjinal - Transporti Gratis në tërë Kosovën Power: 90W Voltage: 100V-240

  Prizren Dje, 19:28
  15 €
 • 11 foto
  Shtëpia, në Prizren
  Shtepi / Vila

  Shtëpia, në Prizren

  Shtëpia gjindet afër bazenit T&A, afër rrugës së re me katër korsi, zona kadastrale Prizren. Për

  Prizren Dje, 19:26
  75.000 €
 • 0 foto
  Shtepi ne lagjen Dardania me 5-ari trualle SHITET
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne lagjen Dardania me 5-ari trualle SHITET

  Shitet shtepia me 5-ari truall e cila gjindet ne lagjen Dardania ish Jaglenica. Shtepia eshte ne 3-k

  Prizren Dje, 19:23
  115.000 €
 • 0 foto
  Shtepi 3-Kate 4-Ari SHITET
  Shtepi / Vila

  Shtepi 3-Kate 4-Ari SHITET

  Shitet Shtepia e gatshme per Banim, 4-Ari Truall ne 3-Kate, e cila gjendet mrapa Sh F Lek Dukagjini

  Prizren Dje, 19:23
  265.000 €
 • 0 foto
  Banesa-3 107m2 Kat i 3,4,5 Dhoma-4 SHITEN
  Apartment / Banesa

  Banesa-3 107m2 Kat i 3,4,5 Dhoma-4 SHITEN

  Shiten Banesat me Siperfaqe prej 107m2 te cilat gjenden ne Qender te Qytetit te Prizrenit... Banes

  Prizren Dje, 19:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BANES 130m2 3+2 Kat i 4 SHITET
  Apartment / Banesa

  BANES 130m2 3+2 Kat i 4 SHITET

  Shitet Banesa prej 130m2 3+2 e cila gjendet afer Q.T Elkos ne Prizren... Banesa eshte e Re dhe pr

  Prizren Dje, 19:22
  80.000 €
 • 0 foto
  Banese 64m2, Kati Perdhese, ne lagjen Ortakoll
  Apartment / Banesa

  Banese 64m2, Kati Perdhese, ne lagjen Ortakoll

  Shitet Banesa prej 64m2 e cila gjendet ne lagjen Ortakolle. Banesa eshte ne katin perdhese dhe pos q

  Prizren Dje, 19:21
  56.000 €